Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas mängid Hearthstone'i?
Jah
62%
 62%  [ 5 ]
Ei
37%
 37%  [ 3 ]
hääli kokku : 8

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 29.01.2014 00:39:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Nii mõnigi leiab siit omale lemmik tegelase.[/spoiler]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.01.2014 00:44:19 vasta tsitaadiga

kuldse elementali lisaks kohe pakki ; >
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008




sõnum 29.01.2014 00:55:29 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
viimasest 10 vastasest 8 hunterid. peab vist neile counteri meisterdama.

kellel igav lisage oog#2761


Las ma arvan, kõigil oli starving buzzard + realease the hounds kombo icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sav1saar
HV kasutaja
sav1saar

liitunud: 14.03.2009




sõnum 29.01.2014 01:00:33 vasta tsitaadiga

Kui mul pole karakteritel erilisi kaarte, millega tasuks lehvitada, aga hirmsasti tahaks sääraseid... kas peaks siis pigem uusi kaardipakke ostma või hoopis Arenas laksima?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.01.2014 01:24:52 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
format666 kirjutas:
viimasest 10 vastasest 8 hunterid. peab vist neile counteri meisterdama.

kellel igav lisage oog#2761


Las ma arvan, kõigil oli starving buzzard + realease the hounds kombo icon_rolleyes.gif .


oieti arvasid. ma onneks mangin control druidi. neil on paris raske komboda. mul harva yle 2 minioni laual.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 29.01.2014 01:41:26 vasta tsitaadiga

nii võiks olla, et mida kõrgem rank seda rohkem kulda saad kolme võidu pealt.. 10 on ikka liiga vähe. siis kaoks see farmimine ka ära
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008




sõnum 29.01.2014 01:46:57 vasta tsitaadiga

sav1saar kirjutas:
Kui mul pole karakteritel erilisi kaarte, millega tasuks lehvitada, aga hirmsasti tahaks sääraseid... kas peaks siis pigem uusi kaardipakke ostma või hoopis Arenas laksima?


Arenas et saada n-ö. free run/kaardipakk ,peaksid võitma vähemalt 7 korda. Sinnani jõudsin ainult esimesel või teisel arena runil üldse, kui asi detsembri alguses veel closed betas oli (warrioriga). Siis veel kõik ei teadnud vaadata neid arena deck building guide icon_rolleyes.gif . Hetkel peab ikka pingutama, et üldse üle kolme saada :/. Ma olen enamuse investeerinud kaardipakkidesse, st. ostan 100 eest, sest arenas tõesti ei ole kas piisavat skilli või rng'd. Kümneid pakke, mis ostnud olen, peale väärtusetute rare ei ole andnud. Kaks legendary kaarti sain pärisraha eest , sellest buy 2 deck optionist(nö., sest müüsin d3 itemeid b.neti accoundile), selle eest tegin korraliku mage decki, mis on nüüd üpris kräpp icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.01.2014 01:50:40 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
sav1saar kirjutas:
Kui mul pole karakteritel erilisi kaarte, millega tasuks lehvitada, aga hirmsasti tahaks sääraseid... kas peaks siis pigem uusi kaardipakke ostma või hoopis Arenas laksima?


Arenas et saada n-ö. free run/kaardipakk ,peaksid võitma vähemalt 7 korda. Sinnani jõudsin ainult esimesel või teisel arena runil üldse, kui asi detsembri alguses veel closed betas oli (warrioriga). Siis veel kõik ei teadnud vaadata neid arena deck building guide icon_rolleyes.gif . Hetkel peab ikka pingutama, et üldse üle kolme saada :/. Ma olen enamuse investeerinud kaardipakkidesse, st. ostan 100 eest, sest arenas tõesti ei ole kas piisavat skilli või rng'd. Kümneid pakke, mis ostnud olen, peale väärtusetute rare ei ole andnud. Kaks legendary kaarti sain pärisraha eest , sellest buy 2 deck optionist(nö., sest müüsin d3 itemeid b.neti accoundile), selle eest tegin korraliku mage decki, mis on nüüd üpris kräpp icon_lol.gif


