Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 12:20:14 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Ehk vedeleb kellelgi Sandisk M2 mis sobib Sony Ericsson telefonile?

Võib ka postiga vajadusel saata.Kui Pärnus on kellelgi pakkuda siis pakkuge siia või mulle PM!


Mul on 2GB-ne üle.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2013 20:05:50 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Tartus või ükskõik kus 15.6" katkist ekraani millel lamp korras on? Mul üks Compaq cq60 seisab millel taustavalgustus ei toimi. Teise lambiga töötas küll aga too oli 15.4" ekraani oma. Palun andke teada kui on, oleks vaja masinkorda saada ASAP.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 15:24:52 vasta tsitaadiga

nexus kirjutas:
erik111 kirjutas:
Ehk vedeleb kellelgi Sandisk M2 mis sobib Sony Ericsson telefonile?

Võib ka postiga vajadusel saata.Kui Pärnus on kellelgi pakkuda siis pakkuge siia või mulle PM!


Mul on 2GB-ne üle.

Tänud sulle, töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.12.2013 11:06:30 vasta tsitaadiga

Oleks vaja Tallinna kesklinnas suvalist USB hiirt. Äärmisel juhul sobib ka PS/2
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 11:14:47 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Oleks vaja Tallinna kesklinnas suvalist USB hiirt. Äärmisel juhul sobib ka PS/2

Mustamäelt saaksid minu käest "suvalise" USB Roti,mõned isegi uued & kasutamata. icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 17:26:49 vasta tsitaadiga

Sooviks laenata päevaks-paariks sata ühendusega dvd lugejat.
Hea, kui saaks lasnamäelt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 31.12.2013 17:53:42 vasta tsitaadiga

Midagi taolist ei seisa kellelgi jalus kuskil Tallinna ümbruses ?

Konditsioon pole oluline, väsinud asju oskan restaureerida küll. Enne kui ise looma hakkan, uuriks ehk kellelgi on üle.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 21:48:04 vasta tsitaadiga

SS laenuks multimeetrit ühe monitori elektroonika kontrollimiseks. Tartus.
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luixv
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 15:24:18 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
SS laenuks multimeetrit ühe monitori elektroonika kontrollimiseks. Tartus.

On olemas üks Vellman DVM850BL kui sobib ja oskad kasutada siis ikke saab.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2014 00:33:56 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on kast, kus vedeleb DVI -> VGA üleminekuid siis pretendeeriks. posti maksan ise kui rohkem kui kaks kolm tükki korraga saab. ports ainult dvi ga kaarte on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 15:37:29 vasta tsitaadiga

Vaatan oma üleminekuid lõuna paiku (kuigi oli vist ainult dvi/hdmi omi). Samas sooviks eelmise aasta kalendreid, eelistatavalt toidutemaatikaga/retseptidega:)
EDIT: üleminekuid ei leidnud.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 20:00:42 vasta tsitaadiga

DVI vga on mõned, omale kuluks ära s775 stock kuulerite plastikjalad (milledega need laua külge käivad) ja kui mõne kuuleri saaks poleks kah paha.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2014 20:22:02 vasta tsitaadiga

tqartus võiks selle pahna millalgi vahetada iseenesest. mu kolahunnikus võib veel olla asju, mis huvi pakuvad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TPV
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2014 18:12:55 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi leidu pressostaati Bompani BO05230E pesumasinale?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 17:41:23 vasta tsitaadiga

Mustamäel kahte sATA kaablit on kellelgi üle?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 08.01.2014 18:16:02 vasta tsitaadiga

sata juhtmeid on üle küll

kellelgi s775 kinnitusi või tervet jahutust pakkuda äkki?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 21:42:30 vasta tsitaadiga

SATA kaableid on,vist oli ka mingi soc775 tutikas jahutus kuskil,kindel ei ole,peab uurima. icon_wink.gif
_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 10.01.2014 00:26:30 vasta tsitaadiga

s775 jahutuse klambreid/tervet jahutust oleks veel vaja täna-homme tallinnas
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 10.01.2014 00:39:38 vasta tsitaadiga

VGA kaablit monitori ja videokaardi vahele? Või siis VGA-DVI adapterit? Tallinnas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 20:04:30 vasta tsitaadiga

likoor kirjutas:
VGA kaablit monitori ja videokaardi vahele?

