Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2013 13:09:35 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Igaljuhul ma leidsin korraliku "kesta" EMT endale, peaks "õnnetuse" korral ka vähe paremini kaitsma.
Ja siiamaani ikka väga rahul telefoniga, käisin nädalavahetus metsas pilte tegema, ikka väga 5+.




mis seadetega pildistad, kas auto v?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2013 18:58:34 vasta tsitaadiga

See et Z1-l saab DUALSHOCK 3 pulti kasutada võib täitsa mugav vahest olla icon_smile.gif kõlab põnevalt
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 19.11.2013 01:52:28 vasta tsitaadiga

-lauri- kirjutas:
Kahjuks ei tea, kuid millest selline soov? Sony poolt paigaldatud purunemisvastane kile teeb ainult üht - kui telefoni maha pillad, väldib see klaasi purunemist. Kui oled Sony kaitsekile ära kraapinud, võid selle üpris muretult maha kiskuda ja ekraanile uue kaitsekile või -klaasi paigaldada. http://www.xda-developers.com foorumis päris palju inimesi, kes selle kaitsekile maha kiskunud on. Sealt leiad ka soovitusi parimate "tempered glass" kaitseklaaside kohta. Tagumise külje jaoks klaasi veel pole, tuleb hetkel veel kilega rahulduda.


Mul on kahju Sony kirjast icon_redface.gif Minu teada on Sony kiri kleebitud kaitsekile peale ja koos kaitsekilega tuleb ära ka Sony kiri.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lauri-
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 20.11.2013 12:08:18 vasta tsitaadiga

kindral1 kirjutas:
-lauri- kirjutas:
Kahjuks ei tea, kuid millest selline soov? Sony poolt paigaldatud purunemisvastane kile teeb ainult üht - kui telefoni maha pillad, väldib see klaasi purunemist. Kui oled Sony kaitsekile ära kraapinud, võid selle üpris muretult maha kiskuda ja ekraanile uue kaitsekile või -klaasi paigaldada. http://www.xda-developers.com foorumis päris palju inimesi, kes selle kaitsekile maha kiskunud on. Sealt leiad ka soovitusi parimate "tempered glass" kaitseklaaside kohta. Tagumise külje jaoks klaasi veel pole, tuleb hetkel veel kilega rahulduda.


Mul on kahju Sony kirjast icon_redface.gif Minu teada on Sony kiri kleebitud kaitsekile peale ja koos kaitsekilega tuleb ära ka Sony kiri.

Aga anna siis meile kõigile teada, palju uus ekraan koos tehase-kile ja sony-logoga maksab. Julgen ennustada ~250€ hinnalipikut.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.11.2013 00:24:13 vasta tsitaadiga

Nonii, mis ma ikka ootan. Kuigi sain klickist hea pakkumise, siis otsustasin ikkagi Saksamaa kasuks (40€ odavam).

Kuna wirx on ilmselt esimene omanik, siis ootaks soovitusi. Siiani kõik androidid mul esimesel päeval rooti selga saanud ja tarkvara vahetuse. Tasub ka z1 puhul seda teed minna? Mõningad asjad, mis tasub kohe ära teha? Dialeri muutmine jäi juba varasemalt silma.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 22.11.2013 04:45:52 vasta tsitaadiga

Oo, olen ma ainus siin, kes Z1ga kõrvaklappe kaasa ei saanud, vaid selle asemel mingi mõttetu plastmasskarbi? Grhh.. Ehk leiab linki, kust saab nö järeltellida neid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 22.11.2013 22:15:54 vasta tsitaadiga

-lauri- kirjutas:
kindral1 kirjutas:
-lauri- kirjutas:
Kahjuks ei tea, kuid millest selline soov? Sony poolt paigaldatud purunemisvastane kile teeb ainult üht - kui telefoni maha pillad, väldib see klaasi purunemist. Kui oled Sony kaitsekile ära kraapinud, võid selle üpris muretult maha kiskuda ja ekraanile uue kaitsekile või -klaasi paigaldada. http://www.xda-developers.com foorumis päris palju inimesi, kes selle kaitsekile maha kiskunud on. Sealt leiad ka soovitusi parimate "tempered glass" kaitseklaaside kohta. Tagumise külje jaoks klaasi veel pole, tuleb hetkel veel kilega rahulduda.


