|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 00:45:46
|
|
|
30?
Ma läksin korraks ära et kontrollida workerite notificationeid, päris hea üllatus
--
Praegu veel uurin veidi - mulle tundub, et teavitusi ei lähe veel välja, aga küll korda saab.
Infoks: 2013-12-20 22:44:06 - INFO --> found 5 IDLE worker
1-2 on neist minu omad vähemalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
21.12.2013 00:49:44
|
|
|
kui 100 Mh/s ära tiksub siis võib juba asjal jumet olla mõneks ajaks.
viimati muutis ArvQ 21.12.2013 00:50:56, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.12.2013 00:49:54
|
|
|
Doge/day näitab üsna imelikku arvu...st mujal on see 250-300k vahel, siin aga tunduvalt vähem. Millest see võib tulla?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
21.12.2013 00:51:34
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Doge/day näitab üsna imelikku arvu...st mujal on see 250-300k vahel, siin aga tunduvalt vähem. Millest see võib tulla? |
Kahtlaselt väikest arvu näitab jah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 00:53:02
|
|
|
digiraha, emaile jah ei viska, tuleb sinna notification lingile vaid ID järgi. Kahjuks mul on üsna selline ääriveeri, et kui tööle saab süsteemi, siis kõik töötavad ja kui jebima hakkab midagi, siis jääb jebima, kuniks jälle kõik korda tehtud. Ja raske jälgida pidevalt workeri all kogu nimekirja, mis maas, mis online. Niiet jään ootama seda viisi, et teavitus kirjana tuleb postikasti.
Aga loodame siis hommikuks juba midagi leida
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 01:09:23
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Doge/day näitab üsna imelikku arvu...st mujal on see 250-300k vahel, siin aga tunduvalt vähem. Millest see võib tulla? |
Mina oskan. mposi puhul on reward numbriline, kuna random on ikka täiesti rändom. Kui ma võtaksin blockchainist välja viimase n arvu blokkide väärtuseid ja jagaks nad kogusega, saaks mingisugusegi numbri kätte. Praegusel juhul konfitud nii:
Spoiler 
/**
* This defines how rewards are paid to users.
*
* Explanation:
*
* Proportional + PPLNS Payout System
* When running a pool on fixed mode, each block will be paid
* out as defined in `reward`. If you wish to pass transaction
* fees inside discovered blocks on to user, set this to `block`.
* This is really helpful for altcoins with dynamic block values!
*
* PPS Payout System
* If set to `fixed`, all PPS values are based on the `reward` setting.
* If you set it to `block` you will calculate the current round based
* on the previous block value. The idea is to pass the block of the
* last round on to the users. If no previous block is found, PPS value
* will fall back to the fixed value set in `reward`. Ensure you don't
* overpay users in the first round!
*
* Available options:
* reward_type:
* fixed : Fixed value according to `reward` setting
* block : Dynamic value based on block amount
* reward:
* float value : Any value of your choice but should reflect base block values
*
* Default:
* reward_type = `fixed`
* reward = 50
*
**/
$config['reward_type'] = 'block';
$config['reward'] = 100000;
Eeldusel, et doge algo on hea ja tõesti hüppab 0-1 000 000 vahel, võiksin selle numbri panna hoopis 500k - hetke pärast näitaks kõigile 5x suuremaid numbreid.
Sellise valiku tegin seetõttu, et poleks katteta lubadusi - alati on ju ilgelt toredam rohkem saada, kui ootad.
| mteachx kirjutas: |
digiraha, emaile jah ei viska, tuleb sinna notification lingile vaid ID järgi. Kahjuks mul on üsna selline ääriveeri, et kui tööle saab süsteemi, siis kõik töötavad ja kui jebima hakkab midagi, siis jääb jebima, kuniks jälle kõik korda tehtud. Ja raske jälgida pidevalt workeri all kogu nimekirja, mis maas, mis online. Niiet jään ootama seda viisi, et teavitus kirjana tuleb postikasti.
Aga loodame siis hommikuks juba midagi leida  |
Raudselt saab!
-----
Totaalne ebajopp! (aga tähendab et kõik toimib ja varsti läheb paremini!)
