Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 02:41:26 vasta tsitaadiga

Ega siin midyagi uut ei ole jah. Iseenesest minu esmamulje on

mängitavus: ok, mitte midagi uut, liikumine enamvähem, võitlus enamvähem
heli: helindatud questid ja väga hea soundtracki, heli poolest üks parimaid mmosid
graafika: ok, mitte midagi erilist, ei ole halb, ei ole väga hea
animatsioonid: paremad kui swtor'il, siiski mitte ideaalsed

Keegi eelkõnelejatest rääkis first personi kohta. Minu arust on antud mäng first personis mängides halvem, sest first person näeb halvem välja kui 3rd person. Lisaks on combatis ilmselgelt võimatu first personis sama hästi hakkama saada, kui 3rd personis. Seega igasugune raidimine ja pvp hakkavad 3rd personis toimuma. First person roll... ehk avastamine, grindimine ja niisama roleplay vms?

iMis mulle üldse ei meeldinud. Algusala. Kohutav. Ühe korra tegin läbi, vaatasin, et mhmh... helindatud questid on ägedad, aga see algusala on nii räme koridor, et tapa ära. Lisaks nägi see väga igav välja. Eriti piinarikkaks läks asi siis, kui proovisin teise ja kolmanda tegelasega alguse läbi joosta. Võrdluseks vana hea world of warcraft, mis on ~10 aastat vana ja alguses tunduvalt avaram. Ütleksin, et algusala kaardi kujundus on sellles mängus vähemalt beta põhjal päris ebaõnnestunud. Samas on see ehk asi mis viks fullis tunduvalt paremaks minna?

Minu praegune seisukoht on, et kui osta mäng eesmärgiga mängida seda kuu aega, siis võib täitsa teema olla inimestele, kes varem mmosid mänginud ja elders scrolls maailm meeldib. Kui tahta sealt alguses mingit väga head mmod, siis vast mitte. Praegu tundub rohkem sellline... skyrimist natuke teistsugune versioon. Inimestele, kes pole varem mmosid mänginud... pakub see mäng rohkem.

Muidugi see on räme esmamulje ja moodustunud lowlevel gameplay ja ~4 tunni gameplay põhjal. Muljetan hiljem veel.

Kokkuvõttes hetkel... kui mul oleks kuu täiesti vaba aega ja muid kohustusi absoluutselt poleks ja teisi mänge, midya mängida tahaks pole... siis... ostaks sellle mängu. QUestid on ilusti helindatud ja mängitavus kõlbab. Es. maailm iseenesest on äge, sellle 40 euri eest on siin meelelahutust küll. Samas mulle ei tundu vähemalt hetkel, et mäng oleks nii hea, et vääriks pikemalt kuumaksu tagumist või võiks saada konkurendiks wowile icon_razz.gif


Aga kui võrrelda teiste mängudega, siis sealt saab sama raha eest tunduvalt rohkem meelelahutust icon_razz.gif Väiksema raha eest saaks osta skyrimi kõigi dlc'dega, haige replay väärtus... kõik on skyrimis parem va. questide helindamine ja multipalyeri puudumine. Lisaks on skyrimil sellline modimise kogukond taga, et tapa ära icon_biggrin.gif


Mäng meeldiks tunduvalt rohkem kui oleks guild wars 2 või swtori maksemudeliga.
Minu meelest oli paljude poolt alahinnatud age of conan omas ajas tunduvalt kõvem mäng kui see siin icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Online

sõnum 08.02.2014 02:54:50 vasta tsitaadiga

Ise level 5 peal ja ka midagi erilist ei näe, nagu varem mainiti.. animatsioon on väga puine ning graafika selline tavapärane Skyrim... kuutasuga ei kujuta küll asja ette. Oleks ta nagu Guild Wars siis oleks täitsa söödav.. aga noo jumala eest.. lausa katastroof tundub tulema. Hetkel mäng nii bugine, et jube icon_razz.gif ei tohi vist neist siin rääkida aga jah... midagi meeldivat siiani näinud pole icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 02:55:34 vasta tsitaadiga

Minu kaks senti ka siis.

