Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 234, 235, 236 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 22:50:11 vasta tsitaadiga

2:25:00 WGLNA S3 kullamäng, Fnatic vs SIMP
http://www.twitch.tv/wglna/b/502187147

Üks huvitav video veel neile, kes seda näinud pole. Ehk siis puldiga juhitavad tankid 3 meeskonnaliikmega. Suht äge asi tundub. Taoline asi on neil ka robotitega.

Link
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
passat200
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 10.02.2014 23:49:42 vasta tsitaadiga

http://wotreplays.com/site/601963#self

T-34-85 - 5629 dämmi
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 11.02.2014 01:26:51 vasta tsitaadiga

passat200 kirjutas:
http://wotreplays.com/site/601963#self

T-34-85 - 5629 dämmi

Kas sul veidi häbi ei ole? Kiitled siin abitute vastaste laskmisega, kes ei saanud sulle tänu ühendusbugile midagi teha?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.02.2014 03:39:22 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Ega see kui sa hunnikus dmg teed ei too sulle võitu veel, kuna üle keskmine mängija suudabki kaotavas mängus normaalse XP kokku ahnitseda, kuna teised seda ei tee. Üks mängija suudab botfestis mängu massiivselt kallutada ja kui 15 mängu järjest kaotad, siis ei maksa endast väga mööda vaadata. Eriti kui ta veel rääkis, et oli täielik bot. Inimesed unustavad ära, et hunnik dmg ei tähenda võitu, tuleb valida ka õige positsioon selle tegemiseks. Ja kõiki mänge ei annagi võita.


Ilmselt on sul õigus, kuigi päris paljudes kaotustes ei oleks üksi olukorda päästnud, aga mõnes mängus ilmselt küll kui oleks õigel tiival olnud jne. Ehk need mõned mängud oleks kallutanud % ka üle 50. Kuigi vähemalt minul on ette tulnud kaotusteseeriaid, kus võiduvõimalused on sisuliselt olematud. Vastastiim on lihtsalt mäekõrguselt üle ja lahing lõpeb enne kui alata saab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 09:01:04 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
passat200 kirjutas:
http://wotreplays.com/site/601963#self

T-34-85 - 5629 dämmi

Kas sul veidi häbi ei ole? Kiitled siin abitute vastaste laskmisega, kes ei saanud sulle tänu ühendusbugile midagi teha?

Loodan, et video postitaja tegi nalja selle replay näitamisega, sest midagi reaalselt seal küll vaadata polnud.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 10:34:04 vasta tsitaadiga

erik911 kirjutas:
Troll kirjutas:
passat200 kirjutas:
http://wotreplays.com/site/601963#self

T-34-85 - 5629 dämmi

Kas sul veidi häbi ei ole? Kiitled siin abitute vastaste laskmisega, kes ei saanud sulle tänu ühendusbugile midagi teha?

Loodan, et video postitaja tegi nalja selle replay näitamisega, sest midagi reaalselt seal küll vaadata polnud.


Aga päris huvitav ikkagi. Minul pole 9 tuhande lahingu jooksul kordagi sellist pulli olnud.
Ja ega polnud ju mõtet neid tanke ellu ka jätta icon_razz.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 14:50:05 vasta tsitaadiga

8.11 on üleval, server ka! icon_cool.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 15:10:34 vasta tsitaadiga

Oli ühendusbug jep, FAME sai CW ka kotti sellepärast, kuna viskas kõik inimesed välja, aga FAMEl lasi tagasi ainult mingi 3-4tk. Teisel klannid said kõik sisse tagasi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 15:18:18 vasta tsitaadiga

Tegin ühe mängu. 268-ga Tank Sniper medal. Rohkem ei mänginud. Sellist läägi pole minul veel olnud 3a jooksul. Ja ma polnud ainuke.
_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 15:28:03 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
Tegin ühe mängu. 268-ga Tank Sniper medal. Rohkem ei mänginud. Sellist läägi pole minul veel olnud 3a jooksul. Ja ma polnud ainuke.

