Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1057, 1058, 1059 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 209 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 493

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2014 17:04:27 vasta tsitaadiga

Probleem oli ju algselt selles, et EI OLE VÕIMALIK vanale nutiTV'le tagasi minna kui uus ei meeldi. Mine ja testi elioni esinduses ei päde, testida tahaks ikka omas kodus ja mitu päeva, muidu pole see mingi testimine sest võimalikke puudusi on võimatu poes paari minutiga tuvastada.

Pole jälginud, kas nüüd on downgrade lubatud/võimalik v mitte.
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 16.01.2014 18:24:24 vasta tsitaadiga

Praegu veel pole ja minu teada on downgrade võimalik neil kes peale 22.ndat üle lähevad. Samas võin eksida, ise sain nii aru.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 16.01.2014 18:46:00 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
tsitaat:
Enamus televaatajaid ei jaga maad ega mütsi sellest uuest või vanast, vaid langevad reklaami mõjutuste ohvriks.
Reklaam on aga alati väike osa ilusast reaalsusest.


Milleks siis reklaam on? SMS laenu reklaamid on ka päris ahvatlevad, neid lolle on palju kes omale mõnusa kohustuse kaela kisuvad selle tõttu. Iga ettevõte tahab oma toodet/teenust reklaamida, esimest korda puutud sellise asjaga kokku?

Jägala, kuidas saab Elion lepingut rikkuda kui kasutaja peab uue lepingu sõlmima uue nutiTV-ga liitudes. Rikkumine on siis, kui uusnutiTV tuleb peale ilma igasuguse hoiatuseta. Või ma eksin?
sms laenu reklaamiga võrrelda on vägagi tabav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 16.01.2014 18:59:04 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Praegu veel pole ja minu teada on downgrade võimalik neil kes peale 22.ndat üle lähevad. Samas võin eksida, ise sain nii aru.


Downgrade kohta on Elion öelnud, et seda pole ja vähemalt esialgu ka ei tule. Alates 22 jaanuar on võimalik vana nuti kasutajatel teenust täies mahus kasutada, s.t. tellida juurde näiteks noppekanaleid jms. ilma, et peaks uuele nutile üle minema.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 16.01.2014 19:56:04 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
R3negadeX kirjutas:
Praegu veel pole ja minu teada on downgrade võimalik neil kes peale 22.ndat üle lähevad. Samas võin eksida, ise sain nii aru.


Downgrade kohta on Elion öelnud, et seda pole ja vähemalt esialgu ka ei tule. Alates 22 jaanuar on võimalik vana nuti kasutajatel teenust täies mahus kasutada, s.t. tellida juurde näiteks noppekanaleid jms. ilma, et peaks uuele nutile üle minema.


Jah, ptui ma ikka panin täitsa mööda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.01.2014 21:37:56 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
margusser, nähtavasti ei tulegi.

Pildi koha pealt tundub jah kehv kaamera olevat. Bitid on samad nagu muidu...tv3 ja k2 ca 3600 ja etv-d 4200


huvita, et mulle öeldi tehnika poest, et selle aasta esimeses pooles tuleb ka panale see soft välja... (et pidavat ainult tarkvaraline probleem olema)

Kohe kohe on teleka ost plaanis ja nüüd selline mure...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.01.2014 22:06:08 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
olafsand kirjutas:
margusser, nähtavasti ei tulegi.

Pildi koha pealt tundub jah kehv kaamera olevat. Bitid on samad nagu muidu...tv3 ja k2 ca 3600 ja etv-d 4200


huvita, et mulle öeldi tehnika poest, et selle aasta esimeses pooles tuleb ka panale see soft välja... (et pidavat ainult tarkvaraline probleem olema)

Kohe kohe on teleka ost plaanis ja nüüd selline mure...

ses suhtes oli tal õigus, softi probleem on icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 16.01.2014 22:16:15 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas vanal digitvl kogu sarja meeldetuletuse ära kustutada saab?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wasist
HV kasutaja


liitunud: 19.03.2002




sõnum 16.01.2014 22:58:50 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas vanal digitvl kogu sarja meeldetuletuse ära kustutada saab?

