Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 12:08:38 vasta tsitaadiga

Tegelikult hakkas huvitama hoopis, kust kohast Rusti soodsalt saaks?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 14:01:57 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Tegelikult hakkas huvitama hoopis, kust kohast Rusti soodsalt saaks?


http://www.dlcompare.com/games/buy-rust-797
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 17:22:46 vasta tsitaadiga

Scart, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 20:45:03 vasta tsitaadiga

Borderlands 2: GOTY, 11 euri - http://www.getgamesgo.com/product/borderlands-2-mac-goty
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 01:22:25 vasta tsitaadiga

Kusagilt/kellegilt DayZ standalone ka odavamalt võimalik saada on?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 06:46:00 vasta tsitaadiga

Dirt3 hea hinnaga 3.34eur http://www.gamersgate.com/DD-DRT3/dirt-3
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.01.2014 10:54:59 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Dirt3 hea hinnaga 3.34eur http://www.gamersgate.com/DD-DRT3/dirt-3

Mis regiooni oma? Steamist seda otse osta ei saa Eestis.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 10:59:52 vasta tsitaadiga

wicked, olen selle sealt varem soetanud. Aktiveerus probleemideta.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 11:12:57 vasta tsitaadiga

Civ5: Gold, kaheksa euri - http://yuplay.ru/product/14683992/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2014 12:17:59 vasta tsitaadiga

Seal on brave new world ka sama hinnaga: http://yuplay.ru/product/14684015/
Kas need aktiveeruvad meil kenasti jah ning on inglise keelsed?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 12:51:52 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Seal on brave new world ka sama hinnaga: http://yuplay.ru/product/14684015/
Kas need aktiveeruvad meil kenasti jah ning on inglise keelsed?


Jawohl.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2014 14:45:02 vasta tsitaadiga

Oeh, ostsin kogemata 2 brave new worldi. Keegi huvitatud ei ole?
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 15:12:38 vasta tsitaadiga

Van Helsingu Complete, seitse euri - http://www.gamersgate.co.uk/DD-IAVHCP/the-incredible-adventures-of-van-helsing-1-complete-pack
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 17:15:42 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Nika0 kirjutas:
Dirt3 hea hinnaga 3.34eur http://www.gamersgate.com/DD-DRT3/dirt-3

Mis regiooni oma? Steamist seda otse osta ei saa Eestis.


Ma ostsin sealt, aktiveerus väga hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 22:59:44 vasta tsitaadiga

lxx2 kirjutas:
wicked kirjutas:
Nika0 kirjutas:
Dirt3 hea hinnaga 3.34eur http://www.gamersgate.com/DD-DRT3/dirt-3

Mis regiooni oma? Steamist seda otse osta ei saa Eestis.


Ma ostsin sealt, aktiveerus väga hästi thumbs_up.gif


Otse saidilt, panin region Estonia ja aktiveerus kohe ,aga nüüd teise maksega on jäänd pendingusse icon_rolleyes.gif

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 23:13:38 vasta tsitaadiga

http://www.game.co.uk/en/bioshock-infinite-135780
bioshock infinite 5.49 poundi, ehk umbes 6.50eurot.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2014 23:46:34 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Oeh, ostsin kogemata 2 brave new worldi. Keegi huvitatud ei ole?


6 €

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 27.01.2014 15:18:20 vasta tsitaadiga

Gameflys hetkel Total warid väga mõistliku hinnaga, nii 7€ ringis,
GFDJAN25 veel -25% peaks alla võtma.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2014 19:48:17 vasta tsitaadiga

http://blog.playfire.com/2014/01/get-rome-total-war-for-free.html

GMGs läks lahti Sega nädal ning täna on teemaks Aliens. Tärniga mägitud ostuga saab tasuta kaasa Rome: Total Wari.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2014 21:31:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://blog.playfire.com/2014/01/get-rome-total-war-for-free.html

GMGs läks lahti Sega nädal ning täna on teemaks Aliens. Tärniga mägitud ostuga saab tasuta kaasa Rome: Total Wari.