Ole nüüd, nii palju on neid algajaid praegu kes mängivad to-the-face taktikat ja mingid easi winid. Iga lampi champi ja sita deckiga saan isegi 4 võitu kätte.. Hunterile sain üli pasa decki ja enda üllatuseks läksin 9-3 (9-1, -> 2x Mage ja 9-3)
Aga noh, vb mul lihtsalt joppab.. ei tea.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.01.2014 09:19:30 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
HDTanel, enne kui teisi õpetama hakkad, võiksid õppida ise mängima. Video on täis vale väiteid, teadmatust ja hunterit warrioriga segi ajada on ka veits mööda.
Kaarte sa ei tunne, (3) mana ei tähenda 3 korda rohkem mana vaid +3 mana järgmistel kaartidel.
Combo ei tähenda, et sa sama kaarti oleks pidanud enne mängima, vaid kui sa samal käigul oled ühe või mitu kaarti enne seda kaarti välja käinud, siis loetakse seda comboks.

Ja see kaart, mida sa kasutasid, ei sisaldanud sõna "enemy". Seal oli kirjas konkreetselt, et kõik minionid nende omanike kätte.


Õpetasin kuidas algust teha mitte kuidas kõiki mänge võita.. igaüks ise teab kuidas mängib. Alles mõned päevad mänginud.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HansSuur
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2013




sõnum 29.01.2014 10:44:57 vasta tsitaadiga

Võibolla on seda juba lingitud aga soovitan algaja arena mängijale kaarte valides natuke spikerdada mõnelt saidilt. Näiteks https://www.icy-veins.com/hearthstone-arena-card-rankings-spreadsheets

Loomulikult ei saa parimat tulemust ainult kõrgeima rankiga kaarti alati valides. Peab arvestama ka mana/spellide/kollide jaotust aga see info aitab hoiduda kohutavatest kaartidest mis võivad tunduda head ja tõstavad keskmist kaartide väärtust pakis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2014 10:54:27 vasta tsitaadiga

Algajatele parim info mida ma leidnud olen: http://r2.reddit.com/r/hearthstone/comments/1tzubq/arena_8_win_average_player_offering_some_advice/
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2014 10:55:21 vasta tsitaadiga

Märgin teema.

Iciveinsi ja analoogide kasutamine kaotab minu jaoks liiga palju fun elementi ja lisab liiga palju grind elementi. Ei meeldi. Võib strati lugeda, aga dekki õpetuse jäergi mina ei ehita, panen pigem oma lolli peaga miskit kokku ja parandan kui kehv saab.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2014 11:17:18 vasta tsitaadiga

Sai keegi veel just DC? Arenast tuli auto loss. Normaalne...
See mäng on tõesti veel BETA. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2014 11:20:32 vasta tsitaadiga

No mäng on väga beeta. Eri graafilistest glitchidest alustades (chari avatar kaob kaardi seest ära, kaardil on manacost ja HP DP kirjad scrambled), lõpetades sellega, et eile panin tähele nt seda, et käisin kaardi, mis pidi saama buffi kui beast on laual, üks oli, aga seda boonust miskipärast ei tulnud. DC-d on ka paaril korral esinenud. Aga üldiselt põhiasjades töötab ja on fun.
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.01.2014 11:32:08 vasta tsitaadiga

