Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 11:44:01 vasta tsitaadiga

Xcom Enemy Within, seitsmekas - http://www.amazon.com/XCOM-Enemy-Within-Online-Game/dp/B00FEOUDUE
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 01.01.2014 14:48:00 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel Swedbank deebetkaart+'ga (või kuidas iganes seda CC tunnustega deebetkaarti kutsuti) probleeme Amazonist ostmisega? Ei lähe order läbi, ütleb et revise payment options.. Panin kaardi numbri uuesti sisse aga ei midagi.
Varem pole probleeme olnud krt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 17:23:58 vasta tsitaadiga

Minu deebetkaart+ funkab nagu ikka amazon.com-is, just katsetasin. Ise roniks igaks juhuks netipanka ja vaataks selle turvaliste ostude augu üle.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 01.01.2014 20:25:16 vasta tsitaadiga

jah, proovisin nüüd veel kord andmeid sisestada ja seekord läks läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 23:29:42 vasta tsitaadiga

Amazoni ale lõpeb ka tänase ööga, seega andke tuld:

http://se.reddit.com/r/GameDeals/comments/1u8uto/amazon_digital_holiday_sale_ending_5_cc_complete/
---

Eesti oma mäng on GMGs ainult kolm euri!

http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/indie/teleglitch-die-more-edition/
---

Amazoni Editor's Choice list, millest läheb kupongiomanikel veel viiekas maha. Müük algab homme ja kestab kuni jaanuar 31.

Ace Patrol Bundle - $5.99
BATTLEFIELD 2142 DELUXE EDITION - $7.99
BioShock Infinite - $13.1967
Contrast - $11.99
Crysis 3 - $9.99
Dead Space 3 - $9.99
Dead Space 3: Awakened - $8.49
F1 2013 - $24.99
F1 2013 Classic Edition - $32.49
FIFA 14 [Instant Access] - $28.99
FIFA 14 - $28.99
Final Exam - $7.99
NBA 2K14 - $19.99
Need For Speed Rivals - $29.99
Need for Speed Rivals: [Instant Access] - $29.99
SimCity - Standard (Online Game Code) (Mac) - $19.99
SimCity - Standard Edition - $19.99
SimCity [Instant Access] - $19.99
The Bureau: XCOM Declassified - $14.99
The Sims 3 70's, 80's and 90's Stuff - $9.99
The Sims 3 Dragon Valley - $9.99
The Sims 3 Into the Future - $17.99
The Sims 3 Island Paradise - Standard Edition - $14.99
The Sims 3 Monte Vista - $9.99
The Sims 3 Movie Stuff - $9.99
The Sims 3 Starter Pack - $9.99
The XCOM Collection - $14.99
XCOM: Enemy Within - $19.99
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 12:35:02 vasta tsitaadiga

http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/strategy/xcom-enemy-within/ + GMG25-0YUM5-VKMVU = 9 euri.

http://www.greenmangaming.com/s/ee/en/pc/games/strategy/sid-meiers-civilization-v-brave-new-world/ + GMG25-0YUM5-VKMVU = 5 euri.

http://www.greenmangaming.com/s/us/en/pc/games/action/mortal-kombat-komplete-edition/ + GMG25-0YUM5-VKMVU = 4 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 13:41:36 vasta tsitaadiga

GMG diilide puhul kasutage ka -25% kupongi: GMG25-0YUM5-VKMVU
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 16:29:07 vasta tsitaadiga

Sid Meieri Hea Uus Ilm sai kohe endale ja vennale ja kahele sõbrale ära võetud, tänud vihje eest, ei viitsi ise enam üldse seda aledesadu jälgida. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 04.01.2014 17:57:32 vasta tsitaadiga

Scart, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 18:46:25 vasta tsitaadiga

http://www.nuuvem.com.br/promo/dose-dupla-2014

Vali kaks mängu ~9.22€ eest

Battlefield 3
BioShock Infinite
Bulletstorm
Castle of Illusion
Castlevania: Lords of Shadow – Ultima...
Chivalry: Medieval Warfare
Dragon Age: Origins– Ultimate Edition
FIFA 13
Mass Effect 2
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 18:47:47 vasta tsitaadiga

Amazoni Editor's Choice müük algas samuti ning detsembris Amazonist mängu ostnud saavad veel viieka alla. Hetkel küll kupongid endiselt ei tööta.

