|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
23.01.2014 23:33:07
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| KAMY kirjutas: |
| coinex.pw -s on ostu poolel sajad BTC-d üleval ja väga tihe kauplemine käib. Mis toimub??? |
Müügi poolel, pidasid ikka õiget rida silmas?  |
Ei ikka "Buy orders" see muutub seal nii kiiresti. Nüüd on tõesti vähem, kuid ka üle 50BTC on jaburalt suur. Muidugi müügi poolel on tõeline tulevärk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
23.01.2014 23:33:54
|
|
|
| smartcoin on siis eestlaste algatus? keegi midagi mainis siin kunagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
23.01.2014 23:45:25
|
|
|
| KAMY kirjutas: |
Kas digiraha paneb pooli ka üles ? |
Ei taha
Ma hoian end eestlaste mündi jaoks, millest siin juttu käinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
24.01.2014 00:25:05
|
|
|
| aise, butterflylabs on firma mida ei tahaks eriti usaldada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
24.01.2014 00:50:37
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
Ma hoian end eestlaste mündi jaoks, millest siin juttu käinud.  |
Kas sellele mündile on juba mingid jalad kah antud või siiani teoreetiline teema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
24.01.2014 01:13:17
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| digiraha kirjutas: |
Ma hoian end eestlaste mündi jaoks, millest siin juttu käinud.  |
Kas sellele mündile on juba mingid jalad kah antud või siiani teoreetiline teema? |
Tunnen ka huvi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.01.2014 01:16:18
|
|
|
On keegi 6x r9 270 kaardiga aparaadi ka ehitanud siit?
Või mingi muu 6 kaardiga aparaadi - et mis emaplaati olete selle jaoks kasutanud.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
24.01.2014 01:25:43
|
|
|
| yerba kirjutas: |
On keegi 6x r9 270 kaardiga aparaadi ka ehitanud siit?
Või mingi muu 6 kaardiga aparaadi - et mis emaplaati olete selle jaoks kasutanud. |
Ma üritan hetkel 6x 280x.-iga kaardiga masinat käima saada. Pikem keberniit juba 2 päeva.
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4343#ov
Win7 jaoks moditud driverid olemas millega 6 kaarti peaks toimima. Win8 vist üle 5 ei tunnista.
Küsimust ka. Kas Anteci plokkidel mingi special kaitse et eraldiseisva lisaplokina kasutades (3-4 pin ühendades) rakendub mingi hetk mingi kaitse/ relee ja plokk seisab??
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.01.2014 01:29:07
|
|
|
Natukene kaevasin seda teemat enne googlest ka, neid asju oled küll tõenäoliselt juba proovinud:
No one has bothered to explain if/how you can run six GPU cards on a Windows OS. I thought the limit was four GPUs with Windows.
Anyone have a definitive answer?
Yes - Win7/2k8r2 + Catalyst 12.6
Thank you. By "Catalyst" do you mean just the drivers or the whole software package? I'm running v13.4 drivers, and would really like to not roll them back if I don't have to.
Driver only, unpack Catalyst, cancel installation, install driver manually from device manager. And disable 'AMD External Events' service. That's how I run it.
Though, imo it's just a general optimization, should not affect performance or 6 gpu drivers installation.
oh, and don't let Windows download drivers from Windows Update - it may screw up OpenCL.
Good news, Catalyst 13.1 downloaded from techpowerup also is able to intall on 6 GPUs ; )
Catalyst 13.1 downloaded from AMD - no.
Just to clarify on a Win 7 x64 this is doable via installing one card at a time, booting and letting windows basically find and install the appropriate drivers. Once I get to the 6th and final card I should proceed by:
uninstalling the 6th card in device manager and let windows find the card again.
Do this using Catalyst 13.1 downloaded from techpowerup.
Six card rigs have their challenges. What I did was install 5 cards first (I'd heard the sixth card could be a pain) and after everything was working, shut down the rig, install the card and boot it up letting the device manager find it. It did essentially the same thing as you described when you uninstalled the card in devicemanager and had it find the sixth card again.
| -cocain- kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
On keegi 6x r9 270 kaardiga aparaadi ka ehitanud siit?
