Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 16:02:18 vasta tsitaadiga

Muide hea kild on selle uue ruuteri tootekleebisel:
To prevent electronic shock, please do not open the cover.

See lausa meelitab korpust avama, tahaks ka elektroonilist shokki kogeda icon_razz.gif

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 13:46:57 vasta tsitaadiga

Tänasest on siis Inteno müügil esindustes (enamustes on, kõigis veel mitte), e-poodi peaks ka päeva jooksul ilmuma. 108€ on hind.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 21:04:01 vasta tsitaadiga

Rocca elionis igastahes veel polnud, öeldi, et äkki homse kaubaga tuleb
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 21:10:37 vasta tsitaadiga

eddvin, järeliult olid otsa saanud, mina täna lõuna ajal sain omale Roccast icon_wink.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 23:47:24 vasta tsitaadiga

Puht subjektiivse hinnangu põhjal tundub et see Inteno läheb vähem soojaks kui vana TG784.
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.01.2014 14:40:50 vasta tsitaadiga

Tallinas, Mustakivi esinduses ei olnud täna lõuna ajal veel saada uut ruuterit. Öeldi küll, et kaup on laos, kuid ülespanek võtab veel natuke aega.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allarkk
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 07.01.2014 20:43:21 vasta tsitaadiga

Tere
Kas keegi targem annaks nõu kuidas selle ruuteriga USB ketta võrgus tööle saab? (kuidas see Network shares on vaja seadistada)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 23:53:03 vasta tsitaadiga

jägaja, vaata siit mis esinduses olemas : https://pood.elion.ee/productInfo/48/ruuter-inteno-dg301/DG301A
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 20:23:17 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi käes siis võiksite teha väikse ülevaate sellest ruuterist. Hetkel mõtlen kumb võtta. Kas see intego või tp-link.
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 20:37:47 vasta tsitaadiga

Lõpuks sain oma Inteno ruuteri ka kätte:)
Päris äge vidin on:)
Levi on parem, kui mu vanal ruutertil (Thompson 584 oli vist mudeliks).
Tahtsin oma vana ruuterit siis wifi laiendajana kasutada aga avastasin, et sellel puudub interneti sisend, on ainult telefonikaabli sisend icon_sad.gif

Probleemiks osutus ainult, et üks vanem sülearvuti aastast 2007 ei saa internetiühendust, proovitud nii kaabliga kui ka wifiga
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 20:48:13 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Probleemiks osutus ainult, et üks vanem sülearvuti aastast 2007 ei saa internetiühendust, proovitud nii kaabliga kui ka wifiga

Väga võimalik, üks katsetus, wifi kaardi driverite uuendamine, mis annab vähetõenäoliselt tulemust.
Teine kindel lahendus on, ruuteris WPA krüpteeringu muutmine nõrgema WEP peale.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allarkk
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 08.01.2014 21:00:06 vasta tsitaadiga

allarkk kirjutas:
Tere
Kas keegi targem annaks nõu kuidas selle ruuteriga USB ketta võrgus tööle saab? (kuidas see Network shares on vaja seadistada)


ise küsin - ise vastan. Elionist öeldi, et USB ketta saab võrgus tööle alles esimese tarkvarauuendusega. Ehk siis hetkel on ruuter millel on küll USB 2.0 pordid olemas aga reaalselt neid eesmärgipäraselt kasutada ei saa...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erki2
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2003




sõnum 08.01.2014 21:13:27 vasta tsitaadiga

Tere,
ja millal on loota seda esimest tarkvarauuendust? Oleks omal ka suur huvi ketas tööle saada usb kaudu. Ruuteri seadetes leiab mu ketta üles küll puha nimeliselt jne. ja arvutis näitab ka ruuteri asja võrgunduse alt kuid, kui avada proovin küsib kasutajanime ja parooli ning edasi ma sellest ei pääse. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 21:14:36 vasta tsitaadiga

allarkk kirjutas:
allarkk kirjutas:
Tere
Kas keegi targem annaks nõu kuidas selle ruuteriga USB ketta võrgus tööle saab? (kuidas see Network shares on vaja seadistada)


ise küsin - ise vastan. Elionist öeldi, et USB ketta saab võrgus tööle alles esimese tarkvarauuendusega. Ehk siis hetkel on ruuter millel on küll USB 2.0 pordid olemas aga reaalselt neid eesmärgipäraselt kasutada ei saa...


