Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2014 12:14:20 vasta tsitaadiga

5 dets tehtud preorder Amazon.co.uk'st pandi täna teele (mittebundle). 434 euri koos saatmisega.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 13:53:00 vasta tsitaadiga

Hakkab vist tekkima lattu neid, minu 5 dets. tellitud bundle oli 16 dets kohal.
Hinnad hakkavad juba kukkuma, kui ennem küsiti 500-600 naela siis nüüd on juba 400+ miskit.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 14:45:36 vasta tsitaadiga

Kummaline reklaam Jaapani turule icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 03.01.2014 14:48:15 vasta tsitaadiga

andke siis hagu,kes veel ps4 osta tahab,ise tellisin euronicsi eelmüügist hommiku 10ne paikku juba ära
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 14:51:28 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
andke siis hagu,kes veel ps4 osta tahab,ise tellisin euronicsi eelmüügist hommiku 10ne paikku juba ära

kogus mis tuleb on päris korralik. Eeldatavasti on kohal 25-26 jaanuar, kuid panin kätte saamis kuupäevaks 31 - mine tea seda transporti ja muid jamasid

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollumees
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2005




sõnum 03.01.2014 14:53:52 vasta tsitaadiga

linki?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 14:54:11 vasta tsitaadiga

Shade, Kas siis selline kogus, et saab rahulikult poodi minna ja ära osta? icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 14:56:10 vasta tsitaadiga

http://www.euronics.ee/t/57915/mangukonsoolid/mangukonsool-playstation-4-sony/cuh-1004a

Artyr615 - kahtlen selles. Nõudlus nii suur, et lähevad arvatavasti eeltellimustega kõik minema.
Arvestada tuleb et veebruari ja märtsis on kogused väiksemad mis saabuvad icon_sad.gif

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 14:58:59 vasta tsitaadiga

Shade, Mis kuupäevani eeltellimusi teha saab?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 03.01.2014 15:04:24 vasta tsitaadiga

See on hea,et kogus suurem seekord,jätkub neid veebipoes natukenegi kauemaks,eeltellida on alati kindel,siis vähemalt asi õigel ajal käes
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 15:12:31 vasta tsitaadiga

Artyr615 kirjutas:
Shade, Mis kuupäevani eeltellimusi teha saab?

nii kaua kuniks kaupa jätkub või siis kuna kaup kohal. Kindlam on ettetellida, kui kindlalt tahad.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 03.01.2014 16:23:38 vasta tsitaadiga

Aga kas see on pigem nii, et praegu saab teha nii palju ettetellimusi, kui teile teadaolevalt jaanuaris kaupa tuleb (ehk on mingi kindel number ikkagi teada)? või võtate enam-vähem kõik tellimused vastu ja siis jälle jääb veebruari vms, kui piisavalt kaupa ei tule?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 16:38:59 vasta tsitaadiga

nismo44 kirjutas:
Aga kas see on pigem nii, et praegu saab teha nii palju ettetellimusi, kui teile teadaolevalt jaanuaris kaupa tuleb (ehk on mingi kindel number ikkagi teada)? või võtate enam-vähem kõik tellimused vastu ja siis jälle jääb veebruari vms, kui piisavalt kaupa ei tule?

võtame nii palju kui teame et saame. Üle liia ei hakka võtma, kuna veebruari tarneaeg on hetkel veel täiesti lahtine.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 17:08:46 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
Vici kirjutas:
andke siis hagu,kes veel ps4 osta tahab,ise tellisin euronicsi eelmüügist hommiku 10ne paikku juba ära

kogus mis tuleb on päris korralik. Eeldatavasti on kohal 25-26 jaanuar, kuid panin kätte saamis kuupäevaks 31 - mine tea seda transporti ja muid jamasid

