|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.01.2014 21:53:00
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Openeleciga rPi on eelmise aasta parim ost, minu isikliku sisemise vidina-häädus-mõõturi järgi vähemalt.
XBMCd kasutanud alates XBOX originalist. |
Kui stabiilne/kiire XMBC filmikataloogis sirvimine vasakule/paremale on. Kas hakib ka või lendab kõik sujuva kiirusega?
Peaks vist ühe pii katsetamiseks ligi haarama aga lihtsa dulacore prosega masinal juba lappab menüü, nüüd i5 NUC seadmel läbi win7 lendab küll elukiirusel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.01.2014 23:30:29
|
|
|
Noh, ütleme, et 3Ghz i3 oli sujuvam.
Aga filmimängimine on täiesti probleemitu.
Ja noh - €50
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
12.01.2014 11:56:29
|
|
|
Vahetasin samuti oma vana wd-live rpi vastu ja väga rahul. Uskumatu, et siuke pisike vidin sülitab 40gb blrippi ekraanile ilma köhimata. Vanake wd jäi aegajalt ikka hätta. Menüüdes nats aeglane mõnikord on, aga nu see on selle raha eest ju lubatav
Lisa boonusena vana Samsungi pult juhib seda vidinat nagu nalja. Üks pult vähem. Perele oli palju lihtsam demoda filmide vaatamist ja sirvimist. Et siis soovitan julgelt (tahab aga nats käsurealt surkimist).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
12.01.2014 13:00:19
|
|
|
| Mul oli üllatus suur kui ressiiveri pult ja tv pult mõlemad juhtisid, samuti juhtis mce pult ressiiveri heli. Aga vähe kõvema bitrate'ga 1080p kerimisel hakkab ikka ruudutama. Samuti on üle lan ja usb veidike liiga aeglane võrreldes i3'ga (kiri "working" ja midagi ei juhtu). Kividele võiks väiksed radikad peale kleepida, päris kuumaks läheb.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lilander
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2007
|
12.01.2014 20:37:42
|
|
|
| nii ja kus hetkel kõige soodsam see vidin omale osta? dx.com? Või leiaks eestis kaumbes samas hinnas seda?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kingissepp
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
13.01.2014 12:30:39
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Mul oli üllatus suur kui ressiiveri pult ja tv pult mõlemad juhtisid, samuti juhtis mce pult ressiiveri heli. Aga vähe kõvema bitrate'ga 1080p kerimisel hakkab ikka ruudutama. Samuti on üle lan ja usb veidike liiga aeglane võrreldes i3'ga (kiri "working" ja midagi ei juhtu). Kividele võiks väiksed radikad peale kleepida, päris kuumaks läheb. |
Läheb vist juba siit teemast välja, aga ise sain kiirust juurde kui panin Storage kausta usb peale (testisin enne paari pulka ja kiiremale) ja lasin nats prosele kiirust ka juurde (900-peal tiksub). Kuigi vilmi hunnik pole väga suur u200tk, siis nats laagib kui kerida kiirelt kaustade vahel, aga nu muidu ikka täitsa ok...
Lisa boonusena on veel androidi /ios app, millega on mugav lapata kaustades jne...
Et sellise tavakasutaja vajadused saab sellega kaetud ja nu ei oskaks praegu küll leida põhjust osta kallim "kast" sellise tegevuse jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuivar
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2010
|
14.01.2014 12:27:38
|
|
|
Kuna soetasin kunagi MK908, siis olen asjatamist RK3188-ga pisut jälginud siit http://www.freaktab.com/forumdisplay.php?134-RK3188-Devices
Vähemalt MK908-le tema võimsusest hoolimata päris head XBMC varianti pole siiani veel leitud, õieti MK908-t ennast pole piisavalt kiiresti käima saadud.
Olen mõistnud, et X7 olukord on pisut parem, aga kinnitada ei julge....
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
16.01.2014 22:26:44
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| spezwend kirjutas: |
| marxveix kirjutas: |
Kindel, et 25w saad hakkama? Endal ei õnnestu Turion 64 või Athlon II 250u-ga alla 40w komplekti kohta minna või asi on seadistuses kinni  |
Testriga mõõtnud ei ole, ainult PM300-ga.
