|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
18.01.2014 13:28:20
|
|
|
Mul küll vastavalt hinnale kauplemiskohas riskide maandamiseks mõned doge mündid alati pakkumises.
A´la:
0,0000006 - 100 000 (see juba paraku ööse seisuga läinud)
0,0000007 - 200 000
0,0000008 - 500 000
0,00000125 - 1 000 000
Sedasi ei maga vähemalt endale paikapandud müügihindade kättejõudmist maha ja vaadates, kus viimase nädala jooksul doge hind käinud on, siis isegi praeguse hinnaga tasub ju müüa, nädalane "teenistus" neile, kes odava hinnaga hoidsid ja ei müünud või suisa ostsid, on pea 3x.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
18.01.2014 14:01:55
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Vara veel, hetkel on veel tõusus
Ma müün vist mingi 70 peal  |
Müüa tulebki tõusu peal. Languse peal jääb müümata ei ürita ma kunagi seda tippu tabada. Küll aga üritan tihtipeale põhja tabada.
EAC sai muidugi täpselt viimase tipu peal maha lükatud peale seda kui keegi siin samas teemas mainis, et hind suht kõrge.
Aus olla siis kauplemisega teenib rohkemgi kui kaevamisega. Kuigi väga ettearvamatult käituvad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 14:24:02
|
|
|
| Krt mul suri üks video vist ära. Vana 6950, kui tööle panen, siis arvuti ei näe ja vendid on suht kõrgetel pööretel kohe. Kas keegi on kokku puutunud või soovitab loomkatseid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.01.2014 14:25:13
|
|
|
| riseritega või ilma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 14:26:43
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| riseritega või ilma? |
riseriga jah, just mõtlesin isegi, et proovin korra otse emme otsa, sest see on 16x pesa kohal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.01.2014 14:33:53
|
|
|
Voh, doge raskus kh juba üle 600...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.01.2014 14:56:52
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| riseritega või ilma? |
riseriga jah, just mõtlesin isegi, et proovin korra otse emme otsa, sest see on 16x pesa kohal. |
Tasub proovida, mul 16X16 riser üldse jebis...ka 1tk kasutamisel.
| salatoimik kirjutas: |
| Voh, doge raskus kh juba üle 600... |
Multis 11500MH peal
ja Network Hashrate (avg. yesterday) 38.154 Ghash/s
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.01.2014 14:58:48
|
|
|
Vahi, humblebundles saab mänge bitcoinide eest kh soetada
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
18.01.2014 15:00:24
|
|
|
| kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
18.01.2014 15:06:19
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
| kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga? |
Ise sama mõelnud, doged istuvad, aga ei taha walletid lahti hoida 24/7. Kui nüüd kiire plaan välja ära saata, siis enne pean syncitud saama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.01.2014 15:10:39
|
|
|
Sync ja siis liiguvad coinid jah..
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehto08
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
18.01.2014 15:12:24
|
|
|
Kas teil ei lase ka dogewalletit ära cryptida?
Mul jookseb kokku ning lõpetab töö
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.01.2014 15:13:37
|
|
|
Enne synci ei saa jah.
Samas ega polegi vaja 24/7 lahti hoida. Päevas korra tööle, syncib kiirelt ära ja kinni tagasi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
18.01.2014 15:17:56
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| riseritega või ilma? |
riseriga jah, just mõtlesin isegi, et proovin korra otse emme otsa, sest see on 16x pesa kohal. |
Tasub proovida, mul 16X16 riser üldse jebis...ka 1tk kasutamisel.
|
16x16 riserite kaabel on väga jäik ja äärmised jooted ei pea vastu kui neid mitu korda väänata. Olen nii mõnelgi pidanud juhtmeid tagasi jootma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 15:21:19
|
|
|
Probleemid avastatud raiseritega on kõik korras Aga toiteka juhtmed olid toiteka poolelt ära põlenud, mitu päeva juba mõtlesin, et mis see huvitav haiseb seal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.01.2014 15:23:07
|
|
|
| toiteka seest? või mingi lõik?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.01.2014 15:30:33
|
|
|
Noh minul oli seasonicu 1250w plokiga aastake tööd teinud 7970 kaardid ja ühel hetkel muutus arvuti väga ebaks.. algul kahtlustasin et videod läbi, niikui koormust sai, siis pilt taskus.. aga pärast avastasin, et 6/8pin otsad sinised.. et eks ta ole...
