|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
03.01.2014 12:14:20
|
|
|
| 5 dets tehtud preorder Amazon.co.uk'st pandi täna teele (mittebundle). 434 euri koos saatmisega.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.01.2014 13:53:00
|
|
|
Hakkab vist tekkima lattu neid, minu 5 dets. tellitud bundle oli 16 dets kohal.
Hinnad hakkavad juba kukkuma, kui ennem küsiti 500-600 naela siis nüüd on juba 400+ miskit.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
03.01.2014 14:45:36
|
|
|
Kummaline reklaam Jaapani turule
Spoiler 
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
03.01.2014 14:48:15
|
|
|
andke siis hagu,kes veel ps4 osta tahab,ise tellisin euronicsi eelmüügist hommiku 10ne paikku juba ära
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.01.2014 14:51:28
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| andke siis hagu,kes veel ps4 osta tahab,ise tellisin euronicsi eelmüügist hommiku 10ne paikku juba ära |
kogus mis tuleb on päris korralik. Eeldatavasti on kohal 25-26 jaanuar, kuid panin kätte saamis kuupäevaks 31 - mine tea seda transporti ja muid jamasid
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollumees
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2005
|
03.01.2014 14:53:52
|
|
|
| linki?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
03.01.2014 14:54:11
|
|
|
Shade, Kas siis selline kogus, et saab rahulikult poodi minna ja ära osta?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
03.01.2014 14:58:59
|
|
|
| Shade, Mis kuupäevani eeltellimusi teha saab?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
03.01.2014 15:04:24
|
|
|
See on hea,et kogus suurem seekord,jätkub neid veebipoes natukenegi kauemaks,eeltellida on alati kindel,siis vähemalt asi õigel ajal käes
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.01.2014 15:12:31
|
|
|
| Artyr615 kirjutas: |
| Shade, Mis kuupäevani eeltellimusi teha saab? |
nii kaua kuniks kaupa jätkub või siis kuna kaup kohal. Kindlam on ettetellida, kui kindlalt tahad.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
03.01.2014 16:23:38
|
|
|
| Aga kas see on pigem nii, et praegu saab teha nii palju ettetellimusi, kui teile teadaolevalt jaanuaris kaupa tuleb (ehk on mingi kindel number ikkagi teada)? või võtate enam-vähem kõik tellimused vastu ja siis jälle jääb veebruari vms, kui piisavalt kaupa ei tule?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.01.2014 16:38:59
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
| Aga kas see on pigem nii, et praegu saab teha nii palju ettetellimusi, kui teile teadaolevalt jaanuaris kaupa tuleb (ehk on mingi kindel number ikkagi teada)? või võtate enam-vähem kõik tellimused vastu ja siis jälle jääb veebruari vms, kui piisavalt kaupa ei tule? |
võtame nii palju kui teame et saame. Üle liia ei hakka võtma, kuna veebruari tarneaeg on hetkel veel täiesti lahtine.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
03.01.2014 17:08:46
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| Vici kirjutas: |
| andke siis hagu,kes veel ps4 osta tahab,ise tellisin euronicsi eelmüügist hommiku 10ne paikku juba ära |
kogus mis tuleb on päris korralik. Eeldatavasti on kohal 25-26 jaanuar, kuid panin kätte saamis kuupäevaks 31 - mine tea seda transporti ja muid jamasid |
Küsisin Sony Centerist ka üle, et kas 15. jaan saaks kätte, nagu keegi mainis vahepeal. Seekord kindlat kuupäeva ei öeldud, võib tulla 15, 20, 25 või hoopis 31
Kui Euronicsist tellida ja valida kaup kohale transpordiga, siis kas kullerid nädalavahetusel liiguvad?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.01.2014 17:16:22
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
| Vici kirjutas: |
| andke siis hagu,kes veel ps4 osta tahab,ise tellisin euronicsi eelmüügist hommiku 10ne paikku juba ära |
kogus mis tuleb on päris korralik. Eeldatavasti on kohal 25-26 jaanuar, kuid panin kätte saamis kuupäevaks 31 - mine tea seda transporti ja muid jamasid |
Küsisin Sony Centerist ka üle, et kas 15. jaan saaks kätte, nagu keegi mainis vahepeal. Seekord kindlat kuupäeva ei öeldud, võib tulla 15, 20, 25 või hoopis 31
Kui Euronicsist tellida ja valida kaup kohale transpordiga, siis kas kullerid nädalavahetusel liiguvad? |
Kullerite kohta uuri veebiosakonnast, nemad oskavad selle kohta rohkem vastata kui mina.
