|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
25.01.2014 17:03:04
|
|
|
| shade nüüd konsoolid saabund ,et kas karbi peal made in japan loodetavasti?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
25.01.2014 18:48:08
|
|
|
| iir kirjutas: |
| plussi kart eraldi on kallim, kui eraldi rahakaarte osta ja siis raha kontole panna ja selle kontol oleva raha eest pluss osta... |
viisin hinnad samale tasmele plus kaartidel mis PSNist ostes
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollumees
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2005
|
25.01.2014 20:24:01
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
| räägi meie epoega sellest, mina transpordiga ei tegele. |
aga konsoolid made in japan? |
Jep, 4 konsooli Sony Centerist ja kõik made in Japan.
Sony Centeril ja Euronicsil sama tarnija.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
25.01.2014 23:27:40
|
|
|
| Kas mitte eile ei olnud Elionist juba otsa saanud, aga nüüd vaadates näitab et on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
25.01.2014 23:35:08
|
|
|
| Kas nendel Made in Japan konsoolide pultidel seda kulumise jama esineb või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim944
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2011
|
25.01.2014 23:53:44
|
|
|
Tuli ka üks küsimus, kas saab livestreamida ja Recordida samal ajal?
Miks mu kommentaar kustutati? ei olnud üldse teemaväline.
viimati muutis siim944 26.01.2014 00:20:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
25.01.2014 23:58:42
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Kas nendel Made in Japan konsoolide pultidel seda kulumise jama esineb või mitte? |
Kas Made in Japan konsooli omanikel on ka pult Made in Japan? Minu hiina konsoolil oli pult ka Hiinas tehtud. Ostsin eraldi Sony Centrist puldi, oli ka Hiinas tehtud. Esimene hakkab vaikselt-vaikselt kuluma, peale 1 kuud kasutamist.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
26.01.2014 10:39:53
|
|
|
| terminator, keegi ütles varem, et koik konsooid on Made in Japan
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
26.01.2014 11:08:14
|
|
|
Kas vanemad Sony tooted yhilduvad PS4-ga, näiteks PS stereo headset ja bluetooth headset. Või kes mida kasutab bf4 juures suhtlemiseks.
Karbis vist kaasas mingid kuularid aga kas need mikrofoniga?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
26.01.2014 11:25:31
|
|
|
| terminator kirjutas: |
Kuidas vahet teha kas Made in China või Made in Japan kui konsooli käes pole-mudelikoodi erinevuse järgi?
Shade, kas Euronicsis Jaapani või Hiina variant? |
Vähemalt esimese partiiga oli novembris nii, et ilma mänguta PS4d on Skandinaavias/Põhjamaades Jaapani päritolu. Koos Killzone'iga komplektis on aga Hiinas tehtud konsoolid. Küllap praegu on samamoodi.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.01.2014 11:55:27
|
|
|
T4, Pulse klappidele lubati uuendust, et saaks PS4-ga kasutada - seda veel tulnud pole
Kõlakate järgi toob Sony varsti turule uued klapid - Sony Gold Wireless...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollumees
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2005
|
26.01.2014 13:07:57
|
|
|
| Playstationi neljapäevases keynotes peaks selle kohta ka uudiseid tulema.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaikoL
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2013
|
26.01.2014 13:50:05
|
|
|
| Kellelgi veel probleeme "share" nupuga? Vajutan siis ei tee lõiku viimasest 15 minutist, vaid võtab selle 15 minutit kuskilt täiesti lambisest kohast, tunni tagusest mängust.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
26.01.2014 14:20:07
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
Squekky, OT: minutite jooksul on su postitus kustutatud ühe hiiro poolt.
Teemasse: kuhu enamus teist oma psn kasutajad tegid?? Soome,uk,usa? |
UK ikka
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim944
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2011
|
26.01.2014 14:26:30
|
|
|
Lasnamäe euronicsisse jõuavad esmaspäeva õhtuks PS4-d kohale. Saab ka järgi minna samal päeval.
