Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 22:07:05 vasta tsitaadiga

No nii palju kui ma mäletan, siis iga kala oli sul C&R stiilis püük. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 22:13:29 vasta tsitaadiga

Taux007, mitte päris. Mõõdukoha ikka 100% ära võtnud, kuna nii krdi harva saab teda.
Mõõduforellidest ~30% läks C&Riga tagasi.
Mõõduhaugid olen osad sõpradele laiali jaganud icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 31.10.2013 23:00:07 vasta tsitaadiga

Ma võtan küll kõik kalad ära. Eriti head on väikesed forellid. Soolikad välja, hakklihamasinast läbi ja pannile. Jube head punased kotletid tulevad. icon_razz.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2013 23:00:58 vasta tsitaadiga

Evil, thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 16:46:27 vasta tsitaadiga

Täna "C&R"isin ~1,1kg haugi - kohast ei haisugi icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 17:09:30 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Täna "C&R"isin ~1,1kg haugi - kohast ei haisugi icon_confused.gif

Loogiline ju, sa ise püüdsid nad välja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 17:11:14 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2013 17:12:50 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ceemic kirjutas:
Täna "C&R"isin ~1,1kg haugi - kohast ei haisugi icon_confused.gif

Loogiline ju, sa ise püüdsid nad välja icon_rolleyes.gif

ja nüüd on mul võimalus vaid see kilone ceemicu poolt narritud hauepulk veel saada icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 17:43:02 vasta tsitaadiga

Sai vähe pedjal lennutamas käidud, täielik null icon_sad.gif
Spinning oli kaasas ja tagasiteel käisin ühes salakohas. Iga 3-4 viske tagant havi otsas. Kaldasse sain vaid 3tk, 2x1kg ja üks poolekilone. Tunni ajaga funni küll. Kohe on näha kuidas loodus elab kui inimesed torkimas ei käi....

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 18:38:16 vasta tsitaadiga

Sai ka täna haugil käidud.
Üsna rahulik oli, ning vesi kah mega maas. Siiski kahepeale pea 10 haugi kaldasse tuli...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 19:37:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2013 23:00:21 vasta tsitaadiga

Vahepeal kõvasti kalal käidud. Haug jõgedes rabab räigelt, samas anne kanalis täna isadepäeva kalapüügi võistlus. 50 matsi peale 1 mõõdus havi.
Ise jäin nupuks, õnneks naeratas mulle loosiõnn ja vähemalt sain norfini termosokid thumbs_up.gif

EDIT: Uus mänguasi saabus: http://www.sportsdirect.com/dunlop-10ft-feeder-fishing-rod-768210
Soovitan soojalt, selle raha eest latti korralikult. Feederdama ilmselt ei hakka, pigem donkana ja freelinema. Vabalt võiks ka match korgiõngena kasutada, kui pikka ritva vaja pole.

Päris korralikult 1.5 aastaga latte tekkinud:
Rozemeijer 1.8 forellikas
Volsanka Jig 2.1 haugikas
Volsanka 1.8 varuforellikas
Queeni 1.65 varuforellikas
Volsanka 2.4 ahvenalatt
Volsanka 2.4 forellilatt
Berkly ja okuma segu 2.7 merika/haugi latt
Jenzi 2.7 elusöödalatt
Volsanka 3.6 karbilatt
Okuma 2.1 haugilatt (esimene spinna)
DAM 4m match
Suvaline 7m käsilatt
Surfmasteri 2.4 donkalatt
Jaxxoni 3m käsikas
Flextec Streamtec 3m lennukalatt
Dunlup 3m feederlatt
Mingeid kärakaid donkalatte vedeleb veel...

Rulle on peaaegu poole vähem, ainult 10 rulli icon_rolleyes.gif

Haige hullus, loodetavasti kunagi kõik peale matchi ja lennukalati pooleks murran icon_smile.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 22:49:55 vasta tsitaadiga

Terve nädalavahetus spinnaga püüki, paadiga elva jõgi, viljandi mnt-keeri vaheline lõik: 1 võtt aga kätte ei saanud. Emajõgi kabina kandis 0, ahjalt 1.65kg haug ja üks äraminek.
Seega 10h püügi, 10l kütuse, söögi, lantide jms tulemuseks 1.65kg haug. Vahva p a s k icon_biggrin.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 10:13:10 vasta tsitaadiga

Hobid ongi kallid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 10:49:32 vasta tsitaadiga

Noname, Noname, Tule Tallinna ümbrusesse püüdma.
Hea kui üldse midagi saad

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 13:41:32 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Noname, Noname, Tule Tallinna ümbrusesse püüdma.
Hea kui üldse midagi saad
Krt seal kalastajaid vähem ja meri+lõhe/forelli jõed. Kahtlen selles.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 14:15:47 vasta tsitaadiga

