|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad? |
| Itella SmartPOST |
|
79% |
[ 442 ] |
| Omniva Post24 |
|
15% |
[ 87 ] |
| DPD |
|
4% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 556 |
|
| autor |
|
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
13.01.2014 18:05:45
|
|
|
tahtsin täna smartpostiga paki saata, laptopiga pappkarp, suurused 6x32x50.
valisin väiksema kasti, S 12 cm * 36 cm * 60 cm, vajutan et ust avada ja pakk ei mahu kasti sisse, see on 30cm lai, mis nali see on .
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
13.01.2014 18:08:01
|
|
|
Sulle anti vast väiksem uks. Ekraanil vajuta nuppu, mis laseb valida suurema. Endalgi nii olnud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
15.01.2014 14:37:01
|
|
|
Smartposti vastu üldiselt pole midagi, aga Soome küll seda liinipidi ei kannata midagi saata. Edaspidi ainult DPD ja Schenker.
2 korda olen saatnud paki Soome läbi Smartposti ja mõlemal korral oli probleeme. Esimesel korral lahenes suht lihtsalt, kuid seekord on kuskile jäljetult kadunud ja keegi midagi ei tea, loomulikult kadunud Soomes. Soome Post on küll alla igasugust arvestust. Õnneks seekord polnud väga kallis pakk, kõigest 130€, seega kannatab vajadusel korstnasse kirjutada.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.01.2014 15:50:44
|
|
|
Neil peaks mingi kindlustus olema, kui pakk kaob. Ma nii lihtsalt alla ei annaks.
Tundub, et ep on ka pakinduse järjele saanud, keegi pole tykk aega midagi kurtnud ...või siis ei kasutata enam seda teenust
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
15.01.2014 15:57:46
|
|
|
No paar sõimukõnet Soome Itellasse pani nad ikka lõpuks liigutama. Kõigest 2 tundi võttis aega, et pakk ülesse leida. Ehk nüüd jõuab sihtkohta kah.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
15.01.2014 17:57:45
|
|
|
| tsitaat: |
Tundub, et ep on ka pakinduse järjele saanud, keegi pole tykk aega midagi kurtnud
|
Eile sain teada, et minu saadetud paki asemel sai saaja hoopis teise paki ning minu saadetis on kuskil mujal.
Automaat mulle kleepsu ei väljastanud, seega kirjutasin pakikoodi paki peale. Kuid seegi ei aidanud, wifi kaardi asemel jõudis kohale laste püksid Ja kleeps oli peal, nagu mina oleks selle saatnud
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallhunt
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
16.01.2014 16:12:05
|
|
|
Sai oludesunnil kasutatud post24 automaati,kuna see asus õues,smartpost aga kaubanduskeskuses sees ja alates kell 22 on viimane suletud,siis langes valik seekord post24´leEsiteks kurdaks seda kuradi neetud kleebiste teemat,et saad automaadilt kleebise mida pead skännima,no ei õnnestunud see,siis toksisin nagu loll seda kood käsitsi sisse.Smartpostil seda pole.Teiseks olen mina kohe kindlasti 100% näinud smartposti autot automaadi ligiduses oma 2X päevas,vahel harva 1 kord.Post24 see vastu tühjendab ainult korra päevas,mis tähendab et täna õhtal kell 17 alates läheb pakk siit minema.See vastu hommikul juba nägin smartposti automaadi juures nende autot.Oleks teadnud et post24 tühjendab harvemini,oleks kannatanud hommikuni ja smarti pistnud....
