|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.01.2014 18:13:18
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Siin mainitud Kraken on päris hea. Mingi väikse tasu üle hetkel virised on mõttetu. Saaks aru kui tulusus oleks 1% p.a. |
Ma ei virise, lihtsalt mõnes kohas nööritakse mõni protsent ja teised 10-20, et hea oleks infoks teada.
Sain ise aru, et Krakenis on
EUR Bank Wire Withdrawal - EEA countries, USA, Canada, and Australia (5€)
See kehtib siis ? Päris mõistlik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
20.01.2014 18:22:39
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| Siin mainitud Kraken on päris hea. Mingi väikse tasu üle hetkel virised on mõttetu. Saaks aru kui tulusus oleks 1% p.a. |
Ma ei virise, lihtsalt mõnes kohas nööritakse mõni protsent ja teised 10-20, et hea oleks infoks teada.
Sain ise aru, et Krakenis on
EUR Bank Wire Withdrawal - EEA countries, USA, Canada, and Australia (5€)
See kehtib siis ? Päris mõistlik. |
Miks sa SEPA makset ei võta. Fee 0.90 eur ja kogu moos.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.01.2014 18:31:15
|
|
|
| Kirsa kirjutas: |
| Ertai kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| Siin mainitud Kraken on päris hea. Mingi väikse tasu üle hetkel virised on mõttetu. Saaks aru kui tulusus oleks 1% p.a. |
Ma ei virise, lihtsalt mõnes kohas nööritakse mõni protsent ja teised 10-20, et hea oleks infoks teada.
Sain ise aru, et Krakenis on
EUR Bank Wire Withdrawal - EEA countries, USA, Canada, and Australia (5€)
See kehtib siis ? Päris mõistlik. |
Miks sa SEPA makset ei võta. Fee 0.90 eur ja kogu moos. |
Sellepärast ei võta, et alles uus ja roheline ja uudistan ja loen FAQ jne.
Igatahes tegid asja selgeks, tänud
edit: jah, nägin nüüd ise ka, et EEAs on SEPA makse, tänud igatahes, ei pannud ise kohe tähele suure tuhinaga
Ilmselt paljud said vajaliku info kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
20.01.2014 18:38:08
|
|
|
| Kuidas sgminer ja cgwatcher koos tööle saada? Kuskilt netiavarustest lugesin, et peaks töötama, aga mul viskab errori, et pool pole määratud, kuigi kõik confis olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
20.01.2014 18:45:09
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
| Kuidas sgminer ja cgwatcher koos tööle saada? Kuskilt netiavarustest lugesin, et peaks töötama, aga mul viskab errori, et pool pole määratud, kuigi kõik confis olemas |
Viska conf ja bat failid üle ning bat failis cg asemele kirjuta sg. Ongi kogu moos.
| LKits kirjutas: |
| Mõni scrypt miner ka olemas, mis tray-s istub? Või on kuidagi CPUminer (minerd.exe) võimalik tray-sse peksta? Ja koheselt, kui Windows käivitub, siis läheb tray-sse. |
mis sa tray all mõtled? Et taskbari peal näha ei jääks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.01.2014 18:54:52
|
|
|
Niih, tegin just väljamakse krakenist. Eks näis, kuna kohale jõuab. Ostan vast paar asust omale.
Krakenist siis niipalju, et EUR-ide väljakandmise fee oli ainult 0.09€. BTC -> EUR oli fee vist 0.2%. Coinedup -> Kraken läks BTC kuskil 40 minutiga, kui ma ei eksi. Kui nüüd täna/homme makse ära teevad, siis väga hea koht. Ei ole vaja mingit arvet saata, et välja võtta (suurema koguse jaoks ikka vajalik, s.t 20k päevas/100k kuus). Mul pole kuskilt arvet võttagi, seega bitstampi saaks photoshoppimiseta kasutada.
Ahjaa, ainuke nõme asi on see, et nõutakse väga ebatavalist parooli...
Vaatan, et järjekordselt suutsin mulli tippu tabada 135 peal müüsin (coinedupis oli max vist 139 korraks).
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
viimati muutis The_Boss 20.01.2014 19:00:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
20.01.2014 18:57:45
|
|
|
| The_Boss, siiani olen krakenist teinud 5 väljamakset ja kõik on samal päeval tehtud ja järgmisel päeval kontol olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.01.2014 18:58:56
|
|
|
eltso, aina paremaks läheb . Siis ma peaks juba hakkama kaevuri jaoks raami valmistama.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.01.2014 19:00:32
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Mõni scrypt miner ka olemas, mis tray-s istub? Või on kuidagi CPUminer (minerd.exe) võimalik tray-sse peksta? Ja koheselt, kui Windows käivitub, siis läheb tray-sse. |
GUIminer on võlusõna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.01.2014 19:34:11
|
|
|
Kellelgi praegu 16x16x risereid on pakkuda?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
20.01.2014 19:40:34
|
|
|
| Mul läks nupu vajutamisest arveni 28 h. Millal on oodata doge bloki jagunemist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.01.2014 19:43:38
|
|
|
Mis arvate, kas eTOK on surnud münt või puhutakse veel elu sisse?