Või mingi muu 6 kaardiga aparaadi - et mis emaplaati olete selle jaoks kasutanud. |
Ma üritan hetkel 6x 280x.-iga kaardiga masinat käima saada. Pikem keberniit juba 2 päeva.
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4343#ov
Win7 jaoks moditud driverid olemas millega 6 kaarti peaks toimima. Win8 vist üle 5 ei tunnista.
Küsimust ka. Kas Anteci plokkidel mingi special kaitse et eraldiseisva lisaplokina kasutades (3-4 pin ühendades) rakendub mingi hetk mingi kaitse/ relee ja plokk seisab?? |
viimati muutis yerba 24.01.2014 01:34:15, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
24.01.2014 01:32:06
|
|
|
Mured pigem stabiilusega, see gigabyte mutt tundub kahtlane.
Või siis on asi Riserite, suht kahtlased need viimased ka......ei taha palju väntsutamist.
Anteci ploki teemale oskab keegi nõu anda? Saab seda nii kasutada või mul mingi muu kala?
Platinum hetkel järel ja nagu töötaks..... siiski 1 kaart ikkagi maas. Pluss, selleks et kaarte näha pidin klemme lühistama mobol.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
24.01.2014 01:32:54
|
|
|
| yerba kirjutas: |
On keegi 6x r9 270 kaardiga aparaadi ka ehitanud siit?
Või mingi muu 6 kaardiga aparaadi - et mis emaplaati olete selle jaoks kasutanud. |
Ma võtan homme ülesandeks 7 kaardiga masin tööle saada Seekord üritan linuxiga, sest Windowsi ja 6 kaardiga juba mitu proovi teinud ja tulemuseks ainult üks suur närvikulu ja mahavisatud aeg ;D
Väidetavalt pidid need windows 6 kaardi masinad suhteliselt ebastabiilsed anyway olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
24.01.2014 01:33:04
|
|
|
kuna ma alles täna enda 5900 khash/s pilli kätte sain ja asjaga alustasin, siis küsiks ehk mõne algaja küsimuse ka. kas on siis oluline vahe kui kaevandada dogesid näiteks mutipoolist või doge house'st
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
24.01.2014 01:35:25
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
kuna ma alles täna enda 5900 khash/s pilli kätte sain ja asjaga alustasin, siis küsiks ehk mõne algaja küsimuse ka. kas on siis oluline vahe kui kaevandada dogesid näiteks mutipoolist või doge house'st  |
Ostsidki selle kirvehinnaga aparaadi ära?
| kqpahv kirjutas: |
Väidetavalt pidid need windows 6 kaardi masinad suhteliselt ebastabiilsed anyway olema. |
martin366.-l toimib ja väga stabiilselt.Win7 all. Ma k....n nii et ajud kärssavad
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
viimati muutis Go Kane! 24.01.2014 01:35:40, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.01.2014 01:36:28
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
On keegi 6x r9 270 kaardiga aparaadi ka ehitanud siit?
Või mingi muu 6 kaardiga aparaadi - et mis emaplaati olete selle jaoks kasutanud. |
Ma võtan homme ülesandeks 7 kaardiga masin tööle saada Seekord üritan linuxiga, sest Windowsi ja 6 kaardiga juba mitu proovi teinud ja tulemuseks ainult üks suur närvikulu ja mahavisatud aeg ;D
Väidetavalt pidid need windows 6 kaardi masinad suhteliselt ebastabiilsed anyway olema. |
Aga viie kaardiga ei tohiks olla Win7 all probleemi - oled selle tee ise läbi käinud?
coca - mis konf martinil on 6 kaardiga masinale?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
24.01.2014 01:37:56
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
On keegi 6x r9 270 kaardiga aparaadi ka ehitanud siit?