Väljalülitatult - 16W
Win7 idle - 23W
XBMC + 720p film - 25-35W
Ma oletan, et PicoPSU-ga võiks asja veel paremaks saada.  |
Proovin mingi aeg korra veel ja vaatan palju ise välja pigistan, dvd/bluray lugeja-kirjutaja + id kaardi ja mälukaardilugeja ka alati küljes olnud. |
PicoPSU vs tavaline:
Spoiler 
Järeldus:
i3-2100T - 80W Pico
i5-2400 - 120W Pico
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robema
HV kasutaja
liitunud: 20.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.01.2014 18:06:47
|
|
|
| Võta parem raspberryPi, saad korraliku platvormi. Pidevad uuendused jne.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robema
HV kasutaja
liitunud: 20.10.2004
|
21.01.2014 18:50:40
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Võta parem raspberryPi, saad korraliku platvormi. Pidevad uuendused jne. |
Olen ka selle platvormi peale mõelnud. Tehnilisi parameetreid võrreldes, jääks nagu raspberryPi alla? Kas raspberryPi HDMI väljundis on heli ka olemas? Kuna süsteemi arendamisega ei ole plaan tegelema hakata, on uuendamised tagaplaanil. Soov on mõistliku raha eest saada võimalikult stabiilne süsteem, mida oleks ka lihtne puldi, hiire vms. asjaga juhtida.
_________________ 1+1=0 |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.01.2014 18:58:41
|
|
|
rPi mängib, isiklik kogemus, 1080p kõike ja edastab 5.1 süsteemi heli ka korralikult.
rPi -> ressiiver -> telekas
HDMI-CEC ja telekapuldiga kõik juhitav.
http://openelec.tv/
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
22.01.2014 13:19:34
|
|
|
Polnud varem selliste vidinatega kokku puutunud, seega mõtlesin prooviks ja asjaga tutvumiseks tellida mõne odavama otsa kasutusvalmis (st koos sisestusseadmega) vidina. Ostsin dx-ist sellise combo: http://dx.com/p/itasee-qt800-dual-core-android-4-2-2-google-tv-player-w-1gb-ram-4gb-rom-i8-air-mouse-eu-plug-248318
Töötab küll, meediapleierina täitsa okei. Eelinstallitud meediamängimisäpp on mänginud kõiki seni etteantud faile. Kui YouTube'i tööle saab (vt allpool wifi kohta), toob ka minu üsna kesise netiühenduse juures hakkimata HD-pildi ekraanile. Sätetest saab valida edastuskvaliteeti- 1080p või 720p pole jõudlusel mingit vahet märgata. USB OTG ühendus töötab kenasti, saab ka micro-SD kaardist aru.
Samas on ka probleeme- YouTube'i ja Play Store'i äpid ei tunne alati wifi-ühendust ära, kuigi eelinstallitud brauser töötab kenasti.
Lisaks on juhtmevaba klaveri ühendus kehv- vastuvõtja peab olema kasutaja poole suunatud ja vahemaa mitte üle 1,5-2 meetri. Samas 0,5 meetri kauguselt (ehk teleka kõrval istudes) töötab ideaalselt.
Vidin ei taha miskipärast kaasasolnud HDMI-pikendusega töötada (telekas ei tunne ära), vaid peab olema otse teleka HDMI-auku ühendatud.
Kuigi ma toite-teemat väga ei valda, võivad probleemid osaliselt tuleneda ka sellest, et kasutan toiteallikana teleka enda USB-pesa. Võimalik, et 220V adapteriga oleks tulemus teine.
Seega- mõningaid probleeme küll on, aga ega ma ~40 eurosest kooslusest väga palju ei oodanudki.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robema
HV kasutaja
liitunud: 20.10.2004
|
23.01.2014 09:53:14
|
|
|
Tänud asjaliku ülevaate eest. Olen ise ka foorumites lugenud, et nendel Hiina pulkadel ei töötavat stabiilselt wifi ega BT. Uurin veidi veel.
Ehk oskab kogenud kasutaja rääkida või vihjeid anda raspberryPi versioonide kohta?
