Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed IV: Black Flag märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.11.2013 19:52:29 vasta tsitaadiga

trip, tänud uurin järgi thumbs_up.gif

vaatasin HD taneli video ka ära,sain targemaks ka anti aliasingu kohta icon_razz.gif

rastaman, sul uuem ja parem kaart ka kui mul,aga kas viimaste nvidia driveritega jookseb muidu paremini ka ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.11.2013 20:00:39 vasta tsitaadiga

ei oska öelda, aga ei usu. uuemad draiverid tõstavad tavaliselt ainult uute kaartide performance.
ainus mis paremini jooksma pani oli klokkida prose 2.4>2.8ghz ja video shader 630>700 - annab linnades teretulnud 5 kaadrit sekundis juurde, et kena pildi saaks säilitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2013 22:05:43 vasta tsitaadiga

kes tahab graafikat veidi tuunida siis igasugused sweetfx presetid http://sfx.thelazy.net/games/game/339/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.11.2013 18:26:07 vasta tsitaadiga

Tegin mängule reinstalli ja fps läks normaalseks. Ehk siis 40-61 vms. Enamjaolt on ikka seal 50 kandis.
Ennem oli 10-20 mis oli ikka väga absurdne. Samas kui see 10-20 oli, siis pidin hiirel sensi nuppu ühe astme võrra alla vajutama, kuna hiir oli ikka väga kiire. Optionis on see sensi vahetus nõme oma kahe süsteemiga (vertikaal ja orisontaal).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.11.2013 19:02:19 vasta tsitaadiga

Võta sa nüüd kinni, on inimesi kes väidavad, et alla 60 fpsi ei kõlba mängu mängida, aga see pole ju nii? Minu meelest on sellisele mängule just 50 fps paras/normaalne!?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.11.2013 19:57:02 vasta tsitaadiga

No üldiselt kui sul fraps ei tööta ja miski üleval nurgas ei näita palju sul seda on, siis pole ju hullu. Aegajalt tekib ikka miski lag sisse mängus ja seda kõigis mängudes.
võidusõidu mängudes on 60fps ikka olulisem, kuna see kiirus millega sa kaadrist kaadrisse liigud on ikka päris tõsiselt suurem ja see low fps lag on ikka tunda, mis kohati on ikka väga segav.
Seda assasinit kannatab mängida 30fps peal kindlasti. Ma oma vana arvutiga mängisin ac3-e ja vaevalt mul üle 30 fps kordagi oli. (vana arvuti spekid siis 2x1GB 667mhz ddr2 ja 2x1GB 800mhz ddr2 rammi, e6300 mis jooksis alla stocki miski 1.6ghz peal ja video oli 9800gt 512mb)

Samas tundub, et need kes kohutavalt seda frapsi ja asju kasutavad on juba see number nii vajalik, et kui alla kisub siis tekib paanika.
Mängivad et näha seda numbrit ja mitte mängu ennast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.11.2013 20:34:15 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
No üldiselt kui sul fraps ei tööta ja miski üleval nurgas ei näita palju sul seda on, siis pole ju hullu. Aegajalt tekib ikka miski lag sisse mängus ja seda kõigis mängudes.
võidusõidu mängudes on 60fps ikka olulisem, kuna see kiirus millega sa kaadrist kaadrisse liigud on ikka päris tõsiselt suurem ja see low fps lag on ikka tunda, mis kohati on ikka väga segav.
Seda assasinit kannatab mängida 30fps peal kindlasti. Ma oma vana arvutiga mängisin ac3-e ja vaevalt mul üle 30 fps kordagi oli. (vana arvuti spekid siis 2x1GB 667mhz ddr2 ja 2x1GB 800mhz ddr2 rammi, e6300 mis jooksis alla stocki miski 1.6ghz peal ja video oli 9800gt 512mb)

Samas tundub, et need kes kohutavalt seda frapsi ja asju kasutavad on juba see number nii vajalik, et kui alla kisub siis tekib paanika.
Mängivad et näha seda numbrit ja mitte mängu ennast.


Nõus täiesti su jutuga. Ja minu meelest seda tüüpi mängudes isegi 30fps-iga mängides ei haki veel midagi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 12:57:58 vasta tsitaadiga

Lihtsalt parim mäng, ise julgeks pakkuda, et see on aasta PC mäng 2013. Kui nüüd GTA V välja jätta mis on hetkel ainult konsoolidel.
Kellel pole seda mängu siis soovitan soetada, sest isegi kui see mäng maksaks 70 eur, ma ei kõhkleks ja ostaks kohe ära!

