|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KaksKuus
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2009
|
11.01.2014 20:26:19
|
|
|
See Verkkokauppa PS4 stock näitab alla -25 stockis. Selline on pilt ammu olnud seal ehk neil pole ühtegi müügil hetkel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
11.01.2014 20:42:18
|
|
|
| selline mulje on jäänud,et sony konkreetselt hoiab tootmist või ladusid kinni,et nõudlust suurendada ostmiseks
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
11.01.2014 20:52:44
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| selline mulje on jäänud,et sony konkreetselt hoiab tootmist või ladusid kinni,et nõudlust suurendada ostmiseks |
rofl
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
11.01.2014 21:06:01
|
|
|
Peab homme kohapeal ära käima ja vaatama/ostma.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
11.01.2014 22:27:56
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| selline mulje on jäänud,et sony konkreetselt hoiab tootmist või ladusid kinni,et nõudlust suurendada ostmiseks |
valmistuvad jaapani launchiks
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
11.01.2014 22:56:22
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| selline mulje on jäänud,et sony konkreetselt hoiab tootmist või ladusid kinni,et nõudlust suurendada ostmiseks |
valmistuvad jaapani launchiks |
Kahtlen, et nad jaapanisse väga palju saadavad. Seal on handheld platvormid viimasel ajal palju populaarsemad kui konsoolid. Pigem probleem selles, et konsool ise juba 50 riigis? ametlikult väljas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
12.01.2014 22:25:50
|
|
|
Mis sealt komplektist siis leiab? On seal playstation plus kaardike ka?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.01.2014 12:13:50
|
|
|
Wiwefak, Sony ei panusta koduturule
Artyr615, kas tootekirjeldust ei oska lugeda
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
13.01.2014 12:41:46
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Wiwefak, Sony ei panusta koduturule
Artyr615, kas tootekirjeldust ei oska lugeda  |
Kindlasti panustab, kuid mitte nii palju. Kui sa oled vaatand Jaapanis konsooli müüke siis handheldid teevad konsoolidele ära. Kindel on see, et seal on kah see kohe välja müüdud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.01.2014 13:19:58
|
|
|
Wiwefak, see on ülemaailmne trend, et nutiseadmed on konsoolitootjatele tõsised konkurendid - aga see on juba teise teema arutus...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
13.01.2014 18:31:55
|
|
|
| Keegi ketast on vahetanud? Ei leia USB pulka... CE-30784-2. FAT32/4096/4GB. 2 erinevat pulka jutt sama. Kuskilt ei loe välja milline see pulk olema peab. Sama pulk toimib PS3'es ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
13.01.2014 18:35:52
|
|
|
| Ei viitsi guugeldada ja tulistan puusalt, et äkki on asi vormingus? äkki tahab NTFS-i?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
13.01.2014 18:47:55
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
| Ei viitsi guugeldada ja tulistan puusalt, et äkki on asi vormingus? äkki tahab NTFS-i? |
Ei FAT32 peab olema. Sain korda ka. Tegin pulg 2GB suuruseks programmiga "RMPrepUSB" ja kohe toimis..............
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
13.01.2014 19:33:44
|
|
|
Okei, selge siis.
Aga mul tekkis selline küsimus, et kas kellelgi on infot, kas Eestis kuskil on või tuleb müügile PS4 pulte ka mingi teise värviga peale musta?
Seni olen Sony ja Euronicsi poodides näinud ainult mustasid. Konsoolid.eu lehel on sinine ja punane ka, aga see leht ei tundu minu jaoks eriti usaldusväärne.
