Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 01:02:25 vasta tsitaadiga

Emoled ekraani puhul https://play.google.com/store/apps/details?id=com.led.notify&hl=en abiks. Teistel tüüpidel lülitab terve ekraani sisse.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 01:18:34 vasta tsitaadiga

enda androidi kogemuse algul e sel kevadel (icon_biggrin.gif) sai seda proovitud (Play miskipärast näitab, et siiani installitud), eriti nadi oli.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2013 04:33:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Seda nägin ise ka, kui kahjuks see ei sobi icon_confused.gif "App works without root on some devices but root access is advised for most phones. Give it a try if you don't have root access"

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.11.2013 16:24:23 vasta tsitaadiga

Pole varem nutitelefoniga väljamaal käinud ja tahaks teada, kuidas hoiduda äppide omavolilisest toimetamisest sel ajal kui andmeside sisse lülitatud? Tean, et eraldi saab vist enam-vähem kõigil background data kinni keerata, aga kas see kuidagi globaalsemalt ka võimalik. Mõni eraldi äpp jälle selleks?...
Juice Defender Ultimate on peal - pole jõudnud uurida, ega sellel taolist funktsiooni pole?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 17:03:02 vasta tsitaadiga

Petz, Greenify akki?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oasisfeng.greenify

Yks parimaid ja minu arvates must have igale Android telefonile.


viimati muutis SKG 08.11.2013 17:03:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 17:03:33 vasta tsitaadiga

Sa tahad välismaal olles andmesidet sees hoida, aga lubada võrku ainult mingeid kindlaid appe? Sain õigesti aru?

Avast Mobile AV tulemüüris on eraldi roaming reeglid - iga appi jaoks eraldi. Ütled tulemüürile, et vaikimisi on ühendused keelatud ja siis hakkad ükshaaval märgistama neid, millel sa netis toimetada lubad.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2013 18:23:11 vasta tsitaadiga

Dogbert, vajab toimimiseks rootimist.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.11.2013 02:16:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sa tahad välismaal olles andmesidet sees hoida, aga lubada võrku ainult mingeid kindlaid appe? Sain õigesti aru?
Just nii. Näiteks meiliklienti ja mõnd suhtluskanalit aeg-ajalt lahti hoida. Aga eks mul aega seal neid ükshaaval ka kinni pusida icon_wink.gif JuiceDefender annab ka päis palju tegutsemisruumi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 09.11.2013 05:37:09 vasta tsitaadiga

Minuarust see Greenify ei aita kõige vastu. Nt: Doggcatcher, FB Messenger, FB, ja veel mõni
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2013 11:13:20 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Minuarust see Greenify ei aita kõige vastu. Nt: Doggcatcher, FB Messenger, FB, ja veel mõni

Võimalik jah. Samas endal FB paneb ilusti "magama", kuigi ma ei mõista, miks peaks FB Messengeri tahtma magama panna - siis kaob ju tolle appi point ära???
Kui ei soovi, et see taustal jookseks, siis tasuks eemdaldada, kuna FB full appi kaudu saab nagunii sõnumeid saata.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2013 22:01:14 vasta tsitaadiga

Täiesti algaja küsib.
Android 4.0.4 telefoniks Sony Ericsson Xperia active.
Kuidas saaksin, et ühe nupu või ikooni vajutusega oleks ees kõnede ajalugu.
Tahaksin näha sarnast nimekirja:

Nimekirjas sisse, välja ja vastamata kõned ajaliselt uuemad ees pool.
Nimekirjast saaksin kiirelt valida kellele helistada.
Hetkel kasutuses olev võimaldab:
kontaktid - sealt vaja nimi sisse toksida
telefon - üleval näitab kontakte, aga numbrite sakk ronib peale ja eemaldamiseks peaksin X vajutama
rühmad - ei vasta minu aju loogikale, sest mina ei jaga inimesi kastidesse
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 11:05:59 vasta tsitaadiga

Roheline toru ja peaks avanema selline pilt:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/55835459/Screenshot_2013-11-16-09-27-08.png

"Logid" on täitsa olemas.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 13:43:20 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Roheline toru ja peaks avanema selline pilt:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/55835459/Screenshot_2013-11-16-09-27-08.png
"Logid" on täitsa olemas.


