Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 15.12.2013 19:09:15 vasta tsitaadiga

Täitsa pekkis mis rahvamass seal roccas oli. Parkimiskohta ei old ei katusel ega ka mcdonaltsi juures. Lõpuks surusin sinna audi maja juurde ennast.
Noormehed olid nii usinas forza ja knacki pelamisega, et ei viitsind oodata ise proovimist. Aga ma ei tea ... mingit erutust mul ei tekkinud :S

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
akk
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2006




sõnum 16.12.2013 01:11:00 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Täitsa pekkis mis rahvamass seal roccas oli. Parkimiskohta ei old ei katusel ega ka mcdonaltsi juures. Lõpuks surusin sinna audi maja juurde ennast.
Noormehed olid nii usinas forza ja knacki pelamisega, et ei viitsind oodata ise proovimist. Aga ma ei tea ... mingit erutust mul ei tekkinud :S


Sama siin. Õnnestus silmanurgast (põgusalt) Xboxi peal Forzat ja Ryse'i näha ning Assassinsit PS4'ja peal. Ilma kõrvutamata küll olulist erinevust eelmise generatsiooniga ei näinud või vähemalt ei tundnud sellist elevust nagu Division'i klippe tuubis vaadates.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 02:51:23 vasta tsitaadiga

akk, vahe on ilmselge, Forza5 piltilus oma 60" peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 16.12.2013 04:08:25 vasta tsitaadiga

mis fps peal see forza jookseb?
Ega vist sellist lootust ei ole, et X1 ja PS4 mõnda pela suudaks 2560 või 4k jooksutada tulevikus?
Kuigi telekad vist jätavad selle 2560 reso vahele ja lähevad kohe 4k peale.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 09:04:29 vasta tsitaadiga

1080p ning 60fps peaks olema...kuskilt jäi kõrva et tulevikus saavad toe 4k jaoks tarkvara uuendusega...iseasi kas ta seda jooksutada ka suudab
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 16.12.2013 09:28:59 vasta tsitaadiga

X1 HDD vahetus on samalihtne kui PS4, et suvaline HDD sisse?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 09:33:37 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
X1 HDD vahetus on samalihtne kui PS4, et suvaline HDD sisse?

Kahjuks ei.
Ametlikult ei saa hetkel üldse. "Häkkidega" saad vahetada suurema vastu.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 12:27:06 vasta tsitaadiga

akk, Forza ilu peaks nägema nüüd küll väga kaugele, muude mängude kohta ei oska kommenteerida, kuna pole ise näinud. Mis puutub multiplatvormidesse siis pisavat erinevus ikka öö ja päev BF ja COD'il vähemalt olema võrreldes vana ja uue generatsiooni konsoolidega.
-FoX-, ei. Q1 2014 peaksid saama uuenduse mis lubab suvalise välise kettaboxi taha ühendada seadmele storage ruumi laiendamiseks. 4K capable see konsool on - menüü, filmid, appid kindlasti tulevikus. Mängude osas ilmselt arcade mängud 4K toega. AAA mänge ei ootaks mis 4K toega on sellest generatsioonist.

PS: PS4 pole üldse 4K võimelinegi või pole mina vähemalt kuulnud sellest.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.12.2013 12:48:47 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
PS: PS4 pole üldse 4K võimelinegi või pole mina vähemalt kuulnud sellest.

Muidugi on PS4 võimeline 4K pilti edastama.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum


viimati muutis Getomees 17.12.2013 13:14:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:04:51 vasta tsitaadiga

Müügil seda ikka veel kusagil Eestis pole, Soomes ka mitte?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 13:14:29 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Müügil seda ikka veel kusagil Eestis pole, Soomes ka mitte?

http://www.gamereactor.eu/news/102544/Source:+Xbox+One+hitting+delayed+regions+Q3+2014/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 14:04:23 vasta tsitaadiga

hmm...aga USA-st tellides töötab see siin Eestis kenasti?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 17.12.2013 14:20:49 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
hmm...aga USA-st tellides töötab see siin Eestis kenasti?

Kuskilt mujalt Euroopast tellides ei tohiks mingeid probleeme olla.
USA-st tellides on aga regiooni jamad, sest ka kõik mängud peavad olema USA regiooniga. X360'l oli käputäis mänge, mis olid regioonivabad, kuid neid oli ikka päris vähe. Ei oma kahjuks teadmisi, kas ka XONE'il kah sarnaseid mänge tulema hakkab.

EDIT: My bad, ei teadnud seda infot. Tark ei torma...