See oli vist natuke "tavakasutajale" mõeldud vastus.
Pigem on vastus see, et selleks on vaja pisut spetsialisti abi kes arvutis (Win7/8) samba sätteid muudaks. Nimelt ruuteri tarkvara omab vanemat samba pakki ning uus tuleb koos uue tarkvaraga intenolt.
Praegusele versioonile ligi pääsemiseks võib olla vaja pisut arvuti registris käia.
http://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/7902ab10-79ac-454e-9f30-b992a1086754/windows-7-cannot-access-samba-shares
lugemist:
https://wiki.samba.org/index.php/Windows7

Ruuteri veebiliideses õiguste jagamisega peab kasutaja samuti ise hakkama saama, ei tohiks väga keeruline olla. Teed kasutajad ja määrad kataloogid õigustega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erki2
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2003




sõnum 08.01.2014 21:26:04 vasta tsitaadiga

Suured Tänud! icon_smile.gif
2 väikest muudatust ja asi töötab kenasti. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 21:31:08 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
eddvin kirjutas:
Probleemiks osutus ainult, et üks vanem sülearvuti aastast 2007 ei saa internetiühendust, proovitud nii kaabliga kui ka wifiga

Väga võimalik, üks katsetus, wifi kaardi driverite uuendamine, mis annab vähetõenäoliselt tulemust.
Teine kindel lahendus on, ruuteris WPA krüpteeringu muutmine nõrgema WEP peale.

Täna vaatan jah driverid üle aga ilmselt see läpakas ei toeta just seda WPA krüpteeringut.
Aga samas, kas selle tõttu ei saa ka kaabliga ühendada? Kaabliga ühendades ei ütle midagi, teine arvuti toimib sama kaabli otsas.
Ilmselt on viga selles vanas läpakas icon_smile.gif
Praegu on selline lahendus, et üks vana ruuter on veel vahel ja sealt kaabliga ühendades toimib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allarkk
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 08.01.2014 21:37:47 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
allarkk kirjutas:
allarkk kirjutas:
Tere
Kas keegi targem annaks nõu kuidas selle ruuteriga USB ketta võrgus tööle saab? (kuidas see Network shares on vaja seadistada)


ise küsin - ise vastan. Elionist öeldi, et USB ketta saab võrgus tööle alles esimese tarkvarauuendusega. Ehk siis hetkel on ruuter millel on küll USB 2.0 pordid olemas aga reaalselt neid eesmärgipäraselt kasutada ei saa...


See oli vist natuke "tavakasutajale" mõeldud vastus.
Pigem on vastus see, et selleks on vaja pisut spetsialisti abi kes arvutis (Win7/8) samba sätteid muudaks. Nimelt ruuteri tarkvara omab vanemat samba pakki ning uus tuleb koos uue tarkvaraga intenolt.
Praegusele versioonile ligi pääsemiseks võib olla vaja pisut arvuti registris käia.
http://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/7902ab10-79ac-454e-9f30-b992a1086754/windows-7-cannot-access-samba-shares
lugemist:
https://wiki.samba.org/index.php/Windows7

Ruuteri veebiliideses õiguste jagamisega peab kasutaja samuti ise hakkama saama, ei tohiks väga keeruline olla. Teed kasutajad ja määrad kataloogid õigustega.


suured tänud info eest. Nagu ma aru saan siis see on rohi win 8-le et ta vanast sambast aru saaks, kuid ilmselt ipadi ,iphone ja mediaplayeriga samasse samba kettale pääsemiseks tuleb ikka uuendus ära oodata ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 18.01.2014 16:46:38 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ühesõnaga tootja manualis printerit mainitud ei ole, õige vastus on, iga asja jaoks on loodud lahendus, eraldi printserver. Katab väheste soovijate vajadused ja ka see ei võta palju voolu.
Tihtilugu asub ruuter ka hoopis seal kus printerit paigaldada ei saagi, sahver, serverikapp vms. Seega wifi või lan kaabliga võid printeri ükskõik millisesse tuppa paigaldada.
Eesmärk on pakkuda teenusruuterit, kõik lisavidinad ja erijuhtumid sisevõrgus jäävad igaühe enda lahendada.