Selliselt on olemas jah.
Peaksin vajutama:
kontaktid käivitaja töölaual->telefon(roheline toru)->numbrite pisike ikoon, sest numbrid on logi peal->nüüd siis soovitud kontaktid logina ees helistamiseks

Sooviksin lühemat teed pidi:
käivitaja töölaual->soovitud kontaktid logina ees üle terve ekraani
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 13:47:03 vasta tsitaadiga

Mul avab alati logi kui käivitan dialeri...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:07:16 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mul avab alati logi kui käivitan dialeri...

Sain aru mida valesti teen.
Ekraanil pean vajutama telefoni torule - see viib kohe Telefon peale.
Jääb siis veel kuidagi selle numbrite lehe eest ära alla saamise nipp.
Iga kord eraldi vajutamine on tüütu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2013 14:12:52 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Märt. kirjutas:
Roheline toru ja peaks avanema selline pilt:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/55835459/Screenshot_2013-11-16-09-27-08.png
"Logid" on täitsa olemas.


Selliselt on olemas jah.
Peaksin vajutama:
kontaktid käivitaja töölaual->telefon(roheline toru)->numbrite pisike ikoon, sest numbrid on logi peal->nüüd siis soovitud kontaktid logina ees helistamiseks

Sooviksin lühemat teed pidi:
käivitaja töölaual->soovitud kontaktid logina ees üle terve ekraani

Sul ilma selleta ei anna telefonitoru valida? Pead alati kontaktid valima enne?

Proovisin oma S3 ja 4.1.2 peal ning seal on muidu sedasi, et rohelise toru valides avatakse see leht, mis oli ees viimati sealt lahkudes. Ehk siis kui oli numbrivaliku leht, siis avatakse numbrivalik, kui oli logide leht, siis avatakse logide leht jne.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:13:55 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mul avab alati logi kui käivitan dialeri...

see omadus on Samsungitel vist sünnist saati olnud, isegi Wave-l oli icon_razz.gif ehk siis TouchWiz...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:15:25 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Mul avab alati logi kui käivitan dialeri...

see omadus on Samsungitel vist sünnist saati olnud, isegi Wave-l oli icon_razz.gif ehk siis TouchWiz...


Launcher pro korral avas ka. Rohkem pole syvenenud. Saan alati ataki kui kellegi sonyt pean näppima...kõik on nii tagurpidi teistel tootjatel

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 14:27:01 vasta tsitaadiga

sellist porri pole proovinud (Launcher pro-d pean silmas)
enne S2 ostu kaalusin ka tõsiselt Sony't - sidestepped a landmine icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2013 15:40:35 vasta tsitaadiga

Puhas droid viib ka rohelisest torust samasse paika.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 17.11.2013 03:43:08 vasta tsitaadiga

ma ei tea,kes teist kasutab suhtluseks sellist populaarset appi nagu Whatsapp aga avastasin päris piinlikust valmistava asja.
vene tähestikuga oli kirjutatud "Эстония"

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2013 14:37:12 vasta tsitaadiga

Häiris see mind ka, vahetasin Whatsppi suppordiga mõned kirjad. Lõpuks suunati nende lehele kus on üleval veidi uuem APK kui Play Stores, seal on see viga parandatud. Eestil Läti ja Leedu on nüüd nimekirjas õigesti.
Täna tuli ka Plays Store mingi uuendus, võimalik et sellega on ka ära parandatud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2013 22:30:28 vasta tsitaadiga

Kas on olemas mingit proge, millega näeks hetkel kasutatavat võrgu sagedust?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 15:57:26 vasta tsitaadiga

Tere, palun abi mõningatele küsimustele:
1)Paigaldasin Boat Browser Mini, aga miks see rakendus ise käivitub?
Üks protsess ja teenus PushService kulutavad 4,4MB.


2)Ühendan USB kaabliga Linux Mint 15 masina otsa, siis ühendab mälukaardi automaatselt.
Aga ei õnnestu arvutist otse failide avamine nt. pildid videod jne. Ei tööta ka piltide eelvaade.
Pean need kopeerima arvuti kettale.
Windowsi arvutis toimib.
Samas sooviks, et windowsi arvutis ei oleks võimalik mälukaardi automaatne ühendamine.
Nimelt kasutan tööandja arvuti USB pesa laadimiseks, aga ei soovi ketast külge ühendada.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2013 17:27:56 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Samas sooviks, et windowsi arvutis ei oleks võimalik mälukaardi automaatne ühendamine.
Nimelt kasutan tööandja arvuti USB pesa laadimiseks, aga ei soovi ketast külge ühendada.

