|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas mängid Hearthstone'i? |
| Jah |
|
62% |
[ 5 ] |
| Ei |
|
37% |
[ 3 ] |
|
| hääli kokku : 8 |
|
| autor |
|
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
13.01.2014 22:50:09
|
|
|
| mis kogutud/ostetud/craftitud kaartidest saab kui mäng ametlikuks läheb? reset? või jäävad kõik alles?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_Knight_
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
13.01.2014 23:36:14
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| mis kogutud/ostetud/craftitud kaartidest saab kui mäng ametlikuks läheb? reset? või jäävad kõik alles? |
Peaks alles jääma. Blizz juttu järgi wipe ei tohiks rohkem tulla.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.01.2014 10:06:53
|
|
|
| jäävad kõik alles
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
14.01.2014 16:38:06
|
|
|
Kunagi 6oeldi, et reset tehakse aga saad kaardipakke vastavalt sellele palju sa raha kulutasid?
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
14.01.2014 16:38:09
|
|
|
Kunagi 6oeldi, et reset tehakse aga saad kaardipakke vastavalt sellele palju sa raha kulutasid?
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_Knight_
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
14.01.2014 17:20:13
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| Kunagi 6oeldi, et reset tehakse aga saad kaardipakke vastavalt sellele palju sa raha kulutasid? |
wipe oli oktoobri alguses juba ära. Päras seda Blizz ütles rohkem wipe ei tohiks tulla.
"We don’t anticipate any further wipes. This goes for both the Hearthstone beta and after the game’s official release. Any progress made during the beta after the wipe will be retained through the release of Hearthstone, such as new cards you obtain, levels that you gain and ranks you achieve. Basically, you’ll now be able to keep your stuff."
link
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
14.01.2014 18:53:16
|
|
|
| selge, nüüd peab siis mõtlema, mida tolmustada ja mida mitte.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
14.01.2014 23:39:30
|
|
|
| Nende kaartidega on üldse suht jama lugu. Ma rankedit ei pela üldse, ainult arenat, sest pole kõiki vajalikke kaarte, et teha üks normaalne deck omale. Arenat pelades saan natuke skilli ikka juurde ja tuleb alati üks pakk kaarte ka. Ma ei teagi, millal ma need õiged kaardid leian omale, või siis piisavalt dusti, et ise teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
15.01.2014 07:03:54
|
|
|
| Ranked on täitsa ok koht kulla farmimiseks, rank 20 ja püüan teha kiireid mänge, ignoreerin kõiki tüütuid decke (aka warlock murlock deck või mingi hullude legedega deck), kui ikka kehv kaart on käes, siis lihtsalt võtan järgmise vastase, jälle kui kuld koos teen arenat ja nii need kaardid vaikselt tulevad.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scammy
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
16.01.2014 05:15:48
|
|
|
Sai ka siis mängu betasse sisse
Vaadake oma Battle.net kasutaja igaks juhuks üle ehk on mäng juba seal olemas.
Ainuke asi on see, et peab väga tähelepanelik olema
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarts608
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
17.01.2014 15:23:20
|
|
|
Bljaa, peale viimast patchi on mäng katki mis katki, quest bug, püüad uut questi saada kaob quest üldse ära ja uut asemele ei saa, minionid kargavad lambist mööda lauda ringi nagu mingid duracelli patarei jänkud, püüa siis nende vahele mingit buff mobi sättida
Peab vist ootama kuniks see jama parandatud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
17.01.2014 15:45:25
|
|
|
Certain Expert cards have been changed and the amount of dust that you get from disenchanting these cards have been temporarily increased such that it is equal to the amount of dust that it would have originally cost to craft those cards. Affected cards are:
Abusive Sergeant
Blood Imp
Dark Iron Dwarf
Defender of Argus
Pyroblast
Sylvanas Windrunner
Unleash the Hounds
| thargun kirjutas: |
Bljaa, peale viimast patchi on mäng katki mis katki, quest bug, püüad uut questi saada kaob quest üldse ära ja uut asemele ei saa, minionid kargavad lambist mööda lauda ringi nagu mingid duracelli patarei jänkud, püüa siis nende vahele mingit buff mobi sättida
Peab vist ootama kuniks see jama parandatud |
Just proovisin, minul neid buge ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
