|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
26.11.2013 23:15:27
|
|
|
iPadi kohta ei oska ausalt öelda. Suure tõenäosusega on sama piirang. Minu elukohas ei saanud iPadiga LTE-d kasutada. Kaart ja teenusepakett olid mõlemad 4G.
Jailbreak'imisega pidavat sellest piirangust mööda saama. Ei oska midagi täpsemat selle kohta öelda. Apple tooted ei ole just minu teema.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.11.2013 23:34:57
|
|
|
Võtke EMT ja mured lahenevad
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6mbo
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
27.11.2013 00:03:21
|
|
|
| eestirula3 kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| kas on variant kindlale kontaktile ise oma häälega salvestada kontakti nimi, mis voice dialimisel kõne alustaks? Jõle nõme on nimesid ameriikapäraselt väänata, et süsteem kuidagi asjast aru saaks. |
Seda võimalust vist ei ole. |
Kuskilt eestikeelsest netilehest lugesin artiklit ios7 nn. vähe räägitud võimalustest ja seal mainiti,et Siri saab õpetada kontakte õigesti hääldama.
Edit: leidsin allika "Thetechnorat" http://thetechnorat.wordpress.com/2013/11/10/ios7-parimad-palad/
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.11.2013 00:13:16
|
|
|
opaa, tänud. Guugeldamisega selgus, et SIRI-le saab ise õpetada õigeid hääldusi. 2 aastat ja esimest korda kuulen sellisest asjast. Ühesõnaga ütled mõne kontakti nime esialgu ingliskeelseks väänaes, et siri selle ära tunneks. Järgmisena ütled "that's now how you pronounce that name". SIis küsib, et kuidas hääldata, ütled normaalselt, annab kolm valikut normaalse hääldusega, valid õige ja klaar. Täpselt, mida vaja.
See oli ainukesena puudu, et auto HF-d täies ulatuses mugavalt telefoni taskust võtmata kasutada
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
27.11.2013 11:15:25
|
|
|
Kas see nüüd õpetab sirile hääldamist või hääldusest arusaamist?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
27.11.2013 15:31:29
|
|
|
| kr6mbo kirjutas: |
| eestirula3 kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| kas on variant kindlale kontaktile ise oma häälega salvestada kontakti nimi, mis voice dialimisel kõne alustaks? Jõle nõme on nimesid ameriikapäraselt väänata, et süsteem kuidagi asjast aru saaks. |
Seda võimalust vist ei ole. |
Kuskilt eestikeelsest netilehest lugesin artiklit ios7 nn. vähe räägitud võimalustest ja seal mainiti,et Siri saab õpetada kontakte õigesti hääldama.
Edit: leidsin allika "Thetechnorat" http://thetechnorat.wordpress.com/2013/11/10/ios7-parimad-palad/ |
tänud
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.11.2013 18:03:02
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Kas see nüüd õpetab sirile hääldamist või hääldusest arusaamist? |
päris nii ei saa, et ta salvestab sinu kõne kontakti nimeks, aga õige häälduse saab paika. Mul igatahes toimis päris hästi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
29.11.2013 18:24:20
|
|
|
| Kas IOS7-l on muidu need liikuvad taustapildid ka, või oli see reklaam ainult kunagi?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
29.11.2013 18:44:13
|
|
|
jah on
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
01.12.2013 22:27:14
|
|
|
On mingi hea äpp mis ilma andmesideta GPS kaarti saab kasutada ?
Nimelt vaja soomes paar tööotsa teha, ning gps oleks vajalik, aga seda ostma ei tahaks hakata, kui saaks ilma hakkama kuidagi, äkki oskab soovitada keegi midagi ? (telefon 5s)
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
02.12.2013 00:19:53
|
|
|
Maps toimetab ka ilma andmesideta
Eelnevalt käi kodus need kohad läbi ja ava kaardil pärast saad uuesti avada
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.12.2013 00:37:30
|
|
|
Veel parem on see kui:
a) google mapsis (app) zoomid sellisele kaugusele mis katab su soovitud ala
b) kirjutad otsingusse: ok maps
Sellepeale laeb kõik zoom levelid kaarti alla ekraanile jääva ala kohta. Mõistagi ei toimi see ilgelt suure ala kohta.
