Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia ZR märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Känguru
HV kasutaja
Känguru

liitunud: 19.11.2004




sõnum 06.02.2014 13:59:19 vasta tsitaadiga

real, mul on see teema ~5-10 sekki vaid siis kui telefoni dokist laadimast võtan.
_________________
It's not a bug, its a feature!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003




sõnum 07.02.2014 13:42:03 vasta tsitaadiga

olen seda power nupu mittetoimimist ise nüüd paar-kolm korda nädalas kogenud peale 4.3'le uuendust (varem pole kordagi olnud), kuid mind on aidanud igakord hädast välja helitugevuse reguleerimise nupud.
st. kui power nupp ei reageeri vajutan korra vol- / vol+ nuppu ja pärast seda on reageerima hakanud jällegi icon_cool.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 10.02.2014 12:48:56 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
olen seda power nupu mittetoimimist ise nüüd paar-kolm korda nädalas kogenud peale 4.3'le uuendust (varem pole kordagi olnud), kuid mind on aidanud igakord hädast välja helitugevuse reguleerimise nupud.
st. kui power nupp ei reageeri vajutan korra vol- / vol+ nuppu ja pärast seda on reageerima hakanud jällegi icon_cool.gif

Ei hakka ta midagi siis tööle icon_biggrin.gif Olen mõned korrad nii proovinud ja kasu pole midagi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2014 12:59:24 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
olen seda power nupu mittetoimimist ise nüüd paar-kolm korda nädalas kogenud peale 4.3'le uuendust (varem pole kordagi olnud), kuid mind on aidanud igakord hädast välja helitugevuse reguleerimise nupud.
st. kui power nupp ei reageeri vajutan korra vol- / vol+ nuppu ja pärast seda on reageerima hakanud jällegi icon_cool.gif


Väga huvitav. Xperia SP omanikud ootavad just, et voolunupu jama ära kaoks 4.3 uuendusega.
Praegu 4.1.2 puhul on jama, et vahest telefoni võttes lülitub voolunuppu vajutades vaid ekraani taustavalgustus sisse - tuleb paar korda klõpsida, et pilt tegelikult ette tuleks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 15.02.2014 13:38:12 vasta tsitaadiga

Tegelikult juba see näitab üpris selgelt, miks see on softi viga - klahvilukk läheb alati peale, aga maha ei tule. Raske uksuda, et see põrutuse tagajärjel tekkinud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2014 09:34:58 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Laizk kirjutas:
olen seda power nupu mittetoimimist ise nüüd paar-kolm korda nädalas kogenud peale 4.3'le uuendust (varem pole kordagi olnud), kuid mind on aidanud igakord hädast välja helitugevuse reguleerimise nupud.
st. kui power nupp ei reageeri vajutan korra vol- / vol+ nuppu ja pärast seda on reageerima hakanud jällegi icon_cool.gif


Väga huvitav. Xperia SP omanikud ootavad just, et voolunupu jama ära kaoks 4.3 uuendusega.
Praegu 4.1.2 puhul on jama, et vahest telefoni võttes lülitub voolunuppu vajutades vaid ekraani taustavalgustus sisse - tuleb paar korda klõpsida, et pilt tegelikult ette tuleks.


Lisan juurde, et Xperia SP puhul 4.3 tulek parandas voolunupu jama ära - peale uuendust pole kohanud, et telefon ärkamisel jamaks (st ainult taustavalgus, kuid pilti ette ei tule).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 18.02.2014 22:11:36 vasta tsitaadiga

Jõudsin järeldusele, miks mul nupp just hommikuti ja öösel jamab - andur ei saa piisavalt valgust. Aga see teadmine probleemi paremaks ei tee, kuna telefon on mõeldud ikkagi ööpäeva ringselt toimima.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roamless
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2005




sõnum 26.05.2014 14:41:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud juba ka Androidi KitKat versiooni peale installida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 27.05.2014 20:57:55 vasta tsitaadiga

Roamless kirjutas:
Kas keegi on saanud juba ka Androidi KitKat versiooni peale installida?


võtan lähipäevil ette. ROMid saadaval http://forum.xda-developers.com/xperia-zr/general