17.01.2014 18:27:23
|
|
|
| Kuidagi bugine on peale patchi tõepoolest. Mul tiksub praegu mäng taustaks, vastase turn ei taha kohe kuidagi läbi saada.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peanut
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2011
|
17.01.2014 18:40:41
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Bljaa, peale viimast patchi on mäng katki mis katki, quest bug, püüad uut questi saada kaob quest üldse ära ja uut asemele ei saa, minionid kargavad lambist mööda lauda ringi nagu mingid duracelli patarei jänkud, püüa siis nende vahele mingit buff mobi sättida
Peab vist ootama kuniks see jama parandatud |
Kogesin samuti seda ringi kargamist.Ning samuti kogunevad kaardid kätte väga kahtlaselt, üksteise otsa jne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
18.01.2014 13:17:01
|
|
|
Sattusin ka esimest korda nüüd Hearthstones buggi otsa, kuigi ei pela palju. Tegu siis visuaalse buggiga ning on ka nüüdsest reported. Nii uhke tunne on kohe, et betas on minust kasu olnud
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.01.2014 13:31:26
|
|
|
xonix
väga tubli, et bugi raporteerisid
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
18.01.2014 14:35:09
|
|
|
| kulla cap on suht nõme, sain täna 30 võitu kätte, tegin arena kah ära ja tänaseks siis kõik vä, vaba päev ja puha, toksiks aga kui kulda võitude eest ei saa, siis ei viitsi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
18.01.2014 15:09:04
|
|
|
| thargun kirjutas: |
| kulla cap on suht nõme, sain täna 30 võitu kätte, tegin arena kah ära ja tänaseks siis kõik vä, vaba päev ja puha, toksiks aga kui kulda võitude eest ei saa, siis ei viitsi |
tee siis veel arenat, arenat see cold cap ei puuduta.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
18.01.2014 17:20:25
|
|
|
| Nii koledat arenat pole varem olnud. Läksin 5-0 ja lõpetasin 5-3. Esimest kaotust ei mäleta, tegin nädalajagu tagasi. Teine tuli minupoolse neti katkemisega (mida pole juhtunud mingi pool aastat kindlasti) ja kolmas tuli mage vastu, kellel oli 3xfireball, 2x flamestrike, 3x frostbolt, blizzard, 2x cone of cold, lisaks igast Violet Teacherid ja topdeckis ka nagu segane. Alleaa.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
18.01.2014 19:09:08
|
|
|
Meh, ma alati tühistan 40g daily questi ära, et 60g või 100g questi asemele saada. Täna - kadus quest ära ja uut asemele ei saanudki
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
18.01.2014 20:43:08
|
|
|
| raitl kirjutas: |
Meh, ma alati tühistan 40g daily questi ära, et 60g või 100g questi asemele saada. Täna - kadus quest ära ja uut asemele ei saanudki  |
praegu on jah see bug. Vennal oli sama jama ning paljud teised kurdavad selle üle.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
18.01.2014 21:36:09
|
|
|
Muahaha, foorumid kisa täis, miks hunterid nii op on, nerf pls, ise olen hunterit mänginud ja päris mõnus on selle uue UTH vastastest üle sõita, siiani parim kombo mille välja suutsin meelitada tegi 20 dämmi ühe turniga
A raip, vahel mõni lurjus keeldub palju minioneid lauda panema, on ikka tõprad
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
18.01.2014 22:21:10
|
|
|
Krt, mõnikord viskab ikka kopa ette küll. Tegin järjekordset Arenat, Paladin. Esiteks sain relva, mis buffib iga sinu mängitud minioni 1/1, järgmine käik vastaselt Ooze. Sain Truelight Silveri, järgmine käik järjekordne Ooze + Kodo, kes ideaalselt tappis minu parima laual oleva 2/3 minioni. Panin lauda divine shieldiga vana, tüübil järgmine käik archer, kes ilusti elimineeris tüütu shieldi RNG'd on siin palju
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.01.2014 03:09:19
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
Krt, mõnikord viskab ikka kopa ette küll. Tegin järjekordset Arenat, Paladin. Esiteks sain relva, mis buffib iga sinu mängitud minioni 1/1, järgmine käik vastaselt Ooze. Sain Truelight Silveri, järgmine käik järjekordne Ooze + Kodo, kes ideaalselt tappis minu parima laual oleva 2/3 minioni. Panin lauda divine shieldiga vana, tüübil järgmine käik archer, kes ilusti elimineeris tüütu shieldi RNG'd on siin palju  |
eKS SEDA rng'd tuleb siis juurde, kaotad
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Intsikalle
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2010
|
19.01.2014 03:39:10
|
|
|
| märgin teema ära
