Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 428, 429, 430 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 26.11.2013 22:39:36 vasta tsitaadiga

Jälle üks hämmastav TDde mäng, õnneks tuli võit (tänu mulle onju). Muide, avastasin asja WT E100 juures: ta ei kannata kukkumist, kaotasin vallilt allasõitmisega 2000 elupunkti ja teiseks, kui ühte moona tüüpi jääb ainult 1 lask, siis laadibki selle ühe lasu 57 sekundiga ära. Moon tuleb jaotada 1x6, 2x6, 3x6.

1 klassi sain kätte.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ta on rõve tank tegelikult. Kaks e100 olid kõrvuti, sõitsin neile küljepeale ja lasin mõlemad ära. Nad olid mõlemad natuke katki ka, aga nad võisid pettunud olla.
http://www.bannersmedia.eu/tiger/shot_133.jpg
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 26.11.2013 22:54:45 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
3400 lahinguga olen saanud 4 VII tanki ja kaugemale pole jõudnud (muidugi kogemustega on lahti arendatud ka paar VIII, aga krediiti on jäänud puudu icon_biggrin.gif).


yldiselt tehakse ikka korraga yhte rida. Nii muidugi ei jõua kusagile kui ressursid laiali jaotada.


Ma mainin ühte liini ja siis natuke ka mingit muuda, aga garaažis on 5 tanki, mida arendan icon_biggrin.gif.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012




sõnum 26.11.2013 23:04:24 vasta tsitaadiga

Kui päevased ära teha, siis peaks küll tugevalt plussis olema t7 tanke mängides. Enda päeva kokkuvõtteks teenin ma ligi pool milkut + 250k boonus päevase missiooni eest. Ja ma mängin enamjaolt t7/t8.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 26.11.2013 23:29:45 vasta tsitaadiga

Obj704 mängides saab küll vaimse orgasmi ja pidevalt plussis. Ei tasu ainult eriti esiliinile ronida, kui just olukord ei nõua.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 26.11.2013 23:32:16 vasta tsitaadiga

704-ga mängimine võib osutuda tõesti väga-väga mõnusaks elamuseks. Kui just esiplaanile ei roni ja ennast mediumina väljendama ei hakka.
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 27.11.2013 09:54:26 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
No ikka väga keeruline on temaga tõesti. Võibolla kui meestel camoskill 100%, läheb lihtsamaks. Hetkel 33 mängu ja WR vaid 42%, üks mu läbi aegade halvimaid numbreid. Serveri keskmine WR samas 50,5%... viga on ehk minus siis. icon_neutral.gif


Endal sarnane probleem amx 12t'ga. WN8 on hea, kõvasti üle keskmise aga WR olematu, ehk siis ma teen häid individuaalseid tulemusi, aga ei mõjuta mängu piisavalt palju tagamaks võitu. Õppetund siit on see, et support tanke ei tohi mängida nädalavahetustel, kui ei ole tiimi mida toetada.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwiktor
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005




sõnum 27.11.2013 10:26:55 vasta tsitaadiga

Täna juhtus huvitav asi. Mängisin Type 59ga, võitsime lahingu , jäin ellu aga tulemuste tabelis näitab et tank lasti puruks ja ei läinud ka kirja seal kus vaja 7 võitu. Kas kellelgi veel selliseid kogemusi olnud?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 27.11.2013 10:51:45 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
Endal sarnane probleem amx 12t'ga. WN8 on hea, kõvasti üle keskmise aga WR olematu, ehk siis ma teen häid individuaalseid tulemusi, aga ei mõjuta mängu piisavalt palju tagamaks võitu. Õppetund siit on see, et support tanke ei tohi mängida nädalavahetustel, kui ei ole tiimi mida toetada.