Ubisoft väidab, et mängimist jagub ligi ~80h ulatuses, ning nüüd ise seda mängides tundub, et nende jutt vastab tõele, sest seal mängus on teha ja seigelda meeletult.

Lihtsalt EPIC mäng mille pead lihtsalt soetama kui seda pole! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.11.2013 13:16:47 vasta tsitaadiga

Defon50, olen sinuga täiesti nõus thumbs_up.gif Kindlasti kõige paremini väljatulnud mäng selles seerias aga see on ikka meeletult hea ja endal alles 12% läbitud... käin tuian ringi vaikselt ei kiirusta ja esiaalgu paistab et avastamist on ikka meeletult icon_eek.gif Ma siin ajasin seda selle aarde mapi järgi aaret taga aga ei leia millegipärast seda õiget saart :S aga noh pole hullu küll ükskord ikka leiab..

see mulle meeldib ka et mäng jookseb kordades paremni minu vanaraua peal kui jooksis eelmine ACIII thumbs_up.gif Kahju jah muidugi et momendil ei ole võimalust uut arvutit soetada, et seda põhjas graafikaga nautida ... kuigi momendil üks asi häirib ka et vahevideote ja peale neid mäng nagu kohutavalt n.ö freezib mõneks hetkeks nagu kinni kohati ... huvitav mis seda põhjustab ? lasin kõik seaded täiesti nulli aga ikkagi nagu midagi on mäda ... jah ma tean et nii vana arvuti et ime et üldse mängin sellise vanarauaga aga mäng ise jookseb muidu korralikult ei ole probleemi .... just mere peal laevaga sõites on seda uimamist nagu icon_sad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 13:20:49 vasta tsitaadiga

Tegin kuskil 15 misiooni ära nüüd aga ajan taga aardeid ja seiklen merel, mängin piraati, uuendan enda laeva ja veel 100+ asja. Lihtsalt nii palju on tegemist, et põhi misioonid lähevad meelsest ära üldse. icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 20:14:33 vasta tsitaadiga

Korralik analüüs graafika seadete kohta: http://community.pcgamingwiki.com/page/articles.html/_/features/port-reports/pc-report-assassin%E2%80%99s-creed-iv-black-flag-r115
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 12:45:22 vasta tsitaadiga

Ma nüüdseks ligi 24h mängust livestreami teinud icon_lol.gif ja 22% läbitud... läheb ikka mõnusalt veel.. muidugi ma uurin pm kõik kohad läbi, kõik asjad korjan üles icon_razz1.gif
VÄGA huvitav ja kindlasti parim Assassins Creed ever made.. imo isegi GTA V saab pähe.. PC ikkagi thumbs_up.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.11.2013 22:33:50 vasta tsitaadiga

Kas mängus ikka kindlad missionid ka ette antud, või peab ise otsima mööda kaarti tegevust?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.11.2013 22:41:20 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas mängus ikka kindlad missionid ka ette antud, või peab ise otsima mööda kaarti tegevust?


Mismõttes kindlad missioonid ?
Põhi story on koguaeg kaardil hüüumärgiga kollases ringis.
Kõrval missioone väga ei ole selles mängus. 5 võtme missioonid on ja siis majade missioonid (mis just väga missiooniks ei saa nimetada).
ja ülejäänd on need fragmentid, kirstud ja noodid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 27.11.2013 22:49:13 vasta tsitaadiga

Kõike pahna, mis kaardil ma kindlasti ei soovi taga ajada, et mis kogu sellest kraamist oleks soovituslik ? Treasure mapid arvatavasti, ehk midagi veel.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.11.2013 22:54:45 vasta tsitaadiga

Sain mängu kätte.
Proovisin kohe fps-i Keerasin kõik nii põhja kui saab peale AA. Selle panin SMAA. Fps 49-65 vahel. Vaatasin ka HD Taneli videot, ta kasutab ka seda MSAA, aga millegi pärast polnud tal sahdow very high pandud. Proovisin ka AA panna MSAA 8x, aga siis fps 26.


