Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 15:54:06 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
andreL kirjutas:
Sa ei peagi vaatama fpsi. Saab väga hästi aru kui fps kukub alla monitori kaadri, mõnusalt hakkab katkuma. ownagetime sa oled ikka päris kõva vend thumbs_up.gif


No ma tean küll, aga seda lihtsalt ei esine mul. Kui esineks, siis oleks mul arvutil midagi viga ja pigem raudvaras kui softis.
Samas jälle ma jooksutan kõike stockis ka. Milleks mulle asju vaja üle klokkida ? on piisavalt hea prose ja piisavalt hea graafika kaart. Ülekellamine ei ole alati parem lahendus ja seda tehes võib tekkida probleeme lihtsamini kui stockis jooksutada.

Ülekellamine on rohkem hobi icon_wink.gif Kui see pole sinu jaoks, siis okei. Kuid mulle meeldib ülekellamine, see on lihtsalt huvitav. Leida see stabiilne piir, benchmarkida ja tunda uhkust, et oled enda makstud raha eest kõik võimaliku välja pigistanud. Best bang for the buck icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ESTCrip
HV vaatleja
ESTCrip

liitunud: 13.06.2012




sõnum 18.01.2014 15:59:07 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
mis mõttes EA-d? Dice ju teeb koodi... kurat kas ei jõua testida oma paar rida ära siis?
täiesti kuradi ülemõistuse

Jah nad ei jõudnud tõesti kui EA käskis neil mängu välja lasta kuid kui uurida ja lugeda, siis DICE ütles, et mängu pidanuks veel 6 kuud tegema, et ta saada selleks mis ta peaks olema. Võibolla, siis alates mängu väljatuleku ajast lähebki neil pool aastat, et mäng korralikuks teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.01.2014 16:16:04 vasta tsitaadiga

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/1d8ab1ae-ccaa-4f33-9211-c1e05b0d8eec/SFW-Die-Schlachtfeldwichser-Shanghai-Hardcore/

On server mis laagib haiglaselt. Ma ei saanud liftist välja ka minna, kuna laagis jubedalt. Samas ping on stabiilselt 57. ringi liikudes kohati nagu jääb kinni kuhugi ja siis viskab sind järsult 5m tagasi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ESTCrip
HV vaatleja
ESTCrip

liitunud: 13.06.2012




sõnum 18.01.2014 16:21:01 vasta tsitaadiga

Mul tahab igakord seda Battlelog browser pluginat installida kui Battlelogi lähen -.- . Alates eilsest selline jama. Igakord kui lähen Battlelogi ütleb browser plugin - update available. Kellelgi veel selline jama? Või teab keegi milles lahendus seisneb?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 18.01.2014 16:51:30 vasta tsitaadiga

Mul tegi BF3'ega niimoodi, ei saanudki vahel mängida, koguaeg tahtis upgrade'i.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:53:03 vasta tsitaadiga

ESTCrip kirjutas:
Mul tahab igakord seda Battlelog browser pluginat installida kui Battlelogi lähen -.- . Alates eilsest selline jama. Igakord kui lähen Battlelogi ütleb browser plugin - update available. Kellelgi veel selline jama? Või teab keegi milles lahendus seisneb?
Pane korraks oma browseri "blockerid" kinni, installi battlelogi update ning vaata mis siis teeb.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 18.01.2014 17:21:25 vasta tsitaadiga