Mul on kahju Sony kirjast icon_redface.gif Minu teada on Sony kiri kleebitud kaitsekile peale ja koos kaitsekilega tuleb ära ka Sony kiri.

Aga anna siis meile kõigile teada, palju uus ekraan koos tehase-kile ja sony-logoga maksab. Julgen ennustada ~250€ hinnalipikut.


Minu saaga sai nüüd lõpu. Ekraan maksab 150€ pluss vahetus ning kilet eraldi saada pole. Kuigi mulle oli kuskilt meelde jäänud, et sony kirjaga kile eemaldamine pidavat garantii kaotama, siis nii see ikkagi ei ole. Eks ma millalgi tellin endale korraliku kile/klaasi.

Minu Z1-l polnud kah klappe kaasas, vist ei peagi olema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikix
HV vaatleja
heikix

liitunud: 30.09.2005




sõnum 23.11.2013 12:03:08 vasta tsitaadiga

Oman ka Z1 neljas päev ja hetkel väga rahul.Et mis seadetega saab kõige parema pildi Z1ega välja võluda ?
_________________
tik tak tik tak
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 23.11.2013 15:31:53 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Mis teised seltsimehed räägivad? Z ja Z1 hinnavahe 150€, piisavalt suur, et kaaluda. On kellelgi ka valge? Valge puhul peaksid "näpujäljed" tagumiselt klaasilt vähem välja paistma. Mõtlema paneb ka see, et mõnel mehel siin telefon näppides kokku jooksnud, sellises hinnaklassis seda ei ootaks.


Seni kuni pole selge kuidas mõned(nagu ka mina) oma z1 oleme käivitusse võtnud, seni pole kokku jooksmine argument. Androidi kasutusele võtu üks kirjutamata reegleid on: Seade alati peale ostu/ tarkvara uuendust tuleb teha factory reset, vastasel juhul võib olla segaseid sümptomeid. Neid olen proovind väga paljude nutikatega(samsad ace, s2 s3 s4, arc s, neo, neo v, zr, zl z1, htc wildfire s ja vanemad xperiad, rooditud ja stockid) ehk peale sisse lülitust(ostul) tee kohe factory reset mis laeb ilusti tarkvara peale(tehases tehakse seadmele kontroll ja arvutiga lastakse kuidagi tarkvara uuesti üle ehk tühjaks seade, sellega vahest jääb peale laadimine lonklik). Factory reset ja asi korras. Peale uuendust ka tark teha factory reset. Andmete kaitseks backup.

Eile sain Z1 kätte, lülitasin sisse ja factory reseti ei teinud- üks klõps kaameraga ja kaamera ei vasta, tegin restardi kaamera toimis. Vahetasin kaamera resiime jälle ei toimind. Factory reset ja olen terve posi pilte teinud resiime igast otsast vahetanud- probleeme ei ole
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 23.11.2013 17:15:28 vasta tsitaadiga

