Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 18:47:00 vasta tsitaadiga

mängiatele kindlasti !
Aga rocetile ning teenusepakujatele kindlasti mitte, vaata palju raha jääks saamata kui võimalus teha privat hive

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 20.12.2013 19:00:39 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
Ei saagi niipea olema. Kui muidu keegi hosti ei osta


Kui reaalne oleks meie HV server saada ühendatud sinna public hive'i külge? On see mingi keerulisem protsess ja kas me üldse täidaks tingimusi?

Need serverid mis tunduvad "private" ei ole seda tegelikult, sest serveri nime saab oma suva järgi vahetada.
Seal täpsemalt:
http://www.dayztv.com/standalone/engine/dayz-server-hive/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 23:46:09 vasta tsitaadiga

Kuidas DayZ Standalones FPSi juurde saada:
Spoiler Spoiler Spoiler


DayZ mod'ist üks vanem live streamist pärit klipp:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 00:36:51 vasta tsitaadiga

vahel keset jooksmist sellist asja:


_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:50:00 vasta tsitaadiga

Anomaaliad icon_biggrin.gif
_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 03:08:11 vasta tsitaadiga

sai tehtud pea 2h täna, female very dark skinnil on päris heledad käed icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 04:34:16 vasta tsitaadiga

suht nuub olen dayz -s aga kui keegi tahab koos pelada siis lisage lunatick486
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 21.12.2013 13:13:41 vasta tsitaadiga

GETTING STARTED:

Link
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 13:19:44 vasta tsitaadiga

cheti, Esimeses postituses kirjas mumble ip, tule sinna ja aitame! icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 21.12.2013 15:36:55 vasta tsitaadiga

Selle video lõpp oli muidugi hea icon_smile.gif "you had a wrong type of blood"
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasparo
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2010




sõnum 21.12.2013 16:15:49 vasta tsitaadiga

Tervist. kas see mumble ip servu hetkel maas või midagi? Minu mäng seda igatahes üles ei leia. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 16:24:58 vasta tsitaadiga

Mumble ei tähenda dayz serverit vaid VOIP programmi: http://www.mumble.com/get-mumble.php

Sul on Mumble klienti vaja (Mumble Client).
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasparo
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2010




sõnum 21.12.2013 16:39:19 vasta tsitaadiga

Selge, tänud Kilpa. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.12.2013 17:47:51 vasta tsitaadiga

Proovisin ka eile natuke mängida.. mingi 3h kokku ja ajasin nromaalselt nodi kokku. Mitte midagi militaarset ofc... täiesti segane oli ka, et kus ma hetkel asun uurisin siis netist mõnda mappim alt tabbisin ja kui tagasi tulin olin unconsious... zombie oli vist maha võtnud. Oh well esimene surm ftw.

Nüüd peab vist kõike uuesti tegema. Spawnisin seal SE mapi otsas kus see Lighthouse on.. kuhu sealt kõige mõttekam minna on üldse?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 18:56:45 vasta tsitaadiga

Võta läpakas või tablet kõrvale mapiga...mingi aja pärast on juba map peas nagunii
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 18:59:57 vasta tsitaadiga

Kui läpakat või tabletit pole võtta siis telefonil saab sellega asjad aetud: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.skunkfu.dayz&hl=en

NB! Tegu on DayZ modi kaardiga, seega erinevused on olemas aga laias laastus on tegu sama kohaga. Standalone jaoks pidid nad ka varsti kaardi välja andma.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.12.2013 19:42:42 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Võta läpakas või tablet kõrvale mapiga...mingi aja pärast on juba map peas nagunii


Ok otsustasin tuimalt mööda shoreline põhja kütta ja jõudsin airfieldina välja kust miski M4 sain, kahjuks ilma laskemoonata. Nüüd järgmine kord vist lähen West sinna linnapoole teele ja äkki teepealt leiab mõne padruni ka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 19:46:04 vasta tsitaadiga

