Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.01.2014 22:39:06 vasta tsitaadiga

Huh tõesti ei tea, kas tasuks win8 prooviversiooni proovida, aga mingi aeg läheb ta lukku nagunii ja siis peab 7jälle installima. Süda ei anna rahu, ei teagi kohe kas see mäng seda mässamist väärt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 09.01.2014 22:52:19 vasta tsitaadiga

Kui vöimalik soovitan osta Win 8.1 , ei ole ju väga kallis. Oskab kindlalt paremini ära kasutada sinu arvutit. thumbs_up.gif
Win 8 küll probleemne alguses, vajab harjumist või siis Win7 "mudaatori".
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 10.01.2014 02:07:51 vasta tsitaadiga

Dave20, Sry, ehk aitab heietamisest, kes ei proovi see teada ei saa icon_smile.gif
Mind ennast vaevab see et mälu jookseb aegajalt täis, seega bye bye w8 ja tere W8.1 (eks siis vaatab edasi) iseasi millal selle formati viitsin ette võtta...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 02:07:53 vasta tsitaadiga

busta, w8 pealt w8.1 peale pole formatit vaja ning saab microsoft store appi alt kenasti tasuta uuendada.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.01.2014 02:09:21 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=Triws4vRc2Y
Täitsa sama seis mis minul! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 02:27:46 vasta tsitaadiga

Kuidas linuxiga on? On üldse võimalik? Keegi siinsetest linuxil kasutab?

Tuli lihtsalt huvi mingi linuxilisega tutvuda, aga ei viitsi siis windowsi ja linuxi vahet rännata, et vahepeal mängida saaks.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 10:16:18 vasta tsitaadiga

Võibolla Mantle lükatakse kunagi Linuxi peale ka, DX mänge minuteada kindlalt ei saa.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.01.2014 10:59:53 vasta tsitaadiga

@Misfits, true dat, ma alati disablen oma videokaardi HDMI soundi väljundid et ei hakkaks mängides näkku panema. Täpselt põhjust ei tea kuid varem on mõjutanud.

Kui teil network smoothing "hakkimise" vastu aitab siis see on lag icon_biggrin.gif

Mis windows 8 puutub siisväidetavalt 15% parandab videotöötlust seal olev uus directx, eks igaüks peab oma rauaga ise proovima, ma ei usu et see garanteeritud fps tõus on iga masina puhul.

heretic666 kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Miks teil fps piirangut pole? Sujuvam pilt ju kui fps ei tõmble kogu aeg.


Ei ole, jookseb imelikult IMO siis.

- Piira siis fps selleni mida ta suudab stabiilselt jooksutada ning võrdne või natuke kõrgem oma monitori refresh ratest.
Kui sul monitor näitab 60hz ja sa jooksutad mängu 150fps siis see üleliigne 90fps on lihtsalt ressursi raiskamine.
Siis mõni imestab et miks on masin nii koormatud ja fps dropid tekivad, muidugi tekivad kui sa pigistad sealt viimast piiska välja mida sa tegelikult ei näe ega vaja ei ole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.01.2014 12:08:58 vasta tsitaadiga

renekas, päris lag see küll ei ole (minu meelest). Kui näen köik liiked sujuvalt omal ekraanil, kas see on siis lag?

viimati muutis Avot 10.01.2014 12:46:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 10.01.2014 12:13:57 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:

Siis mõni imestab et miks on masin nii koormatud ja fps dropid tekivad, muidugi tekivad kui sa pigistad sealt viimast piiska välja mida sa tegelikult ei näe ega vaja ei ole.


Kõige huvitavam ongi nagu Dave kirutas, et gpu load on 48% ja ikkagi tekivad fps dropid. Mul omal langes fps 15 peale kui Siege of Shanghais see suur maja kokku varises gpu ja cpu load ka alla 100%. Päris ülekoormamise pähe ei saa kõiki fps droppe ajada.