Noname, Harjumaal kalastajaid vähem?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 14:55:53 vasta tsitaadiga

Jep, lõuna pool kalastajaid rohkem.
Lugemist: http://www.kalastusinfo.ee/sisu/posts/harrastuskalapyyk-kogub-populaarsust-635.php

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 15:42:11 vasta tsitaadiga

Harjumaal kalastamine nõuab üldiselt paati.
L-Eestis piisas järvede ääres varasemalt taskunoast ridva tegemiseks, tamiili, konksu, tina ikka leidis kusagilt põõsast. Korgiks mõni pudelikork ja püük alaku.
Ise sai nooruspõlves sel viisil teinekord püütud.
Koju minnes kassi ees ei pidanud kunagi häbi tundma. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 17:17:17 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Jep, lõuna pool kalastajaid rohkem.
Lugemist: http://www.kalastusinfo.ee/sisu/posts/harrastuskalapyyk-kogub-populaarsust-635.php

Seal on kirjas, et protsentuaalselt Tartumaalastest käib rohkem kalastamas, kui Harjumaal. Aga kuna Harjumaa rahva-arv on oluliselt suurem, siis reaalne kalastajate hulk peaks ikka samasse järku jääma...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 22:32:25 vasta tsitaadiga

Rahvast seal küll 5 korda rohkem ei ole, kalastajaid aga protsentuaalselt 5 vähem.

Anyway, tartlased minge shotterisse, kuusamo ja nilsmasteri talilandid/kirbud -50% thumbs_up.gif Jahipaunas kummikud kuni -50C on 19.90

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 23:09:39 vasta tsitaadiga

OT:
Tallinn+Harjumaa = ~575k
Tartu+Tartumaa= ~150k
Põlvamaa ~30k
Võrumaa ~36k

Aga tõsi ta on, et Emajõgi Eesti üks enim-kalastatud veekogusid.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 05.12.2013 10:32:45 vasta tsitaadiga



Oleks terve nädal stabiilselt külm olnud oleks see pühap isegi, et esimese tripi järvele teinud icon_cry.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 11:26:01 vasta tsitaadiga

Poleks uskunud aga ise ka juba ootan jääd icon_sad.gif Spinnaga mingit uimast havi püüda suht mõttetu. NV-l lennutama lähen ikka, äkki trehvab harjust, see möllab aastaringi hästi icon_smile.gif

Ahjaa, kui keegi tahab väikest lennuka rulli talveks siis mul üks üle. Eelis on see, et on siduriga thumbs_up.gif 10 eest annaks ära, tutikas

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 11:41:36 vasta tsitaadiga

Jää seebiks icon_mad.gif thumbs_down.gif






icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 20:48:14 vasta tsitaadiga

Väike reportaaž merikarindelt. Täna sai Tallinnast ida pool 4 tundi vett vahtu löödud. Kaks kala kaldale, tulid samast kohast paarikümne mintsase vahega. Üks ca 36 cm, teine 45 cm. Mõlemad ujuvad õnnelikult edasi.

Ka teistelpüüdjatel oli kontakte ja tagasilaskmisi.

Tingimused ideaalilähedased, külm absoluutselt polnud.

Järgmisel nädala lubab soojemat ilma, hooaeg jätkub thumbs_up.gif

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 01:52:11 vasta tsitaadiga

Mis on madalaim vee temp millega kala rannas on? Krt mere äärde saan alles 23-dal. icon_mad.gif

PS: Täna järgi proovitud, jää kannab!

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 09.12.2013 08:37:41 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu tõstamaa vanasõna, kui jää kannab kajakas:tta kannab kalameestki icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 11:04:47 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Mis on madalaim vee temp millega kala rannas on? Krt mere äärde saan alles 23-dal. icon_mad.gif


Põhimõtteliselt on kala rannas kuni jää tulekuni. Mida madalam on vee temp, seda lähemale kaldale ta tuleb icon_wink.gif

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 20:51:28 vasta tsitaadiga

Siis hea, võtan ainult sikuska kaasa kui põhja tulen icon_lol.gif


EDIT:
Vaikselt hakkab putukate sidumine välja tulema. Statiiv jääb juba kõvasti lahjas mulle, õnneks on jõulud tulemas icon_biggrin.gif

Coddard Caddis




EDIT2:

Huraaa, esimene ahven käes jää alt thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 22:57:19 vasta tsitaadiga

icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 23:29:17 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 23:39:05 vasta tsitaadiga

Kõvad landid icon_lol.gif Ja 100% kindlalt püüavad ka.

