|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
02.01.2014 16:02:18
|
|
|
Muide hea kild on selle uue ruuteri tootekleebisel:
To prevent electronic shock, please do not open the cover.
See lausa meelitab korpust avama, tahaks ka elektroonilist shokki kogeda
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.01.2014 13:46:57
|
|
|
| Tänasest on siis Inteno müügil esindustes (enamustes on, kõigis veel mitte), e-poodi peaks ka päeva jooksul ilmuma. 108€ on hind.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
06.01.2014 21:04:01
|
|
|
| Rocca elionis igastahes veel polnud, öeldi, et äkki homse kaubaga tuleb
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.01.2014 21:10:37
|
|
|
eddvin, järeliult olid otsa saanud, mina täna lõuna ajal sain omale Roccast
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
06.01.2014 23:47:24
|
|
|
Puht subjektiivse hinnangu põhjal tundub et see Inteno läheb vähem soojaks kui vana TG784.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.01.2014 14:40:50
|
|
|
Tallinas, Mustakivi esinduses ei olnud täna lõuna ajal veel saada uut ruuterit. Öeldi küll, et kaup on laos, kuid ülespanek võtab veel natuke aega.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allarkk
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
07.01.2014 20:43:21
|
|
|
Tere
Kas keegi targem annaks nõu kuidas selle ruuteriga USB ketta võrgus tööle saab? (kuidas see Network shares on vaja seadistada)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
08.01.2014 20:23:17
|
|
|
Kui kellelgi käes siis võiksite teha väikse ülevaate sellest ruuterist. Hetkel mõtlen kumb võtta. Kas see intego või tp-link.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
08.01.2014 20:37:47
|
|
|
Lõpuks sain oma Inteno ruuteri ka kätte:)
Päris äge vidin on:)
Levi on parem, kui mu vanal ruutertil (Thompson 584 oli vist mudeliks).
Tahtsin oma vana ruuterit siis wifi laiendajana kasutada aga avastasin, et sellel puudub interneti sisend, on ainult telefonikaabli sisend
Probleemiks osutus ainult, et üks vanem sülearvuti aastast 2007 ei saa internetiühendust, proovitud nii kaabliga kui ka wifiga
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.01.2014 20:48:13
|
|
|
| eddvin kirjutas: |
| Probleemiks osutus ainult, et üks vanem sülearvuti aastast 2007 ei saa internetiühendust, proovitud nii kaabliga kui ka wifiga |
Väga võimalik, üks katsetus, wifi kaardi driverite uuendamine, mis annab vähetõenäoliselt tulemust.
Teine kindel lahendus on, ruuteris WPA krüpteeringu muutmine nõrgema WEP peale.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allarkk
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
08.01.2014 21:00:06
|
|
|
| allarkk kirjutas: |
Tere
Kas keegi targem annaks nõu kuidas selle ruuteriga USB ketta võrgus tööle saab? (kuidas see Network shares on vaja seadistada) |
ise küsin - ise vastan. Elionist öeldi, et USB ketta saab võrgus tööle alles esimese tarkvarauuendusega. Ehk siis hetkel on ruuter millel on küll USB 2.0 pordid olemas aga reaalselt neid eesmärgipäraselt kasutada ei saa...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erki2
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
08.01.2014 21:13:27
|
|
|
Tere,
ja millal on loota seda esimest tarkvarauuendust? Oleks omal ka suur huvi ketas tööle saada usb kaudu. Ruuteri seadetes leiab mu ketta üles küll puha nimeliselt jne. ja arvutis näitab ka ruuteri asja võrgunduse alt kuid, kui avada proovin küsib kasutajanime ja parooli ning edasi ma sellest ei pääse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.01.2014 21:14:36
|
|
|
| allarkk kirjutas: |
| allarkk kirjutas: |
Tere
Kas keegi targem annaks nõu kuidas selle ruuteriga USB ketta võrgus tööle saab? (kuidas see Network shares on vaja seadistada) |
ise küsin - ise vastan. Elionist öeldi, et USB ketta saab võrgus tööle alles esimese tarkvarauuendusega. Ehk siis hetkel on ruuter millel on küll USB 2.0 pordid olemas aga reaalselt neid eesmärgipäraselt kasutada ei saa... |
See oli vist natuke "tavakasutajale" mõeldud vastus.
