Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 454, 455, 456  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 16:49:00 vasta tsitaadiga

Magage kaineks ennast .
O: BTC 300€ tk. M BTC: 850€ tk.
Kehtib kuni kaupa jagub.
icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.12.2013 16:49:09 vasta tsitaadiga

Juba tõuseb mõnusalt, varsti jälle tagasi oma tavapärases seisus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 18.12.2013 16:52:29 vasta tsitaadiga

http://www.dailydot.com/news/bitcoin-crash-china-market-regulations/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 16:52:49 vasta tsitaadiga

ma äritsen LTC-ga.

Ostan 5€ tükk, müün 50€ tükk.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 18.12.2013 16:56:41 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Netfish kirjutas:
teretalv kirjutas:
mis te müüte petturitele ja nuhkijatele oma isikuandmeid, ostke müüge sularahas omavahel eestlased ikka bitcoine


Kas jagaksid neid eestlaste kontakte, kes praegu midagi müüks? Soovitavalt rohkem kui mõned kopikad icon_razz.gif


900€ tükk.


Novot... 2+ korda kõrgema hinnaga võib muidugi saada... selliseid tehinguid teeks vast kõik - minuti pärast ostad kuskilt keskkonnast topeltkoguse asemele selle summa eest icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 18.12.2013 17:02:10 vasta tsitaadiga

Üldiselt on hangeldamine/vahendamine alati tulusamad olnud kui kuskil kirkaga laamendamine.
See on lihtsalt osa sellest "ärist" icon_smile.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 17:07:14 vasta tsitaadiga

Netfish kirjutas:
ufo56 kirjutas:

900€ tükk.


Novot... 2+ korda kõrgema hinnaga võib muidugi saada... selliseid tehinguid teeks vast kõik - minuti pärast ostad kuskilt keskkonnast topeltkoguse asemele selle summa eest icon_lol.gif


Pigem 3-4 päeva pärast, kui just seal raha ees ootamas ei ole. Aga päris julmad hinnad on siin tõesti, pigem näitab see seda, et inimesed tahavad pigem hoida kui müüa (aga kui tõesti on keegi rumal/meeleheitel, siis võib 2x kallima hinna eest ära anda küll icon_biggrin.gif).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 17:07:27 vasta tsitaadiga

bitcoin omab pikemat langustrendi, ajutine taastumine on üleliigne müra vaid, järegmine põhi on veel madalam kui tänane põhi, pensionifondi üles ehitada surfdata kombel on küll halb idee, pensionifond saab olla vaid see mis ei sõltu teiste inimeste hirmust paanikast ega riikide raha printimisest ega suurriikide suvast seaduseid takistuseks ette teha.
Kuidas kindlustada omale tulevikuks pensioni on sama raske küsimus kui ennustada millal dollari hüperinflatsioon tuleb, võimalik vastus oleks kuldne kesktee, igat asja omada aga mitte liiga palju et riske vähendada

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 17:08:35 vasta tsitaadiga

teretalv, palun saa aru, et see su tekst on SINU ARVAMUS, teistel võib vabalt olla teine arvamus, mistõttu SurfData ongi BTC kõrvale pannud, juhuks kui see üles peaks minema...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004




sõnum 18.12.2013 17:11:42 vasta tsitaadiga

teretalv, tõenäoliselt enamust ei huvita Su negatiivne suhtumine Bitcoini.
Ega Sa ka Linuxi teemas ei lähe trollima kui hea ikka Windows on.
Kui inimesed tegelevad krüptorahaga, las nad siis tegelevad. Sa ei pea igal sammul meelde tuletama kui halb mõte see ikka on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 17:31:21 vasta tsitaadiga

ega jah, kaljult alla hüppajat ei saagi takistada, kui selja keerad hüppab ikka icon_lol.gif
http://www.youtube.com/watch?v=T1X6qQt9ONg

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 18.12.2013 17:33:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 17:58:55 vasta tsitaadiga

http://www.coindesk.com/europes-first-bitcoin-atm-installed-finland/
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 18.12.2013 17:59:02 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
ega jah, kaljult alla hüppajat ei saagi takistada, kui selja keerad hüppab ikka icon_lol.gif
http://www.youtube.com/watch?v=T1X6qQt9ONg


icon_eek.gif Mis ajast igasugune kauplemine ja äritsemine ja uute mudelite katsetamine enesetapuga võrdub? Või oledki veendunud, et kõik, kes sellega tegelevad, on oma hinge panti pannud ja kui asi ebaõnnestub, siis võtavad Türisalu pangal järjekorda?
Sellise suhtumisega elaks me üldiselt senini veel kiviajas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 18:03:27 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
bitcoin omab pikemat langustrendi, ajutine taastumine on üleliigne müra vaid, järegmine põhi on veel madalam kui tänane põhi, pensionifondi üles ehitada surfdata kombel on küll halb idee, pensionifond saab olla vaid see mis ei sõltu teiste inimeste hirmust paanikast ega riikide raha printimisest ega suurriikide suvast seaduseid takistuseks ette teha.
Kuidas kindlustada omale tulevikuks pensioni on sama raske küsimus kui ennustada millal dollari hüperinflatsioon tuleb, võimalik vastus oleks kuldne kesktee, igat asja omada aga mitte liiga palju et riske vähendada
jajah, parem on kasutada seda pensionifondi, mida riik peale surub icon_lol.gif Minul jookseb seal stabiilne miinus, pensionile minnes vist peab hakkama pensionirahasi sinna maksma, et võlg tasa teha icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 18.12.2013 18:05:13 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
http://www.coindesk.com/europes-first-bitcoin-atm-installed-finland/

Palju teenustasu on? Järgmisel soome reisil kindlasti kasutan icon_biggrin.gif
Praegu on ilmselt seal tunglemine, et hea kursiga eurod bitccoiniks teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 18:06:21 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
rmc kirjutas:
http://www.coindesk.com/europes-first-bitcoin-atm-installed-finland/

Palju teenustasu on? Järgmisel soome reisil kindlasti kasutan icon_biggrin.gif
Praegu on ilmselt seal tunglemine, et hea kursiga eurod bitccoiniks teha.


