Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sabs
HV kasutaja
sabs

liitunud: 26.05.2006




sõnum 08.02.2014 00:45:00 vasta tsitaadiga

Samsung S3 saab klaasi vahetada küll ja soovitan osta spets tööriistad (50-60 euri). Kui jookseb 1-2 pragu üle klaasi pole vahetus raske.
Kindlasti tuleks ostka klaas koos uute nuppudega, kuna neid ei saa tervelt kätte.

Hiina pakutavad klaasid ei ole klaasist vaid plastikust ja eks need kukkudes nii lihtsalt ei lähe katki.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 02:00:58 vasta tsitaadiga

Tundub, et targem on praegu see lihtsalt üle elada ja oodata kuni selle klaasivahetuseraha + 100 euri eest S4sid liikuma hakkab. Ehk suudan saja euriga mõnele tuttavale telefoni maha ärida. icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 17:43:22 vasta tsitaadiga

Kui kasutust ei sega, siis pohl. Mul ka ühes nurgas mõrad, aga seni kuni see probleemiks ei osutu, seni klaasi vahetama ei hakka.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:42:48 vasta tsitaadiga

Sama siin, sai isegi asjad ära tellitud ja korralikult asja kohta uuritud, aga mõradega harjudes mõtlesin, et ahh mis ma ikka sellest lahti kisun.
Tolm läheb arvatavasti vahele ning nupud ei pruugi hiljem töötada, kui piisavalt hoolikas ei ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 13:58:35 vasta tsitaadiga

Küsimus siis järgmine:
nimelt SIII ei kuule kõnet hästi,kas on tegemist tarkvara veaga(kõige uuem ametlik version peal,mis anti ) ja kui kuulari nupust nö põhja keeran on siiski kehvasti kuulda või on kuular ise pekki minemas?
Kukkunud pole,vett saanud kah pole....Oskab keegi kommenteerida või pean remondimehe otsima... icon_redface.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 12.02.2014 16:25:52 vasta tsitaadiga

kuular pekkis ilmselt, kui garantii, siis vahetatakse välja
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 12.02.2014 23:03:18 vasta tsitaadiga

Võid proovida kuulari suruõhuga üle lasta. Mõnel telefonil olen sellist asja kohanud, et kuular on peent metallitolmu ennast täis "imenud" (magnet ju küljes).
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 23:30:45 vasta tsitaadiga

krt...või on äkki siiski softipoolne asi...kuna täna järsku lambist hakkas normaalselt töötama.... icon_confused.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 00:43:29 vasta tsitaadiga

Mul 4.12 versioon galaxy s3-l peal nagu algselt telefon ise mõned kuud vana nüüd pakub 4.3 kas on mõtet peale panna,töötab uus normaalselt mingeid anomaaliaid ei esine?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 13.02.2014 11:52:34 vasta tsitaadiga

Loe paar viimast lehte siin teemas läbi ja saad teada, kuum teema ju
lUuendused üldiselt ongi möeldud, et need peale lastakse.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 03:35:32 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Loe paar viimast lehte siin teemas läbi ja saad teada, kuum teema ju
lUuendused üldiselt ongi möeldud, et need peale lastakse.


olen lugenud aga ikka midagi kindlat ei saa aru,ma ei taha oma telefoni pekki keerata,samas kui peale ei lase seda 4.3 pakub raisk kogu aeg ju,kas võib telefon äkki samuti lolli mängima hakata,tahaks nagu konkreetseid tulemusi selle 4.3 osas,kas tõesti pole S3 kasutajaid enam siin ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 04:01:13 vasta tsitaadiga

marek002, Lasin uuenduse isa telefonile peale, kui see OTA saabus. Pole ühtegi jama olnud peale seda. (Varem notification bar jooksis kokku ja ilma widget ei uuendanud ennast normaalselt.)

Usin, et pole uuendusel midagi halba, muidu oleks Samsa selle ju eemaldanud live´st icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 05:07:03 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Loe paar viimast lehte siin teemas läbi ja saad teada, kuum teema ju
lUuendused üldiselt ongi möeldud, et need peale lastakse.

Ei ole siin ühtegi konkreetset vastust või plusse/miinuseid välja toodud
eks jah üldiselt mõeldud, et need peale lastaks...aga kui kuulda mitme inimese käest et aku ei kesta ja wifi jamab siis väga ei tahaks endale sellist jama
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 14.02.2014 07:18:30 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
rocki kirjutas:
Loe paar viimast lehte siin teemas läbi ja saad teada, kuum teema ju
lUuendused üldiselt ongi möeldud, et need peale lastakse.