_________________ Ära taha olla see,kes sa ei ole.Ole see,kes sa oled ja peagi märkad et olid see,kes tahtsid olla |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
16.01.2014 16:34:47
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Sulle anti vast väiksem uks. Ekraanil vajuta nuppu, mis laseb valida suurema. Endalgi nii olnud. |
ei märkanud midagi taolist kahjuks, äkki suuremad kapid kõik täis topitud?
täna panin ühe paki teele, avas sama suurusega, kõige väiksem kast, õnneks pakk mahus (eelmine pakk kodus tuli veidi vähendada, 6x32x50 ->6x28x50, kui läksin uuele ringile siis sama kast tuli).
huvipärast kontrollisin enne sulgemist - ekraanil puudus info suurema kasti valiku kohta.
viimati muutis trip 16.01.2014 16:39:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
16.01.2014 16:35:02
|
|
|
Pane kapp tühjalt kinni, siis tekib ekraanile valik laiema kohta.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
16.01.2014 16:40:31
|
|
|
hm, ok, järgmine kord uurin .
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.01.2014 16:46:52
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Pane kapp tühjalt kinni, siis tekib ekraanile valik laiema kohta. |
Kas kapil on mingid sensorid sees, et saab aru kui tyhi on?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
16.01.2014 16:58:35
|
|
|
| jah, sees vasakul äärel mingi anduriga plastkarp, ir või led, hui teab.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
16.01.2014 19:39:01
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Pane kapp tühjalt kinni, siis tekib ekraanile valik laiema kohta. |
Asoo, ei teadnudki.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
17.01.2014 18:21:34
|
|
|
| hallhunt kirjutas: |
| Sai oludesunnil kasutatud post24 automaati,kuna see asus õues,smartpost aga kaubanduskeskuses sees ja alates kell 22 on viimane suletud,siis langes valik seekord post24´leEsiteks kurdaks seda kuradi neetud kleebiste teemat,et saad automaadilt kleebise mida pead skännima,no ei õnnestunud see,siis toksisin nagu loll seda kood käsitsi sisse.Smartpostil seda pole.Teiseks olen mina kohe kindlasti 100% näinud smartposti autot automaadi ligiduses oma 2X päevas,vahel harva 1 kord.Post24 see vastu tühjendab ainult korra päevas,mis tähendab et täna õhtal kell 17 alates läheb pakk siit minema.See vastu hommikul juba nägin smartposti automaadi juures nende autot.Oleks teadnud et post24 tühjendab harvemini,oleks kannatanud hommikuni ja smarti pistnud.... |
Vaata, Post24 tühjendatakse ka mitu korda päevas. See ei tähenda muidugi, et pakid edasi lähevad. SmartPostis on ilmselt sama teema. Ega neid pakke nii palju ka liigu, et mitu korda päevas auto sorteerimisjaama saata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.01.2014 18:47:26
|
|
|
| Türi on sellises heas kohas, et käiakse ka kaks korda päevas tühjendamas/täitmas. Samas seda vist alati ei tehta, pole aru saanud. Vahest tuleb sõnum hommikul kell 10, vahest õhtul kell 17.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
17.01.2014 22:13:33
|
|
|
Sain post24 omad vitsad kätte.
Müüsin osta.ee kaudu ühe sülearvuti ja pahaarvamatult sai postitamise lahtrisse ka post24 pandud. Jüris on post24 ja smartpost kõrvuti nii, et mul vahet polnud millega ma paki saadan. Polnud ennem kasutanud ka, et teada milline sitt see on. Ostja lubas deposiidiga maksta, mistõttu pidin ma raha saama alles siis, kui ta automaadist paki kätte saab ja kinnitab, et kaup on OK. Siinkohal tasuks märkida, et tagasiside järgi tundus tegemist ausa inimesega.
Kui toksisin osta.ee poolt antud koodi sisse mille peale trükkis postiautomaat mulle mingi täiesti suvalise aadressi ja täiesti erineva koodiga kleepega. Sellega ma teda teele ei julenud panna ja läksin postkontorisse, rääkisin oma jutu ära ja tädike teatab, et ma olen täna juba teine kellel nii juhtub. Täitsin siis avalduse selle kohta mis juhtus, kleebiti õige aadress peale ja lubati postkontorist pakk teele panna. Post24 kodulehel oli ilusti näha, et pakk jõudis kohale.