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti


viimati muutis xSullx 17.12.2013 15:18:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.12.2013 14:26:28 vasta tsitaadiga

xSullx kirjutas:
wirx kirjutas:
hmm...aga USA-st tellides töötab see siin Eestis kenasti?

Kuskilt mujalt Euroopast tellides ei tohiks mingeid probleeme olla.
USA-st tellides on aga regiooni jamad, sest ka kõik mängud peavad olema USA regiooniga. X360'l oli käputäis mänge, mis olid regioonivabad, kuid neid oli ikka päris vähe. Ei oma kahjuks teadmisi, kas ka XONE'il kah sarnaseid mänge tulema hakkab.

Vale. "Xbox One games will be playable on any Xbox One console -- there will be no regional restrictions."

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 14:33:56 vasta tsitaadiga

Sobi hästi kokku ONE kontseptsioongia küll icon_smile.gif One region.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.12.2013 15:47:29 vasta tsitaadiga

XONE on GPU ja CPU eraldi või ka ühes nagu PS4?
Deem praegu tundub, et see xbox on parem ost kui ps4 .. ei teagi miks aga selline kõhutunne.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 16:06:19 vasta tsitaadiga

wirx, kõige reaalsem praegu on XO soetada ebay.de või co.uk kaudu. Paljud müüvad endiselt kinnises pakendis olevaid konsoole. Peab tõdema, et päris leti hinnaga neid keegi ei müü aga peamine probleem on hoopis see, et enamus ei ole nõus riigist välja saatma. Panen siia mõned lingid, kes saadavad. NR1, NR2, NR3. Kuid samas ei keela ka keegi küsida, kui oled nõus posti maksma ja usun, et nii mõnigi on valmis vastu tulema thumbs_up.gif. Saksa ebayst sai ka endale võetud aga ei ole veel kätte saanud ,7-dal on teele pandud aga eks praegusel ajal liiguvadki pakid aeglasemalt.

viimati muutis virx 17.12.2013 16:54:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.12.2013 23:00:11 vasta tsitaadiga

-FoX-, millest selline arvamus? [Nazi-mode : FU!]
X1 sees on ka APU. Siin on lühike ja kerge ülevaade sisust link.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 19:29:59 vasta tsitaadiga

Tellin siis USA-st, kui mängud ja konsool kenasti meil siin EU-s toimivad?
On keegi veel huviline, ma usun, et hind peaks soodsam jääma, kui kohalikes poodides korraks läbi vilksatas ja heal juhul saab aasta lõpuks konsooli kätte(seda juhul, kui kullerid jõuluhooaja pakkidega ikka hakkama saavad)

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 21:06:06 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Tellin siis USA-st, kui mängud ja konsool kenasti meil siin EU-s toimivad?

Kõik peaks ilusti töötama, pead ainult uue power bricki muretsema, et konsool kärssama ei läheks.
wirx kirjutas:
On keegi veel huviline, ma usun, et hind peaks soodsam jääma, kui kohalikes poodides korraks läbi vilksatas ja heal juhul saab aasta lõpuks konsooli kätte(seda juhul, kui kullerid jõuluhooaja pakkidega ikka hakkama saavad)

Kui suur see hinnavõit on, et tasub USA-st tellida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 19.12.2013 22:05:46 vasta tsitaadiga

Eestis vist ei tasu telekapilti läbi konsooli vaadata, hüppab vist samamoodi või on siin erinevatel teenusepakkujatel erinevad digiboxid?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 22:24:16 vasta tsitaadiga

Egas seal mingit suurt hinnavõitu tulegi, pigem on asi tarnes. Eestist pole ju võimalik seda osta ning kui uskuda Microsofti, siis lähiajal ei tasu seda siinkandis üldse loota.
Voolu adapterit pole vast mõtet uut osta, piisab 110V-220V konverterist, kiiruga Tevalost ei leidnud, aga ebays maksavad alates 5$

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2013 22:45:45 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
Eestis vist ei tasu telekapilti läbi konsooli vaadata, hüppab vist samamoodi või on siin erinevatel teenusepakkujatel erinevad digiboxid?

viasat funkas täitsa kenasti

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 20:16:33 vasta tsitaadiga

Eestis kusagil on müügis ka juba Xbox One? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 02:26:46 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Eestis kusagil on müügis ka juba Xbox One? icon_rolleyes.gif

muidugi on, sulle lihtsalt keegi ei ütle.
teemat ikka loed ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 16:26:50 vasta tsitaadiga

Mis see oodatav hind eestis tuleb?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 24.12.2013 20:34:12 vasta tsitaadiga

Install võtab ikka terve igaviku aega icon_mad.gif Muidu on päris vinge, graafika on mängudel thumbs_up.gif
Skype töötab ka lahedalt Kinectiga. Häälkäsklusi mõistab.