-e-
puhas 4.4 install tehtud ja rooditud. toimib thumbs_up.gif


viimati muutis heikis 28.05.2014 23:01:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hornet
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2014 21:56:00 vasta tsitaadiga

Jäi silma, et ametlik Kitkat nüüd saadaval kui telefon arvuti külge ühendada (Sony PC Companion).
_________________
20+ aastat HV-s icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 03.06.2014 12:21:07 vasta tsitaadiga

Eile pakkus stock rommiga ZR ilma pc companionita süsteemi uuendust, peale update näitab versiooniks android 4.4.2
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2014 12:52:46 vasta tsitaadiga

Pakub jah eilsest läbi telefoni update. Sõber lasi mõned päevad tagasi läbi PC-companioni 4.4.2 peale, aga teisel päeval hakkas miski google service kamm pihta, mis aku ära õgis. Probleemi põhjus vist "google now".
Play stores saadav fix, ega hard reset abiks ei olnud...

Kellelgi veel sarnast probleemi olnud?
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003




sõnum 03.06.2014 19:30:03 vasta tsitaadiga

google locations tuleb offi panna, ehk siis GPS täitsa välja lülida ... mul sõi peale updatet akut ~6-8% tunniga, kui selle kinni keerasin ja aku täis laadisin (ööseks ühendasin lahti) siis võttis vaid 8% akut kogu ööga ära - so. 6-7h.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 03.06.2014 20:02:41 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
google locations tuleb offi panna, ehk siis GPS täitsa välja lülida ... mul sõi peale updatet akut ~6-8% tunniga, kui selle kinni keerasin ja aku täis laadisin (ööseks ühendasin lahti) siis võttis vaid 8% akut kogu ööga ära - so. 6-7h.


Häda selles, et miks nüüd peab kinni keerama aga enne uuendusi ei pidand? Oma kogemus z1 puhul kus telefonis samad appid ja data ja wifi koos gpsiga koguaeg sisse lülitatud olid siis sama jama, et peale uuendusi kasvas tarbimine hüppeliselt kuidki samad asjad lubatud(ehk kõik keelamatta)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 03.06.2014 22:35:30 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
google locations tuleb offi panna, ehk siis GPS täitsa välja lülida ... mul sõi peale updatet akut ~6-8% tunniga, kui selle kinni keerasin ja aku täis laadisin (ööseks ühendasin lahti) siis võttis vaid 8% akut kogu ööga ära - so. 6-7h.


aga kuidas sa siis oma location historyt näed kui service kinni tapad?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 05.06.2014 16:48:12 vasta tsitaadiga

Telefon laeb seinast 3 tunniga ennast täis. On see mõistlik aeg?

Mul pärast androidi 4.4.2 uuendust on telefon kuidagi aeglasemaks muutunud. Vaba mälu 1gb ja lasin viimati avasti peale. Kuidas teil on?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 05.06.2014 20:03:14 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Telefon laeb seinast 3 tunniga ennast täis. On see mõistlik aeg?

Mul pärast androidi 4.4.2 uuendust on telefon kuidagi aeglasemaks muutunud. Vaba mälu 1gb ja lasin viimati avasti peale. Kuidas teil on?


4.4.2 peal:
total RAM: 1808MB, Available RAM: 528MB.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxx88
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2014




sõnum 30.06.2014 16:39:02 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:

8GB (4.6GB reaalselt kätte saadav) sisemist mälu mind eriti ei loksuta. Panin 32GB SD kaardi lisaks. Navi rakendused jms. suuremat pinda nõudvad app-id lubavad SD-le data paigutada.
Plaanin vähemalt 2aastat seda telefoni kasutada. 2GB mälu ja S4Pro prose peaks vist tagama selle, et järgmise paari aasta soft sellel muretult jookseb.