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
19.01.2014 07:23:18
|
|
|
Õnnestus hunteriga rank 10 peale jõuda, aga siit edasi on on tiba keeruline, ragnaros, sylvanas ja muud ägedad leged on nagu kõikidel deckis
Endal deckis 3 epic kaarti ja 0 leget, ükskõik kui hästi ma ka ei mängi, aga nende hullude legede maha saamine sööb liiga palju kaarte, kas köhi pappi könn või looda et rng jumal on armuline, et edasi saada
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
19.01.2014 14:54:55
|
|
|
| thargun kirjutas: |
Õnnestus hunteriga rank 10 peale jõuda, aga siit edasi on on tiba keeruline, ragnaros, sylvanas ja muud ägedad leged on nagu kõikidel deckis
Endal deckis 3 epic kaarti ja 0 leget, ükskõik kui hästi ma ka ei mängi, aga nende hullude legede maha saamine sööb liiga palju kaarte, kas köhi pappi könn või looda et rng jumal on armuline, et edasi saada |
Sama siin, olen maagiga rank 13 ümbruses ning peaaegu kõikidel on ragnaros, sylvanas või ysera . Kui Polymorphi parajasti käes ei ole, siis rank kukub ka. Oleks mul vaid Pyroblasti jaoks dusti...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.01.2014 15:08:26
|
|
|
Ise toksin vaikselt ranked ja arenat. Paladinid ja maagid kõige raskemad vastased. Palaga kohati sellline tunne, et tüüp lihtsalt facerollib
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
19.01.2014 15:37:20
|
|
|
| Eldest kirjutas: |
| thargun kirjutas: |
Õnnestus hunteriga rank 10 peale jõuda, aga siit edasi on on tiba keeruline, ragnaros, sylvanas ja muud ägedad leged on nagu kõikidel deckis
Endal deckis 3 epic kaarti ja 0 leget, ükskõik kui hästi ma ka ei mängi, aga nende hullude legede maha saamine sööb liiga palju kaarte, kas köhi pappi könn või looda et rng jumal on armuline, et edasi saada |
Sama siin, olen maagiga rank 13 ümbruses ning peaaegu kõikidel on ragnaros, sylvanas või ysera . Kui Polymorphi parajasti käes ei ole, siis rank kukub ka. Oleks mul vaid Pyroblasti jaoks dusti... |
Enne viimast pätsi sain rank 10ks tavalise aggro pyroblast deckiga (nagu ikka, kontroll-spellid ja spelldam buff low mana cost minionid). Nüüd on aoe-enrage set palju ahvatlevam, aga ei ole piisavalt ranked mänginud, et seda adekvaatselt testida.
Igastahes kobaldid kombo alati arcane intellektiga (kui just tõesti ei ole võimalik midagi muud turn 2ks välja panna). Kõik muud saad hero abilitiga üles buffida, mistõttu manacost/dam ratio läheb juba madalama mana juures kõrgeks.
edit: ideaalis oleks mana uss + get extra mana + draw cards kombo alguses, turn kaheks (esimesel käid siis ussi). Edasi läheb lõbusaks ,aga saab ka ilma! Võtmesõnaks siis kombo.
http://www.hearthhead.com/deckbuilder#cMdA7Mkv7MsL7Md67MkO7zab7MVG7ziz7zqd7zVd7Mdz7Mdq7MqA7MoY7Mzh7Muv7MaP8R
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
19.01.2014 16:57:13
|
|
|
Ma olen rank 10-12 vahel teinud täna mingi 40 mängu ja ma ei ole kordagi kohanud maagi tundub et pärast pyro nerfi on maagid out
Paladinid on kõikidest kõige tüütumad vastased, divine shield, divine shield , kuigi oi kui hea enesetunde teeb kui tema Trioni deadly shotitad ja ta järgmine käik puruks lööd
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
19.01.2014 18:59:00
|
|
|
| Mis herodega keegi mängib ? Endal Hunter praegu, ennem mängisin mage, nüüd ikka peamiselt hunter.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.01.2014 19:54:52
|
|
|
Shaman on edukaim, aga hunter praegu päris lõbus
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
19.01.2014 20:11:59
|
|
|
| Mingi põhjus on ka, et Shaman edukaim on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.01.2014 20:25:05
|
|
|
Ei tea, ju sobib mulle kõige paremini
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
19.01.2014 20:57:30
|
|
|
| jannu39 kirjutas: |
| Mis herodega keegi mängib ? Endal Hunter praegu, ennem mängisin mage, nüüd ikka peamiselt hunter. |
3
Viimased fightid hunteri vastu on kõik kasutanud sama taktikat - rushida mind alla 10hp, lootes, et selleks ajaks olen ujutanud boardi enda minionidega üle (4+ minioni). Siis tuleb timber wolf + unleash the hounds (kokku 3 mana used) - heal juhul lisab ka scavenging hyena/starving buzzardi ja ongi kellad. Üldjuhul siis hoida 2-3 minioni laual ja üritada tugev taunt mängu saada, et vastase charged minionide eest kaitsta. Sellised kontroll-deckid, mis ei sisalda (või sisaldavad paari ühte-kahte..) taunti, on suhteliselt probleemses seisus .
