Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 6 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 16:43:31 vasta tsitaadiga

Extsy kirjutas:
Kust kohast saab muuta miilid kilomeetriteks?
Vajutad Start nuppu, Options ja seal all Units vms.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 16:32:57 vasta tsitaadiga

Keegi seda raha bugi proovinud on?

Soetasin ka äsja PS3 ja GT6, lisage PSN-i replicantdan-i


viimati muutis Defon50 16.12.2013 16:41:06, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.12.2013 16:35:31 vasta tsitaadiga

Defon50 kirjutas:
Keegi seda raha bugi proovinud on?


Jah, toimib. Nüüd saab isegi BMW M4ga seda trikki teha.
Mäng muutus minu jaoks palju täiuslikumaks - saan lõpuks mängu kogu raha eest. Muidu kasutad ainult 5% autosid.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 16:39:59 vasta tsitaadiga

Selles mõttes toetan seda bugi, et saad nt 20 000 000 eest ühe auto ainult osta ja mängus kogudes läheb vist sul selleks mingi 6 kuud (enda järgi võtan umbes:D)meeletult palju aega. Samas Kui micro maksetega polegi päris kaua aga raha kottile annab mõnusa põntsu pea vist 190 eur vms on 20 000 000 ostes.

Samas kellel plaadi versioon siis neil veab, neil aga kes ostnud PSN storest mängu peavad selle ~14gb uuesti alla laadida et seda bugi teha!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:34:44 vasta tsitaadiga

Sai ka nüüd veidi mängitud. Kokkuvõttes jään isegi rahule hetkel, kuigi mõned suuremad ja väiksemad puudujäägid on silma/kõrva hakanud.

Hää:

- juhitavus on IMO paranenud, samas mul võrdluseks ainult GT5 ja põgusad katsed Forza 4ga, lisaks arkaadidele.
- graafika või vähemalt valgus annab päris korralikult üleüldisele fiilile juurde, kohati näeb mäng päris kena ikka välja. Eriti rajad nagu Matterhorn ja misiganes Austraalia panaraama (just veel üleminek videvikust kott pimedaks

Kehvake:

- audio, täpsemalt nii mootori hääled kui kokkupõrkel tekkiv heli. Ok, siinkohal on mootori häälte võrdluseks ka ainult teised mängud/Top Gear jne, kuid väga mannetu mulje jätavad ikkagi. On neid üldse muudetud või juba samad pre GT4st saadik? Ja no, kokkupõrked, visuaalne damage on mul ükskõik, aga see krdi plastik vanni mats ükskõik mis autoga, ükskõik kuhu vastu sõidad...come on.

Mõned häirivad aspektid menüüdest ala mootori võimsust kärpides ei näita PP'd otsekohe (nagu GT5) Miks ei võiks olla võimalus võtta ette kohe järgmine sõit (väljaspool Cup'i) kui sul on näiteks 3st võidusõidust koosnev event? Kui sul näiteks pole vastavat autot võistluseks, miks mitte pakkuda võimalust otse turult vajaminev auto osta?


Radade kohta, mis DLC'na välja pidid tulema on ka infot?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 16.12.2013 19:39:16 vasta tsitaadiga

renhoelder, DLC'd pidi hakkama vist iga kuu tulema. Aga nüüd, kui esimene maitse suus, siis oleks aeg liituda online sõitudega icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 19:58:19 vasta tsitaadiga

aivo80, seda kuulsin minagi. Lihtsalt huvitas, kas on midagi täpsemat ka kuulda olnud, ala mis hinnaks, mis rada järgmiseks tulemas jne. Online, krt peab vaatama seda asja, pole kunagi mitmikust mängude puhul vaimustunud, aga eks näis, peab veel veidi skille lihvima ja ära proovima.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 16.12.2013 20:15:21 vasta tsitaadiga