Hetkel Z1-ga 1 kuu pikkune Aasia reis seljataha jäetud, oleme hetkel Taneliga HV-st Vietnamis ja just tulin Z1-ga katusel basseinist veest välja. Samuti on vastu pidanud kenasti suured raputamised 2 päevasel jeepi sõidul Himaalajas, -15c temperatuuri ronides 5400m peal, +35c päikese käes netis olemised ning lugematud tunnid taskus tassimist. Peale viimase tarkvara peale panemist on fotode kvaliteet tiba paremaks läinud. Kokku pole ühtegi korda jooksnud ja restardi tegin vist 1-2 nädalat tagasi viimati. Samal ajal on pidevalt kasutuses net, skype, GPS ja fotokas. Kuna ma kaitsekilesid ei fänna, siis ekraanil on orignaal kilel päris mitu kraapsukest ja täket peal, eks peale reisi lõppu kakun kile maha. Meil siin 2-l teisel reisikaaslasel S4 ja sellega võrreldes on Z1 wifi tunduvalt nõrgema leviga ning muusikat ei kannata kuulata läbi kõlarite. Samas aku peab nende omast palju kauem vastu ja ka pilte teeb kenamaid ning mis peamine, tunduvalt hämaramas saab korraliku pildi tehtud. Samas, kui välguga vaja pilti teha, siis ei kõlba Z1 kuhugile, kuna välgu tugevus on liiga nõrk.
Ühel sõbral on meil ka täiskaader peegelkaamera kaasas ning tema pildid on muidugi paremad, aga arvestades vaeva, mida nt 200km rännak mööda Himaalajat oli, ei ole natukene ilusamad pildid seda vaeva minu silmis vaeva väärt. Väärt lisa on randmepeal, mis nt rappuvast jeepist pilte tehes oli igati omal kohal, samas enamus telefonidele ei saa seda külge siduda.

Facebook muidugi teeb pildid väiksemaks, aga seebikarpi asendama on z1 kindlasti omal kohal.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.740278065998271&type=1&l=0f37a0a30e

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.11.2013 04:21:46 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
G80, millise kesta võtsid?

Sellise:
https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiilitarvikud/krusell_flipcover_malm%C3%B6_sony_xperia_z1
Siiamaani on päris hea sellega, korraks oli harjumatu aga loodetavasti kaitseb kui peaks õnnetus juhtuma ning ka kriimude eest.
Kaan käib magnetiga kinni.

siven kirjutas:
G80 kirjutas:
Igaljuhul ma leidsin korraliku "kesta" EMT endale, peaks "õnnetuse" korral ka vähe paremini kaitsma.
Ja siiamaani ikka väga rahul telefoniga, käisin nädalavahetus metsas pilte tegema, ikka väga 5+.


mis seadetega pildistad, kas auto v?

Kusjuures ma ei mäleta, võis AUTO olla.
viirusboy kirjutas:
Oo, olen ma ainus siin, kes Z1ga kõrvaklappe kaasa ei saanud, vaid selle asemel mingi mõttetu plastmasskarbi? Grhh.. Ehk leiab linki, kust saab nö järeltellida neid?

Ma ei saanud ka Elisas-t kõrvaklappe kaasa.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 24.11.2013 09:47:32 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:
Oo, olen ma ainus siin, kes Z1ga kõrvaklappe kaasa ei saanud, vaid selle asemel mingi mõttetu plastmasskarbi? Grhh.. Ehk leiab linki, kust saab nö järeltellida neid?


Mis mõttetu plastmass karp sul oli? Laadimisfok või laadimisdoki adapter juhuks kui kasutad telefonil kaitseümbrist? Ma muud ka ei saanud kui laadija dok, vaheadapter ja usb juhe. Isegi kilesi enam kaasa ei pandud. Viimati olid mul zr ja zl ja neil veel olid kile ja kõrvaklapid. Kusjuures osadel xperiatel olid ju mingil ajal ka nfc tagid kaasas. Siis oli elisas juhus kui uurisin seal s4 kohta(mingi pikka aega tagasi juba) ja uurisin, et kas tage pandi kaasa, siis teenindaja ütles, et sony on ainus kes igasugu asju kaasa topib, et midagi tahad osta sony:D
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pohlad
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2013




sõnum 24.11.2013 23:57:05 vasta tsitaadiga

Sai ka endale mõned päevad tagasi Z1 soetatud. Olgugi, et eelmine telefon oli Z, on see ikka käes vaatamata ainult paarimillimeetrise suurusevahele alguses veits keerulisem kasutada. Softi peale lastes tabas esimene paanika, kus ekraan ära suri. Mingi nurga all oli näha, et nuppe vajutades ekraani peal midagi toimub, kuid ekraan ise oli täiesti must. Kiire Google ja aitas volume up ja poweri nupu hoidmine 3 sek ning peale väikest ootamist ja restarti oli asi korras. Nüüd uus soft peal ja loodame, et see asi ei kordu.