VGA kaableid leidub,alates homsest oleks saada. icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 11.01.2014 14:17:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

VGA kaableid leidub,alates homsest oleks saada. icon_wink.gif



Sain juba, tänan pakkumast! icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 16:33:39 vasta tsitaadiga

Soov 1 : Katkist/vigast arvutikraami oleks vaja. Harjumaal tulen ise järgi aga võiks mingi kogus olla, 1-2 asja pärast kaugemale kui õika, mustakas, kakumägi sõita ei viitsi icon_smile.gif

Miks vaja?
Käsil üks vinge projekt ja et seda veel vingemaks muuta oleks vaja hulgem mingit vana kraami, kõvaketastest tervete "katkiste" arvutiteni.

Kui kellelgi midagi pakkuda oleks siis oleks väga bueno icon_smile.gif Võtke seda kui kevadkoristust - transport minupoolt.

Soov 2 : kellelgi ei vedele lademetes vana ajalehti mida ma saaks kütmiseks kasutada? Puud vanad raiped tahavad jubedalt paberit hakatuseks saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 12.01.2014 21:47:43 vasta tsitaadiga

hentz, mitmed masinad on ka terved aga mul muidu leidub vanu komponente, arvuteid ja kaste.
Tahtsingi lähiajal teha teemat nende jaoks... Aga ma järgmise nädala alguses äkki võtan ette ja annan teada mis ja palju mul on - siis annan teada.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 13.01.2014 19:28:07 vasta tsitaadiga

Pealinna kandis/lähedal ühte 9v adapterit kellelgi vedelemas? Leidsin keldrist ilma voolujuhtmeta telekamängu komplekti(kollaste kassetidega) kuid ilma vooluta on kasutu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 21:19:58 vasta tsitaadiga

IDE to USB adapterit Tartus pole kellelgi vedelemas? icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2014 21:25:17 vasta tsitaadiga

laenata võib ehk isegi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 21:28:43 vasta tsitaadiga

Vaja ühe pikemaajalise projekti tarbeks, vb oled isegi nõus müüma seda? icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2014 21:29:32 vasta tsitaadiga

ei. tegemist on tööriistaga mis regulaarselt kasutust leiab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 21:44:34 vasta tsitaadiga

Allright, selged pildid. Otsin edasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 21:47:09 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi pakkuda pole ja asjaga kiiret pole, võid ühendust võtta, võin ebayst aidata tellida.

Enda adapter kah regulaarselt kasutuses..

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
imre16
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 19:39:30 vasta tsitaadiga

Tallinnas Mustamäel kellelgi Nokia peenikee otsaga laadijat on üle?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 19:41:25 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:

Soov 2 : kellelgi ei vedele lademetes vana ajalehti mida ma saaks kütmiseks kasutada? Puud vanad raiped tahavad jubedalt paberit hakatuseks saada icon_biggrin.gif


Mul oleks Tartus sama soov icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 19:50:00 vasta tsitaadiga

ranel, ma arvan, et ma leiaks sulle paberit. regulaarselt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 20:44:37 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ranel, ma arvan, et ma leiaks sulle paberit. regulaarselt.
leia mulle ka. mis põleks ka ikka. vastu võin anda veidike vanu auto ja muid huvitavaid ajakirju:P
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 20:56:52 vasta tsitaadiga

kontoris on pidevalt probleemi liigselt kuhjuva makulatuuriga. eks ma hakkan seda siis kastidesse loopima. sealsed on kõik omale juba paberit koju kuhjanud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 20:58:38 vasta tsitaadiga

Meil on jah kombeks firmadesse ajalehti tellida, keegi neid ei loe aga pea igas firmas käib mingi 3-4 lehte. Ja siis on tegu et lahti saada.
Õnneks eramajas läheb alati vaja. thumbs_up.gif