Huvitav jah, senini olen miski 6 inimesega kokku puutunud ja kõik on sõbralikud olnud. Või siis olen õigel hetkel neid märganud ja tegutsenud vastavalt. Samas mingihetk peab see pauk ära käima kui kuul selga lastakse.
Pean tunnistama, et balota telgil sain alguses oma geari nii, et mingi vend otsis seal taskulambiga uhkelt asju. Jooksin seljataha ja hakkasin kirvega lajatama ja laksima. Sain full geari ja relva. Aga noh, eks asjad tulevad kõik lõpuks endale kaarega tagasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 20:08:32 vasta tsitaadiga

see laev seal Berezinost põhjapoole - on täielik surmalõks

NWAF-il tõmbasin sõpra oodates käsirelvast kaks tüüpi maha, tuiasin seal ringi ja sisenesin väravas olevatesse barakidesse kui tuli peale tõmmati sama baraki koridorist, varjusin vannituppa ja karistasin käsirelvast mõlemat tüüpi teise ilma minekuga. Aga näe see laev sai mu elu käte. Libisesin mingist servast seal alla ja umbes IIInda korruse kõrguselt lapikuks, u 3 sekundit enne tegi sama sõber. Kolmekesi läksime ja sõber kes ellu jäi, sai korraliku noosi looti meilt ära korjata icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:02:30 vasta tsitaadiga

mis mumble kanali passide token on ? icon_biggrin.gif tuleks veits dayz klõbistama
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 21:04:11 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:
Huvitav jah, senini olen miski 6 inimesega kokku puutunud ja kõik on sõbralikud olnud. Või siis olen õigel hetkel neid märganud ja tegutsenud vastavalt. Samas mingihetk peab see pauk ära käima kui kuul selga lastakse.
Pean tunnistama, et balota telgil sain alguses oma geari nii, et mingi vend otsis seal taskulambiga uhkelt asju. Jooksin seljataha ja hakkasin kirvega lajatama ja laksima. Sain full geari ja relva. Aga noh, eks asjad tulevad kõik lõpuks endale kaarega tagasi icon_lol.gif

Iroonia icon_wink.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.12.2013 22:35:10 vasta tsitaadiga

Esimene counter ei läinud kõige paremini.. Suht bad mannered ka veel.

Vend ütleb, "hey dude im friendly" ja siis tuleb tema sõber ja siis põmpõm - you are dead. Tühi M4 oli ainult seljas, + kirves. Käes polnud midagi.

Meh, oh well. Kngi jälle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 22:42:25 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Esimene counter ei läinud kõige paremini.. Suht bad mannered ka veel.

Vend ütleb, "hey dude im friendly" ja siis tuleb tema sõber ja siis põmpõm - you are dead. Tühi M4 oli ainult seljas, + kirves. Käes polnud midagi.

Meh, oh well. Kngi jälle icon_biggrin.gif


Reegel number 1. Keegi pole sõbralik.
Reegel number 2. Keegi pole sõbralik.
Reegel number 3. Kui leiad kellegi, kes on sõbralik siis ole kindel, et ta relva ja moona oma valdusesse ei saaks.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 23:05:43 vasta tsitaadiga

on alpha actually playable või ja tasub ära osta ? Või on paras frustration festivel ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 23:09:54 vasta tsitaadiga

Pole ühtegi sellist bugi mis mängu nautimist segaks. Looti ainult liiga kerge leida ja kergelt hakkab end ammendamning peab PvP peale üle minema.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 21.12.2013 23:39:56 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
on alpha actually playable või ja tasub ära osta ? Või on paras frustration festivel ?

Selle 2 aasta kohta oleks oodanud enamat. Väga ebameeldivad asjad on serverist serverisse hüppajad ja combat loggerid kelle laip koheselt ära kaob.
Jääb ainult loota, et arendus hakkab nüüd kiirendatud tempos käima.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.12.2013 23:50:30 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Esimene counter ei läinud kõige paremini.. Suht bad mannered ka veel.

Vend ütleb, "hey dude im friendly" ja siis tuleb tema sõber ja siis põmpõm - you are dead. Tühi M4 oli ainult seljas, + kirves. Käes polnud midagi.

Meh, oh well. Kngi jälle icon_biggrin.gif


Reegel number 1. Keegi pole sõbralik.
Reegel number 2. Keegi pole sõbralik.
Reegel number 3. Kui leiad kellegi, kes on sõbralik siis ole kindel, et ta relva ja moona oma valdusesse ei saaks.


No seda muidugi... aga see oli bad mannered et ta ÜTLES voice commis et "hey dude im friendly" ja siis bambam.. If you're gonna kill me then just do it..
Kust kõige paremini 5.56 üldse leiab? Mul oli M4 pikka aega olemas, aga padruneid sinna ei leidnudki.. 7.62 vahepeal ikka kobistas.
St on neil asjadel mingid kõrgema % spawnid ka? Või võib kõike kõikjal spawnida?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
powerhouse
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2013




sõnum 22.12.2013 01:51:12 vasta tsitaadiga

Ostsin Dayz SA. Kui keegi koos mängida tahab siis võib lisada steamis - rennzz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 02:16:07 vasta tsitaadiga

vaatasin et jah et mumbles. viskasin sõbralisti.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 02:23:16 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Pole ühtegi sellist bugi mis mängu nautimist segaks. Looti ainult liiga kerge leida ja kergelt hakkab end ammendamning peab PvP peale üle minema.