Paljud kurdavad, aga endal seda muret pole. Küll aga lõppes üks mäng lihtsalt lampi ära, mingit märget selle konkreetse mängu kohta ka usagil pole...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.02.2014 15:46:30 vasta tsitaadiga

Proovisin lõuna ajal EU1 ja EU2, epic lag. Ping sõitis seal 70-225ms vahel, vigaseid pakette pakuks 33% vähemalt. Kohati oli võimatu isegi kogukatele heavyidele pihta saada 100m pealt, sest kui tulistasid, oli tank veel seal, kui mürsk kohale jõudis, juba 20m eemal. Inimesed tiimis kukkusid lampi sisse-välja mängust, mis viis üsna botisarnase käitumiseni, torud nt seina sisse keeratud 1min jutti mingi nurga peal kus käib tihe andmine.

Mängimine igatahes võimatu hetkel.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2014 15:59:40 vasta tsitaadiga

Lag endal ka meeletu, kuigi sai üks lahing AT7-ga tehes edukalt võidetud.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 11.02.2014 16:20:52 vasta tsitaadiga

Mul töötab ilusti hetkel, ligi 1GB tuli update.

Kuidagi on mu kontol 100 kulda?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 17:39:25 vasta tsitaadiga

Ops, 3000 kulda tuli. Sain STB1 jaapanlaste eventis topi tXs. Jama, et t9 ja tX event ühes olid, muidu oleks isegi, et rohkem nänni võitnud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 17:42:01 vasta tsitaadiga

Kurat. Mul ka selline imelik lag. Ping on 80-120(minu jaoks normaalne), aga imelikud jõnksud sees.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 11.02.2014 18:35:50 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Kurat. Mul ka selline imelik lag. Ping on 80-120(minu jaoks normaalne), aga imelikud jõnksud sees.


See lag on juba nädal vähemalt. Wot foorumis oli vist juba teema ka selle kohta.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 19:32:29 vasta tsitaadiga

Täna on tõesti päris kohutav mängida, ping on laes ja tükeldab nagu ei tea mis.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 19:37:14 vasta tsitaadiga

Proovisin ka just ühe roundi, lag on täiesti kohutav. Õnneks sain just tellimuse raamatuid kätte, peaks saama töö-öö nendega sisustatud.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 19:44:32 vasta tsitaadiga

mul just tõmbab. krdi jama et mingi jube lag on. Oleks just teind mõned voorud rsk
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 20:23:08 vasta tsitaadiga

tegin uuendusega esimese mängu. Tulemus selline:
Võit!
Lahing: Kalju 11.02.2014 19:15:41
Masin: SU-85B
Kogemused: 1 442 (x2 esimese võidu eest iga päev)
Krediiti: 13 927
Lahingu saavutused: Suurekaliibrine, Valdamise märk: „I klass”

aga mul on juba selle masinaga ammu "M" ja mis krdi medal veel icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 20:26:07 vasta tsitaadiga

Neid valdamise märke loobib jah kuidagi palju täna icon_biggrin.gif.
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 20:42:00 vasta tsitaadiga

tegin siis yhe mängu veel:
Võit!
Lahing: Liivajõgi 11.02.2014 19:33:41
Masin: SU-85B
Kogemused: 1 044
Krediiti: 17 391
Lahingu saavutused: Suurekaliibrine, Valdamise märk: „Tankiäss”
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.02.2014 21:11:36 vasta tsitaadiga

Ei kannata hetkel üldse seda world of lagsi mängida kahjuks icon_confused.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 21:17:26 vasta tsitaadiga