Idee ja kõik tundus hea, aga hetkel ei liigu ei ühele ega teisele poole, mul nii 100 tükki on, mõtlen mis teha. Võibolla ootan natuke ja vahetan DOGEdeks kui hind jälle alla koliseb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
20.01.2014 19:51:07
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
Mis arvate, kas eTOK on surnud münt või puhutakse veel elu sisse?
Idee ja kõik tundus hea, aga hetkel ei liigu ei ühele ega teisele poole, mul nii 100 tükki on, mõtlen mis teha. Võibolla ootan natuke ja vahetan DOGEdeks kui hind jälle alla koliseb. |
eToken-ile tehti just parandus. Hetkel on uus madalam diff peal ja osadele poolidele juba uuendused ka tehtud.
Uuendus:
| tsitaat: |
The new rules are:
- retarget every 24 blocks (48min)
- diff increase max to 200% instead of 400%. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
20.01.2014 19:51:42
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| Amperloom kirjutas: |
Sina kes sa siin alumiiniumist raame kokku väänasid.....saada PS mulle.
Oleks vaja veits infot. |
yerba  |
Tänud!
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
20.01.2014 20:05:07
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| henri123 kirjutas: |
| Kuidas sgminer ja cgwatcher koos tööle saada? Kuskilt netiavarustest lugesin, et peaks töötama, aga mul viskab errori, et pool pole määratud, kuigi kõik confis olemas |
Viska conf ja bat failid üle ning bat failis cg asemele kirjuta sg. Ongi kogu moos.
|
profile manageris vajutan save, siis selle peale viskab config file ja miner arguments lahtrid tühjaks???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lehto08
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
20.01.2014 20:08:03
|
|
|
| Tundub, et mooncoin on surmast üles tõusnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
20.01.2014 20:34:04
|
|
|
Etoken: Mulle tuli 2h tagasi teade kasutajalt Mogui, et nad on forkinud etokenit ning uus fork on blokist 42218.
DR Etokeni poolis jookseb praegu vana klient, nii et blokid peale 42218 on tühi töö. Parandan kliendi, downtime ca 10 minutit.
EDIT: tehtud, võib jätkata. "Blocks" vaates on hetkel 5 blokki, mis tegelikult networkis orphaned, aga praeguse seisuga on wallet balance piisav korvamaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
20.01.2014 20:45:31
|
|
|
Kuna kogu see teema on nii suure kella külge pandud siis ma üldse ei imestaks, kui mõni vaal hinna üles ajab seal eesmärgiga turgu kergitada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
20.01.2014 21:06:12
|
|
|
9GHs veel ja LTC net hash kukub teiseks.
viimati muutis Kristoferr 20.01.2014 22:16:43, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
20.01.2014 21:57:50
|
|
|
Krt pidin ma 87 satoshi juures pooled oma Doged maha müüma... praegu pole vist lootust ka, et hind jälle langeks, kogu aeg kõigub 130 kandis. Loodetavasti käib korra ikka all ära enne veebruari poolitamist.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.01.2014 22:38:26
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
Krt pidin ma 87 satoshi juures pooled oma Doged maha müüma... praegu pole vist lootust ka, et hind jälle langeks, kogu aeg kõigub 130 kandis. Loodetavasti käib korra ikka all ära enne veebruari poolitamist. |
Korra käis 90-100 vahel ja mõtlesin osta ka, aga siis tuli midagi vahele ja järgmine kord vaadates tagasi 130 kandis :S
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.01.2014 22:48:36
|
|
|
Mõni üritab 10 Doge maha müüa 1164 LTC eest
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.01.2014 22:48:51
|
|
|
See pole veel midagi. Coinedupis üritab keegi 10 doge müüa 10000000000000 BTC eest
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.01.2014 22:50:58
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
Etoken: Mulle tuli 2h tagasi teade kasutajalt Mogui, et nad on forkinud etokenit ning uus fork on blokist 42218.
DR Etokeni poolis jookseb praegu vana klient, nii et blokid peale 42218 on tühi töö. Parandan kliendi, downtime ca 10 minutit.
EDIT: tehtud, võib jätkata. "Blocks" vaates on hetkel 5 blokki, mis tegelikult networkis orphaned, aga praeguse seisuga on wallet balance piisav korvamaks. |
Saan hetkel räigelt rejected, nii 30%, teistel poolides okei, huvitav milles asi ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.01.2014 22:54:31
|
|
|
panin kh 70 doge müüki kursiga 1:1. 70Doge = 70LTC, kes soovib?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.01.2014 23:00:56
|
|
|
Istuda veel DOGE peal või korra käia eToki näppimas, kui diff all ja DOGE kõrge..
aga jah, digiraha pool jebib mul mingil põhjusel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
20.01.2014 23:01:00
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| 0,0007€ umbes. |
Olen oma 2000 dogega juba päris rikas, ootan edasi, küll need miljonid tulevad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M3nthal
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2003
|
20.01.2014 23:10:50
|
|
|
Ee, mis selle e-tokeni olukord on siis, tasuks DH poolis kaevama hakata hetkel või mitte?