Pigem on vastus see, et selleks on vaja pisut spetsialisti abi kes arvutis (Win7/8) samba sätteid muudaks. Nimelt ruuteri tarkvara omab vanemat samba pakki ning uus tuleb koos uue tarkvaraga intenolt.
Praegusele versioonile ligi pääsemiseks võib olla vaja pisut arvuti registris käia.
http://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/7902ab10-79ac-454e-9f30-b992a1086754/windows-7-cannot-access-samba-shares
lugemist:
https://wiki.samba.org/index.php/Windows7
Ruuteri veebiliideses õiguste jagamisega peab kasutaja samuti ise hakkama saama, ei tohiks väga keeruline olla. Teed kasutajad ja määrad kataloogid õigustega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erki2
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
08.01.2014 21:26:04
|
|
|
Suured Tänud!
2 väikest muudatust ja asi töötab kenasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
08.01.2014 21:31:08
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| eddvin kirjutas: |
| Probleemiks osutus ainult, et üks vanem sülearvuti aastast 2007 ei saa internetiühendust, proovitud nii kaabliga kui ka wifiga |
Väga võimalik, üks katsetus, wifi kaardi driverite uuendamine, mis annab vähetõenäoliselt tulemust.
Teine kindel lahendus on, ruuteris WPA krüpteeringu muutmine nõrgema WEP peale. |
Täna vaatan jah driverid üle aga ilmselt see läpakas ei toeta just seda WPA krüpteeringut.
Aga samas, kas selle tõttu ei saa ka kaabliga ühendada? Kaabliga ühendades ei ütle midagi, teine arvuti toimib sama kaabli otsas.
Ilmselt on viga selles vanas läpakas
Praegu on selline lahendus, et üks vana ruuter on veel vahel ja sealt kaabliga ühendades toimib
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allarkk
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
08.01.2014 21:37:47
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| allarkk kirjutas: |
| allarkk kirjutas: |
Tere
Kas keegi targem annaks nõu kuidas selle ruuteriga USB ketta võrgus tööle saab? (kuidas see Network shares on vaja seadistada) |
ise küsin - ise vastan. Elionist öeldi, et USB ketta saab võrgus tööle alles esimese tarkvarauuendusega. Ehk siis hetkel on ruuter millel on küll USB 2.0 pordid olemas aga reaalselt neid eesmärgipäraselt kasutada ei saa... |
See oli vist natuke "tavakasutajale" mõeldud vastus.
Pigem on vastus see, et selleks on vaja pisut spetsialisti abi kes arvutis (Win7/8) samba sätteid muudaks. Nimelt ruuteri tarkvara omab vanemat samba pakki ning uus tuleb koos uue tarkvaraga intenolt.
Praegusele versioonile ligi pääsemiseks võib olla vaja pisut arvuti registris käia.
http://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/7902ab10-79ac-454e-9f30-b992a1086754/windows-7-cannot-access-samba-shares
lugemist:
https://wiki.samba.org/index.php/Windows7
Ruuteri veebiliideses õiguste jagamisega peab kasutaja samuti ise hakkama saama, ei tohiks väga keeruline olla. Teed kasutajad ja määrad kataloogid õigustega. |
suured tänud info eest. Nagu ma aru saan siis see on rohi win 8-le et ta vanast sambast aru saaks, kuid ilmselt ipadi ,iphone ja mediaplayeriga samasse samba kettale pääsemiseks tuleb ikka uuendus ära oodata ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
18.01.2014 16:46:38
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ühesõnaga tootja manualis printerit mainitud ei ole, õige vastus on, iga asja jaoks on loodud lahendus, eraldi printserver. Katab väheste soovijate vajadused ja ka see ei võta palju voolu.