_________________ 1+1=0 |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
23.01.2014 10:30:38
|
|
|
| robema kirjutas: |
Ehk oskab kogenud kasutaja rääkida või vihjeid anda raspberryPi versioonide kohta? |
Selle kohta on HV foorumis ka oma teema - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=526389&highlight=
Vaarikas on siis väga hea kui ise viitsid rohkem nokitseda. Openelec'i install on küll imelihtne, kasutamine ka aga üldiselt on võimalik näpud vägagi õliseks teha ja küünarnukkideni linuxisse sukelduda. Ma ise kasutan üldse Raspbiani ühte derivaati, kus XBMC on kohe installitud. Aga eks neid erinevaid võimalusi on palju-palju.
Vaarika pluss on veel see, et kasutajaid on palju ja abi leiab kui oskad küsida ja viitsid nokitseda. Kui tahad aga valmistoodet siis tasub vast vaadata muus suunas. Need hiina-pulgad on paras loto - kui veab siis saad väga mõnusa ja töötava asja. Kui ei vea siis ostad mitu tükki ja maksad kokkuvõttes rohkem. :) Softiuuendusi vist ka väga pole? Vaarikaga on softi ja muud nagu putru kuid jah - tugev linuxi-lõhn on küljes koos kõigi võlude ja valudega.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
24.01.2014 21:05:35
|
|
|
| Plaan kodukinno lisada väike arvuti siis millel jookseks openelec ja mida saaks kasutada kui arvutit ( WIN7 - surfamine, Netflix, jne ) Kuna aga vanakooli Denon 3802 millel pole HDMI pesasid siis vaja kindlasti optilist heliväljundit. Hetkel parima lahendusena leidnud Zotac ID42 mis mõeldud just kodukinodele. Teab keegi midagi paremat välja pakkuda kui hinnalagi koos mäludega max 500.- ?
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
30.01.2014 20:11:57
|
|
|
HDI lasi lõpuks välja tänase püsivarauuendusega ka paranduse kauaoodatud MOV konteinerite jaoks koos LPCM heliga selles.
Nüüdsest siis lõpuks töötavad enamuses fotokates kasutuselolev standardlahenduses MOV konteiner koos PCM heliga. Varasemalt oli ainult pilt, kuid heli mitte.
Muus osas on igasugu fixe väljastatud. Ja loomulikult.. ekraanisäästja logo on millegipärast hiigelsuureks tehtud
Paranduste nimekiri peaks siis selline olema:
Spoiler 
| tsitaat: |
Changes since 130515_2104_b6:
- Fix the MKV 23.976p issues.
- Update the French translations.
- Initial wizard is extended with "Network Setup" and "Time Zone Setup" steps.
- A lot of HLS playback fixes and improvements.
- Plugin-related improvements in the player menu.
- Fixed weather widget in native Dune UI.
- Help line is displayed when some text field is active.
- Improved time synchronization mechanism in case when NTP server is not reachable.
- Improved auto-start and auto-resume behaviour: it is now possible to cancel auto-start/auto-resume by pressing RETURN RC.
- Improved bluray_play action from flashlite applications: bluray-lite is launched on player models where real bluray is not supported.
- JS STB API is extended with the support for PiP.
- Fixes related to launching DVD and Blu-ray.
- Fixes related to USB DVB recording.
- Fixed bug with handling scan Wi-Fi networks errors.
- Fixed bug with hangup on specific TS files.
- Fixes related to multicast playback.
- Fixes related to RTSP playback.
- Fixes related to music playback from application using STB JS API.
- Fixed screen blinking on player menu startup.
- Fixed rare sporadic hangups during startup. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
04.02.2014 11:52:08
|
|
|
| mar6o kirjutas: |
| Samas on ka probleeme- YouTube'i ja Play Store'i äpid ei tunne alati wifi-ühendust ära, kuigi eelinstallitud brauser töötab kenasti. |
Jõudsin eile probleemi ivani. Nimelt, kuna seadmel puudub aku, siis lähtestab ta alati kuupäeva... 1970. aastale. Äppidele selline asi ei meeldi- kuupäev peab enam-vähem õige olema. Kui selle panin, toimis kõik kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
04.02.2014 12:38:36
|
|
|
| mar6o kirjutas: |
| mar6o kirjutas: |
| Samas on ka probleeme- YouTube'i ja Play Store'i äpid ei tunne alati wifi-ühendust ära, kuigi eelinstallitud brauser töötab kenasti. |
Jõudsin eile probleemi ivani. Nimelt, kuna seadmel puudub aku, siis lähtestab ta alati kuupäeva... 1970. aastale. Äppidele selline asi ei meeldi- kuupäev peab enam-vähem õige olema. Kui selle panin, toimis kõik kenasti. |
Ma pakun, et lisaks akule on sealt ka RTC puudu. RPi'ga on sama teema - buutimisel tõmmatakse kuskilt ntp serverist kellaaeg paika (seniajani on seal ka samamoodi 1970).