Esimene suur diil oleks Crysis 3 seitsme euri eest - http://www.amazon.com/dp/B007W3ZZS0?tag=ablegamers-20
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus27
HV kasutaja
margus27

liitunud: 14.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2014 20:12:04 vasta tsitaadiga

crysis 3-e sain kätte 5$ koos kupongiga.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 04.01.2014 20:51:08 vasta tsitaadiga

Kust odavalt Diablo 2 + LOD-i oleks võimalik soetada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 05:50:50 vasta tsitaadiga

Kui keegi hea hinnaga Grid2 näeb andke teada siin või psi icon_wink.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 06:03:30 vasta tsitaadiga

http://www.gameladen.com/grid-2-pc.html?a_aid=allkey&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
Paremat praegu ei silmanud ~ 10,5 € ...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 10:55:05 vasta tsitaadiga

http://www.steamtrades.com/forum/0zFiT/h-grid-2-w-2-keys-35-paypal-or-offer
3.5$

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 10:57:09 vasta tsitaadiga

Settlers 7, UPlay, viis euri - http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/pd/ThemeID.8605700/productID.225358300/The-Settlers-7-Paths-to-a-Kingdom-Gold-Edition
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 05.01.2014 10:59:06 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
Kust odavalt Diablo 2 + LOD-i oleks võimalik soetada?


http://www.mmo1st.com/cd-key-2/

või

otse battle.net-st (Buy suunab sind otse battle.net-i) - North America valides on kumbki 9.99$ ja Euroopa valid, siis EUR 14.99.
http://us.blizzard.com/en-us/games/d2/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 11:39:53 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt on võimalik ka BF4 + premiumi alla 59€ kätte saada?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 05.01.2014 15:29:27 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Naysayer kirjutas:
Kust odavalt Diablo 2 + LOD-i oleks võimalik soetada?


http://www.mmo1st.com/cd-key-2/

või

otse battle.net-st (Buy suunab sind otse battle.net-i) - North America valides on kumbki 9.99$ ja Euroopa valid, siis EUR 14.99.
http://us.blizzard.com/en-us/games/d2/

Suur aitäh!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 17:40:15 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Naysayer kirjutas:
Kust odavalt Diablo 2 + LOD-i oleks võimalik soetada?


http://www.mmo1st.com/cd-key-2/


Ise võtsin ka sealt täna, võtmed tulid 5 tundi hiljem ja sain b.netti ära registreeritud. Ainult,et avastada, et mul olid d2+lod juba olemas icon_lol.gif .....
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 22:18:27 vasta tsitaadiga

Ak_47, on mängijaid netis olemas ka veel ?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 01:35:08 vasta tsitaadiga

Kui keegi HumbleBundlest mingit mängu tellida tahab, võtku minuga ühendust. Ma vahelt ei võta, aitan hoopis teisel eesmärgil.

keegi muidu teab, kust kõige odavamalt BF4 premiumi saab?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 12:41:08 vasta tsitaadiga

Just Cause Collection -94%
http://www.gamersgate.com/games?prio=relevance&q=Just%20Cause%202
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 19:48:13 vasta tsitaadiga

http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-far-cry-3-blood-dragon/5005703 + kupong GFDJAN20 = 3.5 euri. Istub uPlaysse.
---

http://us.download-shop.sega.com/top-deals/holiday-promotions.html Segal on samuti suur müük toimumas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 19:52:35 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ak_47, on mängijaid netis olemas ka veel ?


Suur enamus on botid, kuid mõni üksik hing on ka sinna eksinud. D2lodi on hea mängida hd pätsiga, 1920x1080, kahjuks ainult single player (lan sõpradega) ja patch 1.12.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2014 19:55:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-far-cry-3-blood-dragon/5005703 + kupong GFDJAN20 = 3.5 euri. Istub uPlaysse.

Gameflys istub see regiooniluku taga ning UK storefrontis ostlemiseks on kupongiks hoopis GFDJAN20UK

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 13:19:41 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitav, siis annan ära...


Lisandus veel üks:
90% OFF Serious Sam 2

Nii, et 0,7 € saab SS2 kätte..

