Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 536, 537, 538 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 21:13:06 vasta tsitaadiga

argentum7 kirjutas:
Kas uus Elioni app Samsungile on kellelgi juba olemas? Mul näitab ikka versiooni 4.0


Ma enne 26ndat ei ootaks midagi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 21:19:28 vasta tsitaadiga

Enne 26. mida?
Veebruari, maid või 26. nädalat?

Pailaps kirjutas:
argentum7 kirjutas:
Kas uus Elioni app Samsungile on kellelgi juba olemas? Mul näitab ikka versiooni 4.0


Ma enne 26ndat ei ootaks midagi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 21:26:29 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Enne 26. mida?
Veebruari, maid või 26. nädalat?

Pailaps kirjutas:
argentum7 kirjutas:
Kas uus Elioni app Samsungile on kellelgi juba olemas? Mul näitab ikka versiooni 4.0


Ma enne 26ndat ei ootaks midagi.

alustuseks veebruarit, kui yle läheb, siis maid ja kui see ka yle, siis 26. nädalat icon_rolleyes.gif

aasta 2026 ma hetkel veel välistaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 21:38:44 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Enne 26. mida?
Veebruari, maid või 26. nädalat?

Pailaps kirjutas:
argentum7 kirjutas:
Kas uus Elioni app Samsungile on kellelgi juba olemas? Mul näitab ikka versiooni 4.0


Ma enne 26ndat ei ootaks midagi.
Lapselapse 26ndat eluaastat
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 21:45:30 vasta tsitaadiga

Seda oli arvata, et valetatakse ja vassitakse nii kuis annab, muudkui lubatakse, et see ja too kuupäev... ja kui aeg käes, siis lükatakse jälle edasi - saamatud pärdikud ikka.. ei suuda nüüd ühte appi valmis teha ning lõppude lõpuks korraliku DTV teenust seeläbi pakkuda.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 21:59:27 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
muudkui lubatakse, et see ja too kuupäev... ja kui aeg käes...

??? Miskus?
Ärgem unustagem, et tähtaegu mida ei ole olemas, ei saa ka Elion lubada.

Elion saatis aasta alguses klientidele kes kasutasid Samsungi teleritel nutitv versiooni 2.7, et teleril tuleb rakendus uuendada versioonile 4.0 sest varasem versioon lõpetab 01.02.2014 toimimise. (ümmarguselt, et seadistage teler automaatselt rakendusi uuendama) See on ka ainus lubadus, kahjuks ei ole infot, kas see lubadus täideti või mitte.

Igal juhul on infot, et Samsungi uuendamise nimel kiirustatakse piisavalt, see kõik ei ole veel nii lihtne, et Elion lükkab faili serverisse ja kohe uueneb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 22:11:50 vasta tsitaadiga

Siis ma olen lihtsalt valesti aru saanud asjadest, siin eelmisel nädalal keegi nii kindlalt väitis, et kohe-kohe tuleb uuendus... jäi mulle selline ekslik mulje, et tegu on ametliku infoga.
Vabandan!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.02.2014 22:52:07 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Jälle üks näide emotsionaalsest teismelisest.
Tuleb vist Tanelile soovitada näiteks captcha lisamist kommentaari sisestamiseks, et captchat nuputades jõuaksid rahuneda ja järele mõelda mis ila sa õige pritsid. icon_smile.gif

Kui see mulle oli mõeldud, siis läks ikka väga mööda.
Sensitiivseid võimed on sul olematud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 05.02.2014 11:34:22 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
renekas kirjutas:
Jälle üks näide emotsionaalsest teismelisest.
Tuleb vist Tanelile soovitada näiteks captcha lisamist kommentaari sisestamiseks, et captchat nuputades jõuaksid rahuneda ja järele mõelda mis ila sa õige pritsid. icon_smile.gif

Kui see mulle oli mõeldud, siis läks ikka väga mööda.
Sensitiivseid võimed on sul olematud.


Uus versioon Samsungi jaoks olemas - 4.005
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.02.2014 11:42:59 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
seeru kirjutas:
renekas kirjutas:
Jälle üks näide emotsionaalsest teismelisest.
Tuleb vist Tanelile soovitada näiteks captcha lisamist kommentaari sisestamiseks, et captchat nuputades jõuaksid rahuneda ja järele mõelda mis ila sa õige pritsid. icon_smile.gif

Kui see mulle oli mõeldud, siis läks ikka väga mööda.
Sensitiivseid võimed on sul olematud.


Uus versioon Samsungi jaoks olemas - 4.005

Tore on. Kuid mu viimasele kirjutisele on võimalik mingit lahendust pakkuda. Millegipärast on jäänud mulje, et oled selle Elioni TVga tarkvaraga seotud rohkem, kui lihtsad Elioni toodete tarbijad.

