Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 00:45:46 vasta tsitaadiga

30? icon_biggrin.gif
Ma läksin korraks ära et kontrollida workerite notificationeid, päris hea üllatus thumbs_up.gif
--
Praegu veel uurin veidi - mulle tundub, et teavitusi ei lähe veel välja, aga küll korda saab.
Infoks: 2013-12-20 22:44:06 - INFO --> found 5 IDLE worker
1-2 on neist minu omad vähemalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 00:49:44 vasta tsitaadiga

kui 100 Mh/s ära tiksub siis võib juba asjal jumet olla mõneks ajaks.

viimati muutis ArvQ 21.12.2013 00:50:56, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 00:49:54 vasta tsitaadiga

Doge/day näitab üsna imelikku arvu...st mujal on see 250-300k vahel, siin aga tunduvalt vähem. Millest see võib tulla?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 00:50:41 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, unustasin fast pooli PIN.-i ära, saab seda kuskil nullida ka?
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 00:51:34 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Doge/day näitab üsna imelikku arvu...st mujal on see 250-300k vahel, siin aga tunduvalt vähem. Millest see võib tulla?

Kahtlaselt väikest arvu näitab jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 00:53:02 vasta tsitaadiga

digiraha, emaile jah ei viska, tuleb sinna notification lingile vaid ID järgi. Kahjuks mul on üsna selline ääriveeri, et kui tööle saab süsteemi, siis kõik töötavad ja kui jebima hakkab midagi, siis jääb jebima, kuniks jälle kõik korda tehtud. Ja raske jälgida pidevalt workeri all kogu nimekirja, mis maas, mis online. Niiet jään ootama seda viisi, et teavitus kirjana tuleb postikasti. icon_biggrin.gif

Aga loodame siis hommikuks juba midagi leida thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:09:23 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Doge/day näitab üsna imelikku arvu...st mujal on see 250-300k vahel, siin aga tunduvalt vähem. Millest see võib tulla?

Mina oskan. mposi puhul on reward numbriline, kuna random on ikka täiesti rändom. Kui ma võtaksin blockchainist välja viimase n arvu blokkide väärtuseid ja jagaks nad kogusega, saaks mingisugusegi numbri kätte. Praegusel juhul konfitud nii:

Spoiler Spoiler Spoiler


Eeldusel, et doge algo on hea ja tõesti hüppab 0-1 000 000 vahel, võiksin selle numbri panna hoopis 500k - hetke pärast näitaks kõigile 5x suuremaid numbreid.
Sellise valiku tegin seetõttu, et poleks katteta lubadusi - alati on ju ilgelt toredam rohkem saada, kui ootad.

mteachx kirjutas:
digiraha, emaile jah ei viska, tuleb sinna notification lingile vaid ID järgi. Kahjuks mul on üsna selline ääriveeri, et kui tööle saab süsteemi, siis kõik töötavad ja kui jebima hakkab midagi, siis jääb jebima, kuniks jälle kõik korda tehtud. Ja raske jälgida pidevalt workeri all kogu nimekirja, mis maas, mis online. Niiet jään ootama seda viisi, et teavitus kirjana tuleb postikasti. icon_biggrin.gif

Aga loodame siis hommikuks juba midagi leida thumbs_up.gif icon_biggrin.gif


Raudselt saab!

-----
Totaalne ebajopp! (aga tähendab et kõik toimib ja varsti läheb paremini!)
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:11:24 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru..
Kes te väidate Doge kasulikkust 2x või rohkemgi, kuidas?

10mhash
3ltc /päev - 0.09BTC
60000doge päev - 0.06BTC

icon_rolleyes.gif


E// ok .. juba lugesin, see pooli eripära värk.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 21.12.2013 01:18:29 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:


-----
Totaalne ebajopp! (aga tähendab et kõik toimib ja varsti läheb paremini!)
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif

Aga küsimus kõigile.. palju teil rejected % umbes on? Mul on praegu kuni 1% icon_wink.gif
E: Teistes poolides ka 4-5% olnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:19:55 vasta tsitaadiga

V4p3x kirjutas:
digiraha kirjutas:


-----
Totaalne ebajopp! (aga tähendab et kõik toimib ja varsti läheb paremini!)
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif

Aga küsimus kõigile.. palju teil rejected % umbes on? Mul on praegu kuni 1% icon_wink.gif
E: Teistes poolides ka 4-5% olnud

mul 0.01 % näppisin seadeid, nüüd vead peaaegu olematud ning perf ka hulga suurem thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 21.12.2013 01:20:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul 0.01 % näppisin seadeid, nüüd vead peaaegu olematud ning perf ka hulga suurem

kus mis icon_rolleyes.gif

_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 21.12.2013 01:27:35 vasta tsitaadiga