Ruuteriga kaasas olevas juhendis on pildil "Ruuteri ühenduste üldskeem" ka printer taha ühendatud. Milleks see, kui tegelikult printerit ühendada ei saa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 19:09:01 vasta tsitaadiga

harakas, printerit saab ühendada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 18.01.2014 22:13:54 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
harakas, printerit saab ühendada. icon_rolleyes.gif

Nojah, kui ma printeri ruuteri külge ühendasin ja lasin Ubuntul võrgust smb printerit otsida, näidati mulle inteno smb-d, aga HP LasrJet p2055d printerit selle küljes mitte. Ehk riputad mõne lingi kust abi saab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 23:16:48 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
harakas, printerit saab ühendada. icon_rolleyes.gif

Nojah, kui ma printeri ruuteri külge ühendasin ja lasin Ubuntul võrgust smb printerit otsida, näidati mulle inteno smb-d, aga HP LasrJet p2055d printerit selle küljes mitte. Ehk riputad mõne lingi kust abi saab.

Võib-olla mõeldakse võrguprintereid? icon_lol.gif Tänapäevastel printeritel on päris paljudel juba võrk sisse ehitatud. Mul endal istub ka kombain kenasti võrgus WiFi otsas.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 18.01.2014 23:20:37 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
harakas kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
harakas, printerit saab ühendada. icon_rolleyes.gif

Nojah, kui ma printeri ruuteri külge ühendasin ja lasin Ubuntul võrgust smb printerit otsida, näidati mulle inteno smb-d, aga HP LasrJet p2055d printerit selle küljes mitte. Ehk riputad mõne lingi kust abi saab.

Võib-olla mõeldakse võrguprintereid? icon_lol.gif Tänapäevastel printeritel on päris paljudel juba võrk sisse ehitatud. Mul endal istub ka kombain kenasti võrgus WiFi otsas.

Võib-olla, aga minu omal wifi tuge pole, seega nuputan midagi muud välja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.01.2014 11:48:00 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
KillerXP kirjutas:
harakas kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
harakas, printerit saab ühendada. icon_rolleyes.gif

Nojah, kui ma printeri ruuteri külge ühendasin ja lasin Ubuntul võrgust smb printerit otsida, näidati mulle inteno smb-d, aga HP LasrJet p2055d printerit selle küljes mitte. Ehk riputad mõne lingi kust abi saab.

Võib-olla mõeldakse võrguprintereid? icon_lol.gif Tänapäevastel printeritel on päris paljudel juba võrk sisse ehitatud. Mul endal istub ka kombain kenasti võrgus WiFi otsas.

Võib-olla, aga minu omal wifi tuge pole, seega nuputan midagi muud välja.


Asntud teema esimesel leheküljel on natuke juttu printerite töölesaamise võimalusest läbi ruuteri USB liidese.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7962305#7962305

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 14:55:25 vasta tsitaadiga

Milline tarkvara vesioon teil routeriga kaasas on/oli? Ja kas teil tavatelefon läbi uue Inteno töötab? Mul miskipärast enam ei tööta, kuigi eelmise Thomsoniga töötas. Paegu on selline pilt, et kui telefonil toru hargil, voice tuli ei põle (? kuigi peaks) ja kui võtan toru hargilt tooni pole, kuigi voice tuli hakkab vilkuma nagu peaks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 15:23:19 vasta tsitaadiga

Anton, kas numbrit valides DTMF toonid on? Kas kõne tekib ja rääkida saab? Kas sisse helistades tiriseb ja rääkida saab?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 17:08:36 vasta tsitaadiga

Anton, nupust reset ja see teeb seadmele algseaded misjärel küsitakse teenusele sobivad parameetrid koos voip seadistusega.
Latest inteno soft 1.6.5 elion
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 18:25:19 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Anton, kas numbrit valides DTMF toonid on? Kas kõne tekib ja rääkida saab? Kas sisse helistades tiriseb ja rääkida saab?