Steame ja youtube videosid vaadates jäid silma järgnevad bugid:
asjad, mida lootida ei saa
asjad, mis kaovad iseenesest ära
zombisid väga vähe

Samas... asi ju alpha icon_razz.gif

See on iseenesest huvitav, et minule kui Dayz täielikule võhikule (kes elus originaal dayz ~10 minutit mänginud) on jätnud standalone vaatajana täiesti erinevad muljed.

Esimene stream, midya vaatasin jättis mulje, et tegemist on maailma kõige igavama mänguga. Tüüp käis umbes 2 tundi ringi. Kohtas buge ja peamine jutt oli "ma ei julge sinna minna, mul on janu, miks see maja tühi on, miks see kapp tühi on, miks ma ei saa seda üles võtta, miks ma ei saa teist üles võtta, seal on vist keegi, ma ei julge sinna minna, kust ma vett saan, oi seal on inimene, ma kardan, ma kardan, ma kardan". Kuradi igav oli. Õnneks vaatasin klikkides läbi - mitte tervet 2h nuttu. Samas võibolla ongi mäng selline... samas võibolla see tüüp oli lihtsalt väga igav minu jaoks.

Täna vaatasin ühte 30 minutilist klippi, teine tegija, mulje ka teine. Jäi mulje, et maailm on tühi ja bugine, aga mäng on siiski päris lõbus.

Kui keegi dayz spetsidest viitsiks muljetada rohkem ja rääkida seda, mis see standalone on ja mis ta polel... ja erinevatest argumentidest, kas osta või mitte... siis oleks päris vahva icon_smile.gif

Praegu sess möödunud ja on kauaoodatud vaba aega tekkinud. Kaalun ka dayz ostmist, aga ople siiani suutnud otsustada, kas mäng oleks minule sobiv (seda siinset teemat lugedes, redditi lugedes, streame, videosid, foorumeid lugedes).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
powerhouse
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2013




sõnum 22.12.2013 02:44:28 vasta tsitaadiga

Soovitan http://www.twitch.tv/lirik/profile/pastBroadcasts streami/broadcaste vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 22.12.2013 05:08:28 vasta tsitaadiga

Olin Balota airfieldi majas kui järsku mingi vend hakkab mulle M4 näkku tulistama.. jooksin ligi tõmbasin oma kirvega paar litti sisse. Ilmselt lasi ta mööda kuna mul ei hakanud verd jooksma, temal aga hakkas. Sain ta peaaegu maha aga siis läks läbi seina ja kadus ära... Oli see miski glitch või ta logis lihtsalt välja?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 06:00:49 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:

Kust kõige paremini 5.56 üldse leiab?


Ma olen kõige rohkem padruneid leidnud sõjaväetelkidest, kus on kaks sissepääsu ja keskel 2 posti telki üleval hoidmas. Leida võib neid näiteks Balota airfieldi ja ranniku vahelt või NW lennuvälja NW otsast. Näiteks täna spawnisin Balotas, jooksin sinna ja leidsin relvale kõik jupid, umbes 200 kuuli, koti ja vesti. Lennuväljalt sain ühest kahekordsest hoonest veel M4 ka juurde.

Edit: Nägin kurja vaeva ja leidsin pildi. Märkisin need telgid ära, mida ma mõtlesin.


Timberg kirjutas:

Steame ja youtube videosid vaadates jäid silma järgnevad bugid:
asjad, mida lootida ei saa
asjad, mis kaovad iseenesest ära
zombisid väga vähe

Asju, millega midagi teha ei on varasemast kõvasti vähem. DayZ modis olid näiteks kastiga AK'si, mida ei olnud võimalik üles korjata. Ära kaduvatest asjadest rääkides, räägid sa arvatavasti asjadest, mis mängija just oma inventoryst ära viskab. Enamus serverites kaob see asi mõneks hetkeks ära ja siis tekib sinna tagasi.
Väidetavalt pidi esimene release olema pigem testimaks suurt mängijate arvu ja zombiede arv pidi märgatavalt tõusma. Sacriel mainis oma striimis, et lausa rohkem kui 10 korda võrreldes praegusega. Kuna zombie osa on täiesti ümber kirjutatud, siis spawnitakse kõik zombied kohe serverisse ja see tähendab, et pmst on võimalik kõik zombied ka ära tappa serverist. Praegu olevat võimalik spawnida maailma kuni 4000 zombiet, eeldusel, et ei spawnita mitte ühtegi loot itemit.
See kuidas vähese looti (loot ei tundu hetkel respawnima) ja väheste zombiede probleem lahendada, peaks praegu alles lahtine olema. Üldiselt jäi veepinnale soov siduda see uute mängijate joinimisega serverisse.

