|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sabs
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2006
|
08.02.2014 00:45:00
|
|
|
Samsung S3 saab klaasi vahetada küll ja soovitan osta spets tööriistad (50-60 euri). Kui jookseb 1-2 pragu üle klaasi pole vahetus raske.
Kindlasti tuleks ostka klaas koos uute nuppudega, kuna neid ei saa tervelt kätte.
Hiina pakutavad klaasid ei ole klaasist vaid plastikust ja eks need kukkudes nii lihtsalt ei lähe katki.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArnoldT
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2010
|
08.02.2014 02:00:58
|
|
|
Tundub, et targem on praegu see lihtsalt üle elada ja oodata kuni selle klaasivahetuseraha + 100 euri eest S4sid liikuma hakkab. Ehk suudan saja euriga mõnele tuttavale telefoni maha ärida.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
08.02.2014 17:43:22
|
|
|
| Kui kasutust ei sega, siis pohl. Mul ka ühes nurgas mõrad, aga seni kuni see probleemiks ei osutu, seni klaasi vahetama ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teepak
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2008
|
08.02.2014 21:42:48
|
|
|
Sama siin, sai isegi asjad ära tellitud ja korralikult asja kohta uuritud, aga mõradega harjudes mõtlesin, et ahh mis ma ikka sellest lahti kisun.
Tolm läheb arvatavasti vahele ning nupud ei pruugi hiljem töötada, kui piisavalt hoolikas ei ole
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
12.02.2014 13:58:35
|
|
|
Küsimus siis järgmine:
nimelt SIII ei kuule kõnet hästi,kas on tegemist tarkvara veaga(kõige uuem ametlik version peal,mis anti ) ja kui kuulari nupust nö põhja keeran on siiski kehvasti kuulda või on kuular ise pekki minemas?
Kukkunud pole,vett saanud kah pole....Oskab keegi kommenteerida või pean remondimehe otsima...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
12.02.2014 16:25:52
|
|
|
kuular pekkis ilmselt, kui garantii, siis vahetatakse välja
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
12.02.2014 23:03:18
|
|
|
| Võid proovida kuulari suruõhuga üle lasta. Mõnel telefonil olen sellist asja kohanud, et kuular on peent metallitolmu ennast täis "imenud" (magnet ju küljes).
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
12.02.2014 23:30:45
|
|
|
krt...või on äkki siiski softipoolne asi...kuna täna järsku lambist hakkas normaalselt töötama....
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
13.02.2014 00:43:29
|
|
|
| Mul 4.12 versioon galaxy s3-l peal nagu algselt telefon ise mõned kuud vana nüüd pakub 4.3 kas on mõtet peale panna,töötab uus normaalselt mingeid anomaaliaid ei esine?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
13.02.2014 11:52:34
|
|
|
Loe paar viimast lehte siin teemas läbi ja saad teada, kuum teema ju
lUuendused üldiselt ongi möeldud, et need peale lastakse.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
14.02.2014 03:35:32
|
|
|
| rocki kirjutas: |
Loe paar viimast lehte siin teemas läbi ja saad teada, kuum teema ju
lUuendused üldiselt ongi möeldud, et need peale lastakse. |
olen lugenud aga ikka midagi kindlat ei saa aru,ma ei taha oma telefoni pekki keerata,samas kui peale ei lase seda 4.3 pakub raisk kogu aeg ju,kas võib telefon äkki samuti lolli mängima hakata,tahaks nagu konkreetseid tulemusi selle 4.3 osas,kas tõesti pole S3 kasutajaid enam siin ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
14.02.2014 04:01:13
|
|
|
marek002, Lasin uuenduse isa telefonile peale, kui see OTA saabus. Pole ühtegi jama olnud peale seda. (Varem notification bar jooksis kokku ja ilma widget ei uuendanud ennast normaalselt.)
