Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 17:57:22 vasta tsitaadiga

Eks neid altcoine luuakse senikaua kuni keegi lihtsalt vedu enam ei võta. Eks siis näevad, et pole mõtet ressurssi kulutada. Rääkides varustusest, siis minu 7970 on küll igati hea kaevur. 715kh/s @ 65c toatemperatuuril, veidike undervolted ka ja fan 1900rpm peal mõnusalt vaikne. Nagu istuks kontoris, selline kerge vuhin on. thumbs_up.gif
Nädala pärast peaks 3x MSI 280x saabuma, eks ole näha kuidas need käituvad.
Lõin siis dogecoini kalkulaatorisse hetke andmed sisse (715kh/s) ja näitab, et break-even peaks praeguse kursiga olema 14 päeva. Kui ma nüüd mäletan, siis olen vähemalt 3 nädalat sellega lasknud, kuid break-evenist on asi ikka kaugel icon_biggrin.gif
Aga noh, vaja ikka jõudu juurde! Ehk siis hakkab ka vaikselt tasuma icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 08.01.2014 18:07:08 vasta tsitaadiga

pmq kirjutas:


...Antminer-i tellisin detsembris, jõudis jõuluperioodil kohale vähem kui nädalaga, avaloni kloonid lubatakse 5 päeva jooksul kohale saada.....
.


Ei tea küll ostuhinda, aga minu arust see asi praegustele ostjatele enam ära ei tasu, kui nad näiteks veebruaris peaksid selle kätte saama? AntMiner S1-180GH/s 360W
Septembris toodaks ta veel paremal juhul 0,01 bitcoini, Võrdluseks :jaanuaris 1,88, veebruaris 0,96, märtsis 0,49 ja nii edasi iga kuu poole vähem.
Kuidas see ennast praeguste seadmete müügihindadega tasa peaks teenima?

Kas keegi suudaks mulle selle ära seletada? Hetkel on ebay tublisti üle hinnatud kasutatud seadmeid täis ja ostjaid murdu, kes ei suuda aru saada, et isegi 1 bitcoin =1000 eurot, need masinad ennast kaevandades tasa ei teeni.
Kui loota aga bitcoini tõusu, on ju lihtsam osta raha, kui uunikum seadmeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 18:32:21 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Eks neid altcoine luuakse senikaua kuni keegi lihtsalt vedu enam ei võta. Eks siis näevad, et pole mõtet ressurssi kulutada. Rääkides varustusest, siis minu 7970 on küll igati hea kaevur. 715kh/s @ 65c toatemperatuuril, veidike undervolted ka ja fan 1900rpm peal mõnusalt vaikne. Nagu istuks kontoris, selline kerge vuhin on. thumbs_up.gif
Nädala pärast peaks 3x MSI 280x saabuma, eks ole näha kuidas need käituvad.
Lõin siis dogecoini kalkulaatorisse hetke andmed sisse (715kh/s) ja näitab, et break-even peaks praeguse kursiga olema 14 päeva. Kui ma nüüd mäletan, siis olen vähemalt 3 nädalat sellega lasknud, kuid break-evenist on asi ikka kaugel icon_biggrin.gif
Aga noh, vaja ikka jõudu juurde! Ehk siis hakkab ka vaikselt tasuma icon_lol.gif


MSI ilma näppimatta 280x 700-715 pole probleemi

mulle siin pakuti 280 x kaarte 20 tk kuid valisin teised;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 19:37:41 vasta tsitaadiga

Keegi sellise asjaga pole hädas olnud:

Ehk siis 4 päeva "?" . icon_wink.gif

Eelnevad teised on olnud korras. Ca paar nädalat tagasi sai liigutatud just.

btw, djkiller, su kaablid on valmis. Aga homme viin ära, täna pole autot. icon_wink.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 19:49:00 vasta tsitaadiga

pmq kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
BTW.
Mis on hetkel põhilised kaevandamise masinate tootjad, kes ka reaalselt välja lasevad oma tooteid (halb näide on see ButterflyLabs).

