Kuidas sa ikka nii saamatu oled. Kui sulle see mäng ei meeldi miks ennast piinata?
mulle ei meeldi see mäng öösel, võrdub umbes sama tõmba endale kartulikott pähe ja mängi näiteks viimase aasta parimat tiitlit "the last of us" teeb täpselt sama välja
Võitsin omale DayZ
Pole varasemalt mänginud seda, ega ka DayZ Modi, niiet kui keegi on nõus ühe algaja omale kaasa töllerdama võtma, siis võib steami lisada profiil
Kas on ka mingeid kindlaid servereid, kus kaasmaalasi kohata võib ja kus kohe verest tühjaks ei tõmmata?
mulle endale meeldib öösiti metsas ringi kolada, orienteeriumine jne. taskulamp lisab veel ühe toreda ohu faktori.
lisaks siis mõned ehmatavad kohad, kui jänes kusagil zombi häält teeb.
mulle endale meeldib öösiti metsas ringi kolada, orienteeriumine jne. taskulamp lisab veel ühe toreda ohu faktori.
lisaks siis mõned ehmatavad kohad, kui jänes kusagil zombi häält teeb.
See ei sega, et paljud mängijad lasevad öösel ringi gamma/brightness põhjas?
Pilved ja varjud maha,brightness põhja ja saab sõjaväebaasides ohutult ringi kolada.
PS:Kas keegi saab mind Mumble grupis alla tõmmata ma seal jupp aega DayZ all passind
Ise pead tokeni sisestama mumbles. Yks AHV siin avalikustas vahepeal... _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Mis point selles mängus muidu on üldse, lihtsalt süüa/juua/varustust otsida ning teisi tappa? Ühes mapis kogutud asjad jäävad hiljem alles? Kas selle early access ostja peab hiljem täisversioon eraldi veel ostma?
Mis point selles mängus muidu on üldse, lihtsalt süüa/juua/varustust otsida ning teisi tappa? Ühes mapis kogutud asjad jäävad hiljem alles? Kas selle early access ostja peab hiljem täisversioon eraldi veel ostma?
Vaata see film ära, siis saad aru, mille poole Dean'Rocket'Hall pürgib Dayziga
Mis point selles mängus muidu on üldse, lihtsalt süüa/juua/varustust otsida ning teisi tappa?
1. Meelelahutus
2. Ellu jääda
3. Liikuda avatud maailmas
4. Teha koostööd teiste mängijatega
5. Vaadata, kuidas mäng muutub
6. Mida iganes ise tahad. Ülesannet sul pole.
Ühes mapis kogutud asjad jäävad hiljem alles?
Kui servereid vahetad, kandub varustus üle teise serverisse. Kui surma saad, siis oled surnud ja asjad on mõnda aega su laiba juures.
Kas selle early access ostja peab hiljem täisversioon eraldi veel ostma?
Ei pea.
parm kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Mis point selles mängus muidu on üldse, lihtsalt süüa/juua/varustust otsida ning teisi tappa? Ühes mapis kogutud asjad jäävad hiljem alles? Kas selle early access ostja peab hiljem täisversioon eraldi veel ostma?
Vaata see film ära, siis saad aru, mille poole Dean'Rocket'Hall pürgib Dayziga
The road on lahe raamat/fim, aga mulle ei tundu, et dayzi puhul oleks tegu väga sobiliku võrdlusega. Pigem walking deadiga võrrelda. The roadis polnud zombisid esiteks
Tundub osaliselt nagu huvitav see mäng, aga kas igavaks ei pruugi muutuda ruttu, kui mingeid saavutusi vms seal otseselt pole, mille poole pürgida...?
Ning kas inimesed lolli mängima ei kipu igavusest või pahatahtlikkusest(üksteisi tapma) kui nagu ma aru saan point on rohkem ikka zombide tapmisel kui üksteise...?
"Vaadata, kuidas mäng muutub"
Mis selle all silmas pead täpsemalt?
Võid teha mida tahad, lihtsalt igapäevast ellujäämist raskendavad sompsid, teised mängijad ning pidev nälg ja janu. _________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kas minul ja minu tuttavatel on ainukesena see probleem, et teatud pundiga kui koos mängime, siis tekib jõhker desync ja kui mõned inimesed on puudu, siis jookseb kõik libeldalt. Pole kellelgi sellist asja ette juhtunud?
Tundub osaliselt nagu huvitav see mäng, aga kas igavaks ei pruugi muutuda ruttu, kui mingeid saavutusi vms seal otseselt pole, mille poole pürgida...?
Ning kas inimesed lolli mängima ei kipu igavusest või pahatahtlikkusest(üksteisi tapma) kui nagu ma aru saan point on rohkem ikka zombide tapmisel kui üksteise...?
"Vaadata, kuidas mäng muutub"
Mis selle all silmas pead täpsemalt?
Muutub, kui sulle selline mäng ei sobi või oled inimene, kellele on vaja achievemente ja näpuga näitamist, et mäng oleks huvitav.
Inimesed mängivad lolli. Seda nii igavusest kui pahatahtlikkusest kui selllest, et see on meelelahutus.
See mäng võiks huvi pakkuda, kui
1. Sulle meeldib avatud maailm
2. Sind ei sega see, et mäng on toores (loe - esineb buge)
3. Sind ei sega see, kui su tegelane sureb ja jääd kõigest ilma
4. Sind ei sega see, kui sa 30 minuti jooksul ühtegi teist mängijat ei näe
:.. ja igavuse kohta. Läheb nii igavaks kui ise lased minna. Minule isiklikult on seda lõbusam teiste inimestega koos mängida. Soetasin mängu detsembris. Alustasin mängimist selle suhtumisega, et mitte ükski mu mängus saadud ese pole jääv, leppisin sellega, et suren mängus korduvalt ja eeldasin ka, et suren mängus korduvalt - nii ka juhtus.
