Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2013 15:27:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Elion ei kohusta 2 aastast lepingut tegema, ise kasutan kasutatud ruuterit mis ostas ostsin. Mingit siduvust ei ole teinud. Makse selle pärast väiksemaks ei lähe. Ruuteri saab tasuta lihtsalt oled kohustatud klient olema.

No shit sherlock eat.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 15:40:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Lõpetaks selle DLNA teema, selleks et sisevõrk toimiks on vaja sisevõrku ühe ruuteri taga või kasutades mingit erilist VPN lahendust üle välisvõrgu.
Antud sikutajate/mängurite skeem, switchi taha üks "serverarvuti" ja Elioni ruuter mille taga digitv ja teler ja wifiga seadmed, ei toimi serverarvuti ja ruuteri võrgus olevate seadmete omavaheline suhtlus, punkt.

Minu soovitus, natuke oodata seda uut Elioni ruuterit, see rahuldab üle keskmise kodukasutaja vajadused igal juhul.

Uut ruuterit reklaamid ka nagu mingit maailmaavastust aga välja tuleb samasugune käkk nagu seda oli uue nutitv-ga. Mida samuti reklaamiti nagu teab mitmendat maailmaimet....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 08.12.2013 16:34:06 vasta tsitaadiga

Mis tempoga elion tallinnas optilist võrku ehitab muidu ja millal võib üldse mõtlema hakata sellele, et eramajja optilise võiks saada(kaablikaev aianurga juures ja lähima optikaga kortermajani kanalit pidi 400 meetrit)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 16:39:34 vasta tsitaadiga

No isegi kesklinnas 10+ korteriga majad ei saa seda optilist icon_razz.gif Naljakas oleks kui nüüd eramajadesse hakataks vedama icon_eek.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 16:46:23 vasta tsitaadiga

Lase rahakoti luugid valla, 400M ei peaks teab mis hiigelsumma olema, sõltub muidugi kas antud majas on GPON võimalus. Ise plaanin küll paar majapidamist ära valgustada, sõltub muidugi mis vahemaad ja tööde hinnad tulevad. Mingit jumala õnnistust ootama jääda pole küll mõtet.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 17:06:11 vasta tsitaadiga

indrekp, mingeid sahinaid selle kohta kas Elion plaanib Sauel õhust jooksvat vaske mingi hetk vahetama hakata?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hervor
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2011




sõnum 08.12.2013 17:06:29 vasta tsitaadiga

Mis sellise ettevõtmise umbkaudne hind võiks olla? Kui mõelda, siis 1000 eurot näiteks mõttes 10 aasta peale laiali jagada ei ole üldse suur summa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 17:16:10 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
indrekp, mingeid sahinaid selle kohta kas Elion plaanib Sauel õhust jooksvat vaske mingi hetk vahetama hakata?

Ainus sahin on siin:
https://geopank.elion.ee/haaletus/

Kõige suurem tõenäosus tasuta optika saada on uued elamurajoonid nii era kui kortermajadega ning olemasolevad suuremad kortermajad kui lähedal juba kaardil majad värvi muutma hakkavad.

Ma ise nendesse variantidesse ei kuulu seega pigem lasen raha eest ära vedada, võibolla mõned naabrid kaasata sest aasta 2020 ei kavatse küll ootama jääda, sest ega ka siis ei tea, kas tasuta tuuakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 22:32:46 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas mõni teadja vend oskab öelda ,mis aja vahemikus see uus ruuter kasutusse tuleb, kas räägime mitmest kuust või on võimalus ,et tuleb aastavahetusel koos 100/100 netiga suure hurraaga . Sõbral siin vana netipakkuja üle visanud, mõtles et võtab elioni kõrvale, aga kas tal seda uut ruuterit on üldse mõtet oodata. Hetkel pole ta fiibrit ega vdsl ühendust antud korteris, kuid samas nagu pildilt näha vennal vastaskorteris optika sees. Kas käseks tal selle korterühistu vennaga rääkima minna, et uuriks optika kohta või siis elaks 12/1 edasi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2013 22:38:50 vasta tsitaadiga