Kuidas öises serveris näha?
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma kirjutaks mängust edasi aga kell on vähe palju juba ja mu silm kisub väigisi kinni...Loodan, et õigekiri sai enam-vähem aga eks hommikul paistab, mis kokku kirjutasin icon_biggrin.gif[/youtube]

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 07:39:42 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Esimene counter ei läinud kõige paremini.. Suht bad mannered ka veel.

Vend ütleb, "hey dude im friendly" ja siis tuleb tema sõber ja siis põmpõm - you are dead. Tühi M4 oli ainult seljas, + kirves. Käes polnud midagi.

Meh, oh well. Kngi jälle icon_biggrin.gif


Reegel number 1. Keegi pole sõbralik.
Reegel number 2. Keegi pole sõbralik.
Reegel number 3. Kui leiad kellegi, kes on sõbralik siis ole kindel, et ta relva ja moona oma valdusesse ei saaks.


No seda muidugi... aga see oli bad mannered et ta ÜTLES voice commis et "hey dude im friendly" ja siis bambam.. If you're gonna kill me then just do it..
Kust kõige paremini 5.56 üldse leiab? Mul oli M4 pikka aega olemas, aga padruneid sinna ei leidnudki.. 7.62 vahepeal ikka kobistas.
St on neil asjadel mingid kõrgema % spawnid ka? Või võib kõike kõikjal spawnida?


Sellist asja nagu BM ei leidu DayZ's. Kõik võimalused kedagi ära tappa on teretulnud ja nende leidmise eest tapjale ainult cheers. Ainuke asi, mis sinu tapmist vältida saab, oled sina ise. Kui sa näed mängijaid, kellel on relv siis ära jookse nendega kokku saama. Isegi kui nad on "friendly", hoia distantsi, kasuta mingisugust katet otsetule eest ja hoia positsiooni, kust saab vajadusel kiiresti tule avada. Ära kunagi mine peitu kohta kust ei ole hiljem väljapääsu. Ja neid punkte järgi koguaeg kui sa oled koos kellegagi, keda sa ei tea. Muidu saad suvalisel hetkel kuuli selga ja jääd jälle mandist ilma.

Ja ära usalda grammigi kedagi kuni ta pole su elu päästnud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 12:17:03 vasta tsitaadiga

i has trusty companion,viimati sain toidu mürgituse ja surin kuna ei osanud midagi muud teha kui juua , st söetablette ei leidnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 12:48:31 vasta tsitaadiga

Minul konkreetne küsimus - kuidas häkkeritega on?
Olete neid raipeid kohanud? Rikuvad mänguelamuse ära enda massiliste tapmiste, lehmade lennutamiste jms tegevustega?

Ja lisaks - sotsiaalselt, seltskonnaga ringi rännates, avastades, erinevat looti leides on ikka palju lõbusam icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kasparo
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2010




sõnum 22.12.2013 13:28:31 vasta tsitaadiga

powerhouse kirjutas:
Soovitan http://www.twitch.tv/lirik/profile/pastBroadcasts streami/broadcaste vaadata.


Soovitan samuti seda kutti vaadata, tema on põhjus miks ma DayZ üldse ostsin(kunagi modi mängimata) ja streamist õpib nii mõndagi ja nalja saab ka.