Või mingi muu 6 kaardiga aparaadi - et mis emaplaati olete selle jaoks kasutanud. |
Ma võtan homme ülesandeks 7 kaardiga masin tööle saada Seekord üritan linuxiga, sest Windowsi ja 6 kaardiga juba mitu proovi teinud ja tulemuseks ainult üks suur närvikulu ja mahavisatud aeg ;D
Väidetavalt pidid need windows 6 kaardi masinad suhteliselt ebastabiilsed anyway olema. |
Aga viie kaardiga ei tohiks olla Win7 all probleemi - oled selle tee ise läbi käinud?
coca - mis konf martinil on 6 kaardiga masinale? |
Samad kaardid mis mul. Asus 280x.-id. Kokku neid hetkel mul 11tk aga masinaid pole veel stabiilseks saanud.
Mingi AM3+ mobo, millel 5 PCI-E pesa
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.01.2014 01:39:26
|
|
|
Nüüd mul jooksis juhe kokku - 5 pci-e pesaga masinas töötab 6 kaarti?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.01.2014 01:46:54
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Nüüd mul jooksis juhe kokku - 5 pci-e pesaga masinas töötab 6 kaarti?  |
Sry, 5x x16 ja 1x x1 pesad seal. |
Kui selle mobo mudeli teada saaks, siis chekkaks ka üle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
24.01.2014 01:55:30
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| -cocain- kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Nüüd mul jooksis juhe kokku - 5 pci-e pesaga masinas töötab 6 kaarti?  |
Sry, 5x x16 ja 1x x1 pesad seal. |
Kui selle mobo mudeli teada saaks, siis chekkaks ka üle. |
Gigabyte 990FXA-UD5 rev 3.0
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
24.01.2014 02:18:16
|
|
|
Kasutan 13.1 techpowerupi driverit, Win7 Ultimate x64. Siiani kõik töötab, pole midagi maha põlenud (280X kaardid on 7900 seeria nime all selle driveriga)
Kui device manageris näitab kõiki kaarte, kuid on hüüumärk juures, siis on driveri viga. Kui ei näe kaarte, siis on riistvaraline viga (riserid, mobo biosis midagi mäda (eriti inteli puhul) või vaja lühistada teatud klemmid pci-e pesal)
NB! Win8.1 Pro x64 all ma seda 13.1 driverit tööle ei saanud.
EDIT:
WTF!
Dogehousis mul payment aadress ära muudetud kellegi poolt! mingi 900+doge on sinna läinud (auto payment 500 peale pandud)
kellelgi veel olnud sellist nalja ? :O Hea et nägin.
E: Sain juba vastuse, sp. et kanded läksid otse coinexisse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
24.01.2014 02:18:36
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Kasutan 13.1 techpowerupi driverit, Win7 Ultimate x64. Siiani kõik töötab, pole midagi maha põlenud (280X kaardid on 7900 seeria nime all selle driveriga)
Kui device manageris näitab kõiki kaarte, kuid on hüüumärk juures, siis on driveri viga. Kui ei näe kaarte, siis on riistvaraline viga (riserid, mobo biosis midagi mäda (eriti inteli puhul) või vaja lühistada teatud klemmid pci-e pesal)
NB! Win8.1 Pro x64 all ma seda 13.1 driverit tööle ei saanud.
EDIT:
WTF!
Dogehousis mul payment aadress ära muudetud kellegi poolt! mingi 900+doge on sinna läinud (auto payment 500 peale pandud)
kellelgi veel olnud sellist nalja ? :O Hea et nägin |
Aadressi muutmised on päris levinud, hacked.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
24.01.2014 02:20:14
|
|
|
Mis toiteplokkide kombinatsiooni Eestis saadaval olevatest soovitaksite 4x 280X masina jaoks? Kõik tõsisemad 1000W ja üle toited tunduvad otsas olevat.
Kas 64bit Windows 7 all oleks võimalik ilma suuremate probleemideta 5x 280X stabiilselt tööle saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
24.01.2014 02:21:53
|
|
|
| arvutiH YT kirjutas: |
Mis toiteplokkide kombinatsiooni Eestis saadaval olevatest soovitaksite 4x 280X masina jaoks? Kõik tõsisemad 1000W ja üle toited tunduvad otsas olevat.