Kui toru tõstan, pole mingit tooni. Kui valin, siis kuulen toonvalimise heli aga kuhugile tegelikult see ei jõua. Väljast numbrile helistades ütleb, et "Telefoninumber ei olehetkel kättesaadav", ja mingit helinat ei kostu. Ja veel nii palju, et ei taha VoIP-i käima saada vaid tavalist Elioni paketti kuuluvat telefoni, mis eelmise routeriga töötas.

Asi ants ja ülesanne lahendatud. Routeril tuli voice osas elioni peale häälestada.


viimati muutis Anton 19.01.2014 19:23:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 18:35:37 vasta tsitaadiga

re-set
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 25.01.2014 11:21:15 vasta tsitaadiga

Keegi ruuteril Samba on tööle saanud?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristoz
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2003




sõnum 25.01.2014 14:35:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks aidata kuidas saaksin pordi avada selle uue ruuteriga DG301A.. ei leia üles seda kohta icon_redface.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2014 15:14:39 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8011553&highlight=#8011553
kui sa ikka portide suunamist silmas pidasid.

kristoz kirjutas:
Kas keegi saaks aidata kuidas saaksin pordi avada selle uue ruuteriga DG301A.. ei leia üles seda kohta icon_redface.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erki2
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2003




sõnum 26.01.2014 13:50:03 vasta tsitaadiga

Tere,
oskab mõni foorumlane aidata, et kuidas ruuteri seadetes mida muuta, et uTorrent port oleks avatud. Kui leping tehtud sai, siis küsiti portide kohta ja lasin need avatud panna. Kuid uTorrentiga pordi testi teha, siis ütleb, et port pole avatud kuid alla saab laadida.
Loodetavasti keegi teab ja oskab aidata!
Tänud!

Erki


Vabandust 3 sama postituse eest. Internet kiilus ja ei oska ära ka kustutada üleliigsid. icon_rolleyes.gif


viimati muutis erki2 26.01.2014 13:54:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2014 14:26:09 vasta tsitaadiga

Pakun, et piisab kui paned Services - > UPNP -> Start UPnP and NAT-PMP service ette linnukese.

erki2 kirjutas:
Tere,
oskab mõni foorumlane aidata, et kuidas ruuteri seadetes mida muuta, et uTorrent port oleks avatud. Kui leping tehtud sai, siis küsiti portide kohta ja lasin need avatud panna. Kuid uTorrentiga pordi testi teha, siis ütleb, et port pole avatud kuid alla saab laadida.
Loodetavasti keegi teab ja oskab aidata!
Tänud!

Erki


Vabandust 3 sama postituse eest. Internet kiilus ja ei oska ära ka kustutada üleliigsid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erki2
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2003




sõnum 26.01.2014 14:54:17 vasta tsitaadiga

Sellest piisas!
Suured tänud!

Erki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 20:48:37 vasta tsitaadiga

erki2 kirjutas:
Vabandust 3 sama postituse eest. Internet kiilus ja ei oska ära ka kustutada üleliigsid. icon_rolleyes.gif



Kuni su post on viimane.

Edit: krt, siin alamfoorumis pole miskipärast lubatud õige mehe kombel oma sõnu tagasi võtta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 13:17:30 vasta tsitaadiga

Sai ka see ruuter muretsetud üldiselt rahul sellega. Võrreldes 780wl kopsikuga on kõva edasiminek. See inteno peaks ka 5Ghz wifit toetama vähemalt uuritud sai küpsist kuid kodukasutuseks on 2.4. 5ghz midagi juurde ei anna, aasta jooksul on sipelgapesas mõlemad sagedused umbes.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 29.01.2014 13:24:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 13:20:47 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
erki2 kirjutas:
Vabandust 3 sama postituse eest. Internet kiilus ja ei oska ära ka kustutada üleliigsid. icon_rolleyes.gif



Kuni su post on viimane.

Edit: krt, siin alamfoorumis pole miskipärast lubatud õige mehe kombel oma sõnu tagasi võtta.