Toon sulle suvalisi näiteid eesmärkidest, mis mul/meil mängus on olnud/mida tahaks teha
Saada püstol
Saada kirves
Saada täisvarustus
Campida sniper hillilt
Tappa ära camperid sniper hillil
Mitte surra nälga/janusse
Leida süüa
Küpsetada riisi (feil)
Püüda mõni teine mängija kinni (kord õnnestunud, tahaks veel )
Rüüstada sõjaväe baasi
Rüüstada lennuvälja
Rüüstada haiglat
Maksta kätte enda tapjale
Saada surma tulevahetuses
Leida nokamüts
Leida tutimüts
Leida tervele grupile nokamütsid
Lüüa zombit rusikaga näkku
Lüüa vaenlast rusikaga kuklasse
Panna vaenlasele kartulikott pähe (pole veel jõudnud)
Aidata äsja maailma tekkinud (varustusta mängijaid)
Tappa äsja maailma tekkinud mängijaid
Tappa varustusega mängijaid
Hävitada äsja tapetud varustusega mängija terve varustus
Saada konserviavaja
Saada gaasimask
Jõuda punktist A punkti B
Aidata sõbral varustust saada
Leida seljakott
Võita suvalise mängija usaldus ja teda reeta
Meelitada suvaline mängija lõksu
Jääda ellu ilma teisi mängijaid tapmata kuid nendega suheldes (mitte nende eest peites)
Avastada kaarti
Külastada vanu lemmikkohti
Ronida võimalikult kõrgele
Käia ringi ning ravida teisi mängijaid
Käia ringi ja mürgitada teisi mängijaid
Võtta mingi populaarne ala enda kontrolli alla ja terroriseeria seal mängijaid
Tappa grupis liikuvaid mängijaid
Riskida oma eluga ning ronida kõrge redeli otsa
Koguda raamatuid
Püüda mängija kinni, panna käed raudu, panna raamat ta kotti, sundida mängijat raamatut lugema voicechatis
Minna kirikusse, teeselda, et oled pühak ning pea jumalateenistust ohvritele enne kui neid kirvega ristid
Ülekuulamised kinnipüütud mängijatele enne/kui nad lahti lased
Sundida äsja tekkinud mängijaid omavahel rusikatega võitlema. Ellujääjale võid anda auhinnaks ta elu ja limonaadi nt.
Avastada kaarti eesmärgiga midagi ise leida, mitte kasutada kaarti
Leida võimalikult silmapaistev varustus ja seda kasutada (kollane jope, kollased püksid, oranž seljakott jne)
Saa varustust ilma serverhoppimiseta
Püüa ellu jääda kasutades ainult lähivõitlusrelvi (kirvest vms)
Leia serveri admin, tapa serveri admin
Saa serverist kicki
Ühesõnaga... ole loov. See mäng on eriline ja väga lahe kogemus, kuid kindlasti mitte kõigile. Kui sa pole karm mees/naine, ära seda mängu mängi - mine mängi battlefieldi või codi.
Lisaks veel see, et chernarus map eksisteerib mingis mõttes reaalselt ka päriselus. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Ostsin mängu ära ja ei saa midagi aru . Valin enda tegelasele vastavad skinid särgid ja asjad ning kui panen close või set default(vahet pole kumb) paneb ikka tagasi tavalise punase särgiga asiaadi. Ning ühte servusse läksin sisse, pilt oli täiesti must, panin lambi tööle, aga lamp näitas täiesti metsa, mingi vasaku jala juurde pidevalt ning ei saanud mujale suunata :S
Ostsin mängu ära ja ei saa midagi aru . Valin enda tegelasele vastavad skinid särgid ja asjad ning kui panen close või set default(vahet pole kumb) paneb ikka tagasi tavalise punase särgiga asiaadi. Ning ühte servusse läksin sisse, pilt oli täiesti must, panin lambi tööle, aga lamp näitas täiesti metsa, mingi vasaku jala juurde pidevalt ning ei saanud mujale suunata :S
Ostsin mängu ära ja ei saa midagi aru . Valin enda tegelasele vastavad skinid särgid ja asjad ning kui panen close või set default(vahet pole kumb) paneb ikka tagasi tavalise punase särgiga asiaadi. Ning ühte servusse läksin sisse, pilt oli täiesti must, panin lambi tööle, aga lamp näitas täiesti metsa, mingi vasaku jala juurde pidevalt ning ei saanud mujale suunata :S
Vaata tutoriale youtubest.
Sa läksid serverisse, kus on öö. Tühikuga tõstab lambi või relva või rusikad üles, siis näitab õigesti.
Ostsin mängu ära ja ei saa midagi aru . Valin enda tegelasele vastavad skinid särgid ja asjad ning kui panen close või set default(vahet pole kumb) paneb ikka tagasi tavalise punase särgiga asiaadi. Ning ühte servusse läksin sisse, pilt oli täiesti must, panin lambi tööle, aga lamp näitas täiesti metsa, mingi vasaku jala juurde pidevalt ning ei saanud mujale suunata :S
*lambi suunad ette "space"iga.
*see on default character mis sul juba olemas on, surma saad siis tuleb sul see char mis sa defauldiks panid. Ehk siis järgmise tiiruga saad selle mis valisid.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.