Samas teekonna otsinguks jmt kolaks on ikka netiühendust vaja.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.12.2013 01:16:53
|
|
|
Taavi©, kui 25€ palju pole, siis osta Sygic. Selle raha eest saad kõik Euroopa kaardid.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
02.12.2013 17:46:24
|
|
|
| Küsimus, et milleks mul iphone hotspot ei ole arvutis igakord nähtav? Lülitan sisse aga arvuti midagi ei näita. Korra lülitasin telefoni välja ja uuesti sisse siis mingi 5 minti hiljem alles järsku ühendas ära. Nüüd kaks tundi hiljem tahan jälle ühendada ja arvuti ei näita. Milles asi võib olla? Ei taha küll koguaeg kümneid minuteid passida ja oodata millal võrk nähtavaks tekib. Kas asi võib olla elisas nagu selle lte-ga on või garantii?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.12.2013 18:01:49
|
|
|
symmi, telefonil peab ekraan aktiivne olema, et see hotspot oleks arvutile leitav.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
02.12.2013 20:31:00
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| symmi, telefonil peab ekraan aktiivne olema, et see hotspot oleks arvutile leitav. |
Haaa, suured tänud!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
02.12.2013 22:53:42
|
|
|
| radarist kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| symmi, telefonil peab ekraan aktiivne olema, et see hotspot oleks arvutile leitav. |
Näiteks iPadiga mul hotspot toimib ka siis, kui telefonil ekraan kinni panna. See võib ka mingi padi eripära olla, lihtsalt mainin. |
Toimib jah, aga peeti silmas seda, et ühendada saab siis kui ekraan aktiivne. Kui juba ühendanud oled ja ekraani kinni paned siis toimib edasi, aga tesitele seadmetele on nähtamatu.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
04.12.2013 22:05:12
|
|
|
Drop Testi järgi tundub päris reaalne asi olevat.
Hind ei ole ka väga kallis.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
12.12.2013 12:07:19
|
|
|
| Kas sellisele asjale on mingi lihtne seletus, et telefon oli laadija küljes üle 6tunni ja ära võttes näitas 97%. Counter oli ka nullis ja hakkas nö full chagerst lugema aega??
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JAANU5
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.04.2006
|
12.12.2013 12:23:56
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| Kas sellisele asjale on mingi lihtne seletus, et telefon oli laadija küljes üle 6tunni ja ära võttes näitas 97%. Counter oli ka nullis ja hakkas nö full chagerst lugema aega?? |
Mul on ka nii olnud. Arvan, et kui aku täis, siis ta lülitab ise laadimise tagant ära ja uuesti hakkab näiteks siis, kui aku laetus on alla 95% vms.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
12.12.2013 12:37:19
|
|
|
| Jaanu5 kirjutas: |
| symmi kirjutas: |
| Kas sellisele asjale on mingi lihtne seletus, et telefon oli laadija küljes üle 6tunni ja ära võttes näitas 97%. Counter oli ka nullis ja hakkas nö full chagerst lugema aega?? |
Mul on ka nii olnud. Arvan, et kui aku täis, siis ta lülitab ise laadimise tagant ära ja uuesti hakkab näiteks siis, kui aku laetus on alla 95% vms. |
selge tänud! Mõtlesin ka, et kas selline asi on võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CTR
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
12.12.2013 12:43:53
|
|
|
Selline küsimus, et kas iPhoneil on ka mingi võimalus telefoni n-ö tõmmata erinevaid faile, mida saaks hiljem avada ja vaadata? Nagu nt androidil downloadib teatud kausta, kust saab hiljem vaadata.. Millised võimalused iPhoneil selleks on? (v.a meili uuesti avamine vms) kas on mingi äpp ehk selleks?
tänan
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.12.2013 12:47:27
|
|
|
| CTR kirjutas: |
Selline küsimus, et kas iPhoneil on ka mingi võimalus telefoni n-ö tõmmata erinevaid faile, mida saaks hiljem avada ja vaadata? Nagu nt androidil downloadib teatud kausta, kust saab hiljem vaadata.. Millised võimalused iPhoneil selleks on? (v.a meili uuesti avamine vms) kas on mingi äpp ehk selleks?
tänan |
iPadil saab osasid faile tõmmata, nagu näiteks pdf ja tekstifaile. Pmst peab sul olema rakendus mis oskab sellega toimetada, siis saab tõmmata, nii ma olen aru saanud... mingeid *.exe ja torrent faile minuarust ei saa... aga näiteks mingeid videofaile pakub mul avada dropboxiga näiteks ja siis allalaadimisel paigutab selle ka dropboxi.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
12.12.2013 13:27:55
|
|
|
Pole applespotist siiamaani vastust saanud, copyn ka siia siis kaks vb lolli küsimust:
Kas seadete all see nike+ ipod töötab ainult teatud vidinaga läbi bluetoothi vms või töötab ka M7 protsessori peal? Proovisin,, käskis kõndida koguaeg ja kõndisin ja kõndisin kuid midagi ei juhtunud?!
Ja teine küsimus, et päevavalgus lampide käes filmides slo mo videot siis hakkab vilkuma valgus sujuvalt on see normaalne? kellelgi veel nii?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.12.2013 13:32:52
|
|
|
| tsitaat: |
Ja teine küsimus, et päevavalgus lampide käes filmides slo mo videot siis hakkab vilkuma valgus sujuvalt on see normaalne? kellelgi veel nii?
|
Jah. See on päevavalguslampide eripära. Hõõglambi valguses seda ei juhtu.
