Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.02.2014 16:15:06 vasta tsitaadiga

Kas ma saan nüüd õigesti aru, et 144 megahertsist monitori pole mõtet osta icon_eek.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.02.2014 16:48:46 vasta tsitaadiga

Jah google on kättesaadav, palun väga ja kasuta seda.
Sinu kogemus 120hz monitoriga ilmselt siis piirdus vsynciga. Kui tearib siis järgmine kord proovi sis 3buffering enableda.
Mul on endal ka 144hz monitor ja tean kindlalt et 80fps juures nähtavat teari ei ole.

See 143fps pilkamine tuli sinu fetishist "perfect fps" suunas.

El-Fuego: 144 megahertzist kindlasti mitte
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.02.2014 16:50:46 vasta tsitaadiga

ot:
renekas kirjutas:
Jah google on kättesaadav, palun väga ja kasuta seda.
Sinu kogemus 120hz monitoriga ilmselt siis piirdus vsynciga.
Mul on endal ka 144hz monitor ja tean kindlalt et 80fps juures nähtavat teari ei ole.

See 143fps pilkamine tuli sinu fetishist "perfect fps" suunas.

El-Fuego: 144 megahertzist kindlasti mitte


icon_eek.gif Mis põrgu päralt siis see mulle soovitati kui sellega pole midagi teha, minu kokkupandud juppidega masinas. Kuid mida ma sealt otsima peaks kui ma ei tea mida otsidagi

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.02.2014 17:01:21 vasta tsitaadiga

144 hz != 144 Mhz

Vabandust kui segadust tekitasin icon_smile.gif
Osta ikka kui raha on.
Tasub ainult ennem uurida ja võimalusel ise vaatamas käia. odavamatel gamerite 144hz monitoridel ei pruugi kõige paremad värvid olla.


viimati muutis renekas 05.02.2014 17:03:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 05.02.2014 17:02:13 vasta tsitaadiga

Selle vörra veel monitoridest, et proovisin just täna BF4 60Hz ja 120 Hz monitoriga (önneks 60Hz monitor veel alles). Fps umbes 90 -110. Vahe on suur minu silmale 120Hz monitori kasuks. Pilt on parem, sujuvam, täpsem. Millest see täpselt tehniliselt söltub ei tea ja ka täitsa savi.
60Hz monitori enam vaadata ei taha, kui harjunud paremaga. Aga ka korraliku 60Hz monitoriga saab väga hästi hakkama!


viimati muutis Avot 05.02.2014 17:15:48, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 17:11:00 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Jah google on kättesaadav, palun väga ja kasuta seda.
Sinu kogemus 120hz monitoriga ilmselt siis piirdus vsynciga.
Mul on endal ka 144hz monitor ja tean kindlalt et 80fps juures nähtavat teari ei ole.

See 143fps pilkamine tuli sinu fetishist "perfect fps" suunas.

El-Fuego: 144 megahertzist kindlasti mitte


ilmselt piirdusin vsynciga? miks sa sellist asja välja mõtled ja järeldad igast ulmet?
kui sul ei teari siis 5+ ja ole õnnelik.

http://www.testufo.com/

ja lisaks veel seda, et ega ta ainult bf4 selle komplektiga mängima ei jää... bf4 oma blurri ja sodiga on suht teari andestav

algne jutu mõte oli ka siiski see, et kas 60hz ilus pilt või hakkad seal 144hz monitoriga jebima, et mitte tearitud saada
kindlati kõrgem hz on äge aga jah.. 60 on ka täitsa hea

El-Fuego kirjutas:
icon_eek.gif Mis põrgu päralt siis see mulle soovitati kui sellega pole midagi teha, minu kokkupandud juppidega masinas. Kuid mida ma sealt otsima peaks kui ma ei tea mida otsidagi


soovitada võib ju ikka ja vanemate mängudega on ma arvan väga hea mänguelamus. Aga korralik 144hz monitor millel ka värvid kannatavad vaadata on mingi 400€ kanti
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.02.2014 17:11:40 vasta tsitaadiga

Rääkige eesti keeles. Mis asi see tearitud veel on ja mis need pisarad asjasse puutuvad icon_sad.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 17:20:14 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Rääkige eesti keeles. Mis asi see tearitud veel on ja mis need pisarad asjasse puutuvad icon_sad.gif


http://www.testufo.com/#test=stutter&demo=tearing&foreground=FFFFFF&background=000000&max=12&pps=720

cekka seda, mida näed ekraanil.. kutsutakse tearinguks

ideepoolest võiks nii olla, et kui sul on 144hz monitor siis +- mingi % sama fps-i juures on pilt ilus ja pehme ilma abivahendeid kasutamata, mis muudavad inputi ja kogu mängu lagiseks pasteediks.

suurema hz monitoriga tuleks väga soovitatavalt mõelda sellele, et su masin veaks mänge kõrge fps-ga välja ka! Siis on kõik 5+

60hz-ga saab alati framecappida ja selle arvelt paremat graafikat timmida. Pilt on täiesti ilus ja mängitud 60hz-ga aastaid.. pilt sujuv ja pehme, pole häda midagi.
muidugi kõrval 144hz on veel sujuvam aga seda sujuvust saad nautida ainult siis kui su masin on fps-i mõistes ca 2x võimsam.