Spoiler 
[
{
"account" : "dogepool-main",
"category" : "orphan",
"amount" : 947173.07140000,
"confirmations" : 0,
"txid" : "3ec34eb7342ae351cc0f134f27cc2712b31fcbe028e7f8730c477e06cb2874dd",
"time" : 1387577073
}
]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 01:11:24
|
|
|
Ma ei saa aru..
Kes te väidate Doge kasulikkust 2x või rohkemgi, kuidas?
10mhash
3ltc /päev - 0.09BTC
60000doge päev - 0.06BTC
E// ok .. juba lugesin, see pooli eripära värk.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lehto08
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
21.12.2013 01:19:55
|
|
|
mul 0.01 % näppisin seadeid, nüüd vead peaaegu olematud ning perf ka hulga suurem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
21.12.2013 01:20:48
|
|
|
| tsitaat: |
mul 0.01 % näppisin seadeid, nüüd vead peaaegu olematud ning perf ka hulga suurem
|
kus mis
_________________ o |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
21.12.2013 01:27:35
|
|
|
| My bad. Enne oli vist 1%, nüüd on 0.04% (pooli järgi siis)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lehto08
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
21.12.2013 01:30:54
|
|
|
| woosh kirjutas: |
| tsitaat: |
mul 0.01 % näppisin seadeid, nüüd vead peaaegu olematud ning perf ka hulga suurem
|
kus mis  |
Mul oli tonnide viisi HW erroreid ning cgmineris näidatud perf oli poolis 10 korda väiksem. Vaatasin scripti üle ning lisasin shaderid ning tõstsin concurrency 2 kordseks, nüüd kaevab nagu vana mees
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ende
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2004
|
21.12.2013 01:33:05
|
|
|
digiraha - kuidas on su pool kaitstud DDoS eest ja "muu häkkimise"?
Endal reaalne kogemus, kui mõni päev tagasi pandi testserverino poolist minult 300k doget pizduuri.
Kõigi kasutajate rahad häkker kandis enda kontole poolist, kuid paar-kolm tundi hiljem kandis kõigile tagasi. Üsna 1/10000 juhus et nii juhtus.
Seega - kuidas oled kaitstud ddosi eest?
poolxassi omanik on päris norm tüüp muidu suheldes (mitte et sa poleks; pole suhelnud) ning tundub et sai stabiilseks oma asja.
HV pool on muidugi väga teretulnud nähtus aga ise veits kardan veel joinida.
viimati muutis ende 21.12.2013 02:21:13, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
21.12.2013 01:39:27
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| V4p3x kirjutas: |
| My bad. Enne oli vist 1%, nüüd on 0.04% (pooli järgi siis) |
Oot millest jutt? Peab miskit käsitsi muutma? |
Jutt oli rejected sheeridest, mul ikka väga harva viskab vahele ka:/ Samas seaded on head ning HW erroreid pole. Ilmselt see seadete stabiilsusest ikka on.
| ende kirjutas: |
digiraha - kuidas on su pool kaitstud DDoS eest ja "muu häkkimise"?
Endal reaalne kogemus, kui mõni päev pandi tagasi testserverino poolist minult 300k doget pizduuri.
Kõigi kasutajate rahad häkker kandis enda kontle poolist, kuid paar-kolm tundi hiljem kandis kõigile tagasi. Üsna 1/10000 juhus et nii juhtus.
|
Imo see testserverino omanik oli ise suur susserdaja, sest peale "ddos" rünnakut oli kohati kahtlane jutt, mitte ainult bitcointalk foorumis. Tahtis võib-olla veidi taskuraha teenida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 01:43:47
|
|
|
Mida fakki poisid. Blokk TULI !