Paar korda olen sattunud mängima päris vara hommikul, nii kella 5 paiku. Siis reeglina T10 lahingutes kollaseid ja punaseid mängijaid üldse ei ole, pigem kisub sinna unicumide poole. Nädalavahetusel ja eriti eventi ajal sõltub supporti tanki tulemus ikka väga palju õnnest kuhu tiimi parasjagu satub.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.11.2013 17:01:18 vasta tsitaadiga

Ei taha nüüd kalgilt kõlada, aga täiesti ausalt öeldes mulle meeldib mängida tomatite-kartulitega, ka T10s icon_smile.gif See on ju puhas fun, liiga adekvaatsed tiimikaaslased söövad palju kille ja dämmi ära, mida ma muidu oleks saanud ise teha icon_smile.gif Samal põhjusel ei kipu uunikumidega platoonima, väga vähe jääb mulle üle kui sama liini pidi liikuda icon_redface.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 27.11.2013 17:09:44 vasta tsitaadiga

Iga tankiga ei ole võimalik nii carryda. AMX 12t puhul ei jätku moona. E-75 muidugi suudab ära carryda ka tõsise virtsalaadungi.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 27.11.2013 17:37:08 vasta tsitaadiga

Mis lisaoskused võtta T29' le (on mõtet relvavendadel)?
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 27.11.2013 17:45:27 vasta tsitaadiga

Repair meeskonnale, kuues meel komandörile, teiseks ka talle repair, juhile off road driving )smooth ride ja clutch braking ka variandid), sihturile see skill mis torni pööramisel sihiku laienemist vähendab, radistile situational awarenes, laadurile safe stowage ja teisele adrenaline runs, koolmanda skilli puhul ei teagi kohe peast laduda
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.11.2013 17:54:39 vasta tsitaadiga

Relvavennad annavad ~2% boonuse kõigile skillidele. Suhteliselt mõttetu, pigem võtta teine raund perk'e.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.11.2013 18:07:58 vasta tsitaadiga

BIA annab ainult laadimisel natuke kasu, juhul kui on kaks laadijat. Muidu suht mõttetu asi nagu ka see ventilaatori lisamoodul.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 27.11.2013 18:58:55 vasta tsitaadiga

vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuu....ja tal on m60
http://worldoftanks.eu/community/accounts/501357960-SaunaSeppo/

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.11.2013 19:17:07 vasta tsitaadiga

M60 maksab 22,500 kulda, hea hind
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.11.2013 19:22:34 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuu....ja tal on m60
http://worldoftanks.eu/community/accounts/501357960-SaunaSeppo/


Tegu siis tolaga, kes oli klannis FIRE esimese kampaania ajal. FIRE oli liidus EFE ja EFE-Xiga, vastutasuks sõbralike rünnakute spämmimise ja paari provintsi hoidmise eest garanteeriti ka neile M60 saamine. Kuna EFEdes sõna otses mõttes klannikomandörid käisid näpuga järge, et kas kõigil on tehtud piisavalt CW Campaign lahinguid M60 kättesaamiseks, siis 99% tõenäosusega said kõik, kes olid netis aktiivsed ja kättesaadavad. icon_smile.gif

Mul on endalgi üks icon_wink.gif WN7 suht imeb tal, aga WN8 3091 järgi on korraga mul teisel kohal kõigist tankidest, mis ütleb vaid seda, et randomites temaga ei mängita ja CWdes jääb däm madalaks. WN8 nimelt võrdleb kindla tankiga tehtud dämmi serveritest välja võetud keskmisega ja annab selle alusel punkte juurde, kui ületad keskmist. Niiet tänud Seppole, kes muudab mul WN8 tõstmise lihtsamaks iga kord kui sellega garaažist välja sõidab icon_lol.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollkoll87
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2012




sõnum 27.11.2013 20:19:39 vasta tsitaadiga


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 27.11.2013 21:00:55 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
BIA annab ainult laadimisel natuke kasu, juhul kui on kaks laadijat. Muidu suht mõttetu asi nagu ka see ventilaatori lisamoodul.

BIA annab kogu värgile sulle kasu. Laadimine, sõitmine, täpsus, täpsus sõidu ajal jne. Absoluutselt kõigele.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.11.2013 21:04:43 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
vipu kirjutas:
BIA annab ainult laadimisel natuke kasu, juhul kui on kaks laadijat. Muidu suht mõttetu asi nagu ka see ventilaatori lisamoodul.

