Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 18.01.2014 13:28:20 vasta tsitaadiga

Mul küll vastavalt hinnale kauplemiskohas riskide maandamiseks mõned doge mündid alati pakkumises.

A´la:
0,0000006 - 100 000 (see juba paraku ööse seisuga läinud)
0,0000007 - 200 000
0,0000008 - 500 000
0,00000125 - 1 000 000

Sedasi ei maga vähemalt endale paikapandud müügihindade kättejõudmist maha ja vaadates, kus viimase nädala jooksul doge hind käinud on, siis isegi praeguse hinnaga tasub ju müüa, nädalane "teenistus" neile, kes odava hinnaga hoidsid ja ei müünud või suisa ostsid, on pea 3x.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 14:01:55 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Vara veel, hetkel on veel tõusus icon_biggrin.gif
Ma müün vist mingi 70 peal icon_smile.gif

Müüa tulebki tõusu peal. Languse peal jääb müümata icon_razz.gif ei ürita ma kunagi seda tippu tabada. Küll aga üritan tihtipeale põhja tabada.
EAC sai muidugi täpselt viimase tipu peal maha lükatud peale seda kui keegi siin samas teemas mainis, et hind suht kõrge.
Aus olla siis kauplemisega teenib rohkemgi kui kaevamisega. Kuigi väga ettearvamatult käituvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 14:24:02 vasta tsitaadiga

Krt mul suri üks video vist ära. Vana 6950, kui tööle panen, siis arvuti ei näe ja vendid on suht kõrgetel pööretel kohe. Kas keegi on kokku puutunud või soovitab loomkatseid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.01.2014 14:25:13 vasta tsitaadiga

riseritega või ilma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 14:26:43 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
riseritega või ilma?

riseriga jah, just mõtlesin isegi, et proovin korra otse emme otsa, sest see on 16x pesa kohal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 14:33:53 vasta tsitaadiga

Voh, doge raskus kh juba üle 600...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.01.2014 14:56:52 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Magic kirjutas:
riseritega või ilma?

riseriga jah, just mõtlesin isegi, et proovin korra otse emme otsa, sest see on 16x pesa kohal.

Tasub proovida, mul 16X16 riser üldse jebis...ka 1tk kasutamisel.
salatoimik kirjutas:
Voh, doge raskus kh juba üle 600...

Multis 11500MH peal
ja Network Hashrate (avg. yesterday) 38.154 Ghash/s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 14:58:48 vasta tsitaadiga

Vahi, humblebundles saab mänge bitcoinide eest kh soetada icon_smile.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 15:00:24 vasta tsitaadiga

kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.01.2014 15:06:19 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga?

Ise sama mõelnud, doged istuvad, aga ei taha walletid lahti hoida 24/7. Kui nüüd kiire plaan välja ära saata, siis enne pean syncitud saama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 15:10:39 vasta tsitaadiga

Sync ja siis liiguvad coinid jah..
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 15:12:24 vasta tsitaadiga

Kas teil ei lase ka dogewalletit ära cryptida?
Mul jookseb kokku ning lõpetab töö
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 15:13:37 vasta tsitaadiga

Enne synci ei saa jah.
Samas ega polegi vaja 24/7 lahti hoida. Päevas korra tööle, syncib kiirelt ära ja kinni tagasi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 15:17:56 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
eltso kirjutas:
Magic kirjutas:
riseritega või ilma?

riseriga jah, just mõtlesin isegi, et proovin korra otse emme otsa, sest see on 16x pesa kohal.

Tasub proovida, mul 16X16 riser üldse jebis...ka 1tk kasutamisel.

16x16 riserite kaabel on väga jäik ja äärmised jooted ei pea vastu kui neid mitu korda väänata. Olen nii mõnelgi pidanud juhtmeid tagasi jootma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 15:21:19 vasta tsitaadiga

Probleemid avastatud icon_biggrin.gif raiseritega on kõik korras icon_smile.gif Aga toiteka juhtmed olid toiteka poolelt ära põlenud, mitu päeva juba mõtlesin, et mis see huvitav haiseb seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.01.2014 15:23:07 vasta tsitaadiga

toiteka seest? või mingi lõik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 15:30:33 vasta tsitaadiga

Noh minul oli seasonicu 1250w plokiga aastake tööd teinud 7970 kaardid ja ühel hetkel muutus arvuti väga ebaks.. algul kahtlustasin et videod läbi, niikui koormust sai, siis pilt taskus.. aga pärast avastasin, et 6/8pin otsad sinised.. et eks ta ole... icon_biggrin.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 15:32:46 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
henri123 kirjutas:
kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga?