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
21.12.2013 01:45:00
|
|
|
Ooot, see oli see orphaned ju ? Samas näha on, et sisse oleks ilusti tulnud ja tasub edasi lasta.
viimati muutis V4p3x 21.12.2013 01:45:34, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 01:45:09
|
|
|
Yerba, tuli , nägi, võttis.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
randomboy
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2009
|
21.12.2013 01:45:10
|
|
|
Tere,
Keegi siit 33€ eest bitcoine ei saaks müüa? Pm me!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 01:45:42
|
|
|
| V4p3x kirjutas: |
Ooot, see oli see orphaned ju ? Samas näha on, et sisse oleks ilusti tulnud ja tasub edasi lasta. |
Juba uus
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 01:46:02
|
|
|
| ende kirjutas: |
digiraha - kuidas on su pool kaitstud DDoS eest ja "muu häkkimise"?
Endal reaalne kogemus, kui mõni päev pandi tagasi testserverino poolist minult 300k doget pizduuri.
Kõigi kasutajate rahad häkker kandis enda kontle poolist, kuid paar-kolm tundi hiljem kandis kõigile tagasi. Üsna 1/10000 juhus et nii juhtus.
Seega - kuidas oled kaitstud ddosi eest?
poolxassi omanik on päris norm tüüp muidu suheldes (mitte et sa poleks; pole suhelnud) ning tundub et sai stabiilseks oma asja.
HV pool on muidugi väga teretulnud nähtus aga ise veits kardan veel joinida. |
Vastan ja ootan asjalikke mõtteid samal teemal. Antud hetkel pole see minu jaoks veel prioriteet, kuna meid on vähe ning võrdlemisi kinnine ring.
Vastan kahes osas, kuna küsid tegelikult kahte eraldi asja, tähtsam enne:
1) Kuidas on kaitstud minu kaevandusprodukt?
- Suurtel poolidel on üks häda - nad ei jaksa puhtfüüsiliselt kogu aeg münte välja saata, sest neil on niigi masinad koormatud.
Meil seda häda ei ole - hetkel käivad kõik utiliidid oma tööd tegemas kord minutis (sh ka väljamaksed) ning minimaalne väljamakse on 1000 Doge't. Praegusel hetkel saaks kõige lahjema võimsusega mees kordades rohkem.
- Turvalisus
Ära kasuta üheski poolis kunagi sama parooli jm elementaarsed tõed turvalisuse kohta
2) Mis juhtub, kui satume DDOSi alla
- Pooli frontend jookseb nginx-i taga php fpm threadide otsas, mida on piiratud kogus. Script-kiddide DDOSimise puhul saab määratud kogus threade otsa, server toimib rõõmsalt edasi ning stratum võtab teie share samahästi vastu nagu enne.
- Korralik DDOS, mis laseb juhtme punaseks riistvaralisel tasemel ei sõltu palju minust, enne jõuab mu ISP'lt traffic alert et planeeritud maht on mitmekordselt ületatud. Kui ma olen kohapeal olemas, siis näpuliigutus laskmaks ligi ainult Eesti IP-sid ei võta kaua aega.
Ühtlasi, ma olen ammu otsinud põhjust cloudflaret konfida (nii et mul on väike unistus lausa saada sellise au ja tähelepanu osaliseks)
Lisan juurde, kui midagi head pähe tuleb. Loodan, et sain su muresid veidi leevendatud.
---
EDIT: wtf, teine orphan? tõenäosus selleks on veits liiga väike. jätan korraks teised asjad kõrvale ja uurin seda.
viimati muutis digiraha 21.12.2013 01:48:07, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 01:49:52
|
|
|
Lühike update - notificationid toimivad, tulevad aadressilt info@digiraha.ee
---
Miks orphan? Praegune seis:
- txid klapib, blokk on tehniliselt korrektne
- meie olime 5 sekundit varajasemad
...
viimati muutis digiraha 21.12.2013 01:53:24, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
traxx
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2012
|
21.12.2013 01:52:39
|
|
|
| Rejected sheeri tekitab väga palju ka kõrge intensity, mida rohkem koomas arvuti on, seda rohkem tööd läheb kaotsi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
21.12.2013 01:54:41
|
|
|
| Ma otsin oma kastile paremat kohta. Ma nüüd päris kindel ei ole, et asja garaazi paigutamine (miinuskraadid) kõige parem mõte on? Mis see minimaalne temp on kus võib juba kondents tekkida ja midagi lühistada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
21.12.2013 01:58:45
|
|
|
Just nii
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 01:59:26
|
|
|
Jep, minu (parima teadmise kohaselt) kõik klapib ja sa oleksid saanud ca 8500 doget.