Küsisin Sony Centerist ka üle, et kas 15. jaan saaks kätte, nagu keegi mainis vahepeal. Seekord kindlat kuupäeva ei öeldud, võib tulla 15, 20, 25 või hoopis 31 icon_smile.gif
Kui Euronicsist tellida ja valida kaup kohale transpordiga, siis kas kullerid nädalavahetusel liiguvad?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 17:16:22 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Shade kirjutas:
Vici kirjutas:
andke siis hagu,kes veel ps4 osta tahab,ise tellisin euronicsi eelmüügist hommiku 10ne paikku juba ära

kogus mis tuleb on päris korralik. Eeldatavasti on kohal 25-26 jaanuar, kuid panin kätte saamis kuupäevaks 31 - mine tea seda transporti ja muid jamasid

Küsisin Sony Centerist ka üle, et kas 15. jaan saaks kätte, nagu keegi mainis vahepeal. Seekord kindlat kuupäeva ei öeldud, võib tulla 15, 20, 25 või hoopis 31 icon_smile.gif
Kui Euronicsist tellida ja valida kaup kohale transpordiga, siis kas kullerid nädalavahetusel liiguvad?

Kullerite kohta uuri veebiosakonnast, nemad oskavad selle kohta rohkem vastata kui mina.

Sony center saab oma kauba samal ajal kui meiegi, kuna kaup tuleb täpselt samast kohast

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 17:53:13 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi UK kontole läbi paypali raha laadimisega? Üritasin seda teha ja laha läks arvelt aga kontol pole midagi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 17:54:10 vasta tsitaadiga

Kuna seda tegid? Ehk võtab natukene aega?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 18:15:27 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kuna seda tegid? Ehk võtab natukene aega?


Miski tunnike tagasi vast. Vaatasin nüüd paypal lehele ja...

Status: Canceled
Shipping Address: No Address Provided


Mis neile ei meeldi mu eesti aadress seal paypal kontol?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 19:28:28 vasta tsitaadiga

Shade, broneerida ka saab? icon_smile.gif vaja pangas käia aga L,P pangad kinni ja järgmine nädal pole aega. Lootus siis, et nädalaga ära ei müüda.
Muidu selle koormaga mänge ka tuleb? ps3le siis
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 19:55:39 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Shade, broneerida ka saab? icon_smile.gif vaja pangas käia aga L,P pangad kinni ja järgmine nädal pole aega. Lootus siis, et nädalaga ära ei müüda.
Muidu selle koormaga mänge ka tuleb? ps3le siis

broneeringut raske teha mul endal. Ma võin ta ju kinni panna enda nimele, kuid ma suure töö tuhinaga unstan ära ja siis oled ilma. Võin esmaspäeval öelda, kauaks jätkub konsoole.

Mänge ja muud kraami hakkab järgmisest nädalast sisse tulema. enne jõule ei ole miskit avaliselt enam tellida ja jaanuari esimesel nädalal pole kunagi midagist ka võtta. Järgmisest nädalast saab hakata varusid täiendama jälle.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 20:38:48 vasta tsitaadiga

No kui ei saa, siis ei saa. Tänud info eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 22:16:29 vasta tsitaadiga

ristikas, loe nüüd natuke antud teemat ja/või Googelda kopp.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 22:25:04 vasta tsitaadiga

Riiki ei saa muuta. Pead uue PayPali tegama icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 22:27:55 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
No kui ei saa, siis ei saa. Tänud info eest thumbs_up.gif

pigem moosi veebi poolt meil, ehk nad nõus ühe broneeringusse panema icon_smile.gif
Ma ei taha ise väga müügi protsessi sekkuda, mulle piisab ostu poole peal juba maade jagamisest icon_biggrin.gif

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 04.01.2014 17:58:47 vasta tsitaadiga

kas neid ps4 puldi laadija juhet eraldi ka saadaval on,vist ps3 mini usb ots ei sobinud ps4ja pulti
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaartin
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2012




sõnum 04.01.2014 18:16:57 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
kas neid ps4 puldi laadija juhet eraldi ka saadaval on,vist ps3 mini usb ots ei sobinud ps4ja pulti


Kas PS4 laadimisjuhe pole mitte tavaline micro-USB juhe? See mis tüüpilist androidi telefoni laeb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 18:20:23 vasta tsitaadiga