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Intsikalle
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2010
|
19.01.2014 23:48:52
|
|
|
| Kas alguses on mõistlikum pigem osta kaarte või minna kohe arenasse?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
20.01.2014 00:59:43
|
|
|
Kui oskad mängida ja võidad piisavalt, siis arena. Kui ei võida piisavalt, siis niisama. Oleneb, midya tahad mängust Arena rohkem random.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.01.2014 15:10:21
|
|
|
| IMO on arena mõistlikum, saab heade kaartidega mängukogemust juurde.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eldest
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2013
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Intsikalle
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2010
|
20.01.2014 18:05:48
|
|
|
| Ma mõtlesin seda, et kummast saab paremaid kaarte, et kiiremini edasi minna. Hetkel teen tavalisi ja umbes pooled võidan, kaardipakk on suht hõre ja tahaks paljud kaardid välja vahetada, eks ma natukese aja pärast proovin arenat uuesti, esimene tasuta kord sai tehtud kohe pärast kõikide herode lahti saamist ja siis oli küll korraks kaos.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
20.01.2014 20:22:26
|
|
|
| Intsikalle kirjutas: |
| Ma mõtlesin seda, et kummast saab paremaid kaarte, et kiiremini edasi minna. Hetkel teen tavalisi ja umbes pooled võidan, kaardipakk on suht hõre ja tahaks paljud kaardid välja vahetada, eks ma natukese aja pärast proovin arenat uuesti, esimene tasuta kord sai tehtud kohe pärast kõikide herode lahti saamist ja siis oli küll korraks kaos. |
Teen päevas paar arenat ning pole saanud legendaryt sealt juba 20-30 pakki. Ehk vilets õnn, aga kui constructetid tahad mängida, siis pane $ hakkama, osta 40 pakki, sealt ikka midagi head tuleb.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
20.01.2014 20:29:21
|
|
|
Seni parim pakk:
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eimar
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2009
|
21.01.2014 11:13:49
|
|
|
Oli kah eile 1 epic arena match. Vastane oli warlock ise olin paladin. tal oli mingi 14 elu mul 7. Laual oli damaged golem ja 1 silver hand temal mingi 5/4 gurubashi. olin eelmine käik
pannud secreti repetance ja selle asemel, et minioni mängida otsustas lord jaraxxust mängida gg repetance aktiveerus ja elud tal 1 peale (insta concede)
Oli selline keskmine arena 7/3 kuid packist tuli 2 legendary nat pagle ja harrison jones ning lisaks 2 kuldset .
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommu1
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2013
|
22.01.2014 05:46:17
|
|
|
| Lõpuks ometi open beta(avastasin 1h tagasi) ja maintenance hakkas 45 minutit tagasi. Suhteliselt bad luck aga sai natukenegi tutoriali tehtud.IGN siis NIIRU ,võib julgelt lisada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
22.01.2014 12:16:34
|
|
|
open beta on see ,et kõik saavad mängida, pole vaja enam mingit koodi?
edit: sõber proovis ,ikka küsib koodi, see vist läks ainult USAs open beta. Eks ta lähimate päevade jooksul läheb EUs ka
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
23.01.2014 12:19:51
|
|
|
| Tore! Peab ka lõpuks ära proovima. Siiamaani vaid mõnda video vaadanud. Alguses ei saanud üldse millestki aru, aga kui vaikselt koitma hakkab, siis tundub järjest huvitavam.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarts608
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|