|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2013 15:27:56
|
|
|
| tsitaat: |
| Elion ei kohusta 2 aastast lepingut tegema, ise kasutan kasutatud ruuterit mis ostas ostsin. Mingit siduvust ei ole teinud. Makse selle pärast väiksemaks ei lähe. Ruuteri saab tasuta lihtsalt oled kohustatud klient olema. |
No shit sherlock
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
08.12.2013 15:40:26
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Lõpetaks selle DLNA teema, selleks et sisevõrk toimiks on vaja sisevõrku ühe ruuteri taga või kasutades mingit erilist VPN lahendust üle välisvõrgu.
Antud sikutajate/mängurite skeem, switchi taha üks "serverarvuti" ja Elioni ruuter mille taga digitv ja teler ja wifiga seadmed, ei toimi serverarvuti ja ruuteri võrgus olevate seadmete omavaheline suhtlus, punkt.
Minu soovitus, natuke oodata seda uut Elioni ruuterit, see rahuldab üle keskmise kodukasutaja vajadused igal juhul. |
Uut ruuterit reklaamid ka nagu mingit maailmaavastust aga välja tuleb samasugune käkk nagu seda oli uue nutitv-ga. Mida samuti reklaamiti nagu teab mitmendat maailmaimet....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hervor
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2011
|
08.12.2013 16:34:06
|
|
|
| Mis tempoga elion tallinnas optilist võrku ehitab muidu ja millal võib üldse mõtlema hakata sellele, et eramajja optilise võiks saada(kaablikaev aianurga juures ja lähima optikaga kortermajani kanalit pidi 400 meetrit)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.12.2013 16:39:34
|
|
|
No isegi kesklinnas 10+ korteriga majad ei saa seda optilist Naljakas oleks kui nüüd eramajadesse hakataks vedama
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.12.2013 16:46:23
|
|
|
| Lase rahakoti luugid valla, 400M ei peaks teab mis hiigelsumma olema, sõltub muidugi kas antud majas on GPON võimalus. Ise plaanin küll paar majapidamist ära valgustada, sõltub muidugi mis vahemaad ja tööde hinnad tulevad. Mingit jumala õnnistust ootama jääda pole küll mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
08.12.2013 17:06:11
|
|
|
indrekp, mingeid sahinaid selle kohta kas Elion plaanib Sauel õhust jooksvat vaske mingi hetk vahetama hakata?
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hervor
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2011
|
08.12.2013 17:06:29
|
|
|
| Mis sellise ettevõtmise umbkaudne hind võiks olla? Kui mõelda, siis 1000 eurot näiteks mõttes 10 aasta peale laiali jagada ei ole üldse suur summa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.12.2013 17:16:10
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
| indrekp, mingeid sahinaid selle kohta kas Elion plaanib Sauel õhust jooksvat vaske mingi hetk vahetama hakata? |
Ainus sahin on siin:
https://geopank.elion.ee/haaletus/
Kõige suurem tõenäosus tasuta optika saada on uued elamurajoonid nii era kui kortermajadega ning olemasolevad suuremad kortermajad kui lähedal juba kaardil majad värvi muutma hakkavad.