Kas keegi viitsib pullipärast mõõta, kui palju on arvuti voolutarve fps piirajaga 60 peal ja ilma piirajata ja palju gpu ja cpu load muutub sellest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.01.2014 12:49:43 vasta tsitaadiga

FPS dropid tulevad enamus juhtudel ikkagi CPU mitte GPU loadist. See taskmanageri loadi graafik ei ole küll nüüd kõige õigem asi selle hindamiseks.
Võta mingi programm millega sa saad WAIT-i vaadata, siis näed kenasid piike.
See varisemise frame ja load dropid tekitab enamjaolt halb battlefieldi kood ja bugid ja see on juba teine teema.

CPU ja GPU load muidugi sõltub ka piirajast, see ei tähenda et see otseselt kajastuks sinu elektriarvel.

Avot, no minule igastahes tundus et sa kirjeldasid läägi, ja sellele andis veel lisaks kindlust ka see, et olukorra parandas network smoothing.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.01.2014 13:15:32 vasta tsitaadiga

renekas, ei parandanud ainult network smooth, see vaid joonistab köik ilusti välja. Pea point on ikkagi video asetustes, vähemalt minu puhul.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabu-kabu
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2005




sõnum 10.01.2014 14:52:56 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Lugedes neid hädasi fps-iga jne. Tuleb meelde see beta aeg, siis vahetasin Win7 - Win 8.1 peale ja aitas ikka tunduvalt. Fps töusis mäletamist mööda umbes 15-20. Köige positiivsem oli aga see et, kogu asi TUNDUS stabiilsemalt. Arvasin et, need asjad on ammu korda tehtud Win7-le aga paistab et ei ?
Kas siin leidub mängusöpru kellel Win7 ja mäng töötab normaalselt? (siis nii normaalselt kui katkine mäng saab töötada).

ownagetime, see hakkimine ka minule tuttav jama. Minul löppes (vähemalt vähenes tunduvalt) kui köik mediumile keerasin. Siis KÖIK !
Ennem töötas ka HIGH asetutega normaalselt fps 70 - 90, aga mingi hakkimine sellest hoolimata kohati sees.
arvuti: intel i7 2600, GTX580, mälu 16 Gt. (arvuti jupid on ASUS)


mina võin ütelda, et mul jookseb asi väga kenasti win7 peal. pole fps droppe ega muud jama. lihtsalt keeran oma kaardil power targeti 125% peale enne mängimist. See paneb mul graafikakaardil mõlemad tuumad täiskiirusel käima ja korras. Core parkimisega ei ole tegelenud võibolla võiks, kuid kahtlen kas see mulle midagi juurde annab. graafika settingud on hetkel kõik ultra peal aga panin asja tööle 1 monitoril. kui surroundi panen siis ultra settingute peal ei vea rahuldavalt välja icon_biggrin.gif paistab veel 1 graafikakaarti vaja icon_razz.gif

Või peaks Dave moodi arvuti müüki panema odavalt ja konsooli peale minema.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 15:08:25 vasta tsitaadiga

Need väga järsud dropid ei ole GPU viga. Sai ka ühe arvutiga proovitud erinevaid video kombinatsioone (8 tuumaline AMD, 2200MHz DDR3 jne) ning mäng käib 100fpsilt järsku 20 peale iga paarikümne sekundi tagant. Minu 580 kaart, mis mul ülieeskujulikult käib, teeb seal masinas täpselt sama mis iga teine kaart (770, 460 SLI, you name it). Kipun arvama, et mäng ei oska antud proset õigesti kasutada.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.01.2014 15:12:08 vasta tsitaadiga

Ahjaa, minul töötab win7'ga täiesti normaalselt.
Nagu ma olen ka varem maininud, et CPU'dega iga clock ei tööta päris veatult ja hakkab droppima. Testige ja leidke sobiv clock.
Ükskord isegi piisas sellest kui tegin bios reseti ja panin uuesti sama clocki, ja enam ei droppinud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 15:35:21 vasta tsitaadiga

Igasugune stuttering on tõenäoliselt prose jama. Proovisin bf3 ja bf4 betat q9550 peal, mis oli veidi oc. Viskas vahepeal järsult fps alla küll. Sama kaardig i5 3570k polnud sellist jama.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.01.2014 16:58:35 vasta tsitaadiga

Mõned IT kaugemad inimsed ei suuda teha vahet sutteri ja lagi vahel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.01.2014 17:04:58 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Ahjaa, minul töötab win7'ga täiesti normaalselt.
Nagu ma olen ka varem maininud, et CPU'dega iga clock ei tööta päris veatult ja hakkab droppima. Testige ja leidke sobiv clock.
Ükskord isegi piisas sellest kui tegin bios reseti ja panin uuesti sama clocki, ja enam ei droppinud.


