|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
08.01.2014 17:57:22
|
|
|
Eks neid altcoine luuakse senikaua kuni keegi lihtsalt vedu enam ei võta. Eks siis näevad, et pole mõtet ressurssi kulutada. Rääkides varustusest, siis minu 7970 on küll igati hea kaevur. 715kh/s @ 65c toatemperatuuril, veidike undervolted ka ja fan 1900rpm peal mõnusalt vaikne. Nagu istuks kontoris, selline kerge vuhin on.
Nädala pärast peaks 3x MSI 280x saabuma, eks ole näha kuidas need käituvad.
Lõin siis dogecoini kalkulaatorisse hetke andmed sisse (715kh/s) ja näitab, et break-even peaks praeguse kursiga olema 14 päeva. Kui ma nüüd mäletan, siis olen vähemalt 3 nädalat sellega lasknud, kuid break-evenist on asi ikka kaugel
Aga noh, vaja ikka jõudu juurde! Ehk siis hakkab ka vaikselt tasuma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
08.01.2014 18:07:08
|
|
|
| pmq kirjutas: |
...Antminer-i tellisin detsembris, jõudis jõuluperioodil kohale vähem kui nädalaga, avaloni kloonid lubatakse 5 päeva jooksul kohale saada.....
. |
Ei tea küll ostuhinda, aga minu arust see asi praegustele ostjatele enam ära ei tasu, kui nad näiteks veebruaris peaksid selle kätte saama? AntMiner S1-180GH/s 360W
Septembris toodaks ta veel paremal juhul 0,01 bitcoini, Võrdluseks :jaanuaris 1,88, veebruaris 0,96, märtsis 0,49 ja nii edasi iga kuu poole vähem.
Kuidas see ennast praeguste seadmete müügihindadega tasa peaks teenima?
Kas keegi suudaks mulle selle ära seletada? Hetkel on ebay tublisti üle hinnatud kasutatud seadmeid täis ja ostjaid murdu, kes ei suuda aru saada, et isegi 1 bitcoin =1000 eurot, need masinad ennast kaevandades tasa ei teeni.
Kui loota aga bitcoini tõusu, on ju lihtsam osta raha, kui uunikum seadmeid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
08.01.2014 18:32:21
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
Eks neid altcoine luuakse senikaua kuni keegi lihtsalt vedu enam ei võta. Eks siis näevad, et pole mõtet ressurssi kulutada. Rääkides varustusest, siis minu 7970 on küll igati hea kaevur. 715kh/s @ 65c toatemperatuuril, veidike undervolted ka ja fan 1900rpm peal mõnusalt vaikne. Nagu istuks kontoris, selline kerge vuhin on.
Nädala pärast peaks 3x MSI 280x saabuma, eks ole näha kuidas need käituvad.
Lõin siis dogecoini kalkulaatorisse hetke andmed sisse (715kh/s) ja näitab, et break-even peaks praeguse kursiga olema 14 päeva. Kui ma nüüd mäletan, siis olen vähemalt 3 nädalat sellega lasknud, kuid break-evenist on asi ikka kaugel
Aga noh, vaja ikka jõudu juurde! Ehk siis hakkab ka vaikselt tasuma  |
MSI ilma näppimatta 280x 700-715 pole probleemi
mulle siin pakuti 280 x kaarte 20 tk kuid valisin teised;)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.01.2014 19:37:41
|
|
|
Keegi sellise asjaga pole hädas olnud:
Ehk siis 4 päeva "?" .
Eelnevad teised on olnud korras. Ca paar nädalat tagasi sai liigutatud just.
btw, djkiller, su kaablid on valmis. Aga homme viin ära, täna pole autot.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
08.01.2014 19:49:00
|
|
|
| pmq kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
BTW.
Mis on hetkel põhilised kaevandamise masinate tootjad, kes ka reaalselt välja lasevad oma tooteid (halb näide on see ButterflyLabs). |
Hiinlaste Avaloni kloonid on hea hinna/hashi suhtega, reaalselt olemas olevad tooted. Väga voolumaiad asjad muidugi, ~1kW @ 240GH/s.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379819.0
Teine Hiinast kohe saada olev asi on Bitmain-i Antminer S1
https://bitcointalk.org/index.php?topic=392860.0
Antminer-i tellisin detsembris, jõudis jõuluperioodil kohale vähem kui nädalaga, avaloni kloonid lubatakse 5 päeva jooksul kohale saada.