Ehk siis, miks on nn. esimesed valikud seal nuti TV tarkvaras miski abiinfo jne. kuhu kasutaja nn. vasaku kiirklahviga alati suunatakse. Ja millal on lootust, et Telerivaatamine saab esmaseks valikuks, mitte pild abiinfo kasutamine?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 12:51:28 vasta tsitaadiga

Minul näitab, et uus versioon on 4.9
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 13:11:06 vasta tsitaadiga

Mida head jagati?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 13:32:54 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Reaalsus on see, et ega see zuumbox ka midagi head pole. Klient peab valima halbadest variantidest selle, mis on vähem halvem. Minu hinnangul oleks Elionil kõige rohkem perspektiivi muutuda paremaks. Kahjuks ei muuda uus ja äge kasutajaliides sisuliselt midagi, isegi siis kui see poleks läbi kukkunud. Programmidele on vaja paremat tehnilist kvaliteeti ja paremat sisu.


Vabanda kuid ma ei usu , et Elion muudaks oma hinnapoliitikat ning pakettide sisu. Minu nägemus oleks, lasku kõik kanalid vabaks ja pangu neile normaalne hind ja inimesed saavad ise valida mida tahavad vaadata. Uue puldi kohta ei ole mul mingit paha sõna. Vajab harjumist natuke. Positiivne külg on see, et neid nuppe pole nii palju. Halb külg on see, et vana menüüga sai vaadata mis teistelt kanalitelt tuleb ilma, et kanal vahetuks võib-olla on ka siin lahendus mida ma ei ole leidnud hetkel.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.02.2014 13:36:29 vasta tsitaadiga

Kuidas te samsung telekas versiooni vaatate? Minul smart hubis info alt ei näita versiooni numbrit. f6400 fw 1117
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2Fast4You
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2006




sõnum 05.02.2014 13:46:46 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Minu nägemus oleks, lasku kõik kanalid vabaks ja pangu neile normaalne hind ja inimesed saavad ise valida mida tahavad vaadata.

Väidetavalt takistab seda kõike just kanali omanikud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 14:03:55 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Kuidas te samsung telekas versiooni vaatate? Minul smart hubis info alt ei näita versiooni numbrit. f6400 fw 1117


Olemasoleva App'i versiooni nägemiseks liigu menüüs seadete peale ja seal peaks ekraani allosas versiooni number näha olema. Juhul kui sul automaatset uuendust ei toimu siis saadaoleva uuenduse versiooni numbrit näed Samsung Apps'is, kui Elioni appi peale lähed.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 14:40:39 vasta tsitaadiga

Nad peaksid midagi muutma jah.
Olgu põhipakett, nagu praegu, ja neile lisaks võiks ülejäänud kanalid olla noppekanalid. Olgu kanali omahind mis on, igaüks siis ise otsustab. Praegu mida pidevalt vaatad, neid noppekanalitena pole ja lisapaketina lisatakse igast muud prahti mida elusees ei vaata, kuid maksad ikka nende eest..... Ja praegu noppekanalid ka mingi jamahunnikust, mida ka elusees igapäev ei vaata...

2Fast4You kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Minu nägemus oleks, lasku kõik kanalid vabaks ja pangu neile normaalne hind ja inimesed saavad ise valida mida tahavad vaadata.

Väidetavalt takistab seda kõike just kanali omanikud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 18:24:54 vasta tsitaadiga

SirVorkars, sa soovid võimatut. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:07:56 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
seeru kirjutas:
renekas kirjutas:
Jälle üks näide emotsionaalsest teismelisest.
Tuleb vist Tanelile soovitada näiteks captcha lisamist kommentaari sisestamiseks, et captchat nuputades jõuaksid rahuneda ja järele mõelda mis ila sa õige pritsid. icon_smile.gif

Kui see mulle oli mõeldud, siis läks ikka väga mööda.
Sensitiivseid võimed on sul olematud.


Uus versioon Samsungi jaoks olemas - 4.005


Kummaline on see, et Samsung Appis ja SmartHubis näitab versiooniks 4.005 aga appi enda seadete all 4.9
Silma nähtavaid uuendusi veel leidnud pole, aga pole ka väga süvenend.