Mul pole üldse clockitud
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.01.2014 17:20:00 vasta tsitaadiga

Ma arvan et kui sul see CM 212 evo seal kenasti istub siis peaksid saama 4ghz vabalt jooksutada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.01.2014 17:22:03 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Ma arvan et kui sul see CM 212 evo seal kenasti istub siis peaksid saama 4ghz vabalt jooksutada.


Emaplaat ei luba.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.01.2014 17:24:37 vasta tsitaadiga

Tegelt isegi rohkem kui 4ghz, kuni 4.5 peaks suht talutavad temperatuurid olema. Emaplaat ei luba, mismõttes, ei tohiks mingeid takistusi olla?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.01.2014 17:36:03 vasta tsitaadiga

Lihtsalt läheb lolliks kui kellan, üle 3700MHz ei lase panna üldse. Emaplaadil puuduvad vRam radikad.
Ps tegime ühe foorumi kasutajaga ühes teises mängus max frame testi ja tal oli sama kaardiga fps 83, mul 53, aga see teine teema juba.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 17:52:35 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:

Kas keegi viitsib pullipärast mõõta, kui palju on arvuti voolutarve fps piirajaga 60 peal ja ilma piirajata ja palju gpu ja cpu load muutub sellest.


Saaks mõõta, vattmeeter täitsa olemas aga alles paari päeva pärast saan koju

Dave20 kirjutas:
Lihtsalt läheb lolliks kui kellan, üle 3700MHz ei lase panna üldse. Emaplaadil puuduvad vRam radikad.
Ps tegime ühe foorumi kasutajaga ühes teises mängus max frame testi ja tal oli sama kaardiga fps 83, mul 53, aga see teine teema juba.

EDIT:mis selle radikaga juhtus? Google näitab et sinu emakal peaks toiteahelal radikas olema.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 17:53:50 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Mõned IT kaugemad inimsed ei suuda teha vahet sutteri ja lagi vahel.

Mõned kindlasti, vajalik info gives.gif

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.01.2014 18:00:38 vasta tsitaadiga

aht0, Ei ole minu emaplaadi toiteahelal radikat. Mul LE versioon, sa vaatsid äkki tavalist versiooni sellest emaplaadist.
Ps. Nüüd on täiesti kindel, et madal fps on tingitud Amd prosest. Kõigil kellel oli kõrgem fps on inteli prose vist icon_biggrin.gif Sai siin testitud ja võrreldud...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 18:15:23 vasta tsitaadiga

Mitte AMD prosest vaid emaplaadist mis ei talu 125W TDP proset..
üks lahendus: uus emaplaat koos VRM jahutusega
teine lahendus: hangid VRM heatsinki
näiteks http://www.ebay.ie/itm/2x-ASUS-Motherboard-Mainboard-Optional-Heatsink-Chipset-VRM-Heatpipe-Cooling-Fan-/121135572478?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c343e25fe


viimati muutis aht0 10.01.2014 18:22:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 18:20:16 vasta tsitaadiga

Mingi vahe EU ja US regiooni mängul ka on?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.01.2014 19:05:13 vasta tsitaadiga

Tore kui Win7-ga nüüd töötab.
AMD pealt kolisin juba ammu inteli peale yle ja ei kahetse.
Mida arvate, kas ei ole vöimalik et, Win8 oskaks paremini Dave20 AMD protsessorit ära kasutada kui Win7? (pean silmas BF4)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.01.2014 19:16:12 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
renekas kirjutas:
Mõned IT kaugemad inimsed ei suuda teha vahet sutteri ja lagi vahel.

Mõned kindlasti, vajalik info gives.gif

Tundsid end puudutatuna? Täiesti teemakohane ju, siin on selliseid nii et võid oma märgikesega tagasi kivi alla kaduda.

