|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
15.12.2013 17:48:43
|
|
|
Helbeke, Word!
Mängin isegi BF4 ja siiani kõik toimib väga kenasti. Väga rahul selle mänguga ja ei kahetse ka premiumi soetamist. Muidugi vahel tuleb occasional crash aga see ei too mind siia foorumisse halama. Tsekin ka seda foorumi alateemat siin iga päev, et uurida kaasfoorumlaste kogemusi ja märkeid mängust. Konstruktiivse teemaarenduse asemel lähevad siin iga jumala päevaga postitused aina lapsikumaks. Täielik hala ja ila käib ühe kõva mehe suust teise ja vice versa. Kui teile mäng ei meeldi, või on jube raske ja stressirohke see kogemus, siis milleks seda mängu mängida. Veel vähem, milleks tulla siia iga päev ja postitada see sama hala, mida eile juba kirja sai pandud lihtsalt uue sõnastusega. Väga paljud siinsed sõnavõtjad tunduvad olevat lihtsalt tühikargajad, kes peavad ennast pr0´deks ja kui mängus kuuli pähe või noa selga saab, siis on asi mängus mitte nendes. Of course, aga selle halaga minge otse EA või Dice juurde. Kaasfoorumlased, kes otsivad siit teemast ehk mingeid kasulikke infokilde või kogemusi, peavad taluma mingit debiilset kemplemist selle üle, kes laseb paremini pähe või kumb gamemode on kergem/raskem kas HC või Normal. Kui tahad kaasfoorumlast online kohtingule BF4´s kutsuda, siis tehke seda läbi PS. Kedagi teist ei koti teie omavaheline jagelemine ja kumb teist paremini hiirt mati peal liigutada oskab. Sügavalt savi. See teema on vähemalt 70% ulatuses täis ühtede ja samade isikute hala ja nuttu. Kui need samused nüüd mõnda aega siia postitusi teha ei saaks, oleks see teema palju palju puhtam. Suhteliselt hale on lugeda kuidas väidetavald täisealine mees, kes on käinud läbi armeed ja sõjad, vaidleb siin pubekatega teemal Who´s who ja kellel parem aim on.
Siinkohal ei väida ma, et kõik siinsed postitajad pubekad oleks. See on lihtsalt maik, mis teie postituste lugemisest suhu jääb.
Enamus mu postist oli küll OT, aga pidasin õigeks kirjeldada kuidas see teema tundub isikule, kes siit tegelikult ka kasulikku infot otsib.
Peace!
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
15.12.2013 17:53:42
|
|
|
| thebull kirjutas: |
| ,,,,,,, See teema on vähemalt 70% ulatuses täis ühtede ja samade isikute hala ja nuttu......... |
just, ja üks nendest virisejatest on helbeke, kellel on alati midagi kögiseda
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.12.2013 18:17:24
|
|
|
thebull, olen Sinuga pöhimötteliselt nöus. Aga vaata eelnevaid postitusi. Iga kord kui tahan kysida midagi mängu tehniliste asjade kohta (eriti kui asi puudutab HC). Tuleb "paska" uksest ja aknast. esm: Sa ei oska mängida, sihtida jne.. Muututakse isiklikuks, mida on kyllalt raske lihtsalt naljaks keerata.
Löpp tulemuseks, et kogu foorum mingit jama täis. Teen ettepaneku, et keegi isiklikuks ei muutuks, hoolimata vanusest ja sellest mida keegi kysib või arvab?
viimati muutis Avot 15.12.2013 22:17:49, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
15.12.2013 18:33:07
|
|
|
Avot, vägagi mõistlik ettepanek.
Loomulikult ei saa siinses olukorras süüdistada paari kindlat isikut. Olukord ongi selliseks kujunenud mitmete asjaolude ja ka homosapiens´te kokkulangemisel. Ka minu silmis oleks lahendus see, et ei hakataks iga postituse peale kohe midagi vastu lahmima lihtsalt selle pärast et saaks postituse kirja ja hiljem kõvatada oma post countiga. Kui inimesel on midagi öelda, siis tuleb ta ära kuulata ja kui pole midagi konstruktiivset või teemakohast selle peale vastata (peale " oled koba/õpi aimima/ mängi normalit/ mängi HC´d") siis pole ju vaja üldse midagi siia kirjutada. Samas aga pole ka vaja siia iga päev uut postitust lisada sama isiku poolt a la "Ka täna mu mäng ei tööta korralikut ja ka täna tapeti mind rohkem kui mina teisi ja ka täna oli see bug mu mängus". Kui sai midagi kord välja öeldud, siis pole vaja homme ja ülehomme seda sama juttu siin uuesti puhuma hakata. Me kõik oskame lugeda kui me juba tee siia teemasse üles leidsime.