Usin, et pole uuendusel midagi halba, muidu oleks Samsa selle ju eemaldanud live´st
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
14.02.2014 05:07:03
|
|
|
| rocki kirjutas: |
Loe paar viimast lehte siin teemas läbi ja saad teada, kuum teema ju
lUuendused üldiselt ongi möeldud, et need peale lastakse. |
Ei ole siin ühtegi konkreetset vastust või plusse/miinuseid välja toodud
eks jah üldiselt mõeldud, et need peale lastaks...aga kui kuulda mitme inimese käest et aku ei kesta ja wifi jamab siis väga ei tahaks endale sellist jama
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
14.02.2014 07:18:30
|
|
|
| HA kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
Loe paar viimast lehte siin teemas läbi ja saad teada, kuum teema ju
lUuendused üldiselt ongi möeldud, et need peale lastakse. |
Ei ole siin ühtegi konkreetset vastust või plusse/miinuseid välja toodud
eks jah üldiselt mõeldud, et need peale lastaks...aga kui kuulda mitme inimese käest et aku ei kesta ja wifi jamab siis väga ei tahaks endale sellist jama |
http://androidifoorum.ee/viewtopic.php?f=24&t=3832
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
21.02.2014 10:38:06
|
|
|
| Tõmbasin selle 4.3 peale aga no kohe üldse ei meeldi,kas ma saan kuidagigi moodi tagasi panna selle eelmise 4.12 versiooni tagasi,netist ei leidnud on kellelgi pakkuda seda 4.12 või ei osanud ma otsida odiniga saab tagasi panna seda juba uurisin?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
21.02.2014 12:37:14
|
|
|
| marek002 kirjutas: |
| Tõmbasin selle 4.3 peale aga no kohe üldse ei meeldi,kas ma saan kuidagigi moodi tagasi panna selle eelmise 4.12 versiooni tagasi,netist ei leidnud on kellelgi pakkuda seda 4.12 või ei osanud ma otsida odiniga saab tagasi panna seda juba uurisin? |
Ei, 4.3 pealt tagasi ei saa. Varem sai aga nüüd 4.3 lisas mingi turvasüsteemi ja asi võib halvalt lõppeda
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.02.2014 14:19:40
|
|
|
Loe natukene netis, paned vana peale ja siia ei pruugi enam osa asju tööle hakata, hääl on pekkis, kaamera jamad jne.
Knox on märksõnaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
21.02.2014 18:36:44
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Baltikumi 4.3 ei sisalda Knoxi. vähemalt mul küll pole. kõik ametlikud ota uuendused. |
Knox tuli kasutuseks eraldi alla tõmmata, aga muidu on sisse ehitatud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
21.02.2014 21:39:34
|
|
|
Kas seda telefoniraamatu naeratavaid molle ei saa kuidagi asendada,4.12-l olid nad vähemalt ilma nägudetta jubedalt häirib?
Proovisin seda 4.12-te peale ajada,ei õnnestunud lõpuni ei läinud tõmbas peale küll ära aga telefonis installima ei hakanudki,proovitud mitme odin versiooniga...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reazer
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011
|
25.02.2014 00:33:03
|
|
|
Neiu SIII-l oli siis selline jama, et varasema versiooniga, hakkas mingi hetk telefon hästi palju kokku jooksma ja üldse laggima millegipärast, appidest välja minnes homescreenile jms, otsustas siis 4.3 peale panna lootuses, et ehk lõppeb see laggi asi ära, aga ei miskit, ikka samad jamad, et vahepeal kui kuskilt väljud, jookseb kokku ja osad appid ka laggivad, vahepeal hangub ikka korralikult ja enam ei esine seda kuigi harva, et kas on mingi võimalus kuidagi asja sujuvamaks uuesti teha, loodan, et keegi oskab midagi asjalikku soovitada
tänud ette
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.02.2014 00:36:49
|
|
|
| Kui muud ideed pole siis ära resetida ning mitte kohe installida hunnikut äppe peale vaid algul lasta üsna tühjalt joosta. Ja kui ikka on sama mure siis võib custom ROMe proovida. Kuigi vaikimisi softiga peaks ka S3 üsna väle olema.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
25.02.2014 06:51:38
|
|
|
| Reazer kirjutas: |
Neiu SIII-l oli siis selline jama, et varasema versiooniga, hakkas mingi hetk telefon hästi palju kokku jooksma ja üldse laggima millegipärast, appidest välja minnes homescreenile jms, otsustas siis 4.3 peale panna lootuses, et ehk lõppeb see laggi asi ära, aga ei miskit, ikka samad jamad, et vahepeal kui kuskilt väljud, jookseb kokku ja osad appid ka laggivad, vahepeal hangub ikka korralikult ja enam ei esine seda kuigi harva, et kas on mingi võimalus kuidagi asja sujuvamaks uuesti teha, loodan, et keegi oskab midagi asjalikku soovitada
tänud ette  |
Factory reseti oled teinud?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
25.02.2014 19:28:31
|
|
|
Täna lõpetas esimene kõlar töötamise lambist. Kõnesid kuulda ei ole ja tooni ka ei kuule kui kutsub.