My bad. Enne oli vist 1%, nüüd on 0.04% (pooli järgi siis)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:29:47 vasta tsitaadiga

V4p3x kirjutas:
My bad. Enne oli vist 1%, nüüd on 0.04% (pooli järgi siis)


Oot millest jutt? Peab miskit käsitsi muutma?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:30:54 vasta tsitaadiga

woosh kirjutas:
tsitaat:

mul 0.01 % näppisin seadeid, nüüd vead peaaegu olematud ning perf ka hulga suurem

kus mis icon_rolleyes.gif


Mul oli tonnide viisi HW erroreid ning cgmineris näidatud perf oli poolis 10 korda väiksem. Vaatasin scripti üle ning lisasin shaderid ning tõstsin concurrency 2 kordseks, nüüd kaevab nagu vana mees icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ende
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:33:05 vasta tsitaadiga

digiraha - kuidas on su pool kaitstud DDoS eest ja "muu häkkimise"?

Endal reaalne kogemus, kui mõni päev tagasi pandi testserverino poolist minult 300k doget pizduuri.
Kõigi kasutajate rahad häkker kandis enda kontole poolist, kuid paar-kolm tundi hiljem kandis kõigile tagasi. Üsna 1/10000 juhus et nii juhtus.

Seega - kuidas oled kaitstud ddosi eest?

poolxassi omanik on päris norm tüüp muidu suheldes (mitte et sa poleks; pole suhelnud) ning tundub et sai stabiilseks oma asja.
HV pool on muidugi väga teretulnud nähtus aga ise veits kardan veel joinida.


viimati muutis ende 21.12.2013 02:21:13, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 21.12.2013 01:39:27 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
V4p3x kirjutas:
My bad. Enne oli vist 1%, nüüd on 0.04% (pooli järgi siis)


Oot millest jutt? Peab miskit käsitsi muutma?


Jutt oli rejected sheeridest, mul ikka väga harva viskab vahele ka:/ Samas seaded on head ning HW erroreid pole. Ilmselt see seadete stabiilsusest ikka on.



ende kirjutas:
digiraha - kuidas on su pool kaitstud DDoS eest ja "muu häkkimise"?

Endal reaalne kogemus, kui mõni päev pandi tagasi testserverino poolist minult 300k doget pizduuri.
Kõigi kasutajate rahad häkker kandis enda kontle poolist, kuid paar-kolm tundi hiljem kandis kõigile tagasi. Üsna 1/10000 juhus et nii juhtus.



Imo see testserverino omanik oli ise suur susserdaja, sest peale "ddos" rünnakut oli kohati kahtlane jutt, mitte ainult bitcointalk foorumis. Tahtis võib-olla veidi taskuraha teenida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:43:47 vasta tsitaadiga

Mida fakki poisid. Blokk TULI ! beer_yum.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 21.12.2013 01:45:00 vasta tsitaadiga

Ooot, see oli see orphaned ju icon_biggrin.gif? Samas näha on, et sisse oleks ilusti tulnud ja tasub edasi lasta.

viimati muutis V4p3x 21.12.2013 01:45:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:45:09 vasta tsitaadiga

Yerba, tuli , nägi, võttis. icon_biggrin.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
randomboy
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2009




sõnum 21.12.2013 01:45:10 vasta tsitaadiga

Tere,

Keegi siit 33€ eest bitcoine ei saaks müüa? Pm me!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:45:42 vasta tsitaadiga

V4p3x kirjutas:
Ooot, see oli see orphaned ju icon_biggrin.gif? Samas näha on, et sisse oleks ilusti tulnud ja tasub edasi lasta.

Juba uus icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:46:02 vasta tsitaadiga

ende kirjutas:
digiraha - kuidas on su pool kaitstud DDoS eest ja "muu häkkimise"?

Endal reaalne kogemus, kui mõni päev pandi tagasi testserverino poolist minult 300k doget pizduuri.
Kõigi kasutajate rahad häkker kandis enda kontle poolist, kuid paar-kolm tundi hiljem kandis kõigile tagasi. Üsna 1/10000 juhus et nii juhtus.

Seega - kuidas oled kaitstud ddosi eest?

poolxassi omanik on päris norm tüüp muidu suheldes (mitte et sa poleks; pole suhelnud) ning tundub et sai stabiilseks oma asja.
HV pool on muidugi väga teretulnud nähtus aga ise veits kardan veel joinida.


