Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 12:13:29 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
somnambuul, ta tahab oma komisjonitasusid äkki tagasi saada. Oli kallis asi muidu?


50 naela, koos transaga ca 70.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.01.2014 13:12:59 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Mingit põhjust müüja ei too.

Kirjuta vastu, et tehniliselt võimatu.
/ mingit põhjust ära too /
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yeekim
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2007




sõnum 02.01.2014 13:17:00 vasta tsitaadiga

Üks asi siiamaani tulemata.Tracking näitab in progress.
Müüja kirjutab:
sorry for that. we tracked it for you.Mutual export total package sealing, sealing Suzhou International, Estonia we contacted our post office, they told us a few days ago, the package was returned, so they resent. could you give the shipping more time?"

Kas eesti toll saatis vahepeal selle tagasi?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 13:29:59 vasta tsitaadiga

Njah millegipärast see asi:

We feel sorry that we have been informed by the post office that your parcel was sent back to us for some reasons when getting through the customs.
If you agree, we will resend the parcel to you. As the hight value of the parcel,It is suggested to update to Express shipping to avoid the lost on the way.
It will take 5-7 days to your country. If you want to update to Express shipping, you only need to pay $13 more.

Lasin saata uuesti tavapostiga, eks näeb. eusa_think.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 17:49:16 vasta tsitaadiga

ei viitsi kõiki poste läbi lapata ning küsiks sellise asja et kui tellida sealt http://reconekits.com/behringer25t20a8diaphragm.aspx see ja odavaim postikulu mis seal pakutakse on 41 taala, siis kas paki saabumisel keevitab eesti pool omad maksud ikka ka juurde?..olgugi et eseme enda hind on 19 taala?
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 17:56:50 vasta tsitaadiga

kui tollis vahele jääb, siis ikka maksud otsa jah.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 18:04:48 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kui tollis vahele jääb, siis ikka maksud otsa jah.


tänu sellele siis et postikulu nii suur on?

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 18:19:01 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
arm2004 kirjutas:
kui tollis vahele jääb, siis ikka maksud otsa jah.


tänu sellele siis et postikulu nii suur on?

arvestus käib "kõik hinnas" reegli alusel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 18:19:17 vasta tsitaadiga

jah
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.01.2014 01:18:36 vasta tsitaadiga

Kunagi novembris kirjutasin, et jäi üks pakk tulemata. Kanti müüja poolt summa ka tagasi.
27. detsember 2013a. sain aga paki. Postitamise templilt võis lugeda 26. september 2013a.

Pole paha, kolm kuud ja üks päev icon_biggrin.gif

kfl kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/Automatic-Digital-Temperature-Controller-Thermostat-12V-Control-Switch-/350964250344 US $5.94+$0.29
icon_question.gif kas sellega mingi kala, kuidagi odav tundub ... samas temp andur ei ole termopaar, vist -takisti


Mingit PID või Fuzzy Logic funktsioone sealt seest ei leia, ON/OFF töörežiim releeväljundiga. NTC on tavaline temperatuurianduri tüüp, kõik põrandaküttesüsteemid kasutavad sellist põrandaandurina.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okest
Kreisi kasutaja
okest

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 01:29:02 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Mingit põhjust müüja ei too.

Kirjuta vastu, et tehniliselt võimatu.
/ mingit põhjust ära too /



Sellega kui müüja on raha saanud ja sina kauba saanud ja pretensiooni ei esita on müügitehing lõppenud ju.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heyyou
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2013




sõnum 03.01.2014 19:06:02 Ebay phone nr vasta tsitaadiga

Ebays tuleb sisestada phone number aga ei lase ütleb et vali uus nr jne.

Kas on kellelgi veel sellega probleeme ette tulnud?

Ja kui keegi oskab sellele probleemile lahendust leida siis palun jagagu oma teadmisi.


viimati muutis heyyou 03.01.2014 19:10:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deck555
HV kasutaja
deck555

liitunud: 08.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 19:08:03 Re: Ebay vasta tsitaadiga

heyyou kirjutas:
Ebays tuleb sisestada phone number aga ei lase ütleb et vali uus nr jne.

Kas on kellelgi veel sellega probleeme ette tulnud?