Ma ise nendesse variantidesse ei kuulu seega pigem lasen raha eest ära vedada, võibolla mõned naabrid kaasata sest aasta 2020 ei kavatse küll ootama jääda, sest ega ka siis ei tea, kas tasuta tuuakse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar26t
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2011
|
08.12.2013 22:32:46
|
|
|
Selline küsimus, et kas mõni teadja vend oskab öelda ,mis aja vahemikus see uus ruuter kasutusse tuleb, kas räägime mitmest kuust või on võimalus ,et tuleb aastavahetusel koos 100/100 netiga suure hurraaga . Sõbral siin vana netipakkuja üle visanud, mõtles et võtab elioni kõrvale, aga kas tal seda uut ruuterit on üldse mõtet oodata. Hetkel pole ta fiibrit ega vdsl ühendust antud korteris, kuid samas nagu pildilt näha vennal vastaskorteris optika sees. Kas käseks tal selle korterühistu vennaga rääkima minna, et uuriks optika kohta või siis elaks 12/1 edasi.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2013 22:38:50
|
|
|
Keerutasin kuuli, kuulike ütles, et sõber oodaku
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
08.12.2013 22:47:50
|
|
|
jeesus188, äkki viitsid pendliga vaadata millal mulle vdsl hakkaks levima
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
09.12.2013 00:03:31
|
|
|
| Saab ju nüüd seadmeid üürida, nii et kui uus tuleb annad vana tagasi ja võtad uue
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.12.2013 09:15:48
|
|
|
| alar26t kirjutas: |
Selline küsimus, et kas mõni teadja vend oskab öelda ,mis aja vahemikus see uus ruuter kasutusse tuleb, kas räägime mitmest kuust või on võimalus ,et tuleb aastavahetusel koos 100/100 netiga suure hurraaga . Sõbral siin vana netipakkuja üle visanud, mõtles et võtab elioni kõrvale, aga kas tal seda uut ruuterit on üldse mõtet oodata. Hetkel pole ta fiibrit ega vdsl ühendust antud korteris, kuid samas nagu pildilt näha vennal vastaskorteris optika sees. Kas käseks tal selle korterühistu vennaga rääkima minna, et uuriks optika kohta või siis elaks 12/1 edasi.
Spoiler 
|
| Janar! kirjutas: |
| Saab ju nüüd seadmeid üürida, nii et kui uus tuleb annad vana tagasi ja võtad uue |
Väga õige soovitus, üüri ruuterit saab vahetada, lõpetades üüri ja alustades uut.
Las tellib Elionist ära, vaatab mis vastus tuleb ja üürib vajaliku(d) seadmed.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
09.12.2013 09:17:06
|
|
|
Siin tekib küsimus seadme tagastamisel ja uue üürimisel ilmselt neil tarbijatel, kellel seadmed kahe aastase lepinguga. Seega on seadmed veel Elioni omand.
Kas saavad ka nemad soovi korral seadmed tagastada ja uue üürida?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.12.2013 09:18:35
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Siin tekib küsimus seadme tagastamisel ja uue üürimisel ilmselt neil tarbijatel, kellel seadmed kahe aastase lepinguga. Seega on seadmed veel Elioni omand.
Kas saavad ka nemad soovi korral seadmed tagastada ja uue üürida? |
Saab ikka, kuid miks peaks klient sellist kulutust tegema seadmete tagastamiseks, võib ju selle tasuta lepinguga seadme riiulisse panna ja lihtsalt uue üürida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
09.12.2013 09:22:51
|
|
|
Riiulisse panek on ka võimalus .
Pigem on küsimus Elioni vaatevinklis. Sul on juba kohustuslikus korras tasuta saadud ruuter. Kuigi seadme rentimisel pole ilmselt piiranguid, peaasi, et raha sisse tuleb.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.12.2013 09:35:42
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Riiulisse panek on ka võimalus .
Pigem on küsimus Elioni vaatevinklis. Sul on juba kohustuslikus korras tasuta saadud ruuter. Kuigi seadme rentimisel pole ilmselt piiranguid, peaasi, et raha sisse tuleb. |
Süvene veidi rendi tingimustesse, sisuliselt on tegemist 0% järelmaksuga.