Hiinlaste Avaloni kloonid on hea hinna/hashi suhtega, reaalselt olemas olevad tooted. Väga voolumaiad asjad muidugi, ~1kW @ 240GH/s.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379819.0

Teine Hiinast kohe saada olev asi on Bitmain-i Antminer S1
https://bitcointalk.org/index.php?topic=392860.0

Antminer-i tellisin detsembris, jõudis jõuluperioodil kohale vähem kui nädalaga, avaloni kloonid lubatakse 5 päeva jooksul kohale saada.

Efektiivsuses on oluliselt paremad KNC ning Bitfury seadmed, saadavus on muidugi problemaatiline.


No need Hiina omad võivad kohe saadaval olla, kuid alla 1TH pole mõtet isegi mitte vaadata. Parem juba 2TH-4TH.
Oluline on, et kohe saaks. Rahas pole ka küss hetkel.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 19:58:04 vasta tsitaadiga

mteachx

Mul oli ka vahepeal Doge walletist 5 päeva kadunud icon_biggrin.gif

Eemaldasin, panin uuesti peale, lisasin varem seivitud dat faili, pika sünkimise peale toimetas taas.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iks95
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 20:15:16 vasta tsitaadiga

Enam EAC-ed keegi digiraha poolis ei kaevagi?
_________________
Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 20:22:00 vasta tsitaadiga

Keegi kohalik Scrypt minereid ehitama ei taha hakata? Ma mõtlen siis just kastide tegemine ja softi installimine - riistvara võib olla kliendipoolne või müüa kogu kupatus nagu vajadus on...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.01.2014 20:23:55 vasta tsitaadiga

Ma ilmselt lasen lähiajal kasti raami endale teha, juhul kui ma mingil hetkel muidugi viitsin selle välja mõelda ja paberile panna icon_smile.gif Oleneb ka muidugi mis hinda küsitakse, aga kuna töötan ise samas kohas, siis ehk saab sõbrahinnaga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.01.2014 20:31:48 vasta tsitaadiga

iks95 kirjutas:
Enam EAC-ed keegi digiraha poolis ei kaevagi?

Eks hetkel käib spekuleerimine... digirahale respekt. Tema poolid tegelikult testimiseks ülihead.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 20:33:31 vasta tsitaadiga

mteachx tänan

ma ise pole olnud ega doge oma 141k küsima minna
panen farmi püsti siis hakkan ajama või selliste walleti vigadel ka mingi ajaline limiit.Hiljem öeldakse ,et kohtukeiss aegus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 20:43:30 vasta tsitaadiga

Sai krakenis ja bitstampis enda kontod ära valideeritud. Telefoniga elioni arvest ja id kaardist pilt ja ~ päevaga oli korras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 08.01.2014 20:57:49 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

No need Hiina omad võivad kohe saadaval olla, kuid alla 1TH pole mõtet isegi mitte vaadata. Parem juba 2TH-4TH.
Oluline on, et kohe saaks. Rahas pole ka küss hetkel.


Ikkagi ei saa aru, mis point asjal on , kui 2000GH/s toodab veebruaris 10.60 raha ja detsembris ja järgmise aasta jaanuaris juba ainult 0.01 Kogutoodang umbes 22 münti.
Isegi kui kümme sellist osta, siis järgmise aasta jaanuariks on toodang 0.06 münti. Veebruarist jaanuarini umbes 216 münti, kulusid arvestamata.
Kus on point neid ükspuha kui kalli raha eest kokku osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 22:57:55 vasta tsitaadiga

Eile öösel sain oma sadakond GH sha ja 3.5mh scrypt hunniku uude kohta kolitud.