Kas 64bit Windows 7 all oleks võimalik ilma suuremate probleemideta 5x 280X stabiilselt tööle saada? |
Võta parem 2 x 600-800W plokid, tuleb tunduvalt odavam ja saad rohkem powerit (futureproof)
5 kaardi jaoks oleks kõige lollikindlam Win8.1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
24.01.2014 02:22:51
|
|
|
Hmm, avastasin, et mu emaplaadil on 7xPCI-Ex (MSI Z77A-GD55). Milline raiskamine ühe Nvidia kaardiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
24.01.2014 02:28:31
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| arvutiH YT kirjutas: |
Mis toiteplokkide kombinatsiooni Eestis saadaval olevatest soovitaksite 4x 280X masina jaoks? Kõik tõsisemad 1000W ja üle toited tunduvad otsas olevat.
Kas 64bit Windows 7 all oleks võimalik ilma suuremate probleemideta 5x 280X stabiilselt tööle saada? |
Võta parem 2 x 600-800W plokid, tuleb tunduvalt odavam ja saad rohkem powerit (futureproof)
5 kaardi jaoks oleks kõige lollikindlam Win8.1  |
Seda mõtlengi, et mis nõrgemate toidetega seda kõige optimaalsem asendada oleks
Võiks väikest OCd ka kannatada, kuna panen -5C tuppa masina, siis võiks kellad def pingega natuke ülespoole ju lükata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
24.01.2014 02:31:48
|
|
|
| arvutiH YT kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| arvutiH YT kirjutas: |
Mis toiteplokkide kombinatsiooni Eestis saadaval olevatest soovitaksite 4x 280X masina jaoks? Kõik tõsisemad 1000W ja üle toited tunduvad otsas olevat.
Kas 64bit Windows 7 all oleks võimalik ilma suuremate probleemideta 5x 280X stabiilselt tööle saada? |
Võta parem 2 x 600-800W plokid, tuleb tunduvalt odavam ja saad rohkem powerit (futureproof)
5 kaardi jaoks oleks kõige lollikindlam Win8.1  |
Seda mõtlengi, et mis nõrgemate toidetega seda kõige optimaalsem asendada oleks
Võiks väikest OCd ka kannatada, kuna panen -5C tuppa masina, siis võiks kellad def pingega natuke ülespoole ju lükata. |
Mõni Corsair gold plokk, oli äkki CX seeria. Eks tuleb vaadata hea hinna-kvaliteediga plokke. Jälgida tuleb ka seda, et palju kaableid kaasas on.
OC pole vajalik, 90% juhtudel see hashi ei tõsta (280X puhul). Pigem ikka undervolt, säästab elektrit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
24.01.2014 02:40:34
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| arvutiH YT kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| arvutiH YT kirjutas: |
Mis toiteplokkide kombinatsiooni Eestis saadaval olevatest soovitaksite 4x 280X masina jaoks? Kõik tõsisemad 1000W ja üle toited tunduvad otsas olevat.
Kas 64bit Windows 7 all oleks võimalik ilma suuremate probleemideta 5x 280X stabiilselt tööle saada? |
Võta parem 2 x 600-800W plokid, tuleb tunduvalt odavam ja saad rohkem powerit (futureproof)
5 kaardi jaoks oleks kõige lollikindlam Win8.1  |
Seda mõtlengi, et mis nõrgemate toidetega seda kõige optimaalsem asendada oleks
Võiks väikest OCd ka kannatada, kuna panen -5C tuppa masina, siis võiks kellad def pingega natuke ülespoole ju lükata. |
Mõni Corsair gold plokk, oli äkki CX seeria. Eks tuleb vaadata hea hinna-kvaliteediga plokke. Jälgida tuleb ka seda, et palju kaableid kaasas on.
OC pole vajalik, 90% juhtudel see hashi ei tõsta (280X puhul). Pigem ikka undervolt, säästab elektrit  |
Tänud
Lugesin kuskilt, et mälu kellamine pidi küll kaasa aitama Et GPUle undervolt ja VRAM üles.