Harddrive sisu ei näegi enam ? Achievement listi vaatamine on tüütum kui varem.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 22:24:25 vasta tsitaadiga

Install võtab jah kaua aega, eriti kui samaaegselt ka mängida (n: Forza 5) ja installida siis oma 2h läks ära kui mäng kettale sai.

to milenko: puudu on mitmetki loogilised asjad nagu ei näita kui sõbrad online joinivad, auto sign-in, puldi akude ja hdd mahu näitamine.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 00:51:14 vasta tsitaadiga

Hetkeseis ka Soomes väga nutune:

Verkkokauppas 549.90.-

http://www.verkkokauppa.com/fi/product/13754/dgvrd/Microsoft-Xbox-One-viihdekeskus

Giganttis alles järgmise aasta suvel 30.06.2014 (549.-)

http://www.gigantti.fi/product/pelit-ja-konsolit/konsolit/XBOXONE500GB/xbox-one-500-gb-konsoli

Netanttilas eeltellimisega 529.- kuid müükitulekupäeva pole veel teada:

http://www.netanttila.com/shop/fi/netanttila/xbox-one--pelikonsoli-5833827--malli

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 01:39:36 vasta tsitaadiga

terminator, võta ebayst. 5 päevaga tuli saksast, milleks poodidesse oodata kui näpud sügelevad..kuid pead arvestama ca 600-650 eurise hinnaga.

to milenko: achievementide pluss poolelt on nüüd info palju detailsem. Ma ei hakka siin neid kõiki uuendusi üles lugema aga need on kõik teretulnud, näiteks sõbraga võrrelda kui palju keegi on vastaseid nottinud DR3-s..
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 02:21:34 vasta tsitaadiga

Hetkel veel kiiret pole-lihtsalt väike vahekokkuvöte. Ei tahaks eriti sentigi tavahinnale (ca 550.-) peale maksta.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
motuman
HV vaatleja
motuman

liitunud: 21.08.2008




sõnum 26.12.2013 14:37:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi one'ga xbox marketplace'ist on midagi ostnud ka? Saab ilma suurema jamata mänge osta?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 14:54:09 vasta tsitaadiga

Keegi on väga asjalik admin peaks mainima thumbs_down.gif ...marketplacest pole veel ostnud, lisandunud mõned demod, dead risingu demo oli üle 8gb suur ja mängida sai kas esimese surmani 2x või 2x20 min thumbs_down.gif , mäng ise oli huvitav.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.12.2013 19:49:52 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Install võtab jah kaua aega, eriti kui samaaegselt ka mängida (n: Forza 5) ja installida siis oma 2h läks ära kui mäng kettale sai.


mängu installimine kestab 2 tundi x1l?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 21:47:12 vasta tsitaadiga

486, kusjuures just Forzaga oli see tõesti pikalt...aga mängimist võis palju varem alustada
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 22:57:44 vasta tsitaadiga

486, kui sama ajal ei mängi on oluliselt lühem ooteaeg.

e: Forzat saab mängima hakata kui mäng on installinud u 10% ...15-20min ehk, kui aga valida menüüst suvaline sõit siis vajab edasist installi, kuna failid lastakse peale sellisel kujul, et saaksid hakata careeri otsast mängima. Ryse puhul oli sama u 10% või vähem. Dead Rising tahtis oluliselt suuremat installi (50%+), kuna mäng on open world ja kõik avatud, siis vaja ka enamus faile korraga lugeda. Ryse puhul ainult esimest levelit..kui aga minna calosseumi, siis vaja uuesti installi oodata.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 04:25:37 vasta tsitaadiga

Regioonipiirang kaotati ära ja kas Eestis nüüd müügile tuleb?

5.1 komplekti on kuidagi võimalik sinna taha saada? S/PDIFst uurisin aga jäi arusaamtuks kas on vaja mingit splitterit või spetskaablit.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 11:14:43 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Regioonipiirang kaotati ära ja kas Eestis nüüd müügile tuleb?

5.1 komplekti on kuidagi võimalik sinna taha saada? S/PDIFst uurisin aga jäi arusaamtuks kas on vaja mingit splitterit või spetskaablit.