Tuli ka üks küsimus, kas saab livestreamida ja Recordida samal ajal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
26.01.2014 14:49:16
|
|
|
| Mul on ka ůks kůsimus miks on vaja igal teisel matil ja katil streamida?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
26.01.2014 15:06:26
|
|
|
pots4t4j4, Mis see sinu asi on kas nad streamivad või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maaartin
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2012
|
26.01.2014 15:19:36
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
Squekky, OT: minutite jooksul on su postitus kustutatud ühe hiiro poolt.
Teemasse: kuhu enamus teist oma psn kasutajad tegid?? Soome,uk,usa? |
Ise tegin soome, kuna sain sony centerist kaasa soome ps+ kaardi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
26.01.2014 15:59:15
|
|
|
| Maaartin kirjutas: |
| Artyr615 kirjutas: |
Squekky, OT: minutite jooksul on su postitus kustutatud ühe hiiro poolt.
Teemasse: kuhu enamus teist oma psn kasutajad tegid?? Soome,uk,usa? |
Ise tegin soome, kuna sain sony centerist kaasa soome ps+ kaardi. |
Minuteada nende soome kaartide leidmisega paras jama. Euronicsis pidevalt need otsas kui lugeda kommentaare sealt. Leiab ka mujalt aga siis hinnad krõbedad.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
26.01.2014 17:29:00
|
|
|
Prismas on täitsa olemas, igalpool soome kaardid ja maksavad samapalju kui peal kirjas... Päris igas prismas vist olen näinud juba, muidugi ma ei tea kas väljaspool tallinnat prismat on...
pots4t4j4, mik son vaja koguaega vinguda mis selle konsooliga teha, miks on vaja striimida? Mis järgmiseks? Hakkab jälle peale miks te PC taga ei mängi, 100% parem juuu?
Äkki aitab?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
26.01.2014 17:33:57
|
|
|
| iir kirjutas: |
Prismas on täitsa olemas, igalpool soome kaardid ja maksavad samapalju kui peal kirjas... Päris igas prismas vist olen näinud juba, muidugi ma ei tea kas väljaspool tallinnat prismat on...
pots4t4j4, mik son vaja koguaega vinguda mis selle konsooliga teha, miks on vaja striimida? Mis järgmiseks? Hakkab jälle peale miks te PC taga ei mängi, 100% parem juuu?
Äkki aitab? |
asuuu... kle aga kui mul praegu uk konto ja peaks tulema soov seda vahetada soome vastu siis mis miinused mul sellega kaasnevad? Mis saab ostetud mängude digitaalsetest lisadest uk kontoga ja trohveedest?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
26.01.2014 17:39:42
|
|
|
Konto riiki vahetada ei saa enam. Tuleb teine juurde teha uue kasutajaga, alustad nagu nullist peale jälle.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
26.01.2014 18:43:47
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Mul on ka ůks kůsimus miks on vaja igal teisel matil ja katil streamida? |
las tanel vastab
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
26.01.2014 21:22:34
|
|
|
madest, , Kas see puldi kulumine nii levinud probleem?
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Squekky
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2012
|
26.01.2014 23:07:28
|
|
|
| Tuttav sai Made In China versiooni.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
26.01.2014 23:26:58
|
|
|
Misnseal vahet on made in china voi japan? Kas see puldi teema pärast,
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
27.01.2014 00:23:07
|
|
|
pult on minu jaapani omal ka tsaina
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
27.01.2014 00:41:04
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
Misnseal vahet on made in china voi japan? Kas see puldi teema pärast,  |
china on see kes kasutas seda ülikooli õppejõudu ja alamaksis või midagi sellist ja siis nimelt rikuti tootmist ehk tekitati praaki:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
27.01.2014 10:48:33
|
|
|
Siven - kuna ma ei ole laos, siis ei saa ka järele vaadata mis toodang on. Arvatavasti japan.
Siim944 - kust sinu info Lasnamäele saabumise kohta pärineb?