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
15.12.2013 18:39:20
|
|
|
Kui mõned siin mängima õpiks ja tööriistu ei süüdistaks, oleks kõik korras.
Aga mis mängu puutub, siis 64 player Guilin Peaks on ikka kohati samahull nagu Metro või Locker, squadist maha jääd - saad kohe 10st kohast korraga tina, kuigi tegevus toimub õues Aga mulle meeldib - täiega! Üks parimad infantry only mappe by default (Conquest Large mängides on ainult quadid, krossikad ja transportheli)
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.12.2013 19:09:44
|
|
|
thebull, Päris nii seda asja ka vötta ei saaks. Minu meelest on tore teada milliseid vigasi mängus esineb ja infot saada. Ning leida neile mingit "rohtu".
Ka NORMI ja HC terve vördlemine on huvitav teema.(vähemalt minule). Lihtsalt peaksime vahet tegema arvamustel ja konkreetselt isiklikuks muutumise vahel! esim. "nimetu" soovitas yhte serverit proovida HC-na ja teine "nimetu" muutus konkreetselt isiklikuks kirjavigade nina alla höörumisega jne.... Millele järgnes pikk ja tobe vaidlus. (milles ka mina kahjuks osalesin)
No nii ja parm jälle platsis! Oma ilusa ja kannustava kommentaariga : "Kui mõned siin mängima õpiks ja tööriistu ei süüdistaks, oleks kõik korras"
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
15.12.2013 19:57:48
|
|
|
Avot, Seda muidugi, et vigu tuleb täheldada ja on tore kui siin neile viidatakse. Aga enda postituses pidasin silmas igapäevasi kirjutisi siin teemas, milles viidetakse ühtedele ja samadele mängu bugidele või eripärastele nüanssidele millest me kõik juba ammu (mitmed päevad või leheküljed tagasi) teadlikud oleme. On paljusid, kes on aru saanud, et nendega tuleb senikaua elama õppida kuniks Dice asja silub. Me ei näe neid kutte siin teemas iga päev südant puistamas. Jah, mäng ehk lasti välja veidi enneaegselt (ei jõutud pigem tähtajaks kortse välja siluda) ja sellest tulenevad ka vastavad vead/bugid gameplays, aga see on siiski vägagi nauditav in my honest opinion.
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.12.2013 22:13:14
|
|
|
Terrrain decaration asetus on paljudel millegi pärast tagurpidi (bugi): ULTRA = LOW ja vastupidi. Inf. soome BF4 foorumist.
edit. kui seda vahetada siis tulemuse näeb, alles uuesti serverisse logides.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
16.12.2013 00:07:23
|
|
|
Täna paljudes serverites käind ja ainuke kus tropid passivad on HV oma.
Ja loomulikult Eestlased, kes muud.Mujal ei mäind ühtki minilennukit lendamas, tuled HV serverisse, nagu oleks mudelennunduse klubi koos.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
16.12.2013 00:10:22
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
Täna paljudes serverites käind ja ainuke kus tropid passivad on HV oma.
Ja loomulikult Eestlased, kes muud.Mujal ei mäind ühtki minilennukit lendamas, tuled HV serverisse, nagu oleks mudelennunduse klubi koos. |
inb4 uus vaidlus. *popcorn*
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
16.12.2013 00:19:29
|
|
|
jannu39, +1, ma lähen võtan kiirelt õlle ja siis mingit snäkki ka
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.12.2013 01:00:21
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
Täna paljudes serverites käind ja ainuke kus tropid passivad on HV oma.
Ja loomulikult Eestlased, kes muud.Mujal ei mäind ühtki minilennukit lendamas, tuled HV serverisse, nagu oleks mudelennunduse klubi koos. |
Eile ja täna on VGC tüübid päris aktiivselt mudellennundusega tegelenud, üldiselt on see vaimustus nagu maha vaibunud.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
16.12.2013 01:16:31
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| jeanman kirjutas: |
Täna paljudes serverites käind ja ainuke kus tropid passivad on HV oma.