Nüüd sai siis ostja läptopi asemel ruuteri. Mis tähendab seda, et kuidagi läks see pakk ikkagi kaduma. Kas mul on võimalust post24 mingit kompensatsiooni nõuda või olengi rahast ja arvutist ilma?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
17.01.2014 22:27:33
|
|
|
Tasuks uurida ostja kodukoha postkontorist.
Minul on sarnane jama. Automaat kleebist ei andnud, panin ikkagi kappi.
Kohale jõudis wifi kaardi asemel laste püksid.
Ostja läks valet pakki tagasi viima ja postkontoritädikene tõi tagant ruumist õige paki.
Nii minu saadetud pakil kui ka valel pakil olid samad aadresskleepsud peal. Arvan, et sealt see segadus tekkis ja üks pandi kappi, teine jäi kontorisse ootele vms.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.01.2014 22:34:06
|
|
|
pakiautomaadi teenus peaks olema 99.99% turvaline.
Paraku on Post24 puhul 50/60
Mulle ka hiljuti kleepsu ei andnud. Viskasin lihtsalt kasti. Mul läks õnneks.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
17.01.2014 22:34:18
|
|
|
Soti ringi.
Enam never-ever post24 midagi ei saada.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.01.2014 23:04:40
|
|
|
kas seda osta.ee / post24 deposiiti kuidagi postkontorisse üle ei saa kanda? saatmine saatmiseks aga vastuvõtmisel selguvad jamad saaks ehk postkontoris kuidagi kiiremini lahendada.
postitiivsetest kogemustest ka post24 ga. kahel järjestikusel päeval algas hommik sellega, et tuli kood, millega eedeni automaadist pakid sain. mõlemal korral oli see asi, mis pidi seal olema ja mõlemal korral pandi see posti eelneval päeval.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.01.2014 23:14:41
|
|
|
seda teemat ja Tarbija24 lugedes ei julgeks Post24 mitte iial kasutada (kui selle automaat lähedal oleks). parem maksaks 2-3x rohkem ja kasutaks tähitud paki/kulleri/Cargobusi/SP teenuseid
õnneks ise ei müü ja saabuvad pakid tulevad 98% ulatuses välismaalt (Eesti-sisesed ainult kulleriga)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
17.01.2014 23:17:07
|
|
|
| Ega ei mäleta jah, et keegi oleks siin kurtnud, et Smartpost oleks paki ära kaotanud või vahetusse oleksid pakid sattunud või kaup transpordi käigus rikutud vms.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
17.01.2014 23:24:45
|
|
|
| Black66 kirjutas: |
Smartposti vastu üldiselt pole midagi, aga Soome küll seda liinipidi ei kannata midagi saata. Edaspidi ainult DPD ja Schenker.
2 korda olen saatnud paki Soome läbi Smartposti ja mõlemal korral oli probleeme. Esimesel korral lahenes suht lihtsalt, kuid seekord on kuskile jäljetult kadunud ja keegi midagi ei tea, loomulikult kadunud Soomes. Soome Post on küll alla igasugust arvestust. Õnneks seekord polnud väga kallis pakk, kõigest 130€, seega kannatab vajadusel korstnasse kirjutada.  |
Kõigest 8 päeva võttis aega, et kohale jõuaks, vähemalt sai asi korda. Soome poolel ikka parajad pidurid, Eesti poolel on SP tasemel võrreldes P24'ga.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.01.2014 00:30:12
|
|
|
Smartpost vs Post24 on kommertsasutus vs riigifirma. Üks üritab teenust parandada ja selle läbi kliendibaasi ning kasumit suurendada. Teises inimestel palk jookseb ning istuvad tagumikutunde ja kui igav hakkab, siin natuke liigutavad ka. Kliendi probleemide lahendamine on üldiselt ebameeldiv teema ja sellega riigiasutused ei tegele, ongi ju rahulikum, kui klient järgmine kord teise teenusepakkuja valib.