Pole paha, mis?
---
Millised on praegu suurimad poolid? Idee poolest, kui ma nemad nodedeks võtaks, siis peaksid meie blokid kiiremini ära levima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.12.2013 02:05:31
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Mida fakki poisid. Blokk TULI !  |
mitu raha see väärt on ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 02:12:14
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
Mida fakki poisid. Blokk TULI !  |
mitu raha see väärt on ? |
Jahm, ma siin vahepeal ei jõudnud jälge pidada ja tegelesin oma email norificationiga, kui see kiri prantsatas.
A varsti tuleb ära
ma selline numbrifanatt, kas tulevikus, kui kõik muud asjad aetud jms fixitud, siis sellist võimalust pole, et kui praegu näitab total round share, siis on ka üldine total?
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner
viimati muutis mteachx 21.12.2013 02:19:35, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.12.2013 02:23:51
|
|
|
No paganas, ei olnud just hea algus selle orphaned blokiga. Andke andeks, velled. Proovin järgmine kord paremini.
Mujal tuleb ka orvukesi ette ikka, aga suhteliselt harva.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
21.12.2013 02:24:56
|
|
|
| Ah kurja, sai unise peaga kaks pooli segamini aetud, sellest johtuvalt ka paroolid. Kas keegi oleks nii kena ja saaks mind aidata fast-pooli kasutajat unlockida. Meiliaadress millel registreeritud on voltec@gmail.com, kasutajanimi voltc
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 02:28:31
|
|
|
No ma liitusin oma uute kaartidega, seega nüüd hakkab hunnikus blokke tulema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aluke
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
21.12.2013 02:33:25
|
|
|
Mis see orphaned tähendab?
EDIT: mul cgmineriga salvestatud config file, kuidas ma seda saan käivitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 02:35:23
|
|
|
Praegune seis siis selline, et kõik mis pähe tuli, kontrollisin üle ning ühtegi errorit ei näe - doge server ise võttis selle rõõmsalt vastu ning saatis võrku laiali.
Loodame, et kolmandat sellist ei tule - siis ma enam ei usu halba õnne ning kolin testnetti tagasi.
Praegu aga pöidlad pihus!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
21.12.2013 02:42:16
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| Miks see hashrate nii villast paneb? |
Milline? Pool, personaalne, võrk?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
21.12.2013 02:44:05
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
| -cocain- kirjutas: |
| Miks see hashrate nii villast paneb? |
Milline? Pool, personaalne, võrk? |
CONTRIBUTOR HASHRATES
Näitab vahepeal ikka väga aiateibaid, samas see pole oluline ka
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehto08
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
21.12.2013 02:48:48
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
Praegune seis siis selline, et kõik mis pähe tuli, kontrollisin üle ning ühtegi errorit ei näe - doge server ise võttis selle rõõmsalt vastu ning saatis võrku laiali.
Loodame, et kolmandat sellist ei tule - siis ma enam ei usu halba õnne ning kolin testnetti tagasi.
Praegu aga pöidlad pihus! |
Ära palun enne hommikut mine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gerdo
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2005
|
21.12.2013 02:50:36
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| Ma otsin oma kastile paremat kohta. Ma nüüd päris kindel ei ole, et asja garaazi paigutamine (miinuskraadid) kõige parem mõte on? Mis see minimaalne temp on kus võib juba kondents tekkida ja midagi lühistada? |
Ma panin garaazi, vaatasin alguses, et seal oli 1 kraad sooja. Siis järgmine päev oli seal juba 10 kraadi. 3x 290.
Panin ka eesti pooli hetkel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.12.2013 02:52:57
|
|
|
| eltso kirjutas: |
No ma liitusin oma uute kaartidega, seega nüüd hakkab hunnikus blokke tulema  |
Davaj.. olgu olla juba.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
21.12.2013 02:56:25
|
|
|
No krt ei tule noh mteachx, mul lasebki see 280x ilusti 800 ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|