viimati muutis Dave20 27.11.2013 23:40:11, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.11.2013 23:34:21 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kui te ostate mängu siis nagu ei oska sellega midagi peale hakata või esimest korda mängid arvutimänge ? Võimalusi on seal mängus nii palju mida teha,sõida mööda merd rüüsta teisi laevu,saadud kraam müü maha selle eest saad laeva uuendada ,rohkem võimsamad kahurid jne ... + veel igasugused aarded,noodid ja lopez ka vist mainis et mingi maajade missioon mille lõpetamisel saad endale igast erinevaid kostüüme valida vms ... täpselt ei tea pole mäng läbi veel .. kõik mängud ei ole tühipaljas täristamine .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.11.2013 01:10:41 vasta tsitaadiga

Peab tunnistama, et mõnes kohas näeb 30fps-i ka ära kui kõik max va. AA MSAA.
Ps. Wtf, mis moodne ajastu seal vahepeal on? icon_eek.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.11.2013 03:02:11 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Peab tunnistama, et mõnes kohas näeb 30fps-i ka ära kui kõik max va. AA MSAA.
Ps. Wtf, mis moodne ajastu seal vahepeal on? icon_eek.gif


Sellest moodsest ajastust saaksid sa ainult siis aru. Kui oleksid vanemaid osasi mänginud.
AC on ikkagi suht seriaal mäng kus iga uue osaga läheb teema edasi.
Sa ei võtta ju raamatut kätte ja ei hakka poole pealt lugema ja siis imestama et mis keiss on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 28.11.2013 11:36:30 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp mis graafika ja detailsus icon_eek.gif .
See teos on ainuüksi merelahingute pärast oma hinda väärt. Main Story tükkaega pooleli juba, tuian merel ringi, "sõidan teistest üle" ja uuendan laeva.
Super teostus graafiliselt thumbs_up.gif

1920x1080, settingud põhjas va. AA. FPS on 30-60, vram kuni 1500MB

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 11:41:44 vasta tsitaadiga

Võttsin AA maha 2 peale ja mäng jookseb pmst max out ilusti 45+ fps!

Teha on seal mängus meeletult, arvan et seda mängu ma see aasta vist küll 100% ära ei jõua ära teha, siiamaani lihtsalt supper mäng!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.11.2013 16:44:19 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Täitsa lõpp mis graafika ja detailsus icon_eek.gif .
See teos on ainuüksi merelahingute pärast oma hinda väärt. Main Story tükkaega pooleli juba, tuian merel ringi, "sõidan teistest üle" ja uuendan laeva.
Super teostus graafiliselt thumbs_up.gif

1920x1080, settingud põhjas va. AA. FPS on 30-60, vram kuni 1500MB


Mis sul linnas tavaline fps on? Mul 41. Ja mis AA-d kasutad=?
Ps. Kui uut mängu alustasin ja polnud veel linna jõudnud, siis nägin 30fps.i ka ära.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.11.2013 17:04:13 vasta tsitaadiga

Recommended nõuetes on mängul NVIDIA GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 ja sinu GTX770 ei vea seda välja ? Minu vanaraud veab seda mängu välja paremini isegi kui eelmist osa high settingutel muidugi minul dx9 modes siis kas dx11 sööb nii palju isegi sellist võimast kaarti ? icon_eek.gif sry aga ma nagu ei saa aru sellest, aga ehk on midagi ka kindlasti optimiseerise taga nagu ubisoftile ka ikka komebeks on olnud läbi aegade ..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.11.2013 17:06:29 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Recommended nõuetes on mängul NVIDIA GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 ja sinu GTX770 ei vea seda välja ? Minu vanaraud veab seda mängu välja paremini isegi kui eelmist osa high settingutel muidugi minul dx9 modes siis kas dx11 sööb nii palju isegi sellist võimast kaarti ? icon_eek.gif sry aga ma nagu ei saa aru sellest, aga ehk on midagi ka kindlasti optimiseerise taga nagu ubisoftile ka ikka komebeks on olnud läbi aegade ..


Mis mõttes ei vea välja, veab ju.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 17:06:30 vasta tsitaadiga

770 peaks küll seda nagu nalja vedama, pigem vanad/kevad draiverid või optimiseerimine jah. Recommenced on 800x600 resol mängimiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.11.2013 17:09:14 vasta tsitaadiga

aa sry siis minu viga kui sellisel resol icon_biggrin.gif Dave20, nutsid ju et 30 fpsi icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.11.2013 17:12:10 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aa sry siis minu viga kui sellisel resol icon_biggrin.gif Dave20, nutsid ju et 30 fpsi icon_razz.gif


Kohati langes jah 30, tavaline 40.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2013 23:58:22 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda kuidas esandeid poolikuks jätta ?
Satusin mingile bugisele catch one of guards (kingston) peale ja peab kahte tonti taga ajama, aga lõpuks läheb neil vahemaa nii suureks või jooksed koguaeg hte sama teed ning feilib igastahes !. Ning pealeseda alustad uuesti neid jälitama.