Muuda monitoril hertse ja filmi erinevaid seadeid kasutades monitoril olevat, siis näed igasugu huvitavaid anomaaliaid.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
12.12.2013 13:36:23
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
Ja teine küsimus, et päevavalgus lampide käes filmides slo mo videot siis hakkab vilkuma valgus sujuvalt on see normaalne? kellelgi veel nii?
|
Jah. See on päevavalguslampide eripära. Hõõglambi valguses seda ei juhtu.
Muuda monitoril hertse ja filmi erinevaid seadeid kasutades monitoril olevat, siis näed igasugu huvitavaid anomaaliaid. |
tänud kiire vastuse eest
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
12.12.2013 13:44:36
|
|
|
|
noo ma mõtlesin lihtsalt seda et seadete all on koht nike+ipod ja kui panen sensori peale siis käseb mul liikuda. Mul mingit lisavidinat pole seega oligi kusimus kas see seal seadete all töötab ka m7 protsessori pealt või ainult lisavidinaga.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
12.12.2013 19:37:42
|
|
|
| ongi selleks seda lisavidinat vaja muidu pole kuskilt infot võtta
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
12.12.2013 19:49:26
|
|
|
Mis iPod sul täpsemalt on? Vanematel on seda lisajunni vaja, uuematel on see sisse ehitatud.
Ja teiseks... kui vana sul Nime+ on? Nendel ei ole väga pikk eluiga
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
12.12.2013 20:10:42
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
On mingi hea äpp mis ilma andmesideta GPS kaarti saab kasutada ?
Nimelt vaja soomes paar tööotsa teha, ning gps oleks vajalik, aga seda ostma ei tahaks hakata, kui saaks ilma hakkama kuidagi, äkki oskab soovitada keegi midagi ? (telefon 5s) |
Unustasin siin öelda, et väga hea app on "CoPilot" töötab offlines nagu kulda, enamus euroopa on sees ja offlines, mis kõige parem tasuta
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
13.12.2013 02:21:37
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Taavi© kirjutas: |
On mingi hea äpp mis ilma andmesideta GPS kaarti saab kasutada ?
Nimelt vaja soomes paar tööotsa teha, ning gps oleks vajalik, aga seda ostma ei tahaks hakata, kui saaks ilma hakkama kuidagi, äkki oskab soovitada keegi midagi ? (telefon 5s) |
Unustasin siin öelda, et väga hea app on "CoPilot" töötab offlines nagu kulda, enamus euroopa on sees ja offlines, mis kõige parem tasuta  |
citymaps2go ka hetkel tasuta saada ja mõeldud offlines toimetama
| Taavi_R kirjutas: |
Mis iPod sul täpsemalt on? Vanematel on seda lisajunni vaja, uuematel on see sisse ehitatud.
Ja teiseks... kui vana sul Nime+ on? Nendel ei ole väga pikk eluiga  |
proovisin erinevate ipodide ja ifoonidega tööle ei hakanud ei junniga, ega ka otse
ja töötamisaeg oli väga pikk sellel, et oleks pidanud ikka toimetama.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
13.12.2013 11:27:00
|
|
|
| Mingit gtalki appi pole iphonele?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
13.12.2013 11:56:39
|
|
|
gan3b, tänud, ei tulnud selle pealegi, et hangouti nime alt otsida seda
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.12.2013 05:16:49
|
|
|
Keegi mõnda odavat head kilet 5s-le oskab soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hnz
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2009
|
15.12.2013 12:23:42
|
|
|
ebayst telli, 10 kilet saab ming 1dollariga.
_________________ HP Omen |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
15.12.2013 15:05:03
|
|
|
| aga mingit sellist ka on mis tagumised klaasi osad ära katab? või kaks ühes komplekti vms?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.12.2013 19:07:57
|
|
|
Võrreldakse subsideeritud hinda ning subsideeringuta hinda..
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hnz
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2009
|
15.12.2013 19:35:12
|
|
|
paki pealt pead vaatama, kui poest ostad.
seal kirjas ka on ainult esimene või on mõlemad.
_________________ HP Omen |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
16.12.2013 09:37:09
|
|
|
| symmi kirjutas: |
Keegi mõnda odavat head kilet 5s-le oskab soovitada?  |
toidukile
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
16.12.2013 12:36:24
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| symmi kirjutas: |
Keegi mõnda odavat head kilet 5s-le oskab soovitada?  |
toidukile |
juba kasutan, täitsa veekindel ka telefon...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
w00x7
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2008
|
19.12.2013 22:47:35
|
|
|
| Keegi ei oska öelda kust ma saaksin Eestist 5S-ile Zaggi HD kilesi?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.12.2013 22:48:04
|
|
|
Vahurilt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hnz
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2009
|
19.12.2013 22:54:35
|
|
|
Kristiine keskuses peaks ka olema. IM arvutid või mis iganes seal on.
_________________ HP Omen |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|