lopes39, Aga sa proovi väikse rahvaga mappe ja siis suure rahvaga, vigu esineb suurtes eks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.01.2014 17:45:21 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Kas keegi mängib ka GTX 780-ga. Thaks teada kuidas mängu jooksutab Full HD kõik max ja reso scale 130%. Endal Gigabyte GTX 780 GHz Edition ja lukustab ilusti 60fpsi W8.1.
Suure üllatusena on minu kaart eriti ergas. Boost clock on muidu 1071mhz, aga tänu GPU boost 2.0 paugutab kaart 1150mhz stock voltidel, 70 kraadi ITX korpuses.
Alguses olin väga valiv ja eriti ei kippunud Gigabyte kaardi poole, kuid MSI vedas mind juba kuuendal päeval alt(pole esimene kord) ja siis otsustasin Asuse(MSI out of stock) asemel võtta Gigabyte.
Gigabyte on alati olnud vastupidav ja hea klokker, enda eelmiste kaartide peale mõledes, samuti ka emaplaadid. Kõik Asuse ja MSI emaplaadid isegi alati pange pannud klokkimise osas.
Vb on asi selles, et Gigabyte teeb lollikindlate komponentidega oma asju ja Asus,MSI üritab ja üritab oma plaate/videokaarte uhkete jubinatega ülesse pumbata, mis reaalselt tegelt on liiga keerukad ja suurema võimalusega läbi lendavad.
See lihtsalt puhtalt kogemuse põhjal.
Mis arvate?


Minu gtx 770 4GB paugutab 1175mhz stock voltidel, muidu 1080. Kaart on MSI, sest seda soovitati mitmes kohas rohkem kui gigabyte kaarti, samuti oli see ka kallim. Ennem on olnud ka msi kaart ja pole mingit probleemi kunagi olnud. Peale seda kui panin win8.1 peale, jookseb mäng nagu siid ja vsync on ka peal.
PS. Asuse emaplaadid on väga head, tihti loen foorumis kuidas teise firma emaplaadid läbi kõrbevad, eriti kellamisega, aga asus emaplaatidel ei juhtu midagi. Ise olen koguaeg kasutanud asust ja msi-d
Nii, et ära tule teiste firmade kohta kohe paugutama siin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.01.2014 19:05:36 vasta tsitaadiga

Ma väga ei viitsi neid vähese rahvaga kaarte teha. Tegin praegu mingit serverit kus 50 matsi sees ja ticketid on mingi 1600 peal. Ainult shanghai kaart.
Admin koguage spämmib et teams are balanced, aga roundi lõpp on ikka nii, et üks tiim võidab teist 1200 ticketiga. 2 roundi järjest nii. See et tiimides on 24 v 24 või 25 v 25 ei oma erilist tähtsust kui ticketites on on selline vahe sees koguaeg.
Ja siis võitja tiim sojub kämpamisest. Mida peab nõrgem tiim tegema kui lippe lihtsalt võtta ei saa, kuna on vastane tiim samamoodi kämpereid täis või siis helikopteritega võtavad kõiki maha.
Tegin siis ise ka pisut lippe, aga viskas mängust välja mingi pb erroriga. Samas pb võiks automaatselt update-e ise teha mitte, et ma pidevalt seda ise peaks tegema. Update võttis oma 5-10 minutit aega ka veel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 18.01.2014 20:23:36 vasta tsitaadiga

Ajukas ikka ,et win7 ja 8 vahe ongi mingi 15-20fps. Eriti hästi saab sellest aru shieg of shanghai mapil. Aga netcode op vahetus kahjuks ei fiksi icon_lol.gif

Rootsi serverisse saab joinida mingi kolmanda korraga. Enne oli nii saksamaaga.
Kahtlen, kas see mäng tehakse poole aastaga korda icon_smile.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.01.2014 20:41:57 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
Ajukas ikka ,et win7 ja 8 vahe ongi mingi 15-20fps. Eriti hästi saab sellest aru shieg of shanghai mapil. Aga netcode op vahetus kahjuks ei fiksi icon_lol.gif

Rootsi serverisse saab joinida mingi kolmanda korraga. Enne oli nii saksamaaga.
Kahtlen, kas see mäng tehakse poole aastaga korda icon_smile.gif


Poole aasta pärast on sellest mängust juba kõigil kopp.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 18.01.2014 20:42:19 vasta tsitaadiga

Minul vist jälle vedanud. Mingeid probleeme ei ole. Ainult teatud serverites kuseb netcode varbale, muidu mäng täiesti mängitavas korras. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 20:48:37 vasta tsitaadiga

Game disconnected, could not join server.
Ja nii järjest kõik serverid. Hurra Dice, persetavad lolli näoga meanwhile everything is broken.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.01.2014 21:16:27 vasta tsitaadiga