Skyrim meeldis mulle väga ning omalaadsete seast minu arvates üks parimaid, seetõttu ei hakanud ka omale ette kujutama, et uus mäng sedakõvasti ületab. Ning ei ületagi.
Gameplay on iseenesest tip-top, küll aga raskusaste muutub mingist punktist väga kõvasti (eks seal tulebki multiplayer faktor juurde, vaja suurema grupiga kääbikuid hakkima minna.
Multiplayeri osa lahendatud muidu üpriski hästi. Olgugi, et on vaid üks masterserver ja servereid ise valida ei saa, on sõprade leidmine väga lihtne.
Saan aru, et tegemist on betaga ning esineb mängus vigu, kuid kui nii suuremahuline beta teha, siis võiksid lihtsamad bugid parandatud olla (täielikult katki oli omavahel esemete vahetamise süsteem näiteks). Loading ajad on kohati väga pikad (mõni seltsimees koges kohati 10 minutilisi laadimisaegu, et kusagile väiksesse koopasse saada).

Praegusest valikust eelistaks kindlalt Skyrimit (jah, erinevat mängud, üks on täielikult SP, teine täielikult MP), kuid Skyrim on lihtsalt niivõrd parem.
ESO piirdub mul ilmselt Betaga, mis on 'okei' vaheldus muudele mängudele.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 03:09:27 vasta tsitaadiga

Miks te minu postitust parafraseerite? icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 03:24:46 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Miks te minu postitust parafraseerite? icon_razz.gif

Polnud sinu postitust veel näinudki, kui enda oma kirjutasin icon_razz.gif
Great minds think alike.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 05:32:48 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 07:59:15 vasta tsitaadiga

Ja see mäng olla läinud 200 milli maksma, jummal tänatud, et ei tormanud esimese hooga kohe ostma icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 08.02.2014 10:28:26 vasta tsitaadiga

Angry Joe videost on näha miks vsync peaks peal olema. Üldse kuidagi väga kehva graafika tal seal, ise mäletan eilsest, et oli parem.

Ma pakun, et see mäng tundub parem kui pole enne Skyrim't mänginud (nagu mina), samas ei oska veel seisukohta võtta kuna sain vahest ainult 1h mängida ja main questline lõppes ootamatu bugiga mis sai alguse sellest, et jäin stuck loading screenile. Loomulikult tegin ka bug reporti.
Muidu tundus täitsa ok, meeldis see actionbased combat mis tundub ka reaalselt toimivat. Samas on minu jaoks väga harjumatu mitte hiirega targetida ja klikkida actionbaril icon_smile.gif

Kuigi char creation tundub olevat väga mitmekesine ja detailne siis reaalsuses sa neid detaile ei näe ja enamus rassid ( v.a karvased) näevad ikka samamoodi välja.

No ja kuigi first person võib mingi aeg huvitav tunduda siis ainuvõimalik on MMO'd normaalselt mängida Third Personis, häirib see, et tegelane on ekraani vasakus servas third personis mitte keskel.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007




sõnum 08.02.2014 11:14:11 vasta tsitaadiga

kui keegi veel puudust tunneb siis

YA4J9E56KJ4FTNGXWX7N

Öelge, kui ära napsate.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.02.2014 11:49:48 vasta tsitaadiga

vsync probleem ma küll ei märganud. vb videos tekkis ainult?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 08.02.2014 11:52:37 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
Timberg kirjutas:
xonix kirjutas:
Parim asi, mis mulle siiani meeldinud on just nimelt see, et ei ole sama teema, mis WoWis, et kill 20 of that.

A tegelikult on ju päris sarnased questid icon_razz.gif
a) Pane lõke 1 põlema, pane lõke 2 põlema.
b) Vaata lõket 1, vaata lõket 2.


Seda küll, siiani tundub nagu rift first person views icon_rolleyes.gif . Üldiselt ootavad inimesed ikka mmorpg'dele ka arenguhüpet, aga siiamaani ei ole seda kuskilt tulnud. Need kes tulevad next gen'iga kunagi välja, need saaksid? vist siis mahlase tüki turust beer_yum.gif .

FPSist saad välja ka zoomida ju.