Vastan ja ootan asjalikke mõtteid samal teemal. Antud hetkel pole see minu jaoks veel prioriteet, kuna meid on vähe ning võrdlemisi kinnine ring.
Vastan kahes osas, kuna küsid tegelikult kahte eraldi asja, tähtsam enne:
1) Kuidas on kaitstud minu kaevandusprodukt?
- Suurtel poolidel on üks häda - nad ei jaksa puhtfüüsiliselt kogu aeg münte välja saata, sest neil on niigi masinad koormatud.
Meil seda häda ei ole - hetkel käivad kõik utiliidid oma tööd tegemas kord minutis (sh ka väljamaksed) ning minimaalne väljamakse on 1000 Doge't. Praegusel hetkel saaks kõige lahjema võimsusega mees kordades rohkem.
- Turvalisus
Ära kasuta üheski poolis kunagi sama parooli jm elementaarsed tõed turvalisuse kohta

2) Mis juhtub, kui satume DDOSi alla
- Pooli frontend jookseb nginx-i taga php fpm threadide otsas, mida on piiratud kogus. Script-kiddide DDOSimise puhul saab määratud kogus threade otsa, server toimib rõõmsalt edasi ning stratum võtab teie share samahästi vastu nagu enne.
- Korralik DDOS, mis laseb juhtme punaseks riistvaralisel tasemel ei sõltu palju minust, enne jõuab mu ISP'lt traffic alert et planeeritud maht on mitmekordselt ületatud. Kui ma olen kohapeal olemas, siis näpuliigutus laskmaks ligi ainult Eesti IP-sid ei võta kaua aega.
Ühtlasi, ma olen ammu otsinud põhjust cloudflaret konfida (nii et mul on väike unistus lausa saada sellise au ja tähelepanu osaliseks)

Lisan juurde, kui midagi head pähe tuleb. Loodan, et sain su muresid veidi leevendatud.

---
EDIT: wtf, teine orphan? tõenäosus selleks on veits liiga väike. jätan korraks teised asjad kõrvale ja uurin seda.


viimati muutis digiraha 21.12.2013 01:48:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:46:23 vasta tsitaadiga

Yerba leidis bloki? icon_razz.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:46:59 vasta tsitaadiga

randomboy kirjutas:
Tere,

Keegi siit 33€ eest bitcoine ei saaks müüa? Pm me!


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=70 icon_smile.gif


-cocain- kirjutas:
Yerba leidis bloki? icon_razz.gif

Yep, tema.

http://doge.pool.digiraha.ee/index.php?page=statistics&action=round

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:49:52 vasta tsitaadiga

Lühike update - notificationid toimivad, tulevad aadressilt info@digiraha.ee
---
Miks orphan? Praegune seis:
- txid klapib, blokk on tehniliselt korrektne
- meie olime 5 sekundit varajasemad
...


viimati muutis digiraha 21.12.2013 01:53:24, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traxx
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:52:39 vasta tsitaadiga

Rejected sheeri tekitab väga palju ka kõrge intensity, mida rohkem koomas arvuti on, seda rohkem tööd läheb kaotsi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:54:41 vasta tsitaadiga

Ma otsin oma kastile paremat kohta. Ma nüüd päris kindel ei ole, et asja garaazi paigutamine (miinuskraadid) kõige parem mõte on? Mis see minimaalne temp on kus võib juba kondents tekkida ja midagi lühistada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:57:16 vasta tsitaadiga

digiraha, see saadav summa on seal õige? http://doge.pool.digiraha.ee/index.php?page=statistics&action=round&height=20756 (mis protsentide järgi iga kasutajapeaks saama?)

Et siis kui oleks läbi läinud see blokk, siis sisuliselt paari tunniga oleksin saanud hea sama suure hunniku, kui muidu terve ööpäev lastes icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 21.12.2013 01:58:45 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
digiraha, see saadav summa on seal õige? http://doge.pool.digiraha.ee/index.php?page=statistics&action=round&height=20756 (mis protsentide järgi iga kasutajapeaks saama?)

Et siis kui oleks läbi läinud see blokk, siis sisuliselt paari tunniga oleksin saanud hea sama suure hunniku, kui muidu terve ööpäev lastes icon_eek.gif


Just nii icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 21.12.2013 01:59:22 vasta tsitaadiga

40Mh/s ja 63 kaevurit thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 01:59:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
digiraha, see saadav summa on seal õige? http://doge.pool.digiraha.ee/index.php?page=statistics&action=round&height=20756 (mis protsentide järgi iga kasutajapeaks saama?)

Et siis kui oleks läbi läinud see blokk, siis sisuliselt paari tunniga oleksin saanud hea sama suure hunniku, kui muidu terve ööpäev lastes icon_eek.gif


Jep, minu (parima teadmise kohaselt) kõik klapib ja sa oleksid saanud ca 8500 doget.
Pole paha, mis?