Ei ole siin ühtegi konkreetset vastust või plusse/miinuseid välja toodud
eks jah üldiselt mõeldud, et need peale lastaks...aga kui kuulda mitme inimese käest et aku ei kesta ja wifi jamab siis väga ei tahaks endale sellist jama


http://androidifoorum.ee/viewtopic.php?f=24&t=3832
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 10:38:06 vasta tsitaadiga

Tõmbasin selle 4.3 peale aga no kohe üldse ei meeldi,kas ma saan kuidagigi moodi tagasi panna selle eelmise 4.12 versiooni tagasi,netist ei leidnud on kellelgi pakkuda seda 4.12 või ei osanud ma otsida odiniga saab tagasi panna seda juba uurisin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 21.02.2014 12:37:14 vasta tsitaadiga

marek002 kirjutas:
Tõmbasin selle 4.3 peale aga no kohe üldse ei meeldi,kas ma saan kuidagigi moodi tagasi panna selle eelmise 4.12 versiooni tagasi,netist ei leidnud on kellelgi pakkuda seda 4.12 või ei osanud ma otsida odiniga saab tagasi panna seda juba uurisin?


Ei, 4.3 pealt tagasi ei saa. Varem sai aga nüüd 4.3 lisas mingi turvasüsteemi ja asi võib halvalt lõppeda
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 13:16:31 vasta tsitaadiga

sain selle 4.12 SEB versiooni siit seda saab ju selga ajada küll
http://samsung-updates.com/device/?id=GT-i9300
SEB Baltic nagu olema peab,odiniga saab ju selga ajada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2014 14:19:40 vasta tsitaadiga

Loe natukene netis, paned vana peale ja siia ei pruugi enam osa asju tööle hakata, hääl on pekkis, kaamera jamad jne.
Knox on märksõnaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 17:26:12 vasta tsitaadiga

Baltikumi 4.3 ei sisalda Knoxi. vähemalt mul küll pole. kõik ametlikud ota uuendused.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 21.02.2014 18:36:44 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Baltikumi 4.3 ei sisalda Knoxi. vähemalt mul küll pole. kõik ametlikud ota uuendused.


Knox tuli kasutuseks eraldi alla tõmmata, aga muidu on sisse ehitatud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2014 21:39:34 vasta tsitaadiga

Kas seda telefoniraamatu naeratavaid molle ei saa kuidagi asendada,4.12-l olid nad vähemalt ilma nägudetta jubedalt häirib?
Proovisin seda 4.12-te peale ajada,ei õnnestunud lõpuni ei läinud tõmbas peale küll ära aga telefonis installima ei hakanudki,proovitud mitme odin versiooniga...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reazer
HV vaatleja
Reazer

liitunud: 19.01.2011




sõnum 25.02.2014 00:33:03 vasta tsitaadiga

Neiu SIII-l oli siis selline jama, et varasema versiooniga, hakkas mingi hetk telefon hästi palju kokku jooksma ja üldse laggima millegipärast, appidest välja minnes homescreenile jms, otsustas siis 4.3 peale panna lootuses, et ehk lõppeb see laggi asi ära, aga ei miskit, ikka samad jamad, et vahepeal kui kuskilt väljud, jookseb kokku ja osad appid ka laggivad, vahepeal hangub ikka korralikult ja enam ei esine seda kuigi harva, et kas on mingi võimalus kuidagi asja sujuvamaks uuesti teha, loodan, et keegi oskab midagi asjalikku soovitada

tänud ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 00:36:49 vasta tsitaadiga

Kui muud ideed pole siis ära resetida ning mitte kohe installida hunnikut äppe peale vaid algul lasta üsna tühjalt joosta. Ja kui ikka on sama mure siis võib custom ROMe proovida. Kuigi vaikimisi softiga peaks ka S3 üsna väle olema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 25.02.2014 06:51:38 vasta tsitaadiga

Reazer kirjutas:
Neiu SIII-l oli siis selline jama, et varasema versiooniga, hakkas mingi hetk telefon hästi palju kokku jooksma ja üldse laggima millegipärast, appidest välja minnes homescreenile jms, otsustas siis 4.3 peale panna lootuses, et ehk lõppeb see laggi asi ära, aga ei miskit, ikka samad jamad, et vahepeal kui kuskilt väljud, jookseb kokku ja osad appid ka laggivad, vahepeal hangub ikka korralikult ja enam ei esine seda kuigi harva, et kas on mingi võimalus kuidagi asja sujuvamaks uuesti teha, loodan, et keegi oskab midagi asjalikku soovitada

tänud ette thumbs_up.gif


Factory reseti oled teinud?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2014 19:28:31 vasta tsitaadiga

