Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Philipsi uued nutitelerid kasutavad Androidi operatsioonisüsteemi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 14:00:22 Philipsi uued nutitelerid kasutavad Androidi operatsioonisüsteemi vasta tsitaadiga


TP Vision toob turule oma esimesed Philipsi brändiga Androidi operatsioonisüsteemi kasutavad nutitelerid. TP Vision teeb tehnoloogilise hüppe, ühendades Androidi tugevused suure teleriekraanide kogemusega, millele lisanduvad olemasolevad Smart TV võimalused. Androidiga Philipsi telerid annavad võimaluse tarbijatel kasutada lisaks Google Play Store’is olevate Androidi rakendustele ka olemasolevaid Smart TV rakendusi – videolaenutus, elektrooniline saatekava EPG, muusika voogesitus jt.

Loe edasi kahvel.ee-st.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 14:16:11 vasta tsitaadiga

Kas LG, Philipsi ja Samsungi nutitelekate äpid on ristkasutatavad. St, kas näiteks Elioni nutitv äpp on kõikide firmade nutitelekates tõmmatav?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 15.01.2014 16:01:37 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Kas LG, Philipsi ja Samsungi nutitelekate äpid on ristkasutatavad. St, kas näiteks Elioni nutitv äpp on kõikide firmade nutitelekates tõmmatav?


Ei. Elioni äpp peaks olema kasutatav Samsungi E7000, E8000, E9000 ja uuemate F- seeria telerites.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 16:13:37 vasta tsitaadiga

kuramus, sai telekas natuke vara ostetud. oleks teadnud, et Androidile kolivad, oleks nii kaua edasi lükanud icon_sad.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 15.01.2014 17:59:55 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Kas LG, Philipsi ja Samsungi nutitelekate äpid on ristkasutatavad. St, kas näiteks Elioni nutitv äpp on kõikide firmade nutitelekates tõmmatav?

Neid iptv appe on hulgi kirjutatud, ka selliseid, mis ei ole kindla teenusepakkujaga seotud ja kuhu võid ise Elioni playlisti sisestada. Kas nedega ei saaks Elioni iptv-d vaadata, vähemalt vabu kanaleid, nii nagu neid saab arvutiski vaadata?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.01.2014 20:36:41 vasta tsitaadiga

IPTV äppe on teleritele tõesti kirjutatud, kuid kui on teler ostetud viimastel aastatel (DVB-T tugi), siis ei näe ühtegi põhjust, miks peaks kasutama vabakanalite vaatamiseks mingit ilmselt ebamugavat lahendust, selle asemel, et antenn külge ühendada ja vaadata teleri enda vastuvõtjaga kanaleid.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 15:16:10 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kuramus, sai telekas natuke vara ostetud. oleks teadnud, et Androidile kolivad, oleks nii kaua edasi lükanud icon_sad.gif


Miks, mida see android juurde annab, mitte midagi ju.?!

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 15:17:41 vasta tsitaadiga

Noname, rakenduste kohapealt on kindlasti suurem valik androidile.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 15:20:27 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Noname, rakenduste kohapealt on kindlasti suurem valik androidile.

Angry Birds on Samsungi Smart TV's ka olemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 15:41:55 vasta tsitaadiga

justnimelt rakendused. Philipsi enda valik on ikka äärmiselt piiratud. saaks kasvõi normaalse brauserigi, muust rääkimata.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 15:50:39 vasta tsitaadiga

Umm jah ma saan aru, et saab droidi rakendusi kasutada aga täiesti ebavajalik asi ju.?! Pigem teeb telekat halvemaks, pidevalt uuenda mingit jama. Nii juhtub telekatega sama mis juhtus mobiilidega, alaareng ja oma eesmärki täidab kehvemini.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 15:56:54 vasta tsitaadiga

droidil saab ju kõik äpiuuendused ära keelata icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 16:02:23 vasta tsitaadiga