Kolm aastat järjest rendid, on seade täpselt kinni makstud ja seade kliendi oma
Muide riiulisse panek on klientide poolt haruldane, enamasti äritakse need foorumites maha, mis toobki selleni, et Elion jagas kliendile uued tasuta seadmed, kliendid teevad need rahaks ja kasutavad oma vanemaid seadmeid edasi vms. Sant lugu aga üür on igas mõttes kliendile ohutum valik, vähemalt ei seo tähtajaliste lepingutega ennast ja kolimisel ei teki probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
09.12.2013 14:22:58
|
|
|
Huvitav kas oleks mõeldav praegu posti otsas olev vask vahetada ADSS tüüpi optilise kaabli vastu. Ilmselt tuleks paigalduse hind tunduvalt odavam kui hakata kraavi kaevama ja kaablikõri vedama. Olemuselt ei erineks ju kaabli olemasolu kuidagi vasest ning oleks ehk hea "ajutine" lahendus kuniks kogu ümbruskonnas suurem arendus käima läheb.
Selgituseks mõtlen just oma kuludega vedamist juhul kui teoreetiliselt oleks tehniline võimekus kapis olemas.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.12.2013 20:03:34
|
|
|
| jt234, Posti otsast öäheb sul vask lähima sidekapini kus on ka toide ainult vask. Optika peaksid vedama lähima jaamani või lähimasse korrusmajja kus GPON võimekus. Seda näeb üldjuhul ka sellelt kaardilt: https://geopank.elion.ee/haaletus/
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.12.2013 20:19:22
|
|
|
Huvitav kui aktuaalne see kaart on? Mul on kiud ilma ühenduseta hetkel aga kaardil pole veel miskit.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
09.12.2013 22:00:14
|
|
|
Mõõda poste optika vedamine oleks minugi jaoks huvipakkuv võimalus. Lähim optikaga ühendatud ehitis on minu jaoks Laupa mõis (iseasi kas seal ka GPON võimekus on), sinna mõõda poste napp kilomeeter. Seejuures ligi pooled postid sellel trassil kuuluvad juba nagunii mulle. Ülejäänud kuuluvad Elektrilevile või siis ka kohalikule omavalitsusele (tänavavalgustuspostid). Ise omast tarkusest arvan et suurim takistus saab olema optika sisestamine muinsuskaitse alusesse hoonesse. Õhuliin ei tule kindlasti juba visuaalses mõttes kõne allagi ja maa alt kaevamine-puurimine jällegi on liiga kallis :S
Igastahes oleks see hea alternatiiv VDSL2'le mida kahjuks ka siia lubada ei saa just suure vahemaa tõttu jaamast.
Ise küsimus on ka mis pilguga Elion seda vaataks kui optika läbi õhu vedada (sagedased võimalikud rikked ja kulukas remont).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
09.12.2013 22:15:13
|
|
|
| Kui klient ise oma optika veab siis jääb see kliendi vastutusse.kui rike siis elion vaatab jaamast , kas korras ja edasi kliendi mure.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inah
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2003
|
09.12.2013 23:21:43
|
|
|
| Seda elioni optika kaarti vaadates avastasin imestusega et Võrus on 1 eramajade piirkond (Liitva)täielikult optikaga kaetud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.12.2013 23:26:36
|
|
|
| inah kirjutas: |
| Seda elioni optika kaarti vaadates avastasin imestusega et Võrus on 1 eramajade piirkond (Liitva)täielikult optikaga kaetud. |
Jep, naudin vilju
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
09.12.2013 23:59:53
|
|
|
| Tallinna lähistel ka mõned uuselamurajoonid kus arendaja on viitsinud fiibri laiali vedada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.12.2013 08:50:20
|
|
|
| Võib vist küsida, kui ma õigesti aru saan, siis Võrus pidi klient sümboolse summa liitumiseks välja käima ja ka uuselamurajoonides kus arendaja viitsib Elionist võrgu tellida, maksab klient selle siiski kaudselt kinni. Mõistlik mainida, et ka need võimalused ei tulnud tasuta kätte.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.12.2013 09:19:23
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
Mõõda poste optika vedamine oleks minugi jaoks huvipakkuv võimalus. Lähim optikaga ühendatud ehitis on minu jaoks Laupa mõis (iseasi kas seal ka GPON võimekus on), sinna mõõda poste napp kilomeeter. Seejuures ligi pooled postid sellel trassil kuuluvad juba nagunii mulle. Ülejäänud kuuluvad Elektrilevile või siis ka kohalikule omavalitsusele (tänavavalgustuspostid). Ise omast tarkusest arvan et suurim takistus saab olema optika sisestamine muinsuskaitse alusesse hoonesse. Õhuliin ei tule kindlasti juba visuaalses mõttes kõne allagi ja maa alt kaevamine-puurimine jällegi on liiga kallis :S
Igastahes oleks see hea alternatiiv VDSL2'le mida kahjuks ka siia lubada ei saa just suure vahemaa tõttu jaamast.
