Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 20:01:20 vasta tsitaadiga

Aga pane hind ka kirja, vahetajaid on kõik kohad täis, valitakse enamasti ikka hinna järgi.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2013 20:05:21 vasta tsitaadiga

Ei pane, sest iga auto on erinev ja huvilised saavad võtta ühendust TELEFONI teel. Siinset teemat rohkem ei risusta.
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 24.11.2013 14:11:38 vasta tsitaadiga

Andre kirjutas:
Andre kirjutas:
Aitan rehvivahetusega Tallinnas Mustamäel.
Telefoninumber profiilis.

Samas müügiks mõned jooksud kasutatud rehve.
Kui otsid mõnda kindlat mõõtu, saada PS.


Kõigil rehvid all?
Hetkel ei ole läbi HV ühtegi soovijat tulnud.
Kõik ei saa tulla sellel päeval, kui hakkab lund sadama. Siis ei ole mul ilmselt aega telefonilegi vastata.

Saatsin PS

Kuskohas mustamäel= Tänava võiks vähemasti öelda, teaks arvestada, kes on lähim icon_wink.gif




Kas keegi saab aidata sellise aparaadiga, mis tuvastab seina sees elektrijuhtmete asukoha?

Oleks tarvis kolmetoalises korteris ära märkida. Hiljem oleks ka juhtmefreesi teenust vaja (sooned sisse teha, et uued juhtmed panna).

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 22:58:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi lambanahkade müügiga tegeleb ja saab head hinda teha? Tahaks paar tükki osta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008




sõnum 28.11.2013 23:05:01 vasta tsitaadiga

Keegi telefonide remondiga ka tartus tegeleb?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:25:18 vasta tsitaadiga

Kellegi kaudu voodimadratsit hea hinnaga saab, võib PS'i teel märku anda. thumbs_up.gif
Suuruseks võiks 140x200cm olla.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.12.2013 15:36:09 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/e.elbra?fref=ts
see inimene pakub sellises mõõdus madratsit.

http://www.dormeo.ee/madratsid/imemory-silver-madrats.html

Aga ma ei tea, kas sa seda näed või ei. Tegemist kasutatud madratsiga.

tsitaat:
Tee oma pakkumine mulle e.elbra@gmail.com (asub Tallinna kesklinnas

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:51:36 vasta tsitaadiga

Onedream kirjutas:
Keegi telefonide remondiga ka tartus tegeleb?


Janar74

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2013 18:43:26 vasta tsitaadiga

Tervitus.

Tahaks ühte Fossil-i käekella. Sellist. Ametlik nimi peaks olema Fossil Decker Cuff Leather. Kas keegi tegeleb käekellade müügiga?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 15:41:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutajatest piltide raamide ja raamimisega ka tegeleb icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 18.01.2014 09:28:47 vasta tsitaadiga

Kuskohast ma saaks grafiit musta riiulimaterjali, et riiulit teha?



Teine küsimus- kas keegi köögimööblile ka suudab pakkumist teha, mis on parem, kui avalikud hinnad?



EDIT: küsimus 3- keegi LG teeninduses (garantiiremondis) töötab?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 01.02.2014 13:47:06 vasta tsitaadiga

Keegi ehitusmaterjalidega tegeleb? Oleks vaja erinevas suuruses höövelprusse, villa, OSB plaati jms
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 19:23:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi autorendiga kah tegeleb? Äkki saab mai alguses nädalaks-paariks diili teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 17:16:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi tegeleb mängukaartide, karpide jms trükiteenustega?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 17:13:13 vasta tsitaadiga

Uusi suverehve autole kellegi käest? eusa_think.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 22:27:11 vasta tsitaadiga

Saab soodsalt valvesüsteeme koos paigaldusega,
lisaks klaasi, nii karastatud, aukudega, värvitud al. 4mm-10mm~ eri värvilisi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 27.02.2014 23:06:06 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Saab soodsalt valvesüsteeme koos paigaldusega,
lisaks klaasi, nii karastatud, aukudega, värvitud al. 4mm-10mm~ eri värvilisi.

Tulekindlat klaasi kerisele ei ole pakkuda?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 08:43:02 vasta tsitaadiga

räägi sellest kerise klaasist lähemalt, kuhu selle seal panna tahad?icon_eek.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 15:31:21 vasta tsitaadiga

jtamm kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Saab soodsalt valvesüsteeme koos paigaldusega,
lisaks klaasi, nii karastatud, aukudega, värvitud al. 4mm-10mm~ eri värvilisi.

Tulekindlat klaasi kerisele ei ole pakkuda?
Vastasin psiga.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 20:58:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
räägi sellest kerise klaasist lähemalt, kuhu selle seal panna tahad?icon_eek.gif
Luugile ma eeldan?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 03.03.2014 00:21:08 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Hiid kirjutas:
räägi sellest kerise klaasist lähemalt, kuhu selle seal panna tahad?icon_eek.gif
Luugile ma eeldan?