Sony center saab oma kauba samal ajal kui meiegi, kuna kaup tuleb täpselt samast kohast
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
03.01.2014 17:53:13
|
|
|
| Kas kellelgi on kogemusi UK kontole läbi paypali raha laadimisega? Üritasin seda teha ja laha läks arvelt aga kontol pole midagi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
03.01.2014 17:54:10
|
|
|
| Kuna seda tegid? Ehk võtab natukene aega?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
03.01.2014 18:15:27
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Kuna seda tegid? Ehk võtab natukene aega? |
Miski tunnike tagasi vast. Vaatasin nüüd paypal lehele ja...
Status: Canceled
Shipping Address: No Address Provided
Mis neile ei meeldi mu eesti aadress seal paypal kontol?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
03.01.2014 19:28:28
|
|
|
Shade, broneerida ka saab? vaja pangas käia aga L,P pangad kinni ja järgmine nädal pole aega. Lootus siis, et nädalaga ära ei müüda.
Muidu selle koormaga mänge ka tuleb? ps3le siis
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.01.2014 19:55:39
|
|
|
| äss kirjutas: |
Shade, broneerida ka saab? vaja pangas käia aga L,P pangad kinni ja järgmine nädal pole aega. Lootus siis, et nädalaga ära ei müüda.
Muidu selle koormaga mänge ka tuleb? ps3le siis |
broneeringut raske teha mul endal. Ma võin ta ju kinni panna enda nimele, kuid ma suure töö tuhinaga unstan ära ja siis oled ilma. Võin esmaspäeval öelda, kauaks jätkub konsoole.
Mänge ja muud kraami hakkab järgmisest nädalast sisse tulema. enne jõule ei ole miskit avaliselt enam tellida ja jaanuari esimesel nädalal pole kunagi midagist ka võtta. Järgmisest nädalast saab hakata varusid täiendama jälle.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
03.01.2014 20:38:48
|
|
|
No kui ei saa, siis ei saa. Tänud info eest
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
03.01.2014 22:16:29
|
|
|
ristikas, loe nüüd natuke antud teemat ja/või Googelda
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
03.01.2014 22:25:04
|
|
|
Riiki ei saa muuta. Pead uue PayPali tegama
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.01.2014 22:27:55
|
|
|
| äss kirjutas: |
No kui ei saa, siis ei saa. Tänud info eest  |
pigem moosi veebi poolt meil, ehk nad nõus ühe broneeringusse panema
Ma ei taha ise väga müügi protsessi sekkuda, mulle piisab ostu poole peal juba maade jagamisest
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
04.01.2014 17:58:47
|
|
|
kas neid ps4 puldi laadija juhet eraldi ka saadaval on,vist ps3 mini usb ots ei sobinud ps4ja pulti
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maaartin
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2012
|
04.01.2014 18:16:57
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| kas neid ps4 puldi laadija juhet eraldi ka saadaval on,vist ps3 mini usb ots ei sobinud ps4ja pulti |
Kas PS4 laadimisjuhe pole mitte tavaline micro-USB juhe? See mis tüüpilist androidi telefoni laeb.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
04.01.2014 18:20:23
|
|
|
| Maaartin kirjutas: |
| Vici kirjutas: |
| kas neid ps4 puldi laadija juhet eraldi ka saadaval on,vist ps3 mini usb ots ei sobinud ps4ja pulti |
Kas PS4 laadimisjuhe pole mitte tavaline micro-USB juhe? See mis tüüpilist androidi telefoni laeb. |
on muidugi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
