Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 07.12.2013 22:11:07 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Hea on, et pole raha maha visanud veel selle mängu peale icon_biggrin.gif

Sa üldse käid siin teemas ainult tarka panemas, omal pole mängugi.
"oi kui hea, et ma ostnud pole, oi kui hea;" ometigi enamik naudivad seda mängu. Aitab ehk?

Jumal tänatud, et ma pole raha maha visanud veel selle mängu peale icon_biggrin.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 07.12.2013 22:15:57 vasta tsitaadiga

fujitsu kirjutas:
arvestades mängijate kommentaare siis korralikust asjast rääkida ei saa icon_biggrin.gif


Minu arust see "ulme vigane mäng" on liiga üle haibitud. Ei ole midagi hullu seal ning ei ole selliseid vigu, mille tõttu nüüd tolle mängu mängimise katki jätaksin või mis mind nii väga riivab, mille üle peaksin kiruma. Premium kasutajana üle 30h (beta aeg väljaarvatud, beta seekord jäi mul kahjuks vahele) mänginud ja mulle väga meeldib. Endal isiklikult pole crashidega üldse probleeme. Tulistamise asjus niipalju julgeksin öelda, et mängigu madala pingiga serverites (soovitavalt Rootsi omades). Pole seesugustes serverites kordagi juhtunud, et ma annan kena valangu vastase pihta ning tema järsku pöörab ümber ning laseb ühe kuuliga mind maha. Ka muus osas ei oska ma nagu viriseda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 07.12.2013 22:22:50 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et enamustel töötab mäng korralikult. Endal nt bf3 ei esinenud pea üldse probleeme Kuigi paljudel pani mäng vigast.
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.12.2013 22:29:05 vasta tsitaadiga

Jah..probleeme on crashidega, alguses oli eriti. Nüüd enamasti ainult mapi loadimise ajal crashib, mis pole väga hull icon_biggrin.gif 115h mängitud ja raha igati väärt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6mbo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 07.12.2013 22:38:00 vasta tsitaadiga

Sai täna suure õhinaga ostetud kaks BF4 standard (mitte PREMIUM) mängu võtit GameHoldsist 32€ eest.
Nüüd üks üle. Kui keegi soovid annan natuke odavamalt ära.

Edit: siin ei ole õige müüa, nii et selleks on nüüd teema tehtud ärifoorumisse.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=593875


viimati muutis kr6mbo 07.12.2013 22:48:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 07.12.2013 22:40:45 vasta tsitaadiga

Inimestel on standardid juba nii madalale langenud, et kui 2-3 roundi tagant on crash, siis see on OK. Palju õnne meile! Tundub, et kellel parem arvuti, nendel ka vähem probleeme. Samas mul ületab topelt minimumi ja no ikka crashib. Kui sul iga tunni tagant ikka, asi pange paneb, siis ei ole võimalik ju normaalselt süveneda. 100 h mängitud, teine 100 on laadimise, crashide, task manageri ja HV foorumis bitchimise peale läinud.

Igatahes nendele, kes ostu kaaluvad, siis soovitan oodata kuu ja siis vaadata, mis seisus see asi on. Selleks ajaks on tõenäoliselt odavam ka juba.

_________________
Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 07.12.2013 22:48:55 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Inimestel on standardid juba nii madalale langenud, et kui 2-3 roundi tagant on crash, siis see on OK. Palju õnne meile! Tundub, et kellel parem arvuti, nendel ka vähem probleeme. Samas mul ületab topelt minimumi ja no ikka crashib. Kui sul iga tunni tagant ikka, asi pange paneb, siis ei ole võimalik ju normaalselt süveneda. 100 h mängitud, teine 100 on laadimise, crashide, task manageri ja HV foorumis bitchimise peale läinud.

Igatahes nendele, kes ostu kaaluvad, siis soovitan oodata kuu ja siis vaadata, mis seisus see asi on. Selleks ajaks on tõenäoliselt odavam ka juba.