Lühikokkuvõte: eeldusel, et leian huvilisi mõnele riiulile, tuleb hind riiuli kohta orienteeruvalt 25€ kuu + tarbitud elekter summaarsest tarbimisest sõltuvalt 10-11 senti kWh kohta.
- Tegu aastaid kasutusel olnud serveriruumiga, kus võimalik kasutusele võtta esimese hooga kuni 150A.
- Võrk hetkel 50/12 mbps. Huviliste olemasolul teen fallbacki 4G peale, et shared tuppa kinni ei jääks
- Valve / ATS kenasti olemas
- Masinad kindlustatud murdvargus / tulekahju / veeavarii
- Igal riiulil oma arvesti. Maksimaalne tarbimine per riiul 3.2kWh
---
Lepingud on veel valmistamisel, nendega see nädal veel valmis ei saa.
Praegu kõige suurem küsimärk IP power - valmis seadmete hind vs hallatav võimsus on tootjatel arvestatud tavalisemate kasutusalade järgi. Vajadusel teeme remote handsi kuni lahenduse leidmiseni
Hind on väga tugevas sõltuvuses huviliste arvust!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.01.2014 23:23:05 vasta tsitaadiga

Kas ongi juba hakanud nii palju uusi coine päevaselt tulema, et pole nagu eriti midagi uut vahetuslehtedele jõudnud? Mõneti on tore, et ei pea nii palju vahtima neid, samas ei ole enam kerget teenistust loota icon_sad.gif Muidu ikka sai kõigi uute koinidega vähemalt paar päeva suhteliselt mõttetult palju raha icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 23:46:56 vasta tsitaadiga

Eks kui keegi miskit avastab millega hetkel teenib , pole ju kadedus seda ka siis siia kirja panna.

Samuti tore juurde lisada mis poolis ja mis treidingsaitidel. icon_wink.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 23:57:08 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on avastamise hetkeks juba hilja. Nagu ma enne mainisin, siis lasen ise e-TOK. Münt tehniliselt on lihtlabane kloon, aga kõik muu on kena. Pealegi rahvale meeldib, et kokku on vaid 900K münti. Ehk siis haruldane. Mingit buumi ei ole sellele tekkinud, aga vaikselt kogub populaarsust.
Kuna ma sain kohe esimestel minutitel jaole, siis õnnestus kiirelt 2000tk kokku saada. Nüüd tiksun 5K peale välja ja siis ootama... icon_smile.gif
Raskusaste on alles väike. Seega hetkel oleks ilmselt veel mõtet kõigil huvilistel kaevata.
Kas see münt ka mingit reaalset väärtust saab, on suur spekulatsioon. Aga risk on ka üliväike. Mingi kümmekond tundi mineri aega.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.01.2014 23:58:01 vasta tsitaadiga

Ma olen siiani kõigi rahadega kaotanud mida olen hoidma jäänud, seega hetkel läheb kõik koheselt BTC-ks ümber ja siis kas välja või las seisab selles, aga üldjuhul välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 00:05:35 vasta tsitaadiga

Coins-e keeras ikka korralik käru maha. Doged pole sinna siiani jõudnud, support ei vasta. Nüüd on saidilt veel Fundside alt Doge kui selline üldse kadunud.


thumbs_down.gif thumbs_down.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.01.2014 00:10:33 vasta tsitaadiga

Doge on seal hetkel hoolduses coinide all, ehk on lootus, et keegi üritab midagi parandada sellega seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 00:12:18 vasta tsitaadiga

johhaidii, masendav.. coins-e thumbs_down.gif thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.01.2014 00:16:03 vasta tsitaadiga

See leht jätab jah sellise mulje nagu mingi vanaema oma sokikudumise ja kirgede tormi kõrvalt vahepeal tegeleb lehe hooldamise ja majandamisega ja siis läheb kiiktooli tagasi. Krt mitu päeva juba doge vale keti otsas ja siiani ei ole suutnud midagi ette võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 00:18:15 vasta tsitaadiga

Tegin väikese skripti mis monitoorib CGMinerit ja saadab statistika New Relicusse: https://github.com/2ndalpha/newrelic-cgminer
Kel on soov kõiki oma minereid ühes kohas monitoorida ilma ise midagi hostimata, siis võiks proovida ja anda mulle tagasisidet.
Hetkel testitud vaid Linuxi peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 00:35:02 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
Viilutaja kirjutas:

No need Hiina omad võivad kohe saadaval olla, kuid alla 1TH pole mõtet isegi mitte vaadata. Parem juba 2TH-4TH.
Oluline on, et kohe saaks. Rahas pole ka küss hetkel.