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kidd0w
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2014
|
27.01.2014 11:46:58
|
|
|
| Shade kirjutas: |
Siven - kuna ma ei ole laos, siis ei saa ka järele vaadata mis toodang on. Arvatavasti japan.
Siim944 - kust sinu info Lasnamäele saabumise kohta pärineb? |
Mis laost jutt käib?
Kas euronicsi ladu? ;P
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
27.01.2014 11:57:28
|
|
|
sai n/v-l kristiine keskuses käidud ja hüppasin korra sony centrist ka läbi et uurida mis seis on...öeldi et ühtegi niisma müüki ei tule, kõik 200tk oli ette müüdud ja kui osta voucher praegu siis saadavus millalgi veebruari lõpus. Infoks neile kes siis plaanivad niisma poodi ostma minna
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
27.01.2014 12:00:50
|
|
|
jõhker nõudlus ikka asja järgi
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
27.01.2014 12:33:54
|
|
|
kas siis sony center sai asja varem kätte,siit lugedes selgub,et sony centrist tellinutel juba kõik konsoolid reede käes ja euronicsi omad jõudsid alles lattu,isegi tallinna omadel pole euronicsist täna lootust kätte saada,või mõnel juba käes
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
27.01.2014 13:22:29
|
|
|
| Vici kirjutas: |
kas siis sony center sai asja varem kätte,siit lugedes selgub,et sony centrist tellinutel juba kõik konsoolid reede käes ja euronicsi omad jõudsid alles lattu,isegi tallinna omadel pole euronicsist täna lootust kätte saada,või mõnel juba käes  |
Samal ajal jõudsid kõigil konsoolid lattu. Aga arvestada tuleb ka poodide suuruseid: mitu poodi on Sony centeril? kui suur on nende tootevalik? ja nüüd võrdle seda kõike meiega. Kas suudad vahet näha?
Rohkem ma enam antud foorumis infot ei jaga. Tänan kõiki kes austavad mu vaba tahet siin infot jagada.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.01.2014 13:47:02
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| Vici kirjutas: |
kas siis sony center sai asja varem kätte,siit lugedes selgub,et sony centrist tellinutel juba kõik konsoolid reede käes ja euronicsi omad jõudsid alles lattu,isegi tallinna omadel pole euronicsist täna lootust kätte saada,või mõnel juba käes  |
Samal ajal jõudsid kõigil konsoolid lattu. Aga arvestada tuleb ka poodide suuruseid: mitu poodi on Sony centeril? kui suur on nende tootevalik? ja nüüd võrdle seda kõike meiega. Kas suudad vahet näha?
Rohkem ma enam antud foorumis infot ei jaga. Tänan kõiki kes austavad mu vaba tahet siin infot jagada. |
Ükski heategu ei jää karistamata.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim944
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2011
|
27.01.2014 14:03:31
|
|
|
| Shade kirjutas: |
Siven - kuna ma ei ole laos, siis ei saa ka järele vaadata mis toodang on. Arvatavasti japan.