Maaartin kirjutas:
Vici kirjutas:
kas neid ps4 puldi laadija juhet eraldi ka saadaval on,vist ps3 mini usb ots ei sobinud ps4ja pulti


Kas PS4 laadimisjuhe pole mitte tavaline micro-USB juhe? See mis tüüpilist androidi telefoni laeb.


on muidugi
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 04.01.2014 18:32:43 vasta tsitaadiga

arusaada,et ps3 puldi laadija ei sobi ,oleks vaja sebida pikemat juhet ps4 laadija juhe vist oli liiga lühike. 1,5 meetrine oleks paras
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaartin
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2012




sõnum 04.01.2014 19:14:29 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
arusaada,et ps3 puldi laadija ei sobi ,oleks vaja sebida pikemat juhet ps4 laadija juhe vist oli liiga lühike. 1,5 meetrine oleks paras


Ebays on neid müügil ja olen päris kindel, et kuskilt elektroonikapoest leiad ka endale sobiva pikkusega kaabli.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 04.01.2014 20:19:08 vasta tsitaadiga

Millal järgmine laar tuleb või millal hakkab tavamüügist saama ? Siis kui ametlik reliis Eestis on (2014 Sony lehel)? Isiklikult sooviks (hetkel) järelmaksuga osta, aga eeltellides seda võimalust ei ole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 04.01.2014 21:04:23 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Millal järgmine laar tuleb või millal hakkab tavamüügist saama ? Siis kui ametlik reliis Eestis on (2014 Sony lehel)? Isiklikult sooviks (hetkel) järelmaksuga osta, aga eeltellides seda võimalust ei ole.


tundub,et saab järelmaksuga ka,mõnedki ostsid seekord järelmaksuga,ise ostsin kohe välja,aga uurisin praegu ja laseb täitsa järelmaksuga ka osta

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 21:08:05 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Millal järgmine laar tuleb või millal hakkab tavamüügist saama ? Siis kui ametlik reliis Eestis on (2014 Sony lehel)? Isiklikult sooviks (hetkel) järelmaksuga osta, aga eeltellides seda võimalust ei ole.


15.1. või 25.-26.1., hiljemalt 31.1.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 04.01.2014 22:27:07 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
battlear kirjutas:
Millal järgmine laar tuleb või millal hakkab tavamüügist saama ? Siis kui ametlik reliis Eestis on (2014 Sony lehel)? Isiklikult sooviks (hetkel) järelmaksuga osta, aga eeltellides seda võimalust ei ole.


tundub,et saab järelmaksuga ka,mõnedki ostsid seekord järelmaksuga,ise ostsin kohe välja,aga uurisin praegu ja laseb täitsa järelmaksuga ka osta


Tundub jah, mina külastasin seda linki, kus on kirjas, et ei saa http://www.euronics.ee/t/55352/Mangukonsoolid/mangukonsool-playstation-4-sony-eeltellimisel/ps4 ,
aga tegelt see vist õige, kus saab link

terminator kirjutas:
battlear kirjutas:
Millal järgmine laar tuleb või millal hakkab tavamüügist saama ? Siis kui ametlik reliis Eestis on (2014 Sony lehel)? Isiklikult sooviks (hetkel) järelmaksuga osta, aga eeltellides seda võimalust ei ole.


15.1. või 25.-26.1., hiljemalt 31.1.


Tegelt ma mõtlesin, millal peale sinu mainitud, kuna mul oli segadus ülemiste linkidega ja arvasin, et ei saa järelmaksuga, aga enam pole oluline.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 03:54:48 vasta tsitaadiga

Kas ps4 ainult HDMI sobibki? Kuna teleriga üks väike probleem. Kui hdmiga ühendasin siis pilti ette ei votnud, teise teleriga proovides aga kõik töötas. Kunagi seda probleemi polnud, nuud aga millegiparast on. Igatahes see juhtus, kui olin yhendanud arvuti telekaga, et sealt siis filmi vaadata. Peale seda aga ei votnud enam pilti ette icon_rolleyes.gif mangisin edaspidi komponent kaabliga mis oli minuarust 1 1-le hdmiga. Äkki keegi siit teab milles probleem?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 02:40:26 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
äss kirjutas:
Shade, broneerida ka saab? icon_smile.gif vaja pangas käia aga L,P pangad kinni ja järgmine nädal pole aega. Lootus siis, et nädalaga ära ei müüda.
Muidu selle koormaga mänge ka tuleb? ps3le siis

broneeringut raske teha mul endal. Ma võin ta ju kinni panna enda nimele, kuid ma suure töö tuhinaga unstan ära ja siis oled ilma. Võin esmaspäeval öelda, kauaks jätkub konsoole.