Tee battlelog restart lihtsalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 21:27:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi on leidnud mõne serveri, kus ei ole mingeid fast modifikatsioone, 48/64 players, hea ping (0-40 max), ja kickitakse rahvast üle 50 pingi? see latencist tulenev pask rikub absoluutselt kogu mängu.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 01:58:48 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
andreL kirjutas:
Kas keegi mängib ka GTX 780-ga. Thaks teada kuidas mängu jooksutab Full HD kõik max ja reso scale 130%. Endal Gigabyte GTX 780 GHz Edition ja lukustab ilusti 60fpsi W8.1.
Suure üllatusena on minu kaart eriti ergas. Boost clock on muidu 1071mhz, aga tänu GPU boost 2.0 paugutab kaart 1150mhz stock voltidel, 70 kraadi ITX korpuses.
Alguses olin väga valiv ja eriti ei kippunud Gigabyte kaardi poole, kuid MSI vedas mind juba kuuendal päeval alt(pole esimene kord) ja siis otsustasin Asuse(MSI out of stock) asemel võtta Gigabyte.
Gigabyte on alati olnud vastupidav ja hea klokker, enda eelmiste kaartide peale mõledes, samuti ka emaplaadid. Kõik Asuse ja MSI emaplaadid isegi alati pange pannud klokkimise osas.
Vb on asi selles, et Gigabyte teeb lollikindlate komponentidega oma asju ja Asus,MSI üritab ja üritab oma plaate/videokaarte uhkete jubinatega ülesse pumbata, mis reaalselt tegelt on liiga keerukad ja suurema võimalusega läbi lendavad.
See lihtsalt puhtalt kogemuse põhjal.
Mis arvate?


Minu gtx 770 4GB paugutab 1175mhz stock voltidel, muidu 1080. Kaart on MSI, sest seda soovitati mitmes kohas rohkem kui gigabyte kaarti, samuti oli see ka kallim. Ennem on olnud ka msi kaart ja pole mingit probleemi kunagi olnud. Peale seda kui panin win8.1 peale, jookseb mäng nagu siid ja vsync on ka peal.
PS. Asuse emaplaadid on väga head, tihti loen foorumis kuidas teise firma emaplaadid läbi kõrbevad, eriti kellamisega, aga asus emaplaatidel ei juhtu midagi. Ise olen koguaeg kasutanud asust ja msi-d
Nii, et ära tule teiste firmade kohta kohe paugutama siin icon_biggrin.gif

Asi on suhteline. Olen omanud Msi, Asuse ja Gigabyte emPlaate/videokaarte. Lihtsalt puhas kogemus, hetkel Asuse z87 grypthon emaplaat, täiesti ok. Kuid siiski paremad kogemused gigabyte rauaga. Ja ausalt, Gugabyte tundub tõesti odavam, välimus, karp, aksesuaarid mida kaasa saad jne on lihtsalt odavalt tehtud. Kuid kaardid ise on väga hästi teeninud. Mul oli enne Msi gtx780 lightning, väga ilus jne jne jne. Aga ikka vedas alt, lihtsalt ei usu nendesse enam.
Ps! Gtx 770 base clock on 1046mhz vs gtx 780 base clock 863
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.01.2014 02:17:34 vasta tsitaadiga

Mul täna lambist crashima hakanud. midagi muutnud ei ole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 19.01.2014 10:40:40 vasta tsitaadiga

Täna jälle mingi kala icon_biggrin.gif 10 serverit proovinud ja kuhugi sisse ei saa game disconnected thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 13:37:23 vasta tsitaadiga

tee kindluse mõttes punkbusteri update ära.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.01.2014 15:11:25 vasta tsitaadiga

Põlema pangu oma punkbuster. Kõige haigem program mis eales leiutatud. PB ei kicki ega bänni kunagi cheatereid kuna neil on pb hack peal. Aga muud teha pole sellel haiglasel programmil kui ausaid mängureid ickida miski ulme vigade pärast mida mäng ise krt ei paranda.