Efektiivsuses on oluliselt paremad KNC ning Bitfury seadmed, saadavus on muidugi problemaatiline. |
No need Hiina omad võivad kohe saadaval olla, kuid alla 1TH pole mõtet isegi mitte vaadata. Parem juba 2TH-4TH.
Oluline on, et kohe saaks. Rahas pole ka küss hetkel.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
08.01.2014 19:58:04
|
|
|
mteachx
Mul oli ka vahepeal Doge walletist 5 päeva kadunud
Eemaldasin, panin uuesti peale, lisasin varem seivitud dat faili, pika sünkimise peale toimetas taas.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iks95
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2010
|
08.01.2014 20:15:16
|
|
|
Enam EAC-ed keegi digiraha poolis ei kaevagi?
_________________ Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
08.01.2014 20:22:00
|
|
|
| Keegi kohalik Scrypt minereid ehitama ei taha hakata? Ma mõtlen siis just kastide tegemine ja softi installimine - riistvara võib olla kliendipoolne või müüa kogu kupatus nagu vajadus on...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.01.2014 20:23:55
|
|
|
Ma ilmselt lasen lähiajal kasti raami endale teha, juhul kui ma mingil hetkel muidugi viitsin selle välja mõelda ja paberile panna Oleneb ka muidugi mis hinda küsitakse, aga kuna töötan ise samas kohas, siis ehk saab sõbrahinnaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.01.2014 20:31:48
|
|
|
| iks95 kirjutas: |
| Enam EAC-ed keegi digiraha poolis ei kaevagi? |
Eks hetkel käib spekuleerimine... digirahale respekt. Tema poolid tegelikult testimiseks ülihead.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
08.01.2014 20:33:31
|
|
|
mteachx tänan
ma ise pole olnud ega doge oma 141k küsima minna
panen farmi püsti siis hakkan ajama või selliste walleti vigadel ka mingi ajaline limiit.Hiljem öeldakse ,et kohtukeiss aegus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.01.2014 20:43:30
|
|
|
| Sai krakenis ja bitstampis enda kontod ära valideeritud. Telefoniga elioni arvest ja id kaardist pilt ja ~ päevaga oli korras.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
08.01.2014 20:57:49
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
No need Hiina omad võivad kohe saadaval olla, kuid alla 1TH pole mõtet isegi mitte vaadata. Parem juba 2TH-4TH.
Oluline on, et kohe saaks. Rahas pole ka küss hetkel. |
Ikkagi ei saa aru, mis point asjal on , kui 2000GH/s toodab veebruaris 10.60 raha ja detsembris ja järgmise aasta jaanuaris juba ainult 0.01 Kogutoodang umbes 22 münti.
Isegi kui kümme sellist osta, siis järgmise aasta jaanuariks on toodang 0.06 münti. Veebruarist jaanuarini umbes 216 münti, kulusid arvestamata.
Kus on point neid ükspuha kui kalli raha eest kokku osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
08.01.2014 22:57:55
|
|
|
Eile öösel sain oma sadakond GH sha ja 3.5mh scrypt hunniku uude kohta kolitud.
Lühikokkuvõte: eeldusel, et leian huvilisi mõnele riiulile, tuleb hind riiuli kohta orienteeruvalt 25€ kuu + tarbitud elekter summaarsest tarbimisest sõltuvalt 10-11 senti kWh kohta.
- Tegu aastaid kasutusel olnud serveriruumiga, kus võimalik kasutusele võtta esimese hooga kuni 150A.
- Võrk hetkel 50/12 mbps. Huviliste olemasolul teen fallbacki 4G peale, et shared tuppa kinni ei jääks
- Valve / ATS kenasti olemas
- Masinad kindlustatud murdvargus / tulekahju / veeavarii
- Igal riiulil oma arvesti. Maksimaalne tarbimine per riiul 3.2kWh
---
Lepingud on veel valmistamisel, nendega see nädal veel valmis ei saa.
