|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
26.12.2013 14:12:03
|
|
|
| V4p3x kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Hea töö Siinus, kahjuks orphan. |
 |
Siinus, pane endale doge aadress külge, panen sulle blokiboonuse teele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
26.12.2013 14:12:05
DogeCoin wallet 1.3 on väljas |
|
|
| Kes veel ei tea, siis DogeCoin wallet 1.3 on väljas. Uudis ise on siin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
26.12.2013 14:17:17
|
|
|
Kõik, kes huvi tundsid siis gigabyte 7970 f62 bios kahjuks 280x peal mingit tulemust ei andnud. Kaart peale flashi enam pilti ette ei võtnud. Nädalavahetusel proovin veel erinevaid bioseid
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
26.12.2013 14:18:01
|
|
|
| Alpha-T saatis öösel 4 aeg kirja, et nüüd on regamine lahti ja pani seekord isegi lõpuks mingid hinnad külge oma seadmetele koos väidetava preorderiga paari päeva pärast. Targematele küsimus - kas lõpuks on ära otsustatud, et alpha-t on scam?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
26.12.2013 14:26:01
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Mis kuradi umbluu ajamine käib jälle? 1040/1500 peabki 280x tegema 725khs kanti. Kõik on õige. 750 tuleb 1080/1500 pealt. Miljon korda juba neid settinguid korratud ja sellest räägitud...
760+ jaoks on vaja juba kaarti päris kõvasti piinata minumeelest ei ole 1080 pealt üle minemine enam väga mõttekas. Kuumus ja voolutarve tõuseb meeletult |
Rahune maha ja tee palun screenshot, kus su GIGABYTE 280x kaardid teevad 1080/1500 sätetel 750Mhahshi Ma ei tea kedagi, kes oleks neid kaarte üle 735Mhashi jooksma veel saanud.
Ma ei saa aru milleks on vaja oma tobedat arvamust koguaeg kõigile pähe määrida ? Iga ühe enda asi, millistel sätetel oma kaarte jooksutab. "kuumus ja voolutarve" on sinu isiklikud pseudomured. Mu kaardid, mis teiste poolt blokeeritud pole jooksevad 815Mhash@72c. |
Gigabyte HD7970 - http://i.imgur.com/6smyYM1.png
GPU3 jookseb 1070/1500 ja average: 745kH/s
Lühiajaliselt olen ka 1080MHz peal proovinud ja hashrate läheb 760'ni välja küll.
| The_Boss kirjutas: |
| Hea töö Siinus, kahjuks orphan. |
Suht kurb
| digiraha kirjutas: |
| Siinus, pane endale doge aadress külge, panen sulle blokiboonuse teele. |
Olemas
Enne 100 000 koini poleks muidu eriti mõtet tõmmelda
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
26.12.2013 14:26:43
|
|
|
digiraha Out of stock ju
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
26.12.2013 14:30:15
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Mis kuradi umbluu ajamine käib jälle? 1040/1500 peabki 280x tegema 725khs kanti. Kõik on õige. 750 tuleb 1080/1500 pealt. Miljon korda juba neid settinguid korratud ja sellest räägitud...
760+ jaoks on vaja juba kaarti päris kõvasti piinata minumeelest ei ole 1080 pealt üle minemine enam väga mõttekas. Kuumus ja voolutarve tõuseb meeletult |
Rahune maha ja tee palun screenshot, kus su GIGABYTE 280x kaardid teevad 1080/1500 sätetel 750Mhahshi Ma ei tea kedagi, kes oleks neid kaarte üle 735Mhashi jooksma veel saanud.
Ma ei saa aru milleks on vaja oma tobedat arvamust koguaeg kõigile pähe määrida ? Iga ühe enda asi, millistel sätetel oma kaarte jooksutab. "kuumus ja voolutarve" on sinu isiklikud pseudomured. Mu kaardid, mis teiste poolt blokeeritud pole jooksevad 815Mhash@72c. |
Gigabyte HD7970 - http://i.imgur.com/6smyYM1.png
GPU3 jookseb 1070/1500 ja average: 745kH/s
Lühiajaliselt olen ka 1080MHz peal proovinud ja hashrate läheb 760'ni välja küll.
| The_Boss kirjutas: |
| Hea töö Siinus, kahjuks orphan. |
Suht kurb  |
| tsitaat: |
martin366 kirjutas:
Kelle veel Gigabyte R9 280X Windforce R2 ja soovib 720+khash saavutada, mul hetkel 720-724.
