Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Piston v2 kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 11:14:39 Ülevaade: Xiaomi Piston v2 kõrvaklapid vasta tsitaadiga


Olen juba mõnda aega nautinud Superluxi toodangut ning naudin pea iga päev HD681 ning HD330 äärmiselt head ja kvaliteetset heli. Kahjuks on mõlemad klapid aga suured ning avatud ja seega ei sobi nad väljas kandmiseks. Seetõttu tekkis vajadus pisikeste kõrvasiseste klappide järele.

Ütlen ausalt, IEM'idega pole mul eriti pikki kogemusi olnud, mõned aastad tagasi sain kingituseks mingisugused Skullcandy'd, mis olid ebamugavad ning kõlasid üpris kohutavalt. Pärast seda kasutasin mõnda aega Sennheiseri spordiklappe, kuid ka need ei jätnud eriti sügavat muljet. Seega oli väike kahtlus sees, et kas IEM'id ikkagi on minu jaoks. Õnneks avastasin üpris juhuslikult sellised kõrvaklapid nagu Xiaomi Piston ning pärast lühikest mõtlemisaega sai need Ibuygou'st 14€ eest ära tellitud.

Tehnilised andmed
    Type: in ears
    Line Control: yes
    Color: Brown
    Cable Core: enamel copper line
    Horn Impedance: 12Ω
    Weight: 12g
    Line Length: 1.1m
    Sensitivity: 93dB
    Plug Type: 3.5mm gold-plating
    Rated Power: 3mW
    Executive Standard: EN50332-2
    Frequency range: 20-20000Hz


Minuni jõudsid klapid ca. 2 nädalaga. Pakist tuli välja vägagi originaalse disainiga karp. Xiaomi on alati silma paistnud oma disainiga ning ka Pistonite puhul ei ole oma standardeid allapoole lastud. Pakend on taaskasutatud paberist ning täis hiinakeelseid juhendeid. Õnneks on mõningaid funktsioone ka piltidega näidatud. Papi seest leiab aga väga stiilse karbi koos kõrvaklappidega.



Komplekti kuuluvad loomulikult kõrvaklapid, kaasaskandmiseks winder ning kokku neli komplekti erinevaid pehmeid silikonotsikuid. 14€ kohta äärmiselt korralik komplekt!



Kõrvaklapid ise üllatasid oma koostekvaliteediga. Korpus on tehtud alumiiniumist, värvitud kuldseks ning kergelt lõhnastatud. Olles eelnevalt selle spetsiifilise aroomi kohta lugenud, eeldasin, et need klapid lõhnavad ikka tugevalt. Tegelikult pole see šokolaadiaroom üldse tugev, aga seda paneb siiski tähele. Klappidest jookseb 2 õhukest juhet mikrofonini. Lisaks saab nuppude abil muuta helitugevust, peatada muusikat ning võtta kõnesid vastu. Enamik kaablist on kaetud väidetavalt kevlariga, mis peaks muutma juhtme oluliselt tugevamaks. Ju siis ongi, kuid kaablid ise on igati pehmed ning kerged. Kaasaskandmiseks on kaabel mõistliku pikkusega, kuid olles Superlux HD681 ülipika kaabliga ära harjunud, võiks siiski kaabel paarkümmend cm pikem olla.