Ja loomulikult Eestlased, kes muud.Mujal ei mäind ühtki minilennukit lendamas, tuled HV serverisse, nagu oleks mudelennunduse klubi koos. |
Eile ja täna on VGC tüübid päris aktiivselt mudellennundusega tegelenud, üldiselt on see vaimustus nagu maha vaibunud. |
Ütleme nii, et see lennuk on tore asi
Aga üldse ei taha helikopteritele pihta minna isegi mitte splash :/
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.12.2013 01:40:42
|
|
|
| Kurat võimatu on ju UCAV unlockida kui air superiority raundid on migni 2 ticketit, eriti kui veel lendamises pask oled.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
16.12.2013 02:05:21
|
|
|
Siin video selle Terrrain decaration asetuse bugist (ehk on kellelegi abiks, proovige) : http://www.youtube.com/watch?v=Wh0BZZU6c1k&t=1m8s
Kui mina öieti aru saan, siis MEDIUM on tegelikult ULTRA, selles videos. Minul on LOW = ULTRA ja möjutab märgatavalt fps-i.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
16.12.2013 03:27:45
|
|
|
Minul on väike küsimus VGC meestele. Miks Te ronite HV serverisse kui see ei sobi Teile? Sellepärast, et saaks möliseda ja mingit lapselikku iba round roundi järel ajada? Või milles on probleem?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
16.12.2013 03:35:26
|
|
|
| Sama siin, low oli jah märgatavalt võimsam, kui viimati proovisin.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
16.12.2013 03:41:34
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
| Minul on väike küsimus VGC meestele. Miks Te ronite HV serverisse kui see ei sobi Teile? Sellepärast, et saaks möliseda ja mingit lapselikku iba round roundi järel ajada? Või milles on probleem? |
Probleem on selles, et need adminidest koerad tulid haukuma ja kui teravamalt vastu öeldi siis kostitati kohe pänniga. Täiesti lapsik. Loodame, et nüüd saab pohmakas ja tema juugendid rahus lahti lüüa üksteisel.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V4p3x
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2008
|
16.12.2013 03:47:33
|
|
|
Mida ma loen Viimaste lehtede sisu hirmutas küll ära mind, siia asja ei ole
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Antichraldo
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
16.12.2013 04:04:03
|
|
|
| Ma siin vaatan ka juba pikemat aega, et VGC meestel meri põlvini. Ingame chat ei ole delfi kommentaarium kus oma maailmavalu välja elada. Seni ei ole ma täheldanud, et ühtegi vaidlust VGC-ga oleks alustanud keegi teine, ikka tuleb esimene kommentaar sealtpoolt. Kui enne kaklust, selle ajal ning pärast seda käituda ei oska, siis on suures plaanis midagi väga halvasti. Kindlasti leiate endale alati mõne õigustuse aga päeva lõpuks on see nagu vastu tuult pissimine, alguses on hea ja soe - pärast külm ja märg.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
16.12.2013 04:11:32
|
|
|
| erlendk kirjutas: |
| Ma siin vaatan ka juba pikemat aega, et VGC meestel meri põlvini. Ingame chat ei ole delfi kommentaarium kus oma maailmavalu välja elada. Seni ei ole ma täheldanud, et ühtegi vaidlust VGC-ga oleks alustanud keegi teine, ikka tuleb esimene kommentaar sealtpoolt. Kui enne kaklust, selle ajal ning pärast seda käituda ei oska, siis on suures plaanis midagi väga halvasti. Kindlasti leiate endale alati mõne õigustuse aga päeva lõpuks on see nagu vastu tuult pissimine, alguses on hea ja soe - pärast külm ja märg. |
Mõistus ei ole enda teha..... Lahmivad kodanikud on oma Bannid kätte saanud, ning VGC-l on plekk küljes Mis teha kui inimesed oma Tag-ist lugu ei pea...
Isiklikult olen heatahtlik inimene ning ei tule kedagi püss ninaees sõimama.
DICE-i poolt on TAG-ide süsteem ka toredalt tehtud, üksõik kes võib VGC või HV tagi kasutada (kuritarvitada), ning pole mingisugust võimalust kindlaks teha kas antud isik on legit või mitte antud TAG-i all.
