|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
02.01.2014 12:13:29
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
| somnambuul, ta tahab oma komisjonitasusid äkki tagasi saada. Oli kallis asi muidu? |
50 naela, koos transaga ca 70.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
02.01.2014 13:12:59
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Mingit põhjust müüja ei too. |
Kirjuta vastu, et tehniliselt võimatu.
/ mingit põhjust ära too /
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yeekim
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2007
|
02.01.2014 13:17:00
|
|
|
Üks asi siiamaani tulemata.Tracking näitab in progress.
Müüja kirjutab:
sorry for that. we tracked it for you.Mutual export total package sealing, sealing Suzhou International, Estonia we contacted our post office, they told us a few days ago, the package was returned, so they resent. could you give the shipping more time?"
Kas eesti toll saatis vahepeal selle tagasi?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.01.2014 13:29:59
|
|
|
Njah millegipärast see asi:
We feel sorry that we have been informed by the post office that your parcel was sent back to us for some reasons when getting through the customs.
If you agree, we will resend the parcel to you. As the hight value of the parcel,It is suggested to update to Express shipping to avoid the lost on the way.
It will take 5-7 days to your country. If you want to update to Express shipping, you only need to pay $13 more.
Lasin saata uuesti tavapostiga, eks näeb.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
02.01.2014 17:49:16
|
|
|
ei viitsi kõiki poste läbi lapata ning küsiks sellise asja et kui tellida sealt http://reconekits.com/behringer25t20a8diaphragm.aspx see ja odavaim postikulu mis seal pakutakse on 41 taala, siis kas paki saabumisel keevitab eesti pool omad maksud ikka ka juurde?..olgugi et eseme enda hind on 19 taala?
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.01.2014 17:56:50
|
|
|
kui tollis vahele jääb, siis ikka maksud otsa jah.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
02.01.2014 18:04:48
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| kui tollis vahele jääb, siis ikka maksud otsa jah. |
tänu sellele siis et postikulu nii suur on?
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.01.2014 18:19:01
|
|
|
| green kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| kui tollis vahele jääb, siis ikka maksud otsa jah. |
tänu sellele siis et postikulu nii suur on? |
arvestus käib "kõik hinnas" reegli alusel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.01.2014 18:19:17
|
|
|
jah
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.01.2014 01:18:36
|
|
|
Kunagi novembris kirjutasin, et jäi üks pakk tulemata. Kanti müüja poolt summa ka tagasi.
27. detsember 2013a. sain aga paki. Postitamise templilt võis lugeda 26. september 2013a.
Pole paha, kolm kuud ja üks päev
Mingit PID või Fuzzy Logic funktsioone sealt seest ei leia, ON/OFF töörežiim releeväljundiga. NTC on tavaline temperatuurianduri tüüp, kõik põrandaküttesüsteemid kasutavad sellist põrandaandurina.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okest
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.07.2011
|
03.01.2014 01:29:02
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Mingit põhjust müüja ei too. |
Kirjuta vastu, et tehniliselt võimatu.
/ mingit põhjust ära too / |
Sellega kui müüja on raha saanud ja sina kauba saanud ja pretensiooni ei esita on müügitehing lõppenud ju.
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heyyou
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2013
|
03.01.2014 19:06:02
Ebay phone nr |
|
|
Ebays tuleb sisestada phone number aga ei lase ütleb et vali uus nr jne.
Kas on kellelgi veel sellega probleeme ette tulnud?
Ja kui keegi oskab sellele probleemile lahendust leida siis palun jagagu oma teadmisi.
viimati muutis heyyou 03.01.2014 19:10:07, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
deck555
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2007
|
03.01.2014 19:08:03
Re: Ebay |
|
|
| heyyou kirjutas: |
Ebays tuleb sisestada phone number aga ei lase ütleb et vali uus nr jne.
Kas on kellelgi veel sellega probleeme ette tulnud?
Ja kui keegi oskab sellele probleemile lahendust leida siis palun jagagu oma teadmisi. |
Proovi +372 ette panna näiteks. Üldiselt see number seal pole oluline, juhul kui tõesti ei soovi, et keegi sulle helistaks (näiteks müüja/ostja).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heyyou
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2013
|
03.01.2014 19:09:21
|
|
|
| Ei lase lihtsalt mind edasi kui numbrit ei sisesta ja olen suvalised nr ka läbi proovinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.01.2014 19:11:32
|
|
|
Ega sa numbritele tühikuid vahele toksi?
Mäletan ka uduselt, et ega see telefoninumbri sisestamine ei tahtnud esimese korraga õnnestuda tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heyyou
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2013
|
03.01.2014 19:13:45
|
|
|
| ei
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deck555
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2007
|
03.01.2014 19:19:28
|
|
|
| heyyou kirjutas: |
| Ei lase lihtsalt mind edasi kui numbrit ei sisesta ja olen suvalised nr ka läbi proovinud. |
Kus täpsemalt ta numbrit nõuab? Teed case lahti? Hetkel meenub, et siis nõuab numbri olemasolu.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
03.01.2014 19:37:40
|
|
|
case tehes tuleb numbrijada kokku kirjutada (a la) +372xxxxxxx (eile õhtul vähemalt niimoodi toimis )
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heyyou
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2013
|
03.01.2014 20:05:39
|
|
|
| Sain kuidagy mingi numbriga tehtud tänud neile kes püüdsid aidata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
04.01.2014 19:22:03
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Kunagi novembris kirjutasin, et jäi üks pakk tulemata. Kanti müüja poolt summa ka tagasi.