Kõige olulisem on kõrvaklappide juures siiski heli. Erinevalt paljudest teistest kõrvaklappidest kasutab Piston berülliumist membraane. Kuidas suutis Xiaomi 14€ klappide puhul nii kallist materjali kasutada, ei tea, kuid fakt on see, et need kõrvaklapid kõlavad hästi! Karbist välja võttes oli esimene kogemus ausalt öeldes pettumus: madalad toonid puudusid täielikult ning kogu heli oli kuidagi terav. Paar tundi sissemängimist ning õigete kõrvaotsade valimist ning arvamus oli täielikult muutunud! Järsku oli juurde tekkinud bass, ning kuigi Pistonid on suhteliselt bassirikkad klapid, on madalaid toone siiski mõistlikkuse piirides ning tegu on väga mõnusa ja sooja bassiga. Arvatavasti jääb basshead'idele bassist väheks, kuid rokk- ja poppmuusika kõlab väga mõnusalt. Ka kesktoonidele ei saa midagi ette heita, see on äärmiselt selge ning puhas. Mõned on veidi kurtnud kõrgete toonide üle, mis võiksid olla veidi tugevamad ja puhtamad. Ise kuulates ei saa küll selle väitega nõustuda, sest kõrgem ots oli taas äärmiselt puhas ning täpne, mitte aga liiga terav ja lõikav. Heli jätabki väga dünaamilise ja sujuva mulje, ükski osa pole liiga tugev ega liiga nõrk. Helipilt ise on IEM'ide kohta vägagi lai (kuigi mul puuduvad suuremad kogemused IEM'idega). Aga võrreldes näiteks Superluxidega, ei jää Pistonid küll helipildi suuruses oluliselt alla. Muusika kõlab äärmiselt kaasahaaravalt ning dünaamiliselt ja arvestades nende klappide hinda on heli lihtsalt super. Kaasasolevad silikoonst otsad on väga pehmed ning peaksid oma suuruste poolest kõikidele sobima. Lisaks on kaasas ka neljas paar otsi, mis on mõeldud just kõnede jaoks. Linnamüras kasutades probleeme igatahes pole, välishelisid läbi praktiliselt ei tule ning isegi bussis sõites saab rahulikult muusikale keskenduda.

Seega kokkuvõtlikult: isegi hinda mitte arvesse võttes on tegu äärmiselt kvaliteetsete ning väga hea helikvaliteediga kõrvaklappidega.

thumbs_up.gif Väga hea heli
thumbs_up.gif Korralik kvaliteet
thumbs_up.gif Lisanupud ja mikrofon
thumbs_up.gif Odav icon_eek.gif
thumbs_up.gif / thumbs_down.gif Mitte kõige pikem kaabel
thumbs_down.gif Metallist klapid võivad külmas seistes ka ise külmad olla

Kust osta? Originaale saab osta siit:
Ibuygou
PenonAudio - uuendatud versioon
Ebay

Väga palju liigub ka koopiaid, seega ei tasu suvalisest kohast osta! Originaali ja koopia erinevused (lisaks helile) leiab siit (originaal on vasakul, koopia paremal):
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis krist2an 07.03.2014 11:10:17, muudetud 8 korda
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2014 13:59:49 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Korrigeerisin ülevaate algust HV avalehele sobivamaks.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 15:01:13 vasta tsitaadiga

hoian silma peal. kui tõesti head asjad on, siis võiks mingi ühistellimuse teha kunagi, sellise raha eest võtaks küll.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 15:22:01 vasta tsitaadiga

Kahju, et valged out of stock on. Ostaks kohe. Kuigi tellisin just 2 paari, aga neid laheb nagu leiba, kuna kaablid pidevalt katki.

Ei tea, kas kontaktide polaarsus on Galaxy S4-ga kokkusobiv?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 15:38:18 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kahju, et valged out of stock on. Ostaks kohe. Kuigi tellisin just 2 paari, aga neid laheb nagu leiba, kuna kaablid pidevalt katki.

Ei tea, kas kontaktide polaarsus on Galaxy S4-ga kokkusobiv?