Asi ei olegi kõigile, aga need kes soovivad telekaga linde loopida ja muud jama teha, siis nende jaoks on hea kui saaksid mingi levinuma OS-i sinna.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 16:36:31 vasta tsitaadiga

Tahaks näha seda kes viitsib telekapuldiga, käeviidetega vms droidirakendusi kasutada. Või veel hullem, teleka eest esista ja käega mööda ekraani nühkida. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif dafuq
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 16:52:46 vasta tsitaadiga

telekatel on ometi USB olemas icon_rolleyes.gif lükkad hiire, klaveri või mõlemad sappa ja hulla nii kuis jaksad. isegi mu mitte-Android Philips saab sellega hakkama...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 17:54:37 vasta tsitaadiga

Tean ikka neid inimesi kellele meeldib nutiteleri rakendusi tarbida. Need on üldjuhul need, kes ei ole väga tugevate IT teadmistega ja neile on sealt erineva sisu tarbimine lõbus ja uudne jne. Endal on ka kodus kahel telekal mingid smart asjad ja esimene nädal oli ju täitsa tore sealt igasugust jama sirvida ja teha, peale nädalat rohkem ei näppinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 22:00:27 vasta tsitaadiga

Täpselt nii ongi. Esimesed nädal aega näpid ja siis huvi kaob. Mõttetu asi.
USB klaveri saab praegu ka enamuste telekate taha panna, selleks pole droidi vaja. Samas ei kasuta seda keegi, esimeste nädalate asi jälle.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 00:36:49 vasta tsitaadiga

droid+klaver võiks päris pädev olla. kasvõi reklaamipausi ajal meil saata vmt icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 02:31:11 vasta tsitaadiga

Reaalsus on see, et klaver seisab kusagil kapi peal, sest elutoa laual seda hoida oleks imelik. Taskus juba on droid, kusagil lähedal on sülearvuti, lauaarvuti ja tahvel. Ma ei usu, et sa viitsid teleka klaverit otsida või isegi kui viitsid siis teleka peal meiliappi avama hakata, et meil saata kui alternatiive on kõik toad ja taskud täis.
Ainuke kord kui ise BT klaveri oma telekal käima olen pannud on siis kui mingi üritus toimub. Külalised saavad telekast muusikat otsida jms. Seda saab ilma droidita ka väga hästi teha.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.01.2014 07:37:10 vasta tsitaadiga

Noname, Sa vaatad jälle enda künka otsast, Sinul on nutiseadmeid kõik kohad täis. Keskmisel inimesel on mingi kesine android, mida ta kasutada ei oska ja kui ta ühel hetkel ostab endale suure teleka ja avastab, et seal on kõik võimalused olemas mis arvutil mida tal hetkel ei ole, siis hakkab seda kasutama icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 11:10:12 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Reaalsus on see, et klaver seisab kusagil kapi peal, sest elutoa laual seda hoida oleks imelik.

Ma ei tunne ennast üldse imelikult, et mul HTPC tarbeks lisaks puldile kohvilaua alumisel riiulil ka juhtmevaba ja puutepaneeliga klaviatuur seisab. icon_smile.gif Tunnen ennast hästi, sest teatud olukordades on klaviatuur oluliselt asisem, kui pult.

Mis nutitelerite "nutikasse" osasse puutub, siis minu poolest võiks see jama pigem olemata olla. Paraku ei ole hetkel enam võimalik poest osta rahuldavate näitajatega telerit, mis poleks võrguvalmidusega nutiteler. Õnneks on teleri "nutikust" võimalik nudida sellega, kui jätad võrguühenduse lihtsalt loomata. Minu jaoks on teler siiski suur kuvar (ja vahel ka digitüüner), ei midagi enamat. Ei kujuta tõesti ette, et peaks nutiteleriga ängriböödsi mängima või e-kirju saatma.