Häirib sind dialoogiaken või see, et reaalselt kaart külge võetakse? Kui esimene, siis Control Panel\Hardware and Sound\AutoPlay > Take No Action. Samas kaardi niisama ketastelistis olemine ei tohiks ju segada. Võibolla tulebki vahel tahtmine muusikat või pilte siia-sinna tõsta. Kui aga tööandja arvutile põhimõtteliselt väliseid andmekandjaid külge ühendada ei tohi, tuleb seinalaadijat kasutada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2013 17:01:48 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Tere, palun abi mõningatele küsimustele:
1)Paigaldasin Boat Browser Mini, aga miks see rakendus ise käivitub?
Üks protsess ja teenus PushService kulutavad 4,4MB.

Greenify aitab.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitzzzz
HV vaatleja
raitzzzz

liitunud: 28.07.2010




sõnum 24.11.2013 22:37:14 vasta tsitaadiga

Kunagi otsiti siin võimalust youtube`st laule kuulata välja lülitatud ekraaniga, nüüd sattusingi juhuslikult mõningatele soovitustele peale.
PVSTAR+ (YouTube Music Player)
PlayTube Free (iTube)
Viral Floating Youtube Popup

PVSTAR+ tundub nendest kõige normaalsem, teistel on probleeme YT logimise ja playlistidega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 25.11.2013 01:06:06 vasta tsitaadiga

Kas mõnda sellist oskate soovitada, mis asendaks YouTube app-i? Telefon rootitud, et probleemi ei tohiks olla...

Vahepeal kasutasin OG YouTube-i, aga sellega ei saa enam kvaliteeti muuta ega ka väljas ekraaniga kuulata, download töötab veel samas...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 03:16:09 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Kas mõnda sellist oskate soovitada, mis asendaks YouTube app-i? Telefon rootitud, et probleemi ei tohiks olla...

Vahepeal kasutasin OG YouTube-i, aga sellega ei saa enam kvaliteeti muuta ega ka väljas ekraaniga kuulata, download töötab veel samas...


http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529715
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 25.11.2013 05:52:40 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
silver010 kirjutas:
Kas mõnda sellist oskate soovitada, mis asendaks YouTube app-i? Telefon rootitud, et probleemi ei tohiks olla...

Vahepeal kasutasin OG YouTube-i, aga sellega ei saa enam kvaliteeti muuta ega ka väljas ekraaniga kuulata, download töötab veel samas...


http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529715


1080p ei toimi sellega (kuigi settingutes justkui lubaks), ekraani saab välja lülitada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 13:22:20 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Greenify aitab.

Tänan soovitamast.
Ei soovi lisa appi juurde mingi appi paika panemiseks.
Vahetasin Opera mini vastu.

Eks tööl tuleb laadida seinast.

Androidi ja Linux mint 15 ühendumine on ikka veel müstika minu jaoks.
Androidi File Commander näitab kataloogi dailyroads, aga arvutist mälukaardile minnes seda ei näe.
Arvutist vaadatuna on veel mõningad teised kataloogid puudu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2013 14:20:55 vasta tsitaadiga

Süsteemifailide, peidetud failide jmt näitamine arvutis lubatud?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 14:59:43 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
SKG kirjutas:

Greenify aitab.

Tänan soovitamast.
Ei soovi lisa appi juurde mingi appi paika panemiseks.
Vahetasin Opera mini vastu.

Kasulik vidin, kuna Androidile meeldib palju ebavajalikke asju taustal kaima tommata, tahad seda voi mitte ja nn. task killer-id ei ole hea lahendus. Selle abil saab need "talveunne" panna.

Lugemist:
http://lifehacker.com/greenify-auto-hibernates-apps-youre-not-using-to-save-513922193
http://trendblog.net/increase-android-battery-life-performance-greenify/
http://www.itworld.com/mobile-wireless/367673/another-good-reason-root-greenify-background-app-wrangler

Mul need talveunne pandud, vastasel juhul jookseks taustal pidevalt.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2013 21:39:11 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Süsteemifailide, peidetud failide jmt näitamine arvutis lubatud?

Jah, aga see ei muuda kuvatavate arvu suuremaks.
mtp://[usb:002,012]/65537 - sellisena mount
Windows 7 näitab sama poolikult nagu linux mint.
Telefonile ei ole root tehtud.