Droid peaks ju ka samamoodi oskama ennast sünkroniseerida.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6o
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
05.02.2014 11:53:23
|
|
|
| warwas kirjutas: |
Droid peaks ju ka samamoodi oskama ennast sünkroniseerida.  |
Oskabki. Kangekaelselt olin jätnud selle automaatse uuenduse linnukese panemata
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.02.2014 12:06:52
|
|
|
Loodetavasti ei andnud sa alla ja jätsid kangekaelselt linnukese panemata
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
13.03.2014 08:52:39
|
|
|
Kas mõni toekam pleier AVCHD High@L4.2 vormingut toetab? Ostsin uue videokaamera ja 28 Mbps FullHD 50p tõmbab mu Popcorn C200 kooma.
Või tegelikult oleks küsimus, kas riiulist oleks võtta vähemalt kahe 3,5" HDD rackiga HTPC? Selline koduelektroonika standardile vastavas kastis, et mahuks ressi peale ära? Ise ehitama ei hakka, pole selleks aega, ja usk meediapleieritesse on kadunud.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
13.03.2014 10:18:05
|
|
|
| linni kirjutas: |
Kas mõni toekam pleier AVCHD High@L4.2 vormingut toetab? Ostsin uue videokaamera ja 28 Mbps FullHD 50p tõmbab mu Popcorn C200 kooma.
Või tegelikult oleks küsimus, kas riiulist oleks võtta vähemalt kahe 3,5" HDD rackiga HTPC? Selline koduelektroonika standardile vastavas kastis, et mahuks ressi peale ära? Ise ehitama ei hakka, pole selleks aega, ja usk meediapleieritesse on kadunud. |
Jaga mõnda klippi testimiseks
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.03.2014 21:12:51
|
|
|
| ksl kirjutas: |
| linni kirjutas: |
Kas mõni toekam pleier AVCHD High@L4.2 vormingut toetab? Ostsin uue videokaamera ja 28 Mbps FullHD 50p tõmbab mu Popcorn C200 kooma.
Või tegelikult oleks küsimus, kas riiulist oleks võtta vähemalt kahe 3,5" HDD rackiga HTPC? Selline koduelektroonika standardile vastavas kastis, et mahuks ressi peale ära? Ise ehitama ei hakka, pole selleks aega, ja usk meediapleieritesse on kadunud. |
Jaga mõnda klippi testimiseks |
Mul kasutuselolev HDI Dune Prime 3.0 (discontinued) mängis selle demoklipi probleemideta ette. Seda isegi NAS seadmest üle võrgu.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
14.03.2014 20:07:19
|
|
|
Riputan homme mingi liikuva pildi üles. Staatilise pildiga ei saa muidu pihta. Dune toetab minu andmetel max High@L4.1? Sama Popcorni puhul. Mõlemad kasutavad sama Sigma chippi. L4.2 hakkab mängima, aga AC3 heli kaob ära ja pilt hakkab venima.
Aga tsekime homme asja veel kord üle. Kui Dune saab hakkama, siis oleks probleem lahendatud.
Järgmine klipp:
https://www.dropbox.com/s/2lgbyy2ejjtnxdi/test2.MTS
Heli ei suuda taaseitada ja kui supakatena kuvatava ajakoodi kõrval lüüa käima stopper, siis on näha, et klipp venib kaks korda aeglasemalt.
Mis on ka arusaadav, kuna High@L4.2 nõuab kaks korda suuremat dekodeerimiskiirust, kui High@L4.1.
EDIT.
Tekkis selline mõte. Kui visata Popcorni sisu välja ja sinna asemele aretada HTPC, kas on väga ulmeline plaan?
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
15.03.2014 13:52:55
|
|
|
| linni kirjutas: |
Riputan homme mingi liikuva pildi üles. Staatilise pildiga ei saa muidu pihta. Dune toetab minu andmetel max High@L4.1? Sama Popcorni puhul. Mõlemad kasutavad sama Sigma chippi. L4.2 hakkab mängima, aga AC3 heli kaob ära ja pilt hakkab venima.