Juba 5 päeva mängnd ning suht kõik ära tehtud, ja mingi suvaline kõrval mission keerb kogu game play perssse.


on kellelgi siis ideid kuidas mission poolikuks jätta ?

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 29.11.2013 00:12:23 vasta tsitaadiga

Quit game quit memory võimalust ei anna?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 00:20:15 vasta tsitaadiga

sai terve menu läbi otsitud. aga valikut ei näe ngu ...
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.11.2013 00:27:39 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuhu kausta mäng savegamed salvestab või mis nimedega failid need on? Tahaks mängu uuesti installida.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.11.2013 00:39:53 vasta tsitaadiga

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\ seal ei ole või ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.11.2013 00:49:24 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\ seal ei ole või ?


Mul mäng üldse teisel kettal, aga kummaline, et selline kaust üldse puudub nagu ubisoft game launcher...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.11.2013 03:18:27 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Keegi teab kuhu kausta mäng savegamed salvestab või mis nimedega failid need on? Tahaks mängu uuesti installida.


C:\Users\xxx\Documents\Assassin's Creed IV Black Flag
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 06:48:52 vasta tsitaadiga

Teen praegu ühte laevade montaaz videot, HUD-i saab menüüs ära keelata ja päris eepilised kaadrid saab nii ikka kätte, väärib mingit traileri laadset asja icon_biggrin.gif laevad tormide käes, sõjad jms.
Rohkem vaateid võiks olla, nagu replay cam vms

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 10:14:36 vasta tsitaadiga

Ram chargei'l hää vaade
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 10:24:59 vasta tsitaadiga

Valmis mu video saigi icon_smile.gif loodetavasti kellelegi meeldib ka icon_biggrin.gif
GTA V-ga läheb raskeks madistamiseks.. aga kindlasti peaks ajalukku minema.. hämmastava kvaliteediga mäng ikka, üks parimaid mänge, mis iial tehtud on!
Ainuke asi, mispärast vast GTA V aasta tiitli saaks, on, et kui mäng läbi siis mitmikmäng on GTA V-l ikka suurepärane ja tulevikus lubatakse aina juurde igast nänni teha. Lisaks kui ma ei eksi siis Black Flagi MP-s laevade sõda veel pole?!

Igatahes, enjoy.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 29.11.2013 10:28:00 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Draco kirjutas:
Täitsa lõpp mis graafika ja detailsus icon_eek.gif .
See teos on ainuüksi merelahingute pärast oma hinda väärt. Main Story tükkaega pooleli juba, tuian merel ringi, "sõidan teistest üle" ja uuendan laeva.
Super teostus graafiliselt thumbs_up.gif

1920x1080, settingud põhjas va. AA. FPS on 30-60, vram kuni 1500MB


Mis sul linnas tavaline fps on? Mul 41. Ja mis AA-d kasutad=?
Ps. Kui uut mängu alustasin ja polnud veel linna jõudnud, siis nägin 30fps.i ka ära.


Linnas on 30-40, merel 50-60.
AA on maas, ülejäänud põhjas. VRAM kuni 1500 nagu mainisin. Ühesõnaga selle kaardiga on asi vägagi piiripeal.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.11.2013 15:18:50 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul gtx 770ga ka kohati tõmbab piiripealseks, aga kui nvidia linki vaadata, siis minu meelest seal oli soovitus mingi asi low panna icon_biggrin.gif
Huvitav kas see annaks fpsi juurde, kui mängu installiks hdd ketta asemel ssd kettale?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 29.11.2013 15:53:51 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Huvitav, mul gtx 770ga ka kohati tõmbab piiripealseks, aga kui nvidia linki vaadata, siis minu meelest seal oli soovitus mingi asi low panna icon_biggrin.gif
Huvitav kas see annaks fpsi juurde, kui mängu installiks hdd ketta asemel ssd kettale?