No kui sa kohvilusikaid Battlepackist saad, siis on see crash ära teenitud icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.12.2013 22:49:56 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Hea on, et pole raha maha visanud veel selle mängu peale icon_biggrin.gif

Sa üldse käid siin teemas ainult tarka panemas, omal pole mängugi.
"oi kui hea, et ma ostnud pole, oi kui hea;" ometigi enamik naudivad seda mängu. Aitab ehk?


Õhtused rahustid ununesid ära? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 07.12.2013 23:01:28 vasta tsitaadiga

Dave20, Mine pira SP'd parem ja ära siin teemas sõna võta. Sõbralik soovitus icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2013 23:03:29 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Hea on, et pole raha maha visanud veel selle mängu peale icon_biggrin.gif

Sa üldse käid siin teemas ainult tarka panemas, omal pole mängugi.
"oi kui hea, et ma ostnud pole, oi kui hea;" ometigi enamik naudivad seda mängu. Aitab ehk?


Õhtused rahustid ununesid ära? icon_rolleyes.gif

Pole ärritunudki.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006




sõnum 07.12.2013 23:19:14 vasta tsitaadiga

kui odavalt mängu kätte saab siis võtan ette ja ajan ennast pisut närvi selle mänguga, vastasel juhul ootan ära kuniks vead parandatud.
kr6mbo teemale tegin pakkumise ära, eks näis mis saab icon_smile.gif

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 07.12.2013 23:23:13 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
liifer kirjutas:
Inimestel on standardid juba nii madalale langenud, et kui 2-3 roundi tagant on crash, siis see on OK. Palju õnne meile! Tundub, et kellel parem arvuti, nendel ka vähem probleeme. Samas mul ületab topelt minimumi ja no ikka crashib. Kui sul iga tunni tagant ikka, asi pange paneb, siis ei ole võimalik ju normaalselt süveneda. 100 h mängitud, teine 100 on laadimise, crashide, task manageri ja HV foorumis bitchimise peale läinud.

Igatahes nendele, kes ostu kaaluvad, siis soovitan oodata kuu ja siis vaadata, mis seisus see asi on. Selleks ajaks on tõenäoliselt odavam ka juba.


No kui sa kohvilusikaid Battlepackist saad, siis on see crash ära teenitud icon_lol.gif


Kohvilusikad on juba eilne päev, lisaks tänapäeval on mehepojad juba ka püssid/noad nurka visanud ja mängivad mudellennukitega.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 07.12.2013 23:29:11 vasta tsitaadiga

liifer, Noh lapsepõlv tuleb meelde, mis teha icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.12.2013 23:37:46 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Dave20, Mine pira SP'd parem ja ära siin teemas sõna võta. Sõbralik soovitus icon_lol.gif


Kes oled sina, et tuled mulle ütlema, kas võtan sõna või ei? icon_rolleyes.gif
Sp on juba läbi mängitud ja MP ostan ka. Siiani olen teemat jälginud, vaadanud kas on lõpuks mäng ära parandatud, et saaks normaalselt netis mängida, siiani tunuds et ei.
Mängu ostmisega pole mul kuhugi kiiret.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 07.12.2013 23:50:26 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
sander989 kirjutas:
Dave20, Mine pira SP'd parem ja ära siin teemas sõna võta. Sõbralik soovitus icon_lol.gif


Kes oled sina, et tuled mulle ütlema, kas võtan sõna või ei? icon_rolleyes.gif
Sp on juba läbi mängitud ja MP ostan ka. Siiani olen teemat jälginud, vaadanud kas on lõpuks mäng ära parandatud, et saaks normaalselt netis mängida, siiani tunuds et ei.
Mängu ostmisega pole mul kuhugi kiiret.

thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 08.12.2013 00:18:56 vasta tsitaadiga

Dave20, Aga mida sa jaurad sellest siin teemas, et "oi kui hea, et ma ostnud pole, oi kui hea;" ?

Lisaks veel, et ma tegin SOOVITUSE mitte ei käskind vms.