Mingist kohalikust parandusest seda juppi vist osta ei saa? Ebays on küll 5$ ainult aga hiinast tuleb ju nii kaua.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
26.02.2014 20:01:31
|
|
|
Ikka tarkvara viga oli. Custom kernel põhjus. Lihtsalt kohe ei oskanud uurida seda sest 2 päeva töötas normaalselt.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
27.02.2014 15:58:35
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| Ikka tarkvara viga oli. Custom kernel põhjus. Lihtsalt kohe ei oskanud uurida seda sest 2 päeva töötas normaalselt. |
mida sa kasutasid? siis teab eemale hoida
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
27.02.2014 17:58:36
|
|
|
AGNi pureSTOCK 3.5.2
see kernel on mul praegugi peal lihtsalt kõik setingud, scriptid ja modid on resetitud.
nii ta probleeme ei põhjusta aga kasu ka midagi ei ole.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
02.03.2014 18:26:24
|
|
|
| Kas on juba oodata uut kitcat 4.4 versiooniuuendust s3-le?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.03.2014 18:28:11
|
|
|
| marek002, S3 ei saa kitkat`i ametlikult.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
02.03.2014 21:07:38
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| marek002, S3 ei saa kitkat`i ametlikult. |
märtis pidi ju lubatama või olen ma millestki valesti aru saanud
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.03.2014 21:16:15
|
|
|
| marek002 kirjutas: |
märtis pidi ju lubatama või olen ma millestki valesti aru saanud |
Kes lubas?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
02.03.2014 22:16:57
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| marek002 kirjutas: |
märtis pidi ju lubatama või olen ma millestki valesti aru saanud |
Kes lubas? |
Siitsamast teemast lugesin...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
04.03.2014 22:16:50
|
|
|
Ise panin odiniga 4.1.2 tagasi peale ja pärast seda pakkus kohe ka 4.3e.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
04.03.2014 23:25:41
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Ise panin odiniga 4.1.2 tagasi peale ja pärast seda pakkus kohe ka 4.3e. |
Huvitav miks mulle ei pakkunud siis uuendust võtsin sama asja mis eelmises postis,rohkem ei pakkunud 4.1.2 seesama SEB mis s3-le samsa lehel oli....
Renq,Mis versioon oli mis panid kas sama millele mina viitasin eelmises postituses?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
05.03.2014 07:40:48
|
|
|
| marek002 kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Ise panin odiniga 4.1.2 tagasi peale ja pärast seda pakkus kohe ka 4.3e. |
Huvitav miks mulle ei pakkunud siis uuendust võtsin sama asja mis eelmises postis,rohkem ei pakkunud 4.1.2 seesama SEB mis s3-le samsa lehel oli....
Renq,Mis versioon oli mis panid kas sama millele mina viitasin eelmises postituses? |
Kas sul enne oli baltic tarkvara? See, et eestist ostetud ei tähenda alati tarkvaral balticut. Omal kogemus kahe s4-ga mis ostetud samast poest paari päevase vahega- tarkvarad saksa ja poola. Neile peale saab küll balticu panna kuid kernel on teine ja see kiesiga omakorda tekitab segadus mis tõttu ametliku uuendust enam ei paku.