Võiks juba kord välja tulla mingi programmiga mis on kaasaegne ja töötab ausate mängurite kasuks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 15:20:23 vasta tsitaadiga

Hull värk jah, pb kickib lihtsalt ausaid mängjaid aga kes reaalselt cheatib ...
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.01.2014 18:45:07 vasta tsitaadiga

Keegi ehk teab, et kuidas saab 0 eluga ringi karata?
Eile 2 korda jäi vastasel 0 elu...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 18:56:22 vasta tsitaadiga

1/100 hp bug parandati ära, nüüd 0 hp bug icon_lol.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 19:00:50 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Keegi ehk teab, et kuidas saab 0 eluga ringi karata?
Eile 2 korda jäi vastasel 0 elu...


Vaadake natuke inglisekeelses inforuumis ringi:

http://www.reddit.com/r/battlefield_4

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/


Tegemist on bugiga, kuid mitte vaenlasel ei ole 0 elu vaid 1-25 vahele number kuid sinule näidatakse nulli, eks see mingi DICE "feature" ole.

Üldiselt ise olen täheldanud, et nii kui mingi ping-lag on, on mängu võimatu mängida. Nagu kummipaela otsas liigud. Eelistan serverid, mille ping battlelogis on minule 10-30ms vahele. Suuremates on imho lag minujaoks liiga suur.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.01.2014 19:04:04 vasta tsitaadiga

Huvitav kas punktid ja killid jäävad lisamata kui server maha läheb ?
Mul oli mingi üle 30 killi selle srr61 sniperiga ja siis server läks maha. Range finderini on ka jäänd aint 20 killi.
Mis on head lisad sniperile ? Laser ja taskulampi ei taha. straight bull on üks kindel asi mis jääb külge. Suppressor tundub, et tõmbab range-i alla ja päris palju.

Ega mul vist ping paremaks ei lähe, kui ma endale selle 100/100 netti järgmise kuu alguses sisse panen. Kui praegu on kuni 12 all ja kuni 1 üless.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 19:09:02 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Huvitav kas punktid ja killid jäävad lisamata kui server maha läheb ?
Mul oli mingi üle 30 killi selle srr61 sniperiga ja siis server läks maha. Range finderini on ka jäänd aint 20 killi.
Mis on head lisad sniperile ? Laser ja taskulampi ei taha. straight bull on üks kindel asi mis jääb külge. Suppressor tundub, et tõmbab range-i alla ja päris palju.


Kui sinu klient crashib, siis tulevad punktid üle.

Serveri crashi puhul tavaliselt ei tule või väga harva on tulnud paaritunni kuni päevase viitega. Üldiselt siiski ei tule.

Poltlukuga relvadele soovitaks ise punatäpp-laser + 6-8x optika ja bipod või rangefinder. Rangefinder on pigem algajatele, kes mildote ei tunne või kui kasutad pidevalt erinevat optikat ja ei harju ühe optikaga ära. Ja kui kiiresti lasta tahad (m40A5), siis on straight pull hea, ei pea silma optikalt võtma.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 19:30:24 vasta tsitaadiga

Kui server maha päris läheb, siis vist lähevad raisku jah. Kui aga mäng lihtsalt vaid sul crashib, siis peaksid minema arvesse.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.01.2014 19:30:43 vasta tsitaadiga

Mul on see algne zoom 8x ja siis see mis muudab ta 14x peale. Straight bull on ka peal. Laserit, taskulampi ja tacktical light-i ei taha. Ei taha just sellepärast, et siis on mind lihtsamini näha. Näiteks shanghai kaardil, kui torn on maha võetud, siis üle jõe kuskil katusel olevaid tegelasi maha võtta on ikka väga lihtne kui neil see tasku lamp on. Lihtsalt sihid pisut üle valge täppi ja maas mees ongi. Kui taskulampi pole siis selle 8x või 14x zoomiga ei näe. 20x ja 40x zoomi ei taha, kuna lähemal olevaid on raske sellega maha võtta. Eriti kui veel liiguvad ka.

E:
Sellel SRR-61 võiks rohkem kuule olla aint. Vahepeal jääb väheks ja pole kedagi kes juurde ka annaks.


viimati muutis lopes39 19.01.2014 19:38:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 19:33:09 vasta tsitaadiga

Ise kasutan canted iron sighti alati.