Äkki Shade oskab vastata, kas Euronicsist on võimalik mingiaeg teist värvi pulti soetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
13.01.2014 21:13:24
|
|
|
nismo44, konsoolid.eu peaks olema usaldusväärne sait (keegi võiks kinnitada), mitte segamini ajada konsoolipood.eu, kust inimesed petta said
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
13.01.2014 22:29:34
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
Äkki Shade oskab vastata, kas Euronicsist on võimalik mingiaeg teist värvi pulti soetada?  |
homme plaan Sonysse suurem tellimus teha, siis uurin kuidas värviliste pultide saadavus on. annan teada
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
13.01.2014 23:01:44
|
|
|
| Kuidas teil need puldi kummist nupud vastu peavad? Teab keegi kuidas neid vahetada? Esialgu tellisin mingid kummist kübarad et pulti lammutama ei peaks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaikoL
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2013
|
13.01.2014 23:36:28
|
|
|
| Algul lubati küll Sony Centeris 15ndaks konsooli. Nüüd siiski kuu lõpuks, nagu Shade varasemalt ka kirjutanud oli. Jama...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
13.01.2014 23:57:04
|
|
|
| ristikas kirjutas: |
| Kuidas teil need puldi kummist nupud vastu peavad? Teab keegi kuidas neid vahetada? Esialgu tellisin mingid kummist kübarad et pulti lammutama ei peaks. |
nendega pidi probleeme olema jah. Hetkel pall sony poole peal kas asi jääb garantii probleemiks või mitte. hetkel paar pultti garantii korras oleme vahetanud, kuid kuidas edaspidi käituda veel ei tea
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
14.01.2014 10:36:13
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
nismo44, konsoolid.eu peaks olema usaldusväärne sait (keegi võiks kinnitada), mitte segamini ajada konsoolipood.eu, kust inimesed petta said  |
Nojah, ma ei kavatsenud niisama laimata, aga see on lihstalt minu arvamus.
Kui ma novembris neilt konsooli kohta infot tahtsin küsida, siis Facebooks nad ei vastanud (pole siiamaani vastanud) ja meilid ei läinud läbi, eeldatavasti nende meiliserveri tõttu, mis pidas minu kirju spämmiks.
Nädal hiljem sain meili saadetud ja sain ka vastuse, et kui neilt 420-ga konsool tellida (mida saab veel praegugi sama hinnaga teha), et siis kätte saab ka alles siis, kui nad konsoolid saavad, aga sellest lehel endal pole kuskil juttu. Ja ma ei tea, kas neil on samad allikad, mis Sony Centeril ja Euronicsil, aga veebilehel on kirjas nii konsooli kui muu varustuse kohta, et kõik kaup on laos olemas, mitte midagi selle koha, et keegi ootama peaks, ehk kui keegi telliks ilma küsimusi esitamata ja teemaga kursis olemata, siis saaks päris suure pettumuse osaliseks.
Sest ma millegi pärast veidi kahtlen, et neil ka need värvilised puldid olemas oleks ja ma praegu tellimust sooritades need lähiajal kätte saaks (tellimust vormistades pole ka sõnagi kirjas, kaua tarneaeg oleks).
Et sellistes tingimustes need tehingud ei ole MINU ARUST üldse nii läbipaistvad, kui ühelt usaldusväärselt ettevõttelt eeldada võiks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
14.01.2014 15:40:38
|
|
|
| märtsis tuleb vist driveclub - väga ull
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
14.01.2014 15:51:07
|
|
|
| Saame näha ja loodame DriveClubist parimat. Isiklikult seab asjaolu, et mäng on keskendunud online multiplayerile ning see, et damage ei muuda kuidagi autode juhitavust/sõiduomadusi, minu ootused üpriski madalale. Õnneks saab seda vist PS Plusi abil tasuta proovimiseks alla laadida.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trig
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
14.01.2014 16:12:54
|
|
|
| Kui tõsine see pultide probleem reaalselt on - rohkem kui ühelt kasutajalt sarnast juttu kuuldes teeb veidi murelikuks. Üksik praakjuhtum või tüüpviga?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
14.01.2014 16:22:37
|
|
|
Kõige rohkem tahaks teada kas nad suutsid siis 60fps'i peale teha mängu. E3 alpha/demo jooksiks locked 30fpsi peal.
