Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 246, 247, 248  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 05:03:43 vasta tsitaadiga

Whoa, Tomorrow People võttis küll huvitava pöörde icon_eek.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.02.2014 13:09:01 vasta tsitaadiga

The after
http://www.imdb.com/title/tt3145422/

Pilot osa oli täitsa hea. Creator Chris Carter, ehk siis kes X-Files tegi. Iseasi kas seda seriaali ka tegema hakatakse ja sellest muidugi juttu pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 18:43:02 vasta tsitaadiga

Ma ütleks, et see on üks pingelisemaid/huvitavamaid piloote mida ma tükil ajal näinud olen. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 08.02.2014 20:55:16 vasta tsitaadiga

The Dark Tower'ist hakatakse seriaali väntama, Liam Neeson peaosas thumbs_up.gif
Link.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:29:43 vasta tsitaadiga

http://insidetv.ew.com/2014/02/03/scott-bakula-ncis/

Bakula on awesome banana_dance.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:47:33 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif

mis on veider, on see, et terves kirjutises seal pole poole sõnaga ka mainitud, et ta mängis star m*therf**king trekis peaosa. selle asemel on mainitud ainult quantum leapi icon_lol.gif mis oli ka jumala lahe sari. aga no kamoon. star trek jätta mainimata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.02.2014 22:01:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://insidetv.ew.com/2014/02/03/scott-bakula-ncis/

Bakula on awesome banana_dance.gif

ncis is guud, kuigi originaal on 2 korda parem kui L.A

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:22:55 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
The after
http://www.imdb.com/title/tt3145422/

Pilot osa oli täitsa hea. Creator Chris Carter, ehk siis kes X-Files tegi. Iseasi kas seda seriaali ka tegema hakatakse ja sellest muidugi juttu pole.


ei tea mis pilooti sa vaatasid, näitlejatöö oli küll nii jube, et hoia peast kinni ja karju appi, eriti see lady kellele telefon oluline oli
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.02.2014 00:01:44 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Too mõni näide kus näitlejate vaheline keemia parem on piloot osas (va. The originals kuna neil näitlejatel oli juba mitu hooaega kogemust TVD-st)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 05:10:06 vasta tsitaadiga

Mida kuradit ma just vaatasin icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

lopes39 kirjutas:
The after
http://www.imdb.com/title/tt3145422/

Pilot osa oli täitsa hea. Creator Chris Carter, ehk siis kes X-Files tegi. Iseasi kas seda seriaali ka tegema hakatakse ja sellest muidugi juttu pole.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2014 09:01:50 vasta tsitaadiga

kas teema pealkiri läheb muutmisele?
the walking dead hooaeg jätkus icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 09:11:04 vasta tsitaadiga

Ootan tölke ära, ei viitsi ilma vaadata(mitte et keelest aru ei saaks), ei ole kursis aga kas FOXi pealt hakkab päev peale USA linastust telekast seda koos tõlkega nägema? Vaatasin et täna kaheksast näitab.
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 09:13:39 vasta tsitaadiga

Hakkasin eile Bansheed vaatama uue seriaalina esimese hooaja piloodist peale.
Spoiler Spoiler Spoiler


Walking Deadi osa täna plaanis vaadata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2014 10:17:42 vasta tsitaadiga

ArnoldT kirjutas:
Ootan tölke ära, ei viitsi ilma vaadata(mitte et keelest aru ei saaks), ei ole kursis aga kas FOXi pealt hakkab päev peale USA linastust telekast seda koos tõlkega nägema? Vaatasin et täna kaheksast näitab.
ma ise küll ei vaata fox pealt, aga peaks ikka tõlkega olema
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 15:05:33 vasta tsitaadiga

Ilusti tõlkega jah ikka... ma eelmist hooaega juba vaatasin koguaeg FOX'i pealt... pole nagu pointi downloadida kui samal ajal näeb telekast.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.02.2014 17:24:19 vasta tsitaadiga

...FOXi pealt reklaami esitamissagedus tapab vaatamismõnu..
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 17:36:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
...FOXi pealt reklaami esitamissagedus tapab vaatamismõnu..
Võtavad USA-st eeskuju thumbs_down.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.02.2014 17:38:09 vasta tsitaadiga

See seriaal Biten oma 5 osaga hetkel juba kolmas osa kus eestit mainitakse. 5-s osas oli siis viina nimeks Hunt mis neile arusaamiseks on see sama sõna meiekeelde tõlkides jahtima, ehk siis tundub, et seal seriaalis on midagi sügavamat eestiga seost.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 19:13:33 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
See seriaal Biten oma 5 osaga hetkel juba kolmas osa kus eestit mainitakse. 5-s osas oli siis viina nimeks Hunt mis neile arusaamiseks on see sama sõna meiekeelde tõlkides jahtima, ehk siis tundub, et seal seriaalis on midagi sügavamat eestiga seost.