Keerutasin kuuli, kuulike ütles, et sõber oodaku icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 08.12.2013 22:47:50 vasta tsitaadiga

jeesus188, äkki viitsid pendliga vaadata millal mulle vdsl hakkaks levima icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 00:03:31 vasta tsitaadiga

Saab ju nüüd seadmeid üürida, nii et kui uus tuleb annad vana tagasi ja võtad uue
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 09:15:48 vasta tsitaadiga

alar26t kirjutas:
Selline küsimus, et kas mõni teadja vend oskab öelda ,mis aja vahemikus see uus ruuter kasutusse tuleb, kas räägime mitmest kuust või on võimalus ,et tuleb aastavahetusel koos 100/100 netiga suure hurraaga . Sõbral siin vana netipakkuja üle visanud, mõtles et võtab elioni kõrvale, aga kas tal seda uut ruuterit on üldse mõtet oodata. Hetkel pole ta fiibrit ega vdsl ühendust antud korteris, kuid samas nagu pildilt näha vennal vastaskorteris optika sees. Kas käseks tal selle korterühistu vennaga rääkima minna, et uuriks optika kohta või siis elaks 12/1 edasi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Janar! kirjutas:
Saab ju nüüd seadmeid üürida, nii et kui uus tuleb annad vana tagasi ja võtad uue

Väga õige soovitus, üüri ruuterit saab vahetada, lõpetades üüri ja alustades uut.
Las tellib Elionist ära, vaatab mis vastus tuleb ja üürib vajaliku(d) seadmed.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 09.12.2013 09:17:06 vasta tsitaadiga

Siin tekib küsimus seadme tagastamisel ja uue üürimisel ilmselt neil tarbijatel, kellel seadmed kahe aastase lepinguga. Seega on seadmed veel Elioni omand.

Kas saavad ka nemad soovi korral seadmed tagastada ja uue üürida?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 09:18:35 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Siin tekib küsimus seadme tagastamisel ja uue üürimisel ilmselt neil tarbijatel, kellel seadmed kahe aastase lepinguga. Seega on seadmed veel Elioni omand.
Kas saavad ka nemad soovi korral seadmed tagastada ja uue üürida?

Saab ikka, kuid miks peaks klient sellist kulutust tegema seadmete tagastamiseks, võib ju selle tasuta lepinguga seadme riiulisse panna ja lihtsalt uue üürida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 09.12.2013 09:22:51 vasta tsitaadiga

Riiulisse panek on ka võimalus icon_biggrin.gif .

Pigem on küsimus Elioni vaatevinklis. Sul on juba kohustuslikus korras tasuta saadud ruuter. icon_rolleyes.gif Kuigi seadme rentimisel pole ilmselt piiranguid, peaasi, et raha sisse tuleb.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 09:35:42 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Riiulisse panek on ka võimalus icon_biggrin.gif .

Pigem on küsimus Elioni vaatevinklis. Sul on juba kohustuslikus korras tasuta saadud ruuter. icon_rolleyes.gif Kuigi seadme rentimisel pole ilmselt piiranguid, peaasi, et raha sisse tuleb.


Süvene veidi rendi tingimustesse, sisuliselt on tegemist 0% järelmaksuga.
Kolm aastat järjest rendid, on seade täpselt kinni makstud ja seade kliendi oma icon_wink.gif

Muide riiulisse panek on klientide poolt haruldane, enamasti äritakse need foorumites maha, mis toobki selleni, et Elion jagas kliendile uued tasuta seadmed, kliendid teevad need rahaks ja kasutavad oma vanemaid seadmeid edasi vms. Sant lugu aga üür on igas mõttes kliendile ohutum valik, vähemalt ei seo tähtajaliste lepingutega ennast ja kolimisel ei teki probleeme.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 14:22:58 vasta tsitaadiga

Huvitav kas oleks mõeldav praegu posti otsas olev vask vahetada ADSS tüüpi optilise kaabli vastu. Ilmselt tuleks paigalduse hind tunduvalt odavam kui hakata kraavi kaevama ja kaablikõri vedama. Olemuselt ei erineks ju kaabli olemasolu kuidagi vasest ning oleks ehk hea "ajutine" lahendus kuniks kogu ümbruskonnas suurem arendus käima läheb.