Mitte, et 30fps raceritel midagi väga viga oleks (ala NFS MW / NFS Rivals) - aga vähe kvaliteetsema tiitli puhul oleks see küll niru. Arvestades veel sellega et nõrgemal kastil on juba fun 60fps/1080p arkaadikas.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
14.01.2014 16:39:47
|
|
|
| trig kirjutas: |
| Kui tõsine see pultide probleem reaalselt on - rohkem kui ühelt kasutajalt sarnast juttu kuuldes teeb veidi murelikuks. Üksik praakjuhtum või tüüpviga? |
Tundub, et probleem on siiki üpriski tõsine. Nimelt kulub põhiliselt ära vasak poolne analoog kang. Sisuliselt koorub kogu kummilaadne materjal nupult maha. Minul endal on kasutuses 2 pulti. Mängin suhteliselt vähe sest elutempo ei võimalda väga palju aega konsoolile pühendada. Siiski silmaga on näha, et kõige esimesel puldil on kangi pind üpriski siledaks juba kulunud (vasak). Õnneks midagi kooruma pole veel hakanud.
Tundub, et enamik maades läheb see probleem siiski garantii korras ümbervahetamisele. Kurb on see, et SONY pole julgenud ametlikult asja kommenteerida. Vaatab, mis saama hakkab.
Keegi on kusagil igaljuhul materjalide koostisega väga mööda pannud. Mul siiamaani 5 aastat vana Xboxi puldi nupud väga heas seisus. Samuti on sõbral esimese fat PS3 puldid ülikorralikud arvestades väga tihedat kasutamist.
Igaljuhul paari nädala kuni kuuga ära kuluvad nupud on puhas tootmispraak. Loodame, et ka meie Eesti kaupmehed seda asutavad ning ümbervahetused vajadusel teostavad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
14.01.2014 17:21:42
|
|
|
| TombcaT kirjutas: |
| trig kirjutas: |
| Kui tõsine see pultide probleem reaalselt on - rohkem kui ühelt kasutajalt sarnast juttu kuuldes teeb veidi murelikuks. Üksik praakjuhtum või tüüpviga? |
Tundub, et probleem on siiki üpriski tõsine. Nimelt kulub põhiliselt ära vasak poolne analoog kang. Sisuliselt koorub kogu kummilaadne materjal nupult maha. Minul endal on kasutuses 2 pulti. Mängin suhteliselt vähe sest elutempo ei võimalda väga palju aega konsoolile pühendada. Siiski silmaga on näha, et kõige esimesel puldil on kangi pind üpriski siledaks juba kulunud (vasak). Õnneks midagi kooruma pole veel hakanud.
Tundub, et enamik maades läheb see probleem siiski garantii korras ümbervahetamisele. Kurb on see, et SONY pole julgenud ametlikult asja kommenteerida. Vaatab, mis saama hakkab.
Keegi on kusagil igaljuhul materjalide koostisega väga mööda pannud. Mul siiamaani 5 aastat vana Xboxi puldi nupud väga heas seisus. Samuti on sõbral esimese fat PS3 puldid ülikorralikud arvestades väga tihedat kasutamist.
Igaljuhul paari nädala kuni kuuga ära kuluvad nupud on puhas tootmispraak. Loodame, et ka meie Eesti kaupmehed seda asutavad ning ümbervahetused vajadusel teostavad.
 |
Ma ise mõtlen et see võib olla ka Sony ettevatus strateegia et tuleksid välja kõik vead ning nad suudaks need kõrvaldada. Sellepärast ei paisata nii hullult müüki ka konsoole.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.01.2014 18:27:46
|
|
|
ristikas, kas fooliummütsike oli ikka peas, kui seda postitust tegid
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
14.01.2014 18:48:18
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
ristikas, kas fooliummütsike oli ikka peas, kui seda postitust tegid  |
Ei, keemiaülikond! Lihtsalt imelik et selline apsakas Sony-l läbi läks. Tavaliselt selliseid asju ikka testitakse ennem masstootmist. Võimalik ju et alguses paisatakse väiksemad partiid müüki et saada erinevatelt kasutajatelt tagasisidet jne. Paisatakse müüki suurtes linnades kus logistiliselt garantii probleemidega lihtsam tegeleda. Ütleme et se pult on lapsekingades alles. Omad head ja vead mida sony nüüd kõrvaldama peab. Kui nad oleks tootnud neid nii palju kui nõudlust on siis praegu oleks hullumaja juba. Nad lihtsalt toodaks endale probleeme. Sellepärast ma mõtisklesingi et äkki see on ka üks põhjus miks neid suht vähe saada on. Kahtlen et neil kasumi nimel tootmisjõudu napiks. Pigem põhjus ikka milleskis muus.