Aga tsekime homme asja veel kord üle. Kui Dune saab hakkama, siis oleks probleem lahendatud.
Järgmine klipp:
https://www.dropbox.com/s/2lgbyy2ejjtnxdi/test2.MTS
Heli ei suuda taaseitada ja kui supakatena kuvatava ajakoodi kõrval lüüa käima stopper, siis on näha, et klipp venib kaks korda aeglasemalt.
Mis on ka arusaadav, kuna High@L4.2 nõuab kaks korda suuremat dekodeerimiskiirust, kui High@L4.1.
EDIT.
Tekkis selline mõte. Kui visata Popcorni sisu välja ja sinna asemele aretada HTPC, kas on väga ulmeline plaan? |
HDI DUNE TV-301 mängib seda viimast faili küll ja tuule kohin on ka kuulda. Mingi kerge jõnksutamine on sees, ei tea, kas on see salvestuse (kaamera pildistabilisaator) või mängija kiiks. Testklipp on suhteliselt närvilise liikumisega ka
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.03.2014 14:06:04
|
|
|
Dune 301 ja Prime 3.0 esitavad neid klippe probleemideta, aga.. kuna filmid jooksevad striimina serverist, siis nii lühikese klipi puhul ei pruugi veel probleemid avalduda, kuna ka serverist tulevat voogu puhverdatakse eelnevalt, et vigade korral tagada probleemideta taasesitus. Vaja oleks mitme minutilist klippi.
5 minutit peaks probleemid juba esile tooma.
Lisatud jupikesed muidu töötavad. Aegkood videos, mida sa stopperiga mõõtsid oli ka paigas.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
15.03.2014 22:00:24
|
|
|
| ksl kirjutas: |
Mingi kerge jõnksutamine on sees, ei tea, kas on see salvestuse (kaamera pildistabilisaator) või mängija kiiks. Testklipp on suhteliselt närvilise liikumisega ka  |
Kaameral on ultramodernne pildistabilisaator ja ükski jõnksutamine videole ei jää. Jookse või galoppi. Närviliseks tegin ta tahtlikult, et oleks suurem andmemaht.
jägaja, Üritan mingi aeg veidi pikema klipi filmida.
Jalgratas peaks ka esteetiline välja nägema, antud variandid oleks lati alt läbi jooksmine.
Alla selle ei hakkaks üritamagi:
http://www.origenae.co.kr/en/htpc_s16v.htm
http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=81&area=en
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.03.2014 22:05:07
|
|
|
HVs müüdi alles sarnast Zalmani korpust ja muud, kuid keegi ei tahtnud vist osta seda korpust. Teemat ka ei leidnud enam. Või jäi see kahe silma vahele.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.03.2014 22:05:35
|
|
|
Hmm, viimaseid kaste mis linkide taga ei kujutaks enam teleri riiulis ettegi. Vaatamata sellele, et teler suudab kõiki formaate ka ise mängida, ei saanud siiski XBMCta hakkama ning võtsin kogu raha eest mis võtta oli, Intel NUC Haswell i5. Võrguketas on sahvris ja sealt jookseb kõik kenasti ekraanile.
mis on sellise karbi välimusel viga?
http://www.intel.com/content/www/us/en/nuc/nuc-kit-d54250wyk.html
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.03.2014 22:09:58
|
|
|
Iseenesest on see Intel NUC nii väike karbike, et ei paista väljagi, eriti veel, kui seda teleri taha peidetuna puldiga läbi HDMI-CEC protokolli juhtida saab.
Kuid maitsed on erinevad, ja 420-430mm laias AV seadmete tornis oleks see naljakas asi tõesti. Endalgi veel selline torn kasutusel, ning Motorola IPTV digiboks sinna ei sobitu kuidagi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.03.2014 22:17:24
|
|
|
Kui torinist rääkida siis suure teleri all riiulis on tähtsamatest asjadest kompaktsemat sorti yamaha ressiiver ning selle kohal riiulis siis nuc, motorola vip1003 on puhtalt katsetamiseks sest samsa telekas suudab ise iptvga toimetada.