Lisaks pole võimalust TAG-e kasutajalt bannida
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.12.2013 04:22:03
|
|
|
| Rallih007 kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
| Minul on väike küsimus VGC meestele. Miks Te ronite HV serverisse kui see ei sobi Teile? Sellepärast, et saaks möliseda ja mingit lapselikku iba round roundi järel ajada? Või milles on probleem? |
Probleem on selles, et need adminidest koerad tulid haukuma ja kui teravamalt vastu öeldi siis kostitati kohe pänniga. Täiesti lapsik. Loodame, et nüüd saab pohmakas ja tema juugendid rahus lahti lüüa üksteisel. |
Serverilogi näitab kenasti, et mina lasin sulle headshoti, misjärel Sina mind cheateriks kutsusid. Seepeale vastasin: "cheat?", mis peale keegi KaJaKaRaJaKaS hakkas mind lolliks sõimama ja lõi käima VGC meestel elava arutelu selle kohta, et HV' ei suuda mõelda oma noobi ajuga (võite täpsustada, mida see tähendama peaks), ning HV'st kui 'Halajatest Valajad' ning 'Hälvikutest Vanurid'.
HV nime halvustamine/mõnitamine on serveris rangelt keelatud, samuti on keelatud ropendamine, mida teie seltskonnal jagus.
Kui kellelegi vastav reegel üldse kohe ei istu ja soovib HV nime mustata või täiest kõrist ropendada, siis võib heaga selle serveri külastamata jätta. Mina aga iga järgneva väärkäitumise kaebuse peale kostitan korraliku bänniga, hetkel juba 4 VGC nime kandvat mängijat jäädava bänni omale jõuludeks saanud.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
16.12.2013 04:38:50
|
|
|
Tulen vahepeal tagasi selle Terrain Decoration teema juurde. Tundub, et tõesti vastab asi tõele. Nimelt on DICE midagi jälle segamini ajanud ja LOW setting ongi tegelikult ULTRA ja ULTRA omakorda LOW. Igatahes Ultra peal olid mitmed põõsad ja lehed puudu ning LOW peal olemas.
Samas lugesin ühest teisest foorumist et päris nii lihtne see asi ei olegi, et paned ULTRA asemel LOW ja ongi korras. LOW nimelt joonistab ilusti välja puuduvad põõsad ja lehed kuid samas väheneb ka Draw Distance. Seega nagu polegi ühtegi õiget sätet, et kogu ilu korraga kätte saada.
Loodame, et DICE on ise asjast teadlik ja asi ära parandatakse varsti.
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.12.2013 09:48:43
|
|
|
| kaido163 kirjutas: |
Tulen vahepeal tagasi selle Terrain Decoration teema juurde. Tundub, et tõesti vastab asi tõele. Nimelt on DICE midagi jälle segamini ajanud ja LOW setting ongi tegelikult ULTRA ja ULTRA omakorda LOW. Igatahes Ultra peal olid mitmed põõsad ja lehed puudu ning LOW peal olemas.
Samas lugesin ühest teisest foorumist et päris nii lihtne see asi ei olegi, et paned ULTRA asemel LOW ja ongi korras. LOW nimelt joonistab ilusti välja puuduvad põõsad ja lehed kuid samas väheneb ka Draw Distance. Seega nagu polegi ühtegi õiget sätet, et kogu ilu korraga kätte saada.
Loodame, et DICE on ise asjast teadlik ja asi ära parandatakse varsti. |
No kuidagi pidi ju Dice selle mängu perfi parandama, sellised võtted on juba ammu kasutusel, märkamatult kaob midagi ära ja ongi perf parem ja hea kiidelda kuidas mäng optimeeritud.
Ütlen ausalt ise küll ühtegi puuduvat põõsast ei märka.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
16.12.2013 10:21:26
|
|
|
Ma testisin neid seadeid seal Test Ranges. Peale seadete muutmist tegin REDEPLOY punkti A ja siis muutsin seadeid ja tegin uuesti REDEPLOY. Low peal oli rohi tihe ja põõsaid rohkem. Kui aga panin ULTRA, siis oli rohi väga hõre ja paljas maa paistis. Mõned põõsad olid ka vähem. Palun teistel ka proovida ja jagada siis, kas teil ka samasugune anomaalia esineb või on midagi minu arvuti või configa?