Mis prosedese puutub siis kui mänguarvutit ehitad siis tasuks ikka inteli peale minna, see on alati nii olnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 19:32:45 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:

Mis prosedese puutub siis kui mänguarvutit ehitad siis tasuks ikka inteli peale minna, see on alati nii olnud.


mitte alati. Alates Core2 tulekust. Enne seda oli AMD aastaid Inteli P4-dest peajagu üle.

Praegusel ajal pole erilist vahet kui just ei aja igat fpsi taga. Võimsust jagub piisavalt mõlema firma tipp-prosedel piisavalt.
Energiakulu poolest AMD omad küll imevad jah. Kui veel sadu tunde pelad siis kajastub see ilusti elektriarvetel ka
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 10.01.2014 20:13:33 vasta tsitaadiga

bf4 küll prosevaidluseks ei sobi, või kui sobib siis argumendina amd kasuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.01.2014 20:35:50 vasta tsitaadiga

Vaatab täristasin nüüd Windows 8.1 peale, hakkan testima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 10.01.2014 21:54:25 vasta tsitaadiga

Raisk, vaatasin ka, et 70-100 FPS peal on stutter, stutter tuleb ka siis kui CPU jõuab 100%'ni. Aga see väga hull ei ole, vaevu märgatav.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.01.2014 22:42:12 vasta tsitaadiga

Selles suhtes on amd ikka väga hea, et cpu kasutus üle 48% selles mängus ei lähe.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 23:14:55 vasta tsitaadiga

Hehe just oli sellest Hitregist hea näide mul. Nii käsirelva kui automaadi salved olid tühjad ning aega vahetamiseks polnud. Jooksin vastase poole kes täiega tulistas mind. Jõudsin ta juurde ja andsin lihtsalt nuga.
Juba enne oli mängust näha ,et vastastiimi Hitreg pole päris paigas. Oleks võtnud selle videosse siis saaksid kõik aru kui reaalne see mäng tegelikult on.

Nüüd siis saate aru miks mõned teevad 30-0 skoore icon_biggrin.gif
vahet pole kas lennukiga või infrana. huvitav ,et seda Bastardot enam näha pole icon_eek.gif kas sai lõpuks kicki?
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.01.2014 23:22:55 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
Hehe just oli sellest Hitregist hea näide mul. Nii käsirelva kui automaadi salved olid tühjad ning aega vahetamiseks polnud. Jooksin vastase poole kes täiega tulistas mind. Jõudsin ta juurde ja andsin lihtsalt nuga.
Juba enne oli mängust näha ,et vastastiimi Hitreg pole päris paigas. Oleks võtnud selle videosse siis saaksid kõik aru kui reaalne see mäng tegelikult on.

Nüüd siis saate aru miks mõned teevad 30-0 skoore icon_biggrin.gif
vahet pole kas lennukiga või infrana. huvitav ,et seda Bastardot enam näha pole icon_eek.gif kas sai lõpuks kicki?


Kuidas nii võimalik?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 23:26:55 vasta tsitaadiga

Bastardo tõenäoliselt ei viitsi seda mängida nagu paljud meist kes seda 160+ tundi kuu ajaga tagusid icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.01.2014 00:19:39 vasta tsitaadiga

Nii palju on win8 peal asi parem, et kui ennem ultraga jooksid mõned kohad siege of shanghais 38 fps-i siis nüüd need kohad 59 fps. Keskmine üle 70. Varem oli keskimine 44. See siis kui kõik AA-d ja värgid peal. Pilt on mängus ka palju ilusam kui win7 peal oli. Vaatab panen äkki eelmised videodriverid ka peale, win7-s oli uutega fps halvem kui vanadega, äkki on win8-l ka nii. Millegi pärast 1920x1080 resol ei lase monitori 60hrtz panna vaid laseb panna 59,7 vist oli icon_biggrin.gif Miks nii?
proovisin mõnda mapi veel ja fps alla 60 enam naljalt ei lange ja ma sellega rahul. Need kellel ultraga fps on üle 100 ja nii, see ikka müstika icon_biggrin.gif Olen mitut youtube videot vaadanud ja gtx770 fps ongi ultraga nii, peale selle ametlik benchmark näitab ka 50 kandis.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.01.2014 00:27:12 vasta tsitaadiga

