|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.11.2013 01:34:53
|
|
|
| Teised küll väga ei kurda.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creephi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007
|
30.11.2013 01:52:53
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Sorri mehed, kes kopteriga mõnusalt reipi said  |
Ise suurem asi piloot pole ja seega üritasin parandada kopterit lennu ajal.Enamus piloote hüpab välja kui paar pauku pihta said.See ajas küll leili!
Sul oli muidugi eepiline round
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.11.2013 05:01:01
|
|
|
| Lõppmees kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
Sorri mehed, kes kopteriga mõnusalt reipi said  |
Ise suurem asi piloot pole ja seega üritasin parandada kopterit lennu ajal.Enamus piloote hüpab välja kui paar pauku pihta said.See ajas küll leili!
Sul oli muidugi eepiline round  |
No täna reipisin jälle kopteriga. seis oli 89-9 ja 57 neist olid vist kopteriga. Lõpuks andsin vastastele õhust rahu ja repisin neid veidi attack paadiga. Kopteriga oli juba nii ka, et ükskõik kus lennates, oli mõni stinger minu poole teel
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
30.11.2013 09:40:13
|
|
|
| Lõppmees kirjutas: |
Enamus piloote hüpab välja kui paar pauku pihta said.See ajas küll leili!
Sul oli muidugi eepiline round  |
Haige on siis ka kui land vehicle repairi teed. Vanad lihtsalt sõidavad eest ära nagu ei paneks tähelegi kui oma squadi mees üritab repairida. Eriliseks siiberdamiseks läheb. Siis jooksen lolli näoga järgi repair tooliga ja 50/50 jään ellu.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
30.11.2013 11:54:47
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Teised küll väga ei kurda. |
Kuna paljud ei kasuta chati ning närvavad niisama ja uued mängjad lihtsalt ei näe selliseid vigu
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.11.2013 12:00:52
|
|
|
| Karl0len kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| Teised küll väga ei kurda. |
Kuna paljud ei kasuta chati ning närvavad niisama |
Eestlase temperamentsus
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
30.11.2013 12:01:00
|
|
|
| Õhusõidukitel võiks olla eject selle asemel, et niisama langevarjuga alla hüpata ja kopteri piloodil peaks olema võimatu välja hüpata, ainult maandudes saab väljuda. No ja loomulikult peaks mingi killi kirja saama kui vastatse õhusõiduki viid 10% peale ja see mees siis rahulikult välja hüppab. Aga selliseid mõnusaid lisasid tollele arkaad mängule on väga palju nõutud seega pole miskit teha.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
30.11.2013 12:03:58
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Õhusõidukitel võiks olla eject selle asemel, et niisama langevarjuga alla hüpata ja kopteri piloodil peaks olema võimatu välja hüpata, ainult maandudes saab väljuda. No ja loomulikult peaks mingi killi kirja saama kui vastatse õhusõiduki viid 10% peale ja see mees siis rahulikult välja hüppab. Aga selliseid mõnusaid lisasid tollele arkaad mängule on väga palju nõutud seega pole miskit teha. |
Duh kopteri vennad saavad juba miljon aastat end välja viskuda. Venkude kopteritel vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
30.11.2013 12:27:51
|
|
|
| Laengud peaksid propellerid minema lööma ja aidaa piloot kopterist. Vähemalt nii seletati ,kui Süüria kopter alla lasti türklaste poolt. Kopter kukkus, kui kivi alla ja 2 pilooti nautisid vaadet, kuni alqaida nende pead maha võtsid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
30.11.2013 12:34:06
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Sorri mehed, kes kopteriga mõnusalt reipi said  |
Üksi reipisid? Kui nii, siis respekt
Neid vendi küll ei salli, kes kolmekesi kopteris on ja siis "pwned, raped" jne hüüavad samal ajal kui insenerid parandavad
| Etz kirjutas: |
Katapulteeruvad läbi propelleri...
Venkudel pole elavjõud arvel naguinii, kui 10% õppustelt tagasi ei tule, on see loomulik kadu...
Tegelikult väljuvad vist koperipiloodid, läbi põranda.... |
Otse üles ikka katapulteeruvad.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
30.11.2013 12:49:46
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Sorri mehed, kes kopteriga mõnusalt reipi said  |
Üksi reipisid? Kui nii, siis respekt
Neid vendi küll ei salli, kes kolmekesi kopteris on ja siis "pwned, raped" jne hüüavad samal ajal kui insenerid parandavad
Ma ka sain reipi antud tiimi poolt korralikult:D Keelaks esmajoones ära sõidukite parandamise sõiduajal.Üritasin ka stingeriga alla saada neid, no suht võimatu oli tegelt.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.11.2013 12:52:03
|
|
|
| Sel juhul on see vastaste endi nõrkus, kui ei suuda koos kopterit alla saada. Järelikult õhuvägi on olematu või siis nõrgad koos seal ja ka maavägi ei suuda oma masinate ja relvadega seda maha saada. See on tiimis endas kinni.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
30.11.2013 13:09:06
|
|
|
See musta reede hind oleks võid rohkem olla kui 17% sellele mängule. Oleks isegi ära otsnud.