Voltage: 1.094V
Core: 1040MHz
Mem: 1500MHz
Powertune +20
cgminer 3.7.2: -w 256 -I 13 --shaders 2048 -g 2 --thread-concurrency 8192
Windows 8.1; 13.12WHQL Driver
Kui keegi on veel rohkem välja pigistanud, võib seadeid sheerida beer_yum.gif
Mul on küll rev1 kaardid aga täna üritan huvi pärast ühele 7970 - f62 biose peale lasta. 720khs on ikka jube vähe sellise kaardi kohta ja f62'ga saavutati 760-770khs vähemalt.
Keegi on kursis, kas Gigabyte oma 280x seeria kaartidel on toiteahela komponendid välja vahetanud võrreldes eelmise seeria kaartidega ? Mul põles eile üks 7950 suure ja heleda leegiga maha icon_lol.gif Kaarti uurides oli kohe selge, et tegu gigabyte tüüpveaga. |
No selleks ma üritangi ju 280x'le 7970 biost selga ajada hetkel Ma tean, et Gigabyte 7970'd tegid selliseid kiiruseid aga 280x'd ei tee.
| tsitaat: |
| Alpha-T saatis öösel 4 aeg kirja, et nüüd on regamine lahti ja pani seekord isegi lõpuks mingid hinnad külge oma seadmetele koos väidetava preorderiga paari päeva pärast. Targematele küsimus - kas lõpuks on ära otsustatud, et alpha-t on scam? |
Isegi kui see ei ole scam siis sellise hinna juures väga tark ost ei tundu.
viimati muutis 10Fold 26.12.2013 14:36:46, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
26.12.2013 14:32:29
|
|
|
Ise kardan just voldi tõstmisel temperatuuride märkimisväärset tõusu. Kuna esimese kiiruga tehtud projektiga, siis videokaartide vahed pole teab mis suured (eks ka sõltub riserite pikkusest ja tegu ühe moboga)
Aga õhtupoole üritan ka kõrgema voldi peale saada, niimoodi ei saa ka kaevandada kui masin poolikult töötab.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
26.12.2013 14:45:51
|
|
|
nnaiss. Keegi ajupuudega on mu digiraha pooli accounti lukku löönud.
digiraha, teed äkki palun lahti?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
26.12.2013 14:47:03
|
|
|
pane siis anonymous peale ka
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.12.2013 14:50:06
|
|
|
Sama mul ka...eks digiraha tehku lahti need kinnised arvan, et kõik nimelised kinni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
26.12.2013 15:02:43
|
|
|
Sattusin bitcointalki threadi kaudu Alpha-T lehele kella ühe paiku öösel, siis oli neil kodulehel uudis üleval, et regamine avatud aga reaalselt olid nad regamise juba uuesti kinni pannud. Ilmselt on tung suur.
Kui scam ei ole siis telliks isegi paar tükki. Voolutarve on ikka oluliselt madalam kui kaartidega kaevates. Aga kuidas sa kindlaks teed kas on scam või mitte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
26.12.2013 15:20:12
|
|
|
| siinus kirjutas: |
nnaiss. Keegi ajupuudega on mu digiraha pooli accounti lukku löönud.
digiraha, teed äkki palun lahti?  |
Lahti ja boonus teel.
Magic, ainult üks konto oli veel lukus - eeldan, et Sinu oma, tegin lahti.
Ise ma neid enne lahti ei tee, kui pole märguannet - kurat teab, millal päris kasutaja ning millal mõni pooletoobine jälle pommitab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.12.2013 15:22:21
|
|
|
tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
26.12.2013 15:27:12
|
|
|
| Esimesed 10 plokki on 20k
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.12.2013 15:44:08
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
| V4p3x kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Hea töö Siinus, kahjuks orphan. |
 |
Siinus, pane endale doge aadress külge, panen sulle blokiboonuse teele. |
Ee kas orphani eest saab ka bonust?
Siis ma tahaks endale ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
26.12.2013 15:47:37
|
|
|
Detached or Orphaned blocks are valid blocks which are not part of the main chain. They can occur naturally when two miners produce blocks at similar times or they can be caused by an attacker (with enough hashing power) attempting to reverse transactions.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
26.12.2013 16:01:04
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Mis kuradi umbluu ajamine käib jälle? 1040/1500 peabki 280x tegema 725khs kanti. Kõik on õige. 750 tuleb 1080/1500 pealt. Miljon korda juba neid settinguid korratud ja sellest räägitud...
760+ jaoks on vaja juba kaarti päris kõvasti piinata minumeelest ei ole 1080 pealt üle minemine enam väga mõttekas. Kuumus ja voolutarve tõuseb meeletult |
Rahune maha ja tee palun screenshot, kus su GIGABYTE 280x kaardid teevad 1080/1500 sätetel 750Mhahshi Ma ei tea kedagi, kes oleks neid kaarte üle 735Mhashi jooksma veel saanud.