04.01.2014 18:32:43
|
|
|
arusaada,et ps3 puldi laadija ei sobi ,oleks vaja sebida pikemat juhet ps4 laadija juhe vist oli liiga lühike. 1,5 meetrine oleks paras
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maaartin
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2012
|
04.01.2014 19:14:29
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| arusaada,et ps3 puldi laadija ei sobi ,oleks vaja sebida pikemat juhet ps4 laadija juhe vist oli liiga lühike. 1,5 meetrine oleks paras |
Ebays on neid müügil ja olen päris kindel, et kuskilt elektroonikapoest leiad ka endale sobiva pikkusega kaabli.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
04.01.2014 20:19:08
|
|
|
| Millal järgmine laar tuleb või millal hakkab tavamüügist saama ? Siis kui ametlik reliis Eestis on (2014 Sony lehel)? Isiklikult sooviks (hetkel) järelmaksuga osta, aga eeltellides seda võimalust ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
04.01.2014 21:04:23
|
|
|
| battlear kirjutas: |
| Millal järgmine laar tuleb või millal hakkab tavamüügist saama ? Siis kui ametlik reliis Eestis on (2014 Sony lehel)? Isiklikult sooviks (hetkel) järelmaksuga osta, aga eeltellides seda võimalust ei ole. |
tundub,et saab järelmaksuga ka,mõnedki ostsid seekord järelmaksuga,ise ostsin kohe välja,aga uurisin praegu ja laseb täitsa järelmaksuga ka osta
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
04.01.2014 22:27:07
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| battlear kirjutas: |
| Millal järgmine laar tuleb või millal hakkab tavamüügist saama ? Siis kui ametlik reliis Eestis on (2014 Sony lehel)? Isiklikult sooviks (hetkel) järelmaksuga osta, aga eeltellides seda võimalust ei ole. |
tundub,et saab järelmaksuga ka,mõnedki ostsid seekord järelmaksuga,ise ostsin kohe välja,aga uurisin praegu ja laseb täitsa järelmaksuga ka osta |
Tundub jah, mina külastasin seda linki, kus on kirjas, et ei saa http://www.euronics.ee/t/55352/Mangukonsoolid/mangukonsool-playstation-4-sony-eeltellimisel/ps4 ,
aga tegelt see vist õige, kus saab link
| terminator kirjutas: |
| battlear kirjutas: |
| Millal järgmine laar tuleb või millal hakkab tavamüügist saama ? Siis kui ametlik reliis Eestis on (2014 Sony lehel)? Isiklikult sooviks (hetkel) järelmaksuga osta, aga eeltellides seda võimalust ei ole. |
15.1. või 25.-26.1., hiljemalt 31.1. |
Tegelt ma mõtlesin, millal peale sinu mainitud, kuna mul oli segadus ülemiste linkidega ja arvasin, et ei saa järelmaksuga, aga enam pole oluline.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artyr615
HV kasutaja
liitunud: 26.06.2012
|
05.01.2014 03:54:48
|
|
|
Kas ps4 ainult HDMI sobibki? Kuna teleriga üks väike probleem. Kui hdmiga ühendasin siis pilti ette ei votnud, teise teleriga proovides aga kõik töötas. Kunagi seda probleemi polnud, nuud aga millegiparast on. Igatahes see juhtus, kui olin yhendanud arvuti telekaga, et sealt siis filmi vaadata. Peale seda aga ei votnud enam pilti ette mangisin edaspidi komponent kaabliga mis oli minuarust 1 1-le hdmiga. Äkki keegi siit teab milles probleem?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.01.2014 02:40:26
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| äss kirjutas: |
Shade, broneerida ka saab? vaja pangas käia aga L,P pangad kinni ja järgmine nädal pole aega. Lootus siis, et nädalaga ära ei müüda.