Mänge ja muud kraami hakkab järgmisest nädalast sisse tulema. enne jõule ei ole miskit avaliselt enam tellida ja jaanuari esimesel nädalal pole kunagi midagist ka võtta. Järgmisest nädalast saab hakata varusid täiendama jälle.


täna nüüd esmaspäev et kuna saabumas midagi on? kaamera ja fifa 14 huvitab?
äkki saad vähemalt eeltellimuse e-poodi visata nagu ps4-l on siis saaks kõik krempli korraga ära tellida ja tuleb siis kuna tuleb:D
palju neid ps4 veel alles on? peab vist lähiajal eeltellimuse ära tegema muidu võib ilma jääda?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 10:52:53 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Shade kirjutas:
äss kirjutas:
Shade, broneerida ka saab? icon_smile.gif vaja pangas käia aga L,P pangad kinni ja järgmine nädal pole aega. Lootus siis, et nädalaga ära ei müüda.
Muidu selle koormaga mänge ka tuleb? ps3le siis

broneeringut raske teha mul endal. Ma võin ta ju kinni panna enda nimele, kuid ma suure töö tuhinaga unstan ära ja siis oled ilma. Võin esmaspäeval öelda, kauaks jätkub konsoole.

Mänge ja muud kraami hakkab järgmisest nädalast sisse tulema. enne jõule ei ole miskit avaliselt enam tellida ja jaanuari esimesel nädalal pole kunagi midagist ka võtta. Järgmisest nädalast saab hakata varusid täiendama jälle.


täna nüüd esmaspäev et kuna saabumas midagi on? kaamera ja fifa 14 huvitab?
äkki saad vähemalt eeltellimuse e-poodi visata nagu ps4-l on siis saaks kõik krempli korraga ära tellida ja tuleb siis kuna tuleb:D
palju neid ps4 veel alles on? peab vist lähiajal eeltellimuse ära tegema muidu võib ilma jääda?

FIFAsid on piisavalt hetkel ja liigub rohkem poodidesse ka laiali. Kaaremate ja pultide osas selgub lähipäevbil, mida saada on.
konsooli eeltellimuse soovitan ära teha, tundub, et seda pikaks ajaks ei jätku

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 13:06:53 vasta tsitaadiga

Fifa oli prismas ka olemas. keegi siin otsis...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 13:50:52 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Fifa oli prismas ka olemas. keegi siin otsis...


ehh valgas ei ole prismat:D
tellisin just ps4 ära euronicsist ja mõtlesingi ,et saaks nagu fifa ka veel juurde oleks kogu kompott korraga käes:D
mingi kamm selle e-poega vahepeal jääb kinni ja laeb mingi minut aega lihtsalt. suht kaua läks aega,
et lisada 6 asja ostukorvi kuna lihtsalt jäi kinni laadimise ajal korduvalt.

shade ma mõtlesin fifa 14 ps4 peal .seda teil ju pole e-poes vähemalt?
ja ole hea ütle kui tellimused täis st ,et rohkem tellida ei saa.
loodan et minu tellimus ikka mahtus veel sisse:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 14:39:40 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kas Xbox360 wired controller töötab PS4 peal?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 14:41:21 vasta tsitaadiga

Ma teeks julge pakkumise kohvipaksu pealt ja ütleksin "ei".
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 14:54:47 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
shade ma mõtlesin fifa 14 ps4 peal .seda teil ju pole e-poes vähemalt?
ja ole hea ütle kui tellimused täis st ,et rohkem tellida ei saa.
loodan et minu tellimus ikka mahtus veel sisse:D