Valged ja hõbedased on vanem versioon, aga just see kuldne/pruun on uuendatud, 2. versioon. Need nupud peaksid teoorias töötama küll, saan varsti mõne Samsungi peal ka proovida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 15:47:50 vasta tsitaadiga

No mind need versioonid eriti ei huvitagi, varvus on tahtsam. Aksessuaarid peavad riiete ja isiksusega sobima.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 15:57:17 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
No mind need versioonid eriti ei huvitagi, varvus on tahtsam. Aksessuaarid peavad riiete ja isiksusega sobima.

icon_lol.gif vanemad versioonid on hoopis teise heliga ju. Uuendatud versioon olevat peajagu vanast hõbedasest/valgest üle. Aga eks see on igaühe oma asi, mida ta oluliseks peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 16:28:34 vasta tsitaadiga

Oleks kah huvi ühisostul thumbs_up.gif Antud hinnaga paistavad päris head klapid olema. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 16:58:05 vasta tsitaadiga

Timoha kirjutas:
Oleks kah huvi ühisostul thumbs_up.gif Antud hinnaga paistavad päris head klapid olema. icon_smile.gif

Ühisostu puhul võiksite nt. DHL'iga lasta saata, saatekulu peaks suhteliselt mõistlik ühe inimese kohta tulema. Samas on siis muidugi oht, et toll võtab vahele ja hakkab käibemaksu nõudma. Ise tellisin mõned päevad tagasi teise paari veel, nüüd on nad natuke kallimaks läinud ja enam 14€ eest ei saa. Samas isegi selle 15.53€ eest mis ma nüüd maksin on tegu väga hea diiliga.

Hetkel muidugi halb aeg tellida, Hiinas lõppesid just pidustused ning nüüd läheb paar nädalat aega, et kogu selle vahepealse tegemata jäänud töö tehtud saaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 16:59:23 vasta tsitaadiga

Kui õhisostu peaks välja pigistama...liitun.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 17:21:43 vasta tsitaadiga

Pagan, klappe nagu piisavalt vedelemas, aga sellise raha eest peaks ikka võtma, kui ühisost tuleb.
_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmpz
HV vaatleja
jarmpz

liitunud: 22.10.2011




sõnum 07.02.2014 17:25:45 vasta tsitaadiga

Endalgi oleks huvi nende klappide vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emil
Uus generatsioon
Emil

liitunud: 13.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 17:28:41 vasta tsitaadiga

võtaks ehk kah paari ligi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 07.02.2014 17:40:30 vasta tsitaadiga

kui ühisostuks läheb, siis oleks isegi käpp
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 17:59:21 vasta tsitaadiga

Isegi ära ei ütleks icon_lol.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2014 18:00:14 vasta tsitaadiga

Oleks ka huvitatud thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.02.2014 19:26:51 vasta tsitaadiga

Miks ühisost, shipping on free ju ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 19:47:20 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Miks ühisost, shipping on free ju ?


Wholesale price?


Ma ei mõista miks odavatele klappidele ei tehta ühenduslüliga juhtmeid, et saaks need välja vahetada kui katki peaksid minema icon_rolleyes.gif . Või pikema tugevdatud otsikutega neid audiojack'e, sest need hävivad inimestel ju suures enamuses esimesena...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 07.02.2014 22:58:42 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
renekas kirjutas:
Miks ühisost, shipping on free ju ?


Wholesale price?


Ma ei mõista miks odavatele klappidele ei tehta ühenduslüliga juhtmeid, et saaks need välja vahetada kui katki peaksid minema icon_rolleyes.gif . Või pikema tugevdatud otsikutega neid audiojack'e, sest need hävivad inimestel ju suures enamuses esimesena...


Hea mõte, tee ise ära ja kasseeri pappi icon_razz1.gif

_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 23:09:24 vasta tsitaadiga

Oleks kah ühisostust huvitatud thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 23:17:21 vasta tsitaadiga

Kas nii suure hulga puhul MTA'ga probleeme ei teki?
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 00:21:15 vasta tsitaadiga

Ma just mõtlen ka, et säästate euro-kaks, aga kui MTA otsustab käibeka ja tollimaksu juurde väänata, siis maksate ju oluliselt rohkem. Aga samas tore, et huvi nii suur on thumbs_up.gif mõned ülevaated Head-Fi'st ka: http://www.head-fi.org/products/xiaomi-pistons-2-0-mk301
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 07:55:43 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui suur kvaliteedi vahe helis neil Vsonic GR07ga on?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.02.2014 11:11:46 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Huvitav, kui suur kvaliteedi vahe helis neil Vsonic GR07ga on?