Ma ei saa aru milleks on vaja oma tobedat arvamust koguaeg kõigile pähe määrida ? Iga ühe enda asi, millistel sätetel oma kaarte jooksutab. "kuumus ja voolutarve" on sinu isiklikud pseudomured. Mu kaardid, mis teiste poolt blokeeritud pole jooksevad 815Mhash@72c. |
Gigabyte HD7970 - http://i.imgur.com/6smyYM1.png
GPU3 jookseb 1070/1500 ja average: 745kH/s
Lühiajaliselt olen ka 1080MHz peal proovinud ja hashrate läheb 760'ni välja küll.
| The_Boss kirjutas: |
| Hea töö Siinus, kahjuks orphan. |
Suht kurb
| digiraha kirjutas: |
| Siinus, pane endale doge aadress külge, panen sulle blokiboonuse teele. |
Olemas
Enne 100 000 koini poleks muidu eriti mõtet tõmmelda  |
Minu Gigabyte kaardid teevad samadel kelladel täpselt sama khs, mis VTX ja Sapphire kaardid. Ei pea selleks sulle skriini tegema. Erinevus on hullemal juhul 0.5%. Kui kellelgi ei tee kaart 1080/1500 peal 745+ siis on viga kas kaardis või ülejäänud süsteemis. Ei ole nii, et ühe tootja kaart teeb 750 ja teise tootja kaart ei tee. Õiged seaded ja õiged biosed peale ja kühveldavad kõik täpselt ühte auku.
viimati muutis Kristoferr 26.12.2013 16:02:10, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.12.2013 16:01:09
|
|
|
Alpha-T kohta tsiteerin paari suure farmi omanikku, kellega põgusalt vesteldud.
"Tuleta BTC aegu meelde.."
Ehk siis scamiks nad ei nimeta aga kätte saamisega kulutate närve ilmselt. Paraku aga täpsemalt ei oska miskit öelda.
Ise loodan, et scam
Nautigem GPU aegu
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.12.2013 16:12:22
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Alpha-T kohta tsiteerin paari suure farmi omanikku, kellega põgusalt vesteldud.
"Tuleta BTC aegu meelde.."
Ehk siis scamiks nad ei nimeta aga kätte saamisega kulutate närve ilmselt. Paraku aga täpsemalt ei oska miskit öelda.
Ise loodan, et scam
Nautigem GPU aegu  |
Samas on need päris krõbeda hinnaga. Kuigi tuleb tunnistada, et videokaartidega majandamine on küll kaks korda kulukam, aga samas ei pea ootama mingit müstilist Q2/Q3 2014 shippingut.
Ning pagan teab, kas ka siis saavad nad oma asjad välja saadetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
26.12.2013 16:18:10
|
|
|
Kui keegi soovib, siis siin on tagasihoidlik 1030/1500 1075mv bios. 710-715khs. Sobib VTX ja GB OC versioonidele. Ilmselt ka paljudele teistele. Mälud Elpida või Hynix. Miinimum Asic 62% või rohkem. Parema Asic korral võib takti tõsta kui temperatuurid ja jahutus kannatab.
Biose fan profile on GB kaardile sobiv. Mõne kaardi jaoks võib jääda liiga agressiivseks.
http://www.upload.ee/files/3787521/vtx-gb-1030.1500-710-715khs.rom.html
-cocain-, jah ma lasin 750 per kaart ligi 2 nädalat. Nüüd keerasin madalamaks. Üks masin käib hetkel 715-720khs kaardi kohta - 1030-1040/1500 @ 1075mv. Teine masin käib hetkel 700khs kaardi kohta - 1000/1500 @ 1030mv. Viimane tirib vooluvõrgust nüüd vaid 945W.
viimati muutis Kristoferr 26.12.2013 16:24:26, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
26.12.2013 16:22:05
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Kui keegi soovib, siis siin on tagasihoidlik 1030/1500 1075mv bios. 710-715khs. Sobib VTX ja GB OC versioonidele. Ilmselt ka paljudele teistele. Mälud Elpida või Hynix. Miinimum Asic 62% või rohkem. Parema Asic korral võib takti tõsta kui temperatuurid ja jahutus kannatab.