Suht võimatu on jah. Hea on muidugi see, et kompenseeriti see 2 premium päevaga, vähemalt mul.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 21:35:24 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
tegin uuendusega esimese mängu. Tulemus selline:
Võit!
Lahing: Kalju 11.02.2014 19:15:41
Masin: SU-85B
Kogemused: 1 442 (x2 esimese võidu eest iga päev)
Krediiti: 13 927
Lahingu saavutused: Suurekaliibrine, Valdamise märk: „I klass”

aga mul on juba selle masinaga ammu "M" ja mis krdi medal veel icon_eek.gif


Soovitan patchnote lugeda... Nüüd peaks iga lahingu järgselt näitama mis kategooriassse sa oma masina oleks paigutanud.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.02.2014 21:44:12 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
kr6ll kirjutas:
tegin uuendusega esimese mängu. Tulemus selline:
Võit!
Lahing: Kalju 11.02.2014 19:15:41
Masin: SU-85B
Kogemused: 1 442 (x2 esimese võidu eest iga päev)
Krediiti: 13 927
Lahingu saavutused: Suurekaliibrine, Valdamise märk: „I klass”

aga mul on juba selle masinaga ammu "M" ja mis krdi medal veel icon_eek.gif


Soovitan patchnote lugeda... Nüüd peaks iga lahingu järgselt näitama mis kategooriassse sa oma masina oleks paigutanud.


001 ütleks selle peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 22:03:51 vasta tsitaadiga

aga seda " suurekaliibriline" pole ma enne näinud. See on ka uuendus vä icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.02.2014 22:04:25 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
aga seda " suurekaliibriline" pole ma enne näinud. See on ka uuendus vä icon_rolleyes.gif


Jah see on uus.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 22:24:42 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Suht võimatu on jah. Hea on muidugi see, et kompenseeriti see 2 premium päevaga, vähemalt mul.

Oli sul enne ka premium?

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 06:21:06 vasta tsitaadiga

Kurat võtaks, see ei ole meeskond vaid hunnik väljaheidet
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 07:46:16 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
t2ring kirjutas:
Suht võimatu on jah. Hea on muidugi see, et kompenseeriti see 2 premium päevaga, vähemalt mul.

Oli sul enne ka premium?


Mhm.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 08:22:49 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
t2ring kirjutas:
Suht võimatu on jah. Hea on muidugi see, et kompenseeriti see 2 premium päevaga, vähemalt mul.

Oli sul enne ka premium?


Mhm.


Siis sa said hoopis teistel põhjustel lisapäevi premiumile.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 10:41:03 vasta tsitaadiga



Vaenlaste Crusader suutis kuidagi läbi kivi maa alla sõita. Ja jäigi sinna kuni lahingu lõpuni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 12:28:48 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
t2ring kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
t2ring kirjutas:
Suht võimatu on jah. Hea on muidugi see, et kompenseeriti see 2 premium päevaga, vähemalt mul.

Oli sul enne ka premium?


Mhm.


Siis sa said hoopis teistel põhjustel lisapäevi premiumile.


Mille puhul see 2 päeva siis lisati? Ma ise arvasin, et see on laggi ja metsas serverite pärast...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 14:06:09 vasta tsitaadiga

Täna endiselt LAG-ib? viimaks pääsen ise ka ligi duubleid tegema icon_smile.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 15:31:45 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Mille puhul see 2 päeva siis lisati? Ma ise arvasin, et see on laggi ja metsas serverite pärast...


Sellepärast, et sul oli eelnevalt premium ja tuli uus patch. Sellisel juhul kompenseeritakse premiumi aega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 18:57:09 vasta tsitaadiga

Mul ei olnud eelnevalt premiumi ja sain ka 2 premium päeva.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 18:58:54 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
Täna endiselt LAG-ib? viimaks pääsen ise ka ligi duubleid tegema icon_smile.gif

Endal pole peale patchi kordagi lagginud
Mängin alati EU2s, seal poole väiksem ping kui Eu1s enamik ajast
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 19:11:41 vasta tsitaadiga

EU2 läägab mõnusalt...EU1 veidike vähem.