Ma BF3-s lihtsalt mängisin alati iron sightiga, aga kuna siin võimalus jooksult kahe vahel valida, siis kasutangi seda võimalust.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 20:31:54 vasta tsitaadiga

Tundub et mängu mitte lasemise rohuks on pb käsitsi uuendamine. Proovisin ~10x, vahel jäi must aken ette või ütles kohe "disconnected". Peale pb uuendamist võttis kohe esimese raksuga jutule. thumbs_up.gif

viimati muutis Le Inc 19.01.2014 21:53:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.01.2014 21:41:45 vasta tsitaadiga

Sama thumbs_up.gif Aga sedasi oli ka BF3 korduvalt kui pidi käsitsi uuendama.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.01.2014 23:30:23 vasta tsitaadiga

Mismoodi see käsitsi uuendamine välja näeb ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 23:33:04 vasta tsitaadiga

Laadi alla - http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1

Paki lahti ja lase *.exe käima. Vali rippmenüüst mängud mida tahad uuendada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 04:30:25 vasta tsitaadiga

Sai sellest jamast siiber ja panin täna BF3 uuesti tööle, möllasime squadiga nii mis kole ja kõik BF3 õudused olid ununenud. Ega nüüd vist enne tööle ei panegi kui fixitud bugid, ei ole mõtet ennast piinata.

PS. Avot õrritamiseks sai terve õhtu hardcores oldud ja ausaltöeldes pole mingit vahet, lased pihta - vanelane kukub, ei lase - ei kuku ja saad ise sisse icon_biggrin.gif Normalis tuleb lihtsalt natuke rohkem pihta lasta icon_wink.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 10:27:24 vasta tsitaadiga

Minimap? Reload whole clip? 3D/2D spotting? Need ei oma sinu jaoks mingit tähtsust?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 20.01.2014 12:48:53 vasta tsitaadiga

See, et salve vahetades pooliku minema viskab, ei ole loogiline. Ükski sõdur ei tee seda.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 20.01.2014 12:59:21 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
See, et salve vahetades pooliku minema viskab, ei ole loogiline. Ükski sõdur ei tee seda.


Siis kui sõdur relva laeb, paneb ta vana salve salvetaskusse. Mängu ei saa ju nii palju ka päriseluga seostada, nii kaua aega läheks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 20.01.2014 13:00:09 vasta tsitaadiga

Salvevahetus võtab ju maa ja ilm aega selles mängus. icon_lol.gif
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 20.01.2014 13:01:04 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
See, et salve vahetades pooliku minema viskab, ei ole loogiline. Ükski sõdur ei tee seda.

Sõdur hoiab alati täis salve all, kunagi ei minda pooliku salvega peale icon_lol.gif Ajateenistus ja realsus on midagi muud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.01.2014 13:01:17 vasta tsitaadiga

ownagetime kirjutas:
KurjaJuur kirjutas:
See, et salve vahetades pooliku minema viskab, ei ole loogiline. Ükski sõdur ei tee seda.


Siis kui sõdur relva laeb, paneb ta vana salve salvetaskusse. Mängu ei saa ju nii palju ka päriseluga seostada, nii kaua aega läheks icon_biggrin.gif


Khm khm, me ei räägi kokkuhoidlikest eesti ajateenijatest siin icon_biggrin.gif Lahingus ei hakka keegi sul salvetaskut otsima.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:03:04 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Minimap? Reload whole clip? 3D/2D spotting? Need ei oma sinu jaoks mingit tähtsust?


nope, minu mänguoskust ega tabamistäpsust need küll ei mõjuta. oskan ilma nendeta samamoodi lasta nagu normalis.

aga võrreldes nüüd BF4 ja BF3, siis viimane on nagu multikas oma üleküllastatud värvidega icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 20.01.2014 13:03:24 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
Salvevahetus võtab ju maa ja ilm aega selles mängus. icon_lol.gif