Igatahes tegin täna enne jõukasse minekut veel ühe video, seekord Ranked mängudes.. suht alguses, Level 21 sain videos ja tuli 1,5 võitu järjest.. aga noh need võidud savi suht hetkel.. võib vast rääkima hakata kui võidad seal Rank 1 peal? icon_biggrin.gif Hullupööra hea mäng ikka, läpparis eriti mugav lihtsalt aega surnuks lüüa thumbs_up.gif Saab epic olema kui mobiilsetele seadmetele tuleb.
kusti85, eile clitchis End Turn nupp ära kuskile decki sisse icon_lol.gif sada korda klõbistades sain kuidagi ikka käiku vahetada.. ning jah vahest ei saa mängu sisse kuna ütleb, et mingi connection error aga paar korda restarti mängule ja thumbs_up.gif
Kõige rohkem on hetkel häirinud see, et kui otsib vastast sulle siis jääbki otsima.. timer kaob ka vahest üldse ära.. õnneks saab ESC-iga ilusti quittida.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2014 12:13:59 vasta tsitaadiga

Rankedis kaotused ei loe kuni rank 20-ni (saad ainult võitude eest tärne juurde, kaotuste eest veel miskit ära ei võeta) Alates lv 20-st läheb tunduvalt raskemaks (tekivad päris strateegiaga vastased, kui kaotad, siis kaotad ka tärni jne), ise mängin ka peamiselt rankedit veel ja pendeldan seal 18-19 juures)
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crizzix
HV kasutaja
crizzix

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2014 12:34:27 vasta tsitaadiga

HansSuur kirjutas:
Võibolla on seda juba lingitud aga soovitan algaja arena mängijale kaarte valides natuke spikerdada mõnelt saidilt. Näiteks https://www.icy-veins.com/hearthstone-arena-card-rankings-spreadsheets

Loomulikult ei saa parimat tulemust ainult kõrgeima rankiga kaarti alati valides. Peab arvestama ka mana/spellide/kollide jaotust aga see info aitab hoiduda kohutavatest kaartidest mis võivad tunduda head ja tõstavad keskmist kaartide väärtust pakis.


need konkreetsed spreadsheetid ikka terribad kohe. Frostbolt on T1 aga Ice Lance T5 ? icon_biggrin.gif

ja üldse imo neid spreadsheete pole mõtet jälgida, tuleks teha endale klassid selgeks ja siis vastavalt sellele draftida kuidas a la esimesed 10 kaarti jooksevad ja kuidas plaan mängida on. Kui ikka üldse pole varem mänginud siis pole mõtet arenasse ka ronida tegelikult, ajaraisk
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 29.01.2014 14:31:43 vasta tsitaadiga

crizzix kirjutas:
HansSuur kirjutas:
Võibolla on seda juba lingitud aga soovitan algaja arena mängijale kaarte valides natuke spikerdada mõnelt saidilt. Näiteks https://www.icy-veins.com/hearthstone-arena-card-rankings-spreadsheets

Loomulikult ei saa parimat tulemust ainult kõrgeima rankiga kaarti alati valides. Peab arvestama ka mana/spellide/kollide jaotust aga see info aitab hoiduda kohutavatest kaartidest mis võivad tunduda head ja tõstavad keskmist kaartide väärtust pakis.


need konkreetsed spreadsheetid ikka terribad kohe. Frostbolt on T1 aga Ice Lance T5 ? icon_biggrin.gif

ja üldse imo neid spreadsheete pole mõtet jälgida, tuleks teha endale klassid selgeks ja siis vastavalt sellele draftida kuidas a la esimesed 10 kaarti jooksevad ja kuidas plaan mängida on. Kui ikka üldse pole varem mänginud siis pole mõtet arenasse ka ronida tegelikult, ajaraisk


Nõus. Mis kasu kaardist, kui ei tea kunas ja kuidas seda parimal viisil kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.01.2014 17:37:25 vasta tsitaadiga

crizzix kirjutas:
HansSuur kirjutas:
Võibolla on seda juba lingitud aga soovitan algaja arena mängijale kaarte valides natuke spikerdada mõnelt saidilt. Näiteks https://www.icy-veins.com/hearthstone-arena-card-rankings-spreadsheets

Loomulikult ei saa parimat tulemust ainult kõrgeima rankiga kaarti alati valides. Peab arvestama ka mana/spellide/kollide jaotust aga see info aitab hoiduda kohutavatest kaartidest mis võivad tunduda head ja tõstavad keskmist kaartide väärtust pakis.


