Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas mängid Hearthstone'i?
Jah
62%
 62%  [ 5 ]
Ei
37%
 37%  [ 3 ]
hääli kokku : 8

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 16:27:30 vasta tsitaadiga

Miskipärast ei ole ühtegi mängu kaotanud tugeva Questing Adventureri abile... vähemalt ei mäletaks küll ühtegi. Aga tugev kaart on ju küll.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 18:04:04 vasta tsitaadiga

On open beta täpsem aeg ka välja kuulutatud? Oskab keegi soovitada kust neid keysi veel leida võib lisaks ootamisele? Tundub, et ise nad mulle keyd ei anna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 19:04:01 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
On open beta täpsem aeg ka välja kuulutatud? Oskab keegi soovitada kust neid keysi veel leida võib lisaks ootamisele? Tundub, et ise nad mulle keyd ei anna icon_biggrin.gif

google hearthstone beta key giveaway sort by date
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 11.12.2013 19:36:07 vasta tsitaadiga

Eurogameril on 2500 key-d mis jaotatakse laiali 16. kuupäeval.
http://www.eurogamer.net/articles/2013-12-10-weve-got-another-2500-hearthstone-keys-to-give-away
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 11.12.2013 20:46:15 vasta tsitaadiga

Sain Blizzardilt meili just võtmega. Tundub päris mõnus asi loengus toksimiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 11.12.2013 22:21:07 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Sain Blizzardilt meili just võtmega. Tundub päris mõnus asi loengus toksimiseks.


Mul sama.. esmaspäeval oli kiri saadetud (Gmaili promotionsite alt leidsin icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 22:58:08 vasta tsitaadiga

Sain ka imekombel võtme.. teeb vast mõned videod, tundub huvitav, kuigi peale pokkeri küll kaardimängud ei tõmba icon_razz.gif Samas kunagi sai mingit RPG laadset kaardimängu mängitud ja oli väga fun kui lõpuks pihta said kuidas asi käib, kahjuks oli vaid IRL variant icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 02:47:53 vasta tsitaadiga

Täna tegin hetke emotsiooni ajendil vist küll eriti kahtlase liigutuse, lasin tükkideks enamuse epicuid, siniseid ja 2 legendarit klassidelt, mida ma hetkel mängida ei plaani, et craftida endale maagile 1 legendary... eks näis kas tasus ära ja kas jõuab rank1'ni ainult maagiga:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 04:04:25 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Eurogameril on 2500 key-d mis jaotatakse laiali 16. kuupäeval.
http://www.eurogamer.net/articles/2013-12-10-weve-got-another-2500-hearthstone-keys-to-give-away


Andin neile oma mailiaadressi, äkki läheb õnneks!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 08:53:38 vasta tsitaadiga

Ennäe imet! Potsatas siis minugi postkasti lõpuks võti. Soovijatel palun saata PS tänase päeva jooksul. Päeva teises pooles mingi hetk olen uuesti arvuti taga, siis jagan võtme ära.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eimar
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 09:20:56 vasta tsitaadiga

pro tip
You are now able to abandon one quest per day. When you abandon a quest, you’ll receive a new, random quest in its place.
ja proovida questiks saada:P
Total Dominance Win 7 games in any mode 100 Gold
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 16:02:39 vasta tsitaadiga

Minu ülearune võti leidis uue omaniku. Mu kallis kaasa oli fortuunaks ning võitjaks osutus striker13
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 00:34:30 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Minu ülearune võti leidis uue omaniku. Mu kallis kaasa oli fortuunaks ning võitjaks osutus striker13


thumbs_up.gif SUPER, tänud! icon_biggrin.gif

edit: Kas kuskil seda ka kirjas on, et mitme arena võiduga mitu asja auhinnaks saab? esimena arena tuli 5-3, peab rahul olema icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 01:45:44 vasta tsitaadiga

keegi sõprade vastu on proovinud mängida? lisasin praegu mängu vasakust alumisest nurgast nupule vajutades sõbra e-posti aadressi kasutades, tema lisas mu battletagi vms. Samas teineteist me online ei näe.


hmm. asi vist selles, et minu battle.net konto on usa serveris ja sõbra oma eu serveris. win thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 13.12.2013 09:29:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sanas mage mitte mingisugused muutused on paras nali.