Ise küsimus on ka mis pilguga Elion seda vaataks kui optika läbi õhu vedada (sagedased võimalikud rikked ja kulukas remont). |
Kui suudad igasugused kooskõlastus-kadalipud läbida - ja siis ise veel seejuures ellu jäädes - siis saad ka läbi õhu seda kaablit vedada. Aga tingimusi on ohtralt, küll nõutavad kõrgused ja muu taoline. Nii, et uuri värki - kõik on võimalik, kui sebida viitsid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
10.12.2013 18:51:08
|
|
|
tahanteada, õhuliin pole jätkusuutlik.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
11.12.2013 15:11:25
|
|
|
| Kas tg789-l on ka mingi dns cache mida saab tühjendada. Muutsin ühel oma serveril ip ära ja kui muudan enda võrgukaarlik dns-i ära, siis saan ligi, samas saan ka elisa netiga ligi, seega google dns-s ei ole probleem. Aga kui lasen võrgukaarlik automaatselt võtta ruuterist dns-i, siis ei saa lehele ligi ja arvuti arvab siiani et serveril on vana IP, vahet pole kas cmd kaudu pingides või browseriga üritades. Kõik /flushdns ja browseri cache on puhastatud, aga ikka sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.12.2013 15:27:21
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Võib vist küsida, kui ma õigesti aru saan, siis Võrus pidi klient sümboolse summa liitumiseks välja käima ja ka uuselamurajoonides kus arendaja viitsib Elionist võrgu tellida, maksab klient selle siiski kaudselt kinni. Mõistlik mainida, et ka need võimalused ei tulnud tasuta kätte. |
Jep, 190€. Ei kurda. Vähemalt korralik asi olemas.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.12.2013 16:36:04
|
|
|
| eltso, tõenäoliselt pole Elioni DNS'is veel kirjed uuenenud lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
11.12.2013 19:26:23
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
| eltso, tõenäoliselt pole Elioni DNS'is veel kirjed uuenenud lihtsalt. |
DNS'i muutmisega võib teadupoolest aega minna kuni 48h - kui pikemalt siis on põhjust muretsemiseks, kuid reeglina käib paari tunniga ikka
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.12.2013 19:41:52
|
|
|
Keegi kel optika kasutada võiks homme, 12.12 hommikul speedtesti teha.
Kui ma just valesti ei kuulnud või teenindaja seletanud, siis peaks 100/20 -> 100/100 hüpe toimuma varem väljakuulutatust.
... kuigi ka 01.01 pole enam kaugel. Äkki mu kõrvad kuulsid seda mida kuulda soovisid.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.12.2013 21:39:22
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Keegi kel optika kasutada võiks homme, 12.12 hommikul speedtesti teha.
Kui ma just valesti ei kuulnud või teenindaja seletanud, siis peaks 100/20 -> 100/100 hüpe toimuma varem väljakuulutatust.
... kuigi ka 01.01 pole enam kaugel. Äkki mu kõrvad kuulsid seda mida kuulda soovisid.  |
100/100 Mbps tuleb ametlikult välja uuel aastal, kuna on kohustus kliente üldtingimustele kohaselt teavitada esmalt. Mis ei tähenda, et valmidus oleks.