need konkreetsed spreadsheetid ikka terribad kohe. Frostbolt on T1 aga Ice Lance T5 ? icon_biggrin.gif


Täpselt nii ongi.. Frostbolt on 5x parem kaart üksi, kui sul on ainult Ice Lance Deckis ilma FB'ta.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HansSuur
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2013




sõnum 29.01.2014 19:51:12 vasta tsitaadiga

seeMees kirjutas:
crizzix kirjutas:
HansSuur kirjutas:
Võibolla on seda juba lingitud aga soovitan algaja arena mängijale kaarte valides natuke spikerdada mõnelt saidilt. Näiteks https://www.icy-veins.com/hearthstone-arena-card-rankings-spreadsheets

Loomulikult ei saa parimat tulemust ainult kõrgeima rankiga kaarti alati valides. Peab arvestama ka mana/spellide/kollide jaotust aga see info aitab hoiduda kohutavatest kaartidest mis võivad tunduda head ja tõstavad keskmist kaartide väärtust pakis.


need konkreetsed spreadsheetid ikka terribad kohe. Frostbolt on T1 aga Ice Lance T5 ? icon_biggrin.gif

ja üldse imo neid spreadsheete pole mõtet jälgida, tuleks teha endale klassid selgeks ja siis vastavalt sellele draftida kuidas a la esimesed 10 kaarti jooksevad ja kuidas plaan mängida on. Kui ikka üldse pole varem mänginud siis pole mõtet arenasse ka ronida tegelikult, ajaraisk


Nõus. Mis kasu kaardist, kui ei tea kunas ja kuidas seda parimal viisil kasutada.


Kogu point sellisel rankingul ongi see et kaardi enda value on kõrge ja ei eelda mingite teiste kaartide olemasolu või parima võimaliku combo mängimist et olla kasulik.

See Frostbolt vs Ice Lance on hea näide. Võid Ice Lance'i võtta ja avastad et ühtegi teist kaarti mis freeziks ei tulegi. Mida rohkem kaarte juba valitud seda vähem tähtsaks kaardi eraldiseisev value muutub ja juba valitud kaartide süngergia tähtsus suurendab.

Ei ole mingi proff. Vastupidi olen algaja ja räägin isiklikust kogemusest et kohe kui koitis et arenas on kaardi value kõige tähtsam siis paranes tulemus märgatavalt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2014 20:51:13 vasta tsitaadiga

Korras. Ei teadnud sellist asja, et fatique tuleb kui pakist kaardid otsas. Tapsin end selle tõttu arenas ära just icon_neutral.gif Suht legendaarne mäng. level 6 fatique. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2014 21:06:22 vasta tsitaadiga

Praegu vist mängu sisse ei saa?

Tuhin mängida aga tutkit lastakse.. icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HansSuur
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2013




sõnum 29.01.2014 21:33:52 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Praegu vist mängu sisse ei saa?

Tuhin mängida aga tutkit lastakse.. icon_biggrin.gif


Ei saa jah. Tegin isegi reinstalli sest enne ei kuvanud veateadet. Lihtsalt jäi tervitus lehel seisma. Nüüd on veateade et mingi jama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.01.2014 21:44:49 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
Rankedis kaotused ei loe kuni rank 20-ni (saad ainult võitude eest tärne juurde, kaotuste eest veel miskit ära ei võeta) Alates lv 20-st läheb tunduvalt raskemaks (tekivad päris strateegiaga vastased, kui kaotad, siis kaotad ka tärni jne), ise mängin ka peamiselt rankedit veel ja pendeldan seal 18-19 juures)


Ohoh, päris huvitav thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2014 21:48:40 vasta tsitaadiga

Huvitav. Järelikult battlenet login oli maas vms. Ma olin kogu see aeg mängus sees ja probleeme polnud.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.