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 21:02:26 vasta tsitaadiga

sinna tuleb muud kah. suur osa sellest ei ole kriitpaber.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2014 08:01:14 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on sellist otsa Dell laadijale v isegi laadijat ennast:
http://www.amazon.com/Techno-Earth%C2%AE-Power-Adapter-Latitude/dp/B00267HJKE
Vastu võin pakkuda sellist otsa v isegi tervet laadijat
http://www.amazon.com/Battery-Power-Charger-Dell-Latitude/dp/B001MQABMI
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 21.01.2014 23:32:48 vasta tsitaadiga

infoman123 kirjutas:
sata juhtmeid on üle küll

kellelgi s775 kinnitusi või tervet jahutust pakkuda äkki?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 21.01.2014 23:50:51 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Kas kellelgi on sellist otsa Dell laadijale v isegi laadijat ennast:
http://www.amazon.com/Techno-Earth%C2%AE-Power-Adapter-Latitude/dp/B00267HJKE

Otsik on, mingi universaallaadijaga oli kaasas. Teine ots on selline kahe oraga
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 05:11:09 vasta tsitaadiga

p2ep, kirjutas:

Otsik on, mingi universaallaadijaga oli kaasas. Teine ots on selline kahe oraga

See ei sobi, Delli laadija on kolme otsaga: pluss, miinus ja veel üks ota, millega arvuut ja laadija omavahel suhtlevad

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.01.2014 09:44:06 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
p2ep, kirjutas:

Otsik on, mingi universaallaadijaga oli kaasas. Teine ots on selline kahe oraga

See ei sobi, Delli laadija on kolme otsaga: pluss, miinus ja veel üks ota, millega arvuut ja laadija omavahel suhtlevad

M räägin et "teine ots" on kahe oraga. Läpakapoolne on nigu peab:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmpz
HV vaatleja
jarmpz

liitunud: 22.10.2011




sõnum 22.01.2014 10:19:08 vasta tsitaadiga

Äkki on kellelgi üle mõni usb kaabel? Endal läksid kolimisega kõik kuskile kaotsi. Pikkus pole oluline, peaasi et toimiks ainult.
Soovitavalt Tallinnast (ideaalis lasnast), sest poleks vaja hakata postiga jamama selle väikse kaabli pärast.
Pilti ka siis soovitavast kaablist
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 10:59:15 vasta tsitaadiga

oomikas vast olematu hinnaga olemas
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 11:01:25 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
oomikas vast olematu hinnaga olemas


OT: suvine kogemus endal, et kohapeal oli "ainult" 5 meetrine, mis ei olnud just väga olematu hinnaga icon_razz.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kenwuud
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004




sõnum 22.01.2014 11:50:47 vasta tsitaadiga

Serigo aitab:
http://www.serigo.eu/catalogsearch/result/?q=usb+to+mini+usb
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmpz
HV vaatleja
jarmpz

liitunud: 22.10.2011




sõnum 22.01.2014 12:00:19 vasta tsitaadiga

Eks ju võib ka osta aga tavaliselt neid kaableid vedeleb kõigil kuskil üleliia. Endalgi oli neid 3 tk olemas aga kolimisega jäid kõik kadunuks icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 12:19:48 vasta tsitaadiga

jarmpz kirjutas:
Eks ju võib ka osta aga tavaliselt neid kaableid vedeleb kõigil kuskil üleliia. Endalgi oli neid 3 tk olemas aga kolimisega jäid kõik kadunuks icon_smile.gif

See ju MiniUSB kaabel (kui õieti mäletan),neid mul vist isegi on kuskil vedelemas. icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jarmpz
HV vaatleja
jarmpz

liitunud: 22.10.2011




sõnum 22.01.2014 12:30:47 vasta tsitaadiga

See on see kaabel mis läks igale mp3/mp4 mängijatele psp-dele jne.
Aga kui olemas on siis oleks hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 15:24:39 vasta tsitaadiga

jarmpz kirjutas:
See on see kaabel mis läks igale mp3/mp4 mängijatele psp-dele jne.
Aga kui olemas on siis oleks hea thumbs_up.gif

Ei tea ,ei ole kunagi mingit mp3/mp4 playerit ega ka psp-d omanud,alati on telefonis kõik need samad funktsioonid olnud,aga pildil on jah MiniUSB juhe. icon_wink.gif Õhtul saan uurida,kas mul on neid juhtmeid või ei,võid igaksjuhuks meeledetuletuseks mulle PS,i ka saata. Koju jõuan ~21:00 aeg. thumbs_up.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.