No 1.85s siis kui veel padrun rauas, mängus on see suht pikk aeg icon_smile.gif


viimati muutis ownagetime 20.01.2014 13:04:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 20.01.2014 13:03:51 vasta tsitaadiga

Battlefieldist loogikat pole mõtet otsida see ongi ainult kiireks tulistamiseks. Isegi hardcores saab jaburaid hüppeid sooritada ilma elu kaotamatta. Kõige jaburam on sõidu/lennupealt masinast väljumisel ellujäämine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:07:00 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
LKits kirjutas:
Minimap? Reload whole clip? 3D/2D spotting? Need ei oma sinu jaoks mingit tähtsust?


nope, minu mänguoskust ega tabamistäpsust need küll ei mõjuta. oskan ilma nendeta samamoodi lasta nagu normalis.

aga võrreldes nüüd BF4 ja BF3, siis viimane on nagu multikas oma üleküllastatud värvidega icon_biggrin.gif

Mõjutab seda, et kas ja kui kiiresti sa vastast näed
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 20.01.2014 13:07:51 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
ownagetime kirjutas:
KurjaJuur kirjutas:
See, et salve vahetades pooliku minema viskab, ei ole loogiline. Ükski sõdur ei tee seda.


Siis kui sõdur relva laeb, paneb ta vana salve salvetaskusse. Mängu ei saa ju nii palju ka päriseluga seostada, nii kaua aega läheks icon_biggrin.gif


Khm khm, me ei räägi kokkuhoidlikest eesti ajateenijatest siin icon_biggrin.gif Lahingus ei hakka keegi sul salvetaskut otsima.


Kusjuures, otsitakse ikka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 20.01.2014 13:11:48 vasta tsitaadiga

Ja kas lahingus jookseksid nii ringi nagu battlefieldis? seal oleks kogu karjal pead madalamal kui muru..... kuigi praegult vaevalt kõhuli viskad on mõni SÕDALANE juba noaga kõrikallal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:12:05 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
parm kirjutas:
LKits kirjutas:
Minimap? Reload whole clip? 3D/2D spotting? Need ei oma sinu jaoks mingit tähtsust?


nope, minu mänguoskust ega tabamistäpsust need küll ei mõjuta. oskan ilma nendeta samamoodi lasta nagu normalis.

aga võrreldes nüüd BF4 ja BF3, siis viimane on nagu multikas oma üleküllastatud värvidega icon_biggrin.gif

Mõjutab seda, et kas ja kui kiiresti sa vastast näed


Doh?

Ei saa aru, kas vastane tekib ekraanile siis hiljem mingite juhtudel või icon_biggrin.gif

HC-s ongi meeled teravamad, ei jookse ümber nurkade nagunii ja kuulad mis ümberingi toimub (vastaste relvade laadimised, calloutid, sammud jne).

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:23:41 vasta tsitaadiga

parm, noo kaugel olevat spotitud vastast näed kohe ära ja ka neid, kes on minimapil spotitud. Spotitud vendi on suht raske märkamata jätta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 20.01.2014 13:25:20 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
parm, noo kaugel olevat spotitud vastast näed kohe ära ja ka neid, kes on minimapil spotitud. Spotitud vendi on suht raske märkamata jätta icon_biggrin.gif


HC ju ilma minimapi ja spottinguta? Või neid saab ise sättida?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2014 13:35:14 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
parm, noo kaugel olevat spotitud vastast näed kohe ära ja ka neid, kes on minimapil spotitud. Spotitud vendi on suht raske märkamata jätta icon_biggrin.gif


Ja enamus lasevadki normalis mitte mehi vaid neid 3D spottingu markereid, sellest ka nende olematu skill mängus.

Kui ma kuskilt silenceriga peale lendan või natuke ajugümnastikat summutamata relvaga teen, jookseb paljudel juhe kokku. Kui palju 1vs1 kille ma olen saanud, kui jätan vastsele mulje, et tulen paremalt aga tegelt lähen hoopis vasakult või teen topelt-peteka, parem-vasak-parem ja lähen lõpus ikka paremalt icon_biggrin.gif

Tasub vähem minimappi vaadata...

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.