---

Millised on praegu suurimad poolid? Idee poolest, kui ma nemad nodedeks võtaks, siis peaksid meie blokid kiiremini ära levima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2013 02:05:31 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Mida fakki poisid. Blokk TULI ! beer_yum.gif
mitu raha see väärt on ?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:07:23 vasta tsitaadiga

siinus millega lased? Thinkpad? Hash on korralik icon_razz.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:12:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mteachx kirjutas:
Mida fakki poisid. Blokk TULI ! beer_yum.gif
mitu raha see väärt on ?


Jahm, ma siin vahepeal ei jõudnud jälge pidada ja tegelesin oma email norificationiga, kui see kiri prantsatas.

A varsti tuleb ära icon_lol.gif



ma selline numbrifanatt, kas tulevikus, kui kõik muud asjad aetud jms fixitud, siis sellist võimalust pole, et kui praegu näitab total round share, siis on ka üldine total? icon_smile.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner


viimati muutis mteachx 21.12.2013 02:19:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 21.12.2013 02:19:23 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
siinus millega lased? Thinkpad? Hash on korralik icon_razz.gif

Jep. T61, Quadro GPU'ga.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:23:51 vasta tsitaadiga

No paganas, ei olnud just hea algus selle orphaned blokiga. Andke andeks, velled. Proovin järgmine kord paremini. beer_yum.gif
Mujal tuleb ka orvukesi ette ikka, aga suhteliselt harva.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 21.12.2013 02:24:56 vasta tsitaadiga

Ah kurja, sai unise peaga kaks pooli segamini aetud, sellest johtuvalt ka paroolid. Kas keegi oleks nii kena ja saaks mind aidata fast-pooli kasutajat unlockida. Meiliaadress millel registreeritud on voltec@gmail.com, kasutajanimi voltc
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 02:28:31 vasta tsitaadiga

No ma liitusin oma uute kaartidega, seega nüüd hakkab hunnikus blokke tulema icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aluke
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:33:25 vasta tsitaadiga

Mis see orphaned tähendab?

EDIT: mul cgmineriga salvestatud config file, kuidas ma seda saan käivitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:33:32 vasta tsitaadiga

aluke kirjutas:
Mis see orphaned tähendab?


orvupoissi, ehk no money icon_biggrin.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:35:23 vasta tsitaadiga

Praegune seis siis selline, et kõik mis pähe tuli, kontrollisin üle ning ühtegi errorit ei näe - doge server ise võttis selle rõõmsalt vastu ning saatis võrku laiali.
Loodame, et kolmandat sellist ei tule - siis ma enam ei usu halba õnne ning kolin testnetti tagasi.
Praegu aga pöidlad pihus!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:40:53 vasta tsitaadiga

Miks see hashrate nii villast paneb?
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:42:16 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Miks see hashrate nii villast paneb?

Milline? Pool, personaalne, võrk?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:44:05 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
-cocain- kirjutas:
Miks see hashrate nii villast paneb?

Milline? Pool, personaalne, võrk?


CONTRIBUTOR HASHRATES

Näitab vahepeal ikka väga aiateibaid, samas see pole oluline ka icon_wink.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:48:48 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
Praegune seis siis selline, et kõik mis pähe tuli, kontrollisin üle ning ühtegi errorit ei näe - doge server ise võttis selle rõõmsalt vastu ning saatis võrku laiali.
Loodame, et kolmandat sellist ei tule - siis ma enam ei usu halba õnne ning kolin testnetti tagasi.
Praegu aga pöidlad pihus!

Ära palun enne hommikut mine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerdo
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2005




sõnum 21.12.2013 02:50:36 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Ma otsin oma kastile paremat kohta. Ma nüüd päris kindel ei ole, et asja garaazi paigutamine (miinuskraadid) kõige parem mõte on? Mis see minimaalne temp on kus võib juba kondents tekkida ja midagi lühistada?

Ma panin garaazi, vaatasin alguses, et seal oli 1 kraad sooja. Siis järgmine päev oli seal juba 10 kraadi. 3x 290.

Panin ka eesti pooli hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:52:57 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
No ma liitusin oma uute kaartidega, seega nüüd hakkab hunnikus blokke tulema icon_biggrin.gif

Davaj.. olgu olla juba. icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:55:36 vasta tsitaadiga

Enne kui rumm otsa saab võiks mõni blokk ka tulla icon_lol.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 21.12.2013 02:56:25 vasta tsitaadiga

No krt ei tule noh icon_smile.gif mteachx, mul lasebki see 280x ilusti 800 ära icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2013 02:58:00 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
No krt ei tule noh icon_smile.gif mteachx, mul lasebki see 280x ilusti 800 ära icon_smile.gif


Mis kaart ja mis sätetel? Timmiks ka vähe beer_yum.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.