ühesõnaga hea paralleel, kui sa ostad sportauto ala.. mingi bugatti veyroni? Siis arvesta sellega, et sa jõuad sinna alla neid rehve ka osta, mitte ei sõida mignite prottidega ning siis ükshetk avastad, et bugatti on kraavis.


viimati muutis ottf 05.02.2014 17:24:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 05.02.2014 17:23:40 vasta tsitaadiga

ottf, keeruta nüüd mida keerutad. Aga tead ju isegi et, 144Hz on parem kui 60Hz. Olgu see fps milline tahes. Kas ei ole mitte möttetu, musta valgeks rääkida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 17:26:34 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
ottf, keeruta nüüd mida keerutad. Aga tead ju isegi et, 144Hz on parem kui 60Hz. Olgu see fps milline tahes. Kas ei ole mitte möttetu, musta valgeks rääkida? icon_biggrin.gif

ma ei räägi musta valgeks ega ei keeruta

kas kõik ultra @ 60hz smooth
või hakkad jebima ja graafikat maha keerama, et @144hz oleks smooth?

valik on sinu!

144hz on muidugi parem kui sul on riistvara selle backuppimiseks! see, et 144hz > 60hz ei olegi nagu teemaks....


ühesõnaga, et kui BF4 kütad parcelis 144hz monitoriga ning lülitad AA välja, et ei teariks siis GG... sured selle läbu sees 2x ennem kui 60hz koos terava pildiga ning märkad foilage seest vastaseid kuna AA on sees ja pilt pole läbu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 05.02.2014 17:36:11 vasta tsitaadiga

Mis seade seda pilti uduseks muudab?
Low peal juba selge pilt kui igast aa-d ja mant väljas.
Ultra peal kisub ikka väha blurriks
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 17:38:57 vasta tsitaadiga

blur tuleb user.cfg-ga ära disableda ja siis saab panna ilusti ultraks
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.02.2014 17:39:08 vasta tsitaadiga

Kes üldse mängib MP ultra peal ? Kas kes ei ole omal motion blurri jms sodi disablenud ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 05.02.2014 17:41:27 vasta tsitaadiga

ottf, selle vörra tahan veel kysida Sinu arvamust. Kujuta nüüd endale ette, et tulen ja panen sinu arvutile 144Hz monitori taha. Lähen mängima BF4-ja asetusi muutmata. Kas oled siis sellel arvamusel, et sa vahet ei näe. Kui ei, siis oled minu maailma möiste järgi "puusilm".
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.02.2014 18:51:34 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et kasutaja ottf tahab selgeks teha, et kui ei ole piisavalt hea raud, siis ei tasu ka 144Hz monitor ennast ära. Pilt võib ju parem olla, aga mis kasu sellest paremast pildist, kui sul pilt tõksub maakeeli. Ja üle üldse, kas see on siin nüüd monitoride teema?
Ps. ja veel nii palju, et eks katsuge gtx 770 kaardiga max graafikaga v-sync peal mängida, kui 144hz monitor, ikkagi tuleb graafikat maha keerata ja ma olen täitsa kindel, et 60hz monitor on max graafikaga mängus ilusama pildiga kui 144Hz monitor maha keeratud graafikaga mängus.
Gtx 770 muidu väga hea kaart, aga siin vist peaks tulema sellise monitoriga teemaks juba TI kaart.Või mis need kõige võimsamad on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 19:02:46 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
ottf, selle vörra tahan veel kysida Sinu arvamust. Kujuta nüüd endale ette, et tulen ja panen sinu arvutile 144Hz monitori taha. Lähen mängima BF4-ja asetusi muutmata. Kas oled siis sellel arvamusel, et sa vahet ei näe. Kui ei, siis oled minu maailma möiste järgi "puusilm".


kus kohas ma ütlesin, et 144 vs 60 ei ole vahet?
tõenäoliselt saab see olema, et tearing hakkab pihta. Kohtades kus mäng veab üle 130 jne kindlasti on vägagi hea vahe

aga ma ei viitsiks jah veel korralikku investeeringut teha ja samas aastal 2014 võiks ikka juba natukene quake2-e pasteedist paremat pilti ka lubada, mida 60hz monitori puhul saab nautida ilma pooleks minemata

ah savi.. ei viits enam
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 05.02.2014 19:35:28 vasta tsitaadiga

