Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 454, 455, 456  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2013 22:01:24 vasta tsitaadiga

Üldiselt ei tasu poolide näite väga tõsiselt võtta. CGWacher ja miner ise näitavad kõige täpsemat infot
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maska
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2013 22:07:19 vasta tsitaadiga

Kas cgmineri koduleht on ainult minu jaoks maas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 09.12.2013 22:15:55 vasta tsitaadiga

CGwatcher annab natuke suuremat numbrit kui cgminer... Muide kuidas teil Stale Share sätted on? Ma vaatan, et see üldlevinud conf mida igalpool pakutakse 280X/7970 jaoks discardib päris usinasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2013 22:28:34 vasta tsitaadiga

See oleneb sellest kui stabiilne su kaart on ja poolist ning coinist, mida kaevad. Ma lasen hetkel WDC´d ühes Poola poolis ja mu stale+ reject rate kokku on vaid 0.26%.
Kaardid 750khs 1080/1500 1.125v gpu.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 09.12.2013 22:44:32 vasta tsitaadiga

Kristoferr, eile 3h jurasin kelladega ja 900-1200mhz GPU, 1300-1700Mhz mem raadiuses kõikus mu hashrate mingi 50 võrra... üle 600 -g 2 -w 256 ei andnud... Pinget ma tarkvaraliselt muuta ei saa icon_sad.gif
Ma ei tea, mis reeglite järgi stale tavaliselt tuleb, aga lähtuvalt üldlevinud confist: --expiry 1 (d=120) --scan-time 1 (d=60) --queue 0 (d=1) --no-submit-stale, otsustasin ma endal panna 3,2,1. Kusjuures ma ei näinud, et mingit erilist muutust oleks olnud va. see, et teatab tihedamini, et stale on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maska
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2013 23:50:21 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:

Tõmba AMD lehelt uusimad driverid (amd-catalyst-13.11-beta-v9.4).
Repos olevad driverid on liiga vanad ja ei tunne R9 seeria kaarte ära.

Ma tegin Linuxi all järgneva:
1. Installisin Ubuntu mälupulgale
2. Ubuntus eemaldasin Gnome (tasksel ja gnome minema)
3. Installisin ati driverid
4. Cgminer
5. Cgmineri confimine, skript bootimisel käima.


Nonii, sain linuxi ja kõik peale - paranses asi vaid selle võrra, et kui panen cgmineri tööle, siis umbes 10 sekundit on korralik hashrate (700+ sättimata) ja siis hakkab järsku langema kuni umbes 300-ni ja siis arvuti freezib.

Kui ma teen ./cgminer -n , siis annab sellsie teate:
maska@maska-desktop:~/cgminer-3.7.2-x86_64-built$ ./cgminer -n
./cgminer: /lib/x86_64-linux-gnu/libudev.so.1: no version information available (required by ./cgminer)
[2013-12-09 22:48:25] CL Platform 0 vendor: Advanced Micro Devices, Inc.
[2013-12-09 22:48:25] CL Platform 0 name: AMD Accelerated Parallel Processing
[2013-12-09 22:48:25] CL Platform 0 version: OpenCL 1.2 AMD-APP (1348.4)
[2013-12-09 22:48:25] Platform 0 devices: 1
[2013-12-09 22:48:25] 0 Hawaii
[2013-12-09 22:48:25] GPU 0 AMD Radeon R9 290 Series hardware monitoring enabled
[2013-12-09 22:48:25] 1 GPU devices max detected
[2013-12-09 22:48:25] USB all: found 12 devices - listing known devices
[2013-12-09 22:48:25] No known USB devices

Kas see on ok seal alguses, kus ütleb: "/lib/x86_64-linux-gnu/libudev.so.1: no version information available (required by ./cgminer)" ?

Ei saa ma jagu sellest kaevandamisest icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 09.12.2013 23:55:30 vasta tsitaadiga

Randombit kirjutas:
yerba kirjutas:
Randombit kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
link
Andke aga minna.
tsitaat:
"in stock"

Aitäh hea lingi eest, teen õlled välja beer_yum.gif beer_yum.gif . Tundub et ostsin nende lao tühjaks. Peale minu tellimust ilmus kiri "Article no longer available!"

Palju VTX-e ära võtsid? icon_smile.gif

10+ icon_biggrin.gif

Saklased ei suuda mu tellimust täita, lubasid raha tagasi kanda icon_sad.gif
Vähemalt saan õllest lahti icon_smile.gif


viimati muutis Randombit 10.12.2013 01:02:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 09.12.2013 23:58:01 vasta tsitaadiga

Maska

Kui isegi mina sain lõpuks enamvähem aru, saad ka sina. Suti pusimist ja uurimist, küll jooksma saad.

Ent reference cooleriga R9 290 pole minu meelest just see õige kaart millega minida icon_smile.gif Ülis..tt jahutus, kõrged tempid koormuse all.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maska
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2013 00:06:19 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Maska

Kui isegi mina sain lõpuks enamvähem aru, saad ka sina. Suti pusimist ja uurimist, küll jooksma saad.