Rohkem pole jah hetkel midagi kuulda. Eks neil tegemist ikka ole - LaFerrarigi mängust ju puudu. Aga tule vaata www.gtplanet.eu toimuvad niisama mitte mõisa peale sõidud ka, kus ongi algajatel hea skilli lihvida icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:15:58 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Rohkem pole jah hetkel midagi kuulda. Eks neil tegemist ikka ole - LaFerrarigi mängust ju puudu. Aga tule vaata www.gtplanet.eu toimuvad niisama mitte mõisa peale sõidud ka, kus ongi algajatel hea skilli lihvida icon_smile.gif


Regatud aga admin vms peab konto kinnitama!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 18:48:47 vasta tsitaadiga

Update millega kaaseneb:

- Consecutive Login Bonus: when you log online for consecutive days, a bonus to all credits awarded will accrue up to a potential 200% bonus on the fifth day. Be sure to login everyday to earn more credits!
- Earned Credits in Career Mode Increased: enough said.
- Entry Requirements for Seasonal Events Lowered: players will only need a National B licence in order to participate in Seasonal Events and, for a limited time, there will be unique special events that will reward cars as prizes, so don’t miss this opportunity and remember to log online!
- Bonus Events within Seasonal Events: two new Seasonal Events will run from December 20th, 2013 to January 17th, 2014 and January 2nd to January 30th, 2014. These unique events marking the seasonal holidays and the new year will feature special bonus credits.

ehk siis krediiti hakkab kukkuma...

http://blog.us.playstation.com/2013/12/18/gran-turismo-6-updated-today-red-bull-challenge-unleashed/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janhen
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 22:04:47 vasta tsitaadiga

Krt,

goodwood 5-3 tehtud kullale puldiga!
Kulla sain, kui jõudsin kolmandat korda lõppu!

J
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 15:44:33 vasta tsitaadiga

Tere.

Kumb on parem ja seal hulgas ka reaalsusele lähemal, kas sõit G27 rooliga või GT ametliku rooliga http://www.euronics.ee/t/22203/Mangutarvikud/playstation-3-roolikomplekt-driving-force-gt-logitech/941-000021?ViewType=Comments ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 16:06:27 vasta tsitaadiga

Mõnele meeldib G27, mõnele GT. Aga reaalsusele lähemale peaks G27 siiski olema, juba H-shift ja siduri omamise poolest.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2013 18:11:35 vasta tsitaadiga

See vana GT ametlik rool, nüüd uuem on Thrustmaster 500. See on rohkem sinna G27 poole.

Aga samas see vana ajab ka asja ilusti ära, pedaalid lihtsalt tunduvad odavad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 19:47:41 vasta tsitaadiga

See credit trikk töötab viimase updateiga ka huvitav ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 11:21:09 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
See credit trikk töötab viimase updateiga ka huvitav ? icon_rolleyes.gif


Ei. Selleks pole enam põhjust. Seasonalide eest saab juba piisavalt raha. Ja kui veel 200%, siis väga hea.

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 12:54:56 vasta tsitaadiga

kas ma olen mingi imelik või on tõesti see S-Licence + sealsed sõidud nii lihtsad? icon_eek.gif

EDIT: kuidagi liiga lihtne on

EDIT: võiks juba tulla Endurance sõidud ka ning võiks olla ka Seattle City Course ning vanem versioon Rome City Course
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 13:41:43 vasta tsitaadiga

Ei. Selleks pole enam põhjust. Seasonalide eest saab juba piisavalt raha. Ja kui veel 200%, siis väga hea.[/quote]

Panin tähele jah, päris hästi tuleb sisse selle boonusega icon_smile.gif

metallika kirjutas:
kas ma olen mingi imelik või on tõesti see S-Licence + sealsed sõidud nii lihtsad? icon_eek.gif

EDIT: kuidagi liiga lihtne on

EDIT: võiks juba tulla Endurance sõidud ka ning võiks olla ka Seattle City Course ning vanem versioon Rome City Course


Võrreldes GT2 ja GT4-ga siis tõesti on GT6 lihtne mäng, isegi puldiga.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 04.01.2014 14:18:13 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Võrreldes GT2 ja GT4-ga siis tõesti on GT6 lihtne mäng, isegi puldiga.