Kuidas nüüd?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 18:46:20 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib võrdleva pildi teha thompson tg784 vs inteno DG301 adapter? Nt kõrvuti pistikupesas, huvitab just kõrguse erinevus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 00:11:35 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Keegi viitsib võrdleva pildi teha thompson tg784 vs inteno DG301 adapter? Nt kõrvuti pistikupesas, huvitab just kõrguse erinevus.

Kui ruuterit vahetasin, siis silma järgi vaadates tundusid nad äravahetamiseni sarnased, ka mõõtudelt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.02.2014 17:06:56 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
hardi76 kirjutas:
Keegi viitsib võrdleva pildi teha thompson tg784 vs inteno DG301 adapter? Nt kõrvuti pistikupesas, huvitab just kõrguse erinevus.

Kui ruuterit vahetasin, siis silma järgi vaadates tundusid nad äravahetamiseni sarnased, ka mõõtudelt.

Ronisin laua alla juhtmepundarde vahele ja mõõtsin kõrgust - täpselt sama
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 17:19:42 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
-parun- kirjutas:
hardi76 kirjutas:
Keegi viitsib võrdleva pildi teha thompson tg784 vs inteno DG301 adapter? Nt kõrvuti pistikupesas, huvitab just kõrguse erinevus.

Kui ruuterit vahetasin, siis silma järgi vaadates tundusid nad äravahetamiseni sarnased, ka mõõtudelt.

Ronisin laua alla juhtmepundarde vahele ja mõõtsin kõrgust - täpselt sama


kahju, siis ei mahuta seda korteri nõrkvoolu kilpi endiselt, et uks punni ei jääks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donald
HV kasutaja
Donald

liitunud: 25.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 18:06:32 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Latest inteno soft 1.6.5 elion


Kuidas need updated tulevikus ilmuma hakkavad, automaatselt?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2014 22:01:49 vasta tsitaadiga

Donald kirjutas:
indrekp kirjutas:
Latest inteno soft 1.6.5 elion

Kuidas need updated tulevikus ilmuma hakkavad, automaatselt?


Loodaks, et Intenoga läheb kindlamalt kui Thomsonitega. (Thomson IPTV NAT tarkvara ei lasta kõikidele peale vaid ainult nendele kellel Samsung, või kes soovi avaldab).
Kui tulevad Inteno uuendused, tehakse öösiti ja taastatakse vana konfiguratsioon. (voip, wifi ja pordisuunamised)
Kui just vahepealseid pisiuuendusi ei tule siis loodaks hiliskevadel näha 2.0 versiooni, kuupäevasid ei maini aga justkui on kõlama jäänud, et 2kv.
Mitte, et praegusel versioonil midagi suurt häda oleks, kõik toimib ka suurematel koormustel kuid uus versioon peaks tooma lisavõimalusi seoses selle nat loopbacki vajadusega ning ühtteist veel. Need lisavõimalused jäeti teadlikult järgmisesse versiooni kuna esmane eesmärk oli tagada Elioni teenuste toimimine sest teada oli, et 2.0 on tootja poolt tulemas ning sinna tuleb kõik seaded uuesti valmis ehitada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.02.2014 15:29:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
postitatud: 09.02.2014 00:25
Arrrggghh icon_evil.gif

Täna koju tulles oli otse loomulikult mu TG789vn WiFi pildi järjekordselt tasku pistnud... mõtlesin, et võtan lõpuks ajapuuduse tõttu enam kui nädala jagu pakendis vedelenud Inteno ja panen tolle siis tööle.

Nojah. Pistsin pistiku stepslisse ja teler hakkas peale paari minutit pilti näitama ning arvuti sai ka default seades juhtmevaba ühendusega kohe sina peale.
No see läks küll libedalt, mõtlesin icon_razz.gif

Siis mõne loetud minuti pärast hakkas telepilt streikima, et seiskus pilt minutiteks ja naases. WiFi ühendus ruuteriga kadus, väitis, et ei saanud ruuterisse sisse logitud. Seadmed on nähtavad aga ühendust luua ei suudetud.
Mõtlesin, et laeb ruuter uuendusi alla ja läksin muid asju ajama. Naastes polnud ikka mingit ligipääsu ega telepilti...
Peale tunnikest, natuke enamgi hiljem oli seis ikka selline, et ruuteril interneti tulipunane tuluke hiilgamas ja mingit ühendust ei looda DSL kaudu. Mitu korda vahetasin vana ja uue ruuteri vahel, vana ruuter töötab ja uus ajab oma jonni. Ei saanud ka targemaks LAN kaabelühendusega ruuterisse piiludes. Sisevõrgus seadmetega ikka suhtlus toimus, film NAS pealt mängis aga see oli ka kõik. thumbs_down.gif