Y2OZM7-MJ3VHD-0AVTI1
20% alet kah
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 27.01.2014 21:55:11 vasta tsitaadiga

Järgmistele mängudele kehtib ka -30% coupon: DE1PDN-CS6BOF-PR9AVM

Assassin's Creed Liberation HD
Blackguards and the Deluxe Edition
Dementium II HD
Guilty Gear Isuka
Gun Metal
Hitman: Contracts
Metal Gear Rising: Revengeance (only available in North America)
Might & Magic X Legacy Digital Deluxe Edition
Rekoil
THIEF and the THIEF: Master Thief Edition
Wooden Sen'SeY
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 17:18:48 vasta tsitaadiga

Ass Creed 3 - €6,59 http://www.getgamesgo.com/product/assassins-creed-3 (uPlay võti)
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 10:29:28 vasta tsitaadiga

fps warriors 2 bundle (bundle stars) - 3.50€
tsitaat:
nuclear dawn
hard reset
painkiller overdose
painkiller: black edition
airbuccaneers
zeno clash
zeno clash 2
chaser

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:40:08 vasta tsitaadiga

Uuesti saadaval - http://www.getgamesgo.com/product/call-of-duty-4-mac-steam
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 08:57:45 vasta tsitaadiga

Lõpuks siis väljas BlinkBundle. BlinkBundle
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 09:45:13 vasta tsitaadiga

TESO, 32 euri kui keegi tõesti tahab - http://www.nuuvem.com.br/promo/the-elder-scrolls-online

Redditis prooviti, ei ole region locked.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 30.01.2014 22:26:38 vasta tsitaadiga

Ja tuligi Codemasters bundle https://www.humblebundle.com/weekly
_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 23:05:02 vasta tsitaadiga

Deem, tahaks sealt vaid Dirt showdown. Kui kellelgi üle jääb v olemas on see juba võib PS kirjutada, ehk saame mingile kokkuleppele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 23:47:28 vasta tsitaadiga

Kõik 'pay above average' mängud on ühe redeem lingiga. Ning 1$ variant on ka kõik ühe redeem lingiga.
lxx2 kirjutas:
Deem, tahaks sealt vaid Dirt showdown. Kui kellelgi üle jääb v olemas on see juba võib PS kirjutada, ehk saame mingile kokkuleppele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 00:21:36 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Kõik 'pay above average' mängud on ühe redeem lingiga. Ning 1$ variant on ka kõik ühe redeem lingiga.
lxx2 kirjutas:
Deem, tahaks sealt vaid Dirt showdown. Kui kellelgi üle jääb v olemas on see juba võib PS kirjutada, ehk saame mingile kokkuleppele thumbs_up.gif


Mõtlen sellesmõttes et ei taha päris 6 dollarit visata ainult ühe mängu peale mida sooviksin
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 01:19:05 vasta tsitaadiga

wow icon_eek.gif icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 02:16:49 vasta tsitaadiga

lxx2 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Kõik 'pay above average' mängud on ühe redeem lingiga. Ning 1$ variant on ka kõik ühe redeem lingiga.
lxx2 kirjutas:
Deem, tahaks sealt vaid Dirt showdown. Kui kellelgi üle jääb v olemas on see juba võib PS kirjutada, ehk saame mingile kokkuleppele thumbs_up.gif


Mõtlen sellesmõttes et ei taha päris 6 dollarit visata ainult ühe mängu peale mida sooviksin


Kas seda on tõesti nii palju selle mängu eest? Vahel ajab see eestlaste kitsikus ikka imestama.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 09:21:34 vasta tsitaadiga

selle mängu eest? jah.
pealegi on seda 3-4€ga saadaval olnud ka muul ajal.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2014 09:35:06 vasta tsitaadiga

Kuidas võtta jälle. Jaga see meelelahutuse aeg, mis sa sellest saad tundideks ning tunnid rahaga läbi. Siis saad aru, kas on kallis või mitte...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 10:54:41 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
selle mängu eest? jah.
pealegi on seda 3-4€ga saadaval olnud ka muul ajal.