Praegu kõige suurem küsimärk IP power - valmis seadmete hind vs hallatav võimsus on tootjatel arvestatud tavalisemate kasutusalade järgi. Vajadusel teeme remote handsi kuni lahenduse leidmiseni
Hind on väga tugevas sõltuvuses huviliste arvust!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.01.2014 23:23:05
|
|
|
Kas ongi juba hakanud nii palju uusi coine päevaselt tulema, et pole nagu eriti midagi uut vahetuslehtedele jõudnud? Mõneti on tore, et ei pea nii palju vahtima neid, samas ei ole enam kerget teenistust loota Muidu ikka sai kõigi uute koinidega vähemalt paar päeva suhteliselt mõttetult palju raha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
08.01.2014 23:46:56
|
|
|
Eks kui keegi miskit avastab millega hetkel teenib , pole ju kadedus seda ka siis siia kirja panna.
Samuti tore juurde lisada mis poolis ja mis treidingsaitidel.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
08.01.2014 23:57:08
|
|
|
Tavaliselt on avastamise hetkeks juba hilja. Nagu ma enne mainisin, siis lasen ise e-TOK. Münt tehniliselt on lihtlabane kloon, aga kõik muu on kena. Pealegi rahvale meeldib, et kokku on vaid 900K münti. Ehk siis haruldane. Mingit buumi ei ole sellele tekkinud, aga vaikselt kogub populaarsust.
Kuna ma sain kohe esimestel minutitel jaole, siis õnnestus kiirelt 2000tk kokku saada. Nüüd tiksun 5K peale välja ja siis ootama...
Raskusaste on alles väike. Seega hetkel oleks ilmselt veel mõtet kõigil huvilistel kaevata.
Kas see münt ka mingit reaalset väärtust saab, on suur spekulatsioon. Aga risk on ka üliväike. Mingi kümmekond tundi mineri aega.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.01.2014 23:58:01
|
|
|
| Ma olen siiani kõigi rahadega kaotanud mida olen hoidma jäänud, seega hetkel läheb kõik koheselt BTC-ks ümber ja siis kas välja või las seisab selles, aga üldjuhul välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
09.01.2014 00:05:35
|
|
|
Coins-e keeras ikka korralik käru maha. Doged pole sinna siiani jõudnud, support ei vasta. Nüüd on saidilt veel Fundside alt Doge kui selline üldse kadunud.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.01.2014 00:10:33
|
|
|
| Doge on seal hetkel hoolduses coinide all, ehk on lootus, et keegi üritab midagi parandada sellega seal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.01.2014 00:12:18
|
|
|
johhaidii, masendav.. coins-e
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.01.2014 00:16:03
|
|
|
| See leht jätab jah sellise mulje nagu mingi vanaema oma sokikudumise ja kirgede tormi kõrvalt vahepeal tegeleb lehe hooldamise ja majandamisega ja siis läheb kiiktooli tagasi. Krt mitu päeva juba doge vale keti otsas ja siiani ei ole suutnud midagi ette võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
09.01.2014 00:18:15
|
|
|
Tegin väikese skripti mis monitoorib CGMinerit ja saadab statistika New Relicusse: https://github.com/2ndalpha/newrelic-cgminer
Kel on soov kõiki oma minereid ühes kohas monitoorida ilma ise midagi hostimata, siis võiks proovida ja anda mulle tagasisidet.
Hetkel testitud vaid Linuxi peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullakang
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2013
|
09.01.2014 00:35:02
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
No need Hiina omad võivad kohe saadaval olla, kuid alla 1TH pole mõtet isegi mitte vaadata. Parem juba 2TH-4TH.
Oluline on, et kohe saaks. Rahas pole ka küss hetkel. |
Ikkagi ei saa aru, mis point asjal on , kui 2000GH/s toodab veebruaris 10.60 raha ja detsembris ja järgmise aasta jaanuaris juba ainult 0.01 Kogutoodang umbes 22 münti.
Isegi kui kümme sellist osta, siis järgmise aasta jaanuariks on toodang 0.06 münti. Veebruarist jaanuarini umbes 216 münti, kulusid arvestamata.
Kus on point neid ükspuha kui kalli raha eest kokku osta? |
Järsku avaldad oma arvutuste tehted ka, kuidas sa sellise tulemuse said?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.01.2014 00:36:17
|
|
|
| Ma pakun välja et hobi korras ei olegi mingit mõtet vast neid BTC minereid osta, va juhul kui sa nendega mingit alternatiivi kaevandad mis ennast mingilgi määral ära tasub. BTC kaevandamine on nüüdseks jäänud vist ainult suurematele parkidele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
09.01.2014 01:14:04
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Tavaliselt on avastamise hetkeks juba hilja. Nagu ma enne mainisin, siis lasen ise e-TOK. Münt tehniliselt on lihtlabane kloon, aga kõik muu on kena. Pealegi rahvale meeldib, et kokku on vaid 900K münti. Ehk siis haruldane. Mingit buumi ei ole sellele tekkinud, aga vaikselt kogub populaarsust.