Ise proovin ära selle lahenduse... http://www.ebay.co.uk/itm/Assecure-concave-convex-black-silicone-thumb-grips-for-PS4-Playstation-4-/271349437871?ssPageName=ADME:L:OU:GB:1120 Äkki kellelgi veel abi sellest kes ei teagi sellise lahenduse / asja olemasolust.
(See ei ole nüüd müügi nõks et moded kustutama peaks)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.01.2014 19:15:45
|
|
|
watafakk, kui hullult need siis ära kuluvad? Esimest korda kuulen, et selline jura. Mind tõukab eemale pigem see, et puldi aku kestab närused 8h ainult.. pm igapäev hoia ainult laadijas, mis aku eluiga lühendab koguaeg. Nad võiks teha puldi koos impulss triggeritega nagu Xboxil, siis oleks küll korralik, hetkel tundub, et XBOX ONE pult on ikkagi, peale pikemat kasutust.
edit: http://www.lazygamer.net/video/dualshock-4-controller-issues-are-getting-worse/
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
14.01.2014 19:30:11
|
|
|
| trig kirjutas: |
| Kui tõsine see pultide probleem reaalselt on - rohkem kui ühelt kasutajalt sarnast juttu kuuldes teeb veidi murelikuks. Üksik praakjuhtum või tüüpviga? |
Helsingis olles nägin umbes viie mängupoe demokonsoolidel sama probleemi, tundub päris korralik praak Sony poole pealt.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
14.01.2014 20:11:30
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
watafakk, kui hullult need siis ära kuluvad? Esimest korda kuulen, et selline jura. Mind tõukab eemale pigem see, et puldi aku kestab närused 8h ainult.. pm igapäev hoia ainult laadijas, mis aku eluiga lühendab koguaeg. Nad võiks teha puldi koos impulss triggeritega nagu Xboxil, siis oleks küll korralik, hetkel tundub, et XBOX ONE pult on ikkagi, peale pikemat kasutust.
edit: http://www.lazygamer.net/video/dualshock-4-controller-issues-are-getting-worse/ |
Ikka väga koledaks kuluvad. Põhimõtteliselt alguses kulub õhukeseks ära ja siis koorub maha. Minuarust peaks neid järelturu analoog kangide katteid vältima sest juba põhimõtteliselt peaks sellega SONY tegelema. Umbes sama variant, et välja tuleb uus auto mudel kuid istmed kuluvad paari kuuga ära. Lahendusena hakkavad kõik rõvedaid istmekatteid kasutama.
Ühesõnaga tegelased, kes siin HinnaVaatluse rahvast on seotud jaekaubanduse kettidega võiksid ikka seda SONY rauda korralikult taguda ning mingisugune normaalne vastus saada. Hetkel on selline pea liivaalla panemise mulje asjast jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
14.01.2014 20:37:44
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
watafakk, kui hullult need siis ära kuluvad? Esimest korda kuulen, et selline jura. Mind tõukab eemale pigem see, et puldi aku kestab närused 8h ainult.. pm igapäev hoia ainult laadijas, mis aku eluiga lühendab koguaeg. Nad võiks teha puldi koos impulss triggeritega nagu Xboxil, siis oleks küll korralik, hetkel tundub, et XBOX ONE pult on ikkagi, peale pikemat kasutust.
edit: http://www.lazygamer.net/video/dualshock-4-controller-issues-are-getting-worse/ |
Laadijas hoidmine ei lühenda eluiga, laadimine lühendab
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LynxHunter
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2013
|
14.01.2014 22:20:01
|
|
|
| Mul sama probleem selle vasaku triggeriga. Õnneks on praegu ainult lõhe sees ja maha ei ole midagi koorunud, aga paras suhkam küll Sony poolt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
15.01.2014 00:09:04
|
|
|
uurin asja Sony poolt, mis seis nende pultidega on.