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 22:59:07 vasta tsitaadiga

Humble Indie Bundle X

To The Moon
Papo & Yo
Joe Danger 2: The Movie
Runner2
Reus
Surgeon Simulator 2013
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 19:24:17 vasta tsitaadiga

http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-total-war-rome-ii/5005863

Rome 2 18 euriga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 20:24:43 vasta tsitaadiga

Kui keegi soovib annan ära "GF Digital Promotion Code 20%off"

Ja hetkel gamefly-s winter sale*s up to 75%

http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/604

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 09.01.2014 01:56:57 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
http://www.nuuvem.com.br/promo/dose-dupla-2014

Vali kaks mängu ~9.22€ eest

Battlefield 3
BioShock Infinite
Bulletstorm
Castle of Illusion
Castlevania: Lords of Shadow – Ultima...
Chivalry: Medieval Warfare
Dragon Age: Origins– Ultimate Edition
FIFA 13
Mass Effect 2

Mingil põhjusel ei näita shopping cartis neid mänge, mida valisin. Proovisin erinevaid kombinatsioone ja vahepeal näitab üht kahest, kuid kõrgema hinnaga. Keegi on ostnud ka sealt?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 13:29:20 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Kui keegi soovib annan ära "GF Digital Promotion Code 20%off"

Ja hetkel gamefly-s winter sale*s up to 75%

http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/604


GFDJAN20UK - kõigil peaks sama promo kood olema.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 15:26:37 vasta tsitaadiga

mtv0308 kirjutas:
Nika0 kirjutas:
Kui keegi soovib annan ära "GF Digital Promotion Code 20%off"

Ja hetkel gamefly-s winter sale*s up to 75%

http://digital.gamefly.co.uk/#!/promotion/604


GFDJAN20UK - kõigil peaks sama promo kood olema.

Tuleb nii välja jah icon_lol.gif

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 15:39:55 vasta tsitaadiga

Naysayer kirjutas:
miki kirjutas:
http://www.nuuvem.com.br/promo/dose-dupla-2014

Vali kaks mängu ~9.22€ eest

Battlefield 3
BioShock Infinite
Bulletstorm
Castle of Illusion
Castlevania: Lords of Shadow – Ultima...
Chivalry: Medieval Warfare
Dragon Age: Origins– Ultimate Edition
FIFA 13
Mass Effect 2

Mingil põhjusel ei näita shopping cartis neid mänge, mida valisin. Proovisin erinevaid kombinatsioone ja vahepeal näitab üht kahest, kuid kõrgema hinnaga. Keegi on ostnud ka sealt?


Olen ostnud. Probleeme ei esinenud
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2014 23:09:32 vasta tsitaadiga

Humble Weekly Sale- Frozenbyte https://www.humblebundle.com/weekly

Vähemalt 1$:
- Shadowgrounds (Steam/ DRM-Free)
- Trine (Steam/ DRM-Free)
- Jack Claw (only DRM-free)

Vähemalt 6$:
- Shadowgrounds: Survivor (Steam/ DRM-Free)
- Trine 2: Complete Story (Steam/ DRM-Free)
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 21:23:15 vasta tsitaadiga

$2.99 eest 15 mängu
http://www.lazyguysstudio.com/bundle/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 12.01.2014 23:58:30 vasta tsitaadiga

Borderlands GOTY @gamefly.co.uk - £3.39 (-83%) millest saab alla £2.71 (-20%) peale kupongiga GFDJAN20UK. Ehk kokkuvõttes siis €3.2
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-borderlands-game-of-the-year-edition/5004194
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elvo
HV vaatleja
Elvo

liitunud: 04.12.2010




sõnum 13.01.2014 01:12:55 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
Borderlands GOTY @gamefly.co.uk - £3.39 (-83%) millest saab alla £2.71 (-20%) peale kupongiga GFDJAN20UK. Ehk kokkuvõttes siis €3.2
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-borderlands-game-of-the-year-edition/5004194


Olen sealt 2 ostu teinud ja olgu parandusena öeldud et see läheb kokku 3.41€. Teine ost oli Dead Island riptide. Arvestuse järgi oleks pidanud maksma mingi 4.8 kuid läks hoopis 5.04€. Seega lisandub alati mingi 0.22€. Kas siis mingi tasu või midagi.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 11:17:22 vasta tsitaadiga

Elvo kirjutas:
xenover kirjutas:
Borderlands GOTY @gamefly.co.uk - £3.39 (-83%) millest saab alla £2.71 (-20%) peale kupongiga GFDJAN20UK. Ehk kokkuvõttes siis €3.2
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-borderlands-game-of-the-year-edition/5004194


Olen sealt 2 ostu teinud ja olgu parandusena öeldud et see läheb kokku 3.41€. Teine ost oli Dead Island riptide. Arvestuse järgi oleks pidanud maksma mingi 4.8 kuid läks hoopis 5.04€. Seega lisandub alati mingi 0.22€. Kas siis mingi tasu või midagi.