Ikkagi ei saa aru, mis point asjal on , kui 2000GH/s toodab veebruaris 10.60 raha ja detsembris ja järgmise aasta jaanuaris juba ainult 0.01 Kogutoodang umbes 22 münti.
Isegi kui kümme sellist osta, siis järgmise aasta jaanuariks on toodang 0.06 münti. Veebruarist jaanuarini umbes 216 münti, kulusid arvestamata.
Kus on point neid ükspuha kui kalli raha eest kokku osta?


Järsku avaldad oma arvutuste tehted ka, kuidas sa sellise tulemuse said? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.01.2014 00:36:17 vasta tsitaadiga

Ma pakun välja et hobi korras ei olegi mingit mõtet vast neid BTC minereid osta, va juhul kui sa nendega mingit alternatiivi kaevandad mis ennast mingilgi määral ära tasub. BTC kaevandamine on nüüdseks jäänud vist ainult suurematele parkidele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 01:14:04 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Tavaliselt on avastamise hetkeks juba hilja. Nagu ma enne mainisin, siis lasen ise e-TOK. Münt tehniliselt on lihtlabane kloon, aga kõik muu on kena. Pealegi rahvale meeldib, et kokku on vaid 900K münti. Ehk siis haruldane. Mingit buumi ei ole sellele tekkinud, aga vaikselt kogub populaarsust.
Kuna ma sain kohe esimestel minutitel jaole, siis õnnestus kiirelt 2000tk kokku saada. Nüüd tiksun 5K peale välja ja siis ootama... icon_smile.gif
Raskusaste on alles väike. Seega hetkel oleks ilmselt veel mõtet kõigil huvilistel kaevata.
Kas see münt ka mingit reaalset väärtust saab, on suur spekulatsioon. Aga risk on ka üliväike. Mingi kümmekond tundi mineri aega.


Hakkasin ka päeval e-tokenit minima. Üle tüki aja midagi asjalikumat välja antud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 09.01.2014 04:01:39 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:

Järsku avaldad oma arvutuste tehted ka, kuidas sa sellise tulemuse said? icon_biggrin.gif

Ma saan aru, et arvutused on masendavad icon_cry.gif
Tegelik seis võib muidugi tolleks hetkeks parem või halvem olla, samas paremat kalkulaatorit vist netis ei ole?
Arvatavasti on see kalkulaator siit megateemast ikkagi juba läbi käinud
http://mining.thegenesisblock.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 09:36:02 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Ma pakun välja et hobi korras ei olegi mingit mõtet vast neid BTC minereid osta, va juhul kui sa nendega mingit alternatiivi kaevandad mis ennast mingilgi määral ära tasub. BTC kaevandamine on nüüdseks jäänud vist ainult suurematele parkidele.

Ma pole siiani aru saanud miks need suuremad pargid isegi sellega tegelevad ?
Kaevaku kas või zet-i icon_rolleyes.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 10:52:37 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1upgey/doge_conditional_giveaway_total_of_1_000_000_doge/

See siis minu alustatud teema. Jälgige ja nädala pärast ehk aitab keegi ka otsustada. icon_biggrin.gif


Ei mõista mis kasu sellest on? Kui vaja kiirelt mill kulutada, kanna mulle, pääsed lihtsamini, ei pea hakkama mingit kokku luuletatud joga lugema ja mõtlema milline neist kõige parem oli... icon_lol.gif


viimati muutis pyrex 09.01.2014 11:17:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 11:12:42 vasta tsitaadiga

Kui sa aru ei saa, miks ma seda teen, siis palju õnne sulle. thumbs_up.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.01.2014 12:14:55 vasta tsitaadiga

Tunnistage nüüd ausalt üles, kes teist, kaevuritest, kaevandamise "pahavara" kokku kirjutab. icon_smile.gif

Yahoo levitatud pahavara muutis arvutid bitcoinide kaevandusteks
http://www.ohtuleht.ee/559987/yahoo-levitatud-pahavara-muutis-arvutid-bitcoinide-kaevandusteks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 12:39:37 vasta tsitaadiga