Kusjuures kui esmaspäeval muul põhjusel elioni klienditeenindusega sai suheldud ja nii muuseas küsisin app uuenduse kohta siis öeldi et 22 vms veebruaril alles tuleb. Need seal teisel pool toru ei tea vist üldse mis toimub.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:19:51 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks 4.9, kui changelogi järgi ollakse juba ammu versiooni 4.12 juures?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:22:22 vasta tsitaadiga

Muudatustest infi ei jagata enam? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:23:34 vasta tsitaadiga

Parandatud on kordus tv - nüüd asi reklaamivaba, hiljem kontrollin, kas saateid ka ikka korralikult lõpuni laseb vaadata või on ikka see pull, et hakkab kuskilt maalt hakkima ning siis algab saade otsastpeale.
Silmnähtavalt on juurde tulnud üks viga, mida ennem ei olnud. Kui tahan kanaleid nooltega kiiresti vahetada, siis see alumine kanali inforiba, mis kuvab, milline saade käib ja mis järgmisena hakkab, ei jõua enam järele isegi siis kui ma nt. väga rahulikus tempos kanaleid üles või allapoole lõksutan. Väike näide: tahan etv kanalilt jõuda tv6 peale, pean vajutama 4 või 5 korda noolt ülesse, et sinna jõuda, kuid kui ma olen tv6 peale jõudnud kuvab all infona mul endiselt veel etv kanali saateinfot..

Ühesõnaga üks viga parandatakse, siis teine tuleb juurde ning ülal kirjeldatud viga ikka häirib kohe väga tõsiselt, seda enam, et selle parandust tuleb ilmselt nüüd jälle pool aastat oodata.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:23:54 vasta tsitaadiga

Ole nüüd.
Naised saunas räägivad ainult.

jeesus188 kirjutas:
Muudatustest infi ei jagata enam? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:28:47 vasta tsitaadiga

Indrekp võiks siin midagi asjalikku teha ning anda infot uute versioonide kohta ning avaldada iga uuenduse changelog-i.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:33:47 vasta tsitaadiga

Kardan, et Indrekp-l puuduvad volitused selle salajase projekti kohta info avaldamiseks. icon_biggrin.gif

LiivaneLord kirjutas:
Indrekp võiks siin midagi asjalikku teha ning anda infot uute versioonide kohta ning avaldada iga uuenduse changelog-i.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 19:35:04 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ole nüüd.
Naised saunas räägivad ainult.

jeesus188 kirjutas:
Muudatustest infi ei jagata enam? icon_rolleyes.gif
ja saunas nad ka asju nii parandavadki.
Logi põhjal annaks kohe kontrollida, et kas teistel asjad ka töötavad, elionis kindlasti kõik töötas, selles ma ei kahtlegi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 05.02.2014 20:28:18 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Huvitav, miks 4.9, kui changelogi järgi ollakse juba ammu versiooni 4.12 juures?


Samsungi App uuendamine käib läbi samsungi (Elion saadab, samsung lisab üles), motorolade läbi Elioni.
4.12 tuleb Samsungile veebruaris.

4.005 on appi versioon samsungi appstores, 4.9 on elioni rakenduse versiooni number.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 20:33:46 vasta tsitaadiga

Veebruari lõpus siis?

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Huvitav, miks 4.9, kui changelogi järgi ollakse juba ammu versiooni 4.12 juures?


Samsungi App uuendamine käib läbi samsungi (Elion saadab, samsung lisab üles), motorolade läbi Elioni.
4.12 tuleb Samsungile veebruaris.

4.005 on appi versioon samsungi appstores, 4.9 on elioni rakenduse versiooni number.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 05.02.2014 20:37:18 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Veebruari lõpus siis?

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Huvitav, miks 4.9, kui changelogi järgi ollakse juba ammu versiooni 4.12 juures?


Samsungi App uuendamine käib läbi samsungi (Elion saadab, samsung lisab üles), motorolade läbi Elioni.
4.12 tuleb Samsungile veebruaris.

4.005 on appi versioon samsungi appstores, 4.9 on elioni rakenduse versiooni number.


20.02...25.02 vahemikus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 20:43:57 vasta tsitaadiga

Versioon 4.9 oli juba novembrikuus olemas ja alles nüüd sai samsa selle üles.
Asi käib ikka läbi eriti pika ussi genitaali...


armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Veebruari lõpus siis?

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Huvitav, miks 4.9, kui changelogi järgi ollakse juba ammu versiooni 4.12 juures?


Samsungi App uuendamine käib läbi samsungi (Elion saadab, samsung lisab üles), motorolade läbi Elioni.
4.12 tuleb Samsungile veebruaris.

4.005 on appi versioon samsungi appstores, 4.9 on elioni rakenduse versiooni number.