Mis jura see on?
Täna juba teist korda viskas ette.
Ei loe välja mis asi tahab midagi alla laadida:
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 25.11.2013 22:31:30 vasta tsitaadiga

Linux tuleb sul telefoni nüüd androidi asemel!
Mis viimane asi oli, mida tirisid enda telefoni?

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 25.11.2013 22:50:14 vasta tsitaadiga

android 2.3.7 cm7.2ga ei saa vahest normaalselt helistada uutele numbritele ( vahest ka nendele mis on juba kontaktides) , annab 617 - prefixi , saab mööde nii et paned #31# ette ehk siis peidad numbrit tele2 võrgus ... ideid?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 06:32:16 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Dijital kirjutas:
Süsteemifailide, peidetud failide jmt näitamine arvutis lubatud?

Jah, aga see ei muuda kuvatavate arvu suuremaks.
mtp://[usb:002,012]/65537 - sellisena mount
Windows 7 näitab sama poolikult nagu linux mint.
Telefonile ei ole root tehtud.


Mis jura see on?
Täna juba teist korda viskas ette.
Ei loe välja mis asi tahab midagi alla laadida:


No lase ometi sõnastikul oma baas ära tõmmata, kui seda kasutada tahad.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 09:28:37 vasta tsitaadiga

Mis sõnastik? Mis viitab sõnastikule?
Mõned sõnastikud on paigaldatud jah.
Paigaldan rakenduse, siis käivitan selle.
Kui rakendus tahab peale käivitamist midagi veel alla laadida, siis annan loa.
Ei saa nii, et mina ei ole rakendust käivitanud ja lampi viskab ette mingit jura.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 10:31:22 vasta tsitaadiga

https://db.tt/kC8uffD1

Äkki selle? EN-ET sõnastiku baas on just nii suur.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.11.2013 10:33:52 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:

Ei saa nii, et mina ei ole rakendust käivitanud ja lampi viskab ette mingit jura.
Ma näeks nagu üleval nurgas töötava Avast antiviiruse ikooni..? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2013 11:35:44 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
https://db.tt/kC8uffD1

Äkki selle? EN-ET sõnastiku baas on just nii suur.

Tänan. See sama jah. Vahetasin SõNastik vastu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 26.11.2013 19:26:07 vasta tsitaadiga

korralik sõnastiku andmebaas ongi suur, nii et ma siin väga paranoia ei oleks. See SõNastik on parem siis?
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 13:44:35 vasta tsitaadiga

Foursquare- Check innid Facebooki ei jõua ja kõik. Nii FB kui FS kontode alt on jagamine lubatud, kontod on lingitud.
Appe olen proovinud maha lasta ja uuesti paigaldada, muutust ei olnud.

Prooviks tegin uue FS konto ja sünkisin sama FB kontoga- siis vähemalt mingid meeldimised jõudsid FBsse.

Asi töötas enne korralikult, lihtsalt kuskil keset oktoobrit vaatasin, et FBs ei kajastu enam midagi, kuigi mingeid seadeid muutnud ei olnud. Täis müstika thumbs_down.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 29.11.2013 13:02:45 vasta tsitaadiga

Keegi teab pakkuda mõnda äppi millega saaks ühe nupuvajutusega suunata telefon ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 18:30:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab seda ja kas tasub osta? Naitab FB pilte kenasti?

HaxSync for Facebook
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mots.haxsync
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 20:56:08 vasta tsitaadiga

Sellenimelist kiideti juba vanal hallil ajal iOS'i peal.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 21:03:59 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas keegi kasutab seda ja kas tasub osta? Naitab FB pilte kenasti?

HaxSync for Facebook
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mots.haxsync

Kasutan, töötab hästi.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2013 23:51:26 vasta tsitaadiga

Kasutan Nexus5 peal, kes ise kuidagi FBga ühendada ei tahtnud. Nüüd asjad korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2013 15:51:09 vasta tsitaadiga

Syncib ara ainult taisnimega kontaktid. Kel telefonis ainult eesnimega neid ei synci ara... Mingi manuaalne variant ka seal? Esialgu silma ei jaanud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 03.12.2013 15:55:35 vasta tsitaadiga

Kärjeinfo kuvamist oleks vaja androidile nagu vanasti nokia telefonid mastide nimesid näitasid.
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.