Muidu selle koormaga mänge ka tuleb? ps3le siis |
broneeringut raske teha mul endal. Ma võin ta ju kinni panna enda nimele, kuid ma suure töö tuhinaga unstan ära ja siis oled ilma. Võin esmaspäeval öelda, kauaks jätkub konsoole.
Mänge ja muud kraami hakkab järgmisest nädalast sisse tulema. enne jõule ei ole miskit avaliselt enam tellida ja jaanuari esimesel nädalal pole kunagi midagist ka võtta. Järgmisest nädalast saab hakata varusid täiendama jälle. |
täna nüüd esmaspäev et kuna saabumas midagi on? kaamera ja fifa 14 huvitab?
äkki saad vähemalt eeltellimuse e-poodi visata nagu ps4-l on siis saaks kõik krempli korraga ära tellida ja tuleb siis kuna tuleb:D
palju neid ps4 veel alles on? peab vist lähiajal eeltellimuse ära tegema muidu võib ilma jääda?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
06.01.2014 10:52:53
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
| äss kirjutas: |
Shade, broneerida ka saab? vaja pangas käia aga L,P pangad kinni ja järgmine nädal pole aega. Lootus siis, et nädalaga ära ei müüda.
Muidu selle koormaga mänge ka tuleb? ps3le siis |
broneeringut raske teha mul endal. Ma võin ta ju kinni panna enda nimele, kuid ma suure töö tuhinaga unstan ära ja siis oled ilma. Võin esmaspäeval öelda, kauaks jätkub konsoole.
Mänge ja muud kraami hakkab järgmisest nädalast sisse tulema. enne jõule ei ole miskit avaliselt enam tellida ja jaanuari esimesel nädalal pole kunagi midagist ka võtta. Järgmisest nädalast saab hakata varusid täiendama jälle. |
täna nüüd esmaspäev et kuna saabumas midagi on? kaamera ja fifa 14 huvitab?
äkki saad vähemalt eeltellimuse e-poodi visata nagu ps4-l on siis saaks kõik krempli korraga ära tellida ja tuleb siis kuna tuleb:D
palju neid ps4 veel alles on? peab vist lähiajal eeltellimuse ära tegema muidu võib ilma jääda? |
FIFAsid on piisavalt hetkel ja liigub rohkem poodidesse ka laiali. Kaaremate ja pultide osas selgub lähipäevbil, mida saada on.
konsooli eeltellimuse soovitan ära teha, tundub, et seda pikaks ajaks ei jätku
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
06.01.2014 13:06:53
|
|
|
Fifa oli prismas ka olemas. keegi siin otsis...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.01.2014 13:50:52
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Fifa oli prismas ka olemas. keegi siin otsis... |
ehh valgas ei ole prismat:D
tellisin just ps4 ära euronicsist ja mõtlesingi ,et saaks nagu fifa ka veel juurde oleks kogu kompott korraga käes:D
mingi kamm selle e-poega vahepeal jääb kinni ja laeb mingi minut aega lihtsalt. suht kaua läks aega,
et lisada 6 asja ostukorvi kuna lihtsalt jäi kinni laadimise ajal korduvalt.
shade ma mõtlesin fifa 14 ps4 peal .seda teil ju pole e-poes vähemalt?
ja ole hea ütle kui tellimused täis st ,et rohkem tellida ei saa.
loodan et minu tellimus ikka mahtus veel sisse:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
06.01.2014 14:39:40
|
|
|
| Oskab keegi öelda kas Xbox360 wired controller töötab PS4 peal?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
06.01.2014 14:41:21
|
|
|
Ma teeks julge pakkumise kohvipaksu pealt ja ütleksin "ei".