Ikka luugile jah.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 03.03.2014 14:05:34 vasta tsitaadiga

kellelgi elioni digiboxi 5v adapterit on pakkuda?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 14:18:47 vasta tsitaadiga

mis otsaga see on? Äkki mul isegi oli midagi icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2014 00:06:12 vasta tsitaadiga

On kellelgi mingeid kontakte et soodsamalt saada rulluiske?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 00:44:10 vasta tsitaadiga

Keegi Tartus mõnes arvuti/tehnikapoes töötab? Vaja kahte tahvelarvutit soodsamalt.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 02.05.2014 15:37:46 vasta tsitaadiga

Keskkooli matemaatikat õpetaks/juhendaks ka keegi? Või teab kedagi soovitada? beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 12:30:26 vasta tsitaadiga

Ega keegi äkki ei tegele paintball'i ürituste korraldamisega Tallinnas? Oleks vaja kuu lõpus üks 10-15 osalejaga asi läbi viia.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 21:50:28 vasta tsitaadiga

namstoop, sõbrad teevad asju http://achtung.ee/ Commer-i nime mainimisest võib kasu olla icon_razz.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 18:00:06 vasta tsitaadiga

Kellegi kauda Samsung Gear 2 Neo't ei saa odavamalt?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 18.05.2014 20:57:59 vasta tsitaadiga

aHVidele -5% @ www.lihased.ee - valgud, kreatiin, beanut butter jms thumbs_up.gif
kupong "AHV"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 21:03:41 vasta tsitaadiga

wat? Beanut? 1. A nut-sackless man named Bill.?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 09:24:59 vasta tsitaadiga

Soov külmikut soetama hakata, kuid ei meenu kasutaja, kelle kaudu hea hinnaga saada... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 09:30:48 vasta tsitaadiga

Wertex oli see kasutaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crashromeo
HV Guru
crashromeo

liitunud: 04.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2014 18:21:34 vasta tsitaadiga

oleks huvi WIN 7 PRO järgi firma arvutitele. 20-25 TK.
PS kui keegi teab kedagi.

ja elektrivaldkonna manti võib minult küsida. otsahülsist kuni lambini välja.silman.ee
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 15.06.2014 18:11:47 vasta tsitaadiga

Keegi akende pakkumisega tegeleb?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 18:19:55 vasta tsitaadiga

eks neid ole terve ilm täis icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2014 15:09:28 vasta tsitaadiga

Kellegi kaudu Santa Maria suuri maitseaineid ? Need, mis on purgis.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2014 17:43:27 vasta tsitaadiga

kaupmehes on suured suhteliselt odavad, võrreldes ppoodidega, kus vaid väikesed saada.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.07.2014 18:51:18 vasta tsitaadiga

Kes euronicsis soodukat teha saab?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 19:10:13 vasta tsitaadiga

Müüja leti taga? 5-7% on ikka nende pädevuses.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.07.2014 19:14:12 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Müüja leti taga? 5-7% on ikka nende pädevuses.

Teevad ka? Olen Tartus sealt 3 korda minema läinud, sest ilmselt arvas müüja, et tal läheks hoopis seda soodustust vaja enda boonusena.
Tellisin siis Saksast ja sain 15% soodsamalt...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 19:17:23 vasta tsitaadiga

Magic, Tartust ausaltõeldes pole küsinud ega ostnud midagi aga Tallinnas olen küll saanud a'la 200€-se digifotoka jms kauba pealt. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 19:18:30 vasta tsitaadiga

Tartu lõunakas on meie mees, aga katted on neil väikesed. 5% jahh keskmiselt alet icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.07.2014 19:21:08 vasta tsitaadiga

Kindlasti peaks saama, aga kas teevad... Sisuliselt see nende palgalisa.
See viimane ehk rikub ka asja ära, või on süsteemi muudetud...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.07.2014 19:44:44 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Tartu lõunakas on meie mees, aga katted on neil väikesed. 5% jahh keskmiselt alet icon_lol.gif

Kes see mees on? Äkki annab sealt osta ja siia nn "saata"?



Kas kodumasin.ee-s ka keegi käpp on?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 13:46:02 vasta tsitaadiga

Oleks vaja Makita tööriist osta. Kas keegi saab ale teha icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.08.2014 15:06:13 vasta tsitaadiga

Onoffis on kedagi, kes soodukat teha saab?

Või digiladu?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/


viimati muutis -KRANTS- 03.08.2014 16:38:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2014 16:16:07 vasta tsitaadiga

Euronics või OnOff Tartus huvitaks ennastki.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.08.2014 16:39:34 vasta tsitaadiga

Tartu euronicsis on küll siit inimesi.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2014 08:32:07 vasta tsitaadiga

Homme läheb Euronicsis diiliks. Kes sealt, ja läbi kelle saaks suurelt summalt veel maha lihvida, andke märku. Hetkel ainult ~10%
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.