Lisaks tuleks ära mainida, et neil on aeg-ajalt mingi imelik komme sinu eksisteerimist kontrollida ja seega paluvad su telefoninumbrit ja sinule sobivat kellaaega, et sulle helistada. Kui nad sulle helistavad, siis paluvad uuesti ette lugeda aadress, mis ostmisel märgitud oli ja alles siis saadetakse mängude koodid. Minul ja ühel tuttaval siiani nii olnud.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 11:18:31 vasta tsitaadiga

Olen sealt umbes 20 mängu ostnud, aga siiani pole ühtegi kõnet tehtud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 16:52:06 vasta tsitaadiga

mtv0308 kirjutas:
Elvo kirjutas:
xenover kirjutas:
Borderlands GOTY @gamefly.co.uk - £3.39 (-83%) millest saab alla £2.71 (-20%) peale kupongiga GFDJAN20UK. Ehk kokkuvõttes siis €3.2
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-borderlands-game-of-the-year-edition/5004194


Olen sealt 2 ostu teinud ja olgu parandusena öeldud et see läheb kokku 3.41€. Teine ost oli Dead Island riptide. Arvestuse järgi oleks pidanud maksma mingi 4.8 kuid läks hoopis 5.04€. Seega lisandub alati mingi 0.22€. Kas siis mingi tasu või midagi.

Lisaks tuleks ära mainida, et neil on aeg-ajalt mingi imelik komme sinu eksisteerimist kontrollida ja seega paluvad su telefoninumbrit ja sinule sobivat kellaaega, et sulle helistada. Kui nad sulle helistavad, siis paluvad uuesti ette lugeda aadress, mis ostmisel märgitud oli ja alles siis saadetakse mängude koodid. Minul ja ühel tuttaval siiani nii olnud.


Ei tea mul võeti Riptide eest täpselt 3.99 GBP ja kaardi väljavõte peal on ka 4.8 EUR. Kandsin sõbrale ka 5 euri, et ostaks omale mängu ja ta ka ütles, et mingid sendid jäid üle.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002




sõnum 13.01.2014 18:39:28 vasta tsitaadiga

Läheb juba offtopicuks kätte, aga kas see 0.22 mingi pangapoolne tasu (valuutavahetus vms.) ei või olla?
_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 22:57:14 vasta tsitaadiga

Ei tohiks olla. Tavaliselt on neil see valuuta konverteerimistasu 1%, mis annaks maksimaalselt 5-6 senti hinnavaheks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 20:25:56 vasta tsitaadiga

The Brutal Bundle http://www.bundlestars.com/all-bundles/the-brutal-bundle/
~5€

Tropico 4 Steam Special Edition STEAM - PC
Stealth Bastard Deluxe STEAM - PC / MAC
Dungeonbowl STEAM - PC
Port Royale 3 STEAM - PC
King's Bounty: Legions True Tactician Ultimate Pack STEAM - PC / MAC Hoiatuseks, see on põhimõtteliselt Facebooki mäng. Bundle ise pole halb aga selle mängu pärast ei tasu osta(kui keegi vaatab et uus KB väljas vms).
Iron Sky: Invasion STEAM - PC / MAC
Day One: Garry's Incident STEAM - PC
Steel Storm: Complete Edition STEAM - PC / MAC
Naval Warfare STEAM - PC
Earth 2150 Trilogy STEAM - PC
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 14:19:50 vasta tsitaadiga

Next Car Game on nüüd Early Accessis ning kõige odavam ost on tootja enda käest @ http://nextcargame.com/pre-order/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 21:36:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Next Car Game on nüüd Early Accessis ning kõige odavam ost on tootja enda käest @ http://nextcargame.com/pre-order/


1 Euro = 1.30458 U.S. Dollars. Hinnaks siis 19.17 EUR

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 22:35:50 vasta tsitaadiga

Veel üks bundle - http://www.indieroyale.com/?the-vapor-trail-bundle
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 19:01:17 vasta tsitaadiga

kas keegi leiab mingi koha, kust saaks osta PS3 tarbeks DOOMi? Eestis või väljamaal.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 22:07:35 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/weekly
DayZ modi mängimiseks 6$ vaid vaja välja käia.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.