Kõlab õelalt, aga kahjuks on see tõde.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.01.2014 01:42:20
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Smartpost vs Post24 on kommertsasutus vs riigifirma. Üks üritab teenust parandada ja selle läbi kliendibaasi ning kasumit suurendada. Teises inimestel palk jookseb ning istuvad tagumikutunde ja kui igav hakkab, siin natuke liigutavad ka. Kliendi probleemide lahendamine on üldiselt ebameeldiv teema ja sellega riigiasutused ei tegele, ongi ju rahulikum, kui klient järgmine kord teise teenusepakkuja valib.
Kõlab õelalt, aga kahjuks on see tõde. |
täpsustan: selline mõtteviis kehtib ainult juhtkonnas. teenindajad ehk isegi tegeleks klientidega, kui saaks Maxima müüjast rohkem palka (siin nad sinna pidavat kolima; või siis jubina-/juhtme-firmasse, kust tahtmise korral teenib 2+ korda enam). Atonen hiilgab oma tarkusega ikka! Endine majandusminister, praegune EP juht ja Partsi õigustaja - lubage naerda
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
18.01.2014 21:25:54
|
|
|
Kes võibolla rohkem Eesti Postist ja selle hingeelust teavad päris nii kindlasti ei arva.
Probleemid on pigem ettevõtte vanamoodsuses ning keerulises struktuuris kui laiskuses.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.01.2014 22:31:50
|
|
|
| Oleme ausad, kliendi jaoks on see täiesti ükskõik milles põhjus on, kui asi ei tööta. Ikka valitakse teine teenusepakkuja või loobutakse üldse teenusest.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.01.2014 00:27:07
|
|
|
| napoleon, ole nüüd, eestlasele meeldib kannatada ja ta kasutab sama teenusepakkujat olenemata probleemidest edasi.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.01.2014 02:00:49
|
|
|
mikk36, nojah, siis olen pisut teistsugune eestlane, kes pikka järjekorda nähes poest selg ees tagasi astub ja tööandja samuti kehva töötajatesse suhtumise puhul võimalusel välja vahetab
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.01.2014 14:23:21
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| napoleon, ole nüüd, eestlasele meeldib kannatada ja ta kasutab sama teenusepakkujat olenemata probleemidest edasi. |
liiga palju oled joonud?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peete77
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2014
|
20.01.2014 12:31:05
Pange kinni väline Post24 või tehke rahvale vaatamiseks postimuuseumisse tasuta!!!))) |
|
|
Pange kinni väline Post24 või tehke rahvale vaatamiseks postimuuseumisse tasuta!!!)))
HELISTADES 1661. See on Eesti Posti eritariifne telefoninumbri liin klientide teenindamiseks. Kui salvestatud naishääl loeb veel teenuseid ette, saab vajutades 1 otse Post24 liinile... Kui saab?
"Palun oodake! Meie teenindajad on hetkel hõivatud. ... " Ja nii saavadki teenindajad rohkem tööd, kliendid kulutavad rohkem oma aega ja raha ja kõiges on süüdi JAMA TOOTVAD KLIENTIDELE KALLIT TEENUST PAKKUVAD APARAADID!!!)))
Kas Teie maksate 1661 numbrile helistamise kinni, kui pool tundi või rohkemgi automaat aina kordab:"Palun oodake! Meie teenindajad on hetkel hõivatud. ... "???))) Pool tundi ooteaega maksab mulle eritariifse kõne puhul umbes 6 €. Umbes sama palju kui Post 24 kaduma läinud uus musta värvi Slazenger pluus 3XL.