Ja siin on lehtede viisi hala selle mängu kohta. Kas need meist kellele, see mäng meeldib hakkavad samamoodi möirgama lehekülg lehekülje järel, et "oi ma olen jumala õnnelik et ostsin selle"? On siis huvitav lugeda seda?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabu-kabu
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2005




sõnum 08.12.2013 00:28:03 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Inimestel on standardid juba nii madalale langenud, et kui 2-3 roundi tagant on crash, siis see on OK. Palju õnne meile! Tundub, et kellel parem arvuti, nendel ka vähem probleeme. Samas mul ületab topelt minimumi ja no ikka crashib. Kui sul iga tunni tagant ikka, asi pange paneb, siis ei ole võimalik ju normaalselt süveneda. 100 h mängitud, teine 100 on laadimise, crashide, task manageri ja HV foorumis bitchimise peale läinud.

Igatahes nendele, kes ostu kaaluvad, siis soovitan oodata kuu ja siis vaadata, mis seisus see asi on. Selleks ajaks on tõenäoliselt odavam ka juba.


ka minul varasemalt crashis tihti, praeguse patchiga on vist ainult par crashi olnud. nii et ei saa vist ikka arvuti jõudluse süüks panna seda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 08.12.2013 00:36:18 vasta tsitaadiga

Mingi casual mängija jaoks pole jah see mäng kakti midagi, arusaadav. Aga kui sa püüad ikka midagi enamat siis on mäng ikka päris katki.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 08.12.2013 00:43:25 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
Mingi casual mängija jaoks pole jah see mäng kakti midagi, arusaadav. Aga kui sa püüad ikka midagi enamat siis on mäng ikka päris katki.


Oleneb inimese vaatevinklist. Minu jaoks BF ongi casual. Olen mänginud päris paljusid mänge competetive aga BF on selle jaoks, et oleks lihtsalt lõbus ajaviide. Ja need crashid vahepeal viskavad üle küll aga peale viimast pätsi on minu jaoks asi niipalju paranenud, et crashid pmst ei puudutagi mind. Ja siis veel edasi a'la sound bug, jumala savi sellest, 1 shot kill no vahet pole, teed sama tagasi jnejne. Ja lisaks veel selle kui me 10+ inimest TS's oleme, vahepeal väga ei huvitagi mis mängus juhtub kuna huumorit on nii palju.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 08.12.2013 01:29:24 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Nimetu112 kirjutas:
Mingi casual mängija jaoks pole jah see mäng kakti midagi, arusaadav. Aga kui sa püüad ikka midagi enamat siis on mäng ikka päris katki.


Oleneb inimese vaatevinklist. Minu jaoks BF ongi casual. Olen mänginud päris paljusid mänge competetive aga BF on selle jaoks, et oleks lihtsalt lõbus ajaviide. Ja need crashid vahepeal viskavad üle küll aga peale viimast pätsi on minu jaoks asi niipalju paranenud, et crashid pmst ei puudutagi mind. Ja siis veel edasi a'la sound bug, jumala savi sellest, 1 shot kill no vahet pole, teed sama tagasi jnejne. Ja lisaks veel selle kui me 10+ inimest TS's oleme, vahepeal väga ei huvitagi mis mängus juhtub kuna huumorit on nii palju.

Ongi see nagu mida mängid. Ma lasen competetive ja seal on need bugid jubedad, traded, 1 bulletit, nurga taga suremine. Kõik mõjutab tulemust. Aga nüüd loodame,et tehakse kõik korda siis on kõigil parem mängid. Win Win
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 08.12.2013 01:33:20 vasta tsitaadiga

Sai siis win7 peale tagasi mindud ja voila. Probleemid kadunud. Heli ka töötab ilusti ilma et midagi oleks pidanud muutma beer_yum.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 08.12.2013 02:04:19 vasta tsitaadiga