Biose fan profile on GB kaardile sobiv. Mõne kaardi jaoks võib jääda liiga agressiivseks.
http://www.upload.ee/files/3787521/vtx-gb-1030.1500-710-715khs.rom.html |
Hetkel sama nii pinge kui kellad, hash ka, ent nii kui kloki 1035 peale panin (hash suurenes), tekkisid vahel anomaaliad. Kas nüüd vähesest voldist või krt teab millest.
Selle olengi kahevahel, kas tõsta kaartidel volti ja püüda kõrgemat hashi või loota et asi toimib 1030/1500@1075mv
Minu eelneva küsimuse mõte oligi, miks ise kõrgematel kelladel @750khs ei lase (ja mis pinge siis peaks olema)?
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
26.12.2013 16:26:36
|
|
|
| Ma ei lase kodus 750khs, sest müra läheb oluliselt suuremaks ja ma ei põhjust ohverdada mugavus mingi 100-120khs nimel masina kohta. 1030 kelladel on asi kena ja vaikne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
26.12.2013 17:25:12
|
|
|
| webxass 24h maas? kodunt ära minna üldse ei saa, kohe server feilib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
26.12.2013 17:25:49
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| webxass 24h maas? kodunt ära minna üldse ei saa, kohe server feilib. |
Pane siis teiseks valikuks fast pool.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
26.12.2013 17:32:53
|
|
|
| Üldiselt kui väike hash rate on, siis see jama, et mitme pooli vahel hüppamine ei too absull midagi sisse:/ Ise lasin paar päeva poolerinos, sest coini antakse PROP-i järgi ja siis võib iga kell, sinna connectida... PPLNS tasub ainult nii, ära, kui päev otsa ühes stabiilses serveris lasta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
26.12.2013 17:38:44
|
|
|
| V4p3x kirjutas: |
| Üldiselt kui väike hash rate on, siis see jama, et mitme pooli vahel hüppamine ei too absull midagi sisse:/ Ise lasin paar päeva poolerinos, sest coini antakse PROP-i järgi ja siis võib iga kell, sinna connectida... PPLNS tasub ainult nii, ära, kui päev otsa ühes stabiilses serveris lasta. |
Spoiler 
TERMINOLOGY / DEFINITIONS
Worker Hashrate: The speed your invidual worker is mining at. (Speed on pool is an estimate and should not be relied upon, always get the speed directly from the mining client!)
Round Shares: The total number of shares for the current block on the pool from all users.
Unpaid Shares: Your Valid is how many shares you have that are yet to be paid on and you will get paid when the next block is found.
Pool Valid is the total amount of unpaid shares from the entire pool. The difference between this and Round shares is that Pool Valid Unpaid shares could include multiple blocks waiting for 120 confirmations
120 Confirmations: This means that when we find a block you get paid after 120 more blocks have been found on the network, this usually takes around 15-30 minutes. Many pools pay out at 120 confirms (120 is when the block is actually paid out).
Account Balance: The total amount of LTC in your account you have accrued from mining.
Round Estimate: The amount of LTC you are expected to earn from the next block based on current conditions.
Automatic Payout Threshold: If you set this you will automatically get paid when your account accrues the set amount of FTC
Workers: The total number of mining clients currently sending work to the pool.
What exactly is VARDIFF?
Many users have inquired about what VARDIFF means. VARDIFF stands for Variable Difficulty. Simply put the pool monitors the power of your mining rig and adjusts the difficulty of work sent to it to optimize the work done. Currently the pool is set to variable difficulty of 16 to 600. This means that if you have a slower rig, you will most likely always get 128 difficulty shares, but if you have a faster rig (7950 or even 3x 7950 for example) you are likely to see higher difficulties, all the way up to 600. This reduces the times your client needs to get new work from the server reducing load and reducing the time it takes to get more work. This is also good for the pool as it reduces the amount of requests being done to the pool, this allows the pool to scale to over 3GH/s on current hardware.
My difficulty jumps around, is this normal?
Yes, it is completely normal. The mining server monitors the work you are sending to the pool and if it feels you are sending work too fast or too slow it will "Retarget" your difficulty to best server your client at that time. This process is continual.
My share count has gone way up or down! Will I get paid less/more?
No! Every single share submitted is recorded on our system with the difficulty of that share. That share is then weighted for the difficulty done. When a block is found and the system pays out for that block, your shares are paid based on the difficulty of each one. We will be adding more stats and reports to the site soon to better help users understand what is going on.
But I thought Litecoin Difficulty was 505? (at time of this writting) Yes but that is difficulty of current work on the network. The pool difficulty that is sent to your client is completely different.
Reward types
Proportional - When a block is found, the reward is distributed among all workers proportionally to how many shares each of them has found.