Mul jäi Z-st alles kõrvaklapid, mis tegid päris mõnusat häält. Z1 külge pannes asi küll mingit kriitikat ei kannata. Olen ekvalaiserit igatepidi kruttinud, kuid Z-i häälele ei saa ligilähedalegi. Kas ongi asi kehvemaks muutunud või peab kahtlustama et klapid on peeti läinud?

Paras tagasilöök on ka see laadimisdokk, mis kaasas on. Z-i oma panid klõpsti sisse ja asi laadis. Selle magnetiga viguriga võimlesin ikka tükk aega enne kui telefoni laadima sain. Peab vist telefonile märkejoone peale tõmbama, et teaks kuidas see dokki asetada.

G80 kirjutas:
Kaitsekilesid on kust mõistlik osta? Ja mida soovitate?

Kuna EMT-is polnud kohal olemas, läksin ise Kannukas poodi ja sain seal sama Kruselli kile 14,95 ga mis EMT-s müügil. 2 € eest pandi peale ka - mul kõrini sellest närvitsemisest kui kile ei taha kuidagi peale sobituda ja mingid kubemekarvad kile alla paigaldamisel lendavad. Eelmised telefonid olid Xperia V ja Xperia Z, milledel olid kaitsekiled kaasas. See Krusell tundub esialgu nagu mõnusam ja ei jää neid näpujälgi ka nii palju peale esmamulje kohaselt. Samas alles 2 päeva kasutanud ning selle ajaga ei saa mingeid tõsisemaid järeldusi teha. Kahjuks on see Krusell ainult ekraanile ning tagakaas on kaitsekileta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomktx
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2011




sõnum 25.11.2013 11:40:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
millise kesta võtsid?
Sellise:
https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiilitarvikud/krusell_flipcover_malm%C3%B6_sony_xperia_z1
Siiamaani on päris hea sellega, korraks oli harjumatu aga loodetavasti kaitseb kui peaks õnnetus juhtuma ning ka kriimude eest.
Kaan käib magnetiga kinni.

Kuidas laadida on selle kestaga? Docki/magnetiga laadija võid unustada?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 25.11.2013 12:21:17 vasta tsitaadiga

tomktx kirjutas:
tsitaat:
millise kesta võtsid?
Sellise:
https://www.emt.ee/sisu/-/pood/mobiilitarvikud/krusell_flipcover_malm%C3%B6_sony_xperia_z1
Siiamaani on päris hea sellega, korraks oli harjumatu aga loodetavasti kaitseb kui peaks õnnetus juhtuma ning ka kriimude eest.
Kaan käib magnetiga kinni.

Kuidas laadida on selle kestaga? Docki/magnetiga laadija võid unustada?


Ma ka vaatasin seda kesta kuid dokimise hirmus võtsin siiski tavalise taguse. Järelemõeldes ilma adapterita peaks see kest ka laadima
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2013 19:12:00 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Nonii, mis ma ikka ootan. Kuigi sain klickist hea pakkumise, siis otsustasin ikkagi Saksamaa kasuks (40€ odavam).

Kuna wirx on ilmselt esimene omanik, siis ootaks soovitusi. Siiani kõik androidid mul esimesel päeval rooti selga saanud ja tarkvara vahetuse. Tasub ka z1 puhul seda teed minna? Mõningad asjad, mis tasub kohe ära teha? Dialeri muutmine jäi juba varasemalt silma.