27. detsember 2013a. sain aga paki. Postitamise templilt võis lugeda 26. september 2013a.
Pole paha, kolm kuud ja üks päev
Mingit PID või Fuzzy Logic funktsioone sealt seest ei leia, ON/OFF töörežiim releeväljundiga. NTC on tavaline temperatuurianduri tüüp, kõik põrandaküttesüsteemid kasutavad sellist põrandaandurina. |
Mul tuli peaaegu 5 kuud kandast. Sain raha tagasi ja kauba ka. Mingi 50 euri
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.01.2014 21:40:25
|
|
|
Kas päeva limiit on tõepoolest 500$:
Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit $500.00 USD $500.00 USD Daily
Receiving limit per yearHelp $3,300.00 USD $3,088.99 USD Mar 15, 2014
Oleks vaja 950€ asi osta aga kuidas ma seda siis teha saan?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.01.2014 21:47:07
|
|
|
Maksad oma krediitkaardiga läbi paypali, ma su postist küll ei näe makselimiiti, tagasikande limiit peaks withdrawal olema
Parandage kui eksin
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.01.2014 21:49:33
|
|
|
| aa, võib-olla sain valesti siis aru. Ma koguaeg maksan krediitkaardiga läbi paypali. Sel juhul siis kehtivad panga poolt kehtestatud limiidid mitte paypali omad? Krediitkaardil on mul päevalimiidiks 2000€
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
04.01.2014 22:17:35
|
|
|
See on jah, paypalist kaardile kandmise limiit. Ise olen 500-1000€ vahel oste teinud ja pole midagi häda olnud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
05.01.2014 18:26:08
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
|
Mingit PID või Fuzzy Logic funktsioone sealt seest ei leia, ... |
arvata oli,
12V toitega arvutikorpusesse vente ümberlülima suuremale kiirusele, takistist mööda, peaks sobima
tellisin ära, eks näis , millest menüü koosneb
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.01.2014 19:07:59
|
|
|
No on ikka Paypali tegelased ainid.
Account Type: Premier
Status: Verified
Nõuavad mul ikka mingeid dokumente. Kontol pisike miinus eurodega, tahaks seda ära kustutada, kuid ennem ei saa, kui konto verified Ja mu konto staatus on ülla ülla mis??? Verified.
Ja kontolt miinuse likvideerimiseks tahavad usa aadressile tseki
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylbik++
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2006
|
05.01.2014 21:37:30
|
|
|
| Kes viitsib väikese tellimise teha jebaist?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
06.01.2014 15:29:45
|
|
|
Võin tellida. Koguneb veidi raha PP-sse, millest tahaks lahti saada.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarvo-usoi
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2009
|
06.01.2014 22:50:42
|
|
|
| kas nüüd võib hakata jälle chainast tellima või on ikka post umbes?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2014 22:56:44
|
|
|
| tarvo-usoi kirjutas: |
| kas nüüd võib hakata jälle chainast tellima või on ikka post umbes? |
Uus aasta läbu tuleb kuu lõpus, siis pea 2 nädalat ainult juuakse ja tööd ei tehta chaina
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.01.2014 23:24:41
|
|
|
| Aga euro ja dollari kurss on üle pika aja päris hea, tasub täitsa tellida.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.01.2014 12:20:01
|
|
|
Oskab keegi kommenteerida:
Tegin pakkumise oksjonil, mis pidi täna lõppema. Otsustasin vaadata, kas olen endiselt parim pakkuja; kuid ei leia enam oksjonit
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.01.2014 14:40:18
|
|
|
| Pakkumiste ajaloo all ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.01.2014 15:49:07
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Pakkumiste ajaloo all ei ole? |
Kust ma selle leian - on ju ainult ostetud asjade ajalugu
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.01.2014 15:56:20
|
|
|
| "My eBay" -> "Bids/offers"
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
08.01.2014 16:03:32
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Oskab keegi kommenteerida:
Tegin pakkumise oksjonil, mis pidi täna lõppema. Otsustasin vaadata, kas olen endiselt parim pakkuja; kuid ei leia enam oksjonit  |
meilile peaks ka tulema inf..