Ent reference cooleriga R9 290 pole minu meelest just see õige kaart millega minida icon_smile.gif Ülis..tt jahutus, kõrged tempid koormuse all.


Asi ei ole cgmineri jooksutamises vaid tundmatu probleem antud kaardiga. teises masimas jookseb oma 7870 ilusti.
Temperatuurid hetkel ükskõik, kriitiliste tempide lähedale pole jõudnudki.

Kuna ostsin kaardi kasutatult (arve pealt selgus, et kahest käest läbi käinud) siis paneb mind ennekõike muretsema see, et jumal teab mis bios flashide vms asjadega võib kaart rikutud olla. Samas 3dmark jällegi ei tõrkunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2013 00:48:14 vasta tsitaadiga

Viimase kahe päevaga on multipool hash rate veel 30% tõusnud ja nüüd on 1.5Gh. Wemineltc hash rate on tõusnud 3Gh võrra 16Gh pealt 19Gh peale.
Rahvast tuleb iga päevaga kõvasti juurde.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004




sõnum 10.12.2013 00:59:16 vasta tsitaadiga

Maska kirjutas:

Ei saa ma jagu sellest kaevandamisest icon_smile.gif

Installisid Ubuntu nullist? Ei ole mingi vana kettale vedelema jäänud versioon?
Ubuntu 13.10?
Sul on udev millegipärast puudu. Tee apt-get update && apt-get upgrade
Anna ka "ldd cgminer | grep udev" väljund.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.12.2013 01:12:01 vasta tsitaadiga

Ma pole süvenenud sellese bitcoini teemasse kuid küsin kiire küsimuse vahele.
Müükase hirmsa raha eest bcoin minereid 1THS jne jõudlusega. Ma ei tea kas mu kalkulatsioon oli õige kuid see tasub ennast suht kiirelt ära.
Nüüd küsimus miks peaks keegi neid aparaate müüma kui need võiks omal kodus uugama panna ja taskud raha täis kühveldada.
Kus mu loogikaviga on?
teised lollid kasutagu oma videokaarte ja prosesid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2013 01:16:15 vasta tsitaadiga

Algul need kes müüvad topivadki sealt ka lisa raha veel. On ju "tarne" probleemid jms. Reaalselt kaevatakse ise ja siis müüakse edasi.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 10.12.2013 01:21:32 vasta tsitaadiga

Loogikaviga on siin see, et kaevamise raskusaste aja jooksul muutub, üldjuhul läheb raskusaste suuremaks ehk siis sellesama seadmega saad samamoodi kaevates vähem coine kätte. Raskusaste muutus BTC'l vist iga 10 päeva tagant ja kui tänase raskusastmega tundub, et tasub end kahe kuuga ära siis tegelikult see nii ei ole.

Teiseks on paljud neist seadmetest ettetellimisel ehk siis täna maksad suure raha välja, seadme saad poole aasta pärast (kui tähtajast kinni peetakse). Selle aja peale on kaevamise raskusaste kõvasti tõusnud ja tootlus on tõenäoliselt madalam kui täna. Tõenäoliselt oluliselt madalam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 10.12.2013 02:14:35 vasta tsitaadiga

Keda huvitab, siis minu puhul ei toiminud --expiry 3 --scan-time 1 --queue 0 --no-submit-stale või misiganes muud netist leiab. Käisin käsitsi üle kuni leidsin vahekorra kus Stale ja Reject olid minimaalsed, minu jaoks oli see --expiry 45 --scan-time 20 --queue 0 --no-submit-stale ja samuti ei soovita defaulti kasutada, sest siis on liiga pikk aeg ja hakkad rejecte saama (eks oleneb poolist ja riistvarast). Kopikad hakkasid kohe tohutult kiiremini tulema kui õige vahekorra leidsin (Need sätted ei mõjuta KH/s numbrit mida arvutist näed vaid konkreetselt blokkide arvu, mis laiali läheb ja pooli poolt vastu võetakse).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 10.12.2013 02:36:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab mulle öelda kui kiiresti mündid cryptsy-st välja liiguvad? Rahakotti näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2013 02:44:27 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas kaardid, mis windowsisse ei booti, töötaks teisese kaardina kaevandamisel? (millel pole külmjoote viga)
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2013 04:08:22 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Kas keegi oskab mulle öelda kui kiiresti mündid cryptsy-st välja liiguvad? Rahakotti näiteks.

5 minutit kuni 2 tundi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saimre
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2009




sõnum 10.12.2013 10:10:29 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
Ma pole süvenenud sellese bitcoini teemasse kuid küsin kiire küsimuse vahele.
Müükase hirmsa raha eest bcoin minereid 1THS jne jõudlusega. Ma ei tea kas mu kalkulatsioon oli õige kuid see tasub ennast suht kiirelt ära.
Nüüd küsimus miks peaks keegi neid aparaate müüma kui need võiks omal kodus uugama panna ja taskud raha täis kühveldada.
Kus mu loogikaviga on?
teised lollid kasutagu oma videokaarte ja prosesid.