Kirunud palju kordi ja asjatult. Paki osa kaduma läinud jäljetult. Ei mingit vastust!!!))) Viljandi poolele öeldakse, et informeerisime Jõhvi poolt, Jõhvi poolele, et Viljandi poolt. Post 24 ei kompenseeri omalt poolt kaotatut ja asi sellega lahendatud. Nii arvab Post24 ehk Eesti Vabariigi riiklik ettevõte.
Mõisa köis, las lohiseb.
Tehes Post24 pakiautomaadid konkureerimaks Smartpostiga, jääb ikka palju vajaka.
Olen ise näinud hädas inimesi automaadi juures ja saatnud pakke, nii et pöial pärast sinine vajutamisest. Puutetundlik talvine ekraan - , , Ha, Ha, Ha!!!))) Halenaljakas Post24.
Tihti tuleb neid postikleebiseid paarikaupa, tühi ja trükitud. Paberipahna koguaeg see koht täis, kust peaks või võiks saada kas paki kleebise või tšeki. Ja aparaadi juures pole ka kohta, kuhu neid visata, Jama Post24 pakiautomaat risustab ka veel loodust!!!)))
On olnud juhuseid, kus "Jama ja lolli" planeerija tõttu ei saagi normaalselt pakke saata. Näiteks Jõhvi Maxima Post24 automaatidest. Inimesed trügivad su selja tagant mööda, mõni "kangem" tahab ka eestpoolt mööda pääseda!!!)))
Kitsas kõnnitee pargitud autode ees ja see eeldab tagasitulekut öösel, kui kauplus juba suletud. Ikkagi 24 tundi väljas lahti. Konkurentidel sellist luksust pole.
Jamale sai ka jama pikk sissejuhatus.
Postitasin paki 18.01.2014
Siiamaani pole pakk liikuma hakanud. Aadress ka käsitsi peale kirjutatud pakile.
https://veeb.post.ee/eplisweb/main
Saadetise CE405004597EE sündmused ja staatused
Saabumine 18.01.2014 18:07 Jõhvi Jewe kaubanduskeskus Post24 pakiautomaat
Andmete registreerimine 16.01.2014 08:04 Eesti Post
Kui pärast paki saatmist hakkasin prinditud tšekki välja võtma, sain pesast veel ühe kleebise kätte, millel ka minu paki jaoks kleebis, Kas neid tuli kaks kleebist ühesugust korraga? Või oli see kellegi teise kleebis? Siis oleks seda ju skänner avastanud. Seda juhtub ka tihti, et kellegi teise kleebis seal pesas vedelemas.
Üks ebameeldivate kogemuste jada, jamade jama Post24 poolt!!!)))
"Pange kinni väline Post24 või tehke rahvale vaatamiseks postimuuseumisse tasuta!!!)))"
Postipaki Peeter
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
20.01.2014 19:16:44
|
|
|
Mul hetkel olude sunnil pakk P24 liikumas, eks näis kas läheb õnneks. Smardiga pole jah kunagi mingit jama olnud, igati korralik teenus. P24 on kõik seni rahuldav, kui asi plaani järgi töötab, miskit nihu läheb, siis suht jama .
Vastuvõtmine 20.01.2014 07:53 Tallinn Tehnika Ülikool Post24 pakiautomaat
Saabumine 19.01.2014 13:35 Tallinn Tehnika Ülikool Post24 pakiautomaat
Andmete registreerimine 17.01.2014 19:04 Eesti Post
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
20.01.2014 20:36:26
Re: Pange kinni väline Post24 või tehke rahvale vaatamiseks postimuuseumisse tasuta!!!))) |
|
|
| peete77 kirjutas: |
Näiteks Jõhvi Maxima Post24 automaatidest. Inimesed trügivad su selja tagant mööda, mõni "kangem" tahab ka eestpoolt mööda pääseda!!!)))