Xiaomisi kuulamata pakuks väja, et ühed on päris klapid ja teised on "nagu" peaaegu päris klapid. GR07 on dünaamilise elemendiga IEM-de tippklass.

EDIT: Kas see võre on funktsionaalne või kosmeetiline?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 11:47:23 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Huvitav, kui suur kvaliteedi vahe helis neil Vsonic GR07ga on?

tsitaat:
the GR07 are better. But they are also $170 v.s. $21. To be honest though, the Piston has better bass quantity and near quality, and have no sibilance due to it's more relaxed highs, but the GR07 wins in everything else.


pacho, millist võre mõtled? Seda, mis tagaküljel on?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.02.2014 11:50:39 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
bjaka kirjutas:
Huvitav, kui suur kvaliteedi vahe helis neil Vsonic GR07ga on?

tsitaat:
the GR07 are better. But they are also $170 v.s. $21. To be honest though, the Piston has better bass quantity and near quality, and have no sibilance due to it's more relaxed highs, but the GR07 wins in everything else.


pacho, millist võre mõtled? Seda, mis tagaküljel on?

Jep
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 13:19:50 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
krist2an kirjutas:
bjaka kirjutas:
Huvitav, kui suur kvaliteedi vahe helis neil Vsonic GR07ga on?

tsitaat:
the GR07 are better. But they are also $170 v.s. $21. To be honest though, the Piston has better bass quantity and near quality, and have no sibilance due to it's more relaxed highs, but the GR07 wins in everything else.


pacho, millist võre mõtled? Seda, mis tagaküljel on?

Jep

Leidsin sellise joonise siit


Ju siis seal ikkagi mingi eesmärk on... mu vene keel pole eriti hea ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.02.2014 13:32:07 vasta tsitaadiga

tellitud, senimaani olnud sennheiseri inearide peal, aga tundub, et hakkavad ära väsima - ehk suudavad samal tasemel heli pakkuda.
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 15:54:05 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Ma just mõtlen ka, et säästate euro-kaks, aga kui MTA otsustab käibeka ja tollimaksu juurde väänata, siis maksate ju oluliselt rohkem. Aga samas tore, et huvi nii suur on thumbs_up.gif mõned ülevaated Head-Fi'st ka: http://www.head-fi.org/products/xiaomi-pistons-2-0-mk301

Palju on oluliselt rohkem? Ma arvan, et üle 45€ läheb siis hakkan juba mõtlema.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.02.2014 00:10:54 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
pacho kirjutas:
krist2an kirjutas:
bjaka kirjutas:
Huvitav, kui suur kvaliteedi vahe helis neil Vsonic GR07ga on?

tsitaat:
the GR07 are better. But they are also $170 v.s. $21. To be honest though, the Piston has better bass quantity and near quality, and have no sibilance due to it's more relaxed highs, but the GR07 wins in everything else.


pacho, millist võre mõtled? Seda, mis tagaküljel on?

Jep

Leidsin sellise joonise siit


Ju siis seal ikkagi mingi eesmärk on... mu vene keel pole eriti hea ka.