Tihtilugu asub ruuter ka hoopis seal kus printerit paigaldada ei saagi, sahver, serverikapp vms. Seega wifi või lan kaabliga võid printeri ükskõik millisesse tuppa paigaldada.
Eesmärk on pakkuda teenusruuterit, kõik lisavidinad ja erijuhtumid sisevõrgus jäävad igaühe enda lahendada. |
Ruuteriga kaasas olevas juhendis on pildil "Ruuteri ühenduste üldskeem" ka printer taha ühendatud. Milleks see, kui tegelikult printerit ühendada ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
18.01.2014 19:09:01
|
|
|
harakas, printerit saab ühendada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
18.01.2014 22:13:54
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
harakas, printerit saab ühendada.  |
Nojah, kui ma printeri ruuteri külge ühendasin ja lasin Ubuntul võrgust smb printerit otsida, näidati mulle inteno smb-d, aga HP LasrJet p2055d printerit selle küljes mitte. Ehk riputad mõne lingi kust abi saab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
18.01.2014 23:16:48
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
harakas, printerit saab ühendada.  |
Nojah, kui ma printeri ruuteri külge ühendasin ja lasin Ubuntul võrgust smb printerit otsida, näidati mulle inteno smb-d, aga HP LasrJet p2055d printerit selle küljes mitte. Ehk riputad mõne lingi kust abi saab. |
Võib-olla mõeldakse võrguprintereid? Tänapäevastel printeritel on päris paljudel juba võrk sisse ehitatud. Mul endal istub ka kombain kenasti võrgus WiFi otsas.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
18.01.2014 23:20:37
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
harakas, printerit saab ühendada.  |
Nojah, kui ma printeri ruuteri külge ühendasin ja lasin Ubuntul võrgust smb printerit otsida, näidati mulle inteno smb-d, aga HP LasrJet p2055d printerit selle küljes mitte. Ehk riputad mõne lingi kust abi saab. |
Võib-olla mõeldakse võrguprintereid? Tänapäevastel printeritel on päris paljudel juba võrk sisse ehitatud. Mul endal istub ka kombain kenasti võrgus WiFi otsas. |
Võib-olla, aga minu omal wifi tuge pole, seega nuputan midagi muud välja.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.01.2014 11:48:00
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
harakas, printerit saab ühendada.  |
Nojah, kui ma printeri ruuteri külge ühendasin ja lasin Ubuntul võrgust smb printerit otsida, näidati mulle inteno smb-d, aga HP LasrJet p2055d printerit selle küljes mitte. Ehk riputad mõne lingi kust abi saab. |
Võib-olla mõeldakse võrguprintereid? Tänapäevastel printeritel on päris paljudel juba võrk sisse ehitatud. Mul endal istub ka kombain kenasti võrgus WiFi otsas. |
Võib-olla, aga minu omal wifi tuge pole, seega nuputan midagi muud välja. |
Asntud teema esimesel leheküljel on natuke juttu printerite töölesaamise võimalusest läbi ruuteri USB liidese.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7962305#7962305
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
19.01.2014 14:55:25
|
|
|
| Milline tarkvara vesioon teil routeriga kaasas on/oli? Ja kas teil tavatelefon läbi uue Inteno töötab? Mul miskipärast enam ei tööta, kuigi eelmise Thomsoniga töötas. Paegu on selline pilt, et kui telefonil toru hargil, voice tuli ei põle (? kuigi peaks) ja kui võtan toru hargilt tooni pole, kuigi voice tuli hakkab vilkuma nagu peaks.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
19.01.2014 15:23:19
|
|
|
| Anton, kas numbrit valides DTMF toonid on? Kas kõne tekib ja rääkida saab? Kas sisse helistades tiriseb ja rääkida saab?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.01.2014 17:08:36
|
|
|
Anton, nupust reset ja see teeb seadmele algseaded misjärel küsitakse teenusele sobivad parameetrid koos voip seadistusega.