Hetkel on rootimine suht ligadi logadi veel.

Ise kasutan RomAur 3.3 + CWM recovery. Kernel default. Selline on hetke seisuga ainuke root kompot, mis ei keera kaamerat peeti.


Orginaal tarkvara viskas kopa ette, sest ekraan kukkus anomaaliaid manama. Puutetundlikus kadus lihtsalt ära ja peale restarti sai asja normaalselt tagasi tööle.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.11.2013 21:20:36 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Maleva kirjutas:
Nonii, mis ma ikka ootan. Kuigi sain klickist hea pakkumise, siis otsustasin ikkagi Saksamaa kasuks (40€ odavam).

Kuna wirx on ilmselt esimene omanik, siis ootaks soovitusi. Siiani kõik androidid mul esimesel päeval rooti selga saanud ja tarkvara vahetuse. Tasub ka z1 puhul seda teed minna? Mõningad asjad, mis tasub kohe ära teha? Dialeri muutmine jäi juba varasemalt silma.


Hetkel on rootimine suht ligadi logadi veel.

Ise kasutan RomAur 3.3 + CWM recovery. Kernel default. Selline on hetke seisuga ainuke root kompot, mis ei keera kaamerat peeti.


Orginaal tarkvara viskas kopa ette, sest ekraan kukkus anomaaliaid manama. Puutetundlikus kadus lihtsalt ära ja peale restarti sai asja normaalselt tagasi tööle.

Sellist jama ei ootaks nii kalli telefoni puhul. Endal saksast tellitud, eks näis...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lauri-
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 30.11.2013 16:37:35 vasta tsitaadiga

Paar nädalat kasutanud ja igati rahul. Restartima pole pidanud, BT ja Wifi on toiminud stabiilselt, kuid äärmuslikes oludes kasutanud pole - autos, kodus, kontoris kõik toimib. Ekraan ja prose söövad akut mõnuga, aga kui telefoni telefonina kasutada, siis täiesti reaalne aku kulu 20-30% päevas ehk aku kestaks 3-4-5 päeva!

Softi poolelt ainus meenuv jama on volüümi indikaator, ei uuenda end normaalselt, kui volume up/down nuppudega helinatugevust muuta. Indikaator jääb nagu "lukku" ja ei näita mis helitugevus valitud on.

Pilte heades valgusoludes teinud pole. Halbades oludes tehtud pildid on üpris talutavad välja tulnud, kindlasti paremad kui vana HTC One X oleksid tulnud. Kaamera pildirežiime natuke kiruks - raske ennustada millises režiimis parima pildi saab. Eks kogemus õpetab, kuid kuna fotograafia põhitõed selged, siis veidi imelik tunne icon_smile.gif Näiteks Manual+Öö režiim teeb öösel kehvema pildi kui Automaatrežiim. Saa siis aru...

Ostsin Klickist ja sain kõrvaklapid, helikvaliteet tundus nagu keskpärasel inear klapil ikka - pole korralikke hetkel võrdluseks võtta, kuid ega nad võrdlust kannataks 100€-stega.

Hetkel Aasia suunalt postis erinevad magnet-laadimis-juhtmed ja dock. Endiselt igatsen korralikku autohoidjat millel magnet-laadimis-pistik küljes. Kui muud üle ei jää, ostan Sony originaali ja panen laadimiseks suvalise magnet-laadimis-juhtme.