Ja kui keegi oskab sellele probleemile lahendust leida siis palun jagagu oma teadmisi.


Proovi +372 ette panna näiteks. Üldiselt see number seal pole oluline, juhul kui tõesti ei soovi, et keegi sulle helistaks (näiteks müüja/ostja).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heyyou
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2013




sõnum 03.01.2014 19:09:21 vasta tsitaadiga

Ei lase lihtsalt mind edasi kui numbrit ei sisesta ja olen suvalised nr ka läbi proovinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 19:11:32 vasta tsitaadiga

Ega sa numbritele tühikuid vahele toksi?
Mäletan ka uduselt, et ega see telefoninumbri sisestamine ei tahtnud esimese korraga õnnestuda tõesti.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heyyou
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2013




sõnum 03.01.2014 19:13:45 vasta tsitaadiga

ei
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deck555
HV kasutaja
deck555

liitunud: 08.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 19:19:28 vasta tsitaadiga

heyyou kirjutas:
Ei lase lihtsalt mind edasi kui numbrit ei sisesta ja olen suvalised nr ka läbi proovinud.


Kus täpsemalt ta numbrit nõuab? Teed case lahti? Hetkel meenub, et siis nõuab numbri olemasolu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 19:37:40 vasta tsitaadiga

case tehes tuleb numbrijada kokku kirjutada (a la) +372xxxxxxx (eile õhtul vähemalt niimoodi toimis icon_razz.gif)
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heyyou
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2013




sõnum 03.01.2014 20:05:39 vasta tsitaadiga

Sain kuidagy mingi numbriga tehtud tänud neile kes püüdsid aidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 19:22:03 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kunagi novembris kirjutasin, et jäi üks pakk tulemata. Kanti müüja poolt summa ka tagasi.
27. detsember 2013a. sain aga paki. Postitamise templilt võis lugeda 26. september 2013a.

Pole paha, kolm kuud ja üks päev icon_biggrin.gif

kfl kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/Automatic-Digital-Temperature-Controller-Thermostat-12V-Control-Switch-/350964250344 US $5.94+$0.29
icon_question.gif kas sellega mingi kala, kuidagi odav tundub ... samas temp andur ei ole termopaar, vist -takisti


Mingit PID või Fuzzy Logic funktsioone sealt seest ei leia, ON/OFF töörežiim releeväljundiga. NTC on tavaline temperatuurianduri tüüp, kõik põrandaküttesüsteemid kasutavad sellist põrandaandurina.


Mul tuli peaaegu 5 kuud kandast. Sain raha tagasi ja kauba ka. Mingi 50 euri thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 21:40:25 vasta tsitaadiga

Kas päeva limiit on tõepoolest 500$:
Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit $500.00 USD $500.00 USD Daily
Receiving limit per yearHelp $3,300.00 USD $3,088.99 USD Mar 15, 2014

Oleks vaja 950€ asi osta aga kuidas ma seda siis teha saan?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 21:47:07 vasta tsitaadiga

Maksad oma krediitkaardiga läbi paypali, ma su postist küll ei näe makselimiiti, tagasikande limiit peaks withdrawal olema

Parandage kui eksin

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 21:49:33 vasta tsitaadiga

aa, võib-olla sain valesti siis aru. Ma koguaeg maksan krediitkaardiga läbi paypali. Sel juhul siis kehtivad panga poolt kehtestatud limiidid mitte paypali omad? Krediitkaardil on mul päevalimiidiks 2000€
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 22:17:35 vasta tsitaadiga

See on jah, paypalist kaardile kandmise limiit. Ise olen 500-1000€ vahel oste teinud ja pole midagi häda olnud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 05.01.2014 18:26:08 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
kfl kirjutas:
http://www.ebay.com/itm/Automatic-Digital-Temperature-Controller-Thermostat-12V-Control-Switch-/350964250344 US $5.94+$0.29 icon_question.gif ... kuidagi odav tundub ...
Mingit PID või Fuzzy Logic funktsioone sealt seest ei leia, ...
arvata oli,
12V toitega arvutikorpusesse vente ümberlülima suuremale kiirusele, takistist mööda, peaks sobima

tellisin ära, eks näis , millest menüü koosneb

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 19:07:59 vasta tsitaadiga

No on ikka Paypali tegelased ainid.
Account Type: Premier
Status: Verified

Nõuavad mul ikka mingeid dokumente. Kontol pisike miinus eurodega, tahaks seda ära kustutada, kuid ennem ei saa, kui konto verified icon_evil.gif Ja mu konto staatus on ülla ülla mis??? Verified.
Ja kontolt miinuse likvideerimiseks tahavad usa aadressile tseki thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylbik++
HV kasutaja
ylbik++

liitunud: 28.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 21:37:30 vasta tsitaadiga