Teine asi mis õigesti mäletades oli, 4.3 pani knoxi peale ja kirjutas kernelisse koodi sisse. Tehes downgrade (ja selle õnnestumisel) enam uuendusi ei saa. Paranda kui eksin, kuid mingi aeg tagasi jäi selline asi kusagilt silma. Enne downgardet oleks pidand knox väärtust vaatama 0x0 või 0x1- ühel juhul sai downgrade ja asju teha teisel juhul ei olnud soovitav(võimalik, et mälu eksib sel juhul parandage)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marek002
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2012
|
05.03.2014 10:08:22
|
|
|
No kus ma seda teadsin,kas nüüd mingit võimalust pole et algne tagasi saada,saan küll panna kiesiga 4.3 uuesti peale,tarkvara hädataaste kas siis uuendused on juba aktiivsed teab keegi?
Või veel mingid võimalused et kui peaks 4.4 tulema kunagi siis ikka uuendab või annab märku vähemalt...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
05.03.2014 10:40:47
|
|
|
ise ta ei uuenda midagi, ikkagi ennem kisab, et uuendus väljas ja sa ei pea seda peale toppima. hädataaste on stock rom, sellise, millisena poest tõid ja karpbist välja võtsid.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
05.03.2014 22:14:25
|
|
|
| marek002 kirjutas: |
No kus ma seda teadsin,kas nüüd mingit võimalust pole et algne tagasi saada,saan küll panna kiesiga 4.3 uuesti peale,tarkvara hädataaste kas siis uuendused on juba aktiivsed teab keegi?
Või veel mingid võimalused et kui peaks 4.4 tulema kunagi siis ikka uuendab või annab märku vähemalt... |
Aga mis vahet sel enam on? Telefon töötab siis kasuta. Kui tulebki korralik 4.4 siis selle saad ju ka odiniga peale ja ei pea ootama oma regiooni vaid saad suvalise regiooni panna(peaasi et võrgu lukus ei oleks)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Esko98
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2014
|
06.03.2014 20:50:42
Samsung galaxy s3 i9300. Helistades kuuldakse mind vaikselt. |
|
|
Tervist!
Oskab keegi öelda, mis võib viga olla, et teised mind helistades ei kuule, kuulevad, aga hästi vaikselt. Räägin skypes juttu siis kuuldakse, teen video kuulen häält.. Tegin tehaseandmete lähtestamise jne.. Kõike proovisin, seadetes möllata.. Aga ikka mitte midagi.... Mis võib viga olla?
Ette tänades
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
10.03.2014 16:40:28
|
|
|
Kas Milk Music S3-e ei toetagi? Minul ütleb, et ei toeta seda telefoni.
Tsitaat uudisest: ''«Piimamuusika» hakkab võistlema selliste teenustega nagu Spotify, Pandora ja Apple’i iTunes radio. Aga kui eelnimetatud jooksevad enamuse telefonide peal, siis piirab Samsung oma teenuse kasutajaringi vaid Galaxy-klassi nutitelefonide omanikega.''
http://e24.postimees.ee/2722610/samsung-trugib-muusika-voogedastuse-turule
Tekib küsimus, et mis telefonid need Galaxy-klassi omad siis on? Mina veel sinisilmselt arvasin, et mul on nutitelefon.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.03.2014 16:59:08
|
|
|
Ehk on viga selles, et see rakendus on US only?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
10.03.2014 17:08:42
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Ehk on viga selles, et see rakendus on US only? |
Sul on kahjuks õigus. ''Milk Music is currently only available in the USA.''
allikas http://support.samsungmilk.com/home
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.03.2014 19:58:04
|
|
|
| Keegi aidata oskab, kadus järsku neti ühendus ära ja tagasi ei lase. Seaded kõik korras. Välja laseb helistada, sisse mitte.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|