Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:33:54 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Sina kes sa siin alumiiniumist raame kokku väänasid.....saada PS mulle.
Oleks vaja veits infot.
yerba icon_wink.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.01.2014 13:38:49 vasta tsitaadiga

seven` kirjutas:
Karm hind DOGE-l. icon_neutral.gif

+1 btc xD

mis prognoosite dogele lähitulevikus? Hea võimalus sellelt naljapaadilt mahahüppamiseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:39:38 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
kqpahv kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Nii, et sa pole ei GB ega ka MSI 280x käes hoidnud, aga kui küsitakse, kumba neist võtta, siis soovitada oskad küll.
Tubli thumbs_up.gif


kqpahv kirjutas:
Võin ka julgelt MSI'd soovitada. Koostekvaliteet juba esiteks on täiesti teisest liigast kui Sapphire või GB. 280x kaarte küll proovinud pole aga 7950'd olid väga buenod... Kunagi lugesin, et MSI 280x ei taha väga 750+Khash'i teha ? See oli siiski vast OP saamatusest ?

Kas sulle valmistas probleeme selle esimesest postitusest välja lugemine ? Või niisama meeldib koguaeg ilkuda ja mingit ila käia ajamas ?
Ma arvan et mul on kordades rohkem Gigabyte 280x kaarte kui sul ja ma näen, et samad probleemid mis kummitasid 7-seeriat on ka praegu kohal.

Ise ka loed, mida sa kirjutad? Mis probleemid su GB kaartidel on? On mõni kaart läbi või vendikas läbi?
Mul GB 280x kaardid on küll alles 3 nädalat vanad, aga teises arvutis identse jahutusega 780 on samamoodi 24/7 töös ning see kaardi vanus on umbes 4 kuud. Absoluutselt probleemivaba ja vaikne kaart. Enne seda oli MSI gaming 2 vendikaga kaart. Täpselt samamoodi probleemivaba, aga loadis tunduvalt valjem ja kõrvadele ebameeldivam "inisev" hääl. GB kaardid teevad veidi madalamal toonil vuhinat, mis minu kõrvadele on vastuvõetavam. Mõnele võibolla jälle vastupidi.



Juttu oli MSI 280x'st.

Alustame sellest, et voldid on jälle lukku pandud ja nende muutmiseks tuleb kõik kaardid ära flashida. Ok pole küll suur probleem aga kui mõni kaart pillid täiesti kotti paneb võib tekkida garantiis mingi jama jälle.
Pole siiani ühtegi Gigabyte 280x'i kiiremini kui 730khashi tööle saanud.
Flashitud kaartidel panevad vendid hullu ja kohati lõpetavad üldse töö - mingi jama controlleriga.
Peale flashimist ühes arvutis 4 identset GB kaarti enam korralikult ei tööta ja device 0 töötab maximum 600khash - Sama jama mitme erineva arvutiga.
* Kõik kaardid said flashitud sama biosega millega nad tulid ja ainuke modifitseering oli Vcore. Samuti flashisin hunniku Asuse kaarte ja nende puhul ei esinenud mitte ühtegi probleemi.
Jah, minu GB 280x'd on samuti alles 4-5 nädalat vanad ja hetkel pole midagi maha põlenud ega ükski vent läbi läinud veel. Ilmselgelt pole aga 7 seeria kaartidega võrreldes midagi muutunud ja rebrand üksinda neid vastupidavamateks ei muuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:50:21 vasta tsitaadiga

kqpahv,
GB 280x on jõudluse poolest identsed ükskõik millise 280x kaardiga. Tahiti XT on Tahiti XT. Kui sinu kaardid tõesti ei ole võimelised tegema üle 730Khs, siis on viga seadistuses, mitte kaartides.
Kui su fläshitud kaartide vendid segast panevad, siis on järelikult valesti tehtud bios vendi profiil. Minu fläshitud GB kaardid töötavad ideaalselt.
Kontrolli üle tegelik VDDC pinge ja tegelikud kellad. Seda näed loadis GPUz teisest tabist. Kui kaart teeb alla normaalse KHs, siis on viga seadistuses, softis või bioses.
Ühesõnaga kontrolli üle, kõik ülalpool ja vaata, et kaardi VDDC vs kellad ei oleks liiga piiripeal jooksmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:50:29 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Krt sai vist tiba vara müüki pandud icon_biggrin.gif