PPLNS - Pay Per Last N Shares. Similar to proportional, but instead of looking at the number of shares in the round, instead looks at the last N shares, regardless of round boundaries.
DGM - Double Geometric Method. A hybrid between PPLNS and Geometric reward types that enables to operator to absorb some of the variance risk. Operator receives portion of payout on short rounds and returns it on longer rounds to normalize payments.
PPS - Pay Per Share. Each submitted share is worth a certain amount of litecoins. It is risky for pool operators, hence the fee is highest.
RBPPS - Round-Based Pay Per Share. Like PPS, but payouts are delayed till a block is found and confirmed by the network. If a found block gets orphaned, earnings relative to it are not paid.
SMPPS - Shared Maximum Pay Per Share. Like PPS, but never pays more than the pool earns.
RSMPPS - Recent Shared Maximum Pay Per Share. Like SMPPS, but aims to prioritize the most recent miners.
CPPSRB - Capped Pay Per Share with Recent Backpay.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
26.12.2013 17:43:39
|
|
|
| parm kirjutas: |
| V4p3x kirjutas: |
| Üldiselt kui väike hash rate on, siis see jama, et mitme pooli vahel hüppamine ei too absull midagi sisse:/ Ise lasin paar päeva poolerinos, sest coini antakse PROP-i järgi ja siis võib iga kell, sinna connectida... PPLNS tasub ainult nii, ära, kui päev otsa ühes stabiilses serveris lasta. |
Spoiler 
TERMINOLOGY / DEFINITIONS
Worker Hashrate: The speed your invidual worker is mining at. (Speed on pool is an estimate and should not be relied upon, always get the speed directly from the mining client!)
Round Shares: The total number of shares for the current block on the pool from all users.
Unpaid Shares: Your Valid is how many shares you have that are yet to be paid on and you will get paid when the next block is found.
Pool Valid is the total amount of unpaid shares from the entire pool. The difference between this and Round shares is that Pool Valid Unpaid shares could include multiple blocks waiting for 120 confirmations
120 Confirmations: This means that when we find a block you get paid after 120 more blocks have been found on the network, this usually takes around 15-30 minutes. Many pools pay out at 120 confirms (120 is when the block is actually paid out).
Account Balance: The total amount of LTC in your account you have accrued from mining.
Round Estimate: The amount of LTC you are expected to earn from the next block based on current conditions.
Automatic Payout Threshold: If you set this you will automatically get paid when your account accrues the set amount of FTC
Workers: The total number of mining clients currently sending work to the pool.
What exactly is VARDIFF?
Many users have inquired about what VARDIFF means. VARDIFF stands for Variable Difficulty. Simply put the pool monitors the power of your mining rig and adjusts the difficulty of work sent to it to optimize the work done. Currently the pool is set to variable difficulty of 16 to 600. This means that if you have a slower rig, you will most likely always get 128 difficulty shares, but if you have a faster rig (7950 or even 3x 7950 for example) you are likely to see higher difficulties, all the way up to 600. This reduces the times your client needs to get new work from the server reducing load and reducing the time it takes to get more work. This is also good for the pool as it reduces the amount of requests being done to the pool, this allows the pool to scale to over 3GH/s on current hardware.
My difficulty jumps around, is this normal?
Yes, it is completely normal. The mining server monitors the work you are sending to the pool and if it feels you are sending work too fast or too slow it will "Retarget" your difficulty to best server your client at that time. This process is continual.
My share count has gone way up or down! Will I get paid less/more?
No! Every single share submitted is recorded on our system with the difficulty of that share. That share is then weighted for the difficulty done. When a block is found and the system pays out for that block, your shares are paid based on the difficulty of each one. We will be adding more stats and reports to the site soon to better help users understand what is going on.
But I thought Litecoin Difficulty was 505? (at time of this writting) Yes but that is difficulty of current work on the network. The pool difficulty that is sent to your client is completely different.
Reward types
Proportional - When a block is found, the reward is distributed among all workers proportionally to how many shares each of them has found.
PPLNS - Pay Per Last N Shares. Similar to proportional, but instead of looking at the number of shares in the round, instead looks at the last N shares, regardless of round boundaries.
DGM - Double Geometric Method. A hybrid between PPLNS and Geometric reward types that enables to operator to absorb some of the variance risk. Operator receives portion of payout on short rounds and returns it on longer rounds to normalize payments.
PPS - Pay Per Share. Each submitted share is worth a certain amount of litecoins. It is risky for pool operators, hence the fee is highest.
RBPPS - Round-Based Pay Per Share. Like PPS, but payouts are delayed till a block is found and confirmed by the network. If a found block gets orphaned, earnings relative to it are not paid.