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
18.01.2014 15:32:46
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| henri123 kirjutas: |
| kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga? |
Ise sama mõelnud, doged istuvad, aga ei taha walletid lahti hoida 24/7. Kui nüüd kiire plaan välja ära saata, siis enne pean syncitud saama? |
mina saan enne syncimist saata küll.
paar päeva polnud wallet sees olnud, panin käima, saatsin doged ära, doged jõudsid sihtkohta juba kohale ja wallet syncib ikka veel. walleti historys näitab muidugi et unconfirmed transaction.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
18.01.2014 15:35:01
|
|
|
Mitu GPU olete sellel Gigabyte GA-990FXA-UD3 emaplaadile otse tööle saanud? Panin kolm kõrvuti ja keskmise temp läks kiiresti 100C piirile. Ettepanekuid?
viimati muutis KAMY 18.01.2014 23:31:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 15:42:10
|
|
|
Magic, modulaarse pistik oli täielikult põlenud, nii ikka, et juhe kohe pistiku küljest ära ja pistikut enam sinna panna ei kannata ka. Huvitav kas sellisega võib garantiisse ka minna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.01.2014 15:50:34
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Noh minul oli seasonicu 1250w plokiga aastake tööd teinud 7970 kaardid ja ühel hetkel muutus arvuti väga ebaks.. algul kahtlustasin et videod läbi, niikui koormust sai, siis pilt taskus.. aga pärast avastasin, et 6/8pin otsad sinised.. et eks ta ole...  |
vaikselt ikka koorub seda millest müügiteemades ei räägita.
Huvitav, kas RMA % pole veel nii üles läinud, et veel probleeme pole?
| eltso kirjutas: |
Magic, modulaarse pistik oli täielikult põlenud, nii ikka, et juhe kohe pistiku küljest ära ja pistikut enam sinna panna ei kannata ka. Huvitav kas sellisega võib garantiisse ka minna?  |
Kiiremad võidavad alati. 2-3 kuu pärast ma enam nii kindel poleks
Aga märgi kindlasti, et seal taga ainult 7970.
Kui RMA % üles läheb tuleb sealt tihti süütule kliendile hunnik jama.
Sama teema oli nende Inteli pinnidega - RMA ei tunnista ka tõesti vigaseid isendeid, sest nii palju pandi valesti peale.
Toitekatega võib tulla jama SATA ühendustega. Need pole mõeldud tegelikult GPU toitmiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sanderaits
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2011
|
18.01.2014 15:59:39
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Voh, doge raskus kh juba üle 600... |
Hind ka samas vastav. Mine&Dump kaevurite jaoks pole midagi muutunud, pikema perspektiivi kaevurite jaoks see raskuse tõus muidugi tore ei ole .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
18.01.2014 16:05:14
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
| kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga? |
Tundub, et see oleneb mündist - Ma olen kogenud nii üht kui teist erinevate walletitega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
18.01.2014 16:08:40
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| henri123 kirjutas: |
| kuulge kas offline wallet (ükskõik mis coin) saadab makse tegemisel coinid alles siis välja kui blockid ära syncitud networkiga? |
Tundub, et see oleneb mündist - Ma olen kogenud nii üht kui teist erinevate walletitega... |
ju vist... Doge läks igatahes alles siis välja kui ära syncis.
Keegi suudab mulle seletada, miks doge diff kukkus (paar tundi tagasi oli üle 600, nüüd 576)? Hind ju aina kerib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.01.2014 16:13:26
|
|
|
Võiks veel hea 2x kukkuda ja hind sama palju tõusta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
18.01.2014 16:14:14
|
|
|
Mis ajast diff hinnast sõltub? Diff on otseses seoses net hashiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
18.01.2014 16:19:14
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Mis ajast diff hinnast sõltub? Diff on otseses seoses net hashiga. |
No sõltub ju. Kui hind 3x kasvab siis suure tõenäosusega tuleb kaevureid muude müntide pealt üle seda kasumlikumat münti kaevandama mille dif/hinna suhe on hea. Kui hind jällegi langeb kaob osa võrgust tagant ära ja läheb midagi paremat kaevama tingimusel, et midagi muud on soodsam kaevata.
Seega küsimus, et miks hasrate vähenes kui hind kasvab on asjakohane. Aga võib olla tingitud vabalt ühe suure farmi/pooli tõrkest.