Müüsin kuskil 700k kuskil 80-90 vahel maha. Nüüd paar tundi tagasi ostsin tagasi ikka, sest mõtlesin, et see tõus vast ei lõppe niipea. Paar tundi magamist ja ärgates hea üllatus - 120.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:54:56 vasta tsitaadiga

keegi hea inimene võiks nüüd tekitada mingi lehe kust oleks näha 280x kaardite khashid ja settingud. Eriti hea oleks kui sinna saaks pista ka testitud ja töötavad custom bios-id.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:56:04 vasta tsitaadiga

Thing, link
link

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 14:00:10 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
keegi hea inimene võiks nüüd tekitada mingi lehe kust oleks näha 280x kaardite khashid ja settingud. Eriti hea oleks kui sinna saaks pista ka testitud ja töötavad custom bios-id.

Selliseid lehti on internetis päris palju. Google aitab enamasti kiiremini hädast välja kui foorum.
https://litecoin.info/Mining_hardware_comparison

Custom biosi peaks igaüks ikka ise tegema. Kui ei oska, siis tuleb kas õppida või ilma hakkama saada. Õpetusi on samamoodi kuhjaga saadaval. thumbs_up.gif
Soovitan custom biosi ise teha sest see aitab teemat paremini mõista ning 280x mudeleid on päris palju. Üks bios ei sobi kõikidele kaartidele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 14:00:18 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Thing, link
link


google on jah sõber, kuid sa ei saanud päris hästi mu ideest aru. Mõtlesin rohkem lehte mis oleks HV rahva koostatud ja "up to date". Jääks siin väga palju läbu vähemaks. Nagu lugeda võib on siin päris palju erinevaid mudeleid läbi käinud. Rahvas isegi on viitsinud custom bios-e ehitada ja testida. Miks mitte seda infot kuskil ühes kohas hoida ja jagada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iks95
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 14:10:37 vasta tsitaadiga

Dogehouse.org

Current pool rate : 12.779549 GH/s
Pool is overloaded. Its probably calculating a huge PPLNS round. Give the pool 10-20 minutes then start hitting refresh!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 14:18:16 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
kqpahv,
GB 280x on jõudluse poolest identsed ükskõik millise 280x kaardiga. Tahiti XT on Tahiti XT. Kui sinu kaardid tõesti ei ole võimelised tegema üle 730Khs, siis on viga seadistuses, mitte kaartides.
Kui su fläshitud kaartide vendid segast panevad, siis on järelikult valesti tehtud bios vendi profiil. Minu fläshitud GB kaardid töötavad ideaalselt.
Kontrolli üle tegelik VDDC pinge ja tegelikud kellad. Seda näed loadis GPUz teisest tabist. Kui kaart teeb alla normaalse KHs, siis on viga seadistuses, softis või bioses.
Ühesõnaga kontrolli üle, kõik ülalpool ja vaata, et kaardi VDDC vs kellad ei oleks liiga piiripeal jooksmas.



No, ei ole nad jõudluselt võrdsed midagi. Kiip on jah kõigil sama, VRM ja mälud sõltuvad juba tootjast. Asus 280x'd teevad 810Khashi 1160/1800 seadetel. Gigabyte elpida mälud ei lähe kunagi 1800Mhz ja kehvem VRM tähendab, et ka kiip ei ole 1160Mhz peal nii stabiilne.
Nagu mainisin juba siis Biosed said kõik kaartidelt maha laetud ja ainuke asi mida muutsin oli Vcore. Fan profile täpselt sama, mis originaalis. Mingi anomaalia seal aga on.
Ma olen, 1000-1100mhz vahel iga viimase kui sageduse ära proovinud ja rohkem kui 730khash need kaardid ei tee. Viga on ilmselgelt bioses ja halbades mälu timingutes, sest 7970'd tegid mul 780khashi. Ma kusjuures ei ole netiavarustes kohanud kedagi peale sinu, kes väidaks et on GB 280x'st rohkem kui 730khashi saanud. Mis Bios su kaartidel on kui küsida tohib ?
Kõik kellad, vddc ja muu on õiged. Ainuke lahendus, mis aitas oli Device 0 teise tootja kaardi vastu välja vahetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 20.01.2014 14:26:40 vasta tsitaadiga

iks95 kirjutas:
Dogehouse.org

Current pool rate : 12.779549 GH/s
Pool is overloaded. Its probably calculating a huge PPLNS round. Give the pool 10-20 minutes then start hitting refresh!