Selgituseks mõtlen just oma kuludega vedamist juhul kui teoreetiliselt oleks tehniline võimekus kapis olemas.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 20:03:34 vasta tsitaadiga

jt234, Posti otsast öäheb sul vask lähima sidekapini kus on ka toide ainult vask. Optika peaksid vedama lähima jaamani või lähimasse korrusmajja kus GPON võimekus. Seda näeb üldjuhul ka sellelt kaardilt: https://geopank.elion.ee/haaletus/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 20:19:22 vasta tsitaadiga

Huvitav kui aktuaalne see kaart on? Mul on kiud ilma ühenduseta hetkel aga kaardil pole veel miskit. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 09.12.2013 22:00:14 vasta tsitaadiga

Mõõda poste optika vedamine oleks minugi jaoks huvipakkuv võimalus. Lähim optikaga ühendatud ehitis on minu jaoks Laupa mõis (iseasi kas seal ka GPON võimekus on), sinna mõõda poste napp kilomeeter. Seejuures ligi pooled postid sellel trassil kuuluvad juba nagunii mulle. Ülejäänud kuuluvad Elektrilevile või siis ka kohalikule omavalitsusele (tänavavalgustuspostid). Ise omast tarkusest arvan et suurim takistus saab olema optika sisestamine muinsuskaitse alusesse hoonesse. Õhuliin ei tule kindlasti juba visuaalses mõttes kõne allagi ja maa alt kaevamine-puurimine jällegi on liiga kallis :S
Igastahes oleks see hea alternatiiv VDSL2'le mida kahjuks ka siia lubada ei saa just suure vahemaa tõttu jaamast.
Ise küsimus on ka mis pilguga Elion seda vaataks kui optika läbi õhu vedada (sagedased võimalikud rikked ja kulukas remont).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 22:15:13 vasta tsitaadiga

Kui klient ise oma optika veab siis jääb see kliendi vastutusse.kui rike siis elion vaatab jaamast , kas korras ja edasi kliendi mure.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inah
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 23:21:43 vasta tsitaadiga

Seda elioni optika kaarti vaadates avastasin imestusega et Võrus on 1 eramajade piirkond (Liitva)täielikult optikaga kaetud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 23:26:36 vasta tsitaadiga

inah kirjutas:
Seda elioni optika kaarti vaadates avastasin imestusega et Võrus on 1 eramajade piirkond (Liitva)täielikult optikaga kaetud.

Jep, naudin vilju icon_lol.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.12.2013 23:59:53 vasta tsitaadiga

Tallinna lähistel ka mõned uuselamurajoonid kus arendaja on viitsinud fiibri laiali vedada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2013 08:50:20 vasta tsitaadiga

Võib vist küsida, kui ma õigesti aru saan, siis Võrus pidi klient sümboolse summa liitumiseks välja käima ja ka uuselamurajoonides kus arendaja viitsib Elionist võrgu tellida, maksab klient selle siiski kaudselt kinni. Mõistlik mainida, et ka need võimalused ei tulnud tasuta kätte.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.12.2013 09:19:23 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
Mõõda poste optika vedamine oleks minugi jaoks huvipakkuv võimalus. Lähim optikaga ühendatud ehitis on minu jaoks Laupa mõis (iseasi kas seal ka GPON võimekus on), sinna mõõda poste napp kilomeeter. Seejuures ligi pooled postid sellel trassil kuuluvad juba nagunii mulle. Ülejäänud kuuluvad Elektrilevile või siis ka kohalikule omavalitsusele (tänavavalgustuspostid). Ise omast tarkusest arvan et suurim takistus saab olema optika sisestamine muinsuskaitse alusesse hoonesse. Õhuliin ei tule kindlasti juba visuaalses mõttes kõne allagi ja maa alt kaevamine-puurimine jällegi on liiga kallis :S
Igastahes oleks see hea alternatiiv VDSL2'le mida kahjuks ka siia lubada ei saa just suure vahemaa tõttu jaamast.
Ise küsimus on ka mis pilguga Elion seda vaataks kui optika läbi õhu vedada (sagedased võimalikud rikked ja kulukas remont).