See seal on lihtsalt auk. IEM'i ainuke eelis tavaklappide ees on heliisolatsioon. Xiaomid on, viimasel ajal populaarseks muutunud, pseudo-IEM'd. Probleem seisneb selles, et samaaegsel head helikvaliteeti ja -isolatsiooni pakkuvaid klappe on väga kallis ja keerukas toota. Siit ka vastus eelnevale Vsonic GR07 küsimusele.
Mu vene keel pole enam suurem asi, aga kas seda heliisolatsiooni (või siis selle puudumist) mitte ka seal ülevaates ei mainita.
Lisaks on disainis üks üsna suur möödalaskmine. Mittevahetatav metallist vaigukaitsevõrk. Vaikukaitsevõrk pole automaatselt halb, küll on halb selle paigutamine kohe otstesse. Need võrgud on üsna kiirest vaiku täis. Palju mõistlikum lahendus on vaigukaitse paigutada otsikust võimalikult kaugele, elemendi vahetusse lähedusse (nagu Shure) või pakkuda võimalus filtreid vahetada (nagu Q-Jays).
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 01:13:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Need võrgud on üsna kiirest vaiku täis.

Profülaktika mõttes võid ka kõrvu pesta.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.02.2014 01:26:48 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Need võrgud on üsna kiirest vaiku täis.

Profülaktika mõttes võid ka kõrvu pesta.

Enne igat kasutamist? Vaiku tekib ka pärast pesemist.
Füsioloogilise eripära tõttu pole hiinlaste jaoks filtrite ummistumine enamasti probleemiks, sellest ka rumal disain icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 09.02.2014 02:12:49 vasta tsitaadiga

krist2an, millise telefoni taga oled neid klappe kasutanud või proovinud? Kas heli muutmine ja kõnede vastuvõtt toimib probleemideta?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 02:16:30 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
krist2an, millise telefoni taga oled neid klappe kasutanud või proovinud? Kas heli muutmine ja kõnede vastuvõtt toimib probleemideta?

Seni proovinud Zopo C2 ning Samsung Galaxy Y taga. Zopo puhul ei tööta, aga seal on vist see kõrvaklapipesa ise vigane või siis väga imelik. Samsungiga töötavad ilusasti. Head-Fi's kinnitati, et nupud töötavad ka Nexus 5 ning Galaxy S4'ga. iPhone'i puhul töötab kõik peale helitugevuse reguleerimise.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 09.02.2014 19:30:26 vasta tsitaadiga

Oleks ka huvitatud tellmisest. Kus kohast hetkel kõige soodsam?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 09.02.2014 19:30:47 vasta tsitaadiga

Mind huvitab just, kas nad WP8 telefoniga töötavad.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 20:08:02 vasta tsitaadiga

mkutt, ülevaates ju kirjas kust osta.

Ise tellisin ära, näeb kaua kohale tulevad...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 13:34:23 vasta tsitaadiga

mina tellisin Amazonist aastavahetuse suurte soodukate ajal sellised SoundMAGIC E10-d - http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005HP3PNM/ref=oh_details_o08_s00_i00?ie=UTF8&psc=1. Pole ka pahad. Ei tea kas ka ülevaate omadega võrreldavad... Oma kõrvale ja lugedes ka Whathifisid jms "erialast" kirjandust pole veel Soundmagicute hinna-kvaliteedi suhtele vastast leidnud. Kuigi ka hiinakad icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 15:35:54 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
iPhone'i puhul töötab kõik peale helitugevuse reguleerimise.

Krt, järelikult ei tööta siis ka next/previous track nupud. Enne just vaatasin, et uuemad Androidid kasutavad sama TRRS ühendust.
Aga ehk mõne nädala pärast saab täpselt teada, sest endal on need juba ka tellitud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 17:16:06 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
mina tellisin Amazonist aastavahetuse suurte soodukate ajal sellised SoundMAGIC E10-d - http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005HP3PNM/ref=oh_details_o08_s00_i00?ie=UTF8&psc=1. Pole ka pahad. Ei tea kas ka ülevaate omadega võrreldavad... Oma kõrvale ja lugedes ka Whathifisid jms "erialast" kirjandust pole veel Soundmagicute hinna-kvaliteedi suhtele vastast leidnud. Kuigi ka hiinakad icon_smile.gif

Need vist lihtsalt korvaklapid, mitte headset...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 18:52:43 vasta tsitaadiga