20.02...25.02 vahemikus.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 20:52:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

4.005 on appi versioon samsungi appstores, 4.9 on elioni rakenduse versiooni number.

ma näen 4... app versioonis

4.9 ma ei leidnud telekas kusagilt

äkki jagate kust täpsemalt vaadata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 05.02.2014 21:12:37 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Versioon 4.9 oli juba novembrikuus olemas ja alles nüüd sai samsa selle üles.
Asi käib ikka läbi eriti pika ussi genitaali...


armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Veebruari lõpus siis?

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
Huvitav, miks 4.9, kui changelogi järgi ollakse juba ammu versiooni 4.12 juures?


Samsungi App uuendamine käib läbi samsungi (Elion saadab, samsung lisab üles), motorolade läbi Elioni.
4.12 tuleb Samsungile veebruaris.

4.005 on appi versioon samsungi appstores, 4.9 on elioni rakenduse versiooni number.


20.02...25.02 vahemikus.


Pole vaja spekuleerida. Igal asjal oli oma põhjus. Uuendus tuleb veebruaris.

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

4.005 on appi versioon samsungi appstores, 4.9 on elioni rakenduse versiooni number.

ma näen 4... app versioonis

4.9 ma ei leidnud telekas kusagilt

äkki jagate kust täpsemalt vaadata


Parandus:
Peamenüü-->Seaded-->NutiTV menüünupp. Selle nupu allosas on kirjas versiooni nr.


viimati muutis armjan 05.02.2014 21:23:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 21:15:58 vasta tsitaadiga

seal all on kirjas vaid kuupäev
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 22:39:46 vasta tsitaadiga

ot:
LiivaneLord kirjutas:
Indrekp võiks siin midagi asjalikku teha ning anda infot uute versioonide kohta ning avaldada iga uuenduse changelog-i.

Ütle nüüd ausalt, mida sa selle infoga peale hakkaksid? icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 22:43:22 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Parandatud on kordus tv - nüüd asi reklaamivaba, hiljem kontrollin, kas saateid ka ikka korralikult lõpuni laseb vaadata või on ikka see pull, et hakkab kuskilt maalt hakkima ning siis algab saade otsastpeale.
Silmnähtavalt on juurde tulnud üks viga, mida ennem ei olnud. Kui tahan kanaleid nooltega kiiresti vahetada, siis see alumine kanali inforiba, mis kuvab, milline saade käib ja mis järgmisena hakkab, ei jõua enam järele isegi siis kui ma nt. väga rahulikus tempos kanaleid üles või allapoole lõksutan. Väike näide: tahan etv kanalilt jõuda tv6 peale, pean vajutama 4 või 5 korda noolt ülesse, et sinna jõuda, kuid kui ma olen tv6 peale jõudnud kuvab all infona mul endiselt veel etv kanali saateinfot..

Ühesõnaga üks viga parandatakse, siis teine tuleb juurde ning ülal kirjeldatud viga ikka häirib kohe väga tõsiselt, seda enam, et selle parandust tuleb ilmselt nüüd jälle pool aastat oodata.


Kusjuures minul on selline probleem ainult Channel Up/Down klahvidega. Kasutan Samsa puuteplaadiga pulti ja kui sellel üles/alla näpuga lohistada (mis vahetab ka kanalit üles/alla) siis käib info ilusti kanaliga kaasas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 22:43:57 vasta tsitaadiga

Betamax, ega ma nii isekas nüüd ei ole, et vaid enda peale mõtlen. innocent.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.02.2014 23:56:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ot:
LiivaneLord kirjutas:
Indrekp võiks siin midagi asjalikku teha ning anda infot uute versioonide kohta ning avaldada iga uuenduse changelog-i.

Ütle nüüd ausalt, mida sa selle infoga peale hakkaksid? icon_lol.gif

Infot on vaja kõigepealt teada, siis saab öelda, mida pealehakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 06.02.2014 12:01:18 vasta tsitaadiga

pulse kirjutas:
v1per kirjutas:
Parandatud on kordus tv - nüüd asi reklaamivaba, hiljem kontrollin, kas saateid ka ikka korralikult lõpuni laseb vaadata või on ikka see pull, et hakkab kuskilt maalt hakkima ning siis algab saade otsastpeale.
Silmnähtavalt on juurde tulnud üks viga, mida ennem ei olnud. Kui tahan kanaleid nooltega kiiresti vahetada, siis see alumine kanali inforiba, mis kuvab, milline saade käib ja mis järgmisena hakkab, ei jõua enam järele isegi siis kui ma nt. väga rahulikus tempos kanaleid üles või allapoole lõksutan. Väike näide: tahan etv kanalilt jõuda tv6 peale, pean vajutama 4 või 5 korda noolt ülesse, et sinna jõuda, kuid kui ma olen tv6 peale jõudnud kuvab all infona mul endiselt veel etv kanali saateinfot..