Kui suudad igasugused kooskõlastus-kadalipud läbida - ja siis ise veel seejuures ellu jäädes icon_smile.gif - siis saad ka läbi õhu seda kaablit vedada. Aga tingimusi on ohtralt, küll nõutavad kõrgused ja muu taoline. Nii, et uuri värki - kõik on võimalik, kui sebida viitsid. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2013 18:51:08 vasta tsitaadiga

tahanteada, õhuliin pole jätkusuutlik. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 11.12.2013 15:11:25 vasta tsitaadiga

Kas tg789-l on ka mingi dns cache mida saab tühjendada. Muutsin ühel oma serveril ip ära ja kui muudan enda võrgukaarlik dns-i ära, siis saan ligi, samas saan ka elisa netiga ligi, seega google dns-s ei ole probleem. Aga kui lasen võrgukaarlik automaatselt võtta ruuterist dns-i, siis ei saa lehele ligi ja arvuti arvab siiani et serveril on vana IP, vahet pole kas cmd kaudu pingides või browseriga üritades. Kõik /flushdns ja browseri cache on puhastatud, aga ikka sama jama.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 15:27:21 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Võib vist küsida, kui ma õigesti aru saan, siis Võrus pidi klient sümboolse summa liitumiseks välja käima ja ka uuselamurajoonides kus arendaja viitsib Elionist võrgu tellida, maksab klient selle siiski kaudselt kinni. Mõistlik mainida, et ka need võimalused ei tulnud tasuta kätte.


Jep, 190€. Ei kurda. Vähemalt korralik asi olemas. thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 16:36:04 vasta tsitaadiga

eltso, tõenäoliselt pole Elioni DNS'is veel kirjed uuenenud lihtsalt.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 19:26:23 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
eltso, tõenäoliselt pole Elioni DNS'is veel kirjed uuenenud lihtsalt.

DNS'i muutmisega võib teadupoolest aega minna kuni 48h - kui pikemalt siis on põhjust muretsemiseks, kuid reeglina käib paari tunniga ikka icon_rolleyes.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 19:41:52 vasta tsitaadiga

Keegi kel optika kasutada võiks homme, 12.12 hommikul speedtesti teha.
Kui ma just valesti ei kuulnud või teenindaja seletanud, siis peaks 100/20 -> 100/100 hüpe toimuma varem väljakuulutatust. icon_rolleyes.gif
... kuigi ka 01.01 pole enam kaugel. Äkki mu kõrvad kuulsid seda mida kuulda soovisid. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 20:52:53 vasta tsitaadiga

Testikliendid?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 21:22:48 vasta tsitaadiga

Üks post vahepealt kadunud icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 21:39:22 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Keegi kel optika kasutada võiks homme, 12.12 hommikul speedtesti teha.
Kui ma just valesti ei kuulnud või teenindaja seletanud, siis peaks 100/20 -> 100/100 hüpe toimuma varem väljakuulutatust. icon_rolleyes.gif
... kuigi ka 01.01 pole enam kaugel. Äkki mu kõrvad kuulsid seda mida kuulda soovisid. icon_lol.gif


100/100 Mbps tuleb ametlikult välja uuel aastal, kuna on kohustus kliente üldtingimustele kohaselt teavitada esmalt. Mis ei tähenda, et valmidus oleks.