Ise sama mõelnud, doged istuvad, aga ei taha walletid lahti hoida 24/7. Kui nüüd kiire plaan välja ära saata, siis enne pean syncitud saama?


mina saan enne syncimist saata küll.
paar päeva polnud wallet sees olnud, panin käima, saatsin doged ära, doged jõudsid sihtkohta juba kohale ja wallet syncib ikka veel. walleti historys näitab muidugi et unconfirmed transaction.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 18.01.2014 15:35:01 vasta tsitaadiga

Mitu GPU olete sellel Gigabyte GA-990FXA-UD3 emaplaadile otse tööle saanud? Panin kolm kõrvuti ja keskmise temp läks kiiresti 100C piirile. Ettepanekuid?

viimati muutis KAMY 18.01.2014 23:31:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 15:42:10 vasta tsitaadiga

Magic, modulaarse pistik oli täielikult põlenud, nii ikka, et juhe kohe pistiku küljest ära ja pistikut enam sinna panna ei kannata ka. Huvitav kas sellisega võib garantiisse ka minna? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.01.2014 15:50:34 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Noh minul oli seasonicu 1250w plokiga aastake tööd teinud 7970 kaardid ja ühel hetkel muutus arvuti väga ebaks.. algul kahtlustasin et videod läbi, niikui koormust sai, siis pilt taskus.. aga pärast avastasin, et 6/8pin otsad sinised.. et eks ta ole... icon_biggrin.gif

vaikselt ikka koorub seda millest müügiteemades ei räägita.
Huvitav, kas RMA % pole veel nii üles läinud, et veel probleeme pole?
eltso kirjutas:
Magic, modulaarse pistik oli täielikult põlenud, nii ikka, et juhe kohe pistiku küljest ära ja pistikut enam sinna panna ei kannata ka. Huvitav kas sellisega võib garantiisse ka minna? icon_biggrin.gif

Kiiremad võidavad alati. 2-3 kuu pärast ma enam nii kindel poleks icon_razz.gif
Aga märgi kindlasti, et seal taga ainult 7970.
Kui RMA % üles läheb tuleb sealt tihti süütule kliendile hunnik jama.

Sama teema oli nende Inteli pinnidega - RMA ei tunnista ka tõesti vigaseid isendeid, sest nii palju pandi valesti peale.

Toitekatega võib tulla jama SATA ühendustega. Need pole mõeldud tegelikult GPU toitmiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 15:59:39 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Voh, doge raskus kh juba üle 600...


Hind ka samas vastav. Mine&Dump kaevurite jaoks pole midagi muutunud, pikema perspektiivi kaevurite jaoks see raskuse tõus muidugi tore ei ole icon_sad.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:05:14 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga?
Tundub, et see oleneb mündist - Ma olen kogenud nii üht kui teist erinevate walletitega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:08:40 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
henri123 kirjutas:
kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga?
Tundub, et see oleneb mündist - Ma olen kogenud nii üht kui teist erinevate walletitega...

ju vist... Doge läks igatahes alles siis välja kui ära syncis.

Keegi suudab mulle seletada, miks doge diff kukkus (paar tundi tagasi oli üle 600, nüüd 576)? Hind ju aina kerib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:13:26 vasta tsitaadiga

Võiks veel hea 2x kukkuda ja hind sama palju tõusta icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:14:14 vasta tsitaadiga

Mis ajast diff hinnast sõltub? icon_biggrin.gif Diff on otseses seoses net hashiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:19:14 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mis ajast diff hinnast sõltub? icon_biggrin.gif Diff on otseses seoses net hashiga.

No sõltub ju. Kui hind 3x kasvab siis suure tõenäosusega tuleb kaevureid muude müntide pealt üle seda kasumlikumat münti kaevandama mille dif/hinna suhe on hea. Kui hind jällegi langeb kaob osa võrgust tagant ära ja läheb midagi paremat kaevama tingimusel, et midagi muud on soodsam kaevata.
Seega küsimus, et miks hasrate vähenes kui hind kasvab on asjakohane. Aga võib olla tingitud vabalt ühe suure farmi/pooli tõrkest.
Aga jah.. otsest seost ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:22:52 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Magic, modulaarse pistik oli täielikult põlenud, nii ikka, et juhe kohe pistiku küljest ära ja pistikut enam sinna panna ei kannata ka. Huvitav kas sellisega võib garantiisse ka minna? icon_biggrin.gif


Mida ja mis plokiga toitsid? icon_eek.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:23:32 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Mis ajast diff hinnast sõltub? icon_biggrin.gif Diff on otseses seoses net hashiga.