Täna lõpetas esimene kõlar töötamise lambist. Kõnesid kuulda ei ole ja tooni ka ei kuule kui kutsub.
Mingist kohalikust parandusest seda juppi vist osta ei saa? Ebays on küll 5$ ainult aga hiinast tuleb ju nii kaua.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 10:00:11 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Täna lõpetas esimene kõlar töötamise lambist. Kõnesid kuulda ei ole ja tooni ka ei kuule kui kutsub.
Mingist kohalikust parandusest seda juppi vist osta ei saa? Ebays on küll 5$ ainult aga hiinast tuleb ju nii kaua.


Need on kõik EU (UK) müüjad, tarne tavaliselt 3-4 päeva - http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=i9300+ear+speaker&rt=nc&LH_PrefLoc=3
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 20:01:31 vasta tsitaadiga

Ikka tarkvara viga oli. Custom kernel põhjus. Lihtsalt kohe ei oskanud uurida seda sest 2 päeva töötas normaalselt.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 27.02.2014 15:58:35 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Ikka tarkvara viga oli. Custom kernel põhjus. Lihtsalt kohe ei oskanud uurida seda sest 2 päeva töötas normaalselt.


mida sa kasutasid? siis teab eemale hoida

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 17:58:36 vasta tsitaadiga

AGNi pureSTOCK 3.5.2
see kernel on mul praegugi peal lihtsalt kõik setingud, scriptid ja modid on resetitud.
nii ta probleeme ei põhjusta aga kasu ka midagi ei ole.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 18:26:24 vasta tsitaadiga

Kas on juba oodata uut kitcat 4.4 versiooniuuendust s3-le?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 18:28:11 vasta tsitaadiga

marek002, S3 ei saa kitkat`i ametlikult.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 18:39:30 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
marek002, S3 ei saa kitkat`i ametlikult.

Allikaks on poolaka Robert Nawrowski blogi?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 21:07:38 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
marek002, S3 ei saa kitkat`i ametlikult.


märtis pidi ju lubatama või olen ma millestki valesti aru saanud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 21:16:15 vasta tsitaadiga

marek002 kirjutas:

märtis pidi ju lubatama või olen ma millestki valesti aru saanud
Kes lubas?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 22:16:57 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
marek002 kirjutas:

märtis pidi ju lubatama või olen ma millestki valesti aru saanud
Kes lubas?

Siitsamast teemast lugesin...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 22:30:16 vasta tsitaadiga

Lekkinud eel-nimekiri lubas. Ning varem on lubatud ka Android 5.0. Aga kuna tegu on Samsungiga ja/või Google'iga, siis ei või iial teada, mida homne toob.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 03:17:41 vasta tsitaadiga

sain tagasi panna 4.1.2 kõik töötab. icon_biggrin.gif
õpetus siin:
http://www.androidpit.com/how-to-downgrade-galaxy-s3


kõik töötab ainuke asi on nüüd selles et ta enam ei ´paku mulle tarvauuendust siis momendil 4.3 näol kias samuti ei paku,selle 4.1.2 võtsin siit:
http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9300&pcode=SEB#firmware
ja see oli õige SEB versioon eesti oma?

see on ka jama kui peakski tulema 4.4 versioon siis ta ei teavitagi huvitav miks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 22:16:50 vasta tsitaadiga

Ise panin odiniga 4.1.2 tagasi peale ja pärast seda pakkus kohe ka 4.3e.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 23:25:41 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Ise panin odiniga 4.1.2 tagasi peale ja pärast seda pakkus kohe ka 4.3e.


Huvitav miks mulle ei pakkunud siis uuendust võtsin sama asja mis eelmises postis,rohkem ei pakkunud 4.1.2 seesama SEB mis s3-le samsa lehel oli....


Renq,Mis versioon oli mis panid kas sama millele mina viitasin eelmises postituses?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 05.03.2014 07:40:48 vasta tsitaadiga

marek002 kirjutas:
Renq kirjutas:
Ise panin odiniga 4.1.2 tagasi peale ja pärast seda pakkus kohe ka 4.3e.


Huvitav miks mulle ei pakkunud siis uuendust võtsin sama asja mis eelmises postis,rohkem ei pakkunud 4.1.2 seesama SEB mis s3-le samsa lehel oli....


Renq,Mis versioon oli mis panid kas sama millele mina viitasin eelmises postituses?