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.12.2013 10:39:28
|
|
|
| Vaevalt et see nüüd sinu arvuti spetsiifiline on, kood on kõigil sama. Ütle siis oma conf ka juba.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
16.12.2013 10:47:07
|
|
|
Konfiguratsioon arvutil järgmine: Core i5 -4570, 8 GB 1600 Mhz mälu, Gigabyte 660Ti 2GB OC videokaart, 2TB HDD. Põhikonfiguratsioon sai kirja. (Eks profiili all mul täpsemalt kirjas)
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
16.12.2013 11:08:18
|
|
|
Siit teemast:http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955064768159361567/25/ leidsin sellise lingi http://imgur.com/a/zQGAF
Endal on ultra peal ja need põllud on täiesti siledad, ühesõnaga kui ise arvad et roomad võsas ringi, siis teiste jaoks mängid lihtsalt lageda välja peal ussikest ja saad nuga
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
16.12.2013 11:28:44
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Rallih007 kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
| Minul on väike küsimus VGC meestele. Miks Te ronite HV serverisse kui see ei sobi Teile? Sellepärast, et saaks möliseda ja mingit lapselikku iba round roundi järel ajada? Või milles on probleem? |
Probleem on selles, et need adminidest koerad tulid haukuma ja kui teravamalt vastu öeldi siis kostitati kohe pänniga. Täiesti lapsik. Loodame, et nüüd saab pohmakas ja tema juugendid rahus lahti lüüa üksteisel. |
Serverilogi näitab kenasti, et mina lasin sulle headshoti, misjärel Sina mind cheateriks kutsusid. Seepeale vastasin: "cheat?", mis peale keegi KaJaKaRaJaKaS hakkas mind lolliks sõimama ja lõi käima VGC meestel elava arutelu selle kohta, et HV' ei suuda mõelda oma noobi ajuga (võite täpsustada, mida see tähendama peaks), ning HV'st kui 'Halajatest Valajad' ning 'Hälvikutest Vanurid'.
HV nime halvustamine/mõnitamine on serveris rangelt keelatud, samuti on keelatud ropendamine, mida teie seltskonnal jagus.
Kui kellelegi vastav reegel üldse kohe ei istu ja soovib HV nime mustata või täiest kõrist ropendada, siis võib heaga selle serveri külastamata jätta. Mina aga iga järgneva väärkäitumise kaebuse peale kostitan korraliku bänniga, hetkel juba 4 VGC nime kandvat mängijat jäädava bänni omale jõuludeks saanud. |
Cheaterik kutsusun ma asja pärast, sest minu pildis olid sa kõhuli maja taga ja snaipisid. Ja seda sõimu alustas teie pool ise nimetas VGC-d ajudeta lollideks ja , et kui nad mõtlema hakkavad siis oleks see aasta nali. Ja kuidugi hakkasn ma kaitsma. Kohe pugesite oma HV nime taha nagu mingi lasteaed. Ja see pänn ei morienda mind üldse. Leidub teisi ja paremaid servereidgi. Saafe nüüd südame rahus fap fap teha
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.12.2013 11:29:18
|
|
|
| Sain aru et sa konfiguratsiooni all pidasid silmas user.cfg confi, ma ei usu et sellise bugi otsas riistavara mingit rolli mängiks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
16.12.2013 11:34:21
|
|
|
See graafika teema on juba bf3 ajast pm sama. Eelmise arvutiga nägin ma kaugelt kõik katusepealsed ära (olgu vastane ükskõik kus nurga või kasti taga) ning teistel mappides puudus samuti palju vegetatsiooni.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
16.12.2013 11:41:41
|
|
|
Rallih007, palun hoia oma pudrumulk lihtsalt kinni. Mis mõttega sa õigustad oma käitumist, mille tagajärjel sa panniga piki molu said ? Sinu siinne tekst ütleb enamgi kui piisavalt, milline on sinu kui mõtleva inimese intelligentsi tase. Ja ütleme ausalt, kui sa saadad inimesi enda tegude tagajärjel üksteist nurgataha rahuldama, siis ei hakka sind keegi kusagil tõsiselt võtma. Täielik häbiplekk nii HV kui ka eesti BF kommuunile tbh. Mõni kõrgem foorumilord võiks selliseid kasutajaid regulaarselt mingi keelu või lausa omapoolse panniga tervitada.