No sõltub ju. Kui hind 3x kasvab siis suure tõenäosusega tuleb kaevureid muude müntide pealt üle seda kasumlikumat münti kaevandama mille dif/hinna suhe on hea. Kui hind jällegi langeb kaob osa võrgust tagant ära ja läheb midagi paremat kaevama tingimusel, et midagi muud on soodsam kaevata.
Seega küsimus, et miks hasrate vähenes kui hind kasvab on asjakohane. Aga võib olla tingitud vabalt ühe suure farmi/pooli tõrkest.
Aga jah.. otsest seost ei ole.


jeap, seda mõtlesingi, loogiline oleks ju eeldada et kuna hind tõuseb, siis just kõik jooksevad doge peale üle
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 16:28:11 vasta tsitaadiga

Enda lollus ikka, liiga peened juhtmed olid ja ei viitsinud sellele mõelda. Videod olid ikka taga ja janused videod icon_smile.gif
-cocain- kirjutas:
eltso kirjutas:
Magic, modulaarse pistik oli täielikult põlenud, nii ikka, et juhe kohe pistiku küljest ära ja pistikut enam sinna panna ei kannata ka. Huvitav kas sellisega võib garantiisse ka minna? icon_biggrin.gif


Mida ja mis plokiga toitsid? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:44:43 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Mis ajast diff hinnast sõltub? icon_biggrin.gif Diff on otseses seoses net hashiga.

No sõltub ju. Kui hind 3x kasvab siis suure tõenäosusega tuleb kaevureid muude müntide pealt üle seda kasumlikumat münti kaevandama mille dif/hinna suhe on hea. Kui hind jällegi langeb kaob osa võrgust tagant ära ja läheb midagi paremat kaevama tingimusel, et midagi muud on soodsam kaevata.
Seega küsimus, et miks hasrate vähenes kui hind kasvab on asjakohane. Aga võib olla tingitud vabalt ühe suure farmi/pooli tõrkest.
Aga jah.. otsest seost ei ole.


jeap, seda mõtlesingi, loogiline oleks ju eeldada et kuna hind tõuseb, siis just kõik jooksevad doge peale üle


Jutuks hea küll, aga diff ei sõltu hinnast ning net hash rate ei sõltu sellest samuti. Kaudselt on muidugi kõik tegurid üksteist mõjutavad. Siis peaksite juba kõik mündid oma kasumlikkuse valemisse võtma, sest igaüks neist mõjutab DOGE diffi.

Piltlikult võiks siis juba küsida, et miks mul kaevust soolast vett ei tule kui ma just veidi aega tagasi maha kusesin?


viimati muutis Kristoferr 18.01.2014 16:47:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:50:42 vasta tsitaadiga

töötab icon_smile.gif
_________________
Web3 | ERC721A


viimati muutis Nokia 18.01.2014 18:40:05, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 16:55:20 vasta tsitaadiga

Kristoferr, Et sa siis ei arvesta coini hinda ja raskustaset? Kaevad lihtsalt seda mis kallim on.. BTC/LTC? Või kaevad seda mida kõige rohkem tuleb - MOON? Või kuidas sa otsustad mida kaevata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 17:01:02 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Kristoferr, Et sa siis ei arvesta coini hinda ja raskustaset? Kaevad lihtsalt seda mis kallim on.. BTC/LTC? Või kaevad seda mida kõige rohkem tuleb - MOON? Või kuidas sa otsustad mida kaevata?


Ma arvestan kasumlikkust ja potentsiaali. Esimene on lihtne matemaatika ja viimane on minu isiklikul arvamusel põhinev. Üldiselt ei vaheta eriti tihti erinevate müntide vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 17:05:42 vasta tsitaadiga

Miks Dogehouse.-i kutse peale regamisele ütleb nii:

Unable to create account: Unable to activate your invitation

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2014 17:35:14 vasta tsitaadiga

eltso, iga video jaoks ei olnud eraldi kaabel toiteplokist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:23:16 vasta tsitaadiga

Kuidas keegi doge vahetab? DOGE - LTC või DOGE - BTC?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:28:48 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Kuidas keegi doge vahetab? DOGE - LTC või DOGE - BTC?