Nii palju kui mina nüüd asja jagan, siis köige suuremaks pildi rebimise pöhjuseks on see kui videokaardilt tulevat infot ei suuda/jöua monitor näidata? Eilmine pilt ei jöua eest ära ja juba uus peal jne,, (see maa keelels rääkides) Minule ei ole vähimatki pildi rebismist (tearingut) 120Hz monitoriga kus vaste aeg on ka minimi. Olgu see fps 60, 80, 120, jne..
Ainult Vsync tekitab mingi lag-i.
Otse vastupidi peaks ju olema selle pildi rebimisega. Ja ka minu meelest nii on, et kui monitor suudab joonistada 144 fps-i siis väiksemat fps-i peaks monitor ju juödma täiesti vabalt ja tervelt edasi andma ??????????????????? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 19:54:41 vasta tsitaadiga

Avot, monitor näitab sulle viimase inputi pilti ja kui refreshi poolepealt sõidab uus pilt sisse siis on ka madala fps-ga tearing.
144hz monitoriga nagu londu ütles, et saab tear kiiremini läbi, saabki aga seda teari juhtub ka tihedamini

google n stuff

"Tearing will ALWAYS occur when the graphics card is rendering at its own pace, rather than syncing with the monitor's refresh rate."

"GPU doesn't finish the frame when the monitor refreshes" <- siia veel lisan selgituseks, et kui sul on 144hz ja pela jookseb 300fps siis tekib tearing kunag GPU pritsib nii räigelt peale aga monitor ei jõua enam vana eest ära refreshida.

Kui tahad mängida 144hz mõnusalt ja pehmelt siis tuleb pilti kõvasti nerfida.. siis peaaegu sama laks nagu mängiks mingi konsoolipeal lihtsalt hiirega.

144hz monitorid on ägedad asjad ofc. Nõus pildis järgi andma ja väga gfx ei koti siis on väga bro
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 05.02.2014 20:06:26 vasta tsitaadiga

No aga siis peaks ju 60Hz monitor täitsa "hädas" olema, kuna GPU "pritsib" pidevalt liiga peale (köik mis yle 60 fps) ?
Ok jätame selle teema, see siin ikkagi BF4 foorum. beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 20:11:08 vasta tsitaadiga

miks sa ignod infot, mida siin sulle pritsitakse rääkides fps cappimisest ja triplebufferingust... mis erinevalt vsyncist tekitavad pmst tearinguta smooth lagivaba pildi?!
proovi aga fps capi 144 kandis...

väga hea masinaga võib isegi vsynci rahus kasutada, eriti toda nvidia adaptiivset kuna kui gpu suudab pritsida 300fps-i siis vsyncimine ei tekita input lagi

also beer_yum.gif

eks igaüks ise otsustab nüüd mis teeb icon_biggrin.gif infot aga mõlemast aspektist tonnide viisi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
proz213
HV vaatleja
proz213

liitunud: 12.06.2012




sõnum 05.02.2014 20:15:03 vasta tsitaadiga

Ei viitsi teie juttu lugeda, ülalpool.

Äkki annaksite TL;DR, millest vaidlus käib? Saaks asjakohast juttu ka siia, kaua te reostate oma vaidlustega.

"Our eyes can only see 30 fps, above that we wont notice a diference" console peasant

_________________
"either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 05.02.2014 20:21:41 vasta tsitaadiga

ottf, OK ma vist liiga rumal ja ei jaga sinu loogikat. Anname asjal olla eks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.02.2014 21:31:22 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
ottf, OK ma vist liiga rumal ja ei jaga sinu loogikat. Anname asjal olla eks. thumbs_up.gif


ei.. mitte rumal, vaid lihtsalt loe mis kirjas on icon_biggrin.gif pakun, et enamus skipivad ridu..

lihtne seletus ju.. kui pritsitakse peale vähem kui 60/144 või rohkem kui 60/144 siis on tearing.
ka hz ei ole monitoril kivisse raiutud 60/144.. ka see kõigub tänu krt teab millele, soe paneel vs külm paneel.. mida iganes jne

sellepärast siin ongi, et kui paned fpscap-i ala 150fps 144hz monitoriga + triplebuffer siis on silmale see tearing suht võimatu märgata aga mäng ei lagi..
kui sul on video mis pressib hädaga 50-70 ja ostad 144hz monitori siis GG, vsynciga on siuke lag või naudi tearingut...

agaok las jääb nüüd
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 05.02.2014 21:31:46 vasta tsitaadiga

Kas selle heli kadumise bugi suhtes ei ole miskit uut leiutatud? Tean jah et see kaob automaatselt järgmise mapi laadimise järel aga enne seda?
_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 05.02.2014 21:51:22 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Kes üldse mängib MP ultra peal ? Kas kes ei ole omal motion blurri jms sodi disablenud ? icon_biggrin.gif

Mina näiteks.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.