Kui konsooli saadavus tekib, siis tuleb uus ports uuel aastal kindlasti - hetkel pole saadavust, kuna isegi skandinaavia release tahetakse edasi lükata 2014 4 kvartalisse.

Minul on one taga 5.1 Z906 komplekt läbi optilise kaabli ja toimib täiesti ideaalselt.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 11:46:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks seletada mis värk PS4 ja XBOX ONE "saamatusega" on-kas see on teadlikult tekitatud u nagu meeletu iPhone hype iga 6 kuu tagant?

Või reaalselt sellised vaieldamatud GIGANDID nagu SONY ja MICROSOFT ei suuda tõesti piisavalt toota?

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 27.12.2013 12:10:58 vasta tsitaadiga

Noh, Globalfoundries ja TSMC võivad mingil määral piduriks olla küll, eriti kui mõelda selle peale, et ees seisab üleminek uuele tehnoloogiale, siis vaevalt vana tehnika peale investeerida tahetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 27.12.2013 12:31:42 vasta tsitaadiga

5 kuud konsoolid tootmises ja saadavus 0,eelmise generatsiooniga oli praktiliselt saadavus kohe olemas
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 13:35:37 vasta tsitaadiga

Ostsin ka kohe välja tulles 2006 ja maksis 12.000 EEK = ca 770 EUR. Ehk siis asi selles et hind pea 2x odavamaks muutunud (770 vs 450) mistöttu ka ostjaskond vastavalt laienenud?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811


viimati muutis terminator 27.12.2013 13:36:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 13:37:15 vasta tsitaadiga

motuman kirjutas:
Kas keegi one'ga xbox marketplace'ist on midagi ostnud ka? Saab ilma suurema jamata mänge osta?


Siiani on saanud. Zoo Tycoon, Halo: Spartan Assault ja FIFA 14 tõmbamisel probleeme ei tekkinud. Ka Forza 5 ja BF4 pidavat ilusasti ära tõmbama. Siiani võib julgelt väita, et X1 on VPN vaba. Maksta saab endiselt ka läbi paypal-i.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 13:40:03 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd unustage, et meile Euroopasse tuli PS3 ametlikult müüki pool aastat peale seda, kui Põhja-Ameerikas müüki alustati.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 13:45:11 vasta tsitaadiga

Probleemiks ka see, et One on launchitud kõigest 7 eu riigis ja kogu aur panustatakse sinna. Isegi skandinaavia releasi tahetakse edasi lükkaya 2014 neljas kvartal (algne oli 2014 märts).
Sony panustab samamoodi enamjaolt nendesse riikidesse, kus konkurent möllab, teised on teisejärgulised, lisaks Sony järgi on baltikumi release alles 2014 1 kvartal.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 14:03:38 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Ostsin ka kohe välja tulles 2006 ja maksis 12.000 EEK = ca 770 EUR. Ehk siis asi selles et hind pea 2x odavamaks muutunud (770 vs 450) mistöttu ka ostjaskond vastavalt laienenud?


Okei, 17 000 oli tsipa liialadatud (vist), kuid ma mäletan oma selle aja Kaubamaja päevilt, et meil oli ta müügil hinnaga 13 999 icon_smile.gif

Küllap kui XOne ka meil ametlikult väljas on, siis jätkub kõigile. Ehk siis järgmisetks jõuludeks saab osta.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.12.2013 14:04:06 vasta tsitaadiga

Peale installi veel plaati nõuab?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 14:19:36 vasta tsitaadiga

486, mis sa ise arvad? Laenad sõbralt plaati ja voilaa, mäng tasuta...loomulikult nõuab
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 14:45:39 vasta tsitaadiga

See link veel aktiivne? http://www.euronics.ee/t/55351/Mangukonsoolid/mangukonsool-xbox-one-microsoft-eeltellimisel/xone
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.12.2013 14:47:57 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
486, mis sa ise arvad? Laenad sõbralt plaati ja voilaa, mäng tasuta...loomulikult nõuab


tra nad panid ju mingi registreerimis pasa igale mängule ju.
täielik sitt ju, enne vaja mäng tunde installida siis igakord kui mängida tahad vaja plaati ka veel sisse lükata. Nagu vanadel arvuti mängudel, mis nõudsid koguaeg plaati. Ses mõttes teeb stiimbox pikka puuga ära. Mis point nendel motion voice controllidel kui lõpuks peab ikka üles tõusma, et kuradi mänguplaat vahetada.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.