Kottigi ei saanud aru.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 19:36:48 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
...FOXi pealt reklaami esitamissagedus tapab vaatamismõnu..


Kuidas? Foxi ja sony pealt ikka mega lyhikesed reklaamid võrreldes näiteks tv3, tv6 ja kanal2
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.02.2014 19:39:28 vasta tsitaadiga

no ikka häirib, zombie tõstab kirve,ohver meeleheites karjumas ja ...
reklaamipaus -Chicken McNuggets, liha küll aga oleks oodanud momendil muud lahendust olukorrale
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 19:44:21 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
jägaja kirjutas:
...FOXi pealt reklaami esitamissagedus tapab vaatamismõnu..


Kuidas? Foxi ja sony pealt ikka mega lyhikesed reklaamid võrreldes näiteks tv3, tv6 ja kanal2
Lühikesed jah. Aga neid pause on 40 minutilise sarja kohta oma 5-6 tükki.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 19:46:21 vasta tsitaadiga

Täna loen ära. Mind pole need kordagi seganud. Eriti kui hakata 10 minutit hiljem vaatama ajamasinaga, siis saab enamus reklaampause edasi kerida icon_wink.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.02.2014 19:48:06 vasta tsitaadiga

ajamasin on tagasikerimiseks, tulevikku pole olnud
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2014 19:49:08 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
ajamasin on tagasikerimiseks, tulevikku pole olnud
icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 20:08:29 vasta tsitaadiga

WD oli küll täiesti keskmikku kuuluv osa sedakorda. Igav. icon_sad.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 21:52:31 vasta tsitaadiga

2 reklaamipausi oli. Esimene möödus kiiresti...umbes 3 minutiga...teise ajal panin trenniasjad kokku...seega ei näe probleemi nendes foxi reklaamides.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 22:02:53 vasta tsitaadiga

WD algus oli natuke tagasihoidlik, kuid ju tõmbab vaikselt käima. Foxi reklaamid on ikka väga lühikesed. Vähem hala, mehed!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.02.2014 22:36:30 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
2 reklaamipausi oli. Esimene möödus kiiresti...umbes 3 minutiga...teise ajal panin trenniasjad kokku...seega ei näe probleemi nendes foxi reklaamides.


Kas teil ka Fox hakkis. Igavestu tüütu ilming.

Reklaame näidati WD vahele enne aastavahetust selliselt, et 60-90 sekundit jäi kahe reklaami vahele seeriaali, siis kolm minti seriaali ja jälle reklaam.Täna oli suht Ok. reklaamipausid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2014 23:11:37 vasta tsitaadiga

Tundub, et paar osa sellist kulgemist hakatuseks, eks järgmine nädal natuke lõbusam thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 23:39:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
2 reklaamipausi oli. Esimene möödus kiiresti...umbes 3 minutiga...teise ajal panin trenniasjad kokku...seega ei näe probleemi nendes foxi reklaamides.


Kas teil ka Fox hakkis. Igavestu tüütu ilming.

Reklaame näidati WD vahele enne aastavahetust selliselt, et 60-90 sekundit jäi kahe reklaami vahele seeriaali, siis kolm minti seriaali ja jälle reklaam.Täna oli suht Ok. reklaamipausid.


Ei hakkinud. Starman starbox
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 23:50:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
2 reklaamipausi oli. Esimene möödus kiiresti...umbes 3 minutiga...teise ajal panin trenniasjad kokku...seega ei näe probleemi nendes foxi reklaamides.


Kas teil ka Fox hakkis. Igavestu tüütu ilming.