Hetkel nagu väga ikka ei tõmba ostma selle 35 euroga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.11.2013 13:12:31
|
|
|
| Ega BF4 pole müügil vaid Originis ju. Leidub ka seal ~28€ juures ja ehk kuskilt odavamaldki.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007

|
30.11.2013 13:42:22
|
|
|
Lihtsalt vahemärkuseks, et engineer siinkohal ei ole mingi kuradima insener, vaid eestikeelne termin on pioneer. Ja ka see on vale selle mängu puhul. Tavotiahv oleks vast sobiv, kaheldava väärtusega mehaanik.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.11.2013 14:00:41
|
|
|
| KurjaJuur kirjutas: |
| Tavotiahv oleks vast sobiv, kaheldava väärtusega mehaanik. |
Ma kahtleks kah sellises mehaanikus, kes tuleks leeklambiga mu autot parandama, rääkimata siis kõrgtehnoloogilisest helikopterist...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
30.11.2013 14:16:21
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Sel juhul on see vastaste endi nõrkus, kui ei suuda koos kopterit alla saada. Järelikult õhuvägi on olematu või siis nõrgad koos seal ja ka maavägi ei suuda oma masinate ja relvadega seda maha saada. See on tiimis endas kinni. |
Naljakas lugeda ,et mõni ikka veel arvab mängu olevat nagu reaalne elu
Vahest saad kopteri alla paari laksuga selles mängus ,parandavad seda või mitte. Vahest pead 10x laskma järjest kui ammobox kõrval.
See on täpselt sama hitregi keiss nagu eelnevas postis kurdeti toimuvat Operation Lockeris kus peab terve salve sisse laskma aga mees pöörab lihtsalt ringi ning oled dead.
Tean isegi seda tunnet mõnes mapi kus jooksed ringi ning muudkui tulistad vastasei surnuks ning tekib tunne ,et keegi sind ei näe.
Enamuse ajast mappides aga ei jõua spawnidagi kui juba kogu vastasmeeskonna arvutid on sinu arvuti registreerinud ning kõik 64 IPd jooksevad su poole!
Ärge võtke seda mängu liiga tõsiselt.
Olen veel täheldanud kui on liiga palju mängijaid Vahemere regioonist kus on eriti aeglane netiühendus siis sinna serverisse pole mõtet jääda.
Paistab ,et Origin on välja mõelnud mingi netiühenduse kompenseerija mis annab eelise viletsama ühendusega arvutitele.
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
30.11.2013 15:15:21
|
|
|
Jube lägine on ikka see mäng,saad natuke sisse jõuad nurga taha joosta 10m ja siis sured
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
30.11.2013 15:18:15
|
|
|
| vaheta serverit.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
30.11.2013 15:18:29
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| KurjaJuur kirjutas: |
| Tavotiahv oleks vast sobiv, kaheldava väärtusega mehaanik. |
Ma kahtleks kah sellises mehaanikus, kes tuleks leeklambiga mu autot parandama, rääkimata siis kõrgtehnoloogilisest helikopterist...  |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.11.2013 16:10:24
|
|
|
Ka see mäng on ikka väga katki. Tüüp jookseb majast välja - jääb seisma, hakkan teda laskma, 0 hitmarkerit, äkki ma kukun surnuna maha
Lisaks muidugi fakt, et sõiduki või stationary masinpüss laseb jälle herneid, aga käsirelvadest sureb seekord kergemini. Loogika fucked up.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.11.2013 16:22:27
|
|
|
| painkillah, Vb asi selles kinni, kus server on, ehk oleneb suuresti pingist? Ise pelan vaid Rootsi serverites ja sellist anomaaliat ei ole esinenud praktiliselt üldse. Ma ei tea muidugi, palju siin ka gamemod rolli mängib, kuid ise mängin HC-s. Vähemalt seal ei pea ebanormaalselt suure valanguga täis laskma vastast, et ta lõpuks kukuks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.11.2013 16:38:55
|
|
|
Käsirelvedaga kukub normaliski väga kähku vastane. Lihtsalt tanki, autode jms peal olevad stationary LMG d on ülilahjad.