Constructedit mängides on iga teine mängija maag ning absoluutselt kõik kaardid on 100% samad neil. Suhteliselt nüri, kui enamus ajast on su käsilased külmutatud. Samas on käekiri kõigil sama, peaks oma decki natuke kohendama ning leidma mingi rush tüüpi strateegia, kus maagid ei jõua 7'nda turni juures Flamestrikini või piisavalt kiiresti sind kümutada. Flamestriki vastu aitab muidug turn 6 panna +5 healt tüüp lauale, soovitavalt suure atck'ga.

Aga maagil on veel sada muud võimalust neutraliseerida kaarte, poly, frostbolt, cone, fireball jne. Seal peaks neid mana coste kohendama, poly on 4 mana ning elimineerib ükskõik kui suure ohu. Fireball 4 mana ning 6 damage, võiks olla 6 ja 6. Frostbolt 3 damage ning freeze 2 mana eest icon_rolleyes.gif Isegi divine shieldi'ga freezitakse minion ära, mana võiks olla 3 ning shieldi maha võttes sinu minioni ei freezi. Pyroblast on see kõige OP'im. Kui sul käes 8'nda turni alguseks 2 pyrot, 1 fireball ning vastasel elusid 25, siis polegi mõtet strateegiat rakendada, ainult tulista.

Mulle meeldis ka maagiga mängida, kuid nähes, kui OP asi praegu on, siis ei teki enam pinget. Loodetavasti seal tehakse muudatusi.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 09:55:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hmm. asi vist selles, et minu battle.net konto on usa serveris ja sõbra oma eu serveris. win

no logi siis battle net appiga eu serverisse. Aga HS friendslist ei puutu sellesse. Ma usa bneti sisse logituna näen EU sõpru ikka, mitte US omasid.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 11:12:51 vasta tsitaadiga

Plin500, ürita oma "OP" maagiga Brewmasterini jõuda.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 11:28:55 vasta tsitaadiga

ei tea, ma mängin maagi, mängin ka decki kus on väga palju kontrolli sees ja tugevad finisherid.
Aga see, et sinna finisherini jõuda on vahel ikka paras peavalu. Maagiga on mõnus, kui kaart jookseb, aga kui sul on käes 6st kaardist 5 ainult CC ja millegagi damaget teha pole, siis on sellest üsna vähe kasu ...

Ise küll ei ole täheldanud, et üks klass on tugevam kui teine, hästi mängida, on iga klassiga võimalik kõrgele jõuda. Priest on oma mehaanikatega tunduvalt tüütum kui maag.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 12:22:39 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
tsitaat:

hmm. asi vist selles, et minu battle.net konto on usa serveris ja sõbra oma eu serveris. win

no logi siis battle net appiga eu serverisse. Aga HS friendslist ei puutu sellesse. Ma usa bneti sisse logituna näen EU sõpru ikka, mitte US omasid.

kuidas bnet appiga eu serverisse logida? kuidas seda vahetada saab?

qUxUp#1242 <addige mind keegi. tahaks näha, kas saab teiega listi tööle icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 14:44:21 vasta tsitaadiga

Ise punnisin kah maagiga aga tundus kuidagi liiga palju sõltuvuses olevat kaardi jooksuga, võtsin hunteri ette, panin ühe basic kaartidega decki kokku ja võidud hakkasid tulema, suutsin kiirelt rank 19 kolme tärni peale ajada, a võibolla on mul lihtsalt joppanud icon_biggrin.gif hetkel meeldib hunter kõige rohkem
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 13.12.2013 14:46:31 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
kuidas bnet appiga eu serverisse logida? kuidas seda vahetada saab?