Ilmselt on selliseid skeeme üsna mitu ka scrypt müntidega tehtud. piiratud kaevandamis jõudlus arvuti kohta ja paljud ei saa arugi, et nende PC taustal vaikselt münte farmib.
--------------------------------------------------------
Palusin Digirahal üles panna e-Token pooli. Siin ta on:

http://etoken.pool.digiraha.ee/

Andke minna! icon_smile.gif
Võrreldes selle pasatormiga, mis viimasel ajal toimub, on e-token üsna tore mündike. thumbs_up.gif

Originaalteema asub siin:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=403597.0

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 12:50:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Tunnistage nüüd ausalt üles, kes teist, kaevuritest, kaevandamise "pahavara" kokku kirjutab. icon_smile.gif

Yahoo levitatud pahavara muutis arvutid bitcoinide kaevandusteks
http://www.ohtuleht.ee/559987/yahoo-levitatud-pahavara-muutis-arvutid-bitcoinide-kaevandusteks


Olen tellimuse peale kirjutanud/ümber kompileerinud xpm mineri emscriptenis. Tulemuseks .js miner - käima läks nagu tatt, aga põhimõtteliselt töötas ning maksti ausalt kinni.
Ma ei toeta ega propageeri seda jama, mis sellega korda saata võib, kuid tehniline huvi oli endal piisavalt suur ning iga tööriista saab ebaausalt kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.01.2014 13:16:13 vasta tsitaadiga

Väike edit: Netist on muidu näha, et selle salapärase "Bitcoini viiruse / malware" teema arutelu muutub üha kuumemaks. icon_smile.gif

PS: Ning tundub, et hetkel on kõige paremini käsitletud BBC News poolt:
Yahoo malware enslaves PCs to Bitcoin mining
http://www.bbc.co.uk/news/technology-25653664
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3nthal
HV kasutaja
M3nthal

liitunud: 08.02.2003




sõnum 09.01.2014 13:52:52 vasta tsitaadiga

Kolisin ka coinye pealt etokeni pooli ümber, coinye on päris palju reklaami saanud erinevates meediaväljaannetes, päris suur kajastus tänu sellele eeldatavale kohtucasele, mine tea, äkki kanye fännid hakkavad ostma kunagi icon_smile.gif
Doge on justkui stabiilsuse hinnas saavutanud, aga EAC'i kohta küll ei oska arvata, kas peaks võimalikult ruttu vabanema, enne kui väärtus täiesti nulliks langeb.

_________________
oooo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 14:24:06 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 09.01.2014 15:34:42 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ilmselt on selliseid skeeme üsna mitu ka scrypt müntidega tehtud. piiratud kaevandamis jõudlus arvuti kohta ja paljud ei saa arugi, et nende PC taustal vaikselt münte farmib.
--------------------------------------------------------
Palusin Digirahal üles panna e-Token pooli. Siin ta on:

http://etoken.pool.digiraha.ee/

Andke minna! icon_smile.gif
Võrreldes selle pasatormiga, mis viimasel ajal toimub, on e-token üsna tore mündike. thumbs_up.gif

Originaalteema asub siin:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=403597.0


Nice icon_smile.gif Aga mida edasi - kus e-Tokenid BTC'ks vahetada saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 15:42:08 vasta tsitaadiga

http://www.salon.com/2014/01/08/absurd_on_every_single_level_how_the_feds_may_be_crippling_the_legal_pot_industry/

"Because the federal government still classifies pot as a dangerous drug, corner cannabis stores and cultivators cannot secure access to traditional banking services, and do a shocking amount of their business in cash. Banks are reluctant to work with pot-related businesses, out of fear that the government will prosecute them for laundering illegally obtained money. This heightens the potential for crime at pot shops, imposes heavy costs on businesses seeking legitimacy, and could cripple the industry just as it gets started."

ei tea, kas võtavad krüptod kasutusele ka?