Ühesõnaga üks viga parandatakse, siis teine tuleb juurde ning ülal kirjeldatud viga ikka häirib kohe väga tõsiselt, seda enam, et selle parandust tuleb ilmselt nüüd jälle pool aastat oodata.


Kusjuures minul on selline probleem ainult Channel Up/Down klahvidega. Kasutan Samsa puuteplaadiga pulti ja kui sellel üles/alla näpuga lohistada (mis vahetab ka kanalit üles/alla) siis käib info ilusti kanaliga kaasas.


See on juba mõnda aega teada, et Elion teeb enda poolt kõik et teleka kanali vahetus võimalikult vaevaline oleks, aga nii palju ei maksa ka pingutada. Viimase Elioni äppi uuendusega on Samsungi enda puldiga kanali vahetamine täiesti absurdseks tehtud. Tõesti ei näita infot millise kanali peale lõpuks satud.
Puutetundliku puldiga näitab jah, aga see ei ole lahendus, sest ühe sõrme tõmbega vahetab vaid kanali korraga. Kui on lemmiklistis 30 kanalit, siis annab reklaamipausi täitmiseks ikka sõrmega vehkida. Kanali vahetamise nuppu all hoides sai mitu kanalit korraga edasi ja eelmise versiooniga oli vähemalt kasutatav. Oleks teadnud, pidanuks appi uuendused ennem välja lülitama. Kordus tv-d niikuinii ei tarbi, olgu see reklaamivaba või mitte.
Puutetundlik pult on minu jaoks mugavam vaid Weebibrauseriga netis liikumiseks.

Hetkel tuleb mitme kanali edasi liikumiseks vajutada vasakule noolele, liikuda üles alla nooltega õigele kanalile, vajutada keskmist nuppu kanali vaatamiseks ja lõpuks return nuppu kanalite menüü eest ära saamiseks kopp.gif

Kuhu siit tulevikuteenust edasi arendada? No järgmises uuenduses võiks teha võimalikuks vaid 1 kanali vahetus korraga ja järgmise kanali vahetuseks tuleks näiteks korraks telekas välja lülitada ja uuesti sisse lülitades minut aega Elioni äppi avanemist oodata. Nii et on küll kuhu edasi pürgida

OK, aitab küll. Tegelt tahtsin uurida, kas Elioni müüdava kahe nupuga Samsungi puldiga on kanali vahetusel sama jama, või tollega tuleb kanali info endiselt järele. Tahavad äkki oma pultidest lahti saada? Ei imestaks üldse. Aga tehke mis tahate, seda pulti ma ei osta. Isegi siis mitte kui kanali vahetus üldse ära kaotatakse.
Igatahes jään ootama järgmist, veebruari lõpu uuendust. Näis mida huvitavat seal pakutakse...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 06.02.2014 12:12:33 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
pulse kirjutas:
v1per kirjutas:
Parandatud on kordus tv - nüüd asi reklaamivaba, hiljem kontrollin, kas saateid ka ikka korralikult lõpuni laseb vaadata või on ikka see pull, et hakkab kuskilt maalt hakkima ning siis algab saade otsastpeale.
Silmnähtavalt on juurde tulnud üks viga, mida ennem ei olnud. Kui tahan kanaleid nooltega kiiresti vahetada, siis see alumine kanali inforiba, mis kuvab, milline saade käib ja mis järgmisena hakkab, ei jõua enam järele isegi siis kui ma nt. väga rahulikus tempos kanaleid üles või allapoole lõksutan. Väike näide: tahan etv kanalilt jõuda tv6 peale, pean vajutama 4 või 5 korda noolt ülesse, et sinna jõuda, kuid kui ma olen tv6 peale jõudnud kuvab all infona mul endiselt veel etv kanali saateinfot..

Ühesõnaga üks viga parandatakse, siis teine tuleb juurde ning ülal kirjeldatud viga ikka häirib kohe väga tõsiselt, seda enam, et selle parandust tuleb ilmselt nüüd jälle pool aastat oodata.


Kusjuures minul on selline probleem ainult Channel Up/Down klahvidega. Kasutan Samsa puuteplaadiga pulti ja kui sellel üles/alla näpuga lohistada (mis vahetab ka kanalit üles/alla) siis käib info ilusti kanaliga kaasas.