Kas sul enne oli baltic tarkvara? See, et eestist ostetud ei tähenda alati tarkvaral balticut. Omal kogemus kahe s4-ga mis ostetud samast poest paari päevase vahega- tarkvarad saksa ja poola. Neile peale saab küll balticu panna kuid kernel on teine ja see kiesiga omakorda tekitab segadus mis tõttu ametliku uuendust enam ei paku.

Teine asi mis õigesti mäletades oli, 4.3 pani knoxi peale ja kirjutas kernelisse koodi sisse. Tehes downgrade (ja selle õnnestumisel) enam uuendusi ei saa. Paranda kui eksin, kuid mingi aeg tagasi jäi selline asi kusagilt silma. Enne downgardet oleks pidand knox väärtust vaatama 0x0 või 0x1- ühel juhul sai downgrade ja asju teha teisel juhul ei olnud soovitav(võimalik, et mälu eksib sel juhul parandage)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek002
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 10:08:22 vasta tsitaadiga

No kus ma seda teadsin,kas nüüd mingit võimalust pole et algne tagasi saada,saan küll panna kiesiga 4.3 uuesti peale,tarkvara hädataaste kas siis uuendused on juba aktiivsed teab keegi?
Või veel mingid võimalused et kui peaks 4.4 tulema kunagi siis ikka uuendab või annab märku vähemalt...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.03.2014 10:40:47 vasta tsitaadiga

ise ta ei uuenda midagi, ikkagi ennem kisab, et uuendus väljas ja sa ei pea seda peale toppima. hädataaste on stock rom, sellise, millisena poest tõid ja karpbist välja võtsid.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 19:55:46 vasta tsitaadiga

Hädataaste (factory reset) kustutab vaid kasutajainfo ära. Firmware'i downgrade'i ta ei tee
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 05.03.2014 22:14:25 vasta tsitaadiga

marek002 kirjutas:
No kus ma seda teadsin,kas nüüd mingit võimalust pole et algne tagasi saada,saan küll panna kiesiga 4.3 uuesti peale,tarkvara hädataaste kas siis uuendused on juba aktiivsed teab keegi?
Või veel mingid võimalused et kui peaks 4.4 tulema kunagi siis ikka uuendab või annab märku vähemalt...


Aga mis vahet sel enam on? Telefon töötab siis kasuta. Kui tulebki korralik 4.4 siis selle saad ju ka odiniga peale ja ei pea ootama oma regiooni vaid saad suvalise regiooni panna(peaasi et võrgu lukus ei oleks)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esko98
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 06.03.2014 20:50:42 Samsung galaxy s3 i9300. Helistades kuuldakse mind vaikselt. vasta tsitaadiga

Tervist!
Oskab keegi öelda, mis võib viga olla, et teised mind helistades ei kuule, kuulevad, aga hästi vaikselt. Räägin skypes juttu siis kuuldakse, teen video kuulen häält.. Tegin tehaseandmete lähtestamise jne.. Kõike proovisin, seadetes möllata.. Aga ikka mitte midagi.... icon_cry.gif Mis võib viga olla?
Ette tänades
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 16:40:28 vasta tsitaadiga

Kas Milk Music S3-e ei toetagi? Minul ütleb, et ei toeta seda telefoni.

Tsitaat uudisest: ''«Piimamuusika» hakkab võistlema selliste teenustega nagu Spotify, Pandora ja Apple’i iTunes radio. Aga kui eelnimetatud jooksevad enamuse telefonide peal, siis piirab Samsung oma teenuse kasutajaringi vaid Galaxy-klassi nutitelefonide omanikega.''

http://e24.postimees.ee/2722610/samsung-trugib-muusika-voogedastuse-turule

Tekib küsimus, et mis telefonid need Galaxy-klassi omad siis on? Mina veel sinisilmselt arvasin, et mul on nutitelefon.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 16:51:02 vasta tsitaadiga

Imo on kõik Androidi nutikad neil Galaxy'd
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 16:59:08 vasta tsitaadiga

Ehk on viga selles, et see rakendus on US only?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 17:08:42 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Ehk on viga selles, et see rakendus on US only?

Sul on kahjuks õigus. ''Milk Music is currently only available in the USA.''
allikas http://support.samsungmilk.com/home
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 19:58:04 vasta tsitaadiga

Keegi aidata oskab, kadus järsku neti ühendus ära ja tagasi ei lase. Seaded kõik korras. Välja laseb helistada, sisse mitte.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9300 Galaxy S III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.