4€ ongi peaaegu 6$. lisaks saab muud crappy, äkki kunagi tuleb tuju.
ja oleks võinud muul ajal ära osta siis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 13:29:21 vasta tsitaadiga

Elvo kirjutas:
Ja tuligi Codemasters bundle https://www.humblebundle.com/weekly

Sai ligi võetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 14:31:03 vasta tsitaadiga

Jätsin ka ostmata seekord, sest ainsad mängud, mida veel olemas polnud mul, olidki see sama Dirt Showdown ja RotA. Ja kuna kumbki Tier oli ühe võtme all, siis kadus küll isu ära.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 19:19:12 vasta tsitaadiga

http://www.kinguin.net/category/3732/rust-steam-gift/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop ostsin 13 eest siit rusti omale
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 21:07:29 vasta tsitaadiga

GMG ning SEGA uued pakkumised: http://blog.playfire.com/2014/01/just-weekend-left-to-get-rome-total-war.html
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 22:29:53 vasta tsitaadiga

Kel veel pole, siis võtke ligi, eriti mõnus co-op'ida http://www.getgamesgo.com/product/lara-croft-and-the-guardian-of-light €2.49
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 11:00:01 vasta tsitaadiga

Kerbal Steami 12 euriga - http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-kerbal-space-program/5007017 + GFDJAN25UK või FEB20OFFUK või FEB20OFF
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 15:22:44 vasta tsitaadiga

http://www.kinguin.net/category/35/counter-strike-global-offensive-steam-key/ CS:GO €7.87
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 15:35:16 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Kel veel pole, siis võtke ligi, eriti mõnus co-op'ida http://www.getgamesgo.com/product/lara-croft-and-the-guardian-of-light €2.49


selle raha eeset võib jälle ühe mängu kollektsioneerida steami listi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 15:42:04 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
renhoelder kirjutas:
Kel veel pole, siis võtke ligi, eriti mõnus co-op'ida http://www.getgamesgo.com/product/lara-croft-and-the-guardian-of-light €2.49


selle raha eeset võib jälle ühe mängu kollektsioneerida steami listi.


võtan ka ligi
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 18:19:54 vasta tsitaadiga

Fallout 3 GOTY + New Vegas GOTY, 10 euri - http://www.game.co.uk/en/fallout-3-goty-fallout-new-vegas-ultimate-edition-268526
---

Kingdoms of Amalur ning selle DLCd on fantastilise hinnaga.

http://www.amazon.com/Kingdoms-Amalur-Reckoning-Teeth-Online/dp/B007RFH0WW/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1391249688&sr=8-5&keywords=kingdoms+of+amalur
http://www.amazon.com/Kingdoms-Amalur-Reckoning-DLC-Legend/dp/B007FXFUFA/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1391249688&sr=8-4&keywords=kingdoms+of+amalur
http://www.amazon.com/Kingdoms-of-Amalur-Reckoning-Download/dp/B0064TYNMW/?tag=childsplaycha-20
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2014 18:29:54 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/app/102500/

Steamis suht sama hinnaga ju...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 19:00:44 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
http://store.steampowered.com/app/102500/

Steamis suht sama hinnaga ju...


Üks taal on 0.75 euri ning Amazonis on Origini võtmed.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 21:54:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Fallout 3 GOTY + New Vegas GOTY, 10 euri - http://www.game.co.uk/en/fallout-3-goty-fallout-new-vegas-ultimate-edition-268526

Mul näitab ligi 25 naelast hinda icon_question.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 22:05:03 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
Scart kirjutas:
Fallout 3 GOTY + New Vegas GOTY, 10 euri - http://www.game.co.uk/en/fallout-3-goty-fallout-new-vegas-ultimate-edition-268526

Mul näitab ligi 25 naelast hinda icon_question.gif


Jah, sest nagu ma olen alati öelnud - need diilid võivad kesta ainult tunde.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2014 09:45:08 vasta tsitaadiga

http://www.bundlestars.com/all-bundles/the-brutal-bundle/
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.bundlestars.com/all-bundles/extreme-sims-bundle/
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.