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
08.01.2014 17:14:49
|
|
|
Ühest suurest veebipoest tellimisel märkasin huvitavat asja. Paypaliga makstes oli alguses üks summa, mis kõigepealt läks staatusesse pending. Paypal vist ootas, kuni müüja oli saatmiseks valmis. Kui müüja oli kauba teele pannud oli aga arve paar € suurem. Paypal näitab ka ilusti: Additional Authorization: -€2.65 EUR
Kui nüüd aus olla, siis antud juhul on see isegi tore, et selle paari € pärast ei pidanud ma täiendavaid kinnitusi andma, mis oleks võinud shippingut edasi lükata. Aga huvitav on see ikkagi, et kui paypal'ga kinnitad alguses ühe summa, siis pärast võib sealt ikkagi natuke suurem summa maha minna.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.01.2014 17:36:40
|
|
|
Normaalsed firmad ikka mainivad seda. Vb kodulehel oli seal ka kirjas, et osta tasub paypaliga seotud ylekandetasud.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.01.2014 21:27:22
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| "My eBay" -> "Bids/offers" |
Ei ole seal enam ja mingit e-maili pole ka tulnud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.01.2014 21:35:20
|
|
|
beastbeats, järelikult korjati teema eBay poolt mingil põhjusel maha. Müüja kasutajanime mäletad? Äkki on kasutaja ka nüüd "No longer a registered user", siis täna õnne
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
08.01.2014 22:45:42
|
|
|
| green kirjutas: |
| ei viitsi kõiki poste läbi lapata ning küsiks sellise asja et kui tellida sealt http://reconekits.com/behringer25t20a8diaphragm.aspx see ja odavaim postikulu mis seal pakutakse on 41 taala, siis kas paki saabumisel keevitab eesti pool omad maksud ikka ka juurde?..olgugi et eseme enda hind on 19 taala? |
Konsulteerisin eelmisel suvel telefonitsi sellel teemal maksuameti infotelefoniga. Sealne tädi väitis, et kaubale alla 22 euro ei liideta selle 22 euro arvutamiseks otsa postikulu ja kuni 22 eurose kauba peab kätte saama tollist käibemaksu vabalt. Kehtib kaubale, millel on ostudokumendiga summa tõestatav.
Kui aga hind ületab 22 eurot, siis liidetakse käibemaksu arvutamiseks otsa ka postikulu. Toll, kui teda on, tuleb aga ainult kauba väärtuse pealt.
Loomulikult on ka seal igal tädil oma nägemus, aga ilmselt mingi alus sellel siiski on.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbyte
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2011
|
08.01.2014 23:58:00
|
|
|
| Kas eBays uue kasutaja müügilimiiti (10 eset kuus) on võimalik kuidagi tõsta? Ameeriklased saavad helistada ja sellega limiiti tõsta, aga Eestist ma ju seda teha ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
09.01.2014 00:05:28
|
|
|
| Minul kaotati see limiit ära kui ma olin 3 asja ära müünud ja 3 positiivset saanud nende eest.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veltsz
HV kasutaja
liitunud: 01.06.2010
|
09.01.2014 13:10:59
|
|
|
Tere!
Probleem siis järgmine: Paypal-is verify kinnituseks toksisin turvakoodi (tollel hetkel olin unustanud kust turvakoodi saab) niimitu korda valesti et konto läks lukku ja on siiamaani lukus. Lugesin ka kuskilt Paypali kodulehelt et tuleb Fax-da ( see oli kunagi ammu, nüüd ei pruugi asjad enam niimoodi käia) isikut tõendava dokumendi koopia ja midagi oli veel. Kuna ei pidanud seda eriti turvaliseks siies ei teinud seda. Tegin ka teise konto-erineva e-maili aadressiga aga seal ka ei aksepteeri ühtegi krediitkaarti ega deebetkaarti ja ei lase ka lisada uut. Kuidas ma saaksin oma Paypali konto lahti ja asja tööle. Kindlasti on keegi sellega ennem kokku puutunud ja oskab aidata.
Ei jõua lihtsalt kõike seda 484 lehekülge läbi lapata
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yeekim
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2007
|
09.01.2014 13:31:31
|
|
|
Ühelt müüjalt pole kaupa kätte saanud.Nõudsin raha tagasi aga aga tema palub enne case lõpetada.Kuidagi kahtlane tundub see soov
Soovitusi?
Peaks asja ebay lahendada andma?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
09.01.2014 13:36:42
|
|
|
Loogiline, et ära lõpeta
Kui lõpetad võid omale vee peale tõmmata - ei saa enam midagi kuidagi teha. Anna see asi heaga paypalile praegu edasi lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
09.01.2014 14:10:21
|
|
|
Mul läks case automaatselt kinni, kui refund tehti. Alguses kah müüja ikka seletas, et pangu ma enne case kinni.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
09.01.2014 22:07:47
|
|
|
Oleks abi vaja,
Nimelt paypal paneb lambist näkku, olen erinevaid kaarte läbi aegade aktiveerinud probleemideta. Nüüd vana kaart aegus, eemaldasin selle, eemaldasin ka ühe ettevõtte kaardi ning lisan uut ja ütleb nii:
We were unable to verify this card. Please review and make sure that the information you entered is correct. Your card billing address needs to match your PayPal street address.
Aga mul on ainult üks aadress seal ja ma ei saa aru mida ta koinib mu ajusid. Muud lahtrid on õieti täidetud!
Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|