Reklaame näidati WD vahele enne aastavahetust selliselt, et 60-90 sekundit jäi kahe reklaami vahele seeriaali, siis kolm minti seriaali ja jälle reklaam.Täna oli suht Ok. reklaamipausid.
Jup nii oli, ega ausaltöelda peale WD polegi sealt kanalilt muud vaadanud. Pole nende kava süsteemist aru saanud senimaani. Suht segamini näidatakse kõike.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 02:28:37 vasta tsitaadiga

Jep, WD uus "poolhooaeg" algas küll ikka lõdva pauguga..
Natuke kõndimist ja natuke karjumist - osa kokkuvõte.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 18:31:27 vasta tsitaadiga

WD
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2014 18:36:19 vasta tsitaadiga

Jalaga seoses, hambad olid 5cm kaugemal, järgmine hetk peaaegu sama kaader 10+cm kaugemal.
Ja selle neegritädi mõõk on ikka ylipikk, tõmbab päid maha nagu muiste, kuigi tera ulatub poole peani icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 19:17:49 vasta tsitaadiga

salatoimik,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 22:03:06 vasta tsitaadiga

History tiksus taustaks ja Storage Wars tuli.
Kena, et mul on kh maal easy 400$ laud icon_cool.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 22:07:00 vasta tsitaadiga

vii see sinna pawn stari siis icon_lol.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.02.2014 22:44:57 vasta tsitaadiga

See hindamine on seal jah kuidagi ajuvabalt paigast ära. Miski antiik puit kapp laud 150 dolti ja siis jyski stiilis miski klaasist ja alumiiniumist peletis 300-500 doltsi.
Need külmikud ja pesumasinad panevad mind ka imestama ikka tohutult. Kas tõesti seal usas inimesed ostavad nii palju sellist tehnikat kasutatult ja veel uue masina hinna eest või neil seal uued masinad miski 3000+ dollarit et nad kasutatud masinatele 1000 hinnaks panevad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 23:05:48 vasta tsitaadiga

Walking Dead raadioseriaal icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 12.02.2014 01:11:42 vasta tsitaadiga

True Detective algas vaikselt, aga viimases osas läks s.tt päris reaalseks kätte. Väga kõrgekvaliteediline seriaal.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 01:50:21 vasta tsitaadiga

The After piloot siis vaadatud. Ei, väga meeldis. Tea kuna järgmist osa oodata on icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 00:53:22 vasta tsitaadiga

Agents of shield - Kuna esimene osa väga ei meeldinud, siis jäi tookord pooleli. Nüüd sai ühe jutiga ära vaadatud ja peab tõdema et tegelikult päris kobe sari. Iga järgneva osaga on ainult paremaks läinud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 02:11:57 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
See hindamine on seal jah kuidagi ajuvabalt paigast ära. Miski antiik puit kapp laud 150 dolti ja siis jyski stiilis miski klaasist ja alumiiniumist peletis 300-500 doltsi.
Need külmikud ja pesumasinad panevad mind ka imestama ikka tohutult. Kas tõesti seal usas inimesed ostavad nii palju sellist tehnikat kasutatult ja veel uue masina hinna eest või neil seal uued masinad miski 3000+ dollarit et nad kasutatud masinatele 1000 hinnaks panevad.

icon_lol.gif thumbs_up.gif olen ise täpselt sama asja peale mõelnud, tegin IMDB foorumisse isegi teema kasutatud köögitehnika kohta, et kas ma lolli eurooplasena ei saa aru ameeriklaste suurest fanatismist kasutatud külmikute jmt. asjade vastu, mis meil läheks lihtsalt ümbertöötlusele ja prügimäele icon_lol.gif üks inimene isegi väitis seal lõpuks, et ostis kunagi tõesti kasutatud külmiku mingi 35 dollari eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 10:50:49 vasta tsitaadiga

Banshee season 1 oli väga hea. Ime, et seda vaid 0,4-0,5mln inimest USA's jälgib. Ilmselt on sees mõnes vähelevinud kanalis.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.02.2014 11:22:29 vasta tsitaadiga

Taux007, Järelikult on piisavalt, et teine hooaeg sellele tehti.

Homme hakkab siis House of cards teine hooaeg.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 11:28:05 vasta tsitaadiga

House of Cards season 2 nüüd Netflixis saadaval thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 13:42:34 vasta tsitaadiga

Under the Dome thumbs_up.gif

Dean Norris mängib samasugust noksi, nagu Breaking Badis.. aint teises võtmes icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 21:56:38 vasta tsitaadiga

Minu vaadatavatel sarjadel hetkel väike paus, seega vaatasin ühe lemmikutest 'minisarjadest' uuesti ära, The Pacific. Nüüd läheb käiku teine lemmikutest, Band of Brothers.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 22:04:47 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
...Nüüd läheb käiku teine lemmikutest, Band of Brothers.

thumbs_up.gif
sain just uk`st plekk karbi kätte icon_smile.gif
peaks ka uuesti vaatama hakkama, icon_smile.gif viimati saigi nähtud soomest oma aastaid tagasi.
hevi.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 246, 247, 248  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.