Testin praegu, pole veel nii hea kui tahaks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 21:43:40 vasta tsitaadiga

Ametlikult ? Tuleb homme siis või ei icon_razz.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 21:54:50 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ametlikult ? Tuleb homme siis või ei icon_razz.gif


Ei tule icon_exclaim.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 22:03:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Ametlikult ? Tuleb homme siis või ei icon_razz.gif


Ei tule icon_exclaim.gif


Ok. Lihtsalt küsisin. Ennem oli postitus ühelt kasutajalt et "võib kõŕvu uskuda"

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 12.12.2013 09:03:21 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Ametlikult ? Tuleb homme siis või ei icon_razz.gif


Ei tule icon_exclaim.gif


Ok. Lihtsalt küsisin. Ennem oli postitus ühelt kasutajalt et "võib kõŕvu uskuda"

icon_smile.gif Tuleb täna
Edit: Ja tuligi ära. Lasnamäel vähemalt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 09:25:42 vasta tsitaadiga

Et kas ja kuidas korraldada:
ühistu keldris Elioni kapp ja ühistu videosalvesti. Kas ja kuidas oleks kõige lihtsam see videosalvesti võrku saada. Näiteks kellegi majaelaniku neti külge. Kas peab Elionist uue liitumise ostma või saab ka kuidagi teisiti? Switshiga külge jne?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 09:28:52 vasta tsitaadiga

Uutel liitujatel oli planeeritud 12.12.2013. Vanadele soovis teavitusi saata alles 13.12.2013.

Igaljuhul häid jõule!

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 09:32:15 vasta tsitaadiga

Saan aru, et olemasolevad kasutajad saavad siis alates 13.12 ühenduse ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 09:53:41 vasta tsitaadiga

Elioni "aktsiad" just tõusid icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 11:16:18 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Saan aru, et olemasolevad kasutajad saavad siis alates 13.12 ühenduse ?


Protsess sai täna käivitatud, mitukümmendtuhat kasutajat muuta. See võtab aega.

conx kirjutas:
Et kas ja kuidas korraldada:
ühistu keldris Elioni kapp ja ühistu videosalvesti. Kas ja kuidas oleks kõige lihtsam see videosalvesti võrku saada. Näiteks kellegi majaelaniku neti külge. Kas peab Elionist uue liitumise ostma või saab ka kuidagi teisiti? Switshiga külge jne?


Elioni kappi tõenäoliselt videosalvestit ei lubata, kui just erandit ei tehta. Liiniühenduse võib panna kellegi majaelaniku neti külge kulude kokkuhoiu nimel läbi switchi, millega tekib üks lüli juurde, mida rikkel parandada.

Palju loogilisem oleks osta Elionist minimaalsem liitumispakett kiirusega 5/5 Mbps

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 11:35:08 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 12.12.2013 11:36:51 vasta tsitaadiga

tuleb-ei tule-tuleb-ei tule... küll mõndadele meeldib k*ppida teiste ajusi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 11:45:42 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
tuleb-ei tule-tuleb-ei tule... küll mõndadele meeldib k*ppida teiste ajusi.


Mõistlikum oli enne aktiveerida, kui N & H lugeda foorumis.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 12.12.2013 11:47:31 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 12.12.2013 11:49:29 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:


conx kirjutas:
Et kas ja kuidas korraldada:
ühistu keldris Elioni kapp ja ühistu videosalvesti. Kas ja kuidas oleks kõige lihtsam see videosalvesti võrku saada. Näiteks kellegi majaelaniku neti külge. Kas peab Elionist uue liitumise ostma või saab ka kuidagi teisiti? Switshiga külge jne?


Elioni kappi tõenäoliselt videosalvestit ei lubata, kui just erandit ei tehta. Liiniühenduse võib panna kellegi majaelaniku neti külge kulude kokkuhoiu nimel läbi switchi, millega tekib üks lüli juurde, mida rikkel parandada.

Palju loogilisem oleks osta Elionist minimaalsem liitumispakett kiirusega 5/5 Mbps


Yhistu puhul tegemist ärikliendiga. Nende valikust esimene sobiv on 10/5 Mbps hinnaga 32€+käibemaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.