Ei anna, loading time on kiirem aga fps`i ei mõjuta.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.11.2013 17:13:03 vasta tsitaadiga

Milline AA on parem, kas MSAA või TXAA4x. Kui panen selle viimase sealt valikust, ehk siis TXAA4x, siis väga ei muutu midagi, fps 39-44.
Graafikast rääkides, siis minumeelest üks parima graafikaga mänge see pole, graafika tundub natuke multifilmilik ja liiga värviline. Kui võrrelda üldse erineva mänguga bf4, siis minu meelest bf4 reaalsem.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007



Online
sõnum 29.11.2013 17:47:34 vasta tsitaadiga

MSAA on parem.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.11.2013 01:44:58 vasta tsitaadiga

Arvuti sai vist aru, et pahandasin ta peale ja mäng hakkas 55+ fps jooksma icon_biggrin.gif
Selline küsimus ka, et kas teil pole nii, kui kuskil kalju juures või lossis olla ja järsku pilti keerata/liigutada, siis käib nagu kerge lainetus pildist läbi? Nagu sein lainetaks või midagi...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2013 11:23:42 vasta tsitaadiga

Alustasin ise ka selle mängu mängimisega. Esmamulje ja esmatutvustust saate vaadata ka siinses videos, aga olen nüüd seda mängu üle 3 tunni mänginud, siis esmamulje võrreldes videoga on natuke muutunud, nimelt mina ei saa aru mis on selle mängu mõte, kui eelnevates Creedides (välja arvatud Creed III) sai eesmärgile pihta juba esimese kahe tunniga siis siin üle 3 tunni ikka ei saa aru mis on point. Minu arvamus jääb selleks, et ta koos Creed III-ga üks nõrgimaid Creed mänge terves sarjas, ma ei ütle, et mäng halb oleks, sest see mida ta teeb, teeb ta hästi, aga see, mis ta võiks olla, võiks paremini teha.

Mulle on väga meeldinud Assassin's Creedi sari, Teine ja Brotherhood on minu arvates kõige paremad, kui esimene osa loos vundamendi, siis Creed II pani selle peale palee ja Brotherhood lisas tornid, Revelations ei muutnud midagi ja Creed III hakkas otsast seda paleed lammutama. Revelations jäi nõrgaks sellega, et midagi väga uut ei toonud mängule juurde, ta oli hea Assassin's Creed, aga mängus lihtsalt polnud midagi uut. Kolmas kaotas suht stealth mehaanika ära ja Connor ei tundunud nii eriline karakter kui Ezio või isegi Altair.

Tulles korra olevikku, siis muidugi oli hea, et lugu läks koguaeg edasi, siis aga IV-st ma praegu veel aru ei saa, aga eks seal ainult ühe korra käidud, äkki võib ka seal midagi huvitavat leiduda.

Lisaks on see mäng liiga lihtne, stealth mehaanikal ma ei näe mõtet, kuna armee vaenlasi kiirem ära tappa kui üritada vaikselt sisse murda kuskile, nad oleks võinud seda rohkem soovitada/peale suruda, mitte ainult 100% synci jaoks, nagu umbes blacklist tegi, et jah sa saad kõikide variantiega sisse murda, aga kõige tasuvam on perfect stealth, siis siin mängus seda ei tunne. Ma ei näe isegi mõtet oma tegelast edasi upgradeda, vaenlased surevad kiiresti, kui midagi upgradeda, siis võib-olla natuke laeva, aga isegi praegu on mul ainult level 1 upgrade peal, mis on siis laeva health upgrade, nüüd ei paku isegi 3 laevaga korraga sõdimine pinget, kui muidugi neljas juurde tuleb on natuke problemaatiline, aga leidsin ka juba ühe mängu flawi, nimelt kui mitu laeva kallal, siis tee ühele piisavalt palju damaget, et teda boardida saaks, siis tapa sõdurid ära ja paranda oma laev, kõige selle ajal teised sõjalaevad sind ei puutu ja saad osa healthi tagasi, et saaks järgmisega sama tegema hakata.

Ühesõnaga mina ei saa pihta, miks Ubisoft sellele mängule Assassin's Creedi nime peale tembeldas, nad oleksid võinud võtta Creed III laevamehaanika seda edasi arendada ja lasknud välja korraliku piraaditeemalise mängu mõne teise nime all, minu arvates just selle pärast sai story ja mängu nimi väheke kannatada.