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
16.12.2013 11:43:10
|
|
|
| Kas peale igat restarti peabki origini äppi uuesti sisselogima, kuigi linnuke on pandud "remember me" kasti?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cmk
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2010
|
16.12.2013 12:02:06
|
|
|
Dont fack with and HV.
VGC Rules this world and we are legion!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.12.2013 12:02:18
|
|
|
@Butcher, ei pea kui sa lisad ka linnukese et logi sisse automaatselt vms..
Mis siin selle sõimlemise teemasse puutub siis ma ausaltöeldes ei näe, et üks parem kui teine oleks, seega võiksite sellega kraaklemisega privasse kolida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
16.12.2013 12:10:22
|
|
|
| thebull, Oma arust ei teind ma midagi valesti kui kaitsesin ennast ja tuim pännimine ei ole mitte mingi ära tegemine ega pannika näkku löömine. Pigem lapsik tegevus, kus poetakse kahe tähelise lühendi taha ja arvatakse, et nii on õige.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
16.12.2013 12:12:08
|
|
|
| cmk kirjutas: |
Dont fack with and HV.
VGC Rules this world and we are legion!  |
Oled lahe nüüd oma libakontoga ?
Soovitan sul need logod eemaldada....
viimati muutis URM4Z 16.12.2013 12:13:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
16.12.2013 12:12:52
|
|
|
| Rallih007 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| Rallih007 kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
| Minul on väike küsimus VGC meestele. Miks Te ronite HV serverisse kui see ei sobi Teile? Sellepärast, et saaks möliseda ja mingit lapselikku iba round roundi järel ajada? Või milles on probleem? |
Probleem on selles, et need adminidest koerad tulid haukuma ja kui teravamalt vastu öeldi siis kostitati kohe pänniga. Täiesti lapsik. Loodame, et nüüd saab pohmakas ja tema juugendid rahus lahti lüüa üksteisel. |
Serverilogi näitab kenasti, et mina lasin sulle headshoti, misjärel Sina mind cheateriks kutsusid. Seepeale vastasin: "cheat?", mis peale keegi KaJaKaRaJaKaS hakkas mind lolliks sõimama ja lõi käima VGC meestel elava arutelu selle kohta, et HV' ei suuda mõelda oma noobi ajuga (võite täpsustada, mida see tähendama peaks), ning HV'st kui 'Halajatest Valajad' ning 'Hälvikutest Vanurid'.
HV nime halvustamine/mõnitamine on serveris rangelt keelatud, samuti on keelatud ropendamine, mida teie seltskonnal jagus.
Kui kellelegi vastav reegel üldse kohe ei istu ja soovib HV nime mustata või täiest kõrist ropendada, siis võib heaga selle serveri külastamata jätta. Mina aga iga järgneva väärkäitumise kaebuse peale kostitan korraliku bänniga, hetkel juba 4 VGC nime kandvat mängijat jäädava bänni omale jõuludeks saanud. |
Cheaterik kutsusun ma asja pärast, sest minu pildis olid sa kõhuli maja taga ja snaipisid. Ja seda sõimu alustas teie pool ise nimetas VGC-d ajudeta lollideks ja , et kui nad mõtlema hakkavad siis oleks see aasta nali. Ja kuidugi hakkasn ma kaitsma. Kohe pugesite oma HV nime taha nagu mingi lasteaed. Ja see pänn ei morienda mind üldse. Leidub teisi ja paremaid servereidgi. Saafe nüüd südame rahus fap fap teha  |
Mulle sa Rallih pole õnneks otseselt millegi halvaga silma jäänud aga piisav sellest tekstist mida sa siin ajad, et mõista millise inimesega tegu on. Sesmõttes, et pooled teist VGC omadest ei tohiks minuteada üldse seda mängidagi, kuna ESRB rating on 17+ vanustele.
Jah HV nime mustamine on igatipidi keelatud serveris, kuna tegu pole HV poolt korraldatud serveriga vaid HV kasutajate poolt renditud serveriga milles on saaudd HV nime kasutamiseks luba ja on mõeldud HinnaVaatluse ja ka muudele Eesti keeltesele kasutajatele külastamiseks, et nimi oleks kodumaine ja ära tuntav. See on meie põhireegel ja selle vastu eksides on karistus 100% garanteeritud. Kui ei meeldi siis ära tule enam. Jah on teisigi "paremaid" servereid kus pooled VGC vennad saavda spawnis istuda ja SUAV/UCAV lennutada ning teine pool umbjoobes olles sõimata kõiki. Ma usun, et kellelgi pole ka kahju kui te kaote meie serverist. IRF inimesed Norrast käivad, Eesti 0AIM inimesed käivad ka meil mängimas ja kõik saame omavahel vägagi hästi läbi. Ainus kellega pidev probleem on VGC. See kiri muidugi ei kehti kõigile VGC inimestele, kuigi jah nagu FFB mainis on terve VGC nimi mustata saanud ja võiks olla võimalus osadel keelata kasutada kindlaid Tage.