Kes viitsib väikese tellimise teha jebaist?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 15:29:45 vasta tsitaadiga

Võin tellida. Koguneb veidi raha PP-sse, millest tahaks lahti saada.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 06.01.2014 22:50:42 vasta tsitaadiga

kas nüüd võib hakata jälle chainast tellima või on ikka post umbes?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 22:56:44 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
kas nüüd võib hakata jälle chainast tellima või on ikka post umbes?

Uus aasta läbu tuleb kuu lõpus, siis pea 2 nädalat ainult juuakse ja tööd ei tehta chaina

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 23:24:41 vasta tsitaadiga

Aga euro ja dollari kurss on üle pika aja päris hea, tasub täitsa tellida.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 12:20:01 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kommenteerida:
Tegin pakkumise oksjonil, mis pidi täna lõppema. Otsustasin vaadata, kas olen endiselt parim pakkuja; kuid ei leia enam oksjonit icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.01.2014 14:40:18 vasta tsitaadiga

Pakkumiste ajaloo all ei ole?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 15:49:07 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Pakkumiste ajaloo all ei ole?

Kust ma selle leian - on ju ainult ostetud asjade ajalugu icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.01.2014 15:56:20 vasta tsitaadiga

"My eBay" -> "Bids/offers"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 16:03:32 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Oskab keegi kommenteerida:
Tegin pakkumise oksjonil, mis pidi täna lõppema. Otsustasin vaadata, kas olen endiselt parim pakkuja; kuid ei leia enam oksjonit icon_rolleyes.gif


meilile peaks ka tulema inf..

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 17:14:49 vasta tsitaadiga

Ühest suurest veebipoest tellimisel märkasin huvitavat asja. Paypaliga makstes oli alguses üks summa, mis kõigepealt läks staatusesse pending. Paypal vist ootas, kuni müüja oli saatmiseks valmis. Kui müüja oli kauba teele pannud oli aga arve paar € suurem. Paypal näitab ka ilusti: Additional Authorization: -€2.65 EUR
Kui nüüd aus olla, siis antud juhul on see isegi tore, et selle paari € pärast ei pidanud ma täiendavaid kinnitusi andma, mis oleks võinud shippingut edasi lükata. Aga huvitav on see ikkagi, et kui paypal'ga kinnitad alguses ühe summa, siis pärast võib sealt ikkagi natuke suurem summa maha minna.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 17:36:40 vasta tsitaadiga

Normaalsed firmad ikka mainivad seda. Vb kodulehel oli seal ka kirjas, et osta tasub paypaliga seotud ylekandetasud.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 17:58:05 vasta tsitaadiga

jeesus188, arve peal pole kuskil märgitud, et tegu on "ülekandetasuga". Tõenäoliselt võis mõne eseme hind paari päeva jooksul muutuda, mil müüja saadetist kokku pani. Lõpparvel, mille sain poest, seal on kuskil millegi hind muutunud. Täpselt ei tea mille, sest esemeid oli kokku 11.
Siin on sellest ka natuke juttu:
https://cms.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&content_ID=developer/howto_admin_authcapture
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 21:27:22 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
"My eBay" -> "Bids/offers"

Ei ole seal enam ja mingit e-maili pole ka tulnud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 21:35:20 vasta tsitaadiga

beastbeats, järelikult korjati teema eBay poolt mingil põhjusel maha. Müüja kasutajanime mäletad? Äkki on kasutaja ka nüüd "No longer a registered user", siis täna õnne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 08.01.2014 22:45:42 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
ei viitsi kõiki poste läbi lapata ning küsiks sellise asja et kui tellida sealt http://reconekits.com/behringer25t20a8diaphragm.aspx see ja odavaim postikulu mis seal pakutakse on 41 taala, siis kas paki saabumisel keevitab eesti pool omad maksud ikka ka juurde?..olgugi et eseme enda hind on 19 taala?