Samuti tellisin ära icon_smile.gif Aga ma ei saanud aru kust ma saan jälgida seda kus kaugel klapid hetkel on. Tellisin samas kohas mis ülevaates oli mainitud. Tellimuse vormistasin ja maksin enne registreerimist saidil (valisin SG Registered Airmail). Nüüd registreerisin aga ei tea kus ma seda tracking numbri saan.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 20:32:03 vasta tsitaadiga

Timoha kirjutas:
Samuti tellisin ära icon_smile.gif Aga ma ei saanud aru kust ma saan jälgida seda kus kaugel klapid hetkel on. Tellisin samas kohas mis ülevaates oli mainitud. Tellimuse vormistasin ja maksin enne registreerimist saidil (valisin SG Registered Airmail). Nüüd registreerisin aga ei tea kus ma seda tracking numbri saan.

Sa pead saatma neile kirja, et sa tahad oma tellimust oma kasutajaga siduda, endal oli esimese tellimusega sama keiss. Ja kui nad paari-kolme päeva jooksul ei vasta, siis saada teine kiri veel.
tsitaat:
22:How can i track my order if i have nothing about my order?
You need email your transaction id from paypal ,and order information to support@ibuygou.com,ibuygou will email you tracking no via email.


Samas on hetkel seal hullumaja, 04.02 tellitud teine paar klappe on ikka veel posti panemata ning eilset tellimust kasutajale Rand0m pole üldse veel kinnitatud.


E: support@disney.com on vale aadress loomulikult icon_lol.gif HV muudab Ibuygou nime automaatselt ära...


viimati muutis krist2an 11.02.2014 01:06:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 15:27:04 vasta tsitaadiga

krist2an, ok, saatsin neile kirja. thumbs_up.gif

P.S. Täna hommikul tuli vastus et ei leia telimust nime, aadresi ja meili järgi ning küsiti tel. number. Saatsin ära ning kohe tuli ka vastus, nüüd näen ilusti oma profiilis tellimust. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 15:53:17 vasta tsitaadiga

Ibuygou on vahepeal uuesti hinda tõstnud, nüüd maksavad Pistonid juba $24.99. Krt hea oli, et ise ühe paari 14€ eest ja teise 15.5€ eest sain icon_cool.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 12.02.2014 12:43:14 vasta tsitaadiga

Äkki mõni Tartlane tahaks koos teha tellimuse, siis saaks võtta trackinguga posti ja postikulud pooleks teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 14.02.2014 20:29:00 vasta tsitaadiga

Kuidas ühistellimusega lood? Kui käiku läheb, siis võtaks ka 2 paari.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 20:46:08 vasta tsitaadiga

Wreckie, pole mõtet, toll vahele võtab, maksad ikka rohkem kui eraldi tellides
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 01:08:35 vasta tsitaadiga

Tellin ka, ei taha uskuda, et hea heliga on. Kohe kuidagi ei usu icon_rolleyes.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 20:11:42 vasta tsitaadiga

Lühidalt peale maksmist kadus tellimus konto alt ära, peale 3.5h tundi suhtlemist customer support'iga pandi tellimus konto alla tagasi. icon_lol.gif

Täna saidil ringi kolades:
Spoiler Spoiler Spoiler


Proovitud mitmelt seadmelt erinevate IP'dega, sama seis.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 10:37:06 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Lühidalt peale maksmist kadus tellimus konto alt ära, peale 3.5h tundi suhtlemist customer support'iga pandi tellimus konto alla tagasi. icon_lol.gif

Täna saidil ringi kolades:
Spoiler Spoiler Spoiler


Proovitud mitmelt seadmelt erinevate IP'dega, sama seis.

Sama probleem, tellimus kadus ära ning soovitati mitu korda uuesti tellida. Lõpuks ilmus tagasi, aga praegu on neil üldse lehega mingid hädad. Uuendasin esimeses postituses ostukohti ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Piston v2 kõrvaklapid mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.