Nüüd tundub, et Digiraha pani oma DOGE pooli liiga vara kinni icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.01.2014 14:40:19 vasta tsitaadiga

iks95, see on seal suhteliselt tavaline tekst, see tähendab vaid seda, et leht on pikali, pool samal ajal laseb väga ilusti edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 14:41:35 vasta tsitaadiga

opa mis see doge teeb, cryptsys juba buy 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.01.2014 14:44:54 vasta tsitaadiga

panin paar tundi tagasi 100k müüki 150-ga ja nüüd vaatasin et läinud, oleks teadnud, oleks mingi parema summa pannud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 14:47:38 vasta tsitaadiga

kujutan ette et kahetsust on meil paljudel hetkel, ma alustasin 60 pealt vaikselt müümist juba icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2014 14:48:40 vasta tsitaadiga

Ja mill läks 99 peal ära, päris lolliks ikka läinud oma hinnaga icon_eek.gif
Tulevikus peab siis veel rohkem tõusma, vaevalt et need kirvehinnaga ostjad kordades odavamalt müüvad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 15:25:46 vasta tsitaadiga

Thing kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Thing, link
link


google on jah sõber, kuid sa ei saanud päris hästi mu ideest aru. Mõtlesin rohkem lehte mis oleks HV rahva koostatud ja "up to date". Jääks siin väga palju läbu vähemaks. Nagu lugeda võib on siin päris palju erinevaid mudeleid läbi käinud. Rahvas isegi on viitsinud custom bios-e ehitada ja testida. Miks mitte seda infot kuskil ühes kohas hoida ja jagada?
Nonii, andke minna http://ltccoin.blogspot.com/2014/01/lisa-gpu-seaded.html
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 15:30:04 vasta tsitaadiga

Ma müüsin 25 peal. Arvasin, et coin on surnud icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 15:36:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Thing kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Thing, link
link


google on jah sõber, kuid sa ei saanud päris hästi mu ideest aru. Mõtlesin rohkem lehte mis oleks HV rahva koostatud ja "up to date". Jääks siin väga palju läbu vähemaks. Nagu lugeda võib on siin päris palju erinevaid mudeleid läbi käinud. Rahvas isegi on viitsinud custom bios-e ehitada ja testida. Miks mitte seda infot kuskil ühes kohas hoida ja jagada?
Nonii, andke minna http://ltccoin.blogspot.com/2014/01/lisa-gpu-seaded.html


Hea ettevõtmine icon_smile.gif
Lisan ka mõned kaardid sinna täna icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.01.2014 15:41:31 vasta tsitaadiga

ohoo, isegi see minu 150 peal müük oli päris hea, sest peale seda hakkas langema jälle icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 15:45:20 vasta tsitaadiga

Kuidagi uimane see Cryptsi, 2h tagasi sai kantud dogesid, pole veel peale tulnud.
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 15:50:59 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Kuidagi uimane see Cryptsi, 2h tagasi sai kantud dogesid, pole veel peale tulnud.


Cryptsy rõõmud icon_lol.gif

Coinex on hea koht icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 15:53:19 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Kuidagi uimane see Cryptsi, 2h tagasi sai kantud dogesid, pole veel peale tulnud.

Ma pikalt juba ootan.
http://wiki.cryptsy.com/chatter:dogedelays
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.01.2014 15:58:47 vasta tsitaadiga

KAMY kirjutas:
Mitu GPU olete sellel Gigabyte GA-990FXA-UD3 emaplaadile otse tööle saanud? Panin kolm kõrvuti ja keskmise temp läks kiiresti 100C piirile. Ettepanekuid?