Vaatan päeval, mis tehniline tugi sellest asjast arvab.

indrekp kirjutas:
Anton, nupust reset ja see teeb seadmele algseaded misjärel küsitakse teenusele sobivad parameetrid koos voip seadistusega.
Latest inteno soft 1.6.5 elion

Tarkvaraversioon on ilmselt sama (DG301-W7P2U_ELION1.6.5RC1-131115_1731) aga reset ei aidanud miskit.


Edit:
Nagu öeldakse, et hommik või siis minu puhul küll juba pärastlõuna on õhtust targem. icon_wink.gif

Igatahes sain toreda Elioni tehniku abiga Inteno ruuteri tegema seda, milleks ta loodud on.

Tehniku logimise katse 1: sisselogimine ei õnnestunud, kuna ruuter ei ilmutanud veebiavarustes mingit olemasolu.
Katse 2 peale ruuteri restarti füüsilisest restardi nupukesest (öösel see tulemust ei andnud) ja ruuter oli taas võrguga ühendatud.

Põhjust, miks ta öösel ei tahtnud tööle jääda, tuvastada ei saanudki aga nüüd ta töötab mis ongi oluline.

Tänud abistajale. thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 09.02.2014 19:40:01 vasta tsitaadiga

Kas reseti tehes peab ise ruuterit confima hakkama, või hakkab DigiTV, Internet ja Telefon ise tööle?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2014 19:44:18 vasta tsitaadiga

Hennu7o2 kirjutas:
Kas reseti tehes peab ise ruuterit confima hakkama, või hakkab DigiTV, Internet ja Telefon ise tööle?

Põhikonf on kohe sees, iptv jms. töötab. Peale reseti taastatakse Elioni poolt automaatselt voip number ja wifi nimi (parool jääb hetkel see mis on ruuteri all)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 09.02.2014 20:16:13 vasta tsitaadiga

Väga hea, tuleb ilmselt reset teha. Millegi pärast peale rebooti lakkas süsteem toimimast, isegi adminni enam ei lase.

edit: ehk oskab keegi kiirelt siis juba öelda, kuidas sellel ruuteril WAN porti 5. LAN pordina kasutada?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.02.2014 23:18:51 vasta tsitaadiga

indrekp, siin kunagi väitis sama küsimuse peale, et ei saagi. Switch suurema arvu portidega pidavat asja lahendama.
Vast on midagi muutunud vahepeal. Tekib ehk endalgi vajadus kunagi selle viienda pordi kasutamise järele.
TG789vn puhul sai vähemalt telnetis selle lubada.

Ja nagu kogemuse põhjal järeldada sain, siis WPS linnukese saab wireless security sätete all küll lisada, kuid funktsioon ise kahjuks ei toiminud.
On see tõesti nii või ma lihtsalt ei tea, kuidas seda lubada ja kasutada? eusa_think.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 17:15:02 vasta tsitaadiga

Hennu7o2 kirjutas:
Väga hea, tuleb ilmselt reset teha. Millegi pärast peale rebooti lakkas süsteem toimimast, isegi adminni enam ei lase.

edit: ehk oskab keegi kiirelt siis juba öelda, kuidas sellel ruuteril WAN porti 5. LAN pordina kasutada?



Kui /etc/config/network nimelisele failile ligi saad pole probleemi. Vaikeseadistuses pole WAN pordina LAN kasutust ette nähtud ADSL peal.
Küll aga multiwan paki abiga saaks ADSL ja ETHERNET võrku korraga tarbida.

WPS ei tööta tõesti. Jääb parandust ootama.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 19:22:04 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
WPS ei tööta tõesti. Jääb parandust ootama.


WPS pole ka kuigi turvaline, seega pole vast selle mittetoimimine eriline õnnetus... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.