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
06.01.2014 14:54:47
|
|
|
| siven kirjutas: |
shade ma mõtlesin fifa 14 ps4 peal .seda teil ju pole e-poes vähemalt?
ja ole hea ütle kui tellimused täis st ,et rohkem tellida ei saa.
loodan et minu tellimus ikka mahtus veel sisse:D |
Peksa epoodi, et fifa ka ülesse saaks. PS4 fifa 14 on meil päris palju
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
06.01.2014 15:24:37
|
|
|
| Kas keegi teab trikki kuidas saada siin Eestis Playstation 4 ametlik android app moblasse. Mul UK konto ja oleks vaja UK regiooni app-i. Google play ei lase seda installida kuna ma pole sealt regioonist. Sellele regiooni piirang peale pandud. Oskab keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
06.01.2014 15:33:14
|
|
|
| ristikas kirjutas: |
| Kas keegi teab trikki kuidas saada siin Eestis Playstation 4 ametlik android app moblasse. Mul UK konto ja oleks vaja UK regiooni app-i. Google play ei lase seda installida kuna ma pole sealt regioonist. Sellele regiooni piirang peale pandud. Oskab keegi aidata? |
https://www.dropbox.com/s/xs38bwgehd0rijw/com.scee.psxandroid.apk
Tõstad selle .apk telefoni ja installid
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
06.01.2014 16:22:51
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| ristikas kirjutas: |
| Kas keegi teab trikki kuidas saada siin Eestis Playstation 4 ametlik android app moblasse. Mul UK konto ja oleks vaja UK regiooni app-i. Google play ei lase seda installida kuna ma pole sealt regioonist. Sellele regiooni piirang peale pandud. Oskab keegi aidata? |
https://www.dropbox.com/s/xs38bwgehd0rijw/com.scee.psxandroid.apk
Tõstad selle .apk telefoni ja installid |
Opa! Suured tänud!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
06.01.2014 17:03:27
|
|
|
Ostsin endale ps4 puldi, kuna pole hetkel mõtet väheste mängude tõttu ps4 osta, aga küsiks siukest asja kas on mingid programmi mis sätestaks näiteks kohe ps4 puldi funktsioonid paika erineid mänge mängides vms?
Või peab tõesti käsitsi kui nupud jms reguleerima, bf4-as on kõiki nuppude reguleerimine ikka täielik peavalu. Ehk siis, on mingi programm või midagi taolist.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
06.01.2014 17:46:42
|
|
|
| tompan kirjutas: |
Ostsin endale ps4 puldi, kuna pole hetkel mõtet väheste mängude tõttu ps4 osta, aga küsiks siukest asja kas on mingid programmi mis sätestaks näiteks kohe ps4 puldi funktsioonid paika erineid mänge mängides vms?
Või peab tõesti käsitsi kui nupud jms reguleerima, bf4-as on kõiki nuppude reguleerimine ikka täielik peavalu. Ehk siis, on mingi programm või midagi taolist. |
PC-l muidugi sellist luksust ei ole enamikes mängudes
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
06.01.2014 18:14:26
|
|
|
pss, sai ennetlikult see ost tehtud, vaatan et enamus mängud ei töötagi sellega jms, oleks pidanud ikka xbox360 controlleri ostma. Keegi ps4 pulti ei taha osta ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.01.2014 18:16:32
|
|
|
| tompan kirjutas: |
pss, sai ennetlikult see ost tehtud, vaatan et enamus mängud ei töötagi sellega jms, oleks pidanud ikka xbox360 controlleri ostma. Keegi ps4 pulti ei taha osta ?  |
no pane müüki müügi teemas.
hea hinnaga müüd saad kiirelt lahti:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tompan
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2011
|
06.01.2014 19:07:11
|
|
|
Suured tänud, sain puldi ilusti tööle.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|