SMPPS - Shared Maximum Pay Per Share. Like PPS, but never pays more than the pool earns.
RSMPPS - Recent Shared Maximum Pay Per Share. Like SMPPS, but aims to prioritize the most recent miners.
CPPSRB - Capped Pay Per Share with Recent Backpay.
|
ja? Tean, et prop on samuti selle järgi, kui palju sheere roundi ajal tegid, kuid niipalju kui pool üleval on, on kõigil võrdne võimalus saada hea protsent tööd tehtud. Minu mõte aga on, et kui serverid enne roundi lõppu koguaeg välja viskavad, siis kokkuvõttes tuleb ikka üli vähe coini
|
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
26.12.2013 17:48:13
|
|
|
Ei tasu kaevata kahtlastes kohtades ning serveriomanikuga tasub sõber või vähemalt hea tuttav olla.
PROP on teada tuntud pool-hopperite teema ning tasub ainult seal kaevata kus tead, et admin jälgib selliseid asju.
Väikesele kaevajale (ühe-kahe kaardiga mitte 24/7 kaevaja) on sobivam hoopis PPS, seda saavad ainult suuremad poolid lubada kuna peale paari halba roundi tuleb tavaliselt enda taskust maksta.
Ise eelistan PPLNS, masinad kaevavad 24/7 ning ise valin mida kaevan, omad monitooringud ja haldusvahendid.
Hetkel tuleb mugavalt Dogega 2x rohkem kui LTC-d sama hashratega kaevates, mulle sobib
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
26.12.2013 18:00:34
|
|
|
| parm kirjutas: |
Ei tasu kaevata kahtlastes kohtades ning serveriomanikuga tasub sõber või vähemalt hea tuttav olla.
PROP on teada tuntud pool-hopperite teema ning tasub ainult seal kaevata kus tead, et admin jälgib selliseid asju.
Väikesele kaevajale (ühe-kahe kaardiga mitte 24/7 kaevaja) on sobivam hoopis PPS, seda saavad ainult suuremad poolid lubada kuna peale paari halba roundi tuleb tavaliselt enda taskust maksta.
Ise eelistan PPLNS, masinad kaevavad 24/7 ning ise valin mida kaevan, omad monitooringud ja haldusvahendid.
Hetkel tuleb mugavalt Dogega 2x rohkem kui LTC-d sama hashratega kaevates, mulle sobib  |
Nojah seda küll.. ma mõtlesingi DOGE rohkem, sest DOGE puhul minu arust enamus poolides üritavad suuremad kaevajad väiksemaid "ära süüa" selle hoppimisega ja kui veel server ka pool ajast maas on, siis ei aita ka mingi sõprus ega jumal. Kas DOGE jaoks PPS poole praegu ka on? Ma ise olen ka ikka paari päeva kaupa PPLNS poolides/ digiraha poolis tiksunud. DOGE praegu õnneks igal juhul kasulikum kui LTC - loodame, et rohkem ei lange hetke kurss.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
26.12.2013 18:03:03
|
|
|
Praegu WEBASS ja fast pool ikka koinivad korralikult, kord üks maas, siis teine, siis mõlemad. Vähemalt täna seis selline.....
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
26.12.2013 18:04:12
|
|
|
miks keegi ypool.net ei kasuta ?
custom soft ja alati töös
_________________
Lae pildid -> pilt.io
viimati muutis ufo56 26.12.2013 18:04:48, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.12.2013 18:04:29
|
|
|
| Paras jama jah selle dogega, pidevalt üks või teine maas ja walletisse ei tule emmigi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
26.12.2013 18:07:12
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| Praegu WEBASS ja fast pool ikka koinivad korralikult, kord üks maas, siis teine, siis mõlemad. Vähemalt täna seis selline..... |
te vist ise ka ei tea millest te räägite, minu monitooring näitab, et suchcoins on 24/7 mineritele kättesaadav ja sharesid acceptitakse, webis ma käin korra päevas vaatamas healjuhul
pange auto payout ja iga 24h või 12h välja maksma ning kaob igasugune huvi seda webi käia refreshimas
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
26.12.2013 18:09:17
|
|
|
| parm kirjutas: |
| -cocain- kirjutas: |
| Praegu WEBASS ja fast pool ikka koinivad korralikult, kord üks maas, siis teine, siis mõlemad. Vähemalt täna seis selline..... |
te vist ise ka ei tea millest te räägite, minu monitooring näitab, et suchcoins on 24/7 mineritele kättesaadav ja sharesid acceptitakse, webis ma käin korra päevas vaatamas healjuhul
pange auto payout ja iga 24h või 12h välja maksma ning kaob igasugune huvi seda webi käia refreshimas |
Kui mineril tööd pole, siis ilmselgelt on server maas.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
26.12.2013 18:15:21
|
|
|
ilmselgelt noob-kaevur, ei oska backup poole seadistada
aga ma ei ole täheldanud küll, et SUCHCOINS (http://doge.pool2.webxass.de/) getWork või stratumid maas oleks, mida ei saa küll www kohta väita
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.12.2013 18:18:09
|
|
|
| parm kirjutas: |
Ei tasu kaevata kahtlastes kohtades ning serveriomanikuga tasub sõber või vähemalt hea tuttav olla.