Aga jah.. otsest seost ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
18.01.2014 16:22:52
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Magic, modulaarse pistik oli täielikult põlenud, nii ikka, et juhe kohe pistiku küljest ära ja pistikut enam sinna panna ei kannata ka. Huvitav kas sellisega võib garantiisse ka minna?  |
Mida ja mis plokiga toitsid?
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
18.01.2014 16:23:32
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Mis ajast diff hinnast sõltub? Diff on otseses seoses net hashiga. |
No sõltub ju. Kui hind 3x kasvab siis suure tõenäosusega tuleb kaevureid muude müntide pealt üle seda kasumlikumat münti kaevandama mille dif/hinna suhe on hea. Kui hind jällegi langeb kaob osa võrgust tagant ära ja läheb midagi paremat kaevama tingimusel, et midagi muud on soodsam kaevata.
Seega küsimus, et miks hasrate vähenes kui hind kasvab on asjakohane. Aga võib olla tingitud vabalt ühe suure farmi/pooli tõrkest.
Aga jah.. otsest seost ei ole. |
jeap, seda mõtlesingi, loogiline oleks ju eeldada et kuna hind tõuseb, siis just kõik jooksevad doge peale üle
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 16:28:11
|
|
|
Enda lollus ikka, liiga peened juhtmed olid ja ei viitsinud sellele mõelda. Videod olid ikka taga ja janused videod
| -cocain- kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
Magic, modulaarse pistik oli täielikult põlenud, nii ikka, et juhe kohe pistiku küljest ära ja pistikut enam sinna panna ei kannata ka. Huvitav kas sellisega võib garantiisse ka minna?  |
Mida ja mis plokiga toitsid?  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
18.01.2014 16:44:43
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
| Jackinthex kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Mis ajast diff hinnast sõltub? Diff on otseses seoses net hashiga. |
No sõltub ju. Kui hind 3x kasvab siis suure tõenäosusega tuleb kaevureid muude müntide pealt üle seda kasumlikumat münti kaevandama mille dif/hinna suhe on hea. Kui hind jällegi langeb kaob osa võrgust tagant ära ja läheb midagi paremat kaevama tingimusel, et midagi muud on soodsam kaevata.
Seega küsimus, et miks hasrate vähenes kui hind kasvab on asjakohane. Aga võib olla tingitud vabalt ühe suure farmi/pooli tõrkest.
Aga jah.. otsest seost ei ole. |
jeap, seda mõtlesingi, loogiline oleks ju eeldada et kuna hind tõuseb, siis just kõik jooksevad doge peale üle |
Jutuks hea küll, aga diff ei sõltu hinnast ning net hash rate ei sõltu sellest samuti. Kaudselt on muidugi kõik tegurid üksteist mõjutavad. Siis peaksite juba kõik mündid oma kasumlikkuse valemisse võtma, sest igaüks neist mõjutab DOGE diffi.
Piltlikult võiks siis juba küsida, et miks mul kaevust soolast vett ei tule kui ma just veidi aega tagasi maha kusesin?
viimati muutis Kristoferr 18.01.2014 16:47:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
18.01.2014 16:50:42
|
|
|
töötab
_________________ Web3 | ERC721A
viimati muutis Nokia 18.01.2014 18:40:05, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
18.01.2014 16:55:20
|
|
|
| Kristoferr, Et sa siis ei arvesta coini hinda ja raskustaset? Kaevad lihtsalt seda mis kallim on.. BTC/LTC? Või kaevad seda mida kõige rohkem tuleb - MOON? Või kuidas sa otsustad mida kaevata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
18.01.2014 17:01:02
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Kristoferr, Et sa siis ei arvesta coini hinda ja raskustaset? Kaevad lihtsalt seda mis kallim on.. BTC/LTC? Või kaevad seda mida kõige rohkem tuleb - MOON? Või kuidas sa otsustad mida kaevata? |
Ma arvestan kasumlikkust ja potentsiaali. Esimene on lihtne matemaatika ja viimane on minu isiklikul arvamusel põhinev. Üldiselt ei vaheta eriti tihti erinevate müntide vahel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.01.2014 17:35:14
|
|
|
| eltso, iga video jaoks ei olnud eraldi kaabel toiteplokist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
18.01.2014 18:23:16
|
|
|
| Kuidas keegi doge vahetab? DOGE - LTC või DOGE - BTC?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
18.01.2014 18:28:48
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| Kuidas keegi doge vahetab? DOGE - LTC või DOGE - BTC? |
Eile just kalkuleerisin, tundus et erilist vahet pole.