PS. Ennetavalt ütlen ära, et see vaatepunkt on puhtalt minu künka otsast icon_smile.gif

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 11:55:00 vasta tsitaadiga

pealegi, ega ei pea ju täisklaver olema. endal näiteks sihuke:



teleka puldist ~3cm lühem ja ~0,5cm laiem. mul ta natuke teise eesmärgiga küll, kuid teleka taga täiesti kasutatav.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 12:34:25 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Noname, Sa vaatad jälle enda künka otsast, Sinul on nutiseadmeid kõik kohad täis. Keskmisel inimesel on mingi kesine android, mida ta kasutada ei oska ja kui ta ühel hetkel ostab endale suure teleka ja avastab, et seal on kõik võimalused olemas mis arvutil mida tal hetkel ei ole, siis hakkab seda kasutama icon_smile.gif


Ei vaata enda künka otsast, ma tean kuna töötan selles valdkonnas väga pikalt ja mul on väga palju kliente kellele olen igasugu lahendusi tekitanud. Mul ei ole läpakat kodus, ega tööalaselt. Enamustel inimestel tehnikat rohkem kui mul. Väga pikaajalisest kogemusest räägin.
Arm, ometi sa seda teleka taga ei kasuta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 12:41:34 vasta tsitaadiga

ei kasuta. aga proovisin ja saab vägagi edukalt kasutada icon_wink.gif kümneid kordi mugavam kui puldiga jaurata.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 12:56:44 vasta tsitaadiga

Philipsi pultidel on teatavasti klaviatuur juba paar aastat peal.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 13:36:56 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Philipsi pultidel on teatavasti klaviatuur juba paar aastat peal.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tore asi, aga näiteks YouTube'i äpis see klaviatuur ei tööta. Nokid ikkagi tähthaaval nooleklahvidega jebides.
Ise olin samamoodi õhinas, et mida pulti, kuni selle "omaduseni" jõudsin icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 13:45:12 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Philipsi pultidel on teatavasti klaviatuur juba paar aastat peal.
Spoiler Spoiler Spoiler


Samsungil samamoodi ja töötab igalpool. Ikka kasutatakse vähe, sest telekas on teleka vaatamiseks.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 16:48:25 vasta tsitaadiga

mu Philips nii peen pole, pean tavalise puldiga leppima.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 17:00:16 vasta tsitaadiga

Philips ongi vist kõige vähem nutividin telekate tootja, samas ehituskvaliteet tunub olevat oluliselt parem kui samsungil, lg-l jms. Vähemalt niipalju kui mina olen kokku puutunud.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 17:04:15 vasta tsitaadiga

kooste- ja materjalikvaliteet on küll jah üle prahi thumbs_up.gif üks suur põhjus miks uuesti Philipsi võtsin. nii palju kui teisi katsunud olen, siis jätnud üsna kipaka ja odava mulje.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 01:06:25 vasta tsitaadiga

Nutitelekaga on see värk, et kui üksi elad, siis jah, teed tast endale arvutit asendava meelelahutuskeskuse, olgu siis sisemise või HDMI kaudu tuleva tarkuse abil, kuid peres on õige varsti kisa lahti, kui keegi selle vaid oma tegemisteks okupeerib. Ehk teler ei ole üldjuhul individuaalne seade. Tõsi, võib igale pereliikmele oma osta, aga üldjuhul on ta ikka rohkem selline seade, mille taha pere kokku ühte asja vaatama koguneb. Ja üldjuhul pole see ei pereema fakebook, pereisa emailindus ega laste ängriböörds. LAN pesa ja DLNA on selles kontekstis piisav nutikus - saad filmi arvutist ilma USB pulga või kettaga jebimata kätte.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 01:48:55 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Nutitelekaga on see värk, et kui üksi elad, siis jah, teed tast endale arvutit asendava meelelahutuskeskuse, olgu siis sisemise või HDMI kaudu tuleva tarkuse abil, kuid peres on õige varsti kisa lahti, kui keegi selle vaid oma tegemisteks okupeerib. Ehk teler ei ole üldjuhul individuaalne seade. Tõsi, võib igale pereliikmele oma osta, aga üldjuhul on ta ikka rohkem selline seade, mille taha pere kokku ühte asja vaatama koguneb. Ja üldjuhul pole see ei pereema fakebook, pereisa emailindus ega laste ängriböörds. LAN pesa ja DLNA on selles kontekstis piisav nutikus - saad filmi arvutist ilma USB pulga või kettaga jebimata kätte.
Lõpuks ometi keegi kes teab kuidas enamustes elamistes asi on.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 02:39:16 vasta tsitaadiga