Ning see lõkke põlema panemine on imo ikka huvitam, vähemalt liigud ringi, mobe saab dungeonides(siin peaks vist midagi muud olema!?) tappa.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 12:13:55 vasta tsitaadiga

Emil kirjutas:
kui keegi veel puudust tunneb siis

YA4J9E56KJ4FTNGXWX7N

Öelge, kui ära napsate.


mina sain, tänud...proovin ka siis korra mängu ära
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 08.02.2014 12:54:03 vasta tsitaadiga

muidu tore peli. Ei ole midagi nii hullu, 3rd person vaates on päris söödav.
Load screenid on ainult kergelt närvidele käivad. Varsti 10 mintsa jälle passin loading screeni, ilmselt lõppeb jälle sellega, et viskab mängust välja...

edit:
tore. Ei saa noobie saarelt minema, asi lihtsalt ei loadi ära ja lõpuks viskab välja "unknown error" ; )

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.02.2014 13:50:51 vasta tsitaadiga

Mina seda mängu ei kavatse osta. Krt närvidele käivad sellised mängud, mida kõigepealt pead ostma mingi ulme kirve hinna eest ja siis veel mängimiseks veel iga kuiselt maksma. Krt küll andke mäng tasuta kui te peate küsima iga kuu inimestelt plekki, et nad mängida seda saaks. Jah saan aru et on vaja servereid hooldada ja inimestele palka maksta kes story-t juurde kirjutavad, aga kui 15 dollarit peab kuus maksms, siis 10 000 000 inimest kes ostavad selle ja mängivad iga kuiselt, siis pisut meeletult saavad raha endale. 150 000 000 iga kuu ja minuarust pole ebareaalne, et seda mängu ostetakse 10 miljonit ülemaailmselt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.02.2014 13:58:53 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Samas on see ehk asi mis viks fullis tunduvalt paremaks minna?


Kui ma saaks 0.01 bitcoini iga korra eest, kui ma olen kuulnud seda lauset, oleks ma praegu juba vähemalt ühe bitcoini võrra rikkam. See, mis praegu on mängus on see, millega minnakse laivi. Gameplay, selle süsteemid ja maailm on paigas. Praegu parandatakse ainult bugisid või on TESO järgmine MMO, millel tuleb maagiline ja enneolematu "launch day miracle patch"? icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 14:08:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Timberg kirjutas:
Ütleksin, et algusala kaardi kujundus on sellles mängus vähemalt beta põhjal päris ebaõnnestunud. Samas on see ehk asi mis viks fullis tunduvalt paremaks minna?


Kui ma saaks 0.01 bitcoini iga korra eest, kui ma olen kuulnud seda lauset, oleks ma praegu juba vähemalt ühe bitcoini võrra rikkam. See, mis praegu on mängus on see, millega minnakse laivi. Gameplay, selle süsteemid ja maailm on paigas. Praegu parandatakse ainult bugisid või on TESO järgmine MMO, millel tuleb maagiline ja enneolematu "launch day miracle patch"? icon_wink.gif

Pidasin silmas lootust algusala täiustamise kohta icon_wink.gif. Kas kõigile tegelastele jääbki see sama koridor koopas/vanglas algusesse, mis tuleb läbida? Kui jah, siis on vähemalt selles suhtes küll päris tume tulevik icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit79
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2007




sõnum 08.02.2014 14:44:02 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Jälle valedele inimestele antakse beta kutseid icon_razz.gif


Ofc. Kõik teised peale sinu on "valed inimesed". Parem oleks, kui neid poleks üldse olemas icon_biggrin.gif

ah jah ... ma samuti vale inimene siis. icon_smile.gif


TiQKapp kirjutas:
Jeah...Timbeg.. WOW is tõesti oli, aga mitut inimest sa tead kes mängib seda esimese isiku vaates ja wow pole mõeldud nii möngima.Samas TESO mängib sure osa inimesi esimese isiku vaates.


Mind kõige rohkem selle esimese isiku vaate (mõnus in-character fiiling; samas tugevalt piiratud ümbruse tajumine) juures segab see, et sul on valik minna kolmanda isiku vaatesse (üliebavõrdne ümbruse tajumise eelis (sa näed mis su kõrval ja isegi teatud distantsil seljataga toimub)). Ehk siis sa tead, et mingi seltskond inimesi saab ebavõrdse eelise kui sina soovid esimese isiku vaates mängida - ja see on HALB nii mängu tasakaalu kui ka üldise mugavustunde mõttes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 08.02.2014 14:55:43 vasta tsitaadiga

Mingi endless loading screen järgmisesse alasse. 20 min, naada
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr


viimati muutis Velociraptor 08.02.2014 14:59:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit79
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2007




sõnum 08.02.2014 14:55:58 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Olen ikka, aga ESO'ga siiki ei võrdleks, sest WoW graafiline disain on hoopis teine - multifilmilikum ja seeõttu ka palju isikupärasem.