E: Pean sõnad tagasi võtma, mõlemad läägavad, peale 2 mängu hakkas EU1 ka hullemat läägi näitama kui EU2, täna mängida ei saa icon_sad.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 19:23:17 vasta tsitaadiga

proovid ja proovid aga ikka LAG LAG LAG, jube millal korda tehakse?
_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 12.02.2014 19:34:51 vasta tsitaadiga

Algas registreerumine Tallinnas toimuvale üritusele : )
https://www.facebook.com/events/1397407510518418/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 22:43:55 vasta tsitaadiga

Väikese ärritusena olgu mainitud et WG omaltpoolt panustab boonuskoodidega, särkidega ja peene ekstrana võimalus võita endale World of Warships Closed Beta kutse. (Kutsed jagatakse laiali siis kui algab Closed Beta)
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.02.2014 10:12:53 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Yankuonu kirjutas:
Täna endiselt LAG-ib? viimaks pääsen ise ka ligi duubleid tegema icon_smile.gif

Endal pole peale patchi kordagi lagginud
Mängin alati EU2s, seal poole väiksem ping kui Eu1s enamik ajast


Sama siin, mängisin eile ja üleeile ning ei täheldanud mingit läägi. Tavaliselt mängin EU2, peale patchi paistis EU1 ping ka paranenud olevat.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.02.2014 12:28:15 vasta tsitaadiga

Läägi ei ole, küll on aga muudetud FoV vähemalt minu jaoks toonud kaasa efekti, kus tankid venivad kõik nagu teod liimis, hoolimata sellest mida näitab spidomeeter. 40km/h tundub visuaalselt 2x aeglasem kui 8.10s.

EDIT: ohoo, asi on fixitud! Alustuseks 8.10 ja 8.11 FoV võrdlus (8.11 siis see ruut normaalse pildi keskel):

Spoiler Spoiler Spoiler


Teiseks, fix koos seletusega! http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/355299-0811-how-do-you-change-the-fov-back-to-normal-solved/page__pid__7248221#entry7248221
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 12:34:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Läägi ei ole, küll on aga muudetud FoV vähemalt minu jaoks toonud kaasa efekti, kus tankid venivad kõik nagu teod liimis, hoolimata sellest mida näitab spidomeeter. 40km/h tundub visuaalselt 2x aeglasem kui 8.10s.

EDIT: ohoo, asi on fixitud! Alustuseks 8.10 ja 8.11 FoV võrdlus (8.11 siis see ruut normaalse pildi keskel):

Spoiler Spoiler Spoiler


Teiseks, fix koos seletusega! http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/355299-0811-how-do-you-change-the-fov-back-to-normal-solved/page__pid__7248221#entry7248221


Eile üle pika aja mängides, mõtlesin, et see on minu viga. See seletab sellist uimasuse tunnet.. icon_rolleyes.gif

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 13:06:30 vasta tsitaadiga

Mul oli sama jama. Kõik venis ja ei saand normaalselt mångida. Polnd seda õiget tunnet
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2014 14:23:21 vasta tsitaadiga

"Mängu sisenemise järjekord, wtf" icon_rolleyes.gif icon_eek.gif ja siis ikka ei ühenda ära, täitsa lõpp mis mäng...
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 14:35:42 vasta tsitaadiga

Server issues - 13/02/2014

tsitaat:
Dear Tank Commanders,

we are currently performing live maintenance operations in order to address general current lag issues.

Our teams are trying their best so the operations do not impact your gaming experience, although interruptions might happen today between 10:30 and 11:30 CET.

Please accept our apologies, We thank you in advance for your comprehension regarding this matter.

Best regards,

Your customer service team


Samas 11:30CET oli juba tund aega tagasi... ei tea kas keerasid veel suurema käki kokku kopp.gif

EDIT sain mängu
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.02.2014 15:20:24 vasta tsitaadiga

Kuidas ping on, parem?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 17:42:11 vasta tsitaadiga

FoV on ise muudetav tagasi, endal 110 kraadi peale keeratud
http://ftr.wot-news.com/2014/02/12/8-11-fov-fix/

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 234, 235, 236 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.