Eile just kalkuleerisin, tundus et erilist vahet pole.

Kurss peaks ju BTC-LTC suhtes käsikäes käima.


tsitaat:
Miks Dogehouse.-i kutse peale regamisele ütleb nii:

Unable to create account: Unable to activate your invitation



Saab keegi mulle uue kutse saata? icon_razz1.gif

taavihv@gmail.com

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618


viimati muutis Go Kane! 18.01.2014 18:28:58, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.01.2014 18:28:51 vasta tsitaadiga

See spekuleerimise kõrgem tase, kui neid arvutad.
Suurem osa vahetab otse BTC. Arved tahavad ju tasumist icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:36:00 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Äkki keegi oskab aidata :S

cgminer --scrypt --gpu-platform 1  -o stratum+tcp://fast-pool.com:3333 -u user -p pw --failover-only -o stratum+tcp://188.165.164.185:80 -u user -p pw -I 19 -g 1 --thread-concurrency 20000 --shaders 2048 --temp-target 80 --auto-fan --no-submit-stale --gpu-engine 1120 --gpu-memclock 1500 --lookup-gap 2


Esimene GPU on Nvidia 770gtx, mis polnud hetkel cudamineriga tööl, see khash lihtsalt langeb :S Algselt on umbes 400-450 vahel ja siis langeb 60 peale.
Tegemist siis 270X videoga.




setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --scrypt -o  -u  -p  -o  -u -p -d 1  --temp-target 90 --auto-gpu --gpu-engine xx - xx  --worksize 256 -g1 -I 19 --lookup-gap 2 --thread-concurrency


Lüngad täida ise ja proovi seda.
Shaders ja no submit stale on mõttetud parameetrid. Temp target on esiteks madal ja vajab --auto gpu'd. Selleks, et temptarget tõõtaks peab olema gpu engine kellade vahemik märgitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iks95
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:54:45 vasta tsitaadiga

Milliseid kaarte on kasulik praegu masinasse osta?
_________________
Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:55:00 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Kuidas keegi doge vahetab? DOGE - LTC või DOGE - BTC?
Ise lükkan LTC.

Kus eTokenit LTCks vahetada saab? Coinedup pakub vaid BTC.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 19:16:58 vasta tsitaadiga

Kuna aegajalt kaevan otse LTC, siis ma olen kõik LTC-ks vahetanud hetkel... Kui BTC hind uuesti kukub ja LTC oma mitte oluliselt, siis võibolla vahetan BTC-ks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.01.2014 19:56:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Enne synci ei saa jah.
Samas ega polegi vaja 24/7 lahti hoida. Päevas korra tööle, syncib kiirelt ära ja kinni tagasi.

Mul seal vaid 2000 doge, rikkaks ei saa vist kunagi icon_biggrin.gif. Syncimisega faili suurus pidevalt kasvab, lihtsam vist ära annetada ja rahu majas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 20:07:11 vasta tsitaadiga

mikk36, oli, aga jama oligi selles, et ühest juhtmest läks 7970-i 2x8pin toide ja seda ei kannatanud juhe välja ja hakkas sulama psu üheduse poolelt õnneks. Oleks videot poolne ots ära põlenud, oleks eriti nutune.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 20:17:26 vasta tsitaadiga

Viimse piiri peal lastes?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 20:20:45 vasta tsitaadiga

Ei tea kui viimne piir see oli, pigem odav lahjem toide ja ei kannatanud lihtsalt juhe seda välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2014 20:23:48 vasta tsitaadiga

R9 270X on suht temperatuuritundlik. 65+ kraadiga pani 480khash settidega sinist, alla 60c jookseb täpselt samadel settidel probleemideta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 20:24:37 vasta tsitaadiga

Linuxi mehed !?

Millega te oma biostes volte sätite ? Oleks vaja bios undervoltida, et kaart töötaks 24/7 1100mv peal icon_question.gif


Ise küsin, ise vastan: VBE7.

tsitaat:
Mis pingega teil 7970 ja 280x kaardid jookseva 1080/1500 kiirustel?

Mina jooksutan 1100mv peal.


viimati muutis 10Fold 18.01.2014 22:09:07, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 20:31:02 vasta tsitaadiga

Mis pingega teil 7970 ja 280x kaardid jookseva 1080/1500 kiirustel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.