POTCOIN? icon_biggrin.gif

edit: see on isegi suhteliselt mõistetav idee. kui keegi ära teeb, siis 10% icon_wink.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 15:43:38 vasta tsitaadiga

KAMY, See münt kas kasvab aeglaselt või jääb unustuste hõlma. Kui sa originaalteema OP viitsid lugeda, siis saad sellest isegi aru.
eToken pole parim valik kui sul kiirelt makse maksta vaja. icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 16:06:22 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ei tea, kas võtavad krüptod kasutusele ka?
See ei muudaks mitte kuidagi nende halba olukorda. Kui firmal puudub konto, siis nad peaksid läbi eraisikute kontode hakkama seda raha kantima, et saada kuskilt börsilt või teenuselt see raha kätte ja firmale jääks ikka sularahaga arveldamine vähemalt siseselt ja maksude maksmisel. Sel puhul võib juhtuda hoopis see, et need eraisikud saavad rahapesu süüdistuse või pangakontod pannakse kinni rahapesu kahtluse korral vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 09.01.2014 16:53:21 vasta tsitaadiga

Millegipärast on eTokenit kaevandades reject ratio jube kõrge (~20%), seda nii http://etoken.valid-error.com/ kui http://etoken.pool.digiraha.ee/ peal. Täpselt samade seadetega cgminer kaevas DOGE, MOON, LTC 1-2% reject ratio'ga. Mängisin seadetega (expiry, queue, scan-time) ja vahetasin pool'e, ikka sama jama - näiteks fast-poolis asi ok, eTOK poolides mitte. Milles konks võiks olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 16:54:29 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ilmselt on selliseid skeeme üsna mitu ka scrypt müntidega tehtud. piiratud kaevandamis jõudlus arvuti kohta ja paljud ei saa arugi, et nende PC taustal vaikselt münte farmib.
--------------------------------------------------------
Palusin Digirahal üles panna e-Token pooli. Siin ta on:

http://etoken.pool.digiraha.ee/

Andke minna! icon_smile.gif
Võrreldes selle pasatormiga, mis viimasel ajal toimub, on e-token üsna tore mündike. thumbs_up.gif

Originaalteema asub siin:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=403597.0


Ühinesin ka icon_smile.gif
Nüüd blockisadu icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.01.2014 17:01:47 vasta tsitaadiga

kui palju eestlaseid siis siin top 100 rikkaima dogecoin walletit omavad? icon_biggrin.gif

http://bitinfocharts.com/top-100-richest-dogecoin-addresses.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 17:02:41 vasta tsitaadiga

darzik kirjutas:
Millegipärast on eTokenit kaevandades reject ratio jube kõrge (~20%), seda nii http://etoken.valid-error.com/ kui http://etoken.pool.digiraha.ee/ peal. Täpselt samade seadetega cgminer kaevas DOGE, MOON, LTC 1-2% reject ratio'ga. Mängisin seadetega (expiry, queue, scan-time) ja vahetasin pool'e, ikka sama jama - näiteks fast-poolis asi ok, eTOK poolides mitte. Milles konks võiks olla?


Ma ligi 5h nüüd kaevanud. rejected on täpselt 1,00%.
Probleem on kindlasti sinu ühenduses või kaevandajas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 17:02:43 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
kui palju eestlaseid siis siin top 100 rikkaima dogecoin walletit omavad? icon_biggrin.gif
loll küsimus, 100 sees üle 100 olla ei saa ju ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 17:05:07 vasta tsitaadiga

No kuskil top 3000 sees olen icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 09.01.2014 17:24:01 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
SurfData kirjutas:
kui palju eestlaseid siis siin top 100 rikkaima dogecoin walletit omavad? icon_biggrin.gif
loll küsimus, 100 sees üle 100 olla ei saa ju ...


üle 13 miljoni on vaja omada et top 100 hulgas olla icon_biggrin.gif ma arvan et siin mõni ikka on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 17:28:26 vasta tsitaadiga

HV-laste hulgas vast ei ole. Kui ma õigesti aru saanud, siis ainult mina ja kristoferr oleme suuremad kogused n.ö ootama jätnud. Võin eksida muidugi.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 17:28:56 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas 1,3 milli on suur kogus v mitte, kuid mul see ootab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 17:36:57 vasta tsitaadiga

VBE7 ei ava 290x biosit. 280x biosi avab kenasti ja sain korralikult alla tõmmatud.
Kuidas undervoltida 290x?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.