Testin praegu, pole veel nii hea kui tahaks.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.12.2013 21:54:50
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Ametlikult ? Tuleb homme siis või ei  |
Ei tule
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
11.12.2013 22:03:27
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
Ametlikult ? Tuleb homme siis või ei  |
Ei tule  |
Ok. Lihtsalt küsisin. Ennem oli postitus ühelt kasutajalt et "võib kõŕvu uskuda"
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
12.12.2013 09:03:21
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
Ametlikult ? Tuleb homme siis või ei  |
Ei tule  |
Ok. Lihtsalt küsisin. Ennem oli postitus ühelt kasutajalt et "võib kõŕvu uskuda" |
Tuleb täna
Edit: Ja tuligi ära. Lasnamäel vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
12.12.2013 09:25:42
|
|
|
Et kas ja kuidas korraldada:
ühistu keldris Elioni kapp ja ühistu videosalvesti. Kas ja kuidas oleks kõige lihtsam see videosalvesti võrku saada. Näiteks kellegi majaelaniku neti külge. Kas peab Elionist uue liitumise ostma või saab ka kuidagi teisiti? Switshiga külge jne?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
12.12.2013 09:28:52
|
|
|
Uutel liitujatel oli planeeritud 12.12.2013. Vanadele soovis teavitusi saata alles 13.12.2013.
Igaljuhul häid jõule!
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
12.12.2013 09:32:15
|
|
|
| Saan aru, et olemasolevad kasutajad saavad siis alates 13.12 ühenduse ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
12.12.2013 11:16:18
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Saan aru, et olemasolevad kasutajad saavad siis alates 13.12 ühenduse ? |
Protsess sai täna käivitatud, mitukümmendtuhat kasutajat muuta. See võtab aega.
| conx kirjutas: |
Et kas ja kuidas korraldada:
ühistu keldris Elioni kapp ja ühistu videosalvesti. Kas ja kuidas oleks kõige lihtsam see videosalvesti võrku saada. Näiteks kellegi majaelaniku neti külge. Kas peab Elionist uue liitumise ostma või saab ka kuidagi teisiti? Switshiga külge jne? |
Elioni kappi tõenäoliselt videosalvestit ei lubata, kui just erandit ei tehta. Liiniühenduse võib panna kellegi majaelaniku neti külge kulude kokkuhoiu nimel läbi switchi, millega tekib üks lüli juurde, mida rikkel parandada.
Palju loogilisem oleks osta Elionist minimaalsem liitumispakett kiirusega 5/5 Mbps
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
12.12.2013 11:36:51
|
|
|
| tuleb-ei tule-tuleb-ei tule... küll mõndadele meeldib k*ppida teiste ajusi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
12.12.2013 11:45:42
|
|
|
| shizny kirjutas: |
| tuleb-ei tule-tuleb-ei tule... küll mõndadele meeldib k*ppida teiste ajusi. |
Mõistlikum oli enne aktiveerida, kui N & H lugeda foorumis.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
12.12.2013 11:49:29
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| conx kirjutas: |
Et kas ja kuidas korraldada:
ühistu keldris Elioni kapp ja ühistu videosalvesti. Kas ja kuidas oleks kõige lihtsam see videosalvesti võrku saada. Näiteks kellegi majaelaniku neti külge. Kas peab Elionist uue liitumise ostma või saab ka kuidagi teisiti? Switshiga külge jne? |
Elioni kappi tõenäoliselt videosalvestit ei lubata, kui just erandit ei tehta. Liiniühenduse võib panna kellegi majaelaniku neti külge kulude kokkuhoiu nimel läbi switchi, millega tekib üks lüli juurde, mida rikkel parandada.
Palju loogilisem oleks osta Elionist minimaalsem liitumispakett kiirusega 5/5 Mbps |
Yhistu puhul tegemist ärikliendiga. Nende valikust esimene sobiv on 10/5 Mbps hinnaga 32€+käibemaks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|