EDIT: Ega kellelgi siin sellist asja müügiks ole?
http://www.frozencpu.com/products/5637/cpa-167/Lian_Li_Dual_Power_Supply_Adapter_Cable.html
viimati muutis arvutiH YT 24.01.2014 03:53:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
24.01.2014 03:01:54
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
kuna ma alles täna enda 5900 khash/s pilli kätte sain ja asjaga alustasin, siis küsiks ehk mõne algaja küsimuse ka. kas on siis oluline vahe kui kaevandada dogesid näiteks mutipoolist või doge house'st  |
Ostsidki selle kirvehinnaga aparaadi ära?
|
jees, milline siis oluliselt odavam ja võimsam lahendus on kui see nii kirves?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
24.01.2014 03:54:37
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Mida hekki moon teeb  |
Täiesti arusaamatu kust see hinnatõus tuleb. Ma ostsin MOON'e 0.000midagi0001 pealt ja hoidsin umbes nädala. Kuna BTC suhtes ta enam langeda ei saanud siis vaatasin LTC hinda ja arvasin, et kaob see coin üldse ära kuna LTC hinda vaadates olid mu MOON'id 60% oma väärtusest kaotanud. Müüsin sama hinnaga maha millega ostsin, order oli üleval mitu päeva. Praegu ei suuda ennast ära kiruda sest kui hetkel need õnnetud coinid veel käes oleks siis saaks oma eluasemelaenu täies ulastuses ära maksta. Samas ega nad käes küll enam ei oleks sest iga päev asja jälgides oleks nad kindlalt juba 0.000midagi005 peal müüki läinud kuna 500% kasumit paari nädalaga oleks ju päris tore. Peab külma närvi veelgi kasvatama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
24.01.2014 09:14:53
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
WTF!
Dogehousis mul payment aadress ära muudetud kellegi poolt! mingi 900+doge on sinna läinud (auto payment 500 peale pandud)
kellelgi veel olnud sellist nalja ? :O Hea et nägin.
E: Sain juba vastuse, sp. et kanded läksid otse coinexisse  |
Dafaq, mul sama asi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
24.01.2014 09:18:43
|
|
|
| Randombit kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
Mida hekki moon teeb  |
Täiesti arusaamatu kust see hinnatõus tuleb. Ma ostsin MOON'e 0.000midagi0001 pealt ja hoidsin umbes nädala. Kuna BTC suhtes ta enam langeda ei saanud siis vaatasin LTC hinda ja arvasin, et kaob see coin üldse ära kuna LTC hinda vaadates olid mu MOON'id 60% oma väärtusest kaotanud. Müüsin sama hinnaga maha millega ostsin, order oli üleval mitu päeva. Praegu ei suuda ennast ära kiruda sest kui hetkel need õnnetud coinid veel käes oleks siis saaks oma eluasemelaenu täies ulastuses ära maksta. Samas ega nad käes küll enam ei oleks sest iga päev asja jälgides oleks nad kindlalt juba 0.000midagi005 peal müüki läinud kuna 500% kasumit paari nädalaga oleks ju päris tore. Peab külma närvi veelgi kasvatama. |
Kui pikk see ajavahemik oli alates ostust kuni tänase hea hinnani?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.01.2014 09:26:06
|
|
|
| Nädal...tüüpiline sendiralli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.01.2014 09:39:47
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
WTF!
Dogehousis mul payment aadress ära muudetud kellegi poolt! mingi 900+doge on sinna läinud (auto payment 500 peale pandud)
kellelgi veel olnud sellist nalja ? :O Hea et nägin.
E: Sain juba vastuse, sp. et kanded läksid otse coinexisse  |
Dafaq, mul sama asi. |
WTF, mul samuti ära muudetud. Panin syncima walleti, et näha kas lasti nüüd 4500 doge rotti....
Adreks oli pandud DFvCF5Qp71q6AHnaznVWAXwC4LLeTYyyaG
EDIT: vaatasin dogehousis kandeid: 4400 rotti lastud. Kuradi värdjakari. Keerasin umbe PW peale, loodetavasti endale jääb meelde.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 24.01.2014 09:41:57, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.01.2014 09:41:09
|
|
|
julmad naljad...mul pole kunagi auto peal
Samas pooldan kuni 1 BTC netis hoidmist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.01.2014 09:44:24
|
|
|
| Magic kirjutas: |
julmad naljad...mul pole kunagi auto peal
Samas pooldan kuni 1 BTC netis hoidmist. |
Kogu kontoseis mis muutmise hetkel oli, on manuaalselt välja kantud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.01.2014 09:46:05
|
|
|
Seega peab ju PIN'i teadma?