Kui oled juba sisse loginud, siis kliki vasakus üleval nurgas Beta ikoonile ning logi välja. Siis peaksid saama regiooni valida.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 15:00:01 vasta tsitaadiga

tänud potsataja.
qUxUp#1242 <addige mind keegi. tahaks näha, kas saab teiega listi tööle
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 17:17:59 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Ise punnisin kah maagiga aga tundus kuidagi liiga palju sõltuvuses olevat kaardi jooksuga, võtsin hunteri ette, panin ühe basic kaartidega decki kokku ja võidud hakkasid tulema, suutsin kiirelt rank 19 kolme tärni peale ajada, a võibolla on mul lihtsalt joppanud icon_biggrin.gif hetkel meeldib hunter kõige rohkem


Sama siin. Panin kokku low mana cost beast decki ja sellega läheb maagide vastu päris hästi.

Eriti tore on lasta üks flare mis võtab maha tiigri ja veel mõne secreti, plus card draw.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 17:39:00 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
thargun kirjutas:
Ise punnisin kah maagiga aga tundus kuidagi liiga palju sõltuvuses olevat kaardi jooksuga, võtsin hunteri ette, panin ühe basic kaartidega decki kokku ja võidud hakkasid tulema, suutsin kiirelt rank 19 kolme tärni peale ajada, a võibolla on mul lihtsalt joppanud icon_biggrin.gif hetkel meeldib hunter kõige rohkem


Sama siin. Panin kokku low mana cost beast decki ja sellega läheb maagide vastu päris hästi.

Eriti tore on lasta üks flare mis võtab maha tiigri ja veel mõne secreti, plus card draw.

Huvitav. Peaks just väga halvasti mienma. Maagidel ju jube palju nõidusi, millega su nõrgad elukad maha võtta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 17:50:41 vasta tsitaadiga

kui sul deckis ainult beastid, siis ei ole nad midagi nii nõrgad, isiklikult olen ühe käiguga löönud maagi platsilt minema(maagil oli 20 elu, endal mul oli mingi 3 elu alles)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 13.12.2013 18:29:10 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
kui sul deckis ainult beastid, siis ei ole nad midagi nii nõrgad, isiklikult olen ühe käiguga löönud maagi platsilt minema(maagil oli 20 elu, endal mul oli mingi 3 elu alles)


See vist juhtus enne viimast patchi, kus hounds ära nerfiti?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 20:21:15 vasta tsitaadiga

see kusjuures juhtus täna icon_biggrin.gif aga täitsa võimalik(ei usu icon_biggrin.gif ) et oli eriliselt koba maag icon_biggrin.gif
on ikka hää mäng küll, ise olen nüüd 3 päeva enamvähem hommikust õhtuni lasknud (mul on hetkel rohkem vaba aega käes kui oleks tervislik) ja nüüd vaikselt hakkan jagama kes, kus, mis, vahel kaotan vahel võidan, hetkel pendeldan seal rank 19 ja 20 vahel aga ma ei jäta lootust, jõuda rank 1 peale (okei okei, äkki saaks kõigepealt 18 kätte icon_biggrin.gif )
just kohtasin maagi kelle deck oli murlocid ja mõned spellid, käis kähku, plõnn, plõnn ja ma surnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 20:28:51 vasta tsitaadiga

EDIT: Lännu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 22:59:06 vasta tsitaadiga

Ise jõudsin oma warlock kaardipakiga täna rank 13 välja. Samas rohkem eriti isu edasi mängida ei ole, kui 70% mängudest tuleb mage vastu. Mage vastu võidu % on 44 mul, pole kõige hullem aga siiski. Mida edasi sedasi edasi ainult korralikud mage tulevad ja nende vastu on raske saada va. kui just kaartidega tõesti ei vea. Endal ei ole kõike vajaliku korraliku mage tekki tegemiseks veel ei ole ja üldse selline mage play stiil just eriti endale ei meeldi. Päris palju on mind aidanud Ragnaros the Firelord, mis on päris tõhus mage vastu. Vedas sain eelmisel nädalal kaardipakist, tegu oli minu esimese legendary kaardiga. Kuskil 30 oli avanud (ühtegi pole ostnud).
Ise eriti kiireid muutusi seoses mage ei looda. Kui vaadata Blizz tegutsemise kiirust, siis hea kui jaanuari lõpus heal juhul (loodan et eksin) aga kindlasi mitte see aasta enam, pühad varsti ukse ees (oleks üllatus).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 23:23:01 vasta tsitaadiga

minu arvates on tegemistl pay to win mänguga, ma olen näinud korraga laual kahte 12 lege mobi, nagu wtf, ma nagu näen oma tasemel lege kaarte, nii loobun
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 23:23:06 vasta tsitaadiga

Kust sa neid võiduprotsente võtad?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2013 23:43:24 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kust sa neid võiduprotsente võtad?