Kas kellelgi on tekkinud probleeme, et SD kaardile ei saa appe, pilte,videosid paigutada?
Peale rootimist peaks see kenasti toimima, aga peamiselt kõik appid ja muu inf paigutatakse automaatselt telefoni sisemällu?
Plaan telefon kingiks väikevennale osta ja kuna ta kasutab suht palju appe ja muud nodi siis võib see probleemiks osutuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003




sõnum 30.06.2014 18:16:13 vasta tsitaadiga

Kellel veel enda ZR rootimata - siis kitkatil võimalus ära teha ilma restardita ~5sekundiga - http://towelroot.com/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 04.08.2014 21:25:04 vasta tsitaadiga

Mul ZR juba pikemat aega iseseisvalt keeldub mõnedest kõnedest, saates vastu suvalise sõnumi nendest: "Olen hõivatud, helistan hiljem tagasi" jne. Niipalju kui ma foorumitest aru sain siis seda sõnumiga kõnest keeldumise valikut ei saa kinni ka keerata.
Kellelgi veel sihuke jama?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 05.08.2014 00:06:36 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
Mul ZR juba pikemat aega iseseisvalt keeldub mõnedest kõnedest, saates vastu suvalise sõnumi nendest: "Olen hõivatud, helistan hiljem tagasi" jne. Niipalju kui ma foorumitest aru sain siis seda sõnumiga kõnest keeldumise valikut ei saa kinni ka keerata.
Kellelgi veel sihuke jama?


Helisevat telefoni taskust kobades võib seda juhtuda jah, aga iseseisvalt ta küll sõnumeid ei saada.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoopismina
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2014 10:55:09 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
Mul ZR juba pikemat aega iseseisvalt keeldub mõnedest kõnedest, saates vastu suvalise sõnumi nendest: "Olen hõivatud, helistan hiljem tagasi" jne. Niipalju kui ma foorumitest aru sain siis seda sõnumiga kõnest keeldumise valikut ei saa kinni ka keerata.
Kellelgi veel sihuke jama?


Endal täpselt sama mure, kus telefonil huvitava sisuga keeldumissõnumeid teistele saata meeldib. Hoian telefoni püksitaskus ilma ümbriseta ning ekraan keha poole. Algul eeldasin, et pükste tasku materjal on sedavõrd õhuke, et nahk mõjutab ekraani läbi riide, kuid seda juhtub kõigi pükstega (ka nendega, millel taskud paksust riidest).

Samuti küsiks targematelt (kiire guugel vastust ei andnud, et tegemist oleks laialt levinud probleemiga) nõu ekraani mitte toimimise kohta. Vähemalt paari-kolme päeva tagant korra on ekraan tundetu ja ei reageeri puudutustele või hakkab iseseisvalt miskisugust jama korraldama. Käitub täpselt analoogselt selle videoga. Tundub, et äkki võib olla seotud sellega, kuidas telefon taskus on olnud, ehk millisele telefoni osale survet avaldatud. Tööle olen saanud ekraani välja lülitades ning ekraani erinevatele kohtadele vajutades, kuid suht tobe on sissetuleva kõne ajal mittetöötavat ekraani mudima hakata, et kõnele vastamine üldse võimalik oleks. Kas tasuks pöörduda remonti, kuna telefonil on veel garantii või sealt oleks vastuseks tulemas ebasobivate kasutusvõtete kasutamine (telefon kukkunud pole ning ringi on käidud sellega hoolsalt, samuti pole ekraanil kilesid)?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 10.09.2014 10:08:56 vasta tsitaadiga

Väidetavalt on 4.4.4 ZR-le kohekohe tulemas http://www.xperiablog.net/2014/08/25/new-firmware-10-5-1-a-0-283-certified-for-the-older-xperia-z-series-could-it-be-android-4-4-4/

-e-
osadele regioonidele 4.4.4 juba saadaval
http://www.sonymobile.com/in/software/phones/xperia-zr/
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2014 10:36:17 vasta tsitaadiga

4.4.4 peal jah. Esmamulje sama hea, kui viimase updatega. Siis paranes aku vastupidavus silmnähtavalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 21.10.2014 10:27:16 vasta tsitaadiga

Official: Sony bringing Android Lollipop to all Xperia Z devices from early 2015
http://www.xperiablog.net/2014/10/16/official-sony-bringing-android-lollipop-to-all-xperia-z-devices/
beer_yum.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia ZR mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.