Kuna ma sain kohe esimestel minutitel jaole, siis õnnestus kiirelt 2000tk kokku saada. Nüüd tiksun 5K peale välja ja siis ootama...
Raskusaste on alles väike. Seega hetkel oleks ilmselt veel mõtet kõigil huvilistel kaevata.
Kas see münt ka mingit reaalset väärtust saab, on suur spekulatsioon. Aga risk on ka üliväike. Mingi kümmekond tundi mineri aega. |
Hakkasin ka päeval e-tokenit minima. Üle tüki aja midagi asjalikumat välja antud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
09.01.2014 04:01:39
|
|
|
| kullakang kirjutas: |
Järsku avaldad oma arvutuste tehted ka, kuidas sa sellise tulemuse said?  |
Ma saan aru, et arvutused on masendavad
Tegelik seis võib muidugi tolleks hetkeks parem või halvem olla, samas paremat kalkulaatorit vist netis ei ole?
Arvatavasti on see kalkulaator siit megateemast ikkagi juba läbi käinud
http://mining.thegenesisblock.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
09.01.2014 09:36:02
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Ma pakun välja et hobi korras ei olegi mingit mõtet vast neid BTC minereid osta, va juhul kui sa nendega mingit alternatiivi kaevandad mis ennast mingilgi määral ära tasub. BTC kaevandamine on nüüdseks jäänud vist ainult suurematele parkidele. |
Ma pole siiani aru saanud miks need suuremad pargid isegi sellega tegelevad ?
Kaevaku kas või zet-i
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
09.01.2014 10:52:37
|
|
|
Ei mõista mis kasu sellest on? Kui vaja kiirelt mill kulutada, kanna mulle, pääsed lihtsamini, ei pea hakkama mingit kokku luuletatud joga lugema ja mõtlema milline neist kõige parem oli...
viimati muutis pyrex 09.01.2014 11:17:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
09.01.2014 12:50:14
|
|
|
Olen tellimuse peale kirjutanud/ümber kompileerinud xpm mineri emscriptenis. Tulemuseks .js miner - käima läks nagu tatt, aga põhimõtteliselt töötas ning maksti ausalt kinni.
Ma ei toeta ega propageeri seda jama, mis sellega korda saata võib, kuid tehniline huvi oli endal piisavalt suur ning iga tööriista saab ebaausalt kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.01.2014 13:16:13
|
|
|
Väike edit: Netist on muidu näha, et selle salapärase "Bitcoini viiruse / malware" teema arutelu muutub üha kuumemaks.
PS: Ning tundub, et hetkel on kõige paremini käsitletud BBC News poolt:
Yahoo malware enslaves PCs to Bitcoin mining
http://www.bbc.co.uk/news/technology-25653664
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M3nthal
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2003
|
09.01.2014 13:52:52
|
|
|
Kolisin ka coinye pealt etokeni pooli ümber, coinye on päris palju reklaami saanud erinevates meediaväljaannetes, päris suur kajastus tänu sellele eeldatavale kohtucasele, mine tea, äkki kanye fännid hakkavad ostma kunagi
Doge on justkui stabiilsuse hinnas saavutanud, aga EAC'i kohta küll ei oska arvata, kas peaks võimalikult ruttu vabanema, enne kui väärtus täiesti nulliks langeb.
_________________ oooo |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
09.01.2014 15:34:42
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ilmselt on selliseid skeeme üsna mitu ka scrypt müntidega tehtud. piiratud kaevandamis jõudlus arvuti kohta ja paljud ei saa arugi, et nende PC taustal vaikselt münte farmib.
--------------------------------------------------------
Palusin Digirahal üles panna e-Token pooli. Siin ta on:
http://etoken.pool.digiraha.ee/
Andke minna!
Võrreldes selle pasatormiga, mis viimasel ajal toimub, on e-token üsna tore mündike.