Isegi see Lockeri video mis üks päev üles laeti juba selle esimese 5 sekundi vaatamise järel oli selge milline kamp pubekaid istub VGC tagiga.
Kui tulevikus kellelgi midagi öelda on, siis pöörduge otse kasutaja poole ja lahendage asja nagu normaalsed tsiviliseeritud inimesed, mitte ärge hakake kohe HV kaela seda asja lükkama.
viimati muutis Revan 16.12.2013 12:32:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar26t
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2011
|
16.12.2013 12:37:27
|
|
|
Kui kedagi huvitab siis patch on 891mb.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
16.12.2013 12:41:23
|
|
|
Tere,
Sai siis eile endale BF4 ära installitud. mõned tunnid mängu mille jooksul 2 korda jooksis kokku aga seda kaardi vahetamisel. Kuigi sain kuuli igas asendis siis ise mänguga väga rahul. Tuli vaid tõdeda, et graafikakaardi upgrade tuleks ära teha.
Esimene kokkupuude mänguga
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
16.12.2013 12:48:28
|
|
|
| Sain uue patchi installitud aga Terrain Decoration bug on ikka alles. Ehk siis low on ultra ja vastupidi. Kas teistel ka sama?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cmk
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2010
|
16.12.2013 13:06:11
|
|
|
VGC Is the Best
HV noliferid istuvad oma servus 24/7 HALE!
VGC Rules this world and we are legion!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
16.12.2013 13:09:03
|
|
|
VG - Virgin gaming ?
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
proz213
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2012
|
16.12.2013 13:11:45
|
|
|
| cmk kirjutas: |
VGC Is the Best
HV noliferid istuvad oma servus 24/7 HALE!
VGC Rules this world and we are legion! |
Oleks see vaid nii, et nad 24/7 seal istuvad, mina näen inimesi ainult õhtupoole
2/10 try harder
_________________ "either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” ― Arthur C. Clarke |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar26t
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2011
|
16.12.2013 13:12:03
|
|
|
| kala1 kirjutas: |
| VG - Virgin gaming ? |
Ära lange samale tasemele. Küll saab varsti siit ka bani.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cmk
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.12.2013 13:20:13
|
|
|
| Ei tea kas neid Ultra dekoratsioone ongi vaja sel juhul kui need põllud on nii rohtus. Low meestel siis ju tohutu eelis Ultra ees. Aru ma ei saa miks ei tehta juba nii, et low peal on see vegetation lihtsalt kehvema kvaliteediga mitte maha keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
16.12.2013 13:35:41
|
|
|
Terrain Decoration bugiga minul nüüd nii, et kui vahetan selle mängus highilt - mediumile siis graafika terraini suhtes töuseb ja fps kukub. Muutmata seda asetust panen mängu täiesti kinni ja uusti sisse minnes jälle asi korras, fps töusnud ja graafikas on muutuseid. Jääb tunne, et mängu ajal tehtud muutused nullitakase, mängu uuesti käivitamisel? Seega on raske aru saada, milline asetus löpptulemusena köige parem/viletsam oleks. See LOW on aga selgelt ULTRA, kui seda mängu ajal vahetada (fps kukub tunduvalt LOW-ga).
Ropendamise kohapealt pidagu ropendajad oma suu ilusti kinni! Töstan mytsi yhe vene serveri ees (teatavalt vene keel tuntud "uhke" ropendamisega), kes kolmanda ropu söna puhul jagab pänni. Hoolimata sellest, miks, kes, kellel öigus jne. Selgelt tunda, et inteligentsematel venelastel mööt täis ropendamisest. Tore on ka kuulda, et kui kellelgi mingi roppus lipsab, surma saades jne. siis kohe vabandab ja see sellisel juhul vist arvesse ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|