Ise pean enda jaoks statistikat (sõber Excel). Pakub selline asi huvi, kuidas mingi klassi vastu läheb jms.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 14.12.2013 00:10:27 vasta tsitaadiga

Ise kasutan seda.

Vahepeal kalab, aga enamuse mängudest siiski recordib ära. Beta staadiumis veel!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 00:38:37 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Ise kasutan seda.

Vahepeal kalab, aga enamuse mängudest siiski recordib ära. Beta staadiumis veel!

Väga asjalik programm.
Minu lemmikfunktsioon "switch back to HS window when your turn starts" vms.
Eriti kasulik - arvestades seda, et mõned mängijad teevad käike jube kaua või afkivad vahel.

Endal siis hää teises aknas passida ja südamerahus aega parajaks teha - ilma, et teised peavad sinu järgi ootama.

Programmi puhul on hetkel halb see, et full screen modes ei tööta (ning windowed mode on viimase uuendusega hsil katki läinud).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 00:50:30 vasta tsitaadiga

vist sattusin mingi jura otsa, kaartide valimise lõpus käis põmm ja ma kutu, tundus nagu mingi bott või miskit
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 00:54:51 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
vist sattusin mingi jura otsa, kaartide valimise lõpus käis põmm ja ma kutu, tundus nagu mingi bott või miskit

Mida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 01:08:45 vasta tsitaadiga

mis mõttes mida? läksin mängu, valisin kaardid, vastane uimerdas kuni süütenööri lõpuni ja siis käis pauk, mõlemad surnud ja ma 1 tärnist ilma
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 02:20:53 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
minu arvates on tegemistl pay to win mänguga, ma olen näinud korraga laual kahte 12 lege mobi, nagu wtf, ma nagu näen oma tasemel lege kaarte, nii loobun


mul oli vahepeal 5-6 leget... praegu on 3 ... ostnud olen 2 kaardipakki, et saada legendary exclusive kaart betas osalemise eest icon_razz.gif Ei nimetaks väga pay to win mänguks legendaryde arvu järgi...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 10:50:00 vasta tsitaadiga

Sain ka Blizzardilt võtme ja see ootab nüüd uut omanikku. Kellel veel puudu ja soovib, siis sooviavaldus PS-i ja umbes 14:00 läheb loosiga kellelegi.

edit: võti Smoking

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.


viimati muutis striker13 14.12.2013 15:04:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 14.12.2013 11:44:53 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
thargun kirjutas:
minu arvates on tegemistl pay to win mänguga, ma olen näinud korraga laual kahte 12 lege mobi, nagu wtf, ma nagu näen oma tasemel lege kaarte, nii loobun


mul oli vahepeal 5-6 leget... praegu on 3 ... ostnud olen 2 kaardipakki, et saada legendary exclusive kaart betas osalemise eest icon_razz.gif Ei nimetaks väga pay to win mänguks legendaryde arvu järgi...


Enamus legesid jurad, selleks. Ise sain eile peale Arenat pakist Ysera, mis on üks parimaid legesid üldse. Samas on see ka ainuke, mis olemas icon_smile.gif et korralikult käivat decki kokku panna, millel oleks mitu strateegiat, on vaja neid legesid veel. Sellest ka ehk väheke see P2W.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 18:22:35 vasta tsitaadiga

Maged on praegu tõesti tugevad, hetkel 25->15 1star oma maagiga nii, et mingi 2-3 korda olen kaotanud vahepeal. Kui vastane viskab oma ragnarosi vms. legendary lauda, siis kiire polymorph ja gg. Eks näis, kuidas deck toidab rankides tõustes, mul suht odavad kaardid kõik ning deck on veel craftimisel icon_razz.gif.