5%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 18.12.2013 18:06:35 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
bitcoin omab pikemat langustrendi, ajutine taastumine on üleliigne müra vaid, järegmine põhi on veel madalam kui tänane põhi, pensionifondi üles ehitada surfdata kombel on küll halb idee, pensionifond saab olla vaid see mis ei sõltu teiste inimeste hirmust paanikast ega riikide raha printimisest ega suurriikide suvast seaduseid takistuseks ette teha.
Kuidas kindlustada omale tulevikuks pensioni on sama raske küsimus kui ennustada millal dollari hüperinflatsioon tuleb, võimalik vastus oleks kuldne kesktee, igat asja omada aga mitte liiga palju et riske vähendada


et siis targem oleks koguda dollareid ja oodata selle hüperinflatsiooni ja kõigest ilma jääda? Sel ajal kui mina pensionile jään võibolla enam pensione ei olegi või on pensionile jäämise iga tõstetud 100 aasta peale. See on ÜKS tagala kindlustamistest. Ega ma sellest ei elatu, see pigem hobi ja võibolla kunagi pensionilisa. Elatumiseks käin ikka tööl. Mul õnneks seda II ega III pensionilammast pole. Omal ajal oli piisavalt mõistust et nendega mitte ühineda. Kuni tõsine häda käes ei ole, siis ei ole plaanis ka müüa (tegelikult üks eesmärk on, kui münt on väärt pangalaenu, siis müün maha ja maksan laenu ära, aga seda ei juhtu niipea icon_biggrin.gif). Mis ei sõltu inimeste hirmust ja paanikast? KÕIK sõltub, ka kuld.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 18:10:07 vasta tsitaadiga

SurfData, oled sa kindel et sul seda II jne sammast pole? Minu teada kui ei vali siis surutakse automaatselt see peale. Ma pole kh ise midagi valinud - suruti miski joga peale automaatselt.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 18:17:39 vasta tsitaadiga

Noortele surutakse automaatselt pihku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 18:27:42 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
SurfData, oled sa kindel et sul seda II jne sammast pole? Minu teada kui ei vali siis surutakse automaatselt see peale. Ma pole kh ise midagi valinud - suruti miski joga peale automaatselt.


See II sammas on kohustuslik peale 1983 aastal sündinutele. Enne seda aastat sündinud said ise valida, kas ja kus ja millal. Ma arvan, et SurfData on kindel, et tal seda ei ole. Ma olen ka kindel selles enda puhul. icon_cool.gif
http://www.seb.ee/pension/pensioni-ii-sammas/kuidas-pensioni-ii-sammas-toimib
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.12.2013 18:31:21 vasta tsitaadiga

Ma olen jälle kindel, et minul see on icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 18.12.2013 18:35:25 vasta tsitaadiga

Ega seda eriti maha magada ei saanud ju... kui oli see üleminek, siis sai sellest söögi alla ja söögi peale...iga kord kui pangas käisid, siis küsiti ja pakuti enda sammast
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 18.12.2013 18:43:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
SurfData, oled sa kindel et sul seda II jne sammast pole? Minu teada kui ei vali siis surutakse automaatselt see peale. Ma pole kh ise midagi valinud - suruti miski joga peale automaatselt.


täitsa kindel et ei ole icon_wink.gif Minust paar aastat noorematele on see juba kohustuslik ja nendest on kahju. Minul oli vabatahtlik. Tüütu oli see aeg kui seda pakuti. Küll tegelesid kursakaaslased selle müümisega ja üritasid mind ära osta coca-coolade jms asjadega, et ma ikka liituksin. Pankades ei saanud ka käia, kuna siis oli alati küsimus, et oi, ma vaatan et te pole II sambaga liitunud jne icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2013 18:49:32 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:

täitsa kindel et ei ole ;) Minust paar aastat noorematele on see juba kohustuslik ja nendest on kahju. Minul oli vabatahtlik. Tüütu oli see aeg kui seda pakuti. Küll tegelesid kursakaaslased selle müümisega ja üritasid mind ära osta coca-coolade jms asjadega, et ma ikka liituksin. Pankades ei saanud ka käia, kuna siis oli alati küsimus, et oi, ma vaatan et te pole II sambaga liitunud jne :D


Huvitav. Ma ütlesin 1x selge häälega EI ja rohkem ei pakutud. :)

Aga seda olen ise ka mõelnud et bitcoin kui pensionisammas, omajagu peaks neid muidugi olema selle jaoks. Paari videokaardiga endale pensionipõlveks uus-meremaa reisi just väja ei kaeva. :)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 454, 455, 456  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.