Latest inteno soft 1.6.5 elion
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anton
HV veteran

liitunud: 18.07.2002
|
19.01.2014 18:25:19
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Anton, kas numbrit valides DTMF toonid on? Kas kõne tekib ja rääkida saab? Kas sisse helistades tiriseb ja rääkida saab? |
Kui toru tõstan, pole mingit tooni. Kui valin, siis kuulen toonvalimise heli aga kuhugile tegelikult see ei jõua. Väljast numbrile helistades ütleb, et "Telefoninumber ei olehetkel kättesaadav", ja mingit helinat ei kostu. Ja veel nii palju, et ei taha VoIP-i käima saada vaid tavalist Elioni paketti kuuluvat telefoni, mis eelmise routeriga töötas.
Asi ants ja ülesanne lahendatud. Routeril tuli voice osas elioni peale häälestada.
viimati muutis Anton 19.01.2014 19:23:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.01.2014 18:35:37
|
|
|
| re-set
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
25.01.2014 11:21:15
|
|
|
| Keegi ruuteril Samba on tööle saanud?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoz
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2003
|
25.01.2014 14:35:57
|
|
|
Kas keegi saaks aidata kuidas saaksin pordi avada selle uue ruuteriga DG301A.. ei leia üles seda kohta
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erki2
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
26.01.2014 13:50:03
|
|
|
Tere,
oskab mõni foorumlane aidata, et kuidas ruuteri seadetes mida muuta, et uTorrent port oleks avatud. Kui leping tehtud sai, siis küsiti portide kohta ja lasin need avatud panna. Kuid uTorrentiga pordi testi teha, siis ütleb, et port pole avatud kuid alla saab laadida.
Loodetavasti keegi teab ja oskab aidata!
Tänud!
Erki
Vabandust 3 sama postituse eest. Internet kiilus ja ei oska ära ka kustutada üleliigsid.
viimati muutis erki2 26.01.2014 13:54:05, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
26.01.2014 14:26:09
|
|
|
Pakun, et piisab kui paned Services - > UPNP -> Start UPnP and NAT-PMP service ette linnukese.
| erki2 kirjutas: |
Tere,
oskab mõni foorumlane aidata, et kuidas ruuteri seadetes mida muuta, et uTorrent port oleks avatud. Kui leping tehtud sai, siis küsiti portide kohta ja lasin need avatud panna. Kuid uTorrentiga pordi testi teha, siis ütleb, et port pole avatud kuid alla saab laadida.
Loodetavasti keegi teab ja oskab aidata!
Tänud!
Erki
Vabandust 3 sama postituse eest. Internet kiilus ja ei oska ära ka kustutada üleliigsid.  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erki2
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2003
|
26.01.2014 14:54:17
|
|
|
Sellest piisas!
Suured tänud!
Erki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.01.2014 20:48:37
|
|
|
| erki2 kirjutas: |
Vabandust 3 sama postituse eest. Internet kiilus ja ei oska ära ka kustutada üleliigsid.  |
Kuni su post on viimane.