EDIT: Ja snaiprid saavad LÄBI müüride lasta, nii et neid lasta ei saa.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.11.2013 16:39:45
|
|
|
| BF3 normalis oli samuti minu arust need LMG-d täiesti mõttetud. HC-s on nendest vähemalt asja.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
30.11.2013 16:42:25
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| BF3 normalis oli samuti minu arust need LMG-d täiesti mõttetud. HC-s on nendest vähemalt asja. |
pane sinna silencer ja irnv külge ning mine proovi paracel stormi
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.11.2013 16:46:17
|
|
|
parm, Ma mõtlesin neid tanki peal olevaid LMG-si, millest jutt käis.
Aga muidu vähemalt HC modis on mul sõdurina LMG-d just lemmikud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.11.2013 16:55:53
|
|
|
| Mul harjumuseks saanud igal mapil PDW-si kasutada, hetkel siis peamiselt MP7. Loomulikult kaugelt on üsnagi raske vastaseid maha saada, kuid olen juba ära õppinud selle + lähedalt väga vastast pole, kui relv loobib 950 lasku minutis.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
30.11.2013 17:33:01
|
|
|
Mida kauem unlock aega võtab seda mõttetum asi see on Pumpade FRAG round on ikka pettumus.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
30.11.2013 17:47:49
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| BF3 normalis oli samuti minu arust need LMG-d täiesti mõttetud. HC-s on nendest vähemalt asja. |
Võib-olla see ainult tundub mulle, aga BF4's on nendega ikka keerulisem vaenlasi maha võtta kui BF3's oli.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
30.11.2013 17:49:50
|
|
|
BF3 oli selle koha pealt päris hea aga uus bf4 selle kohapealt
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
30.11.2013 18:57:13
|
|
|
DICE'i foorumis kirjutati, et Fnatic vs. AAA'l oli mingi finaal. 160 ticketit, livestream, ja crash GG Dice !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
30.11.2013 20:44:57
|
|
|
| HC on kõik relvad tegijad. Proovige.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.11.2013 21:05:56
|
|
|
| Kas ei ole just nii, et need kes mängivad normi, nendele meeldibki see, et palju või lausa pähe peab tulistama? Siis saab ka ise "karistamatult" kauem ringi joosta jne...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
30.11.2013 21:14:40
|
|
|
| Kes sul seal karistamatult ringi jookseb. HC vennad ärge nüüd ennast mingiteks prodeks ka pidage.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.11.2013 21:23:45
|
|
|
_Kaivo_, kui sa seda mängu mängid, siis tead väga hästi kummas kergemini surma saab. Selle yle pole ju mötet yldse vaielda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
30.11.2013 21:26:41
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Kes sul seal karistamatult ringi jookseb. HC vennad ärge nüüd ennast mingiteks prodeks ka pidage. |
Ainukesed prod mis HC-t tulevad on laagri prod, kes suudab kauem ühe kohapeal laagris passida ongi võidu mees. Eliit Camp prod on need kes on laagris koos Sniper rifle-ga.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
30.11.2013 21:33:00
|
|
|
| Rallih007 kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
| Kes sul seal karistamatult ringi jookseb. HC vennad ärge nüüd ennast mingiteks prodeks ka pidage. |
Ainukesed prod mis HC-t tulevad on laagri prod, kes suudab kauem ühe kohapeal laagris passida ongi võidu mees. Eliit Camp prod on need kes on laagris koos Sniper rifle-ga. |
No ma ei tea noh... mängin väga tihti HC-d, aga kohapeal ei passi, sest siis saab ikka VÄGA kiirelt surma
HC üks eeliseid on ju see, et vastane ei tea, kus sa oled, ja kui passid kohapeal, siis ei võta just kaua aega, millal too teada saab
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
30.11.2013 21:34:26
|
|
|
See on tõesti absurd, kuidas seda HC-d siin jumaldatakse juba, arvates, et HC-d mängides oled räige pro. Reaalselt on HC-s lihtsalt südant pahaks ajav campimine, kus snaiprid saavad sind varbasse tulistades ära tappa.