Seega ei pea just nii olema, et AV tornis on iga seade PC mõõtu kastiga, pigem võiks kõik ühte PC mõõtu kasti ära mahtuda kuid ressiiverid on veel täna ainukesena suured iseseisvad kastid.
ehk viimasena, elutoas saaks hakkama täiesti ainult suure ekraani ja ressiiveriga kui teleritootjad suudaks loovalt mõelda ja koduse meedia tarbimiseks mugava menüü luua. Elioni nutitv äpp võiks vähemalt disainilt eesmärgiks olla, videolaenutus ja filmiriiul on küll Samsungi rakenduses mõnusad kasutada. (kus nüüd tuleb tuld ja tõrva, jägaja, ära sellest teemast siis palagani tee)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.03.2014 22:34:06
|
|
|
No ära siis lõket suuremaks puhu
Kui aga oleks võimalik olemasolevad asjad väiksemaks lõigata siis seda ka teeks. Paraku on see omaaegne AV seadmete mõõtkava standard vähemalt viisakas ühte ritta seada. Peaasi, et värv klapib.
Muidu aga teeb iga tootja just nii kompaktse seadme, nagu nende sees peituv komponente mahutav trükkplaat lubab. Igasugu silindrilised ja viisnurksed isendid tulevad konveieritelt.
Kui neid stiilseid seadmeid ainult üks teleri kõrval oleks, mis siis viga.
Paraku teler ikka niipea kõike veel teha ei suuda. Mahamängimisega kuidagi veel saab hakkama.
Kuid indrekp, kuidas siis need kaks demoklippi su Samsa teleris maha mängivad ka? See oleks täitsa kasulik teadmine.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
15.03.2014 22:37:15
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Kuid maitsed on erinevad, ja 420-430mm laias AV seadmete tornis oleks see naljakas asi tõesti. Endalgi veel selline torn kasutusel, ning Motorola IPTV digiboks sinna ei sobitu kuidagi. |
Just sellest ma räägingi
Pluss muud nüansid: standalone bluray pleieri kolimine HTPC kasti. Kõvakettad ning nende otstarve. Praegune Popcorn mahutab mul 2*3,5" sisemist ketast ja uuel aparaadil peaks minimaalselt samad võimalused olema. Ei viitsi pikemalt seletada, aga küsimus on erinevate admepakettide sünkimises liinil läppar - PC - NAS - HTPC
Mis puudutab Zalmani kaste, siis minu jaoks jätab nende kvaliteet ja disain soovida.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.03.2014 22:45:23
|
|
|
Koopiakaitsetega originaal sinikiire plaadi töölesaamine windows PC peal on igavene keberniit. Paned plaadi mängijasse, PowerDVD rakendus hakkab kohe näägutama mingite tehniliste nüansside sobimatuse üle.
Ega see DVD Jon ilmaasjata seda DVD vaatamise keerukust kirunud ja seetõttu oma tuntud lahendusega kasutajate südameid võitnud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
15.03.2014 22:51:00
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Koopiakaitsetega originaal sinikiire plaadi töölesaamine windows PC peal on igavene keberniit. Paned plaadi mängijasse, PowerDVD rakendus hakkab kohe näägutama mingite tehniliste nüansside sobimatuse üle.
Ega see DVD Jon ilmaasjata seda DVD vaatamise keerukust kirunud ja seetõttu oma tuntud lahendusega kasutajate südameid võitnud. |
Ahaa, see oli mulle uudiseks.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.03.2014 23:04:44
|
|
|
| linni kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
Koopiakaitsetega originaal sinikiire plaadi töölesaamine windows PC peal on igavene keberniit. Paned plaadi mängijasse, PowerDVD rakendus hakkab kohe näägutama mingite tehniliste nüansside sobimatuse üle.
Ega see DVD Jon ilmaasjata seda DVD vaatamise keerukust kirunud ja seetõttu oma tuntud lahendusega kasutajate südameid võitnud. |
Ahaa, see oli mulle uudiseks. |
Selliseid lugusid võid veebist palju leida: http://forum.cyberlink.com/forum/posts/list/11384.page
| tsitaat: |
| Due to the ever-changing nature of Blu-ray copy protection, PC Blu-ray playback is a challenge. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
15.03.2014 23:45:34
|
|
|
| "AV torn" on mingi möödunud sajandi entry level hifi röögatus. Tänapäeval pole enam mingit torni vaja, kõik käib üle võrgu, ja transportid on suhteliselt mõttetuks muutunud. "Päris" dac'id ja striimerid on aga igaüks ise mõõdus, või kujuga. Nuc'il on vesa kinnituse raam kaasas, saab teleka tagaküljele orgunnida. Ennegi pi' si ja da konvertereid teleka tagaküljele kinnitatud kahepoolse teibiga, täiesti arvestatav kasutamata pind.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.03.2014 00:38:31
|
|
|
Just, kui julla na väike mis tast juskle torbi toppida. Endal oli varem 16TB NAS silmaalt ära, hetkel 4TB USB HDD, koos täiesti hääletu rPi'ga teleka taga.