Siin on minuTV kaudu õpetus https://www.elion.ee/eraklient/abiinfo/nutitv-abiline/salvestuste-ning-meelespeade-lisamine-minutvs
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.01.2014 10:32:15 vasta tsitaadiga

Maailma moekaimad Smart-TV telekapuldid siis CES 2014-st. icon_razz1.gif Ja nüüd siis saab igaüks võrrelda, et kellel kui palju siis "neid nuppe" puldil on. icon_cool.gif

CES 2014 Trends: New Remotes and Interfaces to Make Smart TVs Actually Usable
http://spectrum.ieee.org/tech-talk/consumer-electronics/audiovideo/ces-2014-trends-getting-smart-tv-under-control
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.01.2014 11:31:58 vasta tsitaadiga

Mis nendesse f seeria samsungitesse puutub, kas teil 1080p mängides audio ei lähe syncist välja ?
Kas elioni appi kuidagi kinni ka saab panna ? Äkki, kui see nutitv ressurssi ei nõuaks, siis ka ei läheks muud asjad süncist välja mõtlen ma ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 17.01.2014 12:10:22 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Mis nendesse f seeria samsungitesse puutub, kas teil 1080p mängides audio ei lähe syncist välja ?
Kas elioni appi kuidagi kinni ka saab panna ? Äkki, kui see nutitv ressurssi ei nõuaks, siis ka ei läheks muud asjad süncist välja mõtlen ma ?

Ei ole tähele pannud. Mulle tundub, et Elioni äpp läheb alati kinni, kui kuhugi mujale lülitada. Tagasi minnes igatahes laeb sama kaua nagu esimesel korral.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 17.01.2014 12:16:44 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kommenteerida, mida see äpp teeb üldse nii kaua?
Tõmbab Elioni serverist isiklikke seadeid jms?
Striimi bufferdamiseks läheb võrreldes kogu jokutamisega ikka väga vähe aega, sest pilt tuleb paari sekundiga ette.

hobihall kirjutas:
renekas kirjutas:
Mis nendesse f seeria samsungitesse puutub, kas teil 1080p mängides audio ei lähe syncist välja ?
Kas elioni appi kuidagi kinni ka saab panna ? Äkki, kui see nutitv ressurssi ei nõuaks, siis ka ei läheks muud asjad süncist välja mõtlen ma ?

Ei ole tähele pannud. Mulle tundub, et Elioni äpp läheb alati kinni, kui kuhugi mujale lülitada. Tagasi minnes igatahes laeb sama kaua nagu esimesel korral.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 17.01.2014 13:34:37 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
renekas kirjutas:
Mis nendesse f seeria samsungitesse puutub, kas teil 1080p mängides audio ei lähe syncist välja ?
Kas elioni appi kuidagi kinni ka saab panna ? Äkki, kui see nutitv ressurssi ei nõuaks, siis ka ei läheks muud asjad süncist välja mõtlen ma ?

Ei ole tähele pannud. Mulle tundub, et Elioni äpp läheb alati kinni, kui kuhugi mujale lülitada. Tagasi minnes igatahes laeb sama kaua nagu esimesel korral.


Ma pole ka audioga seoses mingeid probleeme kohanud.
Minul Elioni appilt mujale lülitudes ja tagasi tulles käib küll kõik üsna ruttu nii, et tunduks, et ei lähe kohe kinni. Näiteks kasutan Plexi päris palju ja kui Plexist väljun on koheselt "pisikeses aknas" Smarthubis Elioni pilt ees ja seda valides on ka koheselt ka suur pilt ees. F8000 seeria mul.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.01.2014 13:39:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Maailma moekaimad Smart-TV telekapuldid siis CES 2014-st. icon_razz1.gif Ja nüüd siis saab igaüks võrrelda, et kellel kui palju siis "neid nuppe" puldil on. icon_cool.gif

CES 2014 Trends: New Remotes and Interfaces to Make Smart TVs Actually Usable
http://spectrum.ieee.org/tech-talk/consumer-electronics/audiovideo/ces-2014-trends-getting-smart-tv-under-control

Smart TV omad jah. Pole selge kas tegemist on teleka ainukese puldi või lisapuldiga.
Samas pajatab teine uudis, et 4K tulekuga on Smart TV ja 3D muutumas tootjatele teisejärguliseks. 3D praegusel kujul telekas olevat üldse ebõnnestunud üritus.
http://forte.delfi.ee/news/digi/4k-blu-ray-tulekul-nuud-on-juba-usutavam-et-4k-hoivab-tanavu-full-hd-trooni.d?id=67622900
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 17.01.2014 14:07:13 vasta tsitaadiga