Edit: krt, siin alamfoorumis pole miskipärast lubatud õige mehe kombel oma sõnu tagasi võtta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
29.01.2014 13:17:30
|
|
|
Sai ka see ruuter muretsetud üldiselt rahul sellega. Võrreldes 780wl kopsikuga on kõva edasiminek. See inteno peaks ka 5Ghz wifit toetama vähemalt uuritud sai küpsist kuid kodukasutuseks on 2.4. 5ghz midagi juurde ei anna, aasta jooksul on sipelgapesas mõlemad sagedused umbes.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 29.01.2014 13:24:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
04.02.2014 18:46:20
|
|
|
| Keegi viitsib võrdleva pildi teha thompson tg784 vs inteno DG301 adapter? Nt kõrvuti pistikupesas, huvitab just kõrguse erinevus.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
06.02.2014 00:11:35
|
|
|
| hardi76 kirjutas: |
| Keegi viitsib võrdleva pildi teha thompson tg784 vs inteno DG301 adapter? Nt kõrvuti pistikupesas, huvitab just kõrguse erinevus. |
Kui ruuterit vahetasin, siis silma järgi vaadates tundusid nad äravahetamiseni sarnased, ka mõõtudelt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
06.02.2014 17:06:56
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| hardi76 kirjutas: |
| Keegi viitsib võrdleva pildi teha thompson tg784 vs inteno DG301 adapter? Nt kõrvuti pistikupesas, huvitab just kõrguse erinevus. |
Kui ruuterit vahetasin, siis silma järgi vaadates tundusid nad äravahetamiseni sarnased, ka mõõtudelt. |
Ronisin laua alla juhtmepundarde vahele ja mõõtsin kõrgust - täpselt sama
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
06.02.2014 17:19:42
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| hardi76 kirjutas: |
| Keegi viitsib võrdleva pildi teha thompson tg784 vs inteno DG301 adapter? Nt kõrvuti pistikupesas, huvitab just kõrguse erinevus. |
Kui ruuterit vahetasin, siis silma järgi vaadates tundusid nad äravahetamiseni sarnased, ka mõõtudelt. |
Ronisin laua alla juhtmepundarde vahele ja mõõtsin kõrgust - täpselt sama |
kahju, siis ei mahuta seda korteri nõrkvoolu kilpi endiselt, et uks punni ei jääks
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donald
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
06.02.2014 18:06:32
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Latest inteno soft 1.6.5 elion |
Kuidas need updated tulevikus ilmuma hakkavad, automaatselt?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.02.2014 22:01:49
|
|
|
| Donald kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Latest inteno soft 1.6.5 elion |
Kuidas need updated tulevikus ilmuma hakkavad, automaatselt? |
Loodaks, et Intenoga läheb kindlamalt kui Thomsonitega. (Thomson IPTV NAT tarkvara ei lasta kõikidele peale vaid ainult nendele kellel Samsung, või kes soovi avaldab).
Kui tulevad Inteno uuendused, tehakse öösiti ja taastatakse vana konfiguratsioon. (voip, wifi ja pordisuunamised)
Kui just vahepealseid pisiuuendusi ei tule siis loodaks hiliskevadel näha 2.0 versiooni, kuupäevasid ei maini aga justkui on kõlama jäänud, et 2kv.
Mitte, et praegusel versioonil midagi suurt häda oleks, kõik toimib ka suurematel koormustel kuid uus versioon peaks tooma lisavõimalusi seoses selle nat loopbacki vajadusega ning ühtteist veel. Need lisavõimalused jäeti teadlikult järgmisesse versiooni kuna esmane eesmärk oli tagada Elioni teenuste toimimine sest teada oli, et 2.0 on tootja poolt tulemas ning sinna tuleb kõik seaded uuesti valmis ehitada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.02.2014 15:29:28
|
|
|
| tsitaat: |
postitatud: 09.02.2014 00:25
Arrrggghh
Täna koju tulles oli otse loomulikult mu TG789vn WiFi pildi järjekordselt tasku pistnud... mõtlesin, et võtan lõpuks ajapuuduse tõttu enam kui nädala jagu pakendis vedelenud Inteno ja panen tolle siis tööle.
Nojah. Pistsin pistiku stepslisse ja teler hakkas peale paari minutit pilti näitama ning arvuti sai ka default seades juhtmevaba ühendusega kohe sina peale.
No see läks küll libedalt, mõtlesin
Siis mõne loetud minuti pärast hakkas telepilt streikima, et seiskus pilt minutiteks ja naases. WiFi ühendus ruuteriga kadus, väitis, et ei saanud ruuterisse sisse logitud. Seadmed on nähtavad aga ühendust luua ei suudetud.
Mõtlesin, et laeb ruuter uuendusi alla ja läksin muid asju ajama. Naastes polnud ikka mingit ligipääsu ega telepilti...
