Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sada1000
HV kasutaja
sada1000

liitunud: 22.03.2007




sõnum 06.12.2013 22:36:22 vasta tsitaadiga

winter kirjutas:
Mul on selline pakett, et kui telefon on välja lülitatud või väljaspool levipiirkonda siis satub mulle helistaja otse kõneposti.
Telefoniks oli Galaxy s2. Pidevalt juhtus nii, et istun kontoris laua taga või sõidan autoga või olen lõunal kui tuli SMS, et teile helistas see ja see kuid ei jätnud teadet kõneposti.
Nüüd olen umbes paar kuud kasutanud Galaxy s4 ja probleem on sama.

Peab ju mingi jama selle võrguga olema. Ma saaks aru kui kord kuus on probleem, aga kohati 4-5 korda päevas on ikka liiga palju.


Mul on sama asi. Probleem levis. Ainult tööjuures siseruumides (tavaline plekist/sandwich paneelist tootmishoone, tln kesklinn). Kohati on max levi, kohati on null levi. Levi kõigub reaalselt meetrites mida mööda liigud icon_biggrin.gif
Operaator on meil ettevõttes Tele2. Probleemist andsin teada ammu. 3 nädalat tagasi lubasid tulla levi parandama meie ruumidesse (sama tehti ka kui meil oli ettevõtte veel Fahle maja paksude seinte vahel ning probleem lahenes) kuid tänase päevani ei ole mitte ükski hing Tele2 ühendust võtnud ega ka levi ei ole paranenud. Pakuks siis omalt poolt, et sealkandis on meil kõne õnnestumise protsent 50/50 ja TJA pole mõtet mõõtma tullagi. Mõõtsin juba ära beer_yum.gif

_________________
Xbox live kasutaja "sada1000"
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Katsed ei kinnitanud mobiililevi halba kvaliteeti Tallinna kesklinnas mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.