Milleks ühte ressiiverimõõtu kolakat kuskile veel vaja?
viimati muutis anubis 16.03.2014 00:43:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.03.2014 00:42:35
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| "AV torn" on mingi möödunud sajandi entry level hifi röögatus. |
No tegu oli ikka kõrgtaseme röögatusega, mida kopeeriti kujult aga mitte sisult ka väiksema rahakotiga inimeste jaoks.
| Markos kirjutas: |
| Tänapäeval pole enam mingit torni vaja, kõik käib üle võrgu, ja transportid on suhteliselt mõttetuks muutunud. "Päris" dac'id ja striimerid on aga igaüks ise mõõdus, või kujuga. Nuc'il on vesa kinnituse raam kaasas, saab teleka tagaküljele orgunnida. Ennegi pi' si ja da konvertereid teleka tagaküljele kinnitatud kahepoolse teibiga, täiesti arvestatav kasutamata pind. |
No ja olemasoleva tehnika peaks siis ära viskama? Et 10-15 aastat seadmed on ajast ja arust, et neid takjateibiga teleri külge kinnitada ei saa?
Ning kui juhtub kodus olema tõesti õhuke ja stiilne teler, mis võimalikult seina vastu integreeritud siis kleebid Pi esiküljele
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.03.2014 00:44:22
|
|
|
rPi ilma korpuseta läheb/mahub ka kõige õhema teleka taha seinale
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.03.2014 00:49:04
|
|
|
| anubis kirjutas: |
rPi ilma korpuseta läheb/mahub ka kõige õhema teleka taha seinale  |
No ega ikka ei mahu küll!
Olemas mõlemad, peaksin sinna teleri taha augu tegema sellisel juhul. No, thanks.
Ja Pi ei asenda korralikku meediamängijat. Neis pole pidanud veel pettuma. Pi on üks paras uimerdis, paremate asjadega võrreldes.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 16.03.2014 00:49:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.03.2014 00:49:47
|
|
|
| ~5mm paks, sul telekas teibiga seina küljes?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
16.03.2014 01:33:52
|
|
|
| Ei maksa kõigest ka kohe sõnasõnalt kinni hakata. Toodud oli vaid näiteks, mismoodi on võimalik asju niimoodi lahendada, et säiliks nö clean look ja erimõõdulised karbikesed, ning, mis peamine juhtmed silma ei riivaks. Paljudel ei ole telekas ka seina küljes, seega on ruumi küllaga, ning niipalju, kui mina olen seinakinnitusi näinud, siis enamusele reguleeritavatele mahub sinna pi vabalt taha, isegi digibox mahub, kui vaja. Ressiiverid on suured kolakad, "kõik ühes", millest tegeikult on vaja ainult ühte asja, eel/lõppvõimendit ja kommutaatorit. Seega on meil vaja ainult võimendit ja dac'i või võimendi/dac combot. Ilmselt ei ole vaja mainidagi, et see paneb kvaliteedilt igasugustele "ressidele" pika puuga ära. Paraku enamasti ka hinnaga. Üks väike stiilinäide ka http://www.cyrusaudio.com/products/amps.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.03.2014 02:35:57
|
|
|
Hinnaga panevad ka pika puuga ära. Lisaks juurde veel vastava hinnaklassi kõlarid. Võiks siin ju soovitada ka 60000€$ maksvaid seadmeid, mis paneb veel rohkem silmi pööritama. Need pole keskmise maarjamaalase jaoks.
Tavalisest ressist on väiksemad ja taskukohasemad täisdigitaalsed võimendid, selliseid keskmise palgaga eestlase rahakotile sobilikud ning nn. slim ressiiiverid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|