Ekraanikaitseks Kruselli kile Kännukast. Väga ok, kuigi näpu libisemine pigem "kumjas" mitte "klaasjas". Kriipse peale tulnud pole, väidetavalt "iseparanev" vms. Ootan, et välja tuleksid esi-ja tagakülje tempered glass kaitsed. Tagaküljel Nillkin kaitsekile. Mõlemad kiled telefoni küljes nii, et kui äärest luubiga ei uuri, siis aru ei saa, et telefonil on 2+2 kaitsekilet kokku icon_neutral.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 30.11.2013 18:00:51 vasta tsitaadiga

Mul ka kännukast see sama kile ja olen sellega hädas. Tõsi kraapse nädalaga tekkinud ei ole(nähtavaid mitte) kraapse sai kaasa ostetud tagumine kate. Aga hädast- kas kile viga või pigem taguse viga, et servast kile lahti lööb koguaeg. kohe peale paigaldust esimesest õhtust saadik(kännukas paigaldati ja kohe ka kaas taha pandi). Nad järgmisel päeval panid kile uuesti mis ikka lahti lõi. Nüüd nädal hiljem käisin ja rääkisin nendega ning leidsime, et äkki praak ümbris. No pandi see kile uuesti ja anti uus tagakaan(istub telefonile paremini tõesti) Aga kile lööb ikka lahti:D Ei tea kas kile nii väsind selle lahti käimisega või milles asi. Aga vaadates nädal kasutatud tagakaant ja peal olevat kile siis võib eeldada, et see kile on tõesti jõhkralt vastupidav, ees on täiesti ilma jäljeta kile(või "paranend/peitnud" nii hästi) ja tagakaane ümbrisel päris mitmed kraapsud. Eks lasen seda vigast kile veel retsida enne kui uue lasen paigaldada, saab näha millist vatti vastu võtab

-lauri- kirjutas:
Paar nädalat kasutanud ja igati rahul. Restartima pole pidanud, BT ja Wifi on toiminud stabiilselt, kuid äärmuslikes oludes kasutanud pole - autos, kodus, kontoris kõik toimib. Ekraan ja prose söövad akut mõnuga, aga kui telefoni telefonina kasutada, siis täiesti reaalne aku kulu 20-30% päevas ehk aku kestaks 3-4-5 päeva!

Softi poolelt ainus meenuv jama on volüümi indikaator, ei uuenda end normaalselt, kui volume up/down nuppudega helinatugevust muuta. Indikaator jääb nagu "lukku" ja ei näita mis helitugevus valitud on.

Pilte heades valgusoludes teinud pole. Halbades oludes tehtud pildid on üpris talutavad välja tulnud, kindlasti paremad kui vana HTC One X oleksid tulnud. Kaamera pildirežiime natuke kiruks - raske ennustada millises režiimis parima pildi saab. Eks kogemus õpetab, kuid kuna fotograafia põhitõed selged, siis veidi imelik tunne icon_smile.gif Näiteks Manual+Öö režiim teeb öösel kehvema pildi kui Automaatrežiim. Saa siis aru...

Ostsin Klickist ja sain kõrvaklapid, helikvaliteet tundus nagu keskpärasel inear klapil ikka - pole korralikke hetkel võrdluseks võtta, kuid ega nad võrdlust kannataks 100€-stega.

Hetkel Aasia suunalt postis erinevad magnet-laadimis-juhtmed ja dock. Endiselt igatsen korralikku autohoidjat millel magnet-laadimis-pistik küljes. Kui muud üle ei jää, ostan Sony originaali ja panen laadimiseks suvalise magnet-laadimis-juhtme.

Ekraanikaitseks Kruselli kile Kännukast. Väga ok, kuigi näpu libisemine pigem "kumjas" mitte "klaasjas". Kriipse peale tulnud pole, väidetavalt "iseparanev" vms. Ootan, et välja tuleksid esi-ja tagakülje tempered glass kaitsed. Tagaküljel Nillkin kaitsekile. Mõlemad kiled telefoni küljes nii, et kui äärest luubiga ei uuri, siis aru ei saa, et telefonil on 2+2 kaitsekilet kokku icon_neutral.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2013 23:20:18 vasta tsitaadiga

rennu21, mul oli alguses sama jama. Kännukase müüja pani kile ilusti peale. Tagakaane lisamisel tuli aga vasakust servast natuke lahti.
Lükkasin ta Krusseli pakendist saadud lapiga nurka tagasi ja hõõrusin kinni. Päeva jooksul tuli paar korda veel lahti aga kordasin seda hõõrumist/pressimist ja liigutasin natuke tagakaant peale. Enam pole lahti tulnud icon_smile.gif