Võid ju onlines vahest proovida. Ehk seal pinget veidi rohkem. Tule vaata www.gtplanet.eu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 14:23:50 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
martin366 kirjutas:
Võrreldes GT2 ja GT4-ga siis tõesti on GT6 lihtne mäng, isegi puldiga.

Võid ju onlines vahest proovida. Ehk seal pinget veidi rohkem. Tule vaata www.gtplanet.eu


Teen ennem Careeri läbi.
Viimati mängisin PS peal GT4, mitu aastat tagasi.
Nüüd uued rajad mis vaja selgeks saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 04.01.2014 14:46:57 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Nikson kirjutas:
martin366 kirjutas:
Võrreldes GT2 ja GT4-ga siis tõesti on GT6 lihtne mäng, isegi puldiga.

Võid ju onlines vahest proovida. Ehk seal pinget veidi rohkem. Tule vaata www.gtplanet.eu


Teen ennem Careeri läbi.
Viimati mängisin PS peal GT4, mitu aastat tagasi.
Nüüd uued rajad mis vaja selgeks saada icon_smile.gif

Seda kindlasti. Ega me veel seal mingi sarjaga alustagi, kuna online on veel vigane. Ei saada lobbysse sisse, ütleb, et ruumi pole, kuigi on. Siis ei lase tihti boksis rehve ega kütet valida. Aga tere tulemast planetisse. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 16:39:33 vasta tsitaadiga

Mis autoga neid Super klassi sõite teha ?
Suht räige on puldiga sõita selliste lennukitega icon_lol.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 17:47:19 vasta tsitaadiga

martin366,

eino ma võtsin enamus sõitudesse GT500 selle Nissan GT-R miskine 1130kg vist kaalus

võid ka teisi proovida icon_smile.gif


ja puldiga on ju ikka suht lihtne icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
level1
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2011




sõnum 09.01.2014 13:25:54 vasta tsitaadiga

level1.ee kirjutas ka väikese arvustuse mängule:

http://level1.ee/2014/01/mangitud-gran-turismo-6/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 11:47:23 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 15:20:01 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mingi Lexus LFA sarnane pill.


Minujaoks on career peaaegu läbi.
Üks kuni mitu kardisõitu on teha, ma lihtsalt ei oska nendega sõita. Red Bulli oma on hea, kuid 100, 125 ja shifter on ikka täielik bullshit, ei saa aru kuidas nendega võimalik sõita on icon_lol.gif

Alguses tundusid Super sõidud rasked, kuid nüüdseks juba väga lihtsad. Kasutasin Ferrari FXX, Pescarolo C60 Hybride ja Audi R18. Pikemates sõitudes edumaa ligi 2minutit, vastased feilivad boksis käimisega.

Lisaks ei saa aru mille jaoks on need intermediate rehvid, useless, paar ringi ja juba täiesti läbi, racing hard tunduvalt etem valik, gripi vahe suht olematu minuarust. (kerge vihmaga)

Vahepeal toksin Online sõite ka, kes tahab koos võistelda andku teada, võib teha mõned sõidud beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 14.01.2014 16:40:25 vasta tsitaadiga

martin366, gtplaneti meestega teeme täna 21.00 vormelitega sõidu. Tule ja proovi icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 17:15:14 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
martin366, gtplaneti meestega teeme täna 21.00 vormelitega sõidu. Tule ja proovi icon_smile.gif


Mul polegi sellist pilli icon_lol.gif Raha ka ei ole niipalju, raiskasin ära icon_lol.gif
Kui jõuan niipalju pappi juurde saada siis ühinen beer_yum.gif

Edit:

Kuidas ma GTPlaneti meestega sõita saan ? Mida tegema pean ? Ei leia kuskilt infi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 14.01.2014 18:51:13 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Kuidas ma GTPlaneti meestega sõita saan ? Mida tegema pean ? Ei leia kuskilt infi icon_rolleyes.gif

Sõidu korraldaja peaks sõbralistis olema, et tema kaudu lobby üles leida. Formelit korraldab täna aivo80.
Ka neljapäevaõhtustes sõitudes sul hea osaleda. Foorumist leiad teema, et mis autoga sõidame. Sel korral plaanis GT500 autosid testida. Seal peaksin mina su sõbralistis olema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.01.2014 17:58:49 vasta tsitaadiga