Keegi kes uuris värviliste pultide kohta siis hetkel saadavust pole ja sama lugu ka eye kaameratega
Hoian samas silmad teiste pakkujate juures lahti, ehk miskit siiski uue portsu saabumiseks olemas.
Kui transaga läheb ilusti siis järgmise nädala kolmapäeval juba PS4 konsoolid laos ja saab vaikselt jaotama hakata teisi
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
15.01.2014 00:15:42
|
|
|
| Shade kirjutas: |
uurin asja Sony poolt, mis seis nende pultidega on.
Keegi kes uuris värviliste pultide kohta siis hetkel saadavust pole ja sama lugu ka eye kaameratega
Hoian samas silmad teiste pakkujate juures lahti, ehk miskit siiski uue portsu saabumiseks olemas.
Kui transaga läheb ilusti siis järgmise nädala kolmapäeval juba PS4 konsoolid laos ja saab vaikselt jaotama hakata teisi |
kena uudis kui konsoolid varem kätte saab.Pultidega natuke nutune asi siis,kindlasti sonyle on see probleem kohale jõudnud ja peavad kohe midagi ette võtma
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
15.01.2014 00:43:39
|
|
|
| Shade kirjutas: |
uurin asja Sony poolt, mis seis nende pultidega on.
Keegi kes uuris värviliste pultide kohta siis hetkel saadavust pole ja sama lugu ka eye kaameratega
Hoian samas silmad teiste pakkujate juures lahti, ehk miskit siiski uue portsu saabumiseks olemas.
Kui transaga läheb ilusti siis järgmise nädala kolmapäeval juba PS4 konsoolid laos ja saab vaikselt jaotama hakata teisi |
rõõm kuulda, et võib varem juba kätte saada.
aga see pultide teema on ikka masendav .
jätkub lõbu nädalaks ja juba pult hakkab lagunema ebareaalne...
ja isegi see välja vahetamine ei aita ju kuna järgmine pult peab samakaua vastu:S
lahendus on uus kumm peale osta sinna aga seda peaks sony juba tasuta ise jagama.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
15.01.2014 00:48:59
|
|
|
See pultide lagunemine kõigil ka ei ole.
Minu omal pole siiamaani kulumisjälgi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
15.01.2014 01:04:10
|
|
|
Kui mälu ei peta siis see konsool oli ju migni õpilaste ja asjade poolt kokku pandud + ilmselt kasutati ka mitte just kõige paremat materjali, nagu näha.
Lisaks:
Keegi FIFA14'st oleks huvitatud? Tahaks kiirelt lahti saada, annan hea hinnaga. Kel huvi andku saatku privaatsõnum, ei pea siis seda teemat laastama.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maaartin
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2012
|
15.01.2014 03:55:15
|
|
|
| Shade kirjutas: |
Kui transaga läheb ilusti siis järgmise nädala kolmapäeval juba PS4 konsoolid laos ja saab vaikselt jaotama hakata teisi |
Huvitav, kas sama võib öelda ka Sony Centeri kohta? Euronics ja Sony Center pidavat samast kohast need saama vist?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
15.01.2014 09:30:35
|
|
|
| Maaartin kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
Kui transaga läheb ilusti siis järgmise nädala kolmapäeval juba PS4 konsoolid laos ja saab vaikselt jaotama hakata teisi |
Huvitav, kas sama võib öelda ka Sony Centeri kohta? Euronics ja Sony Center pidavat samast kohast need saama vist? |
ma arvan et son centeri omad samal jala kohal vast.