See jutulõim siin on loogikaviga. Kullapalaviku ajal kõige kindlam viis rikastuda on labidaid müües. Las lollid kaevandavad.

Edit: kirjavead
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2013 10:44:13 vasta tsitaadiga

saimre, icon_biggrin.gif Õigus. Kui neid labidamüüjaid rohkem oleks. Suruks hinnad tagasi alla.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.12.2013 10:51:25 vasta tsitaadiga

no just. Kui neid masinaid ei levitaks siis saaks ise võimsate aparaatidega kauem teenida. Mida rohkem liikvele masinaid läheb seda vähem ka ise teenitakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saimre
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2009




sõnum 10.12.2013 10:57:32 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
saimre, icon_biggrin.gif Õigus. Kui neid labidamüüjaid rohkem oleks. Suruks hinnad tagasi alla.

Labidamüüja eesmärk on ju labidate hinnad kõrgel hoida. Ning ka kulla hind kõrgel hoida, siis on rohkem labidatahtjaid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 10.12.2013 11:04:51 vasta tsitaadiga

No labidamüüjaid huvitab reaalne raha, millle kohe kätte saab. Mingi spekulatiivne pudrumägi ei tasu ära kui saab oma liistude juurde jääda ja selle pealt mugavalt suurt kasu lõigata.
Teine asi on muidugi need igasugu isehakanud tootjad, kes preorderite abil spetsiaalselt kulla kaevamiseks tehtud labidaid ärivad - nendega kühveldavad jah ise kõigepealt omale kullahunnikud ümberringi kokku ja kui kaevamine natuke tüütumaks läheb, siis jagavad labidad laiali tellijatele icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 10.12.2013 11:14:21 vasta tsitaadiga

Probleem on komplekssem ja mastaapsem, tegelikult huugavad masinad ka arendajate farmides, lihtsalt taskud on... väga suured.

SHA raudvara tootmine on suhteliselt triviaalne kuid kapitalimahukas ning BTC üldine kapitalisatsioon oli enne 2013 aastat liialt väike, et knowhowd omavatele proffessionaalidele huvi pakkuda. Mingil hetkel korjasid asjaarmastajd SHA chipi arenduskapitali ette kokku, seda lubaduse alusel, et hilisem kaevanduskasum on ASIC-ute ettetellijale märkimisväärne ja investeering teenib ennast kiiresti tagasi. Reaalselt anti nii tellijatele kamaluga raha tagasi - seda tehti nägemusel, et BTC kasutajatevõrgu laienemine annab suurema tulevikukasumi kui tootja enda eksklusiivne ASIC-utega kaevandamine. Arvestuslikult jagati nii algsetele Avaloni tellijatele 1000...5000 usd iga investeeritud 1 usd kohta.

Lihtsaim viis kasumit teenida oleks arendajale olnud projekt ametlikult ebaõnnestunuks kuulutada ning enda toodetud ASIC-utega kaevandatud BTC arvelt raha tagasi maksta (ka seda tehti). Siiski annab suurema kasumi BTC kapitalisatsiooni tõstmine KOOS tootjapoolse kaevandamisega, selleks rakendasid eri tootjad erinevaid taktikaid - BFL hilinevaid tarneid, Avalon tarnete tühistamist, ASICminer kasutatud raua müüki jne. Ehk siis labidaid müüakse aga vaid enamvähem piisavalt kaevurite huvi säilitamiseks ja võrgu laiendamiseks, enamus kasumist tuli/tuleb ASIC-ute tootjatele siiski progressiivsest labidaostjatel eest ära kaevandamisest. Kui tegu oleks vaid kasumliku labidamüügiga, siis oleks labidaid igal ajahetkel vabalt saada, ASIC-ute saadavus on aga jätkuvalt suhteliselt piiratud.

[quote="saimre"][quote="excalibur"]Ma pole süvenenud sellese bitcoini teemasse kuid küsin kiire küsimuse vahele.
Müükase hirmsa raha eest bcoin minereid 1THS jne jõudlusega. Ma ei tea kas mu kalkulatsioon oli õige kuid see tasub ennast suht kiirelt ära.
Nüüd küsimus miks peaks keegi neid aparaate müüma kui need võiks omal kodus uugama panna ja taskud raha täis kühveldada.
Kus mu loogikaviga on?
teised lollid kasutagu oma videokaarte ja prosesid.[/quote]
See jutulõim siin on loogikaviga. Kullapalaviku ajal kõige kindlam viis rikastud on labidaid müües. Las lollid kaevandavad.[/quote]

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.12.2013 11:16:42 vasta tsitaadiga

Päris hea, homme peaks Elkosse 200 Asus-e 280X-i tulema, kõik juba müüdud.
Gigabytet veel on mõni, kõik muud läbimüüdud ja sel aastal enam ei teki ka.
AMD ja tootjad saavad päris korraliku aastalõpu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 454, 455, 456  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.