Kuid ühel õhtul väljas olles, kukkus ta õnnetult maha ja kile peal nüüd väiksed täpid, nagu keegi oleks nõelaga auke toksinud. Loodan, et kilest läbi ei läinud ja ekraan terve. Hetkel väga ei häiri, aga lähipäevil panen vist uue kile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 01.12.2013 21:47:18 vasta tsitaadiga

Kes teeb tallinnas sonyle metliku hooldust? Avastasin, et nädal vanal telefonil on ekraani nurgast pisike kild puudu. Löögid on välistatud kuna kohe ostust saadik kaitseümbris ja kile (ostu logodega kiled võeti kännukas maha et õige kile ja kaitseümbris paigaldada) Seega tundub sony enda apsakas
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 02.12.2013 21:20:22 vasta tsitaadiga

Mind saadeti Sony Centrist MTTC-sse ja öeldi, et see firma tegeleb Sony telefonide ametliku hooldusega.
http://www.mttc.lt/ee/index
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 03.12.2013 03:23:40 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
viirusboy kirjutas:
Oo, olen ma ainus siin, kes Z1ga kõrvaklappe kaasa ei saanud, vaid selle asemel mingi mõttetu plastmasskarbi? Grhh.. Ehk leiab linki, kust saab nö järeltellida neid?


Mis mõttetu plastmass karp sul oli? Laadimisfok või laadimisdoki adapter juhuks kui kasutad telefonil kaitseümbrist? Ma muud ka ei saanud kui laadija dok, vaheadapter ja usb juhe. Isegi kilesi enam kaasa ei pandud. Viimati olid mul zr ja zl ja neil veel olid kile ja kõrvaklapid. Kusjuures osadel xperiatel olid ju mingil ajal ka nfc tagid kaasas. Siis oli elisas juhus kui uurisin seal s4 kohta(mingi pikka aega tagasi juba) ja uurisin, et kas tage pandi kaasa, siis teenindaja ütles, et sony on ainus kes igasugu asju kaasa topib, et midagi tahad osta sony:D

See dokk. Ausaltöeldes oleks eelistanud selle asemele paari kõrvaklappe. A noh, nüüd pohh, ostsin JBL in airid 30 eurtsiga. Bass on mahe, aga heli on kuidagi tuhm sellel telefonil. Arc S mängis nagu kuidagi paremini.
Doki ma lõhkusin laiali ja võtsin sealt seest selle juhtme välja. Nüüd palju mugavam seda kasutada. Klõps külge ja asi vask. Ei pea luuke kangutama ja ei tilpne ka mingi plastmassjurakas küljes. Mul palju mugavam, ei viitsi iga õhtu telefoni kaante vahelt välja kangutada. Soovitan. Karp avaneb nii, et juhtme poolt tuleb nurkadest 2 + kruvi välja keerata ja teine pool on nagadega kinni.
Kasutanud nüüdseks 2 kuud ja ikka meeldib. icon_smile.gif Kokku pole ka enam kordagi midagi jooksnud. Vahest harva peab aint paar sekki järgi ootama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 03.12.2013 08:10:03 vasta tsitaadiga

Minumeelest on see laadims dokk ikka väga mõnus. Tõsi, et võik olla masiivsem ja suurem. Mul on miski läbipaisteb kaitse korpus ümber. Laadimis dokil tuleb lihtsalt sisu uus panna, mis tavaliselt on kaasas. On vist Z Ultrale mõeldud.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.12.2013 01:31:40 vasta tsitaadiga

Heli muutis minul paremaks seade Heliefektid -> Clear Audio +
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.