Deck ise on selline, kui keegi tahab proovida või on niisama huvi:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kõik soovitused on teretulnud, sest ma kaardimängudes ikka suhteliselt halb icon_lol.gif

Edit: Muutsin ranki, nüüd 15 1star, pole vahepeal kaotanud.


viimati muutis Eldest 14.12.2013 19:35:10, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 18:37:20 vasta tsitaadiga

Water Elemental ja Auctioneer midagi asjalikku vist ei ole (loe: on paremaid kaarte asenduseks).

Aga eks minagi oma cheap-o-deck maagiga olen vaid lvl 15 ja edasi ei pääse hetkel. Mõtlen, mida teha.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 14.12.2013 22:07:29 vasta tsitaadiga

kas neid beta võtmeid ikka jagatakse veel? Ootamisest juba halliks läinud, Blizzard on mind vist ära unustanud icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 14.12.2013 22:16:24 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
kas neid beta võtmeid ikka jagatakse veel? Ootamisest juba halliks läinud, Blizzard on mind vist ära unustanud icon_sad.gif


optisin ka väga ammu, sõpradel kõikidel olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 22:51:54 vasta tsitaadiga

Täna juhtus mingi kummaline bug. Panin secret-i mängu, mana läks, aga secret ei tekkinud ja kaart jäi ka alles icon_biggrin.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 14.12.2013 23:20:17 vasta tsitaadiga

olen paar päeva mänginud.. suht raske mäng icon_biggrin.gif
Soovitage mis herot kasutada icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2013 23:49:49 vasta tsitaadiga

rolfvector kirjutas:
olen paar päeva mänginud.. suht raske mäng icon_biggrin.gif
Soovitage mis herot kasutada icon_smile.gif ?


Kõik on mingis olukorras head. Mage võib-olla kõige lihtsam, eriti alguses.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2013 00:04:49 vasta tsitaadiga

rolfvector kirjutas:
olen paar päeva mänginud.. suht raske mäng icon_biggrin.gif
Soovitage mis herot kasutada icon_smile.gif ?

Kasuta seda, kellega meeldib mängida. Soovitan kõik kangelased läbi proovida.
Mängides jälgi, milliseid kaarte vastased kasutavad/milliseid kombinatsioone/trikke. Hea koht õppimiseks.

Lisaks mõjutab mängu väga palju ka see, millised kaardid sul käes on. Näiteks halbade kaartidega võib roog väga igav olla, samas kui saad mõned combo kaardid, muutub mäng palju põnevamaks.


Maagi, priesti hinnatakse praegu üheks mängu tugevaimaks. Samas algusekaartidega ei pruugi nad "nii" tugevad olla.


Proovi näiteks paladini, preestri või maagiga. Hunteriga ka.
Ise ütleksin, et preestrit, paladini, hunterit on uuel mängijal lihtsam mängida (võrreldes maagiga nt).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2013 02:32:23 vasta tsitaadiga

mkutt kirjutas:
freestyler kirjutas:
kas neid beta võtmeid ikka jagatakse veel? Ootamisest juba halliks läinud, Blizzard on mind vist ära unustanud icon_sad.gif


optisin ka väga ammu, sõpradel kõikidel olemas.


Huvitav, mul tuli küll ühele ja samale mailile (loe b.net kontole) 2 võtit. Üks oli tänuks, et nende seda desktop klienti kasutasin ja teine.. ju oli opt-in mass. Vahe oli neil mingi 4-5 päeva ainult.

tsitaat:
Täna juhtus mingi kummaline bug. Panin secret-i mängu, mana läks, aga secret ei tekkinud ja kaart jäi ka alles

No sellepärast kutsutaksegi mängu betaks ehk?!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2013 03:47:35 vasta tsitaadiga

mkutt kirjutas:
freestyler kirjutas:
kas neid beta võtmeid ikka jagatakse veel? Ootamisest juba halliks läinud, Blizzard on mind vist ära unustanud icon_sad.gif


optisin ka väga ammu, sõpradel kõikidel olemas.


Ise liitusin battle.net-s beta programmiga kuu aega tagasi või vähem ja eile potsatas postkasti beta võti. Paar mängu saanud teha nüüd.
Eks sul tuleb ka mingi hetk icon_wink.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.