Pigem on normal just see, kus veidike oskusi vaja. Kuna vastased võtavad suremiseks veidi rohkem kuule, peab oskama kontrollida relva recoili ja täpselt laskma, mitte ei ole nii, et spreid pool salve üle ekraani, lootuses, et üks neist kuulidest läheb vastasele pihta ja ta maha niidavad.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
30.11.2013 21:45:52
|
|
|
Mõnes serveris on küll tüütu mängida, spawn, 1 sec, surnud....snaiper jne, jne, vahet pole kuspoole end varjad, raiped on iga külje peal
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
30.11.2013 21:47:45
|
|
|
Koheselt pmst peaks saama uusi kaarte relvi ja masinaid proovima kuna China Rising DLC on tulemas!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.11.2013 21:51:26
|
|
|
| Mul oodatuim siiski Second Assault. Igatsen juba neid vanu mappe. BF4 praegused mapid no eriti üldse ei istu. Olen seetõttu juba vaikselt taas BF3-le tagasi kolinud. Loodan, et juba peagi saab ka BF4-s pakutavate uute võimalustega vanu mappe taas mängima asuda. Ehk tuleb siiski detsembris millagi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.11.2013 22:02:36
|
|
|
Minule meeldib ka HC ja kohapeal ei passi. Tundub, et see campimine on ka ainuke nörk koht selle HC juures. Vähemalt väisimatult tuuakse see HC puhul esile. No kurat, on ju 100x hullemaid probleeme normi poolel + camprid ja snipud on ka seal. Alates kummikuulidest, punastest kolmnurkadest ja löpetades "kulli" mänguga ja löputu lahmimisega? Mis muidigi meeldib ka minule, pärsat parajat rummi kogust!
Kusjuures, selle teema vötsite JÄLLE esile teie: NORM mängu mängijad!
Siin yks huumoriga vöetav rohi snaiprite vastu: http://www.youtube.com/watch?v=5FFbsp4Lu-w
pohmakas, selle vastu minumeelest keegi ei ole vaielnudki, et NORMIS on vaja rohkem hiire kasutamise oskust? või kuidas iganes sa seda nimetada tahad.
Minul vist lihtsalt puudub vastav kujutlus vöime, et raske kuulipildujaga (mis on välja joonistatud räige relvana) laseb kummi kuulidega ja seda söna otses möttes.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
30.11.2013 22:36:05
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Minule meeldib ka HC ja kohapeal ei passi. Tundub, et see campimine on ka ainuke nörk koht selle HC juures. Vähemalt väisimatult tuuakse see HC puhul esile. No kurat, on ju 100x hullemaid probleeme normi poolel + camprid ja snipud on ka seal. Alates kummikuulidest, punastest kolmnurkadest ja löpetades "kulli" mänguga ja löputu lahmimisega? Mis muidigi meeldib ka minule, pärsat parajat rummi kogust
pohmakas, selle vastu minumeelest keegi ei ole vaielnudki, et NORMIS on vaja rohkem hiire kasutamise oskust? või kuidas iganes sa seda nimetada tahad.
Minul vist lihtsalt puudub vastav kujutlus vöime, et raske kuulipildujaga (mis on välja joonistatud räige relvana) laseb kummi kuulidega ja seda söna otses möttes. |
Niikaua, kui sa oma accuracyt 17-18+ ei suuda viia enamus pritsidega, niikaua tunduvadki kummikuulid!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Avo-EST/weapons/292243323/pc/
Vaadates sinu statsi, siis sel nädal sa kummikuulidest ei pääse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
30.11.2013 22:39:50
|
|
|
| Mis selle BF4 premium-ga tuleb mäng ka kaasa ? Või peab BF4 eraldi ostma ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.11.2013 22:42:41
|
|
|
Tavaline Premium = Ainult DLC-d.
Premium Edition = Baasmäng + DLC-d.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.11.2013 22:49:29
|
|
|
Teamkills, oled siis yks neist kellele need näitajad on A ja O. Minu vanuses ei oma need mingit tähtsust ja köigele lisaks ei mängi neid silmas pidades.
Sinu poolt on alatu, või vähemalt taktitundetu siia minu tulemusi ylesse riputada. Se räägib palju Sinust kui inimesest ja ka mängijast.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
30.11.2013 23:09:18
|
|
|
| Ei vaata ma midagi neid statse niipalju. Stats on mängu sisse ehitatud ja vahest saab ikka pilk sinna heidetud. See, et ma su bf profiili lingi siia riputasin oli puhtalt selle kummikuulide pärast. Sõna osteses mõttes! Kuidas saab inimene väita, et mängus on kummikuulid, kui ta ei oska sihtida ega lasta? Sõna otseses mõttes!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
30.11.2013 23:28:28
|
|
|
Kui minu ja paljudele teiste meelest on normis kummi kuulid, vörreldes hc-ga. Ja Sina seda ei märka, siis isiklikuks minna ei ole ikkagi mötet. Ei tee siin maha kellegi mängu oskust, kysimus on sellest, mis kellelegi meeldib. MAITSE ASI! Loomulikult on kummikuulidega raskem tappa ja vajab tunduvalt paremat sihtimist aga proovi nüüd aru saada, et paljudele ei meeldi see! Ja selleks on tehtud HC versioon!
viimati muutis Avot 30.11.2013 23:39:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|