See "isikupärane" näeb ikka ka väga kohutav välja, olgem ausad..


See on TESO teema, mitte WoW, aga WoWi isikupärane välimus on ikkagi, vastupidi sinu arvamusele, pigem väga hea!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 08.02.2014 15:19:35 vasta tsitaadiga

Velociraptor kirjutas:
Mingi endless loading screen järgmisesse alasse. 20 min, naada

Mul loadis ka mingi 20 minti, monitor juba lülitas ennast välja. Siis vajutasin hiirt ja suht kohe olin uuel saarel icon_lol.gif Nüüd korra oli mingi bug, ei saand enam midagi teha ja logisin välja. Sisse logimisega sinna saarele nüüd jälle sama ootamine.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
varjutus
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 15:33:54 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mina seda mängu ei kavatse osta. Krt närvidele käivad sellised mängud, mida kõigepealt pead ostma mingi ulme kirve hinna eest ja siis veel mängimiseks veel iga kuiselt maksma. Krt küll andke mäng tasuta kui te peate küsima iga kuu inimestelt plekki, et nad mängida seda saaks. Jah saan aru et on vaja servereid hooldada ja inimestele palka maksta kes story-t juurde kirjutavad, aga kui 15 dollarit peab kuus maksms, siis 10 000 000 inimest kes ostavad selle ja mängivad iga kuiselt, siis pisut meeletult saavad raha endale. 150 000 000 iga kuu ja minuarust pole ebareaalne, et seda mängu ostetakse 10 miljonit ülemaailmselt.

Kõik ei ole hardcore mängueksperdid, kes teavad täpselt, mis mängumaailmas toimub ja kes oskavad selliseid asju vaadata. Ma usun, et on piisavalt nö. tavainimesi, kelleni jõuab reklaam uuest mängust ja neid ei huvita karvavõrdki see, et nad peavad mängu eest 15 kuus maksma, sest nad ei tea sellest suurt midagi ja neid ei huvitagi ja 15 dollarit vast ei ole mingi ulmesumma ka lääne inimese jaoks. Ma arvan, et nad sellepärast selle kuutasu panevadki, et alguses sellistelt vähem informeeritud isikutelt võimalikult palju pappi kätte saada ja kui näevad, et enam ei tooda selline mudel, siis lasevad muutused käiku.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 08.02.2014 15:41:27 vasta tsitaadiga

No , tavainiimese käest kätte saada.
OK alguses sa ostad ära selle 40 eurise mängu ja sis hakkab tulema igakuine makse.
15 eurot kuu peale polekõige suurem summa, oleks siis ,et 40 euri igakuu.
Wow on inimesed mänginud aastaid.Ja keegi pole veel nälga surnud.
15 eurot=4 pakki suitsu
2 sixpacki,korra kuskil väljas käia tunnikese paar.


Arvan ,et kui huvitab sisi ei ole just see 15 eurot takistus, kas sul on meeleleahutust iga kuu 60h väärtuses 15 euro.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2014 15:51:28 vasta tsitaadiga

Jaanuari beta sessiooniga võrreldes on crashe tublisti vähemaks jäänud, samas sisselogimisele kulub vähemalt 5 minutit icon_neutral.gif Tundub et viletsasti ette valmistatud see suurema hulga rahvabetasse lubamine
_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 08.02.2014 15:55:31 vasta tsitaadiga

Mul juba teist korda npc-ga rääkimise lõpetades jääd talle otsa vahtima, ühtegi valikut teha ei saa, liigutada ka ei saa. Aitab aint logout ja 15 minti sisselogimist oodata.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TiQKapp
HV kasutaja
TiQKapp

liitunud: 04.02.2010




sõnum 08.02.2014 15:58:54 vasta tsitaadiga

Lauri kui jääb otsa vaatama siis
Settings,---addons--Load UI või midagi taolist.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.