See on juba mõnda aega teada, et Elion teeb enda poolt kõik et teleka kanali vahetus võimalikult vaevaline oleks, aga nii palju ei maksa ka pingutada. Viimase Elioni äppi uuendusega on Samsungi enda puldiga kanali vahetamine täiesti absurdseks tehtud. Tõesti ei näita infot millise kanali peale lõpuks satud.
Puutetundliku puldiga näitab jah, aga see ei ole lahendus, sest ühe sõrme tõmbega vahetab vaid kanali korraga. Kui on lemmiklistis 30 kanalit, siis annab reklaamipausi täitmiseks ikka sõrmega vehkida. Kanali vahetamise nuppu all hoides sai mitu kanalit korraga edasi ja eelmise versiooniga oli vähemalt kasutatav. Oleks teadnud, pidanuks appi uuendused ennem välja lülitama. Kordus tv-d niikuinii ei tarbi, olgu see reklaamivaba või mitte.
Puutetundlik pult on minu jaoks mugavam vaid Weebibrauseriga netis liikumiseks.

Hetkel tuleb mitme kanali edasi liikumiseks vajutada vasakule noolele, liikuda üles alla nooltega õigele kanalile, vajutada keskmist nuppu kanali vaatamiseks ja lõpuks return nuppu kanalite menüü eest ära saamiseks kopp.gif

Kuhu siit tulevikuteenust edasi arendada? No järgmises uuenduses võiks teha võimalikuks vaid 1 kanali vahetus korraga ja järgmise kanali vahetuseks tuleks näiteks korraks telekas välja lülitada ja uuesti sisse lülitades minut aega Elioni äppi avanemist oodata. Nii et on küll kuhu edasi pürgida

OK, aitab küll. Tegelt tahtsin uurida, kas Elioni müüdava kahe nupuga Samsungi puldiga on kanali vahetusel sama jama, või tollega tuleb kanali info endiselt järele. Tahavad äkki oma pultidest lahti saada? Ei imestaks üldse. Aga tehke mis tahate, seda pulti ma ei osta. Isegi siis mitte kui kanali vahetus üldse ära kaotatakse.
Igatahes jään ootama järgmist, veebruari lõpu uuendust. Näis mida huvitavat seal pakutakse...


Veebruari versiooniga selliseid muudatusi oodata ei ole, sest versioon on juba paigas. Kindlasti ei ole soovi samsungi pultide funktsionaalsust Appi kasutamisel kaotada. See peab töötama samamoodi nagu Elioni Nutipult.
Usu või mitte, aga tähelepanekuid võetakse kuulda ja muudatusi sisse viiakse. Igaühe erisoove arvestada on võimatu aga Sinu poolt antud infgo on hea sisend. Neid muudatusi, kui sisse viia, jõuavad appi märsti lõpp- aprilli keskpaik.

jägaja kirjutas:
armjan kirjutas:
seeru kirjutas:
renekas kirjutas:
Jälle üks näide emotsionaalsest teismelisest.
Tuleb vist Tanelile soovitada näiteks captcha lisamist kommentaari sisestamiseks, et captchat nuputades jõuaksid rahuneda ja järele mõelda mis ila sa õige pritsid. icon_smile.gif

Kui see mulle oli mõeldud, siis läks ikka väga mööda.
Sensitiivseid võimed on sul olematud.


Uus versioon Samsungi jaoks olemas - 4.005

Tore on. Kuid mu viimasele kirjutisele on võimalik mingit lahendust pakkuda. Millegipärast on jäänud mulje, et oled selle Elioni TVga tarkvaraga seotud rohkem, kui lihtsad Elioni toodete tarbijad.

Ehk siis, miks on nn. esimesed valikud seal nuti TV tarkvaras miski abiinfo jne. kuhu kasutaja nn. vasaku kiirklahviga alati suunatakse. Ja millal on lootust, et Telerivaatamine saab esmaseks valikuks, mitte pild abiinfo kasutamine?


Vasakut noolt peamenüüs vajutades viib telekanalite menüüvaliku peale - 19..26 veebruaril tulevas Motorolade uuenduses (mõni nädal hiljem Samsungis).


viimati muutis armjan 06.02.2014 12:15:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 12:14:38 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, annan sulle hoiatuse!
Kui sa ei lõpeta oma jauramist, siis läheb sulle AM karistus peale!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.02.2014 12:21:55 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Igaühe erisoove arvestada on võimatu aga Sinu poolt antud infgo on hea sisend. Neid muudatusi, kui sisse viia, jõuavad appi märsti lõpp- aprilli keskpaik.


Kas minu poolt välja toodud mõningane ümbertõstmine menüüs on ka miski imeline erisoov.

Et varasemalt punasega kirjeldatud telerivaatamine oleks esikohal, ja puldiõpetusega abimenüü koos seadetega viiakse menüü lõppu. Siis saaksin vasaku nooleklahviga kiirteest menüü algusesse veel aru.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 06.02.2014 12:48:16 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Kas minu poolt välja toodud mõningane ümbertõstmine menüüs on ka miski imeline erisoov.