Konsulteerisin eelmisel suvel telefonitsi sellel teemal maksuameti infotelefoniga. Sealne tädi väitis, et kaubale alla 22 euro ei liideta selle 22 euro arvutamiseks otsa postikulu ja kuni 22 eurose kauba peab kätte saama tollist käibemaksu vabalt. Kehtib kaubale, millel on ostudokumendiga summa tõestatav.

Kui aga hind ületab 22 eurot, siis liidetakse käibemaksu arvutamiseks otsa ka postikulu. Toll, kui teda on, tuleb aga ainult kauba väärtuse pealt.
Loomulikult on ka seal igal tädil oma nägemus, aga ilmselt mingi alus sellel siiski on.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbyte
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 23:58:00 vasta tsitaadiga

Kas eBays uue kasutaja müügilimiiti (10 eset kuus) on võimalik kuidagi tõsta? Ameeriklased saavad helistada ja sellega limiiti tõsta, aga Eestist ma ju seda teha ei saa?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 00:01:47 vasta tsitaadiga

bbyte kirjutas:
Ameeriklased saavad helistada ja sellega limiiti tõsta, aga Eestist ma ju seda teha ei saa?

Siis laena sõbralt telefoni. icon_smile.gif

http://pages.ebay.com/help/sell/sellinglimits.html#increasing
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 09.01.2014 00:05:28 vasta tsitaadiga

Minul kaotati see limiit ära kui ma olin 3 asja ära müünud ja 3 positiivset saanud nende eest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veltsz
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 13:10:59 vasta tsitaadiga

Tere!

Probleem siis järgmine: Paypal-is verify kinnituseks toksisin turvakoodi (tollel hetkel olin unustanud kust turvakoodi saab) niimitu korda valesti et konto läks lukku ja on siiamaani lukus. Lugesin ka kuskilt Paypali kodulehelt et tuleb Fax-da ( see oli kunagi ammu, nüüd ei pruugi asjad enam niimoodi käia) isikut tõendava dokumendi koopia ja midagi oli veel. Kuna ei pidanud seda eriti turvaliseks siies ei teinud seda. Tegin ka teise konto-erineva e-maili aadressiga aga seal ka ei aksepteeri ühtegi krediitkaarti ega deebetkaarti ja ei lase ka lisada uut. Kuidas ma saaksin oma Paypali konto lahti ja asja tööle. Kindlasti on keegi sellega ennem kokku puutunud ja oskab aidata.
Ei jõua lihtsalt kõike seda 484 lehekülge läbi lapata
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yeekim
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2007




sõnum 09.01.2014 13:31:31 vasta tsitaadiga

Ühelt müüjalt pole kaupa kätte saanud.Nõudsin raha tagasi aga aga tema palub enne case lõpetada.Kuidagi kahtlane tundub see soov icon_rolleyes.gif
Soovitusi?
Peaks asja ebay lahendada andma?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 13:36:42 vasta tsitaadiga

Loogiline, et ära lõpeta icon_lol.gif
Kui lõpetad võid omale vee peale tõmmata - ei saa enam midagi kuidagi teha. Anna see asi heaga paypalile praegu edasi lahendada.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 14:10:21 vasta tsitaadiga

Mul läks case automaatselt kinni, kui refund tehti. Alguses kah müüja ikka seletas, et pangu ma enne case kinni.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 09.01.2014 22:07:47 vasta tsitaadiga

Oleks abi vaja,

Nimelt paypal paneb lambist näkku, olen erinevaid kaarte läbi aegade aktiveerinud probleemideta. Nüüd vana kaart aegus, eemaldasin selle, eemaldasin ka ühe ettevõtte kaardi ning lisan uut ja ütleb nii:

We were unable to verify this card. Please review and make sure that the information you entered is correct. Your card billing address needs to match your PayPal street address.

Aga mul on ainult üks aadress seal ja ma ei saa aru mida ta koinib mu ajusid. Muud lahtrid on õieti täidetud! icon_evil.gif

Aitäh!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.