Peale tunnikest, natuke enamgi hiljem oli seis ikka selline, et ruuteril interneti tulipunane tuluke hiilgamas ja mingit ühendust ei looda DSL kaudu. Mitu korda vahetasin vana ja uue ruuteri vahel, vana ruuter töötab ja uus ajab oma jonni. Ei saanud ka targemaks LAN kaabelühendusega ruuterisse piiludes. Sisevõrgus seadmetega ikka suhtlus toimus, film NAS pealt mängis aga see oli ka kõik.
Vaatan päeval, mis tehniline tugi sellest asjast arvab.
| indrekp kirjutas: |
Anton, nupust reset ja see teeb seadmele algseaded misjärel küsitakse teenusele sobivad parameetrid koos voip seadistusega.
Latest inteno soft 1.6.5 elion |
Tarkvaraversioon on ilmselt sama (DG301-W7P2U_ELION1.6.5RC1-131115_1731) aga reset ei aidanud miskit. |
Edit:
Nagu öeldakse, et hommik või siis minu puhul küll juba pärastlõuna on õhtust targem.
Igatahes sain toreda Elioni tehniku abiga Inteno ruuteri tegema seda, milleks ta loodud on.
Tehniku logimise katse 1: sisselogimine ei õnnestunud, kuna ruuter ei ilmutanud veebiavarustes mingit olemasolu.
Katse 2 peale ruuteri restarti füüsilisest restardi nupukesest (öösel see tulemust ei andnud) ja ruuter oli taas võrguga ühendatud.
Põhjust, miks ta öösel ei tahtnud tööle jääda, tuvastada ei saanudki aga nüüd ta töötab mis ongi oluline.
Tänud abistajale.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
09.02.2014 19:40:01
|
|
|
| Kas reseti tehes peab ise ruuterit confima hakkama, või hakkab DigiTV, Internet ja Telefon ise tööle?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.02.2014 19:44:18
|
|
|
| Hennu7o2 kirjutas: |
| Kas reseti tehes peab ise ruuterit confima hakkama, või hakkab DigiTV, Internet ja Telefon ise tööle? |
Põhikonf on kohe sees, iptv jms. töötab. Peale reseti taastatakse Elioni poolt automaatselt voip number ja wifi nimi (parool jääb hetkel see mis on ruuteri all)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
09.02.2014 20:16:13
|
|
|
Väga hea, tuleb ilmselt reset teha. Millegi pärast peale rebooti lakkas süsteem toimimast, isegi adminni enam ei lase.
edit: ehk oskab keegi kiirelt siis juba öelda, kuidas sellel ruuteril WAN porti 5. LAN pordina kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.02.2014 23:18:51
|
|
|
indrekp, siin kunagi väitis sama küsimuse peale, et ei saagi. Switch suurema arvu portidega pidavat asja lahendama.
Vast on midagi muutunud vahepeal. Tekib ehk endalgi vajadus kunagi selle viienda pordi kasutamise järele.
TG789vn puhul sai vähemalt telnetis selle lubada.
Ja nagu kogemuse põhjal järeldada sain, siis WPS linnukese saab wireless security sätete all küll lisada, kuid funktsioon ise kahjuks ei toiminud.
On see tõesti nii või ma lihtsalt ei tea, kuidas seda lubada ja kasutada?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
10.02.2014 17:15:02
|
|
|
| Hennu7o2 kirjutas: |
Väga hea, tuleb ilmselt reset teha. Millegi pärast peale rebooti lakkas süsteem toimimast, isegi adminni enam ei lase.
edit: ehk oskab keegi kiirelt siis juba öelda, kuidas sellel ruuteril WAN porti 5. LAN pordina kasutada? |
Kui /etc/config/network nimelisele failile ligi saad pole probleemi. Vaikeseadistuses pole WAN pordina LAN kasutust ette nähtud ADSL peal.
Küll aga multiwan paki abiga saaks ADSL ja ETHERNET võrku korraga tarbida.
WPS ei tööta tõesti. Jääb parandust ootama.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.02.2014 19:22:04
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| WPS ei tööta tõesti. Jääb parandust ootama. |
WPS pole ka kuigi turvaline, seega pole vast selle mittetoimimine eriline õnnetus...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|