Et varasemalt punasega kirjeldatud telerivaatamine oleks esikohal, ja puldiõpetusega abimenüü koos seadetega viiakse menüü lõppu. Siis saaksin vasaku nooleklahviga kiirteest menüü algusesse veel aru.


Ma ei maininud seda kui Sinu erisoove vaid rääkisin üldiselt. Kõikidel on omad erisoovid ja kõikidega ei saa arvestada, pärast ei saa kasutusloogikast keskmine kasutaja enam üldse aru.

Telekavale liikumine vasaku noolega on mõistlik soov ja see pole vaid Sinul olnud. Peale HV on palju teisi infokogumise kohti ja viise. See, et siin jälgimist tehakse, on vabast tahtest ja heast soovist.

Täpselt ei saanud ka aru, kas selle muudatuse sisseviimine on paha?


See on kõikidele, mitte sulle, Jägaja:) Mulle meedlivad asjalikud ja konstruktiivsed ettepanekud ja tagasiside. Eestlaslikule negatiivsele hädale on raske reageerida. Teed üht, on jama, teed teist, on probleem. Saavad teenuseid taas tellid, pahased, et alles nüüd. Tagasi eelmisele tootele mineku võimalus - pahased ikka.

Kuluaarides on tegemises palju rohkem, kui seda välja paistab ja välja paistma antaksegi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 14:36:35 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:

Puutetundliku puldiga näitab jah, aga see ei ole lahendus, sest ühe sõrme tõmbega vahetab vaid kanali korraga. Kui on lemmiklistis 30 kanalit, siis annab reklaamipausi täitmiseks ikka sõrmega vehkida. Kanali vahetamise nuppu all hoides sai mitu kanalit korraga edasi ja eelmise versiooniga oli vähemalt kasutatav.

BTW kui näpuga puuteplaadil näiteks üles lükkad ja näppu puuteplaadilt ära ei tõsta, siis käitub pult just nagu oleks nupp alla vajutatud, selle hetkeni kui näpu tõstad.

hobihall kirjutas:

Hetkel tuleb mitme kanali edasi liikumiseks vajutada vasakule noolele, liikuda üles alla nooltega õigele kanalile, vajutada keskmist nuppu kanali vaatamiseks ja lõpuks return nuppu kanalite menüü eest ära saamiseks

Kui oled õigele kanalile jõudnud, keskmise nupuga selle vaatamiseks valinud ja siis veel korra keskmist nuppu vajutad, kaob samuti kogu menüü eest. Sama asi kehtib ka mujal, "sügavamal" menüüdes. Pole tarvis mitu korda "Returni" pressida.

armjan kirjutas:

Kindlasti ei ole soovi samsungi pultide funktsionaalsust Appi kasutamisel kaotada.

Täiesti kasutult seisab Samsungi puldil nupp "Guide", mida ise hea meelega kasutaksin - saaks tunduvalt lihtsamini telekavasse. Saan aru, et Elioni idee oli nuppe vähemaks võtta aga äkki mainid kuskil seal otsustajate ringis - olemas see juba seal ju on?


viimati muutis pulse 06.02.2014 14:39:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.02.2014 14:42:48 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
jägaja kirjutas:

Kas minu poolt välja toodud mõningane ümbertõstmine menüüs on ka miski imeline erisoov.

Et varasemalt punasega kirjeldatud telerivaatamine oleks esikohal, ja puldiõpetusega abimenüü koos seadetega viiakse menüü lõppu. Siis saaksin vasaku nooleklahviga kiirteest menüü algusesse veel aru.


Ma ei maininud seda kui Sinu erisoove vaid rääkisin üldiselt. Kõikidel on omad erisoovid ja kõikidega ei saa arvestada, pärast ei saa kasutusloogikast keskmine kasutaja enam üldse aru.

Telekavale liikumine vasaku noolega on mõistlik soov ja see pole vaid Sinul olnud. Peale HV on palju teisi infokogumise kohti ja viise. See, et siin jälgimist tehakse, on vabast tahtest ja heast soovist.

Täpselt ei saanud ka aru, kas selle muudatuse sisseviimine on paha?


Kui sa mõtled seda, et saaks telerivaatamisele liikuda ilma, selle asemel, et abiinfole liikuda siis on selle otsetee tervitatav nähtus.