Kurss peaks ju BTC-LTC suhtes käsikäes käima.
| tsitaat: |
Miks Dogehouse.-i kutse peale regamisele ütleb nii:
Unable to create account: Unable to activate your invitation |
Saab keegi mulle uue kutse saata?
taavihv@gmail.com
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
viimati muutis Go Kane! 18.01.2014 18:28:58, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.01.2014 18:28:51
|
|
|
See spekuleerimise kõrgem tase, kui neid arvutad.
Suurem osa vahetab otse BTC. Arved tahavad ju tasumist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
18.01.2014 18:36:00
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
Äkki keegi oskab aidata :S
| cgminer --scrypt --gpu-platform 1 -o stratum+tcp://fast-pool.com:3333 -u user -p pw --failover-only -o stratum+tcp://188.165.164.185:80 -u user -p pw -I 19 -g 1 --thread-concurrency 20000 --shaders 2048 --temp-target 80 --auto-fan --no-submit-stale --gpu-engine 1120 --gpu-memclock 1500 --lookup-gap 2 |
Esimene GPU on Nvidia 770gtx, mis polnud hetkel cudamineriga tööl, see khash lihtsalt langeb :S Algselt on umbes 400-450 vahel ja siis langeb 60 peale.
Tegemist siis 270X videoga.
 |
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --scrypt -o -u -p -o -u -p -d 1 --temp-target 90 --auto-gpu --gpu-engine xx - xx --worksize 256 -g1 -I 19 --lookup-gap 2 --thread-concurrency |
Lüngad täida ise ja proovi seda.
Shaders ja no submit stale on mõttetud parameetrid. Temp target on esiteks madal ja vajab --auto gpu'd. Selleks, et temptarget tõõtaks peab olema gpu engine kellade vahemik märgitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iks95
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2010
|
18.01.2014 18:54:45
|
|
|
Milliseid kaarte on kasulik praegu masinasse osta?
_________________ Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.01.2014 18:55:00
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| Kuidas keegi doge vahetab? DOGE - LTC või DOGE - BTC? |
Ise lükkan LTC.
Kus eTokenit LTCks vahetada saab? Coinedup pakub vaid BTC.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
18.01.2014 19:16:58
|
|
|
| Kuna aegajalt kaevan otse LTC, siis ma olen kõik LTC-ks vahetanud hetkel... Kui BTC hind uuesti kukub ja LTC oma mitte oluliselt, siis võibolla vahetan BTC-ks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
18.01.2014 19:56:15
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Enne synci ei saa jah.
Samas ega polegi vaja 24/7 lahti hoida. Päevas korra tööle, syncib kiirelt ära ja kinni tagasi. |
Mul seal vaid 2000 doge, rikkaks ei saa vist kunagi . Syncimisega faili suurus pidevalt kasvab, lihtsam vist ära annetada ja rahu majas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 20:07:11
|
|
|
| mikk36, oli, aga jama oligi selles, et ühest juhtmest läks 7970-i 2x8pin toide ja seda ei kannatanud juhe välja ja hakkas sulama psu üheduse poolelt õnneks. Oleks videot poolne ots ära põlenud, oleks eriti nutune.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.01.2014 20:17:26
|
|
|
Viimse piiri peal lastes?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 20:20:45
|
|
|
| Ei tea kui viimne piir see oli, pigem odav lahjem toide ja ei kannatanud lihtsalt juhe seda välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
18.01.2014 20:23:48
|
|
|
| R9 270X on suht temperatuuritundlik. 65+ kraadiga pani 480khash settidega sinist, alla 60c jookseb täpselt samadel settidel probleemideta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
18.01.2014 20:24:37
|
|
|
Linuxi mehed !?
Millega te oma biostes volte sätite ? Oleks vaja bios undervoltida, et kaart töötaks 24/7 1100mv peal
Ise küsin, ise vastan: VBE7.
| tsitaat: |
| Mis pingega teil 7970 ja 280x kaardid jookseva 1080/1500 kiirustel? |
Mina jooksutan 1100mv peal.
viimati muutis 10Fold 18.01.2014 22:09:07, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 20:31:02
|
|
|
| Mis pingega teil 7970 ja 280x kaardid jookseva 1080/1500 kiirustel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|