rex, Noname, ja miks te arvate, et te teate mis enamus on? vbl enamus tellib netist ja te olete vähemuse teenindajad?
pole kursis, et te mõne suurema müüja alluvad oleks...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:12:54 vasta tsitaadiga

Enamus ikka elavad "normaalset"/normaalset pereelu, tuttavad, sõbrad, sugulased. Sama kehtib ka klientide seas. Üksikud kaltsakad ITimehed, muiduluuserid jms on ikka õnneks vähemus.
Jutt oli eraelust mitte, tööst.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:29:27 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Enamus ikka elavad "normaalset"/normaalset pereelu, tuttavad, sõbrad, sugulased. Sama kehtib ka klientide seas. Üksikud kaltsakad ITimehed, muiduluuserid jms on ikka õnneks vähemus.
Jutt oli eraelust mitte, tööst.

icon_lol.gif +1

Endal ka kogemus paarist kodust kui teleka sisend jäi millegi muu peale kui elioni digiboks, siis jäid saated vaatamata ja tekkis paanika kuna suudeti kuidagi tv reziimini jõuda aga kuna tänapäeval enam antenn telekal taga ei käi, siis kanalite otsing tulemust ei andnud ja taheti lõpuks juba Elioni helpdeski teatada probleemist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:31:40 vasta tsitaadiga

Normaalsel enamusel on ainult üks telekas kogu elamise peale?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:32:38 vasta tsitaadiga

Mitut telekat sul vaja on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.01.2014 18:44:30 vasta tsitaadiga

No pigem on peredes ikka 2-3 telerit juba aastaid. icon_cool.gif Üks siis ultramoodne, äge-lux ja mida siis sõpradele - naabritele näidatakse icon_biggrin.gif ning siis teine kusagil teises toas või köögis ja mis siis pole nii ultramoodne-lux, tihti isegi veel lausa CRT-teler. icon_cool.gif

Igatahes mugav, kes vaatab OM-i, ei sega seda, kes tahab mõnda seepi samal ajal vaadata. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 18:48:42 vasta tsitaadiga

Njah. Ise vaatan ehk tunnikese igal õhtul ja teinekord hommikul mängib taustaks. Kasutusmustreid on erinevaid...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 00:11:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tihti isegi veel lausa CRT-teler.

sihuksi on veel või? icon_eek.gif ma andsin oma viimase CRT sõbrale (tegelt ta õele) kes mulle esimese LCD müüs icon_lol.gif aasta oli siis '06 või '07.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 00:18:22 vasta tsitaadiga

Mul on vanemate juures kineskoop elutoas. Korralik 12 aasta tagune Grundigi isend koos selle mudeli jaoks disainitud/valmistatud telekalauaga ja "kabinetis" on lux hi end 3D LCD teler. Seega tahanteada loogika ei pea paika.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 11:16:23 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

tihti isegi veel lausa CRT-teler.

sihuksi on veel või? icon_eek.gif ma andsin oma viimase CRT sõbrale (tegelt ta õele) kes mulle esimese LCD müüs icon_lol.gif aasta oli siis '06 või '07.


mul on CRT icon_smile.gif
3 korda aastas vaatan telekat ka. kuni töötab ei näe vajadust uut osta...

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 19.01.2014 15:07:25 vasta tsitaadiga

seda klaveriga pulti saab kusjuures hiirena ka kasutada. Pole vajadust eraldi hiire ja klaveri järgi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Philipsi uued nutitelerid kasutavad Androidi operatsioonisüsteemi
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.