PROP on teada tuntud pool-hopperite teema ning tasub ainult seal kaevata kus tead, et admin jälgib selliseid asju.
Väikesele kaevajale (ühe-kahe kaardiga mitte 24/7 kaevaja) on sobivam hoopis PPS, seda saavad ainult suuremad poolid lubada kuna peale paari halba roundi tuleb tavaliselt enda taskust maksta.
Ise eelistan PPLNS, masinad kaevavad 24/7 ning ise valin mida kaevan, omad monitooringud ja haldusvahendid.
Hetkel tuleb mugavalt Dogega 2x rohkem kui LTC-d sama hashratega kaevates, mulle sobib  |
Oh jah. Ma võin siis oma kaevandused kinni ära panna, kuna ühtegi serveriomanikust sõpra või head tuttavat küll ei ole võtta. Pagan, miks ma asju kogu aeg nii valesti teinud olen küll...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
26.12.2013 18:21:08
|
|
|
| parm kirjutas: |
ilmselgelt noob-kaevur, ei oska backup poole seadistada
aga ma ei ole täheldanud küll, et SUCHCOINS (http://doge.pool2.webxass.de/) getWork või stratumid maas oleks, mida ei saa küll www kohta väita |
Okei, äkki peaks vabandama et sõna võtsin. Kuna pole elupõline miner Ja DNA.-sse pole kõiki teadmisi sisse kodeeritud.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.12.2013 18:22:37
|
|
|
Võiks siis neid noobe abistada mitte vaikselt istuda ja omaette nohistada nagu kult rukkis.
Aga eks inimesi ole igasuguseid, mõned ei oskagi muud kui kõvatada.. ja sedagi aeg-ajalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
26.12.2013 18:27:28
|
|
|
| backup serverid saab ainult koodireaga seadistada ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.12.2013 18:57:27
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Võiks siis neid noobe abistada mitte vaikselt istuda ja omaette nohistada nagu kult rukkis.
Aga eks inimesi ole igasuguseid, mõned ei oskagi muud kui kõvatada.. ja sedagi aeg-ajalt. |
sarkasm
Ei saa noobe abistada. Sisetunne on selline, et kui mul on 175 gigaterahashi nurgas tiksumas ja samas mõni mees tahab oma näkase videokaardiga ka raha teha, siis see noob võtab mul viimasegi leivatüki laualt ära. Parem vaatan niisama pealt kuda noobid siin abi paluvad ja siis korra-paar võib ju põlglikult mühatada, et ai lammad olete täiesti isegi konffi ega kernelit ega kompileerimist ei oska. Lambad ja luuserid täiesti, teil pole serveriomanikust sõpru isegi.
See kaevandamise värk on ikkagi üks kaasasündinud bisness ja vaid linnamehele kohane. Maamehed minge vedage oma setukatega sõnnikut, karjatage lammaid ja ärge võtke sõna teemas millest te ikka mitte midagi ei tea.
/sarkasm
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
26.12.2013 18:57:38
|
|
|
Kahe kaardi omanikuna ja umbes 900-950 kh/s on mul mõttekam siis millised poolid ?
Ise istun hetkel fast-poolis ja tagavaraks on multipool pandud. On see http://doge.pool2.webxass.de hea koht sellisele väiksemale minerile ?
Masin jääb hetkel vähemalt nädalaks toimetama 24/7.