5x7950 toimis ilusti. VIST sai proovitud ka 5x7950+1x5850 aga enam ei mäleta, see oli jupp aega tagasi icon_biggrin.gif ning seda loomulikut raiseritega ja parajate vahedega, muidu vahvel sulab ära icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 16:05:43 vasta tsitaadiga

Müüsin 135 peal oma doged maha. Arvatavasti selle kuu aja jooksul jõuab veel piisavalt langeda, et piisavalt palju tagasi saaks osta ja samas ka 1-2 GPU-d saaks osta.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 16:31:17 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Kuidagi uimane see Cryptsi, 2h tagasi sai kantud dogesid, pole veel peale tulnud.


7 tundi ootan juba.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iks95
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 16:32:06 vasta tsitaadiga

Selline küsimus kas keegi ka R7 240-tega proovinud kaevandada? Ning kui palju nad umbes kaevavad?
_________________
Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 16:36:52 vasta tsitaadiga

iks95 kirjutas:
Selline küsimus kas keegi ka R7 240-tega proovinud kaevandada? Ning kui palju nad umbes kaevavad?


Kui palju ? Pigem kui kiiresti ?
See nii juust kaart, et sellega pole mõtet vaeva näha. Kasum mõttetult väike.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 16:46:39 vasta tsitaadiga

Asus kaartide omanikud, lisage siia infot palun icon_razz.gif http://ltccoin.blogspot.com/2014/01/lisa-gpu-seaded.html
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 16:47:57 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Asus kaartide omanikud, lisage siia infot palun icon_razz.gif http://ltccoin.blogspot.com/2014/01/lisa-gpu-seaded.html

Lähipäevil lisan 280X DC2 icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 16:50:32 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Asus kaartide omanikud, lisage siia infot palun icon_razz.gif http://ltccoin.blogspot.com/2014/01/lisa-gpu-seaded.html

Lähipäevil lisan 280X DC2 icon_smile.gif


280x DC2/DC2T andmeid ootangi icon_razz.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 16:53:10 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
martin366 kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Asus kaartide omanikud, lisage siia infot palun icon_razz.gif http://ltccoin.blogspot.com/2014/01/lisa-gpu-seaded.html

Lähipäevil lisan 280X DC2 icon_smile.gif


280x DC2/DC2T andmeid ootangi icon_razz.gif


Võin öelda, et DC2 teeb 750 kanti ja DC2T 800 kanti, mõnel isegi 810 kanti icon_wink.gif
Netist lugenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 16:58:04 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
The_Boss kirjutas:
martin366 kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Asus kaartide omanikud, lisage siia infot palun icon_razz.gif http://ltccoin.blogspot.com/2014/01/lisa-gpu-seaded.html

Lähipäevil lisan 280X DC2 icon_smile.gif


280x DC2/DC2T andmeid ootangi icon_razz.gif


Võin öelda, et DC2 teeb 750 kanti ja DC2T 800 kanti, mõnel isegi 810 kanti icon_wink.gif
Netist lugenud.


thumbs_up.gif

Aga kuidas temperatuuri ja ventika pöörlemiskiirusega on, kui mingit lisajahutust ei kasuta?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 17:01:39 vasta tsitaadiga

iks95 kirjutas:
Selline küsimus kas keegi ka R7 240-tega proovinud kaevandada? Ning kui palju nad umbes kaevavad?

Heal juhul 20€ kuus veaks hetkeseisuga välja. Pigem vähem.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.01.2014 17:16:49 vasta tsitaadiga

Müüsin ka oma esimese hunniku asju maha coinexis, väga mõnus, 5-6 minutiga oli doged peal.
lükkasin ligi 400k maha 135 peal, see kõigub seal üles alla veidike. Jätsin ka tagavara tulevikuks, aga kuna esimese investeeringu jaoks sai natuke laenatud, siis saan selle summa nüüd ära maksta ja edasi oma kulu ja kirjadega opereerida.