Selles mõttes, et kas neid e-tokeneid üldse saab hetkel kaevates või mitte? Viimased blockid seal DH poolis igatähes kõik unknown
_________________ oooo
viimati muutis M3nthal 20.01.2014 23:19:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.01.2014 23:10:53
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
etok diff 0. Failed fork.
Tegelikult pole üldse naljakas. Mul oli ligi 3000 eTOK, mis nüüd pole enam kottigi väärt. |
Hind kukub kena kiirusega
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.01.2014 23:13:09
|
|
|
| Hea siis, et täna huvi pärast maha ärisin BTCdeks oma 100eToki:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.01.2014 23:20:55
|
|
|
njh, kaeva hetke raskusega 24h ja kui õnnestub hetkehinnaga siis maha ärida on küll dollarimärgid silmes
EDIT: krt, ei saa coinedup-s 2 doge ülimadala hinnaga müüki paisata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.01.2014 23:29:16
|
|
|
See siis normaalne, et hetkel viskab 60% rejecti ?
Mõttekas soolot panna veidi ?
eTokist jutt siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
20.01.2014 23:31:14
|
|
|
Jälgisin hommikust saati eTokeni teemat, et kaevandama hakata kui uus fork tuleb. Mitu inimest veel hoiatas, et ära kiirusta muudatustega ja kontrolli. Samas neid paanikakülvajaid jagub ja hind ongi madalale tõmmatud.
| Ertai kirjutas: |
See siis normaalne, et hetkel viskab 60% rejecti ?
Mõttekas soolot panna veidi ?
eTokist jutt siis. |
Uuri ise ka, küsid siin üle ühe posti. Tee eTokeni teema lahti. Vigane fork tehti, hetkel ei saa kaevandada, see ei ole Digiraha pooli viga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
20.01.2014 23:52:38
|
|
|
LaC3rtosus, +1.
Põhimõtteliselt uues forgis kukkus diff kuldse 0.00024414 (scrypt coinide algne diff) ning jäi sinna kinni - nüüd kõik lasevad nagu värskelt releasetud münti. Rejecti rate on kõrge setõttu, et blokke tuleb ca 3tk/sekundis ning sinu võrgu latentsus annab piisava kao, et vahepeal on network juba uue blokiga ees ära kihutanud, kui sinu share kohale jõuab.
(Kuradi p*rse, mitte päris 3000, aga ca 300 etokenit kätte ära sulanud.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.01.2014 23:56:19
|
|
|
digiraha, su pool on korras juba?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
20.01.2014 23:59:51
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| digiraha, su pool on korras juba? |
Pole midagi fixida. Niikaua, kuni konsensust pole, pole mõtet mul ühestki otsast asja sügada - tekitaksime ainult kolmanda forgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
21.01.2014 00:00:39
|
|
|
| kaua krakenis Verifiemine aega votab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
21.01.2014 00:06:06
|
|
|
| format666 kirjutas: |
| kaua krakenis Verifiemine aega votab? |
Ma sain täna mingi 9 tunniga.
Tegemis US firmaga. Ehk kui Sa kohe ära saadad, siis tõenäoliselt hommikuks on olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
21.01.2014 00:17:42
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
| format666 kirjutas: |
| kaua krakenis Verifiemine aega votab? |
Ma sain täna mingi 9 tunniga.
Tegemis US firmaga. Ehk kui Sa kohe ära saadad, siis tõenäoliselt hommikuks on olemas. |
Tasemeni Tier 2 sai umbes 10 minutiga.
Daily limits
Deposit $2,000.00
Withdraw $2,000.00
Monthly limits
Deposit $10,000.00
Withdraw $10,000.00
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
21.01.2014 00:24:29
|
|
|
| Ma pidasin tier 3 silmas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
21.01.2014 00:32:51
|
|
|
Ilus. Panin EACi ja ETokeni raha sünkima ja vaatan, et hakkab täitsa nullist ja konto tühi.
Tuli kohe meelde, et tegin ca nädal tagasi arvuti pasa puhastust
Ilmselgelt polnud veel nendest walletitest backupi teinud ja paarkümmend tuhat EACi ja 20 ETokenit olen tühja auto paymenti teinud
Restore point vast roaming kausta tagasi ei too ja viimane C:/ image sai ka ikka enne nende installimist tehtud
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.01.2014 00:33:50
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
9GHs veel ja LTC net hash kukub teiseks.  |
Kas mitte LTC 96 ja doge 56 GH/s pole?
kjaups, proovi failitaastusprogramme.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|