Räägiks ka positiivsetest külgedest, nimelt tõesti see laevalahingud ja piraadi teema on huvitav ja üks parimaid, mis siiani tehtud, mäng on huvitav action parkour brawler, story on meh. PC versioon on kõikidest variantidest kõige parem, tunduvalt paremini optimiseeritud kui Creed III oli (mis tekitas probleeme mu profiili masinaga, aga läpakaga jookseb mäng hästi, sama probleem on mul ka Far Cry 3-ga), eks kohati probleeme ikka ole, kui kõik sätted põhjas, on siiski mäng üllatavalt ilus ja jookseb hästi.

Mäng võiks nõksukene raskem olla, või rohkem karistav, kui üritada lihtsalt vaenlastele peale joosta või oma ühe upgrademata laevaga kolm kesklassi laeva vastaseks võtta ja nad suurema mureta põhja lasta.

Tegemist on lihtsalt esmamulje/arvamusega esimese 3 tunniga seoses, kes mu kanalit vaadanud, siis teab, et mina tähtsustan esmamuljet rohkem kui ülevaadet, eriti mõttetud ülevaated on need, kuhu on võetud ka appi mingi suvaline number mängu hindamiseks. Miks ma peaksin mängu kätte võtma, kui esmamulje on kehva, ehk lihtne küsimus, miks ma vaevun seda mängu mängima.

Eks nagu iga mäng peaks ajapikku edasi arenema , siis usun, et seda teeb ka see ja üldmulje sellest mängust siiski hea, läbi ma ta mängin, aga püüan siiski mängu vaadata rohkem selle nurga alt, et ta nagu poleks Assassin's Creed, vaid üks suur huvitav piraadisimulaator, kus on sul sarnased ronimise/parkouri oskused nagu tuntud Assassinitel, ühesõnaga nagu mäng seda ise soovitas esimese 40 minuti jooksul, vähemalt nii ma sain seal oleviku jutust aru, sest selle nurga alt on tegemist päris hea mänguga.


Link

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 00:57:44 vasta tsitaadiga

Kes kõhkel kas hooaja passi osta siis on see kindlasti hea valik!
Assassin's Creed IV Black Chest Edition saadaval nüüd, contact pm
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.12.2013 13:42:18 vasta tsitaadiga

Mööda merd ringi paarutades, sattusin eile mingile n.ö ghost shipile külje alla icon_eek.gif kaardi pealt on näha et momendil on mul kaardi igas nurgas üks selline suur punase tähisega laev... seega 4 tk momendil ... ühesõnaga proovisin seda maha võtta mille külje alla ma kuidagi sattusin, aga jah ei tulnud sellest midagi välja
icon_smile.gif pani mulle paar kõmakat ja olingi kutu... need tuleb vist viimaseks jätta kui laev on täielikult põhja tuunitud ? olen nagu ikka natuke enda laeva tugevamaks tuuninud eks stoori käigus tuleb ka midagi juurde ? See on kihvt kui tuled maa pealt laeva peale siis meeskond teeb rõõmuhõiskeid nagu oleks hea meel et saab jälle minna mere peale röövima ... tüüpilised piraadid icon_biggrin.gif

Vaatasin et sellest osast on vähemalt see tobe muukimine välja jäetud ... mulle ei meeldinud see üldse :S Hobuseid ka enam ei ole ... mind nad ei häirinud ja puudust ka ei tunne ... ahjaa see vaala vms püüdmine on ka päris omapäraselt tehtud ... püüdsin esimese vaala ka kinni ...täitsa huvitav oli selles suhtes et nende teiste loomade küttimine mind nagu eriti ei tõmba ,aga jah see vaala püüdmine oli suht huvitav isegi esimest korda et kas saab kätte või ei saa.
ma pole stoorit üldse mingi nädal aega puutunud see map on ikka nii suur icon_eek.gif merel on niipalju tegemist et kohutav ... icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 13:44:27 vasta tsitaadiga

Gap, äkki need Legendary laevad ? icon_lol.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.12.2013 13:46:39 vasta tsitaadiga

jah mina ei tea mis nende nimed on .. .mul mehed pardal jahusid mingist ghost shipist icon_biggrin.gif ühesõnaga kui ükskord tekib võimalus need laevad maha võtta siis saab mingit head kraami ka või mingit nänni ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 13:49:52 vasta tsitaadiga

TotalBiscuit'i paar senti:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 13:48:54 vasta tsitaadiga

Amazonis hea odav, -50% thumbs_up.gif
http://www.amazon.com/Assassins-Creed-IV-Black-Flag-PC/dp/B00BMFIXZG/

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed IV: Black Flag mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.