Backupi tegemine käib minu meelest nii:
--no-submit-stale --failover-only -o stratum+tcp://pool1.eu.multipool.us:3352 -u user.worker -p x
Aga olge lahked ja parandage
P.S. Hetkel 10h jutti lasknud, näitab rejected 1.5% ja stale 7.36%, on see okei ?
viimati muutis Ertai 26.12.2013 19:00:15, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
26.12.2013 19:01:41
|
|
|
Vaadake palun oma cgminer kataloogis faili nimega "example.conf" . Seal kenasti kirjas, kuidas conf failis poolid järjestada:
Iga pooli neljandale reale võib veel kirjutada: "pool-priority" : "0" , kus 0,1,2,3 jne on prioriteedi järjekord.
| tsitaat: |
{
"pools" : [
{
"url" : "http://url1:8332",
"user" : "user1",
"pass" : "pass1"
},
{
"url" : "http://url2:8344",
"user" : "user2",
"pass" : "pass2"
},
{
"url" : "http://url3:8332",
"user" : "user3",
"pass" : "pass3"
} |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.12.2013 19:08:41
|
|
|
Multipool oli veel paar päeva tagasi päris suure error ratega asi - mul läks seal ca 20% kaevandatust metsa ära.
Istun muidu siin: http://doge.poolerino.com/
Ja backupiks on fast-pool.
webxass.de-s kippusid workerid mitu korda ööpäevas pendeldama backup-pooli vahet ja tulemuseks oli see, et ettenähtud-prognoositud dogedest jäi ca neljandik-kolmandik alati puudu. Ehk siis reaalsus erines tunduvalt prognoositust. Vaatlesin seda kolm ööpäeva järjest ja vahetasin pooli.
Poolerinos on nüüd asi 18h töötanud ja püsin siiski graafikus. Mida paraku webxass puhul ei saanud öelda.
PS. webxass poolis workerite hashrate summa ka pendeldas 50-100% vahel päris tihti, mis siis, et workerite poole pealt vaadates oli kõik korras. poolerinos käib see 80%-100% vahel. Tundub kuidagi loogilisem.
| Ertai kirjutas: |
Kahe kaardi omanikuna ja umbes 900-950 kh/s on mul mõttekam siis millised poolid ?
Ise istun hetkel fast-poolis ja tagavaraks on multipool pandud. On see http://doge.pool2.webxass.de hea koht sellisele väiksemale minerile ?
Masin jääb hetkel vähemalt nädalaks toimetama 24/7.
Backupi tegemine käib minu meelest nii:
--no-submit-stale --failover-only -o stratum+tcp://pool1.eu.multipool.us:3352 -u user.worker -p x
Aga olge lahked ja parandage
P.S. Hetkel 10h jutti lasknud, näitab rejected 1.5% ja stale 7.36%, on see okei ? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
26.12.2013 19:09:36
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Multipool oli veel paar päeva tagasi päris suure error ratega asi - mul läks seal ca 20% kaevandatust metsa ära.
Istun muidu siin: http://doge.poolerino.com/
Ja backupiks on fast-pool.
webxass.de-s kippusid workerid mitu korda ööpäevas pendeldama backup-pooli vahet ja tulemuseks oli see, et ettenähtud-prognoositud dogedest jäi ca neljandik-kolmandik alati puudu. Ehk siis reaalsus erines tunduvalt prognoositust. Vaatlesin seda kolm ööpäeva järjest ja vahetasin pooli.
Poolerinos on nüüd asi 18h töötanud ja püsin siiski graafikus. Mida paraku webxass puhul ei saanud öelda.
PS. webxass poolis workerite hashrate summa ka pendeldas 50-100% vahel päris tihti, mis siis, et workerite poole pealt vaadates oli kõik korras. poolerinos käib see 80%-100% vahel. Tundub kuidagi loogilisem.
| Ertai kirjutas: |
Kahe kaardi omanikuna ja umbes 900-950 kh/s on mul mõttekam siis millised poolid ?
Ise istun hetkel fast-poolis ja tagavaraks on multipool pandud. On see http://doge.pool2.webxass.de hea koht sellisele väiksemale minerile ?
Masin jääb hetkel vähemalt nädalaks toimetama 24/7.
Backupi tegemine käib minu meelest nii:
--no-submit-stale --failover-only -o stratum+tcp://pool1.eu.multipool.us:3352 -u user.worker -p x
Aga olge lahked ja parandage
P.S. Hetkel 10h jutti lasknud, näitab rejected 1.5% ja stale 7.36%, on see okei ? |
|
Tänud abi eest.
Avastasin, et päeval oli paar tundi midagi mu mineriga lahti - hash rate oli alla kukkunud ja sealt need errorid tulidki.
Proovin ka pooleriinot nüüd paar päeva.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
26.12.2013 19:55:52
|
|
|
Kui suur see tõenäosus nüüd siis on, et neljast blokist 2 on orphanid, suhteliselt jura ikka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.12.2013 20:09:48
|
|
|
Hetkeseisuga 50% tõenäosus
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
26.12.2013 22:10:48
|
|
|
Bitcoin ja Litecoin on jälle kenal tõusuteel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|