Sellisel kujul, et vasak nool toob kasutaja ->abiinfo->nutiteenuste tellimine->seaded-> ja alles siis tuleb soovitud telerivaatamine-> telekava-> jne. Kuidas selline kasutaja jaoks ebamugav menüülahendus sündis pole teada.
Kuid oleks tore, et kasutajale oleks otsetee menüü algusesse, kus on temale igapäevaselt vajalikud teenused.
Abinfo ja digiboksi seaded seda ju vist ei ole. icon_wink.gif

Pole selle KreaTV tehnilised võimalused teada, kuid kas on üldse tehniliselt võimalik, et oskajam kasutaja saab omale seadete alt linnukesi pannes näiteks eemaldada põhimenüüs mittevajalikke teenuseid ja/või muuta menüü järjekorda.

See viimane ei ole tingimata vajalik feature, kui lahendus on esmalt ikkagi telerivaatamisele orienteeritud. Kuigi paljud sellist võimalust ilmselt tervitaksid.

Ahjaa. Muidugi on meie peres enimsoovitud asi siiski puuduvad numbrinupud. icon_cool.gif Kas on lootust nende saamiseks või peab mingil hetkel vana menüü kõigile boksidele tagasi nõutama icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.02.2014 15:47:57 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ahjaa. Muidugi on meie peres enimsoovitud asi siiski puuduvad numbrinupud. icon_cool.gif Kas on lootust nende saamiseks või peab mingil hetkel vana menüü kõigile boksidele tagasi nõutama icon_rolleyes.gif

Pane vana menüü tagasi. Uue menüü arendus on praegu vale rada mööda juba liiga kaugele läinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 06.02.2014 18:22:18 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
jägaja kirjutas:
Ahjaa. Muidugi on meie peres enimsoovitud asi siiski puuduvad numbrinupud. icon_cool.gif Kas on lootust nende saamiseks või peab mingil hetkel vana menüü kõigile boksidele tagasi nõutama icon_rolleyes.gif

Pane vana menüü tagasi. Uue menüü arendus on praegu vale rada mööda juba liiga kaugele läinud.


Vale rada on individuaalne öelda. Nagu Indrek on öelnud, paljudele uus pult meeldib. See pole väljamõeldis.
Jah, mõtteid on igasuguseid aga midagi lubada ei saa. Kiiresti siin miskit ei muutu.

Homsest saavad kõik, kellel enne oli vana keskkond, vanale ka tagasmi minna. Sellekohane uudis on potsatanud kõikidele puudutatud klientidele e-mailidesse. Lisaks on käinud see läbi ka meediast. Soovijad peavad sellest soovid teada andma ja soovi registreerima.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.02.2014 18:54:30 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Vale rada on individuaalne öelda. Nagu Indrek on öelnud, paljudele uus pult meeldib. See pole väljamõeldis.
Jah, mõtteid on igasuguseid aga midagi lubada ei saa. Kiiresti siin miskit ei muutu.

Korraks kuskil näeb, siis võib isegi meeldida.
Kasutama hakkab ja adub, mis tegelikult on, siis on suuke viltu.
Mida rohkem peab kasutama, seda vähem meeldib. Ja see ei ole ka mingi väljamõeldis.

Aga jah, ma pean paar inimest läbi helistama, kes selle totruse õnge läksid. Täitsa huvitav, kas tahavad nüüd vana peale tagasi minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.02.2014 23:14:29 vasta tsitaadiga

No mu töökaaslane ka võttis selle uue ja on rahul..
aga, ta ütleb, et vaatab telerit viisil, et mängib mingi ettejuhtuv kanal, lihtsalt taustaks. Seega ta kanaleid suurt ei vaheta ja uusTV lisaväärtust, kordust ning filmikanalit ei tarbi. Pole tal selleks aegagi.

Suuremad telerisõltlased, kes telekanalite saateid tarbivad, tahavad reklaamipausi ajaks heli vaigistada või kanaleid sirvida, et peale reklaami naasta vaadatava saate juurde, pole asjade ebamugavamaks mutumisega nõus.

Kasutades ise paraleelselt nii uut kui vana kasutajaliidest, siis see nuditud kanalivahetuse funktsionaalsus rõõmu ei tee.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 23:25:21 vasta tsitaadiga

Pole veel kohanud inimesi, kes reklaami ajaks heli maha keeravad. Ja kanaleid saab uuega ka sirvida, kuigi jah, tagasi eelnevalt vaadatud kanali juurde pöördumine on keerukam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 07.02.2014 01:32:55 vasta tsitaadiga

Minul on kiire näpuvajutus "MUTE" nupule kui reklaam algab!
Samsungi nutipuldil on eelnevale kanalile tagasi minemiseks "return" nupp. Selle korduv vajutus vahetab siis kahe viimati vaadatud kanali vahel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 536, 537, 538 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.