Endal käis täna üks lennukaproff külas, istusime 3 tundi, sidusime putukaid, rääkisime materjalidest ja muidu püügist. Lisaks sain kõvasti kingitusi thumbs_up.gif Lennuka meeste seas on normaalseid mehi ka tuleb välja icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 23:50:16 vasta tsitaadiga

Noname, Toomas? Mida head kinkis siis? icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 23:51:27 vasta tsitaadiga

Muideks, täpselt 4 nädala pärast tuleb jõe äärde sättima hakata icon_cool.gif
Keeluaeg on üllatavalt kiirelt lennanud banana_dance.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 00:11:20 vasta tsitaadiga

Noname, selline lennuka sõber oli ve icon_wink.gif ?
Spoiler Spoiler Spoiler

ceemic kirjutas:
Muideks, täpselt 4 nädala pärast tuleb jõe äärde sättima hakata icon_cool.gif
Keeluaeg on üllatavalt kiirelt lennanud banana_dance.gif

just täna hakkasin mõtlema et pole ammu kala enam söönud
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 00:26:47 vasta tsitaadiga

Kui veab, siis tuleb üle mitme aasta ehk lumevaesem hooaja avamine. Paksust lumest on ausaltöeldes kopp ees küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 17:38:39 vasta tsitaadiga

Võtas, selline lennuka sõber on mul ka olemas icon_wink.gif
Toomas jah, tõi kuldfaasani ja paabulinnu sulgi, hirvekarva, lõheputukaid ja ühe kuiva sedge. Lisaks kõvasti uusi teadmisi thumbs_up.gif

EDIT: Täna siis mega kalapäev. Lennukatega ilmatsalu kanali peal, päike paistis, tuult ei olnud, kala võttis. Kahepeale 50 kala kindlalt (ahven, viidikas, särg, roosärg). Ühe särje ka pinnaputukaga icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Sain teiste meeste varustust näppida ja enda varustuse kohapealt targemaks. Väga kaif päev.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.01.2014 14:03:29 vasta tsitaadiga

link

mingi vant püüdis 4.65kg ahvena
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 09.01.2014 03:23:21 vasta tsitaadiga

Niih,

Loodetavasti läheb kõik selle plaani järgi:
http://www.gismeteo.ru/month/4105/

Siis saab ehk järgmine nv peale icon_smile.gif

Vaikselt võistluskorda tuleb kah asjad seada:
Spoiler Spoiler Spoiler


Millel markeriga kiri peal on saanud uued marmõssid võistlusteks peale - ülejäänute jaoks on veel vaja soetada ja siduda ja noogutid ära timmida.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 13:51:16 vasta tsitaadiga

Mul see talihooaeg juba jääl käidud icon_cool.gif Aga jää võiks tulla küll, lund ei taha thumbs_down.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 13:54:52 vasta tsitaadiga

Nah seda jääd veel vaja icon_lol.gif

Peaaegu 3 nädalat veel icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 09.01.2014 14:28:15 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Mul see talihooaeg juba jääl käidud icon_cool.gif Aga jää võiks tulla küll, lund ei taha thumbs_down.gif


mul on ka jääl käidud aga see oli üürike lõbu - tahaks nüüd ikka pikemalt
eniveis keegi ei tea kus saaks diskokerasi väiskemaid ja tõuke? poodides valik suht nutune veel.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 00:37:06 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
Noname kirjutas:
Mul see talihooaeg juba jääl käidud icon_cool.gif Aga jää võiks tulla küll, lund ei taha thumbs_down.gif


mul on ka jääl käidud aga see oli üürike lõbu - tahaks nüüd ikka pikemalt
eniveis keegi ei tea kus saaks diskokerasi väiskemaid ja tõuke? poodides valik suht nutune veel.
http://www.oomipood.ee/product/bxl-mrball30/peegelkera-30cm-10-10mm-peeglitega
Boombox, naised ja õlle vaja endal juurde leida.
Aga akordis vist oli muidu.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 10.01.2014 01:52:21 vasta tsitaadiga

Sain juba õnneks ja kõik õnged valmis kah.
nüüd ainult jääd ja võistlusi vaja oodata.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 02:25:30 vasta tsitaadiga

Kavatsen sel aastal omatehtud käsitööga kirbutada. Saan igasugu värvikombinatsioone ja erineva raskusega teha. Konks siis nr20. Lennuka otsa sobivad ka ideaalselt icon_lol.gif


_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 13.01.2014 07:20:31 vasta tsitaadiga

Ma pole talipüügikunn sellest ka küsimus, kas sa söödastad ka neid talipüügil? Nt kärbsetõuguga vms?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 12:48:06 vasta tsitaadiga

Kui tahan siis jah
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 16.01.2014 16:37:39 vasta tsitaadiga

Noh - keegi juba jääpeal ka käinud on?
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 17:24:20 vasta tsitaadiga

Sai käidud juba detsembris. Täna ka, käisin vähe uusi järvi avastamas enda jaoks + kajaloodi testimas. Ilm oli mega mõnus ja kala sain ka thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.