Krakenisse nüüd thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 17:23:04 vasta tsitaadiga

Krakenis ka vaja elukohta kinnitada ntks mingi arvega?
Kaua sealt kontole raha jõuab?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 17:24:48 vasta tsitaadiga

oh trra küll, eile lükkasin kogu hunniku maha mis see kuu kaevatud sai (vaatasin, et rsk, hind hakkab kukkuma jälle ja kõik maha - krt hoopis väike langus oli) Täna hind juba 2x kõrgem icon_mad.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.01.2014 17:28:53 vasta tsitaadiga

See on see, kui uskmatud olete ja 5-7 päeva pärast kärsitud kui hind kukub ja nüüd tuleb maha müüa, sest DOGE on läbi.. DOGE ei ole läbi, seal hea fanbase või niiditõmbajad ja hetkel asi funkab icon_biggrin.gif
DOGE vb langeb nüüd, aga usun, et kindlasti tõuseb veebruar-aprill.
Ma ostsin vahepeal madalseisus kopikate eest 200 kilo, kinkisin vendadele ära, peaks neile ütlema, et tehke rahaks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.01.2014 17:33:24 vasta tsitaadiga

ise müün doge't siin: https://vircurex.com/ - null jama olnud so far (10x dogesid sinna kandnud ja BTC välja kandnud)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.01.2014 17:33:24 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Kuda siis SurfData-l ehitusega ka läheb?


ise ei ehita üldiselt midagi, müün ainult labidaid meeletult icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.01.2014 17:35:47 vasta tsitaadiga

Loen ma midagi valesti välja või palju sel Krakenil BTC to € ja kontole väljaminek on ? Näen mingit 0.20%, tundub veidi palju. Idee selles, kannaks Coinexist raha Krakeni vmt ja sealt tahaks € teha.
Keegi targem võiks selgitada icon_exclaim.gif (või soovitada alternatiive)

Ette tänud.


viimati muutis Ertai 20.01.2014 17:36:08, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 17:35:59 vasta tsitaadiga

See cryptsi DOGE deposit on lihtsalt haige.. Eelmine kord kaotasin ligi 2 BTC'd, sest lihtsalt ei jõudnud Doged kohale kui müüa otsustasin. Täna tundub jälle sama teema olevat õnneks kaotus väiksem aint icon_mad.gif
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 17:38:20 vasta tsitaadiga

Rahu. Veel enne ploki poolitamist saate suure tõenäosusega end alla 40 satoshi täis süüa. icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 17:40:13 vasta tsitaadiga

No coinedup on iseenesest aeglane, aga vähemalt liiguvad rahad kiiresti.. Ma arvan, et mõned minutid lehe laadimist on ikka parem kui mitmed tunnid/päevad ootamist, et rahad kontole jõuaks.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 20.01.2014 17:45:11 vasta tsitaadiga

kuidas see doge kr6bisevaks tegemine kaib? algul saadan coinex ja vahetan BTC/LTC? hiljem krakenis Eurodeks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 17:49:23 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
kuidas see doge kr6bisevaks tegemine kaib? algul saadan coinex ja vahetan BTC/LTC? hiljem krakenis Eurodeks?

Ennastki huvitab, kuigi teised lehed (algul Cryptsy ja siis BTC-e). Kas otse dogecoine ei saa müüa eurodeks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 17:55:51 vasta tsitaadiga

Mina lükkan coinedup-s @ LTC ja seejärel krakenis LTC @ EUR
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.01.2014 18:02:40 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
format666 kirjutas:
kuidas see doge kr6bisevaks tegemine kaib? algul saadan coinex ja vahetan BTC/LTC? hiljem krakenis Eurodeks?

Ennastki huvitab, kuigi teised lehed (algul Cryptsy ja siis BTC-e). Kas otse dogecoine ei saa müüa eurodeks?


+1

Kogenumad võiks kirjutada erinevad variandid, muidugi mugavus, kiirus ja ja väiksem fee on olulised icon_smile.gif Kõike muidugi alati ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.01.2014 18:09:49 vasta tsitaadiga

Siin mainitud Kraken on päris hea. Mingi väikse tasu üle hetkel virised on mõttetu. Saaks aru kui tulusus oleks 1% p.a.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.