Ja powerhouse, ei leidnud sind steamis, kui sa just prantslane pole, sest rennzz-e oli seal 2 ja mõlemad olid prantslased. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 22.12.2013 13:29:15 vasta tsitaadiga

Ma oma mingise 15 tunnise rändamise jooksul ei ole häkkereid näinud, ainult neid serverite vahel hüppajaid on liiga palju....vot see rikub minu meelest natuke atmosfääri. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 13:33:07 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Ma oma mingise 15 tunnise rändamise jooksul ei ole häkkereid näinud, ainult neid serverite vahel hüppajaid on liiga palju....vot see rikub minu meelest natuke atmosfääri. icon_rolleyes.gif

Nõustun. Aga samas, sisse logides tuleb see relva laadimise heli, mis annab vähemalt märku, et midagi on toimumas. Ilma selleta võiks vabalt seljatagant kuuli saada. Ühe kes niimoodi offices sisse logis saatsin teise ilma ka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurioN
HV kasutaja
FurioN

liitunud: 08.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 13:40:07 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab, võib mind samuti sõbralisti lisada Dayzi jaoks: http://steamcommunity.com/profiles/76561197988422557/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 14:35:12 vasta tsitaadiga

Mis värk nende kortermajadega on? ~10 korrust ja 0 asja spawnib, suhteliselt mõttetu on nendes käia või mis?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 22.12.2013 14:57:45 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
i has trusty companion,viimati sain toidu mürgituse ja surin kuna ei osanud midagi muud teha kui juua , st söetablette ei leidnud icon_biggrin.gif

Teamikaaslane jootis mulle Disinfectant Spray kogemata sisse (tegelikult ta tahtis ise juua aga menüüst pani kogemata vale valiku). Peale seda tekkis tugev mürgitus. Meedikud nägid kurja vaeva, 2x tuli vereülekannet teha ja kõikvõimalike tablette proovida. Lõpuks nagu hakkas paranemise märke näitama aga just enne nwa telke kadus ootamatult pilt lõplikult eest.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 14:58:58 vasta tsitaadiga

kuidas sinna HV mumble kanalisse sisse saab?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 15:01:28 vasta tsitaadiga

pead sisestama tokeni.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 15:20:57 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
pead sisestama tokeni.

ja tokeniks on ... ?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 22.12.2013 15:27:11 vasta tsitaadiga

mtv0308, Spawnisin ka sinna Cherno kanti ja esimese asjana jooksin Balotasse. Leidsin sealt 40/40 salve ja sain airfieldi majast M4. Mingi teine vant jooksis ka samma kohta minuga ühel ajal, jõudsin relvani enne ja siis ta hoidis distantsi juba.

Leo Kalme, Eks ta tõsi ole jah.. Real worldis lihtsalt nii kergekäeliselt vb päästikule ei vajutataks. Samas eks need reeglid kehtivad ikka jah, et kuuli võid selga alati saada kui ettevaatlik ei ole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 22.12.2013 15:52:40 vasta tsitaadiga

Täna avastasin, et kui zomps sind peksab, siis lähevad ka asjad katki. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 17:38:56 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
mtv0308, Spawnisin ka sinna Cherno kanti ja esimese asjana jooksin Balotasse. Leidsin sealt 40/40 salve ja sain airfieldi majast M4. Mingi teine vant jooksis ka samma kohta minuga ühel ajal, jõudsin relvani enne ja siis ta hoidis distantsi juba.

Leo Kalme, Eks ta tõsi ole jah.. Real worldis lihtsalt nii kergekäeliselt vb päästikule ei vajutataks. Samas eks need reeglid kehtivad ikka jah, et kuuli võid selga alati saada kui ettevaatlik ei ole.


Eks ta ole. Päriselus vajutaks isegi kergekäelisemalt päästikut. St mängus sa spawnid uuesti ja kõik on justkui OK.

Kurat, ma ei jõua ära oodata millal mängima saab seda....
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 22.12.2013 17:49:28 vasta tsitaadiga

sai kah endale ostetud, hiljem kui saunas käidud, tulen hüppan mumblesse ja ühinen seltskonnaga icon_razz.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 19:30:20 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Rasvane kirjutas:
mtv0308, Spawnisin ka sinna Cherno kanti ja esimese asjana jooksin Balotasse. Leidsin sealt 40/40 salve ja sain airfieldi majast M4. Mingi teine vant jooksis ka samma kohta minuga ühel ajal, jõudsin relvani enne ja siis ta hoidis distantsi juba.

Leo Kalme, Eks ta tõsi ole jah.. Real worldis lihtsalt nii kergekäeliselt vb päästikule ei vajutataks. Samas eks need reeglid kehtivad ikka jah, et kuuli võid selga alati saada kui ettevaatlik ei ole.


Eks ta ole. Päriselus vajutaks isegi kergekäelisemalt päästikut. St mängus sa spawnid uuesti ja kõik on justkui OK.

Kurat, ma ei jõua ära oodata millal mängima saab seda....

üks robbery video
Link
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ (arma 2 mod) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.