Nüüd vaatasin jah, et koheselt peale teleka käivitamist Elionile lülitades läheb ikka kauem aega. Eks ta samamoodi konkreetse kasutaja konfi tõmbab nagu välise boksi puhulgi. Võimalik jah siis et pärast jääb Elioni äpp taustale tiksuma niikaua kui telekas uuesti kinni panna.
Mul kahetuumaline telekas majandabki veidi aeglasemalt kui neljaline. Samas ei ole häirivalt aeglane ja näiteks Philipsi menüüga võrreldes on korralik püss
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.01.2014 14:59:14 vasta tsitaadiga

Minul laeb ta kaua "käivitub" ta ikka väga harva, enamasti jääb mulje et ta justkui taustalt öötab, kui inputi vahetan siis viskab kohe ette. F6400, uusim firmware mis saadaval.
1080p mängimist mõtlen nt arvutist, võrgukettalt või usb pulgalt läbi teleka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 17.01.2014 15:40:50 vasta tsitaadiga

renekas, üle võrgu on tegureid rohkem.
Katseta siis nii: telekas kinni, neti kaabel tagant ära, telekas tööle, proovi üle kiire usb seadme 1080p-d. Siis ei tohiks eriti segajaid vahele tekkida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.01.2014 16:07:06 vasta tsitaadiga

Üle usb3 ketta on ka süncist väljas. Samas kui teleka tööle panen siis kohe nutitv töötab, harva on seda Loading... nutitv käivitust, ma arvan et see sööb ressursi ära ikkagi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.01.2014 16:08:45 vasta tsitaadiga

renekas, aga kas sul arvutist vaadates on süngis? Võimalik, et asi ise vigane?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.01.2014 16:23:47 vasta tsitaadiga

Eih arvutis vaadates on süncis, kunagi oli telekas ka mu meelest, aga ma pole päris ammu 1080p telekast vaadanud, ehk mõne nutitv uuendusega ressursikasutatavus kasvanud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 17.01.2014 19:54:17 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Üle usb3 ketta on ka süncist väljas. Samas kui teleka tööle panen siis kohe nutitv töötab, harva on seda Loading... nutitv käivitust, ma arvan et see sööb ressursi ära ikkagi.


Aga proovi siis nii, et lülitad mõnele teisele sisendile ja lülitad teleka välja. Siis sisselülitades ei tohiks enam Elioni app automaatselt käivitada ja proovidki kuidas siis 1080p mängib.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 17.01.2014 21:45:18 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Maailma moekaimad Smart-TV telekapuldid siis CES 2014-st. icon_razz1.gif Ja nüüd siis saab igaüks võrrelda, et kellel kui palju siis "neid nuppe" puldil on. icon_cool.gif

CES 2014 Trends: New Remotes and Interfaces to Make Smart TVs Actually Usable
http://spectrum.ieee.org/tech-talk/consumer-electronics/audiovideo/ces-2014-trends-getting-smart-tv-under-control

Oi see Panasonicu oma on ilus, ostaks juba selle puldi pärast neilt teleka vms
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 18.01.2014 16:02:13 vasta tsitaadiga

wasist kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas vanal digitvl kogu sarja meeldetuletuse ära kustutada saab?

Siin on minuTV kaudu õpetus https://www.elion.ee/eraklient/abiinfo/nutitv-abiline/salvestuste-ning-meelespeade-lisamine-minutvs

Mida teha sellisel puhul, kui minuTV ei kuva meeldetuletusi teatud kanalitel, kuid digiseadmes (amino) need on?
Kanaliteks on Animal planet ning Disney XD. Üldse keelata seda "featuuri" ei saa?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 00:16:20 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas vahepeal on miskit Elioni pool muudetud, aga vana ST716 peal ei toimi enam teine vaatajakoht. Toimis vist viimati ~2a tagasi. Kolmas port on kunagi ammu käsitsi konfitud.
Infoks näitab
PVC Info (VPI.VCI): 0.102
Type: Bridge

...
Juba aiman vist, milles viga - paistab, et jaamaseade on vahepeal muutunud.
DMT utiliit ütleb DSLAM seadme kohta Broadcom. Varem oli see Globespan ning konf sai minu mäletamist mööda Nokia jaama baasil..
eusa_think.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1057, 1058, 1059 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.