Peksa epoodi, et fifa ka ülesse saaks. PS4 fifa 14 on meil päris palju

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 15:24:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab trikki kuidas saada siin Eestis Playstation 4 ametlik android app moblasse. Mul UK konto ja oleks vaja UK regiooni app-i. Google play ei lase seda installida kuna ma pole sealt regioonist. Sellele regiooni piirang peale pandud. Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 15:33:14 vasta tsitaadiga

ristikas kirjutas:
Kas keegi teab trikki kuidas saada siin Eestis Playstation 4 ametlik android app moblasse. Mul UK konto ja oleks vaja UK regiooni app-i. Google play ei lase seda installida kuna ma pole sealt regioonist. Sellele regiooni piirang peale pandud. Oskab keegi aidata?

https://www.dropbox.com/s/xs38bwgehd0rijw/com.scee.psxandroid.apk
Tõstad selle .apk telefoni ja installid

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 16:22:51 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
ristikas kirjutas:
Kas keegi teab trikki kuidas saada siin Eestis Playstation 4 ametlik android app moblasse. Mul UK konto ja oleks vaja UK regiooni app-i. Google play ei lase seda installida kuna ma pole sealt regioonist. Sellele regiooni piirang peale pandud. Oskab keegi aidata?

https://www.dropbox.com/s/xs38bwgehd0rijw/com.scee.psxandroid.apk
Tõstad selle .apk telefoni ja installid


Opa! Suured tänud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 06.01.2014 17:03:27 vasta tsitaadiga

Ostsin endale ps4 puldi, kuna pole hetkel mõtet väheste mängude tõttu ps4 osta, aga küsiks siukest asja kas on mingid programmi mis sätestaks näiteks kohe ps4 puldi funktsioonid paika erineid mänge mängides vms?
Või peab tõesti käsitsi kui nupud jms reguleerima, bf4-as on kõiki nuppude reguleerimine ikka täielik peavalu. Ehk siis, on mingi programm või midagi taolist.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 17:46:42 vasta tsitaadiga

tompan kirjutas:
Ostsin endale ps4 puldi, kuna pole hetkel mõtet väheste mängude tõttu ps4 osta, aga küsiks siukest asja kas on mingid programmi mis sätestaks näiteks kohe ps4 puldi funktsioonid paika erineid mänge mängides vms?
Või peab tõesti käsitsi kui nupud jms reguleerima, bf4-as on kõiki nuppude reguleerimine ikka täielik peavalu. Ehk siis, on mingi programm või midagi taolist.


PC-l muidugi sellist luksust ei ole enamikes mängudes
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 06.01.2014 18:14:26 vasta tsitaadiga

pss, sai ennetlikult see ost tehtud, vaatan et enamus mängud ei töötagi sellega jms, oleks pidanud ikka xbox360 controlleri ostma. Keegi ps4 pulti ei taha osta ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 18:16:32 vasta tsitaadiga

tompan kirjutas:
pss, sai ennetlikult see ost tehtud, vaatan et enamus mängud ei töötagi sellega jms, oleks pidanud ikka xbox360 controlleri ostma. Keegi ps4 pulti ei taha osta ? icon_biggrin.gif

no pane müüki müügi teemas.
hea hinnaga müüd saad kiirelt lahti:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 06.01.2014 18:17:18 vasta tsitaadiga

tompan, töötavad küll. Sa pead lihtsalt üht programmi kasutama.
Selle programmi näol arvavad mängud et kasutad X360 pulti ja kõik töötab ladusalt.

http://www.lifehacker.com.au/2013/11/heres-how-you-can-use-your-ps4-controller-with-your-windows-pc/
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 06.01.2014 19:07:11 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
tompan, töötavad küll. Sa pead lihtsalt üht programmi kasutama.
Selle programmi näol arvavad mängud et kasutad X360 pulti ja kõik töötab ladusalt.

http://www.lifehacker.com.au/2013/11/heres-how-you-can-use-your-ps4-controller-with-your-windows-pc/


Suured tänud, sain puldi ilusti tööle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.