BIA annab kogu värgile sulle kasu. Laadimine, sõitmine, täpsus, täpsus sõidu ajal jne. Absoluutselt kõigele.


Vaieldav
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2013 21:13:55 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
brokenarm kirjutas:
vipu kirjutas:
BIA annab ainult laadimisel natuke kasu, juhul kui on kaks laadijat. Muidu suht mõttetu asi nagu ka see ventilaatori lisamoodul.

BIA annab kogu värgile sulle kasu. Laadimine, sõitmine, täpsus, täpsus sõidu ajal jne. Absoluutselt kõigele.


Vaieldav

Ei ole siin vaieldavat midagi, küsimus on pigem selles, kus see kuivõrd tunda annab.

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 27.11.2013 21:18:04 vasta tsitaadiga

Kui ei eksi, siis igal asjal oli vist limiit kuhu maani saab parendada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 27.11.2013 21:18:29 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
brokenarm kirjutas:
vipu kirjutas:
BIA annab ainult laadimisel natuke kasu, juhul kui on kaks laadijat. Muidu suht mõttetu asi nagu ka see ventilaatori lisamoodul.

BIA annab kogu värgile sulle kasu. Laadimine, sõitmine, täpsus, täpsus sõidu ajal jne. Absoluutselt kõigele.


Vaieldav

"The Brothers in Arms (aka "BIA") Perk increases by a fixed 5%, the Training Level of each one of the crew members in their Major Qualification and in any of the common Skills (Repair, Firefighting, and/or Camouflage) they may have acquired. It also improves the Commander's Mentor Skill by 5%. The BIA Perk does not have any affect on other other role-specific Skills or Perks, and provides no benefit whatsoever unless all of the crew have it trained to 100%. It does stay in effect if a crew member is knocked out during battle. The effect of the BIA Perk is cumulative with that of any installed Improved Ventilation equipment and with any purchased crew Skills boosting consumables such as Extra Combat Rations, Case of Cola, Chocolate, Pudding and Tea, Strong Coffee, and.or Improved Combat Rations."

Ja kui sa vaatad oma crew'd hiirt peale viies, siis näitab ka seal ära palju ta juurde annab.

Pole siin vaieldavat midagi. See on fakt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.11.2013 21:57:57 vasta tsitaadiga

Täpselt selles ongi asi, kui palju sellest tunnetatav on. Laadimises, 2 laadijaga on võit koos ventilaatoriga sekund või paar. Ühe laadijaga võidad 0.5 sek umbes, see ei anna midagi enam. Sõidus ja sihtimises samamoodi, kuidas sa hindad? Hiinakal pole mul ühelgi BIA'd ja mingit vahet ei tunne teiste tankidega võrreldes.

Või tõesti mõni arvab, et kui BIA on peal siis võidab mängu tänu sellele? Ega ei usu küll.

------------

Kui ma selle GW 100 omalajal kätte sain, siis ma testisin ratsioone, skille, maskeeringuid ja jäigi kõik vaieldavaks.
BIA+ratsioon peaks veel parema tulemuse andma, aga ikka ei saanud seisvale tankile pihta. Ilma BIA-ratsioonita teises mängus sai lõdvalt pihta.
Kõigil meestel oli maskeeringu skill + võrk ja ikka amx12t nägi kaugelt juba ära.

Oleks siis mingid indikaatorid juures mis näitavad numbritega koguaeg muutuseid, kasvõi BIA+pikksilm ja vaatekaugus suureneb ka numbrites.
Lisa veel luuraja ja olukorrataju, siis peaks ju hea olema. Aga ikkagi kord näed, kord ei näe.

Ratsioonidega oligi selline värk, kui neid boonuskoodidega jagati, siis kõik müüsid nad lihtsalt maha. Nüüd boonuskoode pole ammu enam olnud.


viimati muutis vipu 27.11.2013 22:34:32, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guido43
HV vaatleja
Guido43

liitunud: 17.04.2007




sõnum 27.11.2013 22:00:49 vasta tsitaadiga

Epic scout is epic! Ülikõva masin!


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 428, 429, 430 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.