Miks peale mõnda võitu juba 22 autot mul garaažis on? Need veel nii võimsad ka, et lõdvalt teeb järgmisi radu läbi. Esimese auto pidi ostma, see oli honda ja mõtlesin, loogiline oleks järgmised autod ju ka osta teenitud raha eest.Nii kaob point ära, kui juba tasuta autod mul olemas.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.01.2014 18:04:41 vasta tsitaadiga

Dave20, need on need anniversary editionid tõenäoliselt, mis tulid kaasa. Sa ei pea neid kasutama.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.01.2014 18:21:50 vasta tsitaadiga

Mis need anniversary editionid seal tähendavad?
Aga jah ma parem ei kasuta neid, muidu kaob mängu point ära. Kahjuks ei saa neid ära ka kustutada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 18:52:57 vasta tsitaadiga

Teevad asja vähe lihtsamaks jah, eriti Audi R18 ja Pagani Huyra icon_wink.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.01.2014 19:45:59 vasta tsitaadiga

Kui mängust rääkida natuke, siis tundub päris norm. Juhitavus on kuidagi kummaline natuke, nagu liinibussiga kõiguks ringi, autod oleks nagu suht liimitud raja külge ja külge ette on väga raske saada aga pole hullu. Päris simuks seda ei nimetaks ikka. Ja siis see kidradega saagimis muusika mis on mängu pandud, see sobiks rohkem rekkameeste mängu, mingi truck mania vms. Ei muidu ok mäng suht icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 20:10:25 vasta tsitaadiga

Mängus saab ka enda muusikat kuulata, seega see ei tohiks probleem olla.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 22:07:18 vasta tsitaadiga

GT5 tehti seda viga, et pandi soft racing rehvid alla ja siis nuteti, et ei saa külge ette icon_lol.gif kui külg ees meeldib sõita, siis comfort rehv alla ja pole mingit probleemi thumbs_up.gif sportiga sai ka päris kenasti
Endale just meeldiks, kui kohe alguses on kõik autod lahti. kui üle 1000 mudeli mängus, siis lasku mul neid ikka kasutada ja testida ka. Hetkel pole uurinud, kas GT6 ka midagi GT5 GarageEditori sarnast programmi oleks, et kõik lahti saaks ja raha kontol 999 milli. Enne ei hakka ilmselt GT6 ligi ka võtma, kui selline asi tehakse.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.01.2014 23:28:12 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
GT5 tehti seda viga, et pandi soft racing rehvid alla ja siis nuteti, et ei saa külge ette icon_lol.gif kui külg ees meeldib sõita, siis comfort rehv alla ja pole mingit probleemi thumbs_up.gif sportiga sai ka päris kenasti
Endale just meeldiks, kui kohe alguses on kõik autod lahti. kui üle 1000 mudeli mängus, siis lasku mul neid ikka kasutada ja testida ka. Hetkel pole uurinud, kas GT6 ka midagi GT5 GarageEditori sarnast programmi oleks, et kõik lahti saaks ja raha kontol 999 milli. Enne ei hakka ilmselt GT6 ligi ka võtma, kui selline asi tehakse.


Selle pärast ei võta mängu ligi, et autod vaja lahti sõita? icon_biggrin.gif See ju mängus point ongi, et teenid raha, ostad autosid jne. Mul muutus kohe igavaks mäng, kui sain nende 22 auto seast valida mingi võimsa pilli ja uneledes kõigist mööda kihutasin. Nii, et teen parem nö. ausalt kõik. Aga maitse asi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.01.2014 23:42:29 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Mängus saab ka enda muusikat kuulata, seega see ei tohiks probleem olla.
kuidas see oma muusika kuulamine männgus käib täpsemalt?