Originaalteema asub siin:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=403597.0 |
Nice Aga mida edasi - kus e-Tokenid BTC'ks vahetada saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.01.2014 15:42:08
|
|
|
http://www.salon.com/2014/01/08/absurd_on_every_single_level_how_the_feds_may_be_crippling_the_legal_pot_industry/
"Because the federal government still classifies pot as a dangerous drug, corner cannabis stores and cultivators cannot secure access to traditional banking services, and do a shocking amount of their business in cash. Banks are reluctant to work with pot-related businesses, out of fear that the government will prosecute them for laundering illegally obtained money. This heightens the potential for crime at pot shops, imposes heavy costs on businesses seeking legitimacy, and could cripple the industry just as it gets started."
ei tea, kas võtavad krüptod kasutusele ka?
POTCOIN?
edit: see on isegi suhteliselt mõistetav idee. kui keegi ära teeb, siis 10%
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
09.01.2014 16:06:22
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| ei tea, kas võtavad krüptod kasutusele ka? |
See ei muudaks mitte kuidagi nende halba olukorda. Kui firmal puudub konto, siis nad peaksid läbi eraisikute kontode hakkama seda raha kantima, et saada kuskilt börsilt või teenuselt see raha kätte ja firmale jääks ikka sularahaga arveldamine vähemalt siseselt ja maksude maksmisel. Sel puhul võib juhtuda hoopis see, et need eraisikud saavad rahapesu süüdistuse või pangakontod pannakse kinni rahapesu kahtluse korral vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
09.01.2014 16:53:21
|
|
|
| Millegipärast on eTokenit kaevandades reject ratio jube kõrge (~20%), seda nii http://etoken.valid-error.com/ kui http://etoken.pool.digiraha.ee/ peal. Täpselt samade seadetega cgminer kaevas DOGE, MOON, LTC 1-2% reject ratio'ga. Mängisin seadetega (expiry, queue, scan-time) ja vahetasin pool'e, ikka sama jama - näiteks fast-poolis asi ok, eTOK poolides mitte. Milles konks võiks olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
09.01.2014 16:54:29
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Ilmselt on selliseid skeeme üsna mitu ka scrypt müntidega tehtud. piiratud kaevandamis jõudlus arvuti kohta ja paljud ei saa arugi, et nende PC taustal vaikselt münte farmib.
--------------------------------------------------------
Palusin Digirahal üles panna e-Token pooli. Siin ta on:
http://etoken.pool.digiraha.ee/
Andke minna!
Võrreldes selle pasatormiga, mis viimasel ajal toimub, on e-token üsna tore mündike.
Originaalteema asub siin:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=403597.0 |
Ühinesin ka
Nüüd blockisadu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
09.01.2014 17:02:41
|
|
|
| darzik kirjutas: |
| Millegipärast on eTokenit kaevandades reject ratio jube kõrge (~20%), seda nii http://etoken.valid-error.com/ kui http://etoken.pool.digiraha.ee/ peal. Täpselt samade seadetega cgminer kaevas DOGE, MOON, LTC 1-2% reject ratio'ga. Mängisin seadetega (expiry, queue, scan-time) ja vahetasin pool'e, ikka sama jama - näiteks fast-poolis asi ok, eTOK poolides mitte. Milles konks võiks olla? |
Ma ligi 5h nüüd kaevanud. rejected on täpselt 1,00%.
Probleem on kindlasti sinu ühenduses või kaevandajas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
09.01.2014 17:02:43
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
kui palju eestlaseid siis siin top 100 rikkaima dogecoin walletit omavad?  |
loll küsimus, 100 sees üle 100 olla ei saa ju ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
09.01.2014 17:05:07
|
|
|
No kuskil top 3000 sees olen
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
09.01.2014 17:24:01
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
kui palju eestlaseid siis siin top 100 rikkaima dogecoin walletit omavad?  |
loll küsimus, 100 sees üle 100 olla ei saa ju ... |
üle 13 miljoni on vaja omada et top 100 hulgas olla ma arvan et siin mõni ikka on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
09.01.2014 17:28:26
|
|
|
HV-laste hulgas vast ei ole. Kui ma õigesti aru saanud, siis ainult mina ja kristoferr oleme suuremad kogused n.ö ootama jätnud. Võin eksida muidugi.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
09.01.2014 17:28:56
|
|
|
ma ei tea kas 1,3 milli on suur kogus v mitte, kuid mul see ootab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
09.01.2014 17:36:57
|
|
|
VBE7 ei ava 290x biosit. 280x biosi avab kenasti ja sain korralikult alla tõmmatud.
Kuidas undervoltida 290x?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|