Ma ütlesin et Win 8 peal on parem,sellepärast pole mõtet kohe head arvutit müüma hakata icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.01.2014 00:49:02 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ma ütlesin et Win 8 peal on parem,sellepärast pole mõtet kohe head arvutit müüma hakata icon_wink.gif


Mängudel isegi ilusam pilt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.01.2014 00:51:14 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Gap kirjutas:
Ma ütlesin et Win 8 peal on parem,sellepärast pole mõtet kohe head arvutit müüma hakata icon_wink.gif


Mängudel isegi ilusam pilt thumbs_up.gif


wut? kui pilt on parem kuna saad panna parema gfx-i siis ok aga.. niisama küll midagi paremaks ei lähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.01.2014 00:53:15 vasta tsitaadiga

No ütleks, et bf4-s läks kõik ilusamaks, ma ei tea kuidas see võimalik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.01.2014 00:54:49 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
No ütleks, et bf4-s läks kõik ilusamaks, ma ei tea kuidas see võimalik icon_biggrin.gif

graafika sätted teised, NV/AMD profiilis. Osades mängudes mõjutab see väga tugevalt.
AMD keeras ju vahepeal kõik jõledaks plastiliiniks by default thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.01.2014 00:58:08 vasta tsitaadiga

Nüüd igatahes näen kui ilus see mäng on icon_biggrin.gif Ps. ainuke mure see, et miks resol 1920x1080 ei lase monitori 60hrz panna vaid laseb 59,9? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 01:06:03 vasta tsitaadiga

Hiljuti tegin ühe testi, jagan teiega ka:

MSI B85M-P33 + Intel Pentium G3220 + GTX760 OC --- 57 FPS
MSI B85-G41 + Intel i5-4440 + GTX760 OC --- 57 FPS

i5-4440 CPU Mark score on 6537, G3220 oma 3226.

Mõlemal masinal oli kõik muu sama, ainukesed 2 erinevust olidki emaplaat ja protsessor. See on saadud siis Windows 8.1 peal, resol 1366x768, campaign Suez, lennukis ja lennukist välja hüppamise ajal. vsync off ja muidu ultra peal.

Dave20, 59.97Hz on see vist. Ei tea, mis värk sellega on tho..

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 01:08:21 vasta tsitaadiga

ignoreeri seda 0.1Hz. Mul sama. Mingit vahet pole. Proovi ka V-Sync maas, kui ghosting/tearingut väga ei tule siis lahtise fps'iga etem, pilt liigub erksamalt.

viimati muutis aht0 11.01.2014 01:08:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.01.2014 01:08:50 vasta tsitaadiga

Kas pildis vahe ka, kui 59,97 või 60 HZ?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 11.01.2014 01:09:42 vasta tsitaadiga

Tegin vähe katseid test ranges.
Win8 ei andud mitte üks fps juurde võrreldes win7ga minul. Aga piiraja tõepoolest nagu kasutaja renekas mainis mõjutavad cpu ja gpu loadi kõvasti.
Mõõtsin endiselt windowsi oma task manageriga ja gpu-z'ga

Graafika low peal, (mesh ja tekstuuri filter high):
Piiraja 60 peal on cpu 30% ja gpu 21%, fps piirajas
Piiraja 120 peal on cpu 50% ja gpu 55%, fps piirajas
Piiraja 144 peal on cpu 60% ja gpu 65%, fps piirajas enamjaolt, väga harva mõni fps vähem
Piiraja 200 peal on cpu 75% ja gpu 75%, fps kõigub päris kõvasti 140-200 vahel

Graafika ultra peal:
Ilma piirajata muidugi cpu 72%ja gpu 100% fps suht püsivalt 100 juures

Voolutarbimist ei viitsind mõõta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 01:10:12 vasta tsitaadiga

mkm, see "Hz" on refresh rate, aka kiirus mitu korda sekundis arvuti kuvar ekraanipilti uuendab. See vahe on nii marginaalne et pole mingit vahet.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.01.2014 07:41:41 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Hiljuti tegin ühe testi, jagan teiega ka:

MSI B85M-P33 + Intel Pentium G3220 + GTX760 OC --- 57 FPS
MSI B85-G41 + Intel i5-4440 + GTX760 OC --- 57 FPS


Päris hea inff kuigi resu madal.
Lähen proovin 2560X1440 tööle saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.