Dave20, ise küll ei ütleks, et juhitavusel midagi viga oleks. saab ilusti külje ette. abid peal sul. isegi selle esimese hondaga, mis mängu alguses antakse, mingi luukpära vms, saab külje ette päris edukalt. õõtsumine on ilmselgelt sellest, et on mugavasõidu vedrustus all. suspensioni upgradega läheb jäigemaks ja saab ka ise sättida vedrustust. muusika on täiesti maitse asi ja ei ole ainult
"saagimine", pauerkräppreidiõu p2saga pooleks ütleks, kui mitte viimane ülekaalus pole isegi.

FT1 oli küll täiega lihtne kätte saada, ootasin pikemat jeblamist ja napimat "pääsemist"
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.01.2014 23:45:59 vasta tsitaadiga

Mängus võiks ainult dnb ja trance olla icon_biggrin.gif
Kuidas muidu careeri pikkus on, kas jätkub mängimist kauaks?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 05:22:15 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mängus võiks ainult dnb ja trance olla icon_biggrin.gif
Kuidas muidu careeri pikkus on, kas jätkub mängimist kauaks?


Tegin mõne päevaga 80% mängus läbi. Mingid lambisõidud on veel ja paljud kullale tegemata. Mängimist on, kuid võiks rohkem olla icon_wink.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 23.01.2014 11:13:49 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:

Kuidas muidu careeri pikkus on, kas jätkub mängimist kauaks?


Online on hea karjääri pikendaja. Vaata www.gtplanet.eu
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 11:36:27 vasta tsitaadiga

eks loodetavasti tuleb varsti ka B-spec ning ka siis 24H ja lühemad Endurance sõidud - loodan vähemalt icon_rolleyes.gif

sest vaevalt mäng nii "poolikuks" jääb icon_wink.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 23.01.2014 14:09:37 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
eks loodetavasti tuleb varsti ka B-spec ning ka siis 24H ja lühemad Endurance sõidud - loodan vähemalt icon_rolleyes.gif

sest vaevalt mäng nii "poolikuks" jääb icon_wink.gif
B-Spec suht mõttetu aga 24h sõite sooviks küll. Hetkel aga loodan, et võimalikult kiiresti lastakse mõni uuendus välja, mis parandaks vigase online ära ja peab mainima, et see on väga vigane.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.01.2014 16:36:43 vasta tsitaadiga

Kas onlines mängimiseks ei ole muud vaja, kui ainult netijuhe taha või on vaja osta mingi online pakett ps3-le
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 17:12:33 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas onlines mängimiseks ei ole muud vaja, kui ainult netijuhe taha või on vaja osta mingi online pakett ps3-le


Juhe/wifi ja kõik korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 17:29:55 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Mängus saab ka enda muusikat kuulata, seega see ei tohiks probleem olla.
kuidas see oma muusika kuulamine männgus käib täpsemalt?


Ma ise küll mängu mänginud pole, kuid GT5's seda sai teha ja Google ütleb, et saab ka kuues.
Siin natuke juttu ka sellest, aga asi tundub natuke vigane olema: http://community.eu.playstation.com/t5/Gran-Turismo/GT6-play-own-music-playlist/td-p/20307573
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 23.01.2014 17:58:22 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas onlines mängimiseks ei ole muud vaja, kui ainult netijuhe taha või on vaja osta mingi online pakett ps3-le

PSN konto olemasolu vaja ja netijuhe taha.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.01.2014 20:53:12 vasta tsitaadiga

Kahju, et mängus mercedes benz w124 mudelit pole ja siis veel Toyota avensis vist ka puudub. Need autod mul olnud icon_biggrin.gif MB 190 on, aga krt seest armatuuri pole tehtud, on ainult must pilt. Närvi ajab see, et kui üldse seestvaatega mängida, siis pilt nii tume, nagu oleks mingi julm toonklaas ees.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 22:46:49 vasta tsitaadiga

Kas sel mängul mingeid soodukaid ka kusagil juba olnud on?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.01.2014 23:58:05 vasta tsitaadiga

Üks väike tähelepanek. Mängus ajab muigama see heli kui kellelegi vastu sõidad või vastu piirdeid paned, nagu riidekappi lükkaks vastu seina icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 6 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.