sander989, pöhimötteliselt olen Sinuga nöus. Aga kahjuks olen jöudnud sellisesse "elu staadiumisse" kus AINULT nali enam pinget ei paku. Seega ei ole see pea eesmärk BF mängides. Oleneb muidugi tujust jne.. Kahjuks, tihti taban ennast muiates, kui seda söja mänguks kutsutakse ja irvitades ymber kaarti ringi joostakse. Söja mänguna see on jah sellisel juhul vaid kerge meelelahutus.
Köigest sellest hoolimata millegi pärast mängin seda. Seega on siin mingi "nostalgia", või midagi, mis kaasa tömbab. Minu puhul HC versioonis. Kui ära unustada igasugune punktide systeem, kellegi eelarvamused, lollid camperi/snaipri kommentaarid ja muu vastav möla, ning keskenduda tösiselt, siis vöib leida päris head mängu ka siin.
Lyhidalt julgen soovitada mängu, selles on paljudele seda "MIDAGI". Mängides proovige koostööd teha oma oskuste kohaselt. Minu meelest seda mängu saab mängida kyllaltki erinevas stiilis, eri serverites ja raskus katekooriates. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2013 04:03:37 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
sander989 kirjutas:
Nimetu112 kirjutas:
Mingi casual mängija jaoks pole jah see mäng kakti midagi, arusaadav. Aga kui sa püüad ikka midagi enamat siis on mäng ikka päris katki.


Oleneb inimese vaatevinklist. Minu jaoks BF ongi casual. Olen mänginud päris paljusid mänge competetive aga BF on selle jaoks, et oleks lihtsalt lõbus ajaviide. Ja need crashid vahepeal viskavad üle küll aga peale viimast pätsi on minu jaoks asi niipalju paranenud, et crashid pmst ei puudutagi mind. Ja siis veel edasi a'la sound bug, jumala savi sellest, 1 shot kill no vahet pole, teed sama tagasi jnejne. Ja lisaks veel selle kui me 10+ inimest TS's oleme, vahepeal väga ei huvitagi mis mängus juhtub kuna huumorit on nii palju.

Ongi see nagu mida mängid. Ma lasen competetive ja seal on need bugid jubedad, traded, 1 bulletit, nurga taga suremine. Kõik mõjutab tulemust. Aga nüüd loodame,et tehakse kõik korda siis on kõigil parem mängid. Win Win

Nõustun ka. Omale meeldib vahepeal lihtsalt pullida, C4-ga ringi rallitada jms, sis saab kenasti seda tehtud. Vahel soovin kõvasti tiimitööd teha, saab seda teha. Vahepeal ei soovi üldse mängida, siis panen mängu kinni. Simple as that icon_lol.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.12.2013 04:15:12 vasta tsitaadiga

Iga mäng aegajalt crashib. Bf4 ei ole selles mõttes eriline.
Ma saan osades serverites 2-3 kaarti ära mängida ennem kui mäng kinni jookseb või crashib.
See võib oleneda mitmest asjast ja ei pea olema just mängu viga, et nii asi juhtub.
Kui server on kehvalt confitud või neti mingi väike katkestus mis võib mängu ära crashida jne. Võimalusi on mitmeid.
Mulle isiklikult mäng meeldib ja see, et ta aegajalt crashib ei ole midagi millepärast ma mängimise lõpetaks.
Ma isegi pole SP-d mängind sellest mängust. Isegi bf3-l ma ei teinud SP-d läbi.
Samas kui ma bf3-e mängisin, siis polnud see just väga huvitav ja võibolla just sellepärast, et ma ta liiga hilja ostsin.
Kui mäng on uus, siis on ikka väga palju neid kes on sinuga ühel pulgal taseme poolest ja ei ole nii, et järgi on jäänd aint pro no liferid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006




sõnum 08.12.2013 04:43:01 vasta tsitaadiga

No ei tea...crashib nii kord õhtu jooksul ja loadimise ajal. vahetevahel crashib ka 2 korda õhtu jooksul. Õnneks mäng SSD peal ning tagasi mängu loadimine võtab mõned sekundid aega.
Oman nii tava kui ka premium contenti ning julgen öelda, et need mängitud 115h on igati oma raha väärt.

Crashidega jah, et kuidas kellel. Mul polegi erilisi probleeme nendega olnud. Keset mängu crashinud ainult mõned korrad kokku. Kui siis pigem uue mapi loadimise ajal.
Nõus ka eelnevalt öelduga, et need mängu bugid on ülehaibitud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.