Siim944 - kust sinu info Lasnamäele saabumise kohta pärineb? |
Küsisin sealt järgi helistades.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
27.01.2014 15:36:15
|
|
|
Tundub, et PS4 puldi probleemid on ka mind KUMMitama tulnud. Nimelt ikka see kuulus analoogkangi kummist kate hakkas kooruma nagu paljudel teistel. Viisin eile Kristiine sony centerisse, kohapeal välja ei vahetata, saadeti garantiiremonti. Öeldi, et nende poes esimene taoline juhtum ning ei oska arvata kaua läheb. Koju jõudes uurisin ka teist (euronicsist) ostetud pulti ning tundub, et kergelt hakkab ka see kooruma..GG . Kolmandat pulti küll ei osta, nii et pean ootama kuni SC-st teise tagasi saab.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
27.01.2014 15:45:06
|
|
|
ma olen nädalakese mänginud ja veel kulumist pole näha, aga L1 stickib küll ja see on tüütu :S
Aga enne puldi ostmist tellisin Ebayst need kaitsekummid ja olgugi, et Sony peab probleemiga tegelema, siis julgen isegi öelda, et kummid teevad nupud veidi suuremaks ja kergemini käsitletavaks, kindlasti soovitan proovida. Et suure tõenäosusega kaitsevad kulumise ja katkimineku eest ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siim944
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2011
|
27.01.2014 15:48:30
|
|
|
Kui L1 ja kummid katki l2hevad, siis saab ikka garantiisse viia eks? Või m6tlevad, et see ongi loomulik..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
27.01.2014 15:53:08
|
|
|
| siim944 kirjutas: |
Kui L1 ja kummid katki l2hevad, siis saab ikka garantiisse viia eks? Või m6tlevad, et see ongi loomulik.. |
Otseselt katki läheb siis ikka vahetavad, see pole loomulik kulumine. Aga kui 'stickivad' st jääb kinni kuidagi, siis on lihtsalt tõenäoliselt pask vahel. Tuubis mingi sepp õpetas ka kuidas korda saada ilma pulti täiesti lahti võtmata.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
27.01.2014 15:55:40
|
|
|
kui vanad puldid kestsid kurat teab kui kaua siis nüüd ei tohiks küll kobisemist olla... ikka garantii ja uus asemele.
aga üldiselt, peske käsi ja puhastage pulti
mustus ja higi/rasu hävitab kummi päris hästi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
27.01.2014 16:05:42
|
|
|
| Kahtlemata mustus ja higi jms mõjutavad puldi eluiga. Mina aga ei näpi kunagi enda pulte räpaste kätega ja pean seda rõvedaks kui mõne tuttava pult rasvane või räpane on ja ma seda kasutama juhtun. See kumm analoogkangi ümber rabeneb ka täiesti puhaste kätega. L1/R1 nuppude kinnijäämist vb saab tõesti nii vältida, ei oska kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
27.01.2014 16:23:44
|
|
|
No ma mängisin 2 päeva max, kui ta juba kinni hakkas jääma
Ja siiski see pesemine ei paranda ka midagi, kui praegu lähevad ~kuuga või kiiremini isegi kummid läbi, aga vanadel kestis aastaid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siim944
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2011
|
27.01.2014 17:14:25
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
No ma mängisin 2 päeva max, kui ta juba kinni hakkas jääma
Ja siiski see pesemine ei paranda ka midagi, kui praegu lähevad ~kuuga või kiiremini isegi kummid läbi, aga vanadel kestis aastaid. |
Mu enda Ps3-l j22vad R3 ja L3 natuke kinni, aga mängimist ei häiri üldse. Mingi 5 a m2ngind sellega aga l1 v6i r1 ei m2leta kumb, j2id vahest kinni, siis toksisin neid nuppe h2sti palju, siis j2lle lahti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Squekky
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2012
|
27.01.2014 17:39:14
|
|
|
| On keegi täna juba euronicsist kätte saanud? Ning kas selle pariiga on ikka see sama puldi jama?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
27.01.2014 17:46:11
|
|
|
| Squekky kirjutas: |
| On keegi täna juba euronicsist kätte saanud? Ning kas selle pariiga on ikka see sama puldi jama? |
Ega L1/R1 kinni kiilunud ega kangide kumm kulunud pole kohe kastist välja võttes. Selleks läheb ikka veidi aega ja ega nagu näha kõigil ei ilmnegi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
27.01.2014 17:48:47
|
|
|
| Squekky kirjutas: |
| On keegi täna juba euronicsist kätte saanud? Ning kas selle pariiga on ikka see sama puldi jama? |
Kätte hakkavad heal juhul tallinnast vist homsest saama ehk saab juba praegu sealt kuskilt,ülejäänud eesti peab raudselt veel ootama millal kätte saavad.Pultidega vist on nii,et peab ikka nats hagu andma,küll siis välja hakkab paistma
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|