Terminator - kogust öelda ei saa, kuid tuleb päris suur kogus. Ma ei tea kuidas eeltellimustega läheb, hetke tempoga edasi läheb on järgmiseks nädalaks kõik läbi müüdud
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
15.01.2014 12:50:50
|
|
|
vaat kuhu ta vajutab, nurga peale ju, kuigi mul töötab ka nurka alla vajutades, siis kui niimoodi kaua plõksida seda nurka ega siis kaua ei tööta vist tõesti...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.01.2014 12:58:20
|
|
|
| tsitaat: |
Kui mälu ei peta siis see konsool oli ju migni õpilaste ja asjade poolt kokku pandud + ilmselt kasutati ka mitte just kõige paremat materjali, nagu näha.
|
Need Hiinas valmistatud konsoolid jõudsid enamus vaid USA turule; Euroopas müüdi (algselt) Jaapanis valmistatuid.
Pultidega on ilmselgelt mingi allhankija (koorumine ei avaldu ju kõigil) "puusse pannud" - loodetavasti Sony uurib seda momendil ja teeb lähiajal sellest lähtuvalt järeldused.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
15.01.2014 16:04:25
|
|
|
| iir kirjutas: |
vaat kuhu ta vajutab, nurga peale ju, kuigi mul töötab ka nurka alla vajutades, siis kui niimoodi kaua plõksida seda nurka ega siis kaua ei tööta vist tõesti... |
Pigem on asi ikka selles, et pult arendati välja väga korralik kuid hinnasurve mõjutustel on allhanke tingimustel kvaliteet kehvapoolne. Minu konsool on valmistatud ka Jaapanis kui tõenäoliselt puldid tulevad ikka Hiinast. Minu ühel puldil pole õla nupp küll nii hullus seisus kuid samuti jääb mingites olukordades natuke kinni. Kui vähegi uurida siis seda probleemi ikka esineb. Ei saa süüdistada ka kasutajat, kes nupule päris keskele ei vajuta. Mõelge, kui teie läpaka klaviatuuri nupud sedasi käituksid? Pigem tuleks hetkel pultide teemal korralikku kriitikat tarbijate poolt välja näidata, et asi paremaks muutuks. Vabandusi otsides jõuame ikka sinna, et tarbija peab kõik jamad kinni taguma.
Tulukest võiks ka saada välja lülitada. Olukorras, kus aku tööaeg on naeruväärne siis sellise valgusmängu toitmiseks võiks küll energiat vähem kuluda.
Konsool ise on siiamaani aga 5+. Soovitan!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
15.01.2014 16:25:18
|
|
|
| Minu kahel puldil on ka just parempoolne ülemine nupp kinni jäänud, küll mitte nii hullult kui videos, aga kinni jääb ja nõksu teeb. Ei julge öelda, et mängides sihiks nupu keskele või äärele, üldiselt ei mõtle selle peale.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
15.01.2014 17:00:46
|
|
|
Jällegi tahaksin omapoolse kommentaarina lisada, et sellise käitumisega, te lihtsalt väldite probleemi, mis ei toihiks üleüldse olemaski olla. Kastuaga oma pulte niikaua kui ribadeks lähevad ning viige kaupmehele garantiitingimustel tgagasi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
15.01.2014 17:02:52
|
|
|
| TombcaT kirjutas: |
Jällegi tahaksin omapoolse kommentaarina lisada, et sellise käitumisega, te lihtsalt väldite probleemi, mis ei toihiks üleüldse olemaski olla. Kastuaga oma pulte niikaua kui ribadeks lähevad ning viige kaupmehele garantiitingimustel tgagasi.
 |
noo nagu ma aru sain siis euronics juba keeldub vahetamast selle veaga? seega kuhu sa garantiise jooksed?
ja pealegi kui konsooli peale pikka ootamist kätte saad ei viitsi küll pulti ära anda 3 nädalaks kuni garantii korras uue saad.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|