keylogger või serveri leak siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006

|
24.01.2014 09:48:20
|
|
|
| Aga kui coinid juba Walletis, kas siis võib nii enam-vähem kindel olla, et nad sealt ära ei kao?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.01.2014 09:48:32
|
|
|
Server leak ilmselt. Fast-Pooli oli kh üritatud sisse logida. Mul igas poolis sama kasutajanimi aga paroolil on numbriline erinevus.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.01.2014 09:53:39
|
|
|
Muutsin endal ära kahtlasemas kohas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.01.2014 10:07:16
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| -cocain- kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
kuna ma alles täna enda 5900 khash/s pilli kätte sain ja asjaga alustasin, siis küsiks ehk mõne algaja küsimuse ka. kas on siis oluline vahe kui kaevandada dogesid näiteks mutipoolist või doge house'st  |
Ostsidki selle kirvehinnaga aparaadi ära?
|
jees, milline siis oluliselt odavam ja võimsam lahendus on kui see nii kirves? |
Odavamat ja võimsamat ei tea kas oleks nüüd. Aga odavam või võimsam saab ikka olla
Ma ise kalkuleerisin siin omasoodu, et kui lükkan 6x r9 270 kaardid tööle, siis kogu kupatuse hind võiks tulla 1500 euro juures. Jõudluse poolest 2,7 Mhash. Selle raha eest mis Sa oma aparaadi alla panid - 4500 eur - oleks neid 6x 270 kaarte ja plaate ja toitekaid saanud 3 masina jagu. Jõudlus - 8,1 Mhash. Voolutarve kokku 3,2 kW.
Samas ruumi oleks rohkem võtnud see kupatus. Müra poolest isegi vaiksem. Kuidas Su aparaadi voolutarbega on lood?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
24.01.2014 10:07:34
|
|
|
Mõelge positiivselt. Vähemalt kui krüptorahade suure anonüümsusega kasvõi kõik kaevandatud osa rotti lastakse või häkitakse või mis iganes. Olete vähemalt Sandor Liive rahakoti sisu ikka kasvatanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
24.01.2014 10:21:47
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Mis teema selle Bitcoiniga hetkel on? Tavapärane nädalalõpu eelne langus? |
Kaks vana peeru USA'st ütlesid Davosis paar halba sõna Bitcoini kohta. Üks neist oli loomulikult JPMorgani CEO ja nõukogu esimees, mis teeb asja eriti irooniliseks pärast JPMorgani luhtunud katset Blockchain tehnoloogiat endale patenteerida
viimati muutis 10Fold 24.01.2014 11:05:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
24.01.2014 10:23:43
|
|
|
edit: sain juba lahendatud riserimure.
viimati muutis PAUKA 24.01.2014 10:37:14, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
24.01.2014 10:24:23
|
|
|
mul masinas 5x 270 kaarti .proovisin martin366 saadetud lingi draivereid ning kaarte ei leidnud üleski.
läksin kindlamat teed pidi võtsin win 8,1 ja asi jokk;)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.01.2014 10:43:58
|
|
|
| Mis emaplaat sul?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
24.01.2014 11:03:26
|
|
|
Eestlaste mündiga on selline asi, et siiamaani otsime C++ progejat...
Üks matemaatika phd küsib ulme summasid, ise krüptot tundmata (paistab, et peaksin talle ka koolituse kinni maksma), teisega saime juba pea kokkuleppele, aga viimast jah sõna pole tulnud. Kolmas arvas, et meie nähemus mündist, on tema jaoks ikka liiga keeruline ülesanne.
Seega otsime edasi.
viimati muutis Kristoferr 24.01.2014 11:04:07, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
24.01.2014 11:03:38
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Mis emaplaat sul? |
Gigabyte GA-H77-D3H,
plaanisin küll odavamat platet oli hinnaks mingi 55 eur kuid selle tarne oli pikem võtsin selle mille hinnaks oli .
80 eur
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|