Kitsas kõnnitee pargitud autode ees ja see eeldab tagasitulekut öösel, kui kauplus juba suletud. |
Selle konkreetse automaadi puhul pole ruumiga tõesti arvestatud. Niigi olematu kõnnitee ja "ninaga üle ääre" parkivad autod jätavad automaadiga majandamiseks ligi pool meetrit vaba ruumi, kui sedagi. Lisaks ajavad selles konkreetses asukohas närvi ka automaadi idiootsed "küljeklaasid".
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2014 00:22:23
|
|
|
vaat sellest hinnatõusust saan aru
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
25.01.2014 11:15:20
|
|
|
| tsitaat: |
| Uues pakirobotis toimub pakkide saatmine ja vastuvõtmine ühe luugi kaudu ning need võtavad senistest automaatidest kaubanduskeskustes kuni neli korda vähem põrandapinda, kirjeldas logistikalahendust pakkuva ettevõtte Cleveroni juhatuse esimees Arno Kütt. |
| tsitaat: |
| Hinnatõus on Itella Smartposti tegevjuhi Risto Eelmaa sõnul ennekõike tingitud sisendhindade nagu rendihinnad, tööjõukulu jm tõusust. |
nojah.
ps. järgmine põlvkond
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.01.2014 11:48:17
|
|
|
loll, kes põhjust ei leia
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
25.01.2014 15:26:07
|
|
|
trip, saadetiste maht ju kasvab ja kaubanduskeskused pole kummist...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
25.01.2014 16:11:11
|
|
|
bullshit
K-Järvel nt enne kui smartpost kolis Vironia keskusesse kapid olid teises kohas, 3 sektsiooni / 4 rida kappe.
hetkel üks ühepoolne sektsioon, 4 korda vähem kappe, ei näe sellest muudatusest et maht suurenes kõvasti.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.01.2014 16:14:42
|
|
|
maht suureneb vertikaalselt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.02.2014 16:24:36
|
|
|
panin post24 ja paki suunaga viljandi bussijaama. täna on tracking selline:
kiire kõne saajale, et midagi on totaalselt pe.ses aga toob selgust, et sama asi,mille ma talle saatson, on justkui juba tema käes...
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
19.02.2014 01:18:15
|
|
|
| Oo, uued pakiautomaadid on küll magusad.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.02.2014 01:21:34
|
|
|
| brokenarm kirjutas: |
| Oo, uued pakiautomaadid on küll magusad. |
tõmbasid keelega yle?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
20.02.2014 13:43:03
|
|
|
| laurx kirjutas: |
panin post24 ja paki suunaga viljandi bussijaama. täna on tracking selline:
kiire kõne saajale, et midagi on totaalselt pe.ses aga toob selgust, et sama asi,mille ma talle saatson, on justkui juba tema käes... |
Tundub nagu oleks vale kleeps peal? Kuigi selline asi peaks olema välistatud. Kõik tuleb skännida ja viga tuleks välja.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.02.2014 13:46:09
|
|
|
ma olen igaks juhuks post24 ja pakkidele sarnaselt smartposti asjadega saaja ja saatja ning kontaktid ning soovitava sihtkoha peale kirjutanud. juhul kui midagi nihu peaks minema, saab äkki sedaskaudu asjad korda.
vahel tuleb post24 ja ka kasutada, kuna see on saajale mugavam.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
21.02.2014 10:46:09
|
|
|
| Olen ise kasutanud mõlemaid pakiautomaate alates kui nad turule tulid. Eelistan Post24 automaati kuna on lähemal ja pole kunagi veel probleeme esinenud. Kord vahetasin 2 pakki kogemata ära, sisestasin valed koodid. Helistasin infoliini ja asi lahendati kiiresti. Smartpostiga aga ei töötanud kord kaardimakse, teine kord ekraan, pakid on olnud transpordist lömmis. Smartposti kasutan vaid juhul kui saajal pole Post24 võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
21.02.2014 13:11:07
|
|
|
IQzero, ega sul firmanimed sassi läinud?
Kõigil on ju vastupidi
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|